توضیح لینک توضیح لینک
مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری/رایانامه:
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 13,617
» آخرین کاربر: باتویار
» موضوعات انجمن: 58,932
» ارسالهای انجمن: 111,061

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 64 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 64 مهمان

آخرین موضوعات
مشاوره ازدواج و همسر
انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری
آخرین‌ارسال: lavazemkhanegi
5 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 7
مشاوره ازدواج به چه کسانی...
انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری
آخرین‌ارسال: lavazemkhanegi
5 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 7
مشاوره رابطه ازدواج
انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری
آخرین‌ارسال: lavazemkhanegi
6 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
مشاوره ازدواج رایگان
انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری
آخرین‌ارسال: lavazemkhanegi
6 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
مشاوره ازدواج به چه کسانی...
انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری
آخرین‌ارسال: lavazemkhanegi
6 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6

 
  مشاوره ازدواج و همسر
ارسال‌شده توسط: lavazemkhanegi - 5 ساعت قبل - انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری - بدون‌پاسخ

هنگامی که فرآیند آموزشی خود را شروع کردید، باید روی برنامه های کاربردی نیز کار کنید. این به این معنی است که برای شروع کار با نحوه کار در زمینه مشاوره به تمرین نیاز دارید. خواه به مشاوره سلامت روان، مشاوره خانواده، مراکز توانبخشی یا هر شکل دیگری مراجعه کنید، به تجربه واقعی در این زمینه نیاز دارید تا بدانید پس از بیرون رفتن به تنهایی چه کاری انجام دهید. یک دوره کارآموزی با کیفیت بسیار مهم است زیرا زمینه را برای آینده شما در این زمینه فراهم می کند و حتی می تواند به شما کمک کند تا پای خود را به در کنید.

مشاوره ازدواج
 
 
 
فرآیند کارآموزی به طور کلی بسیار گسترده است و می‌تواند به صدها ساعت کار میدانی و سایه‌زنی نیاز داشته باشد. به طور کلی در اولین بخش از تمرین خود اجازه تعامل با بیماران را نخواهید داشت، اما در پایان شروع به پذیرفتن مسئولیت های بیشتر و بیشتری در این زمینه خواهید کرد. شما مسئول جنبه های مختلف درمان بیمار و ارائه توصیه ها یا حتی ارائه مراقبت خواهید بود. همه این موارد تحت نظارت انجام می شود تا مطمئن شوید که برای تمرین خود آماده هستید.
نحوه تبدیل شدن به یک مشاور - گواهینامه
 
هر ایالت همچنین دارای یک فرآیند صدور گواهینامه است که نشان می دهد شما شرایط مناسبی برای عمل به عنوان مشاور در هر زمینه ای که انتخاب می کنید دارید. شما باید تکمیل الزامات آموزشی و همچنین یک دوره کارآموزی یا عملی را نشان دهید. همچنین باید مهارت های خود را از طریق یک فرآیند رسمی آزمون نشان دهید. همه اینها به شما این امکان را می دهد که برای انجام کار در ایالت خود گواهی نامه دریافت کنید. گواهی شما همچنین باید مرتباً به روز شود تا نشان دهد که همچنان از مقررات و قوانین این مجوز پیروی می کنید.
 
چه چیزی میخواهید بدانید
 
منبع: rawpixel.com
 
وقتی نوبت به تحصیل برای مدرک مشاوره و حرفه می‌رسد، می‌خواهید مطمئن شوید که در زمینه‌های مناسب مطالعه می‌کنید، و در حالی که سوژه‌های شما از این موضوع مطمئن می‌شوند، همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که دو برابر می‌شوید. چک کردن همه چیز حتما برنامه های مناسب را دنبال کنید و آیا با rsquo کار می کنید; مشاور در مدرسه خود مطمئن شوید که تمام شرایط را برآورده می کنید. اگرچه معمولاً یک نفر (یا چند نفر) را برای دوره های خود ثبت نام می کنید، اما همیشه احتمال اشتباه وجود دارد.
 
 
 
دروسی که بیشترین اهمیت را دارند بر اساس روانشناسی به طور کلی و برخی حوزه های خاص خواهند بود. شما باید روی طراحی و تحلیل تحقیق تمرکز کنید. شما باید یاد بگیرید که چگونه داده ها را از دانشگاه و همه چیز در مورد رشد شناختی، عاطفی، اجتماعی و اخلاقی جمع آوری کنید. شما در مورد جنبه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی و مشاوره، و همچنین نحوه مدیریت تعداد پرونده های بیمار خواهید آموخت. به طور کلی، شما باید همه چیزهایی را که برای داشتن یک مشاوره موفق نیاز دارید، یاد بگیرید و همه چیزهایی را که برای قبولی در امتحانات باید بدانید.
 
توجه داشته باشید که تئوری، دروس و مسائل حقوقی، آزمون و ارزیابی نیز زمینه های بسیار مهمی برای مطالعه شما هستند. اساتید شما باید این موارد را زیر سوال ببرند و کارآموزی شما نیز باید به شما در حمایت از آنها کمک کند. چه به مشاوره سلامت روان بروید یا به هر نوع مشاوره دیگری، باید مطمئن شوید که قوانین و مقرراتی را که شما را در این فرآیند راهنمایی می کند، درک می کنید. داشتن یک پایه قوی بسیار مهم خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که شما در مسیر تبدیل شدن به یک مشاور در زمینه انتخابی خود ادامه می دهید.
 
شروع کار
منبع: pexels.com
 
اگر می خواهید یک مشاور خانواده، مشاور سلامت روان یا هر نوع دیگری باشید، ضروری است که گزینه ها را بررسی کنید. شما می خواهید با انتخاب یک مدرسه با کیفیت بالا شروع کنید که می تواند پایه و اساس مورد نظر شما را فراهم کند. برنامه های کارشناسی برای کمک به شما در ورود به مشاوره در اکثر مدارس موجود است و به شما کمک می کند قبل از رفتن به برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا پایه محکمی را که نیاز دارید بدست آورید. اطمینان حاصل کنید که تحصیلات تکمیلی شما در یک مدرسه با کیفیت است که برنامه های معتبر ارائه می دهد تا به طور کامل گواهینامه دریافت کنید.
 
شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که یک دوره کارآموزی عالی را انتخاب می کنید که بینش بیشتری در مورد نوع برنامه ای که می خواهید دنبال کنید به شما می دهد. به یاد داشته باشید، شما rsquo هستید. کسی که باید تصمیم بگیرد که بعد از اتمام مدرک مشاوره چه کاری می خواهید انجام دهید. اگرچه لازم نیست تمرین شما به طور خاص مربوط به آن منطقه باشد، قطعاً اگر نزدیک باشد بهتر است. این به شما ایده بهتری درباره اینکه آیا در مسیر درستی هستید و حجم کاری روزانه شما چگونه خواهد بود، به شما می دهد، بنابراین می توانید مطمئن باشید که از رشته خاصی که انتخاب کرده اید لذت خواهید برد.
 
مشاوره شغلی بسیار پربار است و جنبه های مختلفی دارد. می توانید با کودکان یا بزرگسالان کار کنید. شما می توانید با کسانی که مشکلات رابطه دارند یا با خشم دست و پنجه نرم می کنند کار کنید. شما می توانید با کسانی که به سادگی می خواهند خود را بهبود بخشند یا کسانی که مشکلات سلامت روانی دارند کار کنید. و هر روز می تواند چیز متفاوتی باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید چگونه توجه خود را متمرکز کنید و از کجا شروع کنید زیرا در کل این رشته واقعاً شگفت انگیز است. و ReGain می تواند به شما کمک کند بیشتر بدانید.
مشاوره آنلاین زوجین و مشاوره آنلاین به زوج ها کمک می کند تا یکدیگر را ببخشند
مشاوره اینترنتی یا مشاوره آنلاین؟ آیا آنها متفاوت هستند؟
 
مشاوره و مشاوره کلمات متفاوتی هستند که معنی یکسانی دارند. مشاوره دو حرفی نسخه انگلیسی این کلمه در بریتانیا است، در حالی که مشاوره یک حرفی نسخه آمریکایی است. هر دو کلمه به درمان یا درمان سلامت روان اشاره دارد. بسته به اینکه از کدام منطقه از جهان آمده اید، این کلمه را با یک L یا دو L & rsquo استفاده خواهید کرد. صرف نظر از املای که استفاده می کنید، مشاوره آنلاین مکانی عالی برای دریافت کمک است، خواه یک فرد، یک زوج یا یکی از اعضای خانواده باشید.
 
مشاوره آنلاین زوج‌ها برای زوج‌هایی که مشغول هستند و می‌خواهند برای مدیریت روابط خود کمک کنند، محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند. بسیاری از زوج‌ها زندگی و مشاغل پرمشغله‌ای دارند، و مشاوره آنلاین زوج‌ها یک سازش عالی برای افرادی است که در حال حرکت هستند، اما برای روابط عاشقانه‌شان به اندازه‌ای ارزش قائل هستند که در درمان روی آنها کار کنند. چه یک زن و شوهر در بریتانیا زندگی کنند یا در ایالات متحده، می توانند برای رابطه خود به دنبال کمک باشند.
 
 
 
مشاوره، مشاوره، مشاور، مشاور آنلاین، مشاور، مشاور آنلاین، آنلاین، مشاوره آنلاین، مشاور آنلاین
 
منبع: pixabay.com
 
چگونه مشاوره آنلاین و مشاوره زوجین به افراد در حفظ روابط سالم کمک می کند
 
منبع: maxpixel.net
مشاوره آنلاین زوجین و مشاوره آنلاین به زوج ها کمک می کند تا یکدیگر را ببخشند
 
از آنجایی که ما از مشاوره دو لا استفاده می کنیم، از یک زوج خیالی از بریتانیا به عنوان مثال استفاده خواهیم کرد. زن و شوهری جوان حرفه ای و دیوانه وار عاشق هستند. جین و بن دو سال است که با هم قرار دارند. آنها می خواهند ازدواج کنند اما نگران تشکیل خانواده هستند زیرا مشاغل پرمشغله ای دارند. جین در امور مالی و بن در پارلمان کار می کند.
 
 
 
هر کدام ساعت‌های طولانی کار می‌کنند و نگرانند که نتوانند وقت و انرژی خود را صرف داشتن فرزند و حضور در آنجا برای تربیت کودک کنند. جین می خواهد از حرفه خود در امور مالی استراحت کند، اما نگران است که نتواند با یک درآمد از یک کودک حمایت کند. آنها در مرکز لندن زندگی می کنند که بسیار گران است. بن به آنها پیشنهاد می کند به مشاوره زوجین بروند. جین انتظار این پیشنهاد را نداشت.
آیا زمانی برای مشاوره آنلاین وجود دارد؟
 
جین مردد است زیرا نمی بیند که آنها وقت کافی برای ملاقات با بازدیدکنندگان این زوج در هفته یک بار خواهند داشت زیرا آنها بسیار شلوغ هستند. بن می گوید که اگر می خواهند خانواده ای تشکیل دهند، باید در مورد آن با یک متخصص بهداشت روان صحبت کنند و آنها می توانند مشاوره آنلاین زوجین را امتحان کنند.
 مشاوره ازدواج
جین هرگز در مورد مشاوره زوج های آنلاین نشنیده بود و کنجکاو بود که آن را بررسی کند. آن‌ها با مشاور خود از طریق چت تصویری در عصر در یک زمان مناسب برای هر دو در آپارتمانشان ملاقات می‌کنند. جین از مقرون به صرفه بودن مشاوره آنلاین زوج ها متعجب می شود، سپس به او اشاره می کند که به او گفته است که این کار آسان خواهد بود.
 
آنها در نهایت به مشاوره زوجین می پردازند و می توانند طرحی را ایجاد کنند که در آن در طی دو سال پول پس انداز می کنند تا جین بتواند چند سال با کودک در خانه بماند و با یک درآمد و پس انداز زندگی کند. یک مثال این است که چگونه مشاوره آنلاین زوجین می تواند به دو نفر کمک کند تا برای حل یک مشکل با یکدیگر همکاری کنند.
 
 
 
منبع: archive.defense.gov
هم مشاوره آنلاین و هم مشاوره آنلاین به زوج ها کمک می کند تا قوی تر شوند
 
در هر کجای دنیا که به عنوان زوج زندگی می کنید، اگر هنوز با چالش هایی در رابطه خود مواجه هستید، مشاوره آنلاین زوجین را امتحان کنید تا شکاف را پر کنید و به شما در برقراری ارتباط و حل مسائل کمک کند. اگر برای رفع برخی از چالش های رابطه خود نیاز به کمک گرفتن از یک متخصص سلامت روان دارید، خجالت نکشید. هیچ غلطی نکردی
 
اگر احساس می کنید که برای هدایت رابطه عاشقانه خود به کمک نیاز دارید، هیچ چیز برای خجالت وجود ندارد. گاهی اوقات مشکلاتی با شریک زندگی تان پیش می آید که به نظر نمی رسد خودتان آنها را حل کنید و این اشکالی ندارد. شما می توانید با یک مشاور آنلاین آموزش دیده و دارای مجوز کار کنید تا به شما کمک کند راه هایی برای ملاقات با شریک زندگی خود در جایی که هستند و rsquo پیدا کنید. شما مجبور نیستید با گفته های همسرتان موافق باشید، اما می توانید بفهمید که چگونه با او تاکید کنید.
 
وقتی چیزی را از دیدگاه شخص دیگری می‌بینید، احساس اعتبار می‌کنید و راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید با یکدیگر برای مصالحه همکاری کنید. مشاوره آنلاین زوجین را در نظر بگیرید که آیا در بریتانیا زندگی می کنید یا در ایالات متحده. پایگاه داده گسترده مشاوران را در ReGain جستجو کنید و موردی را پیدا کنید که برای شما و شریک زندگی شما مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما در contact@regain.us تماس بگیرید. ReGain در درمان آنلاین برای کمک به رفع انواع مشکلات سلامت روان تخصص دارد و شبکه گسترده مشاوران دارای مجوز آنها آماده کمک هستند. اگر به درمان آنلاین فردی علاقه مند هستید، لطفا با contact@regain.us تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد BetterHelp، ما را در این آدرس بیابید
 
سوالات متداول (سؤالات متداول)
 
    آیا مشاوره آنلاین و درمان آنلاین تحت پوشش بیمه است؟
 
به طور کلی اینترنت درمانی تحت پوشش بیمه نیست. استثنا در این مورد است اگر شما ارائه دهنده ای را ببینید که با یک مرکز بهداشت رفتاری یا در مطب خصوصی کار می کند که بیمه شما را می گیرد و درمان آنلاین یا مشاوره از راه دور ارائه می دهد. وب‌سایت‌های درمانی آنلاین نسبت به درمان حضوری سنتی ارزان‌تر هستند، که بخشی از دلیلی است که بسیاری از افراد برای دنبال کردن درمان آنلاین انتخاب می‌کنند. همچنین راحت‌تر است زیرا نیازی به رفت و آمد ندارید. اگر می خواهید شروع کنید، با تحقیق در مورد سایت های درمانی آنلاین که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کنند، شروع کنید. اگر & rsquo; قانونی وجود دارد اگر مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید یا با یک ارائه دهنده سلامت روان آنلاین مراجعه کنید، اغلب یک راه روشن برای انجام این کار در یک وب سایت درمانی آنلاین . نوع درمانی که به دنبال آن هستید را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال، اگر به دنبال اضطراب درمانی هستید، به دنبال وب سایت یا ارائه دهنده ای باشید که اضطراب درمانی را ارائه می دهد. همین امر در مورد مشکلات دیگر مانند اختلال دوقطبی یا مشکلات رابطه صدق می کند. در یک وب‌سایت اینترنتی درمانی برای کسانی که به دنبال شروع هستند، دکمه‌ها یا پیوندهایی برای شروع کار اغلب در وب‌سایت قابل مشاهده و دسترسی آسان هستند. برخی از برنامه های درمانی آنلاین علاوه بر جلسات ویدیویی، پیام رسانی نامحدود یا پیام درمانی نامحدود را ارائه می دهند. پیام‌رسانی نامحدود یا پیام‌درمانی نامحدود یکی از دلایلی است که بسیاری از مردم درمان آنلاین را انتخاب می‌کنند، به‌ویژه که این یک راه عالی برای افرادی است که می‌ترسند شروع کنند به روشی که راحت است و نیازی به صحبت با صدای بلند در مورد همه چیز ندارد. که در ذهن شماست برخی از افراد در تلاش هستند تا صحبت خود را باز کنند و صحبت با متخصصان بهداشت روان دارای مجوز که از روشی راحت مانند ارسال پیامک نامحدود استفاده می کنند می تواند به شما کمک کند تا در مورد مسائل دشواری مانند مدیریت خشم، اضطراب، افسردگی، اختلال دوقطبی و اختلالات خوردن صحبت کنید.
 
    بهترین درمان آنلاین یا مشاوره آنلاین چیست؟
 
بهترین خدمات مشاوره آنلاین یا سایت درمانی آنلاین تا حد زیادی به آنچه یک فرد خاص به دنبال آن است بستگی دارد. اگر می خواهید به صورت آنلاین درمان شوید، به نوع درمانی که به دنبال آن هستید فکر کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید مشاوره ازدواج یا مشاوره رابطه داشته باشید، احتمالاً می خواهید یک وب سایت زوج درمانی آنلاین پیدا کنید. این شبیه به این است که اگر به دنبال درمان برای یک نوجوان هستید، باید به دنبال مشاوره نوجوان باشید. مشاوره برای نوجوانان عموماً توسط ارائه دهندگان سلامت روان که در کار با نوجوانان تخصص دارند ارائه می شود. همین امر در مورد مشاوره ازدواج یا رابطه زناشویی نیز صادق است، که معمولاً توسط ارائه دهندگانی ارائه می شود که از نظر جمعیتی در کار با زوج ها تخصص دارند. اگر به دنبال مشاوره متناسب با اعتقادات مذهبی خود هستید و می خواهید مشاوره یا درمان آنلاین انجام دهید، می توانید به دنبال درمانگران آنلاین مبتنی بر ایمان باشید. به عنوان مثال، اگر & rsquo; به دنبال مشاوره آنلاین مسیحی، می توانید به صورت آنلاین جستجو کنید & ldquo; خدمات مشاوره مسیحی آنلاین & Rdquo; به خاطر داشته باشید که روش‌های درمانی زیادی وجود دارد، مانند درمان شناختی رفتاری، رفتار درمانی دیالکتیکی (که زیرمجموعه‌ای از درمان شناختی رفتاری است)، درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد، یا درمان متمرکز بر عاطفی، یک روش رایج مورد استفاده در رابطه مشاوره. شما همچنین می توانید برای مسائل خاص سلامت روان مانند افسردگی، اضطراب، اختلالات خوردن، اختلال دوقطبی و غیره به دنبال مشاوره آنلاین باشید.
 
    آیا درمان آنلاین رایگان یا مشاوره آنلاین وجود دارد؟
 
یافتن درمان اینترنتی قانونی به صورت رایگان دشوار (اگر نه غیرممکن) خواهد بود، اما درمان اینترنتی به دلایل مختلفی از جمله اینکه درمانگر مجبور نیست هزینه فضای اداری برای انجام درمان اینترنتی را بپردازد، عموماً هزینه کمتری نسبت به خدمات مشاوره سنتی دارد. . خدمات چت آنلاین رایگان، خطوط تلفن، گروه های پشتیبانی و حتی گزینه های پشتیبانی همتا وجود دارد. با این حال، نمی توان آن را با درمان آنلاین اشتباه گرفت. منابعی مانند گروه‌های پشتیبانی و خطوط تماس داوطلبانه دارایی‌های باورنکردنی هستند که هدف مهمی را دنبال می‌کنند، اما جایگزینی برای درمان یا مشاوره از یک مشاور یا درمانگر مجاز سلامت روان نیستند. اگر می‌خواهید به دنبال یک گروه حمایتی، مانند گروهی برای جامعه دگرباشان جنسی یا زوج‌ها باشید، می‌تواند یک مکمل عالی برای خدمات سلامت روان باشد که به شما امکان می‌دهد با افرادی که می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کنید، چت کنید. می‌توانید با یافتن یک گروه پشتیبانی آنلاین، با افرادی که آن را دریافت می‌کنند، چت کنید یا اگر گروه پشتیبانی شما رو در رو ملاقات کرد، شخصاً با افراد صحبت کنید. برای اطمینان از اینکه درمان آنلاین به اندازه مراقبت حضوری مؤثر است، باید مطمئن شوید که درمان آنلاین را از طریق یک سایت قانونی دریافت می کنید. اگر نمی‌دانید چگونه می‌توانید بررسی کنید که آیا یک وب‌سایت درمانی قانونی است و مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، به وب‌سایت یا بررسی‌های آنلاین آن‌ها نگاه کنید. بسیاری از سایت‌ها دارای بخش‌های بررسی آنلاین درمان و پرسش‌های متداول هستند که می‌توانند به سوالات شما پاسخ دهند تا کسانی که به دنبال شروع هستند بتوانند بدون ترس شروع کنند. علاوه بر مرور بخش‌های مشاوره آنلاین و پرسش‌های متداول، نظراتی برای متخصصان سلامت روان دارای مجوز خاص نیز خواهید یافت که می‌تواند به افرادی که به دنبال شروع کار هستند کمک کند تا با خیال راحت و با اطمینان از اینکه متخصص سلامت روانی که با آن صحبت می‌کنند قانونی است، شروع به کار کنند.
 
    مشاوره آنلاین چیست و آیا با آنلاین درمانی متفاوت است؟
 
مشاوره آنلاین مشابه مشاوره سنتی است. هنگامی که درمان آنلاین دریافت می کنید، ارائه دهندگانی را خواهید دید که مجوز ارائه خدمات مشاوره یا درمان حرفه ای را دارند. اغلب، هنگامی که برای درمان آنلاین ثبت نام می کنید، یک پرسشنامه کوتاه گرفته می شود تا مشخص شود که در درمان آنلاین به دنبال چه چیزی هستید تا به بهترین تناسب درمانی ممکن دست یابید. به عنوان مثال، اگر به دنبال مشاوره آنلاین ازدواج هستید، یک وب سایت درمانی آنلاین ممکن است از شما بپرسد که آیا به دنبال درمان فردی یا زوجی هستید. پس از انجام مراحل اولیه، به مشاور یا درمانگر رسمی خود مراجعه خواهید کرد، که یک ارائه دهنده دارای مجوز برای ارائه مشاوره آنلاین سلامت روان یا روان درمانی از طریق ویزیت از راه دور خواهد بود. می توانید از طریق چت تصویری، پیام رسانی یا تلفن با یک درمانگر آنلاین صحبت کنید. درمان آنلاین می تواند به اندازه درمان حضوری یا مشاوره موثر باشد و شما می توانید برای انواع مشکلات سلامت روان از مراقبت آنلاین بهره مند شوید. همچنین می‌توانید به دنبال ارائه‌دهندگان خدماتی باشید که در کار با جمعیت‌های خاصی مانند جامعه LGBT تخصص دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره آنلاین، به وب سایت شرکت اینترنتی درمان مراجعه کنید تا صفحه اصلی آنها و همچنین بخش سوالات متداول آنها را مشاهده کنید، جایی که احتمالاً پاسخ تمام سوالات عمومی خود را در مورد اینترنت درمانی خواهید یافت.
 
    از آنجایی که همه چیز به صورت آنلاین انجام می شود، هزینه درمان آنلاین یا مشاوره آنلاین چقدر است؟
 
درمان آنلاین معمولاً از حدود 60 دلار در هر جلسه شروع می شود. بسیاری از محبوب ترین یا بهترین سایت های درمانی آنلاین ماهانه هزینه دریافت می کنند. چه به دنبال مشاوره آنلاین ازدواج فردی و چه به دنبال مشاوره نوجوانان باشید، می‌توانید ارائه‌دهنده‌ای را پیدا کنید که روان‌درمانی آنلاین ارائه می‌دهد که به ضرر شما نیست. درمان حضوری سنتی می تواند تا حدود 200 دلار در هر جلسه بدون بیمه هزینه داشته باشد، بنابراین درمان آنلاین یک گزینه عالی و مقرون به صرفه است. لطفاً توجه داشته باشید که می توانید خدمات خود را در هر زمانی لغو کنید و درمان یک تعهد مادام العمر نیست. بلکه باید مهارت هایی را در اختیار شما قرار دهد که بتوانید تا آخر عمر در درمان و فراتر از آن از آنها استفاده کنید. در درمان آنلاین، زوج ها و افراد فضای امنی برای صحبت در مورد هر چیزی که در ذهن دارند دارند، که به خودی خود می تواند ارزشمند باشد. چه به دنبال زوج درمانی انفرادی باشید و چه برای درمان جمعیتی خاص، مانند مشاوره نوجوانان، درمان آنلاین راهی مقرون به صرفه برای دریافت کمک مورد نیازتان است. اگر در مورد هزینه درمان در یک سایت اینترنتی درمانی خاص مطمئن نیستید، علاقه مندید و مطمئن نیستید که با مرور صفحه پرسش و پاسخ از کجا شروع کنید. به طور کلی، هزینه‌ها در صفحه پرسش‌های متداول فهرست می‌شوند تا برای کسانی که به دنبال شروع کار هستند، راحت‌تر بدانند که هزینه‌های درمانی آنها دقیقا چقدر خواهد بود.
 
    کدام بستر درمانی آنلاین بهتر است، Talkspace یا BetterHelp؟
 
وب سایت های مختلف درمان آنلاین برای افراد مختلف کار می کنند، بنابراین بهترین گزینه درمان آنلاین از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود. یکی از نکات مهم در مورد درمان آنلاین این است که گاهی اوقات تطبیق یا تغییر به یک ارائه دهنده جدید آسان تر از کسانی است که به دنبال مشاوره حضوری هستند. یکی از بهترین مزایای مشاوره آنلاین که مردم پیدا می‌کنند مطمئناً هزینه است، اما یکی دیگر از بهترین مزایای درمان آنلاین این است که معمولاً زمان کمتری برای ارتباط با یک مشاور یا درمانگر حرفه‌ای مجاز می‌گیرد که در برخی موارد ممکن است طول بکشد. ماه برای مراجعه به یک درمانگر سنتی. همانطور که رابطه خود را با مشاور خود ایجاد می کنید، پیشرفت را می بینید، مهارت ها را به دست می آورید و راحت تر در مورد هر چیزی که در ذهن شماست، چه نگرانی های مربوط به اضطراب افسردگی یا مدیریت خشم، صحبت کنید. همین امر در مورد کسانی که به دنبال زوج درمانی هستند نیز صادق است.
 
    آیا درمان اینترنتی و مشاوره آنلاین قانونی است؟
 
اینترنت درمانی و درمانگران اینترنتی کاملاً قانونی هستند. مشاوران در سایت هایی مانند ReGain متخصصان بهداشت روان دارای مجوز هستند. چه مشاوران و درمانگران حرفه ای مشاوره حضوری ارائه دهند یا از طریق وب سایت های درمانی آنلاین یا برنامه های درمانی آنلاین مراجعه کنند، درمانگران باید سطح بالایی از آموزش و آموزش را تکمیل کنند که آنها را برای کار با مراجع آماده کند. روش‌هایی مانند جلسات ویدیویی به بسیاری از افراد کمک می‌کند تا تجربه‌ای مشابه با آنچه در مشاوره حضوری سنتی داشتند، داشته باشند، زیرا آنها با ارائه‌دهنده خود رو در رو می‌بینند. اگر قبلاً به درمان یا مشاوره نرفته‌اید و مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید، به سؤالات درمانگر پاسخ دهید و درباره خودتان بگویید.
 
    آیا درمان اینترنتی و مشاوره آنلاین ایمن هستند؟
 
درمان اینترنتی یا مشاوره اینترنتی بی خطر است. یک درمانگر آنلاین اطلاعات شما را امن و محرمانه نگه می‌دارد، درست مانند کسی که مشاوره حضوری یا سنتی ارائه می‌دهد. علاوه بر این، اگر از ReGain برای مشاوره استفاده می کنید، پیام های شما با رمزگذاری 256 بیتی محافظت و ایمن می شوند تا ایمنی شما تضمین شود. یکی از مزایای درمان آنلاین این است که می توانید از حریم خصوصی خانه خود به آن دسترسی داشته باشید که گاهی اوقات می تواند احساس امنیت بیشتری نسبت به مشاوره سنتی ایجاد کند. اگر شما و همسرتان به دنبال مشاوره رابطه هستید، دانستن اینکه برنامه‌ها یا وب‌سایت‌های درمانی آنلاین برای استفاده بی‌خطر هستند و به شما اجازه می‌دهند زمانی را انتخاب کنید که برای هر دوی شما مناسب باشد، بدون اینکه سعی کنید در یک ملاقات مطب مناسب باشید. هر دو برنامه هر هفته اگر شما و همسرتان می‌خواهید مشاوره را امتحان کنید، اما نمی‌توانید & rsquo; مطمئن شوید که چگونه شروع کنید، به یک مشاور شبکه مراجعه کنید. این یک راه ساده و فوری برای دریافت مراقبت های بهداشت روانی ایمن است.
 
    چرا درمان آنلاین یا مشاوره آنلاین بد است؟
 
اینترنت درمانی بد نیست. اگر به دنبال بهترین درمان آنلاین ممکن هستید، کاری که می توانید انجام دهید این است که به دنبال برنامه های درمانی آنلاین یا وب سایت هایی باشید که با ارائه دهندگان مجاز سلامت روان کار می کنند. پرچم قرمز بزرگ در صورتی است که مشاور مجوز نداشته باشد. برای اطمینان از ارائه خدمات با کیفیت، چه به صورت حضوری یا آنلاین، ضروری است که از یک ارائه دهنده دارای مجوز مشاوره بگیرید. یکی از مزایای درمان آنلاین این است که بسیاری از سایت های آنلاین درمانی واقعاً کار را برای شما انجام می دهند و اطمینان حاصل می کنند که ارائه دهندگانی که با آنها کار می کنند مشاوران حرفه ای، درمانگران، روانشناسان یا مددکاران اجتماعی دارای مجوز هستند. اگر در مورد مجوز یا تحصیلات شخصی سؤالی دارید، این حق شما به عنوان یک مشتری است که دوباره بررسی کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه به خدمات آنلاین درمانی دسترسی داشته باشید و می خواهید شروع کنید، با بررسی وب سایت درمان آنلاین انتخابی خود و جستجوی صفحه اصلی آنها شروع کنید. وقتی صحبت از خدمات سلامت روان به میان می آید، درمان آنلاین در بسیاری از موارد به اندازه درمان حضوری مؤثر است. بسیاری از افراد خدمات اینترنتی درمانی را به کسانی که تحت فشار هستند، در مناطق دورافتاده زندگی می کنند، یا مرعوب مشاوره حضوری سنتی هستند و می خواهند از گزینه هایی مانند جلسات ویدیویی و جلسات چت استفاده کنند، به شدت توصیه می کنند. اگر می‌خواهید با یک ارائه‌دهنده سلامت روان دارای مجوز چت کنید و این کار را نکرده‌اید. مطمئن شوید که چگونه شروع کنید، با ورود به سایت درمان آنلاین انتخابی خود شروع کنید. لطفاً توجه داشته باشید که می توانید خدمات آنلاین خود را در هر زمان لغو کنید.
 مشاوره ازدواج
    اگر همه چیز به صورت آنلاین انجام شود Talkspace هزینه دارد؟
 
برنامه های درمانی آنلاین Talkspace از 260 دلار در ماه شروع می شود. اگر به برنامه های درمانی آنلاین Talkspace نگاهی بیندازید، خواهید دید که می توانید از بین چندین طرح مختلف انتخاب کنید. Talkspace مشاوره روابط را برای نوجوانان و درمان فردی به صورت آنلاین ارائه می دهد. مشاوره نوجوانان در Talkspace برای افراد 13 تا 17 ساله است. هر کدام از سایت‌های درمانی آنلاین را انتخاب کنید، بهترین برنامه آنلاین برای شما به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله جمعیت‌شناسی شما و نحوه تعامل شما با مشاوران حرفه‌ای مجاز یا درمانگرانی که می‌بینید. بهترین سایت های درمانی آنلاین روش های ارتباطی متعددی از جمله پیامک، جلسات تلفنی یا چت ویدیویی آنلاین را ارائه می دهند. بسته به تعداد جلسات زنده و سایر ویژگی هایی که به دنبال آن هستید، هزینه شما متفاوت خواهد بود. اگر به Talkspace یا هر سایت درمانی آنلاین دیگری علاقه دارید و مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید، به وب سایت، صفحه اصلی و بخش سؤالات متداول مراجعه کنید. بعلاوه، اگر در شروع کار با مشکل مواجه هستید، با یک نماینده خدمات مشتری صحبت کنید که می تواند به سوالاتی که خود وب سایت پوشش نمی دهد پاسخ دهد.
 
    چگونه می توانم به صورت حضوری یا آنلاین یک مشاور رایگان دریافت کنم؟
 
راه های مختلفی وجود دارد که می توانید به صورت رایگان با یک مشاور تماس بگیرید. بسیاری از سازمان های مذهبی خدمات مشاوره مبتنی بر ایمان را رایگان ارائه می دهند که با ارزش های مذهبی شما مطابقت دارد. با مشاوره مبتنی بر ایمان، گاهی اوقات می توانید از طریق موسسات آموزشی به مشاور دسترسی پیدا کنید. اگر در کالج هستید، پردیس کالج شما ممکن است مشاوران یا درمانگرانی داشته باشد که می توانید به صورت رایگان به آنها مراجعه کنید. برنامه های کمک به کارکنان نیز می تواند کمک کننده باشد. کوپن های درمانی یا بورسیه های تحصیلی گاهی برای کسانی که توانایی پرداخت مشاوره را ندارند در دسترس است. از پزشک خود بپرسید که آیا منابعی را می شناسد یا با یک خط تلفن محلی اطلاعات تماس بگیرید تا ببینید چه منابعی در منطقه شما موجود است. به خصوص اگر کسی در مطب پزشک شما از هیچ گزینه ای اطلاعی ندارد، با یک خط تلفن محلی مانند 211 تماس بگیرید یا خدمات مشاوره رایگان یا کم هزینه را به صورت آنلاین جستجو کنید. با جستجو در اینترنت، اغلب دایرکتوری هایی را می یابید که اطلاعاتی در مورد درمانگران منطقه شما، چه کسانی می بینند و چه روش های پرداخت یا طرح های بیمه ای را می پذیرند، در اختیار شما قرار می دهد.
 
    بهترین درمان آنلاین رایگان یا مشاوره آنلاین چیست؟
 
معمولاً مشاوره آنلاین یا درمان آنلاین رایگان نیست. اگر بیمه ای دارید که درمان را به طور کامل پوشش می دهد، بهترین راه برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان این است که یک ارائه دهنده مشاوره از راه دور یا از راه دور پیدا کنید که بیمه شما را دریافت کند. گاهی اوقات درمانگران نرخ‌های کاهشی را پیشنهاد می‌کنند، که می‌تواند به شما در پوشش هزینه‌ها کمک کند، اگر شرکت بیمه شما به طور کامل مشاوره یا درمان را پوشش ندهد، یا اگر ارائه‌دهنده بیمه شما را نپذیرد. برخی از مزایای مراجعه به درمانگران آنلاین شامل امکان چت یا جلسات پیام با مشاور، جلسات ویدیویی است که به شما امکان می‌دهد از حریم خصوصی خانه خود بدون صرف زمان برای سفر به یک درمانگر مجاز یا متخصصان بهداشت روان دارای مجوز مراجعه کنید. وقتی از یک پلتفرم آنلاین قانونی مشورت می کنید، می توانید مطمئن باشید که درمانگران دارای مجوز هستند. اگر & rsquo; اگر مطمئن نیستید که چگونه یک درمانگر معتبر پیدا کنید و می خواهید شروع کنید، با جستجو در اینترنت، درخواست مستقیم یا انتخاب یک وب سایت درمانی که خدمات سلامت روان را فقط توسط درمانگران مجاز و متخصصان سلامت روان ارائه می دهد، شروع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره آنلاین یا درمان از یک وب سایت آنلاین درمانی خاص، مهم است که به وب سایت آنها مراجعه کنید و توصیفات آنها را مرور کنید تا بتوانید یک مشاور پیدا کنید یا یک درمانگر آنلاین پیدا کنید که بتواند بهترین مشاوره ممکن را به شما ارائه دهد.
 
    ارزان ترین مشاوره اینترنتی یا اینترنتی درمانی چیست؟
 
کم هزینه ترین گزینه درمانی آنلاین معمولاً شامل طرحی با میزان خدمات کمتر است. طرح های ممتاز یا طرح هایی که بیشتر ارائه می دهند معمولاً هزینه بیشتری دارند. وقتی & # x2019; چه به دنبال یک مشاور یا بهترین خدمات درمانی آنلاین باشید، مهم است که نیازها و ترجیحات خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر چت ویدیویی بهترین راه برای شماست تا از آنچه مشاوره آنلاین ارائه می‌کند بهترین استفاده را ببرید، باید طرحی را انتخاب کنید که گزینه‌های ویدیوی زنده بیشتری را به شما ارائه دهد. چه به دنبال مشاوره آنلاین نوجوان، مشاوره ازدواج یا درمان فردی باشید، برنامه‌های درمانی آنلاینی وجود دارد که چند بار در ماه چت ویدیویی را ارائه می‌دهند. مانند مشاوره سنتی، در هر جلسه در زمان خاصی با یک مشاور یا درمانگر ملاقات خواهید کرد.
 
    معایب اینترنت درمانی یا مشاوره اینترنتی چیست؟
 
هنگامی که صحبت از مشاوره درمانی یا هر خدمات بهداشتی دیگری می شود، هزینه خدمات مشاوره اغلب یک نقطه ضعف ذکر شده است. خوشبختانه، گزینه های مقرون به صرفه ای مانند مشاوره آنلاین یا ارائه دهندگانی وجود دارد که نرخ های کاهشی را ارائه می دهند، علاوه بر خدماتی که برای افراد یا خانواده های کم درآمد ایجاد می شود و پوشش هزینه ها را آسان تر می کند. یکی دیگر از معایب احتمالی مشاوره درمانی یا حتی گروه های حمایتی این است که پیدا کردن بهترین مورد برای شما ممکن است کمی طول بکشد. مهم این است که تسلیم نشوید. یافتن ارائه‌دهنده‌ای که برای شما بهترین کار را انجام می‌دهد، می‌تواند دلهره‌آور باشد، اما در درازمدت، داشتن فردی که نیازهای پزشکی یا سلامت روان شما را درک می‌کند، بسیار لذت بخش است.
 
    چگونه اینترنت درمانی یا مشاوره آنلاین را شروع کنیم؟
 
برای شروع مشاوره، می توانید به دنبال مشاوره حضوری در منطقه خود باشید، یا می توانید برنامه های درمانی آنلاین یا وب سایت های درمانی آنلاین را بررسی کنید. برای پیدا کردن یک درمانگر آنلاین، به یک وب‌سایت درمانی آنلاین بروید یا برنامه‌های درمانی آنلاین انتخابی خود را بررسی کنید و ببینید چه چیزی را ارائه می‌دهند. اکثر وب سایت ها یک صفحه اصلی برای کمک به شما در شروع کار دارند. همچنین می توانید از پزشک خود بخواهید که به یک درمانگر ارجاع دهد یا به صورت آنلاین به دنبال مشاوران یا درمانگران سلامت روان دارای مجوز در منطقه شما بگردید که بیمه شما را می گیرند و با نگرانی خاصی که به دنبال آن هستید کار می کنند. به عنوان مثال، اگر به دنبال مشاوره برای نوجوانان هستید، برای & ldquo; مشاوره برای نوجوانان نزدیک من و rdquo. برای پیدا کردن یک مشاور نوجوان در منطقه خود، یا اگر به دنبال مشاوره ازدواج بودید، به دنبال & ldquo; مشاوره ازدواج در نزدیکی من & rdquo; همچنین ممکن است به دنبال یک روش درمانی خاص، مانند درمان شناختی-رفتاری باشید، که در این صورت تایپ کرده اید و ldquo; شناخت درمانی در مجاورت شما & Rdquo; چه به صورت آنلاین و چه در منطقه محلی خود به یک درمانگر مراجعه کنید، شایسته دریافت کمکی هستید که نیاز دارید، بنابراین از شروع فرآیند نترسید. مکالمه را با یک درمانگر آنلاین با پیدا کردن & ldquo; شروع & rdquo. صفحه در وب سایت اینترنتی درمانی انتخابی شما.
مقالات بیشتر مرتبط با درمان و مشاوره:
 
    10 دلیل که ممکن است بخواهید با یک مشاور صحبت کنید
    درمان آنلاین رایگان می تواند رابطه شما را نجات دهد
    چگونه از درمان آنلاین بیشترین بهره را ببرید - همین امروز درمانگر خود را پیدا کنید
    چت درمانی چگونه کار می کند و آیا موثر است؟
    از کجا می توان مشاوره آنلاین رایگان برای خانواده هایی که توانایی پرداخت آن را ندارند پیدا کرد
    6 موردی که باید در مراکز مشاوره نزدیک من جستجو کرد
    هر آنچه که باید در مورد مشاوره خانواده بدانید
    درماندگی آموخته شده در مورد شما چه می گوید - و چگونه راه خود را به خوبی تغییر دهید
    7 روش مشاوره تلفنی می تواند به شما کمک کند
    پیوند خانوادگی شکسته چیست و چگونه آن را برطرف کنیم؟
    9 فرصت برای روانشناسی و درمان در نزدیکی من
    در رابطه با فرد مبتلا به افسردگی و اضطراب: چگونه از شریک زندگی خود حمایت کنیم
    جستجوی حمایت: یافتن گروه‌های حمایتی اضطراب آنلاین
    چگونه به شریک زندگی خود در برابر اضطراب کمک کنید: 8 راه برای حمایت از محبوب خود
    من نمی توانم یک روانشناس در نزدیکی خود پیدا کنم: گزینه های من چیست؟
    مشاوره رایگان ازدواج: چرا ReGain مشاوره رایگان ارائه نمی دهد؟
    چگونه زوج درمانی می تواند ازدواج شما را نجات دهد
    چگونه مشاوره ازدواج می تواند رابطه شما را احیا کند
    چگونه بین والدین و ازدواج تعادل برقرار کنیم
    تفاوت روانشناسی و روانپزشکی چیست؟

مشاوره ازدواج

چاپ این بخش

  مشاوره ازدواج به چه کسانی کمک می کند؟
ارسال‌شده توسط: lavazemkhanegi - 5 ساعت قبل - انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری - بدون‌پاسخ

مشاوره ازدواج به چه کسانی کمک می کند؟
 
پاسخ کوتاه: مشاوره ازدواج می تواند به همه افراد در یک رابطه کمک کند.
 مشاوره اینترنتی یا مشاوره آنلاین؟ آیا آنها متفاوت هستند؟

مشاوره ازدواج
هر نوع زوجی : یک زوج مجبور نیست واقعاً ازدواج کرده باشند یا حتی به آن فکر کنند. به همین دلیل است که برخی افراد اصطلاح «زوج درمانی» را به «مشاوره ازدواج» ترجیح می دهند. همچنین جنسیت و سن شریک یا مدت زمان رابطه آنها مهم نیست. مشاوره ازدواج برای هر نوع زوجی اعم از پیر و جوان در نظر گرفته شده است، خواه تازه شروع رابطه باشند و یا مدت زیادی است که با هم بوده اند.
 
افراد: غیرمعمول نیست که یکی از زوجین به تنهایی به مشاوره ازدواج مراجعه کند، شاید به این دلیل که آنها تشخیص می دهند که مشکلی دارند که بر روابط آنها تأثیر می گذارد و نیاز به مشاوره فردی دارند. برخی دیگر تنها می روند زیرا شریک زندگی آنها از همراهی با آنها امتناع می کند، اما همچنان احساس می کنند که رابطه می تواند از چیزهایی که در درمان یاد می گیرند سود ببرد.
 
فرزندان: مشاوره ازدواج همراه با مشاوره خانواده است، زیرا به سایر افراد خانواده به ویژه فرزندان زوج نیز کمک می کند. یک مشاور ازدواج ممکن است خانواده درمانی را به جای زوج درمانی یا علاوه بر آن برای بیشترین فواید برای کل خانواده پیشنهاد کند.
 
ازدواج های قوی: نکته مهم این است که مشاوره ازدواج فقط برای افرادی که در روابط آشفته یا آشفته هستند نیست. زوج هایی که در زندگی زناشویی خود راضی و مطمئن هستند می توانند با مشاوره ازدواج رابطه خود را قوی نگه دارند.
چه زمانی باید به مشاوره ازدواج مراجعه کرد؟
 
منبع: rawpixel.com
 
واقعیت غم انگیز این است که بسیاری از زوج ها قبل از اینکه تصمیم بگیرند از یک مشاور ازدواج کمک بگیرند، صبر می کنند تا دیر شود. برخی تخمین‌ها نشان می‌دهند که زمان انتظار بین زمانی که یک یا هر دو برای اولین بار وجود مشکل را تشخیص می‌دهند تا زمانی که یک یا هر دو طرف به دنبال مشاوره هستند، بیش از پنج سال است.
 
پنج سال ممکن است خیلی طولانی باشد. کینه، بی اعتمادی و خصومت ریشه در این رابطه برای آن پنج سال داشت. در طول مدت زمان طولانی، آنها می توانند به سادگی تبدیل به یک هنجار شوند و می توانند ازدواج را غیرقابل اجرا کنند.
 
بنابراین، هر چه زودتر در مورد مشاوره زوجین تصمیم بگیرید، بهتر است.
 
با این وجود، بهتر است هر زمانی که متوجه شدید ازدواج شما به کمک نیاز دارد، به دنبال مشاوره ازدواج باشید. صرف نظر از مدت زمانی که مشکلات ادامه داشته اند، شما همچنان باید مشاوره ازدواج را امتحان کنید، نه اینکه خودتان را به این فکر کنید که همیشه حتی قبل از ترک اینگونه خواهید بود.
 
بسیاری از زوج‌هایی که سال‌ها از کشمکش‌های زناشویی جان سالم به در برده‌اند، متوجه می‌شوند که با کمک مشاور خود می‌توانند دوستی، همدلی، عشق و اعتمادی را که در روزهای قبل مشخصه‌ی رابطه‌شان بود، احیا کنند.
20 نشانه که رابطه شما نیاز به مشاوره ازدواج دارد
 
    شما به ندرت با هم صحبت می کنید. فقدان ارتباط به این معناست که هیچ یک از شما ندانید طرف مقابل چه فکر یا احساسی دارد. این یکی از دلایل اصلی تشدید تعارضات در یک رابطه است و بیشتر از حد سالم طول می کشد.
    صحبت هایی که دارید بیشتر منفی است. وقتی به سختی می توانید چیزی خوب یا سازنده برای گفتن به یکدیگر پیدا کنید، این نشانه جدی این است که رابطه شما نیاز به مداخله دارد.
    شما می ترسید در مورد نگرانی های خود صحبت کنید. برخی از مردم به دلیل نارضایتی سکوت می کنند. آنها فکر می کنند شاید اوضاع به این شکل که هستند بهتر باشد و با اشاره به نگرانی های خود توجه را به آنها جلب می کنند و می توانند وضعیت را بدتر کنند.
    یکی از شما به بی وفایی فکر می کند. فکر خیانت به شریک زندگی تان نشان می دهد که شما مشتاق هستید، بنابراین چیزی در رابطه شما کم است که احساس می کنید. بحث در مورد این احساس در طول درمان می تواند کمک کننده باشد.
    یکی از شما خیانت کرد برای بسیاری از مردم، خیانت نهایی خیانت است و بسیاری از روابط نمی توانند از آن دوام بیاورند. به محض آشکار شدن خیانت، می توانید با کمک گرفتن از یک مشاور به رابطه خود شانس بیشتری برای بقا بدهید.
    شما اسرار را حفظ می کنید. اگرچه در یک رابطه باید به فضای شخصی احترام گذاشت، اما این با داشتن راز یکسان نیست. اسرار از هر نوعی که باشد هم حاکی از فریب و هم بی اعتمادی است. برخی از رازها عبارتند از خیانت، ناراحتی و تصمیم گیری های مالی بدون مشورت با همسرتان.
    شریک زندگی خود را با خودداری از محبت "تنبیه" می کنید. نیاز ما به عشق، محبت و ارتباط با شخص دیگری در درجه اول ما را به سمت روابط سوق می دهد. انکار تماس فیزیکی شریک زندگی مانند نوازش، گرفتن دست و رابطه جنسی، یا تماس عاطفی مانند لبخند زدن، مهربانی و توجه را می توان به عنوان آزار روانی تعبیر کرد.
    زندگی جنسی شما به طرز چشمگیری تغییر کرده است. شاید شما دو نفر دیگر (یا به سختی) صمیمی نباشید. یک علامت هشدار متفاوت که برخی افراد تمایل دارند آن را از دست بدهند، نزدیکی بیش از حد است که می تواند نشانه تلاش شریک گناهکار برای جبران بی احتیاطی باشد.
    در مورد مسائل مالی صادق نیستید. خیانت مالی در میان دلایل اختلاف در یک رابطه در رتبه بالایی قرار دارد. اگر هر دو شریک در همه امور مربوط به پول آگاه باشند و درگیر آن باشند، می توان از این امر اجتناب کرد.
    شما مدام بر سر همین مسائل بحث می کنید. نقاط چسبنده ای که شما دو نفر به سادگی نمی توانید از آنها عبور کنید، می توانند به بخش های دیگر رابطه سرایت کنند. اختلاف نظر می تواند بر تعامل شما تأثیر بگذارد حتی زمانی که موضوع مشکل ساز در حال حاضر موضوعی نیست.
 
منبع: pexels.com
 
    شما شریک زندگی خود را به عنوان یک دشمن یا دشمن می بینید. تلاش مداوم برای سبقت گرفتن یا دیدن طرف مقابل که همیشه سعی دارد شما را عصبانی، ناراضی یا بد جلوه دهد، علائم هشدار دهنده قطعی در یک رابطه است. حتی زمانی که شما و شریک زندگی تان به یک موضوع توجه نمی کنید، همچنان باید خود را تیمی در نظر بگیرید که برای رسیدن به یک هدف مشترک کار می کند.
    "برای بچه ها" کنار هم بمانید. این تصمیم اغلب به جای اینکه برای کودکان مفید باشد، مضر است. آنها معمولاً می توانند احساس کنند که نارضایتی بین والدینشان وجود دارد، مهم نیست که چقدر والدین تلاش می کنند در غیر این صورت عمل کنند.
    رفتاری منفی با یکدیگر دارید. وقتی رفتارهای شما نسبت به یکدیگر تلخ، بد و آزاردهنده می شود، زمان کمک گرفتن فرا رسیده است. چنین اقدامات ناسالمی معمولاً از احساسات فروخورده ناشی می شود که بهترین راه حل با راهنمایی یک درمانگر آموزش دیده است.
    شما نمی توانید مسائل را به تنهایی حل کنید. این غیرعادی نیست که یک زوج بتوانند اشتباهات ازدواج خود را تشخیص دهند و بخواهند آن را برطرف کنند، اما به تنهایی نمی توانند راه حلی بیابند. اینجاست که یک مشاور ازدواج دارای مجوز می تواند کمک بزرگی باشد - این همان چیزی است که آنها برای آن آموزش دیده اند!
    دیگر زمان معناداری را با هم نمی گذرانید. زن و شوهری که بیشتر شبیه هم اتاقی های جداگانه عمل می کنند تا یک تیم صمیمی و متعهد، احتمالاً زوجی هستند که به کمک نیاز دارند.
    شما فکر می کنید که شریک زندگی شما تنها کسی است که باید تغییر کند. فکر کردن به اینکه شریک زندگی شما نیاز به تغییر دارد و شما یا درمانگر می توانید او را تغییر دهید، تنها منجر به ناامیدی می شود. مشکلات رابطه اغلب زمانی به وجود می آیند که هر دو نفر مقصر باشند و شما فقط می توانید الگوهای فکری، رفتار و واکنش های خود را تغییر دهید.
    مشکلات شما ادامه دارد و بدتر می شود . شاید شما برای تغییر تلاش کرده اید و شاید حتی در گذشته تا آنجا پیش رفته اید که مشاوره ازدواج دریافت کرده اید. اگر مشکلات همچنان ادامه داشت، ممکن است زمان آن رسیده باشد که در جلسات بیشتری ثبت نام کنید یا یک درمانگر جدید استخدام کنید.
    او منبع اصلی حمایت عاطفی شما در خارج از ازدواج است. این مشکلی نیست که هر از گاهی برای حمایت به یکی از دوستان یا اعضای خانواده مراجعه کنید. باید از طریق مشاوره ازدواج کمک بگیرید. با این حال، اگر متوجه شدید که این کار را به طور مداوم انجام می دهید زیرا به تمایل یا توانایی شریک زندگی خود برای ارائه حمایت لازم شک دارید.
    هر مشکلی یک مشکل بزرگ است. وقتی حتی چیزهای کوچک (مثل عادات و ویژگی‌های خاص شریک زندگی‌تان که قبلاً هرگز شما را آزار نمی‌داد) تبدیل به نقطه عطف بحث‌های ناگهانی می‌شوند، وقت آن است که کمک بگیرید.
    شریک زندگی شما پیشنهاد می کند که ازدواج شما به مشاوره زوجین نیاز دارد. اگر شریک زندگی شما هرگز چنین کرد، باید همیشه بگویید "بله!" پیشنهاد مشاوره به دنبال این نیست که همسر شما می خواهد به ازدواج پایان دهد. برعکس، این سیگنالی است که آنها مشکل را تشخیص می‌دهند و نمی‌خواهند این مشکل به حدی برسد که به رابطه شما آسیب برساند یا به پایان برسد.
 
انواع دیگر مشاوره ازدواج
 
علاوه بر مراجعه به مشاور ازدواج در مواقع ناراحتی در رابطه، موارد دیگری نیز وجود دارد که زوجین می توانند برای کمک به مشاور مراجعه کنند. به عنوان مثال می توان به زمانی اشاره کرد که یک مشاور ازدواج، درمان پیش از ازدواج، دائمی، خانوادگی یا طلاق را ارائه می دهد.
 
مشاوره قبل از ازدواج
 
با وجود نامش، مشاوره قبل از ازدواج نه تنها برای زوج هایی که در مسیر ازدواج هستند، بلکه برای هر زوجی که به فکر وارد شدن به یک رابطه بلندمدت متعهد هستند نیز مفید است. موضوعاتی که معمولاً در مشاوره قبل از ازدواج پوشش داده می شوند عبارتند از:
 
    فرزندان
    سبک های فرزند پروری
    امور مالی
    صمیمیت
    فضای شخصی
    نقش ها و مسئولیت ها
    تصمیم گیری
    حل تعارض
 
زوج هایی که نسخه مشاوره قبل از ازدواج را انجام می دهند، متوجه می شوند که اثرات مثبت آن در ازدواجشان به خوبی باقی می ماند. موارد دیگری نیز وجود دارد که مشاوره قبل از ازدواج به زوجین کمک می کند تا به ناسازگاری ذاتی خود پی ببرند. این امکان وجود دارد که آنها دیدگاه ها و رویکردهای بسیار متفاوتی نسبت به برخی از مهم ترین مشکلات زندگی داشته باشند. سپس آنها می توانند قبل از سرمایه گذاری کامل در رابطه، به طور دوستانه از خود فاصله بگیرند.
 
درمان در حال انجام است
 
بسیاری از زوج‌هایی که در روابط شاد هستند، به مزایای مدتی برای «تنظیم» ازدواج خود پی می‌برند. آنها عاری از درگیری‌های اصلی هستند و به طور معمول حضور و همدلی متقابل را تمرین می‌کنند، اما بررسی با درمانگر خود را راهی برای اطمینان از اینکه اوضاع به همین شکل باقی می‌ماند، می‌دانند.
 
این زوج ها می توانند ملاقات هایی را برای بحث در مورد موضوعاتی از قبیل:
 
خانواده خود را گسترش دهید
 
    خانواده خود را گسترش دهید
    وضعیت سلامت اصلی یکی از شرکا و تأثیرات آن بر رابطه آنها
    تغییرات شغلی برنامه ریزی شده
    جابجایی
    بازنشستگی
 
خانواده درمانی
 
منبع: rawpixel.com
 
خانواده درمانی بسیار شبیه به مشاوره ازدواج است زیرا بر بهبود ارتباطات و حل تعارض تمرکز دارد. تفاوت اصلی این است که بیش از یک زوج طول می کشد و می تواند شامل کودکان بیولوژیکی، فرزندخوانده و خوانده شود. خانواده درمانی همچنین می تواند شامل اعضای گسترده خانواده باشد، چه آنها با زوج زندگی کنند و چه نباشند، که اقدامات آنها تأثیر خاصی بر خانواده و ازدواج زوج دارد.
 
مشاوره طلاق
 
گاهی اوقات نجات یک ازدواج دیگر یک گزینه نیست. شاید یک یا هر دو شریک با در نظر گرفتن این واقعیت به مشاوره ازدواج رسیده باشند. همچنین ممکن است مشاور پس از مشاهده پویایی روابط زوجین، آن را به عنوان یک ملاحظه نشان دهد. به عنوان مثال، در مورد خیانت، ممکن است برای شریک آسیب دیده غیرممکن باشد که ببخشد، تکه ها را برداشته و از رابطه ادامه دهد.
 مشاوره اینترنتی یا مشاوره آنلاین؟ آیا آنها متفاوت هستند؟

مشاوره ازدواج
هنگامی که یک زوج تصمیم به جدایی از طریق طلاق (یا جدایی دائم برای زوج های مجرد) گرفتند، می توانند تا حد زیادی از مشاوره طلاق بهره مند شوند. هدف اصلی مشاوره طلاق یا درمان پس از ازدواج، کمک به زوج ها برای جلوگیری از ناهماهنگی کلیشه ای مرتبط با طلاق است. در عوض، آنها به آنها کمک می کنند تا رابطه را محترمانه و بالغانه حل کنند.
 
زوج های دارای فرزند ممکن است طلاق درمانی را به ویژه مفید بدانند. این به این دلیل است که می تواند فرزندان آنها را از آسیب های عاطفی که اغلب با طلاق والدین همراه است، در امان نگه دارد.
 
10 بهانه رایج مردم برای اجتناب از مشاوره ازدواج
 
گاهی اوقات یکی نیاز به مشاوره ازدواج را می بیند اما نمی تواند دیگری را متقاعد کند که آن را دنبال کند. یک حزب ناخواسته می‌تواند بهانه‌های زیادی برای شرکت نکردن بیاورد. چیزهایی که ممکن است بگویند عبارتند از:
 
    درمان بسیار گران است: هزینه مشاوره ممکن است زیاد به نظر برسد، اما باید لحظه ای در نظر بگیرید که آیا ازدواج شما ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر. می توانید از نگرانی خود در مورد هزینه ها به عنوان انگیزه ای برای متعهد شدن به درمان استفاده کنید و همه پیشنهادات مشاور را عملی کنید. به این ترتیب، دیگر به سختی به مشاوره ازدواج نیاز خواهید داشت.
    من زمانی برای درمان ندارم: سرمایه گذاری پول، زمان و تلاش در ازدواج شما هرگز هدر نیست. قرار دادن ازدواجتان در اولویت فهرست کارهایتان به این معنی است که برای کار روی آن، از جمله شرکت در درمان، وقت خواهید داشت. علاوه بر این، گزینه مشاوره ازدواج آنلاین نیز وجود دارد، بنابراین می توانید بدون نیاز به مراجعه به مطب درمانگر، این کار را در راحتی در خانه خود انجام دهید.
    مشکل ما آنقدرها هم جدی نیست: به تعویق انداختن حل مشکلات «کوچک» اغلب دلیل تبدیل آنها به رویدادهای تهدیدکننده ازدواج است. به احتمال زیاد، اگر شریک زندگی شما نیاز به درمان را ببیند، مشکل بسیار جدی است و اگر از کمک گرفتن اجتناب کنید قطعاً چنین خواهد شد.
    من نمی دانم صحبت کردن با یک غریبه چگونه می تواند کمک کند: گاهی اوقات این دقیقاً چیزی است که کمک می کند. درمانگر شخص ثالثی است که با هیچ یک از شما گذشته ندارد و طرفی نخواهد گرفت. آنها برای گوش دادن به هر دو شریک آموزش دیده اند & rsquo; نقطه نظرات و ارائه توصیه هایی که در بسیاری از موارد آنها را به فرد مناسبی تبدیل می کند.
    درمان برای افراد "دیوانه" است: این ایده که متخصصان سلامت روان فقط با بیماری های روانی و افراد "دیوانه" سروکار دارند، کلیشه ای است که در سراسر جامعه وجود دارد. واقعیت این است که مشاوران می توانند به هر کسی که با مشکلات عاطفی یا تعارض در روابط خود دست و پنجه نرم می کند، کمک کنند.
    من غریبه ای نمی خواهم که جزئیات خصوصی و صمیمی رابطه ما را بداند: درمانگر در سطح حرفه ای و رازداری که مشاوره ازدواج به آن نیاز دارد آموزش دیده و دارای مجوز است. می توانید مطمئن باشید که آنها می دانند چگونه بحث در مورد مسائل سخت یا حساس را تسهیل کنند و هر آنچه در جلسه درمانی گفته می شود در جلسه درمانی باقی می ماند.
 
منبع: rawpixel.com
 
    نیازی نیست کسی بداند که ما مشکل داریم: درست است که می گویند: "غرور قبل از سقوط می رود." و، اغلب فقط غرور ماست که ما را از جستجوی کمک باز می دارد. برخی افراد نمی خواهند این توهم را که ازدواجشان کامل است را بشکنند، در حالی که برخی دیگر از این می ترسند که در کمک به خود ناتوان ظاهر شوند.
    نمی خواهم غریبه ای مرا قضاوت کند: مشاوران ازدواج نقش قاضی و هیئت منصفه را ایفا نمی کنند. آنها آنجا هستند تا شما را راهنمایی کنند تا در مورد مشکلات خود صحبت کنید و کانال های ارتباطی بهتری در رابطه خود ایجاد کنید.
    من نمی‌خواهم گذشته را دوباره زنده کنم - چرا می‌خواهید آن را مطرح کنید؟: فقط به این دلیل که شما جلوتر رفته‌اید (یا می‌گویید که دارید) به این معنی نیست که شریک زندگی شما نیز چنین کرده است. اگر احساس می کنند مشکل گذشته هنوز حل نشده است، به این دلیل است که اینطور است. با اعتراف به آن و کمک گرفتن برای پاکسازی هوا می توانید از تشدید مشکل جلوگیری کنید.
    ما قبلاً مشاوره را امتحان کرده بودیم و جواب نداد : درمانگران فقط مردم هستند - درست مثل همه ما. آنها آموزش دیده اند که بی طرف و بی طرف باشند، اما گاهی اوقات شخصیت ها با هم برخورد می کنند و ممکن است شما یا شریک زندگیتان با درمانگر راحت نباشید، بنابراین بهترین نتایج را نمی گیرند. به همین دلیل مهم است که قبل از خرید تصمیم بگیرید که به کدام مشاور مراجعه کنید.
 
هر یک از این بهانه ها صرفاً تلاشی برای اجتناب از درمان نیست. همچنین تلاشی برای جلوگیری از این واقعیت است که رابطه شما دچار مشکل است.
 
مشاوره ازدواج به چه معناست؟
 
مشاوره ازدواج می تواند به صورت حضوری یا آنلاین انجام شود. شما می توانید روشی را انتخاب کنید که برای شما و برنامه شریک زندگی تان بهترین کار را داشته باشد و راهی را که برای شما بهتر جواب می دهد.
 
یک جلسه معمولی با یک مشاور ازدواج یک ساعت یا یک ساعت و نیم طول خواهد کشید. اغلب، اولین جلسه تلاش برای شناسایی مشکل ریشه ای است که زوج با آن مواجه است. هنگامی که این موضوع شناخته شد، زوج و درمانگر برای ایجاد فهرستی از اهداف تلاش خواهند کرد - چیزهایی که امیدوارند از طریق مشاوره به آنها برسند. این غیرمعمول نیست که زوج ها اولین جلسه را ترک کنند و احساس کنند که راه زیادی را برای حل مشکل خود طی کرده اند.
 
جلسات بعدی شامل کار با درمانگر بر روی مهارت‌های ارتباطی، روش‌های بیان خود و رویکرد شما برای حل مسئله است. برای کمک به شما، درمانگر ممکن است «تکلیف خانگی» یا تمرین‌های ارتباطی را که در خانه انجام می‌دهید شامل شود. همچنین، یاد خواهید گرفت که چگونه با احساسات شریک زندگی خود هماهنگ و همدل باشید، و همچنین چگونه مشکلات را در رابطه خود بدون سرزنش شریک زندگی خود یا خودتان تشخیص دهید.
 
توجه: روابطی وجود دارد که در آن یکی از شرکا مشکل سوء استفاده یا اعتیاد دارد یا از نوعی بیماری روانی رنج می برد. اگر چنین باشد، یک مشاور ازدواج ممکن است به آن شریک زندگی توصیه کند که از یک متخصص بهداشت روانی که در موضوع او متخصص است کمک بگیرد. یک مشاور ازدواج با آن متخصص دیگر همکاری خواهد کرد تا مطمئن شود که هر دوی شما تمام کمک های مورد نیاز خود را دریافت می کنید.
 
آیا مشاوره ازدواج موثر است؟ نگاهی به آمار
 
منبع: rawpixel.com
 
اگر شک دارید که مشاوره ازدواج می تواند برای شما مفید باشد، دیدن اینکه چه کاری برای دیگران انجام داده است ممکن است نظر شما را تغییر دهد. AAMFT آمار زیر را در تأیید اثربخشی مشاوره ازدواج ارائه می دهد.
 
    مشاوره ازدواج/زوج به جلسات کمتری نسبت به درمان انفرادی نیاز دارد، به طور متوسط به ترتیب 11.5 و 13 جلسه.
    98 درصد از افراد شرکت کننده در این نظرسنجی، مشاوره ازدواج و خانواده را که دریافت کرده‌اند «خوب» یا «عالی» ارزیابی کردند.
    درمانگران ازدواج و خانواده دریافتند که مصرف کنندگان درمانگران سلامت روان به احتمال زیاد به دوستان خود مراجعه می کنند.
    تقریباً دو سوم از مراجعین مورد بررسی تأثیر مثبت ازدواج و مشاوره خانواده را بر سلامت جسمانی خود کشف کردند.
    تقریباً از هر 10 پاسخگو، 9 نفر گفتند که بعد از ازدواج و خانواده درمانی، در سلامت عاطفی خود بهبود یافته اند.
    بیش از 75 درصد از مشتریان گزارش کردند که رابطه آنها بهبود یافته است.
    اکثر مراجعین گفتند که درمان منجر به عملکرد بهتر در محل کار می شود.
    والدین نشان دادند که تقریباً در 75 درصد موارد کودکان درگیر در درمان تغییرات مثبتی در رفتار خود نشان دادند.
 
چگونه می توانید مطمئن شوید که از مشاوره ازدواج بیشترین بهره را می برید؟
 
منبع: rawpixel.com
 
مشاوره ازدواج موثر است، اما این اثربخشی به طرز فکر و اقدامات افراد درگیر - شما و شریک زندگیتان - بستگی دارد. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید از قبل در نظر بگیرید تا از روند مشاوره ازدواج حمایت کنید.
 
    با ذهنی باز به آن نزدیک شوید: به احتمال زیاد اگر با «دانستن» به مشاوره بروید، کارساز نخواهد بود. مشاوره ازدواج ممکن است تنها فرصتی باشد که برای درک بهتر شریک زندگی، خود و پویایی رابطه تان به آن نیاز داشته اید.
    به درمان فرصت بدهید: شرکت در درمان، اما تهدید به ترک، جدایی یا طلاق در صورت بروز اختلاف، نشانه این است که ممکن است آنطور که باید در مشاوره ازدواج سرمایه گذاری نکنید.
    همه تقصیرها را به گردن همسرتان نیندازید: "برای تانگو دو نفر لازم است." به عنوان مثال، اگر شریک زندگی شما خیانت کرده است و شما به جای مواجهه با مشکل، به تنبیه یا اعمال کینه توزانه روی آورده اید، هر دوی شما در ایجاد وضعیت فعلی سهیم بوده اید.
    به شریک زندگی خود تکیه کنید: اکنون زمان آن است که در کنار یکدیگر باشید. انتقال نگرانی های فعلی یا جزئیات درمانی خود به خانواده یا دوستان می تواند نتیجه معکوس داشته باشد، به خصوص اگر آنها را با شریک زندگی خود در میان ندهید.
    سعی کنید احساس طرف مقابل را درک کنید: همدلی نقش مهمی در یک رابطه موفق دارد. گوش دادن همدلانه در طول یک جلسه به شما این امکان را می دهد که به این فکر کنید که کلمات و اعمال شما چگونه می توانند روی شخص مقابل تأثیر بگذارند.
    پیشنهادات درمانگر را عملی کنید: زمان صرف شده در مطب مشاور تنها کسری از زمان مورد نیاز برای ترمیم رابطه شما است. شما باید با به کارگیری مجدانه پیشنهادات یا تمرینات ارائه شده توسط مشاور، زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید.
 
نتیجه
 
موفقیت در هر رابطه ای مستلزم مقدار مشخصی تلاش از سوی هر فرد درگیر است. روابط عاشقانه طولانی مدت، مانند ازدواج، به تلاش بسیار بیشتری نسبت به بسیاری از افراد نیاز دارد. درگیری ها به دلیل تفاوت در دیدگاه ها و همچنین مسئولیت ها و عوامل استرس زای زندگی به وجود می آیند. هر چه زودتر این روابط حل شود تا رابطه دست نخورده و قوی بماند، ازدواج بهتر خواهد بود.
 
اگر در زندگی زناشویی خود دچار مشکل هستید، معطل نکنید، اکنون زمان آن است که به دنبال مشاوره ازدواج باشید و رابطه خود را به مسیر اصلی خود برگردانید.

چگونه می توانم به نوجوان مشکلم کمک کنم؟

همانطور که به دنبال حمایت حرفه ای برای نوجوان خود هستید، مهمترین چیز این است که به او عشق بی قید و شرط نشان دهید. در آنجا باشید تا با آنها صحبت کنید و به طور خاص به آنها بگویید "دوستت دارم". سعی کنید فریاد نزنید و صدای خود را بلند نکنید. همچنین، طوری با آنها رفتار نکنید که مشکلات سلامت روانی آنها یک بار است. با آنها تاکید کنید و از آنها بخواهید که احساس خود را به شما بگویند. اگر آنها می گویند "تو نمی فهمی، به آنها بگو نه، نمی فهمی، اما اینجایی تا گوش کنی. مانند نوجوانی که احساس نمی کند درک می شود، احساسات آنها، از جمله آنهایی که برای شما مضر هستند، تأیید کنید. یک درمانگر با تجربه در کار با مسائل خاص نوجوان خود پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر آنها یک اختلال خوردن دارند، ضروری است که به دنبال یک متخصص اختلالات خوردن باشید، زیرا فردی که با اختلالات خوردن سروکار ندارد، وضعیت را به طور کامل درک نخواهد کرد و ممکن است بیشتر از اینکه مفید باشد، ضرر داشته باشد.

برای یافتن کمک برای نوجوان خود، می توانید ارائه دهندگان را به صورت آنلاین جستجو کنید، از یک پزشک معرفی کنید، یا با شرکت بیمه خود تماس بگیرید تا ببینید چه خدماتی تحت پوشش هستند. بسته به آنچه به دنبال آن هستید، می‌توانید با تایپ کردن چیزی مانند «tb for teens»، «خانواده درمانی در نزدیکی من»، «بازی درمانگر کودک نوجوان» یا «مشاوره پیش از ازدواج» در وب جستجو کنید. تماس با یک درمانگر می تواند به سادگی نوشتن یک ایمیل به ارائه دهنده با موضوعی باشد که در آن به دنبال چه چیزی هستید یا با ارائه دهنده یا عنوان شغلی او تلفنی تماس بگیرید. می‌تواند تجربه‌ای فوق‌العاده باشد، اما ارزشش را دارد، و مهم‌ترین چیز این است که از دریافت کمک‌های مورد نیاز نوجوان خود دست نکشید. مجدداً، اگر در دریافت کمک برای یک نوجوان مشکل دار مشکل دارید، به خاطر داشته باشید که ممکن است در طول این فرآیند از خود حمایت کنید. حتی اگر مشکل به نظر محدودیت زمانی باشد، درمان می تواند وزن زیادی را از روی دوش شما بردارد و حتی می توانید با مراجعه به مشاوره، الگوی مثبتی برای نوجوان خود قرار دهید. شما و همسرتان می‌توانید در حین جستجوی کمک برای نوجوانتان به دنبال زوج درمانی باشید، یا می‌توانید در درمان فردی یا خانوادگی شرکت کنید. هر تصمیمی که می گیرید، بدانید که این نبرد آسانی نیست و به خاطر حمایت از نوجوانتان به خودتان افتخار کنید.
هزینه یک مشاوره روابط خوب چقدر است؟


منبع: pexels.com
مشاوره اینترنتی یا مشاوره آنلاین؟ آیا آنها متفاوت هستند؟

مشاوره ازدواج
شاید اولین واکنش به سوال در مورد هزینه مشاوره رابطه این باشد: "آیا مهم است؟" به هر حال، چگونه می توان برای یک ازدواج موفق قیمت گذاشت؟ آیا محافظت از آینده شما ارزش سرمایه گذاری را ندارد؟مطمئناً، از نظر تئوری، اما ما در دوران چالشی زندگی می‌کنیم و همه زوج‌ها حساب‌های پس‌انداز یا درآمد زیادی ندارند. برخی از مردم به سختی می توانند دستمزد یک هفته را خرج کنند. بودجه بندی کلیدی است، بنابراین آنها لزوماً مجبور نیستند به دنبال بهترین پزشک یا متخصص ترین مشاور باشند. در عوض، آنها فردی حرفه ای، آموزش دیده، قابل اعتماد و همچنان مقرون به صرفه می خواهند.

متأسفانه، بسیاری از مشاوران در دفتر حداکثر یک دلار در هر جلسه دریافت می کنند. طبق برخی تحقیقات، هزینه مشاوره زوجین در هر جلسه 45 دقیقه ای بین 90 تا 150 دلار است. اکنون بدیهی است که قیمت استانداردی وجود ندارد و برخی از پزشکان یا درمانگران ممکن است تخفیف ارائه دهند، به خصوص اگر بخشی از یک سازمان محلی یا مؤسسه دولتی باشند. با این حال، تصویری تیره و تار از سرمایه گذاری های گران قیمت و سرمایه گذاری هایی که منافع بلندمدت را نشان می دهند، ترسیم می کند.

چاپ این بخش

  مشاوره رابطه ازدواج
ارسال‌شده توسط: lavazemkhanegi - 6 ساعت قبل - انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری - بدون‌پاسخ

تجزیه و تحلیل عوامل قیمت مشاوره رابطه: چه چیزی باید پرداخت کنم؟
 
از آنجایی که قیمت های بسیار متفاوتی برای مشاوره درمانی در بازار وجود دارد، سوال این نیست که قیمت استاندارد چقدر است، بلکه این است که برای آن چه باید بپردازید و چه عواملی بر این قیمت ها تأثیر می گذارد. این اطلاعات حیاتی به شما این امکان را می دهد که بهتر تعیین کنید چگونه می توانید بهترین هزینه مشاوره زوجین را تامین کنید.
 
 
در اینجا چند مورد از متداول ترین عواملی که بر قیمت کلی مشاوره تاثیر می گذارند عبارتند از:
 
 
 مشاوره ازدواج
محل عمل
 
محل زندگی شما نقش مهمی در میزان هزینه ای که می توانید برای زوج های خود بپردازید ایفا می کند & rsquo; مشاوره فرض کنید شما در یک شهر کوچک در وسط ایالات متحده زندگی می کنید. از آنجایی که شما در مکانی زندگی می کنید که هزینه های زندگی در آن کمتر است، احتمالاً با هزینه های درمانی کمتری روبرو خواهید شد. با این حال، اگر در یک شهر بزرگ و شلوغ مانند لس آنجلس یا نیویورک زندگی می کنید، هزینه درمان به طور چشمگیری افزایش می یابد زیرا هزینه زندگی در آن مناطق بسیار بالاتر از سایر مکان های پراکنده در سراسر کشور است. با این حال، یافتن مشاوره مقرون به صرفه در شهرهایی مانند این بیش از حد امکان پذیر است، فقط باید بدانید که باید منتظر قیمت های بالاتری برای جستجوی مشاوره خود باشید.
 
شهرت یا آموزش مشاور روابط شما
 
مانند هر حرفه دیگری، درمانگران شغلی اولیه که اخیراً یک مطب را شروع کرده اند یا به آن ملحق شده اند، به احتمال زیاد هزینه کمتری دریافت می کنند. حتی اگر آنها آموزش و اعتبار را دارند، ممکن است تجربه یا پایگاه مشتری را نداشته باشند که به آنها اجازه دهد هزینه بیشتری بپردازند، زیرا هنوز برای خود شهرت ایجاد نکرده اند. از طرف دیگر، مشاوران زوجی که مدارک تحصیلی پیشرفته ای را کسب کرده اند و در طول حرفه و مشتریان گسترده خود مؤثر واقع شده اند، ممکن است هزینه بیشتری دریافت کنند زیرا می توانند شواهد موفقیت خود را ارائه دهند.
 
 
 
بسته های ارائه شده در مقابل نرخ هر جلسه
 
قیمت مشاور روابط شما نیز کاملاً به نحوه انتخاب قیمت خدمات خود بستگی دارد. به عنوان مثال، برخی از مشاوران تنها در هر جلسه مشاوره ارائه می دهند و هزینه دریافت می کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است خدمات خود را در یک بسته ارائه دهند. هنگامی که به شما اجازه خرید بسته های تعداد مشخصی از جلسات را به طور همزمان دارید، می توانید برای مشاوره خود در آن ماه تخفیف هایی دریافت کنید که می تواند به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر از پرداخت هر جلسه باشد.
 
آیا گزینه های مقیاس کشویی وجود دارد؟
 
ممکن است برای مشاورانی که مشتریان پردرآمدی دارند، نرخ کاهش یابد. نرخ‌های کشویی نرخ‌های تخفیفی هستند که به مشتریان بالقوه‌ای ارائه می‌شوند که ممکن است قادر به پرداخت نرخ‌های معمول تعیین‌شده توسط مشاور نباشند. وقتی مشتریان نرخ‌های کاهشی را پرداخت می‌کنند، مشاور سعی می‌کند قیمت‌ها را برای سایر مشتریانی که توانایی پرداخت اندکی بیشتر برای جبران تفاوت را دارند، تنظیم کند. هر مشاوری دارای مقیاس کشویی نیست، اما برای برخی از آنها عاملی در قیمت است. (در اینجا مهم است که توجه داشته باشید که ترازوهای کشویی معمولاً بر اساس نیاز ارائه می شوند. اگر می توانید خدمات بیشتری را بپردازید، مهم است که سعی کنید تا حد امکان با قیمت مشاور خود مطابقت داشته باشید.)
 
تمام هزینه های مرتبط با تمرین
 
همچنین باید در نظر داشته باشید که قیمت‌ها در بین مشاوران به دلیل هزینه‌های متفاوت مورد نیاز برای اجرای یک عمل بسیار متفاوت است. به عنوان مثال، یک مشاور باید نگران پرداخت حق عضویت به سازمان‌های دولتی یا ملی، پرداخت وام‌های دانشجویی یا سایر هزینه‌های مربوط به آموزش، پرداخت هزینه‌های بازاریابی آنلاین و آفلاین، پرداخت هزینه دفتر و پرداخت هزینه‌های سفر و سایر هزینه‌هایی باشد که در کسب‌وکارشان نقش دارند. آنها همچنین باید مطمئن شوند که پول کافی برای پرداخت هزینه سبک زندگی خود دارند. در مجموع، هزینه‌های راه‌اندازی کسب‌وکار درمانی شما می‌تواند گران باشد و مشاوران باید خدمات خود را با دقت قیمت‌گذاری کنند تا شرایط را متعادل نگه دارند.
 
راهی برای کاهش هزینه های مشاوره رابطه
 
 
منبع: torange.biz
 
به عبارت ساده، شما نمی خواهید مبلغ قابل توجهی برای جلسات مشاوره رابطه بپردازید، به خصوص اگر مشکلات مالی شما یکی از دلایلی باشد که شما و طرف مقابلتان دچار مشکل می شوید.
 
خبر خوب این است که راه های زیادی برای کاهش این قیمت ها وجود دارد تا مشاوره رابطه مقرون به صرفه تر باشد. بیایید نگاهی به برخی از این نکات بیندازیم...
 
    از درخواست قیمت های تخفیف دار یا سوال در مورد تخفیف ها نترسید
 
مشاوران به یک دلیل اصلی وارد حرفه خود شدند: کمک به مردم. آن‌ها نمی‌خواهند مردم را از خود دور کنند و ممکن است همچنان بتوانند از شما پذیرایی کنند، حتی اگر شما توانایی پرداخت هزینه‌های معمول آنها را نداشته باشید. همانطور که در بالا ذکر کردیم، ترازوهای کشویی یا سایر کاهش قیمت ممکن است برای شما مفید باشند، اگر مشاور آنها را ارائه دهد. همچنین در صورت خرید بسته خدمات به جای خرید جلسات به صورت تکی، تخفیف در نظر گرفته می شود. مهم است که قبل از شروع درمان با یک مشاور، از قبل در مورد این قیمت های بالقوه سؤال کنید.
 
    بررسی کنید که آیا بیمه شما زوج درمانی را پوشش می دهد یا خیر
 
در بیشتر موارد، برای یافتن شرکت بیمه ای که هزینه درمان رابطه را بپردازد، به سختی تحت فشار خواهید بود. با این حال، این بدان معنا نیست که برنامه‌ای وجود ندارد که پوششی برای رابطه درمانی ارائه دهد. پیدا کردن آنها ممکن است سخت باشد، اما از ارائه دهنده بیمه فعلی خود بپرسید که آیا هزینه مشاوره زوج شما را به شما بازپرداخت می کند یا مستقیماً هزینه مشاور را پرداخت می کند. اگر آن‌ها نیایند، همیشه می‌توانید ببینید که آیا طرح‌های دیگری در دسترس هستند یا راه‌هایی وجود دارد که بتوانید محدودیت‌های خاصی را برای اجازه پرداخت دور بزنید.
 
    با یک درمانگر ارزان قیمت یا یک درمانگر در حال آموزش کار کنید
 
اگر پول یک مسئله اصلی است و نمی توانید مشاوران روابط زیادی را در منطقه خود بخرید، هنوز این گزینه را دارید که با یک درمانگر کم درآمد یا با یک درمانگر کم درآمد کار کنید یا اینکه هنوز در حال آموزش است. این درمانگران به دلیل آگاهی از وضعیت شما و تمایل به ارائه خدمات با هزینه بسیار کمتر یا به دلیل اینکه روی مدرک و مدارک خود کار می کنند و به تجربه ارزشمندی نیاز دارند، هزینه کمی خواهند داشت یا هیچ هزینه ای ندارند. به یاد داشته باشید، خدماتی که قیمت کمتری دارند نشان دهنده کاهش ارزش نیستند.
 
    راه هایی برای مکمل درمانی در خانه پیدا کنید
 
یکی از راه‌های عالی برای کاهش هزینه‌های کلی مشاوره، یافتن راه‌هایی برای کار روی رابطه‌تان در خانه است. این را می توان با جستجوی منابع خارجی و استفاده منظم از آنچه در درمان آموخته اید به دست آورد. سپس می‌توانید تعداد بازدیدها را به تعداد معینی در طول هفته کاهش دهید تا در حین انجام بیشتر کارهای خود در خارج از دفتر، پیشرفت را بررسی کنید. با این حال، این فقط برای زوج هایی می تواند کارساز باشد که بسیار با انگیزه هستند و می خواهند موفق شوند. اگر در رابطه خود اختلافات زیادی دارید و نیاز به حمایت دارید، این ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد.
 
    می توانید از جایگزین های آنلاین استفاده کنید
 
در تئوری، اگر مشتریان به جای پرداخت صورت‌حساب مکرر، فقط برای داده‌های مورد نیاز خود پرداخت کنند، این قیمت می‌تواند به میزان قابل توجهی کاهش یابد. دقیقاً به همین دلیل است که زوج درمانی آنلاین یک صنعت رو به رشد است. شرکت‌های آنلاین مانند Regain جلسات زنده با مشاوران را از طریق متن، ایمیل یا ویدیو ارائه می‌دهند که همگی متناسب با نیازهای کاربر یا زوج است. بدون قرارداد یا تعداد جلسات تعیین شده. در عوض، زوج‌ها فقط هزینه جلسات لازم را با توجه به در دسترس بودن و بودجه پرداخت می‌کنند.
 
به طور متوسط، کاربران معمولاً 3-4 تعامل کوتاه در هفته درخواست می کنند زیرا سؤالات خاصی دارند. با این حال، اگر شرایط مالی محدود است، تنها کاری که باید انجام دهند این است که اشتراک خود را لغو کنند و در صورت نیاز به مشاوره مجدداً مشترک شوند.
 
شما می توانید هزینه های مشاوره رابطه را از این طریق مدیریت کنید زیرا زوج ها می توانند همزمان با یادگیری اصول اولیه مشاوره قبل از ازدواج، بر بودجه خود کنترل کامل داشته باشند.
 
شما برای یک درمانگر هزینه نمی کنید - شما برای مشاوره هزینه می کنید!
 
 
منبع: pexels.com
 
قیمت تنها یکی از جنبه های درمانی است که دریافت می کنید. در واقع، شما باید بیشتر بر ارزش زوج درمانی در مقایسه با هزینه ای که می پردازید تمرکز کنید. پس از همه اینها، چرا باید برای محصولی که از فروشگاه نیاز دارید که اثربخشی کمتری نسبت به محصول دیگری که قیمت کمتری دارد، هزینه بیشتری بپردازید؟ شما فقط باید برای چیزهایی که هم برای خود و هم برای دیگرتان ارزشمند و مفید می‌دانید بپردازید.
 
قبل از بستن هر قرارداد مشاوره ای این درس را به خاطر بسپارید: شما برای اطلاعات پول می پردازید، نه مشاوری که زندگی خود را درست کند. یک مشاور می تواند درس های خاصی در زمینه مدیریت خانه، امور مالی، مهارت های خانه و حل تعارض بین زوج ها به شما بدهد. اگر سؤالات خاصی در مورد جنسیت، سازگاری، پول یا روابط خانوادگی دارید، آنها را از قبل یادداشت کنید و سپس از یک مشاور راهنمایی بخواهید. پاسخ ها سریع هستند و این باعث می شود بودجه تحت کنترل باشد.
 
از ReGain.us دیدن کنید تا درباره گزینه ها و برنامه های بودجه بیشتر بدانید.
10 دلیل برای اینکه ممکن است بخواهید با یک مشاور صحبت کنید
 
بسیاری از مردم در مورد اینکه مشاور یا درمانگرشان چقدر عالی است صحبت می کنند، و ممکن است از خود بپرسید که آیا باید با یک مشاور صحبت کنید. پاسخ به آن واقعاً یک انتخاب شخصی است، اما اگر این سؤال را از خود می‌پرسید، احتمالاً پاسخ مثبت است. البته نه به این دلیل که بقیه این کار را می کنند. به احتمال زیاد، اگر به دیدن یک مشاور فکر می کنید، حتماً چیزی در زندگی شما در حال وقوع است که احساس می کنید اگر حمایت بیشتری داشته باشید می تواند بهتر باشد.
 
روابط، مشکلات خانوادگی و نگرانی های سلامت روان
 
 
 
منبع: rawpixel.com
 
چه رابطه شما با یک شریک یا یکی از اعضای خانواده باشد، چه اگر نگران وضعیت روانی خود هستید، یک مشاور برای همه وجود دارد. به عنوان مثال، اگر شما و همسرتان برای ماندن در یک اتاق بدون مشاجره مشکل دارید، یا اگر اعتماد به دلیل نقض رابطه شکسته شد، یک مشاور ازدواج یا ازدواج ایده خوبی است. اگر نوجوان شما از کنترل خارج می شود یا نوجوان شما دارای مشکلات جدی اضطرابی است، یک درمانگر خانواده یا مشاور آنلاین می تواند کمک کند. ReGain.us خدمات درمانی آنلاین، پیام رسانی نامحدود، مشاوره، درمانگران خانواده و سایر درمان های مقرون به صرفه را ارائه می دهد.
دلایلی که ممکن است بخواهید با یک مشاور صحبت کنید
 
انواع مختلفی از درمان و مشاوره وجود دارد، بسته به آنچه که شما را نگران می کند، ممکن است در مورد اینکه کدام برای شما مناسب است، سؤالاتی داشته باشید. انتخاب های زیادی وجود دارد، از زوج درمانی و مشاوره ازدواج گرفته تا خانواده و درمان فردی و گروه درمانی. با انتخاب های بسیار زیادی که وجود دارد، گاهی اوقات تشخیص اینکه به کدام نوع نیاز دارید دشوار است. به همین دلیل است که ReGain.us می تواند برای همه انواع درمان مفید باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنلاین شوید و به چند سوال پاسخ دهید و آنها یک درمانگر خوب را پیدا کنند که بهترین گزینه برای شما باشد. و مشاوره خانواده با اینترنت درمانی می تواند در صورت وجود سؤالات، نجات دهنده باشد. آنها حتی پیام درمانی نامحدود را ارائه می دهند. در اینجا دلایلی وجود دارد که ممکن است بخواهید با یک مشاور صحبت کنید.
 
    خانواده Brady Bunch
 
الحاق خانواده به طور خودکار به این معنا نیست که شما نیاز به درمان و مشاوره دارید. اما ترکیب دو خانواده با هم می تواند چالش هایی داشته باشد. برای بزرگسالان، ممکن است عالی به نظر برسد. ممکن است فکر کنید که فرزندانتان به دلیل شباهت بسیار زیاد یا همسن بودن، با هم خیلی خوب کنار می آیند. فقط به این دلیل که فکر می کنید آنها به طور خودکار یکدیگر را دوست خواهند داشت به این معنی نیست که دوست خواهند داشت. و اگر فرزندتان عشق جدید شما را دوست نداشته باشد چه؟ این نوع مسائل خانوادگی می توانند دردسرساز باشند و حتی اگر برای بچه ها ناراحتی جزئی به نظر برسند، می توانند به سرعت به دعوای بزرگی تبدیل شوند که کل خانواده را درگیر کند. درمان اینترنتی با یک مشاور خانواده یا یکی از درمانگران حرفه ای خانواده در ReGain.uscan به این امر کمک می کند.
 
    اگر نوجوان شما دچار مشکل است
 
منبع: rawpixel.com
 
آیا نوجوان شما در مدرسه یا خانه مشکل داشته است؟ ممکن است آنها در حال انجام یک کار غیرقانونی دستگیر شده باشند و اکنون شما با مشکل قانونی روبرو هستید. سال های نوجوانی سخت ترین سال هاست. روی همه نه فقط یک نوجوان آنها ممکن است همیشه عصبانی به نظر برسند یا به سادگی از صحبت کردن با شما امتناع کنند. اگرچه خانواده درمانی یک امر مسلم است، اما ممکن است نوجوان شما دارای یک بیماری زمینه ای مانند افسردگی، اضطراب یا اختلال شخصیت باشد که می تواند توسط نوع دیگری از مشاور درمان شود. در هر صورت، درمان آنلاین با ReGain.us می تواند به درمان و مشاوره کمک کند. نوجوانان واقعاً می توانند از پیامک درمانی نامحدود بهره ببرند. مهم نیست که چه نوع خدمات درمانی را انتخاب می کنید، واقعاً می تواند به کل خانواده کمک کند.
 
 
    ملکه درام
 
به نظر می رسد بسیاری از دختران نوجوان همیشه با تغییرات چشمگیر زندگی دست و پنجه نرم می کنند. متظاهر شما می تواند بعد از مدرسه به اتاقش بدود و در را بکوبد و بگوید که دیگر برنمی گردد. احتمالاً فکر می کنید که اتفاق مهمی افتاده است، اما متوجه می شوید پسری که او دوست دارد عاشق شخص دیگری شده است. شاید این موضوع چندان مهم به نظر نرسد، اما زمانی که شما با تمام آن هورمون‌ها سر و کار دارید، به نظر پایان دنیاست. و 15 دقیقه بعد مثل یک پوسته خوشحال خواهد شد که انگار هرگز اتفاق نیفتاده است. این نوسانات خلقی در این سن کاملا طبیعی است. اگر نگران هستید یا اگر این باعث ایجاد تعارض در زندگی روزمره او می شود، برای کمک با یک مشاور کودک در مورد خانواده درمانی صحبت کنید. ReGain.us همچنین دارای درمانگران دارای مجوز است که مشاوره متنی یا پیام درمانی نامحدود را ارائه می دهند.
 
 
 
    برای همه چیز بجنگ
 
البته همه زوج ها گاهی دعوا می کنند. اما اگر شما و طرف مقابلتان نمی توانید بدون دعوا به یکدیگر نگاه کنید، این نشانه مشکل است. این معمولا یک مشکل اساسی است که یکی از شما از آن اجتناب می کند. برای مثال، ممکن است به خاطر کاری که چند هفته پیش انجام داده از او عصبانی باشید، اما به جای اینکه در مورد آن صحبت کنید، فقط به خاطر هر چیز دیگری از او عصبانی هستید. ازدواج و خانواده درمانی یا مشاوره آنلاین زوج ها می تواند به شما کمک کند تا همه چیز را با هم حل کنید تا بتوانید دوباره بدون دعوا در یک اتاق باشید. زوج درمانی، مشاوره ازدواج یا گروه درمانی ممکن است برای شما مناسب باشد. ReGain.us دارای درمانگران دارای مجوز است که می توانند در خدمات مشاوره و سایر انواع درمان برای شما کمک کنند.
 
    فقط دیگه حسش نمیکنم
 
منبع: rawpixel.com
 
آیا جرقه در ازدواج شما رفته است؟ ممکن است تعجب کنید اگر بدانید که مطالعه ای که در مجله روانشناسی اجتماعی و علوم شخصیتی منتشر شده است نشان می دهد که زوج ها باید حداقل هفته ای یک بار برای صمیمیت رابطه جنسی داشته باشند. با این حال، برای کسانی که برای مدت طولانی با هم بوده اند، معمول است که هفته ها یا حتی ماه ها را بدون صمیمی بودن بگذرانند. ممکن است این باشد که شما بیش از حد شلوغ هستید یا ممکن است چیزی در زندگی شما در حال وقوع باشد که باعث ایجاد مشکل شده است. اما ممکن است به این دلیل باشد که شما فقط در بلاتکلیفی هستید و نیاز دارید کسی را ببینید که به شما کمک کند تا به مسیر خود بازگردید. یک مشاور زوج، مشاور ازدواج، یا درمانگر جنسی یا مشاور درمان آنلاین ReGain.us می تواند کمک کند.
 
    توشه عاطفی
 
آیا همسر سابق شما همیشه در وسط گفتگو است یا دائماً در خانه شما ظاهر می شود؟ آیا هنوز نسبت به مردی که ماه ها پیش شما را ترک کرده احساسی دارید؟ شاید شما آنقدر به اشتباهی که در یک رابطه گذشته رخ داده است دل بسته اید که نمی توانید برای رابطه فعلی تلاش زیادی انجام دهید. هر نوع توشه عاطفی می تواند به یک رابطه فشار وارد کند. چه در راه خانه دور هم جمع شوید یا عشق قبلی خود را در خواربارفروشی ببینید و دوباره به او فکر کنید، بار عاطفی شما می تواند به سرعت رابطه جدید شما را غرق کند. با چند مشاور درمان آنلاین صحبت کنید تا دریابید که چگونه یک بار برای همیشه آنها را پشت سر بگذارید.
 
    رازهای خیلی زیاد
 
چند راز که می توانید برای خود نگه دارید. در واقع، این سالم است که هر از گاهی چیزها را برای خود نگه دارید. تا زمانی که این چیزی نیست که به رابطه شما آسیب برساند و به شریک زندگی خود نگویید، هر چیز کوچکی کاملاً خوب است. اما اگر دسته چک خود را پنهان می کنید تا او نتواند متوجه شود که چقدر پول خرج می کنید، یا به دیگران پیامک ارسال می کنید که می دانید نباید انجام دهید، اینها پرچم های قرمزی هستند که شما دو نفر برای صحبت با کسی نیاز دارید. یا شاید لازم باشد خودتان با یک مشاور صحبت کنید. در هر صورت، قبل از اینکه شما را از هم بپاشد، چیزها را از دیگران پنهان نکنید. زوج درمانی با یک درمانگر دارای مجوز کمک می کند.
 
 
 
    وقتی شریک زندگی شما خیانت می کند
 
خیانت یکی از رایج ترین دلایلی است که باعث می شود روابط از هم گسسته شود. اول از همه، اگر یکی از شما خیانت می کند، اصلاً مشکلی وجود ندارد یا شما یا همسرتان مشکل وفاداری دارید. ممکن است شما دو نفر با هم دعوا کرده باشید و او به شهر رفته باشد، نوشیدنی زیادی بخورد و در نهایت کار بسیار بدی انجام دهد. یا شاید یکی از شما در یک رابطه جدی با کسی است که می بینید. در هر صورت، این یک شکست بزرگ است و شما به نوعی درمان اینترنتی برای حفظ این رابطه نیاز خواهید داشت. در واقع، حتی اگر شما دو نفر تصمیم به جدایی داشته باشید، احتمالاً به زوج درمانی یا مشاوره با یک درمانگر آنلاین نیاز خواهید داشت تا آنچه را که اتفاق افتاده است حل کنید.
 
    تو دیگه دوستش نداری
 
اگر دیگر آن احساسات را احساس نکنید، چه؟ شاید شما حتی ندانید چگونه و چه زمانی این اتفاق افتاد. اغلب اوقات، روزی فقط یک مورد برای شما اتفاق نیفتاده است که باعث شود بگویید: & ldquo; افسوس که من دیگر او را دوست ندارم. & Rdquo; معمولاً به شما یورش می برد. شاید به تازگی متوجه شده اید که نمی خواهید لمس شوید یا سعی می کنید از صمیمی بودن خودداری کنید. یا فهمیدی که اگه با یکی دیگه بهش فکر کنی دیگه حتی حسادت نمیکنی. آیا شریک زندگی شما متفکر است؟ آیا شما خودتان را پیدا کنید & ldquo. فراموش کردن و rdquo. در مورد آنها زمانی که شما برنامه ریزی می کنید؟ هر یک از اینها می تواند نشانه ای از مشکل بودن رابطه شما باشد و باید با یک مشاور صحبت کنید.
 
    آزار خانگی
 
منبع: rawpixel.com
 
این یک موضوع جدی است و هرگز نباید آن را نادیده گرفت. بسیاری از مردم فکر می کنند که شریک زندگی آنها قصد آسیب رساندن به آنها را نداشته یا این تقصیر آنهاست. ممکن است همسرتان بگوید که دیگر این اتفاق نخواهد افتاد. می توانم گریه کنم و التماس کنم که آنها را ببخشی و قول بدهم که بهتر خواهد شد. چه این آزار جسمی، روحی یا هر نوع دیگری باشد، همه آنها بسیار جدی هستند و باید هر چه زودتر از آنها دور شوید. این که آیا برای دستگیری آنها نیاز به تماس با پلیس دارید یا فقط مجبور به ترک آنها باشید، تنها چیزی که منطقی است فرار از آنها است. هرگز فقط یک بار اتفاق نمی افتد. اجازه ندهید کسی از شما یا کسی که می‌شناسید بدون انجام کاری در این مورد سوء استفاده کند. همیشه. و به درمان نیاز خواهید داشت. با یک درمانگر مجاز در مورد درمان یا مشاوره برای قربانیان سوء استفاده صحبت کنید.
 
برای کمک با یک مشاور صحبت کنید
 
بنابراین، صحبت با یک مشاور یا درمانگر مجاز چه کمکی به شما می کند؟ چگونه بفهمم که درمان شامل چه چیزی است؟ چرا رابطه را پایان نمی دهیم و ادامه نمی دهیم؟ یا به فرزندم بگویم که رفتار کند و از آن عبور کند؟ زیرا اگر بخواهید می توان هر رابطه ای را نجات داد. درمان شامل صحبت در مورد چیزها و یادگیری نحوه برخورد با هر مشکلی است که دارید. حتی جلسات خانواده درمانی یا گروه درمانی می تواند کمک کننده باشد. به جز سوء استفاده، زیرا آن رابطه باید فوراً پایان یابد. تنها راهی که می‌توانید دوباره با یک شریک خشونت‌آمیز کنار بیایید این است که او با شما مشاوره کرده باشد و شما دوباره با او احساس امنیت کنید. و هرگز به کودک نگویید که از آن عبور کند. هر یک از این مسائل می تواند فریاد کمک باشد که از طریق درمان آنلاین یا مشاوره آنلاین قابل حل است و نباید نادیده گرفته شود. همچنین ممکن است به درمان سنتی علاقه داشته باشید. برای کمک با یک مشاور در ReGain.us صحبت کنید. یافتن درمان می تواند به آسانی پاسخ دادن به چند سوال باشد - برای صحبت با یکی از درمانگران مجرب نیازی به ملاقات نیست. و شما مجبور نیستید به مطب درمانگر خود بروید. شما می توانید در هر زمان با یک درمانگر در خانه صحبت کنید.
مقایسه هزینه ها و مزایای مشاوره زوجین
 
منبع: rawpixel.com
 
هزینه مشاوره زوجین یا مزایای آن را چگونه محاسبه می کنید؟
 
ad
 
بدیهی است که تأثیرات مالی و عاطفی نیز دخیل است و دومی می تواند بسیار مهمتر باشد. تنها ماندن و به خصوص جدا شدن پس از مدت ها با یک فرد دیگر، می تواند سخت و افسرده کننده باشد. برعکس، ماندن در یک رابطه سمی می تواند به همان اندازه سخت باشد.
 
سپس هزینه ها وجود دارد: تمام زمان و تلاشی که قبلاً برای ایجاد این رابطه انجام داده اید، تقریباً یک شبه می تواند برای همیشه از بین برود. به هر حال شما تصمیم می گیرید محاسبات را انجام دهید، استخدام زوج ها برای رفع مشکلات موجود در رابطه یا جلوگیری از بروز آنها یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید برای خوشبختی خود انجام دهید.
 
هزینه مشاوره زوجین چقدر است؟
 
 
منبع: pxhere.com
 
 
سخت است که برای خوشبختی خود قیمت گذاری کنیم. احتمالاً موافقید که در نهایت بسیار ارزشمند است. اما این بدان معنا نیست که شما آماده هستید تمام پول و دارایی خود را به یک مشاور زوجین بدهید فقط به این دلیل که آنها می توانند به شما در رسیدن به خوشبختی که می خواهید کمک کنند.
 
 
 
از آنجایی که ما در دنیای واقعی زندگی می کنیم، قبل از اینکه تصمیم بگیریم که صرف نظر از پول، خوشبختی در محدوده آن رابطه خاص یا آن شادی و آن روابط قرار نمی گیرد، باید تعیین کنیم که مایلیم چقدر زمان و پول برای یک رابطه سرمایه گذاری کنیم. متأسفانه متقابل هستند.
 
اگر تصمیم بگیرید هفته ای دو ساعت به مدت سه ماه رزرو کنید، تا حدودی شما را عقب می اندازد. خوشبختانه، این به ندرت ضروری است، زیرا اکثر زوج‌ها حداقل در طی نیم دوجین جلسه یا بیشتر از آن، حداقل مزایایی را تجربه می‌کنند. ارزش انتخاب یک مشاور دارای مجوز دولتی را دارد، اما این کار حداقل به مدرک پیشرفته نیاز دارد و آن وام های دانشجویی هزینه خود را پرداخت نمی کنند.
 
یک مشاور با این سطح از صلاحیت هم به دلیل کیفیت خدمات و هم به دلیل نیازهای مالی مشاور برای سودآوری کارشان گرانتر خواهد بود. به طور کلی، شما می توانید انتظار داشته باشید که برای هر جلسه که بین 40 تا 50 دقیقه طول می کشد، بیش از 100 دلار پرداخت کنید.
 
کاهش این هزینه اولیه ممکن است با مراجعه به یک زوج درمانگر که هنوز بخش عملی آموزش خود را سپری می کند، تماس با یک کلیسا یا گروه اجتماعی یا بررسی بیمه درمانی شما. با این حال، این انتخاب شما را محدود می‌کند و ممکن است به این معنی باشد که باید به مشاوری با صلاحیت کمتر مراجعه کنید یا در نوع خاص مشکل شما تخصص نداشته باشد. اساساً آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. این یک مشاور جزئی و کمتر واجد شرایط نیست.
 
 
 
این افراد مورد نیاز کسانی هستند که ممکن است نتوانند گزینه های گران تری را بپردازند، و این افراد تمایل دارند به راحتی در دسترس زوجی باشند که ممکن است مطمئن نباشند که آیا درمان برای آنها مناسب است یا خیر.
 
یک جایگزین نیز در قالب درمانگران رابطه کاملاً واجد شرایط موجود است که خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهند. این بدان معناست که من می توانم همزمان با چندین زوج ارتباط برقرار کنم، زیرا این نوع جلسات نیازی به تناسب با قالب دیکته شده توسط جلسات سنتی در دفتر ندارند.
 
انجام درمان از طریق رایانه یا دستگاه تلفن همراه همچنین به زوج‌هایی که مشغله‌های زیادی دارند یا چالش‌های منحصربه‌فرد دارند، این امکان را می‌دهد تا با هر نوع حرفه‌ای که می‌تواند به بهترین وجه در هر زمانی که راحت‌تر به آنها کمک کند، ارتباط برقرار کنند. زمان سفر، هزینه های تجاری (اجاره فضای اداری، کارکنان، و غیره)، هزینه های لغو، و راحتی نشان دهنده صرفه جویی بیشتر برای درمانگر و مشتریان است.
 
هزینه مالی و عاطفی طلاق و جدایی
 
منبع: pixabay.com
 
پول و زمانی که یک زوج می تواند برای مشاوره رابطه خرج کند، تنها نیمی از معادله است. حتی اگر جدایی در افق نباشد، بسیاری از زوج‌ها برای حفظ رابطه خود بسیار بیشتر برای هدایا و تعطیلات خرج می‌کنند، که شامل کاغذ کردن بر روی شکاف‌ها به جای تعمیر ساختار واقعی است. این چیزها ممکن است تسکین موقتی برای مشکلات رابطه باشد، اما مگر اینکه به مسائل اساسی رسیدگی شود، زمانی که تازگی هدایا و تعطیلات از بین برود ادامه خواهند داشت و شما و شریک زندگیتان را به همان جایی که شروع کرده‌اید باز می‌گردانند، فقط با پولی بسیار کمتر از آن. برای دیدن یک شریک ازدواج، مشاوران و مشاوران برای زوج ها هزینه زیادی دارد.
 
تسویه نفقه و نقل مکان به خانه های جداگانه می تواند مفاهیم ترسناکی باشد، اما آسیب واقعی وارد شده در یک رابطه نه چندان مطلوب در تخلیه مداوم هر دو شریک زندگی نهفته است. کشش عاطفی و انرژی ذهنی. اگر احساسات شما نسبت به همسرتان باعث از بین رفتن خواب شما می شود، دیدگاه شما را مخدوش می کند یا به شانس خوشبختی شما آسیب می رساند، چند جلسه زوج درمانی فقط یک معامله نیست، بلکه یک ضرورت است.
 
خرد کردن اعداد
 
ممکن است سرد یا حتی بی‌رحمانه به نظر برسد که سعی کنید مقادیر عددی را روی جنبه‌هایی از چیزی انتزاعی مانند مفهوم یک رابطه ایده‌آل قرار دهید. و در حالی که همه ما باید بپذیریم که رابطه ایده آل وجود ندارد (یا اینکه رابطه ایده آل بسته به اینکه چگونه می خواهید به آن نگاه کنید، معایب خود را دارد،) واقعیت تلخ این است که زمان، انرژی، و پول محدود است
 
و از آنجایی که دیدن یک درمانگر واجد شرایط هزینه دارد، باید به همه عواملی که انتخاب مراجعه یا عدم مراجعه به یک درمانگر را احاطه کرده اند، ارزش قابل اندازه گیری داده شود.
 
اگرچه ممکن است غیرقابل تصور باشد، اما همین اقدام از نظر مالی میزان آسیب یک رابطه بد یا مزایای یک رابطه سالم، اساساً گامی در جهت قرار دادن شادی شما بر هر چیز دیگری است، نه اینکه زندگی و رابطه خود را به عنوان یک بازی تصور کنید. می خواهند تقلب کنند
 
مراقب شماره یک باشید
 
صحبت از چیزهای غیرقابل تصور، قرار دادن شادی بر هر چیز دیگری چیزی است که برای یک رابطه موفق ضروری است. این بدان معنا نیست که شما نباید به شریک زندگی یا شادی او اهمیت دهید. با این حال، دقیقا برعکس این موضوع صادق است. اگر خوشحال نباشید به سادگی نمی توانید شریک خوبی در یک رابطه باشید.
 
اگر خوشبختی شما به این معنی است که در یک رابطه قرار خواهید گرفت، پس این بدان معناست که شادی فعلی شما گاهی اوقات مجبور می شود به عقب برگردد، به طوری که ازدواج شما در درازمدت به شما رضایت خواهد داد.
 
از خود بپرسید که آیا از انجام کاری که شادی فوری برای شما به ارمغان می آورد در مقابل کاری که رضایت آنی را به همراه نمی آورد اما درجه بالاتری از کیفیت زندگی را برای شما به ارمغان می آورد خوشحال تر خواهید بود، می تواند روشنگر باشد.
 
اگر در رابطه راضی نباشید، اهمیتی ندارد که چقدر به شریک زندگی خود اهمیت می دهید. حقیقت سخت دیگر در مورد پرسیدن این سوالات و انجام کارهای بعدی در ازدواج این است که ممکن است این رابطه در کنار شادی کلی شما وجود نداشته باشد.
 
آیا درمان موثر است یا منجر به طلاق می شود؟
 
یکی از دلایلی که باعث ایجاد انگ در مورد مراجعه به یک درمانگر ازدواج می شود از آنجا ناشی می شود که بر اساس برخی مطالعات، یک چهارم زوج هایی که مشاوره ازدواج را انجام می دهند در عرض دو سال طلاق می گیرند و این تعداد در عرض چهار سال تقریبا به چهل درصد می رسد. مردم این آمار را می شنوند و به این نتیجه می رسند که درمان "کارساز نیست". مشکل این است که آنها درمان را به عنوان "کارساز" تعریف می کنند، به این معنی که ازدواج را نجات می دهد.
 
واقعیت ساده این است که قرار نیست همه ازدواج کنند یا در یک رابطه باشند. اگر دو نفر ناسازگار باشند، از نظر تئوری می توانند در یک ازدواج عملکردی باشند و تعداد شگفت انگیزی از زوج ها به دلایلی به این شکل زندگی می کنند. اما اگر آنها در کنار هم نبودند و با شخص دیگری ازدواج کردند، شادتر بودند، آیا درمان واقعاً در نجات این ازدواج «موثر» است؟ این یک سوال بلاغی نیست. که باید توسط افراد درگیر تصمیم گیری شود.
 

مشاوره ازدواج

چاپ این بخش

  مشاوره ازدواج رایگان
ارسال‌شده توسط: lavazemkhanegi - 6 ساعت قبل - انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری - بدون‌پاسخ

معمولا مشاوره ازدواج رایگان نیست. با این حال، می توانید بررسی کنید که آیا بیمه شما مشاوره ازدواج را پوشش می دهد و آن را مقرون به صرفه تر می کند. از آنجایی که مشاوره ازدواج می تواند به سلامت کلی رفتار شما کمک کند و به کاهش اضطراب و استرس در ازدواج شما کمک کند، مهم است که بررسی کنید که آیا ارائه دهنده بیمه شما برای دریافت مشاوره ازدواج به شما کمک می کند یا خیر.
 
برخی از طرح های بیمه، مشاوره ازدواج را پوشش می دهند، اما این خیلی رایج نیست. اگر در حال تلاش برای یافتن درمانگران دارای مجوز هستید که می توانند به مشاوره ازدواج کمک کنند، اولین جایی که باید شروع کنید با ارائه دهنده بیمه خود است. قبل از تلاش برای یافتن خدمات مشاوره به تنهایی، مهم است که ابتدا از ارائه دهنده بیمه خود بپرسید، زیرا آنها می توانند لیستی از درمانگران دارای مجوز و گزینه های مشاوره ازدواج را که تحت پوشش طرح بیمه شما هستند، به شما ارائه دهند. همچنین باید بپرسید که آیا این موضوع پوشش شریک زندگی شما را اعم از اینکه متاهل هستید یا نه، افزایش می دهد.
 
آیا Talkspace رایگان است؟
 مشاوره ازدواج
اگرچه Talkspace ممکن است خود را به عنوان یک گزینه درمانی آنلاین رایگان تبلیغ کند، اما واقعاً اینطور نیست. با Talkspace هزینه های درمانی وجود دارد که همیشه به طور واضح تبلیغ نمی شود. آنها چندین طرح مختلف برای درمان و دسترسی به متخصصان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهند. می‌توانید انتخاب کنید که با یک متخصص سلامت روان تماس متنی یا ویدیویی برقرار کنید یا می‌توانید درمان را از طریق تلفن انجام دهید. آنها همچنین گزینه های پیام درمانی نامحدودی دارند. ارزان ترین طرح آنها 49 دلار در هفته است و قیمت ها تا 79 دلار در هفته افزایش می یابد.
 
قبل از انتخاب هر یک از این گزینه ها، باید مشخصات دقیق نوع درمان را که شرکت بیمه شما پوشش می دهد بررسی کنید. برخی از شرکت های بیمه، درمان را در صورتی که شامل عنصر صوتی و تصویری نباشد، پوشش نمی دهند!
 
چگونه می توانم مشاوره رایگان زوجین دریافت کنم؟
 
اگر به دنبال گزینه های درمانی آنلاین رایگان برای مشاوره زوجین هستید، مکان های مختلفی وجود دارد که می توانید جستجو کنید. اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که گزینه های مختلف مشاوره آنلاین رایگان را بررسی کنید. در جستجوی گزینه های ازدواج درمانی رایگان، نظرات و منابع متعددی پیدا خواهید کرد. بسیاری از درمانگران و مشاوران آنلاین وجود دارند که می توانند برای مدتی مشاوره درمانی را به صورت رایگان ارائه دهند، قبل از اینکه مجبور شوید به این روند متعهد شوید و هزینه جلسات مشاوره را بپردازید. همچنین بسیاری از رهبران مذهبی هستند که مشاوره ازدواج را به صورت رایگان ارائه می دهند. حتی در این صورت، یافتن زوج درمانی آنلاین مقرون به صرفه چندان سخت نیست!
 
چندین گزینه رایگان زوج درمانی آنلاین وجود دارد، و در حالی که اکثر آنها رایگان هستند، ممکن است نیاز به خرید مواد داشته باشید. این منابع مشاوره آنلاین رایگان معمولاً برای افراد مختلف با طیف گسترده ای از مشکلات در روابط خود ایجاد می شود، بنابراین نمی توانید انتظار جلسات درمانی شخصی را داشته باشید. با این حال، دوره‌ها و برنامه‌ها مملو از توصیه‌های حرفه‌ای عالی از متخصصان سلامت روان هستند و مکانی عالی برای شروع زمانی است که به دنبال تقویت ازدواج خود هستید. این همچنین یک راه عالی برای تصمیم گیری است که آیا جلسات درمانی یا مشاوره آنلاین چیزی است که مایلید قبل از پرش به یک طرح کامل مشاوره ازدواج برای آن هزینه کنید.
 
همچنین مهم است که با ارائه دهنده بیمه خود چک کنید. بسیاری از طرح های بیمه ممکن است نیازهای سلامت روان را پوشش دهند، که ممکن است شامل زوج درمانی آنلاین مقرون به صرفه باشد. برای پوشش جلسات درمانی حضوری یا مشاوره آنلاین می توانید از بیمه معمولی استفاده کنید. اگر به دنبال هر نوع درمان سلامت روان هستید، مهم است که با ارائه دهنده بیمه خود مشورت کنید و دوبار بررسی کنید که آنها چه نوع درمان آنلاین را نیز پوشش می دهند.
 
اگر به دنبال کمک فوری برای ازدواج خود هستید، می توانید با خط تلفن تماس بگیرید. همچنین برخی از خطوط تلفنی وجود دارد که به طور خاص برای زوج های متاهل به دنبال مشاوره آنلاین است. تماس با این خط تلفن رایگان است اما مشاوره تلفنی یا آنلاین انجام می شود. اگرچه در ابتدا آزاد هستند، به خصوص برای بحران های روابط عاشقانه، اما راه حل بلندمدتی نیستند. این خطوط تلفن مشاوره برای تسکین کوتاه مدت عالی هستند، اما راه حلی برای مشکلات طولانی مدت یا تکرار شونده برای زوج های متاهل نیستند.
 
آیا ۷ فنجان چای رایگان است؟
 
خیر، 7 فنجان چای (AKA 7 فنجان) یک سرویس آنلاین درمانی رایگان نیست. اگرچه می توانید برای 7 فنجان به صورت رایگان ثبت نام کنید، اما برای صحبت با یک درمانگر مجاز باید هزینه کنید. بنابراین می‌توانید از سایر کاربران حمایت عاطفی و ورودی دریافت کنید، اما اگر می‌خواهید از ۷ کاپ برای درمان آنلاین واقعی استفاده کنید، باید هزینه کنید.
 
هزینه ماهانه 7 فنجان 150 دلار است و شامل 10 پیام در هفته (2 پیام در روز، 5 روز در هفته) از متخصص اینترنت درمانی شما می شود. بدون قابلیت تماس تصویری یا صوتی؛ تمام درمان های آنلاین فقط از طریق چت متنی یا پیام رسانی انجام می شود.
 
چرا درمان اینقدر گران است؟
 
حتی با وجود فراوانی منابع آنلاین رایگان و گزینه های درمانی آنلاین، درمان می تواند بسیار گران باشد. این به این دلیل است که از نظر فنی یک سرویس بهداشتی است و در آمریکا مراقبت های بهداشتی گران است. همچنین، بسیاری از شرکت های بیمه به سرعت خدمات بهداشت روانی را به عنوان & ldquo; غیر ضروری و rdquo. یا & ldquo; غیر تهدید کننده زندگی و rdquo. و اغلب پوشش اینترنتی درمانی یا سایر درمان ها را رد می کنند.
 
در حالی که می‌توانید منابع آنلاین رایگان فراوانی پیدا کنید تا به شما در حل مشکلات یا احساساتی که ممکن است داشته باشید، کمک کند، اما این مانند صحبت کردن با یک درمانگر نیست. نشستن و صحبت کردن با یک درمانگر به صورت آنلاین یا حضوری رایگان نیست، اما روش هایی وجود دارد که درمان آنلاین می تواند به کاهش هزینه های شما کمک کند.
 
اگر می خواهید به درمان آنلاین روی بیاورید، می توانید اکنون در هزینه خود صرفه جویی کنید. یکی از دلایل اصلی که بسیاری از مردم امروزه درمان آنلاین را انتخاب می کنند این است که معمولاً ارزان تر از درمان حضوری است. حتی اگر درمان آنلاین از نظر هزینه هر جلسه بسیار ارزان‌تر از درمان حضوری نباشد، می‌توانید با ملاقات آنلاین با درمانگر خود در هزینه‌های زیادی صرفه‌جویی کنید. این به این دلیل است که شما نیازی به صرف زمان و منابع برای سفر به مطب درمانگر خود ندارید، که با توجه به تعداد جلسات درمانی احتمالی در طول درمان، صرفه جویی زیادی می کند.
 
به دلیل نرخ پایه اغلب پایین‌تر و امکان ملاقات آنلاین با درمانگر، انتخاب درمان آنلاین تقریباً همیشه ارزان‌تر از درمان حضوری سنتی است.
 
چگونه می دانید که نیاز به مشاوره دارید؟
 
با توجه به وضعیت روانشناسی امروزه، یافتن مشاور در هر زمان و مکان از طریق درمان آنلاین امکان پذیر است. اگر اخیراً تجربه‌های سختی را تجربه کرده‌اید، مانند از دست دادن یکی از عزیزان، جدایی بد، یا یک تغییر بزرگ، ممکن است بخواهید با یک درمانگر صحبت کنید یا درمان آنلاین را امتحان کنید. این تجربیات واقعاً می‌تواند بر سلامت روان شما تأثیر بگذارد و صحبت با یک متخصص سلامت روان فرصت‌های زیادی برای بهبودی در اختیار شما قرار می‌دهد به گونه‌ای که به سلامت روان شما آسیب بیشتری وارد نکند. یک درمانگر می تواند به شما کمک کند تا تجربه و احساسات پیرامون تجربه را به روشی سالم و مفید پردازش کنید. آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند تا سلامت رفتاری و کلی خود را بهبود بخشید.
 
Možete neko vrijeme isprobati bilo koji od besplatnih izvora za internetsku terapiju, ali nakon nekog vremena, ako zaista želite da internetska terapija bude učinkovita, morat ćete razgovarati sa savjetnikom. Mnogi pružatelji internetske terapije također imaju obilje besplatnih izvora internetske terapije u obliku tečajeva i internetskih grupa za podršku. Ove besplatne internetske grupe i resursi izvrstan su način da vam pomognu da pokušate riješiti neke svoje osjećaje ili probleme bez potrebe za online plaćanjem terapije.
 
Ako mislite da se možda suočavate s poremećajem mentalnog zdravlja, poput panike, bipolarnog poremećaja, poremećaja prehrane, anksioznosti ili depresije, to je također izvrstan razlog da pronađete terapeuta ili isprobate terapiju na mreži. Prolazak kroz besplatnu internetsku terapiju i razgovor kroz simptome sjajan je prvi korak ka dijagnozi i liječenju bilo kojih problema s mentalnim zdravljem s kojima se možda suočavate. Ako osjećate potrebu za posjetom terapeutu, nikad nije loše vrijeme za početak terapije. Već danas možete započeti put ka boljem zdravlju ponašanja i mentalnom zdravlju!
 
Koji je broj telefonske linije?
 
& ldquo; خط تلفن و rdquo. به خط تلفن ملی خشونت خانگی مراجعه می کند. https://www.thehotline.org/ 1-800-799-7233. این مکانی است که می توانید با اپراتورهای آموزش دیده بهداشت روان که منابع سوء استفاده خانگی دارند صحبت کنید. وقتی خشونت خانگی را تجربه می کنید، ممکن است ترس داشته باشید که هیچ راهی برای فرار وجود ندارد. در محیط خانه خود احساس امنیت نمی کنید. شاید فرد آزاردهنده شما را از دوستان و خانواده دور کرده باشد، و از کمک گرفتن احساس ناامنی کنید. خط راهنمایی این نگرانی‌ها را درک می‌کند و برای هر کسی که خشونت خانگی را تجربه می‌کند، پشتیبانی محرمانه رایگان ارائه می‌کند. این می تواند شامل آزار جسمی، عاطفی یا جنسی باشد. انواع مختلفی از خشونت خانگی وجود دارد و همه آنها معتبر هستند. آزار کلامی زخم های قابل مشاهده ای بر جای نمی گذارد، اما به سلامت روان و رفاه قربانی آسیب می رساند. مشاوران در خط تلفن می خواهند از شما حمایت کنند و شما را به مکانی امن ببرند. بسیاری از خطوط تلفن، مشاوران آموزش دیده بحران ارائه می دهند و پشتیبانی رایگان و محرمانه ارائه می دهند. یکی از آنها نجات ملی برای سرکوب خودکشی است. به افرادی که در بحران هستند و احساس ناامیدی می کنند یا برای خود خطرناک هستند کمک می کند. کمربند ملی پیشگیری از خودکشی جان بسیاری را نجات داده است. مشاوران National Suicide Prevention Lifeline 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس هستند. https://suicidepreventionlifeline.org/ 1-800-273-8255. خط تلفن ملی پیشگیری از خودکشی به صورت 24 ساعته و همچنین یک گزینه چت زنده در وب سایت آنها در دسترس است. National Suicide Prevention Lifeline بیش از 170 مرکز بحران دارد که به افراد نیازمند کمک می کند. نجات جان رایگان و محرمانه است.
 
در مورد این منابع به هر کسی که به آنها نیاز دارد، اطلاع رسانی کنید. سازمان بهداشت روان برای مداخله و کمک در بحران خطوط تلفن و تلفن را توصیه می کند. این اعداد از افراد ناشنوا و کم شنوا حمایت می کنند. هر کسی در زمان بحران سزاوار کمک رایگان و محرمانه است. اگر ناشنوا یا کم شنوا هستید، خطوط تلفن مناسب برای افراد معلول هستند و منابعی برای کمک به شما دارند. می‌توانید در این خطوط تلفن پشتیبانی برای سوء مصرف مواد و نگرانی‌های مربوط به سلامت روان پیدا کنید. اداره خدمات بهداشتی SAMHSA به هر کسی که با مشکل مواد مخدر یا الکل دست و پنجه نرم می کند، پشتیبانی می کند. آنها منابع زیادی برای این افراد دارند. هیچ چیز بدتر از احساس تنهایی در هنگام درد نیست. شاید ندانید به کجا مراجعه کنید. این جایی است که خطوط تلفن و شماره تلفن می تواند کمک کند. شماره های خط تلفن هیچ هزینه ای ندارند و به وضوح بیان می کنند که در وب سایت خود رایگان هستند. آنها رایگان و محرمانه هستند و حمایت ارزشمندی از مردم ارائه می دهند. این اعداد به افراد مبتلا به خشونت خانگی، سوء مصرف مواد، پریشانی عاطفی، افسردگی یا احساس امید کمک می کند یا به افراد در رفاه عاطفی کمک می کند. خوشحال کننده است که بدانید خدمات محرمانه رایگانی وجود دارد که به مداخله در بحران محلی اختصاص داده شده است. اگر به حمایت عاطفی محرمانه نیاز دارید، سعی کنید از یکی از این خطوط تلفنی استفاده کنید تا به شما در گذر از زمان دشوار کمک کند.
 
آیا خط متن بحران آزاد است؟
 
یک خط متن بحران رایگان است. در مورد هزینه ارسال پیام های کمکی نگران نباشید. از چالش های سوء استفاده و سلامت روان پشتیبانی می کند. وقتی در یک بحران هستید، ممکن است احساس فلج کنید و این قابل درک است. یک قدم بردارید و یک پیامک به خط تلفن ارسال کنید. از حمایتی که دریافت می کنید شگفت زده خواهید شد. اگر ناشنوا یا کم شنوا هستید، ممکن است بخواهید از یک خط متن استفاده کنید. یا، گاهی اوقات افرادی که احساس راحتی نمی کنند در مورد مشکلات خود با تلفن صحبت کنند، می توانند در مورد آن پیامک ارسال کنند. خط متن بحران ناشناس و محرمانه است. مانند نجات ملی، به مردم کمک می کند و مجبور نیستند هویت خود را فاش کنند. خط متن بحران هر روز به افراد زیادی پشتیبانی محرمانه می‌کند. این یک منبع فوق العاده است که می توانید از آن استفاده کنید و یک شبکه ملی از مشاوران آماده کمک به شما است. از مردم در پیشگیری از مشکلات و بحران حمایت می کند. خط متنی و شبکه ملی مشاوران آماده کمک هستند. داشتن منبعی برای پیشگیری از بلایا و بحران بسیار مهم است. اینجاست که یک خط متن وارد می شود. چه ناشنوا یا کم شنوا باشید یا بخواهید از طریق متن ارتباط برقرار کنید، خط بحران متن منبع فوق العاده ای است اگر رنج می برید و نیاز به حمایت دارید. مشاوره محرمانه رایگان ارائه می دهد.
 
گروه‌های حمایتی رایگان یا کم‌هزینه نیز برای بسیاری مفید هستند، چه در کنار درمان یا به‌طور مستقل در دسترس باشند. توجه به این نکته مهم است که گروه‌های حمایتی مانند گروه درمانی نیستند و اگر چیزی بیشتر می‌خواهید، بهترین راه تماس با یک ارائه‌دهنده سلامت روان است.
 
چگونه می توانم یک شماره تلفن برای خط تلفن دریافت کنم؟
 
یکی از مطمئن ترین راه ها برای دریافت شماره تلفن خط تلفن، مراجعه به یک مرکز بحران محلی است. به این ترتیب، شما می دانید که شماره قانونی است و توسط مرکز تایید شده است. می دانید که مشاورانی که با آنها صحبت می کنید، تجربه زیادی در کمک به افراد در شرایط بحرانی دارند. آنها منابع اثبات شده زیادی برای ارائه به شما دارند. همچنین می‌توانید با جستجوی آنلاین، شماره‌های داغ یا تلفن را پیدا کنید. بسته به نوع پشتیبانی که نیاز دارید، می‌توانید شماره‌های تلفن باز مرتبط با مسائل خاص را جستجو کنید یا با یک خط تلفن عمومی ملی تماس بگیرید. ممکن است با مشکلات روانی دست و پنجه نرم کنید. ممکن است در موقعیت زندگی ناامنی قرار داشته باشید که در آن خشونت خانگی وجود دارد. هنگامی که به مرکز بهداشت روان محلی خود مراجعه می کنید، آنها منابعی برای خدمات رایگان برای کمک به شما خواهند داشت. نیازی نیست توضیح دهید که چه اتفاقی برای شما می افتد. شما فقط می توانید اعداد مربوط به سلامت روان، پیشگیری و منابع بحران را از آنها بخواهید. هنگامی که مردم با شماره های خط تلفن تماس می گیرند، همین امر صادق است. مردم به دلایل مختلف با شماره تلفن تماس می گیرند و اکثر خطوط تلفن به وضوح نشان می دهد که حریم خصوصی شما را حفظ می کنند. وقتی با شماره های خط تلفن تماس می گیرید، می توانید هر چقدر که بخواهید به اشتراک بگذارید.
 
هزینه یک خط تلفن چقدر است؟
 
خطوط تلفن رایگان است و بسته به نیاز افراد مختلف را پشتیبانی می کند. برخلاف درمان، که می‌تواند یک هزینه مداوم باشد، هیچ تعهد مالی برای تماس با خط تلفن وجود ندارد. از مشاوران رایگان بحران که در شرایط سخت منتظر کمک شما هستند استفاده کنید. شما به سختی احساس تنهایی می کنید و انگار هیچکس درد شما را درک نمی کند. این خطوط تلفن برای همین است و افرادی هستند که آن را دریافت می کنند. آنها rsquo هستند. با افراد در موقعیت های مشابهی که تجربه می کنید صحبت کنید. این افراد آنجا نیستند که شما را قضاوت کنند. مشاوران همدل، دلسوز هستند و می خواهند به شما کمک کنند تا حمایتی که نیاز دارید را دریافت کنید. آنها دوستدار معلولیت هستند و دارای قابلیت TTY برای افراد ناشنوا و کم شنوا هستند. اگر نیاز دارید با کسی صحبت کنید و با خط تلفن تماس بگیرید، هزینه یک مسئله است. چه با آزار خانگی سروکار داشته باشید و چه نگران سلامت روان خود باشید، یک منبع رایگان برای نیازهای شما وجود دارد. برخی از افراد از درخواست کمک می ترسند زیرا هزینه آن یک مسئله است. به همین دلیل است که فراخوانی خط بحران برای شرایط بحرانی مفید است. پول مشکلی نیست و هر کسی می تواند با او تماس بگیرد. در صورت نیاز از درخواست حمایت نترسید.
درمان شخصی است
 
درمان یک تجربه شخصی است و همه به دنبال چیزهای یکسانی نمی شوند. با در نظر گرفتن این 9 مورد، می توانید اطمینان حاصل کنید که بدون توجه به اهداف خاص شما، بیشترین بهره را از درمان شبکه ای می برید.
 
اگر هنوز در مورد اینکه آیا درمان برای شما مناسب است یا خیر و هزینه درمان سؤالی دارید، لطفاً با ما در contact@regain.us تماس بگیرید. ReGain در درمان آنلاین برای کمک به رفع انواع مشکلات سلامت روان تخصص دارد. اگر به درمان فردی علاقه دارید، لطفا با contact@regain.us تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد BetterHelp، ما را در این آدرس بیابید
 
    پینترست
    لینکدین
    توییتر
    اینستاگرام
    +Google
    فیس بوک
    وبلاگ Tumblr
 
اگر به خط بحران نیاز دارید یا می خواهید در مورد درمان بیشتر بدانید، به زیر مراجعه کنید:
 
    RAIN (شبکه ملی تجاوز جنسی، سوء استفاده و محارم) - 1-800-656-4673
    خط نجات ملی پیشگیری از خودکشی - 1-800-273-8255
    خط تلفن ملی خشونت خانگی - 1-800-799-7233
    خط کمک NAMI (اتحاد ملی در مورد بیماری روانی) - 1-800-950-6264
 
برای اطلاعات بیشتر در مورد سلامت روان، لطفاً به:
 

مشاوره ازدواج

 
مشاور چه می کند؟
 
نقش اصلی مشاور ارائه راهنمایی به کسانی است که به آن نیاز دارند. این دستورالعمل ها به معنای کلی به سلامت روان و رفاه مربوط می شود. برای برخی، ممکن است این یک موضوع منحصر به فرد باشد که فقط نیاز به یک یا دو جلسه برای بحث و پیگیری دارد. در بسیاری از موارد، مشاوران به سادگی با وادار کردن افراد به باز کردن احساساتشان و سپس ارائه راه‌حل برای مشکلات، راهنمایی می‌کنند. این راه حل ها ممکن است شامل برنامه ریزی اهداف معقول، رویکردهای خاص برای بهبود سلامت روان یا حتی ارجاع مشتری به پزشک باشد.
 
وظایف فوق الذکر که توسط مشاوران انجام می شود تقریباً برای هر مشاوری سناریوهای مبهم و محتمل است. با این حال، بسیاری از مشاوران در یک زمینه خاص تخصص دارند. سوء مصرف مواد و اعتیاد، خانواده و روابط، سلامت روان، و کودکان مشکل دار یا در معرض خطر، تخصص هایی هستند که مشاوران ممکن است روی آنها تمرکز کنند. هر زمینه از تخصص نیاز به رویکرد متفاوتی دارد.
 
 
اعتیاد می تواند به افراد مختلف برسد. نوجوانان، مردان، زنان، همه نژادها و ملیت ها، کهنه سربازان و کسانی که شغل ثابتی دارند می توانند خود را معتاد به مواد مخدر یا الکل ببینند. صرف نظر از اینکه این افراد به دنبال مواد مخدر بوده اند یا به داروهای تجویزی معتاد شده اند، مشاوره می تواند کمک کننده باشد.
 
 
 
منبع: rawpixel.com
 
وظیفه مشاور معتادان این است که ریشه مشکل را بیابد - زمانی که مشتری آنها نیاز به مواد مخدر را احساس می کند، در آن مدت چه احساسی دارد، با چه کسی است و به فرد کمک می کند تا به طور متفاوتی به این موقعیت ها برخورد کند. گاهی اوقات این جلسات شامل عزیزان می شود تا دیگران بدانند چگونه با یک معتاد عود کرده (یا بالقوه عود شده) برخورد کنند. شرکت در مشاوره ترک اعتیاد برای یک عزیز می تواند هم به فرد معتاد و هم به روابط معتاد کمک کند.
 
مشاوره رابطه یکی دیگر از روش های رایج مشاوره است. این می تواند شامل انواع روابط باشد: مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره ازدواج و خانواده. مشاوره زوجین اغلب در فیلم‌ها دیده می‌شود، اما اغلب مردم را به این فکر می‌اندازد که آیا واقعاً کار می‌کند؟
 
مشاوره ازدواج
 
ad
 
مشاوران سلامت روان کسانی هستند که به افراد مبتلا به افسردگی، عزت نفس و مدیریت استرس کمک می کنند. صحبت کردن با مشتریان از طریق افکار و اضطراب های آنها می تواند برای کسی که فقط به دنبال کسی است که گوش دهد بسیار مفید باشد. این به فرد کمک می کند تا درهم و برهمی از افکاری را که تجربه می کند باز کند و همچنین می تواند چیزها را در یک دیدگاه متفاوت قرار دهد. بخش بزرگی از درمان نگرانی های مربوط به سلامت روان با مشاوره، کمبود دارو است. برای بسیاری، بهبود سلامت روان خود بدون استفاده از داروهای تجویزی حیاتی است.
 
مشاوره چگونه می تواند به رابطه شما کمک کند؟
 
منبع: pxhere.com
 
همه عیب هایی دارند: هیچ کس کامل نیست. بسیاری از اشتباهات را می توان با درمان اصلاح کرد. مشاوره ای که می خواهید برای رابطه شما باشد یا فقط برای شما، می تواند از بسیاری جهات به شما کمک کند.
 
چه کسی نگرانی ها، مشکلات و مشکلات عمومی ما را بیشتر از یک عزیز یا شخص دیگری تجربه می کند؟ این بدان معنی است که مشاوره طراحی شده برای بهبود چالش های شما به عنوان یک فرد می تواند بر روابط شما تأثیر بگذارد، همانطور که مشاوره زوجین می تواند تأثیر بگذارد.
 
وقتی در یک رابطه هستید، این استاندارد است که به دو فرد و همچنین دو نفر به عنوان یک نفر فکر کنید. به عنوان مثال، اگر یکی از اعضای یک رابطه دارای مشکلات جدی اعتماد یا ترس از تعهد باشد، اشتباهات آنها بر رابطه تأثیر می گذارد. اگرچه یک مشکل خاص فقط در یک بخش از رابطه وجود دارد، اما هر دو را تحت تأثیر قرار می دهد. جستجوی کمک برای این مسائل به عنوان یک فرد برای رابطه مفید خواهد بود. این احتمال وجود دارد که یک شریک حامی تغییرات ایجاد شده برای بهبود رابطه را متوجه و قدردانی کند.
 
یک شریک حامی نیز می‌آموزد که چگونه با یک فرد در حال مبارزه رفتار کند. فردی را در نظر بگیرید که عزت نفس پایینی دارد. ممکن است به نظر برسد به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات منفی در مورد کاری که شریک زندگی شما برای ناراحت کردن شما انجام داده است فقط به عزت نفس شکننده او آسیب می رساند. اگرچه ممکن است دشوار باشد، اما مهم است که یاد بگیرید چگونه با شریک زندگی خود به طور مؤثر ارتباط برقرار کنید تا احساسات را تحریک نکنید. نگه داشتن احساسات و بحث نکردن در مورد آنها در نهایت منجر به وزن بیش از حد می شود. این می تواند مشکلات بیشتری نسبت به آنچه که با آن شروع کرده اید ایجاد کند.
 
مشاوره رابطه تاثیر مستقیم تری بر جنبه مشترک ازدواج یا زندگی زوجین دارد. در مشاوره زوجین و مشاوره ازدواج، هر دو نفر در یک جلسه مشترک با مشاور صحبت می کنند. از یک یا دو جلسه اول، مشاور می تواند تعیین کند که آیا جلسات مشترک موثر است یا اینکه چند جلسه انفرادی قبل از بازگشت به مشاوره مشترک مفیدتر است. در نهایت هدف، کشف ریشه مشکل و حل آن و عوارض ناشی از آن است.
 
هدف پایان دادن به رابطه در مشاوره نیست و هیچ مشاوری چنین پیشنهادی را حتی در صورت داشتن یک رابطه نادرست نمی کند. در این حالت، اکثر مشاوران جدایی را تشویق می‌کنند و به طور مستقل روی مشکل کار می‌کنند تا فرد آزارگر کمک مورد نیاز خود را دریافت کند و آزار دیده در امان باشد. اگر این دلیلی است که ممکن است به دنبال مشاوره باشید، دریغ نکنید. یک مشاور ممکن است توانایی حفظ رابطه و شما را داشته باشد.
 
این نه تنها شخصاً به شما کمک می کند، بلکه در درازمدت به رابطه شما نیز کمک می کند - اگر حل مشکل همان چیزی است که می خواهید انجام دهید. که جنبه اصلی مشاوره است. شما و شریک زندگیتان باید بخواهید پیشرفت کنید. انتظار اینکه مشاور معجزه کند، زمانی که هر دو طرف مایل به تلاش نیستند، بعید است که نتایج مثبتی داشته باشد.
 
با این حال، زمانی که کار انجام می شود و از EFT به عنوان یک روش مشاوره استفاده می شود، آمار میزان موفقیت فوق العاده موثر است. در واقع، بین تلاش، مشاوره مناسب و زمان، جستجوی کمک رابطه می تواند تفاوت واقعی ایجاد کند.
 
زمان بندی، به خصوص زمانی که صحبت از مشاوره زوجین می شود، نقش زیادی در موفقیت دارد. متأسفانه، بسیاری از زوج ها برای دریافت کمک حرفه ای بیش از حد منتظر می مانند. موفقیت در مشاوره رابطه از نظر آماری زمانی بالاتر است که به موقع به دنبال کمک باشید. صبر کردن تا زمانی که یک مشکل باعث مشکلات بیشتر شود، حل آن بسیار سخت تر است.
 
به آن به عنوان یک بیماری لاعلاج فکر کنید. هنگامی که مشکل به موقع تشخیص داده شد، می توان اقدامات اصلاحی را برای از بین بردن بیماری قبل از خارج شدن از کنترل انجام داد. همین امر در مورد مشکلات در روابط نیز صادق است - هر چه زودتر اقدامات اصلاحی انجام شود، احتمال بقای رابطه بیشتر می شود.
 
مشاوره شانس خوبی برای کمک به روابط دارد. تا زمانی که افراد درگیر مشاوره را جدی بگیرند، ممکن است بهترین گزینه برای شما و همسرتان باشد. اگرچه میزان موفقیت 100٪ نیست، اما اولویت دادن به مشاوره و رابطه شما شانس شما را بسیار بهتر می کند. درخواست کمک برای شروع احتمالاً نشانگر خوبی است که نشان می دهد ممکن است شما آماده پذیرش چنین مسئولیتی باشید.
 
تعیین اینکه آیا یک مشاور می تواند کمک کند
 
منبع: rawpixel.com
 
بررسی دیگری از حقایق ممکن است به روشن‌تر شدن هدف مشاوره کمک کند. ممکن است تعیین اینکه آیا شما یا شریک زندگیتان با چالش های عاطفی مواجه هستید یا خیر، دشوار باشد، اما راهنمایی معمولاً یک مزیت خوشایند برای زمانی است که در عشق مبارزه می کنید. اگر EFT برای شما مفید است، یک مشاور حرفه ای است که باید به دنبال آن باشید.
 
یک حرفه ای به افرادی نیاز دارد که مایل باشند روی خودشان کار کنند یا هیچ مقدار EFT به آنها کمک نمی کند. تمایل به کار کردن روی خود مستلزم گوش دادن به توصیه های مشاور و شناخت ویژگی هایی است که باید روی آنها کار کنید. سخت ترین بخش اغلب این است که به تغییر پایبند باشید. در حالی که این در هر دو جنبه مشاوره و سایر زمینه های زندگی رایج است، تلاش واقعی تنها راه برای بهبود واقعی است. اگر هر دو طرف در رابطه برای دستیابی به بهبودهای پیشنهادی سخت تلاش می کنند، مشاور به احتمال زیاد به وضعیت شما کمک می کند.
 
اگر احساس می کنید که مشاوره به شما و رابطه تان کمک می کند، زودتر به دنبال کمک باشید. جایی که انتظار طولانی مدت می تواند اثرات نامطلوبی داشته باشد. دریافت کمک چیزی نیست که باعث نگرانی بیشتر شود. درخواست کمک اغلب فرصتی مثبت و آموزشی برای بهبود زندگی فرد است.
چگونه یک مشاور زن و شوهر پیدا کنیم
 
 
منبع: rawpixel.com
 
همه روابط با چالش ها و استرس مواجه می شوند. شاید شما دو نفر اخیراً نمی توانید با هم کنار بیایید، یا کار سنگین شده است، یا یکی از اعضای خانواده بیمار است. هر یک از این چیزها می تواند باعث شود که یک رابطه شاد به یک وضعیت وحشتناک تبدیل شود. برخی از افراد وقتی با این موضوع مواجه می شوند، تسلیم می شوند و سعی می کنند ادامه دهند. دیگران مانند شما می خواهند رابطه ای را که برایشان مهم است نجات دهند.
 
 
 
زمانی که شما و شریک زندگیتان با مسائل مربوط به رابطه روبرو هستید، که راه میانجیگری در هر رابطه ای است، دعوا از طریق یک مشاور زوجین است. مشاوره زوجین می‌تواند ابزارهایی را برای شما و همسرتان فراهم کند، در حالی که مسائل مربوط به رابطه‌تان را مرور می‌کنید. در اینجا نکاتی برای یافتن بهترین مشاور زوجین برای رابطه خود آورده شده است.
 
پیشگفتار: ذهن خود را باز نگه دارید
 
بسیاری از مردم، حداقل در ابتدا، از ایده رفتن به مشاوره زوجین ناراحت هستند. دلایل متعددی وجود دارد که چرا یک فرد ممکن است مایل به شرکت نباشد. بسیار مهم است که قبل از انتخاب مشاور، از مواردی که ممکن است بین شما و پیشرفت شما (یا شریک زندگی تان) وجود داشته باشد، آگاه شوید. چه از قبل و چه در حین مشاوره به آنها رسیدگی کنید، باید بر این موانع غلبه کنید. در این بخش به برخی از رایج ترین آنها خواهیم پرداخت.
 
غرورت را قورت بده
 
 
برخی از افراد با مشاوره زوجین احساس ناراحتی می کنند. آنها احساس می کنند که باید بتوانند به تنهایی رابطه خود را اصلاح کنند. با این حال، وقتی همه چیز از کنترل خارج می شود، هیچ مشکلی در درخواست کمک وجود ندارد. در واقع، تمایل به کمک باید به شریک زندگی خود نشان دهد که واقعاً به رابطه خود با آنها اهمیت می دهید.
 
 
 
اگر شما یا شریک زندگیتان تصمیم بگیرید که خودتان آن را حل کنید و شکست بخورید، ممکن است به دلیل اجتناب از درمان احساس حماقت کنید. اگر بدون قصد جدی به مشاوره بروید، هم هدف درمان را شکست خواهید داد و هم به رابطه آسیب بیشتری می‌رسانید. همچنین، پولی که برای آن خرج کرده‌اید بازگردانده نمی‌شود، بنابراین استفاده نکردن از آن بسیار هدر خواهد بود. این به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید - چه چیزی مهمتر است، رابطه شما یا نفس شما؟
 
دیوارهایت را رها کن
 
گفتن کاستی‌های یک رابطه به کسی دشوار است. این به ویژه زمانی صادق است که شما به تازگی با شخصی که به او اعتماد دارید ملاقات کرده اید. شما ممکن است مطمئن نباشید که آیا هنوز می توانید به او اعتماد کنید یا اینکه او چیزهایی را که می گویید تایید می کند. اگرچه وظیفه مشاور شما ایجاد رابطه است، اما اعتماد و ارتباط راه های دو طرفه هستند. اگر نتوانید مشاور خود را در نیمه راه ملاقات کنید، آنها در کمک به شما با مشکل قابل توجهی روبرو خواهند شد. به خاطر داشته باشید که این افراد حرفه ای با حقوق هستند که آموزش رسمی دارند و اینجا هستند تا به شما کمک کنند. ممکن است لازم باشد برخی از اطلاعات بسیار شخصی را در اختیار این شخص قرار دهید. ممکن است برای شما مفید باشد که به یاد داشته باشید که آنها همه آن را دیده اند و احتمالاً آن را از سایر مشتریان شنیده اند یا بدتر از آن. حتی اگر نه، کار مشاور مشاوره دادن است، نه قضاوت کردن.
 
برای تلاش آماده باشید
 
 
 
وقتی هر جلسه مشاوره ای را شروع می کنید، ممکن است چیزهایی بشنوید که نمی خواهید بشنوید. با این حال، گاهی اوقات به کسی نیاز داریم که حقایق دردناکی را به ما بگوید تا بتوانیم شفا پیدا کنیم و رشد کنیم. مشاور شما می تواند به مواردی اشاره کند که ممکن است بخواهید روی آنها کار کنید. اگر واکنش ضعیفی نشان دهید، ممکن است وسوسه شوید که به دنبال شخص دیگری بگردید یا به طور کلی مشاوره را متوقف کنید. به جای تمسخر پیشنهادات، آنها ارزش بررسی دارند.
 
روابط نیاز به سازش و فداکاری دارد و ممکن است چند عادت بد داشته باشید که برای حفظ عادات خود باید آنها را ترک کنید. آماده باشید که شرایط را از منظر شریک زندگی خود و اطرافیان خود ببینید. اگر اینطور نیستید، بهترین مشاور دنیا نمی تواند به شما کمک کند.
 
نکته این است که احتمالاً از شما خواسته می شود چیزهای جدیدی را امتحان کنید. طبیعی است که مردم تا حدی در مقابل تغییر مقاومت کنند. با این حال، در نهایت، باید تصمیم بگیرید که آیا حاضرید ناراحتی ناشی از تجربیات جدید را به خاطر رابطه خود تحمل کنید یا خیر. اگر تمام راه را طی نکنید، مطمئناً نتیجه مشاوره شما رضایت بخش نخواهد بود.
 
مبانی مشاوره زوجین
 
اگر با موفقیت به مسائل بالا پرداخته اید، به ذهنیتی دست یافته اید که به مشاوره پاسخ می دهد. مرحله بعدی شروع خرید است. اگرچه تمرکز این بخش بر روی مشاور خواهد بود، اما موارد دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. امور مالی، سهولت دسترسی و محدودیت زمانی همه عواملی هستند که باید بر انتخاب یک مشاور تأثیر بگذارند. برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید، باید بین همه این موارد تعادل پیدا کنید.
 
مهمترین جنبه یافتن مشاور زوجین، تعیین مشاوری است که به بهترین وجه به شما و شریک زندگیتان کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که مشاوری که انتخاب می‌کنید، انتخابی است که هر دو با آن موافق هستید. مطمئن شوید که روی انتخاب یک مشاور زوجین تمرکز کنید که به شما در ترمیم رابطه شما کمک کند، نه اینکه آن را ترک کنید.
 
از احتمال طرفداری پرهیز کنید
 
بسیار مهم است که مشاوری را پیدا کنید که با شما و شریک زندگیتان مشترک باشد. اگر یکی از طرفین به طور قابل توجهی بیشتر از دیگری با مشاور "کلیک" کند، شریک دوم احساس بی اطلاعی می کند. این وضعیت همچنین فضایی برای سوگیری واقعی باقی می گذارد. یک مشاور ممکن است یک مشتری را بر دیگری ترجیح دهد و این احساسات را بدون اینکه بداند نشان دهد. تشخیص چنین موقعیت‌هایی دشوار و حل‌وفصل آن‌ها دشوارتر است.
 
ارزش عینیت بیش از حکایات است
 
در نگاه اول به نظر می رسد مشاوری که شرایط شما را پشت سر گذاشته است بهترین توصیه را برای این امر ارائه می دهد. با این حال، تجارب شخصی آنها احتمالاً بیشتر از اینکه کمک کند، مانع است. به این دلیل که در این شرایط یک نقش را در یک نمایش دو نفره ایفا کرده اند. اگر شما یا همسرتان نقش مشابهی را ایفا کنید، مشاور می تواند خود را در آن شخص ببیند و جلسات مخدوش می شود.
 
اجتناب از این امر می تواند دشوار باشد. بسیاری از افراد تجربیات مشترکی دارند و روابط نیز از این قاعده مستثنی نیستند. چیزهای کلی مانند دعوای مکرر یا سکسکه در ارتباطات چیزهایی هستند که تقریباً همه باید با آن دست و پنجه نرم کنند و اشکالی ندارد که این موارد مشترک باشند.
 
سعی کنید از موقعیت های دشواری که ممکن است مشاور شما از سر گذرانده باشد اجتناب کنید - به خصوص اخیرا. اگر خیانت یکی از موضوعاتی بود که در رابطه اخیر مشاور وجود داشت، احساسات تازه آنها ممکن است قضاوت آنها را تحت الشعاع قرار دهد. مشاوری پیدا کنید که از موقعیت شما فاصله زیبایی داشته باشد.
 
تخصص کمک می کند
 
گاهی اوقات مشاور ممکن است در طول تحصیل خود موقعیت های خاص مشاوره زوجین را مطالعه کرده باشد. به عنوان مثال، اگر مشاور شما دارای مدرک دکترا باشد، تجربه تحقیقات قبلی آنها ممکن است بر مشکلی متمرکز شده باشد که شما و شریک زندگی تان با آن مواجه هستید. حقیقت این است که اکثر مشاوران زوج در راه کمک چیزی برای ارائه دارند. با این حال، دانش تخصصی از موضوع خاص شما فقط می تواند در عیب یابی بیشتر به شما کمک کند.
 
مشاوران دارای مدرک کارشناسی ارشد نیز اغلب تحقیقاتی را انجام می دادند. اکثر دانشجویانی که تحصیلات تکمیلی خود را ادامه می دهند به عنوان محقق در مدارس خود کار می کنند. در حالی که این بدان معنی است که آنها احتمالاً مطالعه ای را که بخشی از آن بوده اند سازماندهی نکرده اند، آنها هنوز هم یک تجربه منحصر به فرد را روی میز به ارمغان می آورند. اگر از مشاور خود در مورد پروژه هایی که در آن شرکت داشته اند بپرسید، با خوشحالی شما را پر خواهند کرد.
 
پیدا کردن یک مشاور با احترام متقابل
 
 مشاوره ازدواج
منبع: rawpixel.com
 
یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب مشاور زن و شوهر، اطمینان از فضای اعتماد و احترام بین شما، همسرتان و مشاورتان است. تحت تأثیر لفاظی های ساختگی، کمپین های بازاریابی هوشمندانه، یا مشاوری که فقط به دنبال ارائه هر گونه مزیتی برای یکی از شماست، قرار نگیرید. باید یک حس احترام متقابل بین همه طرف ها وجود داشته باشد.
 
او چه نوع مشاوری است؟
 
در حالی که به دنبال مشاوری هستید که مناسب شما و شریک زندگیتان باشد، به خاطر داشته باشید که نظرات و ایده های خود مشاور در رابطه با درمان شما مهم است. شما می خواهید یک مشاور زوجین پیدا کنید که به اهداف و ایده های مشابه شما اعتقاد داشته باشد، اگرچه این ممکن است یک گام اضافی به نظر برسد، داشتن یک مشاور زوجین که شما و اهداف همسرتان را درک کند، برای یک جلسه درمانی موفق بسیار مهم است.
 
اهداف را زودتر تعیین کنید
 
 
منبع: pixabay.com
 
مطمئن شوید که مشاور زوج شما می خواهد اهداف شما و همسرتان را زودتر تعیین کند و به آنها دست یابد. تعیین اهداف برای زوج هایی که می خواهند روابط خود را بهبود بخشند بسیار مهم است و بدون آنها هیچ راهی برای هر دوی شما وجود ندارد که با هم قدم بردارید. داشتن مشاوری که اهدافش با اهداف شما همسو باشد به او کمک می کند شما و شریک زندگیتان را در مسیر موفقیت راهنمایی کند.
 
به آینده نگاه کنید
 
درهم ریختن رفتارهای دوران کودکی برای سنجش مشکلات کنونی رابطه در زمان واقعی، راه موثری برای شروع جلسه مشاوره زوج شما نیست. یافتن مشاوری که به آینده نگاه می کند و در عین حال بر حال و گذشته تمرکز می کند، اما به آن پایبند نیست، به هر دوی شما کمک می کند تا به سمت مکان ایده آل در رابطه خود حرکت کنید که قابل دستیابی است.
 
مشاوره زوجین می تواند زمانی دلهره آور به نظر برسد که شما با مشکلاتی در رابطه روبرو هستید. پیدا کردن یک مشاور زوجین که به بهترین وجه با هر دو نیاز شما مطابقت داشته باشد، مهمترین جنبه استراحت از درمان است. با تمرکز بر آینده و اینکه چگونه مشاور شما در مسائل شما و شریک زندگی‌تان میانجیگری می‌کند، این تنها به جای جدایی، هر دوی شما را به یک راه حل سوق می‌دهد.
 
برای راهنمایی های بیشتر در مورد یافتن مشاور زوج ها، به https://www.regain.us/start/ مراجعه کنید
چگونه مشاوره زوجین می تواند رابطه شما را نجات دهد
 
آیا شما و شریک زندگی تان در رابطه خود مشکلی دارید؟ شاید شما اصلاً نجنگیده اید، اما اکنون به نظر می رسد که این تنها کاری است که انجام می دهید. ممکن است اغلب دعوا نکنید، اما وقتی این کار را می‌کنید، به نظر می‌رسد که همیشه در مورد یک موضوع است، یا به نظر می‌رسد که همیشه داغ می‌شود. شما نمی خواهید رابطه را پایان دهید، اما همچنین کاملاً مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید، زیرا دیگر نمی توانید آن را رها کنید. مشاوره زوجین می تواند پاسخی باشد که به دنبال آن بوده اید.
 
مشاوره زوجین چیست؟
 
 
 
یک مشاور یا درمانگر دارای مجوز معمولاً مشاوره زوجین را برای ترمیم روابط شکسته یا تیره انجام می دهد. اغلب، درمانگر همان چیزی است که به آن درمانگر ازدواج و خانواده مجاز (LMFT) گفته می شود. دفعات و مدت جلسات، و همچنین روش های حل و فصل متفاوت است.
 
درمانگر شما با پرسیدن چند سوال اولیه شروع می کند تا احساسی نسبت به رابطه شما داشته باشد و اینکه چگونه می تواند به شما کمک کند. این مصاحبه به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا یک مسئله اصلی در رابطه شما وجود دارد (یعنی خیانت، اعتیاد به پورن) یا تعداد بی شماری از مسائل کوچک (مانند ارتباط، بی احترامی) وجود دارد. یا او به شما کمک کند تا حتی بزرگترین مشکلات را حل کنید!
 
هنگامی که درمانگر شما تمام دانش لازم را داشته باشد، به شما کمک می کند تا مشکلات را حل کنید، معمولاً یکی یکی. درمانگر می تواند تمریناتی را برای همسرتان و شما با تمرینات مشترک پیشنهاد کند. آنها همچنین می توانند به شما "تکالیف" بدهند، مانند بیرون رفتن در یک قرار در هفته یا نشستن برای صحبت هر شب قبل از خواب.
 
هدف از مشاوره زوجین به دست آوردن بینش است تا درمانگر بتواند ابزارهای لازم برای داشتن یک رابطه موفق را در اختیار شما بگذارد. چه نیاز به مهارت‌های ارتباطی، تکنیک‌های حل مسئله داشته باشید یا صرفاً نیاز به ترک یک عادت بد داشته باشید، درمان ممکن است برای شما مناسب باشد. بسیاری از زوج‌هایی که این برنامه‌ها را با موفقیت به پایان رسانده‌اند، موافقند که رابطه آنها از تصمیم شروع بسیار سود برده است.
 
 
 
منبع: unsplash.com
 
 
 
چگونه بفهمیم که آیا به مشاوره زوجین نیاز دارید؟
 
تشخیص اینکه آیا درمان چیزی است که رابطه آنها به آن نیاز دارد برای برخی دشوار باشد. اگر مکرراً دعوا می‌کنید، بارها و بارها با موارد مشابه مشکل دارید، یا احساس می‌کنید که ارتباط عاطفی‌تان بارها و بارها ضعیف شده است، اینها همه نشانه‌های خوبی هستند که می‌توانید از مراجعه به یک درمانگر سود ببرید. وقتی نوبت به انتخاب کسی می رسد که برای شما مناسب است، هر چه زودتر بهتر باشد، زیرا انتظار تاثیر مستقیمی بر موفقیت مشاوره زوجین دارد.
 
دلیل دیگری که می‌خواهید به زوج‌ها مشاوره بدهید این است که به همسرتان چیزی بگویید که مطمئن نیستید چگونه با او ارتباط برقرار کنید یا از گفتن آن می‌ترسید. درمانگر یا مشاور شما می تواند به شما کمک کند تا در طول مکالمه به شما کمک کند و در صورت بروز خشم یا سردرگمی به عنوان یک میانجی عمل کند. به‌علاوه، اگر اخبار در بخش‌های دیگر رابطه، مانند پایه اعتماد شما، مشکل ایجاد کند، یک درمانگر می‌تواند به شما در روند تعمیر یا پشتیبان‌گیری آن کمک کند.
 
چرا خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید
 
 
 
بسیاری از زوج ها قبل از مراجعه به مشاوره زوج ها سعی می کنند آن را به تنهایی حل کنند و این مشکلی ندارد. در واقع می تواند برای بسیاری از زوج ها کارساز باشد. اما برای بعضی ها اینطور نیست و ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد که شما صحبت نمی کنید یا آنها صحبت نمی کنند. اگر شما یا آنها به طور کامل صحبت نکنید، برای شما دو نفر غیرممکن است که مسائل خود را حل کنید و زندگی سالم تر و شادتری را با هم ایجاد کنید. وقتی سعی می کنید این کار را به تنهایی انجام دهید، می توانید با مشکل مواجه شوید، اما گاهی اوقات اضافه کردن یک فرد خنثی به ترکیب می تواند کمک کننده باشد.
 
برخی از افراد سعی می کنند یک دوست را برای میانجیگری مشکلاتشان وادار کنند و به عنوان یک شخص ثالث بی طرف عمل کنند. گاهی اوقات این کار می کند، اما اغلب می تواند منجر به مشکلات در دوستی شود. بعد از اینکه شما و همسرتان اختلافاتتان را حل کردید، احساس می کنید که دوستتان طرف شما را می گیرد یا از صحبت کردن با او ناراحت می شود. به همین دلیل، به طور کلی بهتر است یک شخص ثالث واقعاً خنثی انتخاب کنید، یک درمانگر که مشاوره زوجین را تسهیل کند. آنها به هیچ یک از طرفین بحث شما اهمیتی نمی دهند و دید کاملاً بیرونی نسبت به آنچه در حال وقوع است دارند و همین امر کمک به شما را برای آنها آسان تر می کند.
 
درست است که بسیاری از افراد برای نجات ازدواج خود برای درمان ثبت نام می کنند، اما متأسفانه، همیشه این نتیجه نمی تواند باشد. در برخی موارد، زوج درمانی می تواند منجر به جدایی یا طلاق شود. این به این دلیل نیست که مشاوره زوجین شکست خورده است، کاملا برعکس. در برخی موارد، زمانی که رابطه ناسالم است یا به تازگی از نقطه نجات عبور کرده است، زوج درمانی می تواند به زوجین اعتماد به نفس و قدرت برای پایان دادن به رابطه را بدهد.
 
 
منبع: unsplash.com
 
مهم است که آن را جدی بگیرید
 
اگر صرفاً به این دلیل که همسر یا شریک زندگی‌تان از شما می‌خواهد به درمان می‌روید، یا فقط برای گفتن «تلاش کردید»، به احتمال زیاد موفق نخواهید شد. در حالی که ممکن است صحبت کردن با کسی در مورد مشکلاتتان آسان باشد، اما اگر در خانه پیگیری نشود، چیزی برای کمک به شما یا رابطه شما تغییر نخواهد کرد. این مهم است که وقتی درمانگر به شما ورزش، مشاوره یا مشاوره در مورد نحوه برخورد با موقعیت‌های خاص می‌دهد، از این دستورالعمل‌ها پیروی کنید تا موفقیت رابطه خود را به حداکثر برسانید.
 
هنگامی که شما 100% برای درمان تلاش می کنید، مزایای آن می تواند بسیار عالی باشد. بسیاری از زوج ها درک بهتری از مشکلات یکدیگر به همراه توانایی بهبود یافته در برقراری ارتباط گزارش می دهند. علاوه بر این، زمانی که جلسات مشاوره زوجین از مزایای کامل استفاده می شود، ثابت می کند که به اندازه کافی به یکدیگر اهمیت می دهید که تقریباً هر کاری برای حفظ رابطه خود انجام دهید.
 
از سوی دیگر، اگر شریک زندگی شما عمداً به شما آسیب جسمی یا عاطفی وارد می کند، ممکن است مشاوره زوجین برای شما مناسب نباشد. اقدامات مجرمانه به بهترین

چاپ این بخش

  مشاوره ازدواج به چه کسانی کمک می کند؟
ارسال‌شده توسط: lavazemkhanegi - 6 ساعت قبل - انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری - بدون‌پاسخ

می توانید مشاوران ازدواج را به عنوان متخصصان روابط در نظر بگیرید. انجمن آمریکایی ازدواج و خانواده درمانی (AAMFT) به درمانگران ازدواج و خانواده (MFTs) به عنوان "متخصصان سلامت روان آموزش دیده در روان درمانی و سیستم های خانواده" اشاره می کند. در ادامه توضیح می‌دهد که MFTها دارای مجوز برای تشخیص و درمان اختلالات روانی و عاطفی در زمینه ازدواج، زوج‌ها و سیستم‌های خانواده هستند.
 
مشاوران ازدواج یا دارای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس (یعنی فوق لیسانس یا دکترا) در زمینه ازدواج و خانواده درمانی هستند. آموزش آنها شامل دو یا چند سال تجربه بالینی تحت راهنمایی متخصصان در این زمینه است. اکثر مشاوران ازدواج که این فرآیند را انجام می دهند نیز توسط AAMFT فرآیند تایید صلاحیت را انجام می دهند.
 
اداره آمار کار تعداد درمانگران ازدواج و خانواده را در سال 2016 41500 نفر اعلام کرده است. وب سایت AAMFT در حال حاضر گزارش می دهد که بیش از 50000 MFT وجود دارد و بیش از 25500 عضو AAMFT هستند.
 
 مشاوره ازدواج
 
مشاوره ازدواج به چه کسانی کمک می کند؟
 
پاسخ کوتاه: مشاوره ازدواج می تواند به همه افراد در یک رابطه کمک کند.
 
هر نوع زوجی : یک زوج مجبور نیست واقعاً ازدواج کرده باشند یا حتی به آن فکر کنند. به همین دلیل است که برخی افراد اصطلاح «زوج درمانی» را به «مشاوره ازدواج» ترجیح می دهند. همچنین جنسیت و سن شریک یا مدت زمان رابطه آنها مهم نیست. مشاوره ازدواج برای هر نوع زوجی اعم از پیر و جوان در نظر گرفته شده است، خواه تازه شروع رابطه باشند و یا مدت زیادی است که با هم بوده اند.
 
افراد: غیرمعمول نیست که یکی از زوجین به تنهایی به مشاوره ازدواج مراجعه کند، شاید به این دلیل که آنها تشخیص می دهند که مشکلی دارند که بر روابط آنها تأثیر می گذارد و نیاز به مشاوره فردی دارند. برخی دیگر تنها می روند زیرا شریک زندگی آنها از همراهی با آنها امتناع می کند، اما همچنان احساس می کنند که رابطه می تواند از چیزهایی که در درمان یاد می گیرند سود ببرد.
 
فرزندان: مشاوره ازدواج همراه با مشاوره خانواده است، زیرا به سایر افراد خانواده به ویژه فرزندان زوج نیز کمک می کند. یک مشاور ازدواج ممکن است خانواده درمانی را به جای زوج درمانی یا علاوه بر آن برای بیشترین فواید برای کل خانواده پیشنهاد کند.
 
ازدواج های قوی: نکته مهم این است که مشاوره ازدواج فقط برای افرادی که در روابط آشفته یا آشفته هستند نیست. زوج هایی که در زندگی زناشویی خود راضی و مطمئن هستند می توانند با مشاوره ازدواج رابطه خود را قوی نگه دارند.
چه زمانی باید به مشاوره ازدواج مراجعه کرد؟
 
منبع: rawpixel.com
 
واقعیت غم انگیز این است که بسیاری از زوج ها قبل از اینکه تصمیم بگیرند از یک مشاور ازدواج کمک بگیرند، صبر می کنند تا دیر شود. برخی تخمین‌ها نشان می‌دهند که زمان انتظار بین زمانی که یک یا هر دو برای اولین بار وجود مشکل را تشخیص می‌دهند تا زمانی که یک یا هر دو طرف به دنبال مشاوره هستند، بیش از پنج سال است.
 
پنج سال ممکن است خیلی طولانی باشد. کینه، بی اعتمادی و خصومت ریشه در این رابطه برای آن پنج سال داشت. در طول مدت زمان طولانی، آنها می توانند به سادگی تبدیل به یک هنجار شوند و می توانند ازدواج را غیرقابل اجرا کنند.
 
بنابراین، هر چه زودتر در مورد مشاوره زوجین تصمیم بگیرید، بهتر است.
 
با این وجود، بهتر است هر زمانی که متوجه شدید ازدواج شما به کمک نیاز دارد، به دنبال مشاوره ازدواج باشید. صرف نظر از مدت زمانی که مشکلات ادامه داشته اند، شما همچنان باید مشاوره ازدواج را امتحان کنید، نه اینکه خودتان را به این فکر کنید که همیشه حتی قبل از ترک اینگونه خواهید بود.
 
بسیاری از زوج‌هایی که سال‌ها از کشمکش‌های زناشویی جان سالم به در برده‌اند، متوجه می‌شوند که با کمک مشاور خود می‌توانند دوستی، همدلی، عشق و اعتمادی را که در روزهای قبل مشخصه‌ی رابطه‌شان بود، احیا کنند.
20 نشانه که رابطه شما نیاز به مشاوره ازدواج دارد
 
    شما به ندرت با هم صحبت می کنید. فقدان ارتباط به این معناست که هیچ یک از شما ندانید طرف مقابل چه فکر یا احساسی دارد. این یکی از دلایل اصلی تشدید تعارضات در یک رابطه است و بیشتر از حد سالم طول می کشد.
    صحبت هایی که دارید بیشتر منفی است. وقتی به سختی می توانید چیزی خوب یا سازنده برای گفتن به یکدیگر پیدا کنید، این نشانه جدی این است که رابطه شما نیاز به مداخله دارد.
    شما می ترسید در مورد نگرانی های خود صحبت کنید. برخی از مردم به دلیل نارضایتی سکوت می کنند. آنها فکر می کنند شاید اوضاع به این شکل که هستند بهتر باشد و با اشاره به نگرانی های خود توجه را به آنها جلب می کنند و می توانند وضعیت را بدتر کنند.
    یکی از شما به بی وفایی فکر می کند. فکر خیانت به شریک زندگی تان نشان می دهد که شما مشتاق هستید، بنابراین چیزی در رابطه شما کم است که احساس می کنید. بحث در مورد این احساس در طول درمان می تواند کمک کننده باشد.
    یکی از شما خیانت کرد برای بسیاری از مردم، خیانت نهایی خیانت است و بسیاری از روابط نمی توانند از آن دوام بیاورند. به محض آشکار شدن خیانت، می توانید با کمک گرفتن از یک مشاور به رابطه خود شانس بیشتری برای بقا بدهید.
    شما اسرار را حفظ می کنید. اگرچه در یک رابطه باید به فضای شخصی احترام گذاشت، اما این با داشتن راز یکسان نیست. اسرار از هر نوعی که باشد هم حاکی از فریب و هم بی اعتمادی است. برخی از رازها عبارتند از خیانت، ناراحتی و تصمیم گیری های مالی بدون مشورت با همسرتان.
    شریک زندگی خود را با خودداری از محبت "تنبیه" می کنید. نیاز ما به عشق، محبت و ارتباط با شخص دیگری در درجه اول ما را به سمت روابط سوق می دهد. انکار تماس فیزیکی شریک زندگی مانند نوازش، گرفتن دست و رابطه جنسی، یا تماس عاطفی مانند لبخند زدن، مهربانی و توجه را می توان به عنوان آزار روانی تعبیر کرد.
    زندگی جنسی شما به طرز چشمگیری تغییر کرده است. شاید شما دو نفر دیگر (یا به سختی) صمیمی نباشید. یک علامت هشدار متفاوت که برخی افراد تمایل دارند آن را از دست بدهند، نزدیکی بیش از حد است که می تواند نشانه تلاش شریک گناهکار برای جبران بی احتیاطی باشد.
    در مورد مسائل مالی صادق نیستید. خیانت مالی در میان دلایل اختلاف در یک رابطه در رتبه بالایی قرار دارد. اگر هر دو شریک در همه امور مربوط به پول آگاه باشند و درگیر آن باشند، می توان از این امر اجتناب کرد.
    شما مدام بر سر همین مسائل بحث می کنید. نقاط چسبنده ای که شما دو نفر به سادگی نمی توانید از آنها عبور کنید، می توانند به بخش های دیگر رابطه سرایت کنند. اختلاف نظر می تواند بر تعامل شما تأثیر بگذارد حتی زمانی که موضوع مشکل ساز در حال حاضر موضوعی نیست.

مشاوره ازدواج

چاپ این بخش

  آیا باید به مشاوره ازدواج رایگان رابطه فکر کنید؟
ارسال‌شده توسط: lavazemkhanegi - 6 ساعت قبل - انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری - بدون‌پاسخ

آیا باید به مشاوره رایگان رابطه فکر کنید؟
 
در حالی که بسیاری از مردم مزایای مشاوره رابطه را تبلیغ می کنند، برخی نمی دانند که مشاوره رابطه به روابط سالم و همچنین روابط دشوار نیز کمک می کند. اما باید مطمئن شوید که برای بهبود روابط خود آماده هستید. همانطور که هر مشاور روابط عالی به شما خواهد گفت، کار واقعی مشاوره در خارج از دفتر آنها اتفاق می افتد، جایی که زوج ها به طور منظم استراتژی هایی را که در جلسه یاد می گیرند در رابطه خود به کار می گیرند. اگر واقعاً اینطور است، باید یک رایگان در نظر بگیرید و lsquo; درمان از راه دور و rsquo. مشاوره رابطه خارج از مطب درمانگر؟
 
از طریق یک وصله خشن می گذرد؟ صحبت با یک متخصص اتصال دارای مجوز می تواند کمک کند - همین امروز وصل شوید.
 

مشاوره ازدواج

 
مشاوره رایگان رابطه می تواند به معنای چند چیز باشد، مانند خدمات رایگان ارائه شده توسط سازمان های داوطلبانه مانند سازمان های غیرانتفاعی یا کلیساها از طریق مشاوره کلیسا یا یک آزمایش رایگان توسط یک درمانگر حرفه ای معتبر و دارای مجوز. مشاوره رایگان رابطه با مشاوره رایگان رابطه متفاوت است. هر کسی می‌تواند مشاوره بدهد، اما فقط متخصصان سلامت روان دارای مجوز - و گاهی اوقات گواهی - می‌توانند مشاوره ارائه دهند.
 
با این حال، منابع آنلاین رایگان برای زوج ها وجود دارد که اگر به دنبال مشاوره در مورد رابطه هستید، می تواند مفید باشد. می توانید با شریک زندگی خود تحقیقی در مورد رابطه انجام دهید. این منابع درمان از راه دور می تواند شامل خواندن کتاب، خواندن مقاله، مصاحبه با زوج های موفق و تمرین راهبردهای ارتباطی سالم تر با همسرتان باشد. همچنین شامل دانلود و استفاده از ابزارهای مختلف مانند برگه ها برای به کارگیری دانشی است که آموخته اید. با مسئول نگه داشتن خود و شریک زندگی خود، می توانید پیشرفت را بررسی کنید، تشخیص دهید و جشن بگیرید.
 
 
این رویکرد برای مشاوره رابطه با زوج‌هایی که هنوز درگیر یک رابطه مخرب نشده‌اند – مانند زوج‌هایی که درگیر خشونت‌های خانگی هستند – که در آن یک یا هر دو نفر آمادگی ایجاد هرگونه تغییر لازم را ندارند، بهترین کار را دارد. اصولاً برای اینکه زوجین از مزایای مشاوره رایگان رابطه بهره ببرند، باید بتوانند تعارضات را حل کنند و به احساسات یکدیگر توجه و توجه داشته باشند. اگر همه چیز در بیشتر موارد خوب پیش می رود، مشاوره آنلاین رابطه می تواند ابزار مفیدی باشد تا به شما در مقابله با مشکلات جزئی که به طور اجتناب ناپذیر در هر رابطه ای ایجاد می شود کمک کند.
 
 
 
یک دلیل مهم برای در نظر گرفتن مشاوره آنلاین به جای پرداخت هزینه برای خدمات مشاوره روابط حرفه ای، کاهش اثرات استرس مالی است که یکی از دلایل اصلی نارضایتی زناشویی است. زوج ها تمایل دارند امور مالی خود را به اشتراک بگذارند، و زمانی که هر دوی شما در مورد وضعیت مالی فعلی خود استرس دارید - مشکلی که تنها در صورتی افزایش می یابد که خدمات مشاوره رابطه ای هزینه زیادی داشته باشد - بازی سرزنش شروع می شود. سپس زوج ها شروع به انتقاد از یکدیگر به خاطر هزینه یا انتخاب شغل می کنند و چرخه رفتارهای ناسالم ادامه می یابد. درمان آنلاین می تواند یک گزینه مقرون به صرفه برای کسانی باشد که بودجه کمی دارند.
 
بر کسی پوشیده نیست که درمان می‌تواند گران باشد و برخی از زوج‌ها ممکن است نیاز به جستجوی گزینه‌های درمانی مقرون‌به‌صرفه‌تر داشته باشند، بنابراین اگر می‌توانید از مشاوره آنلاین رایگان زوج‌ها - یا مشاوره آنلاین رایگان ازدواج - برای تقویت پایه‌های رابطه خود استفاده کنید (و آن را با موفقیت به کار ببرید. ) ، شما کاملا باید.
 
نکات مشاوره رایگان رابطه
 
اکنون که درک بهتری از اینکه مشاوره آنلاین رایگان واقعاً چیست و برای چه کسانی بهترین است، دارید، ممکن است علاقه مند به یادگیری برخی از شیوه ها و ابزارهایی باشید که به دیگران در حل مشکلات و تقویت رابطه آنها کمک کرده است. اگر این شما هستید، کارشناسان سلامت روان ما توصیه‌های فوق‌العاده‌ای را گردآوری کرده‌اند که برای زوج‌های دیگر مؤثر بوده و می‌تواند برای شما نیز مؤثر باشد.
 
 
 
ببینید چه جنبه هایی از زندگی مشترک شما باعث ایجاد مشکل می شود
 
برای برخی از زوج ها، تنها یک مسئله اصلی وجود دارد که به نظر می رسد در طول رابطه تکرار می شود و به طور بالقوه باعث خشونت خانگی می شود. زوج هایی که این مشکل را دارند می توانند به راحتی از آن مراقبت کنند، زیرا تنها یک مشکل کاملاً مشخص وجود دارد. از سوی دیگر، برخی از زوج‌ها مشکلات زیادی دارند که نمی‌توانند با آن‌ها همراهی کنند، و زمانی که احساس می‌کنند و نسبت به یک مشکل عصبانی هستند، تمرکزشان به مشکل دیگری تغییر می‌کند که فعلاً آن را فراموش کرده‌اند. کشمکش مداوم بر سر همین مشکلات می تواند عوارض خود را بر مردم بگذارد و حتی خود را به شکل بیماری روانی نشان دهد.
 
برای مقابله بهتر با مشکلات خود، متخصصان سلامت روان توصیه می کنند که شما و همسرتان دقیقاً بدانید که این مشکلات چیست و آنها را در جایی یادداشت کنید تا بتوانید آنها را بشناسید، بشناسید و شروع به کار کنید. خواه این مشکلات مالی، عاطفی یا جسمی باشند، کمی زمان بگذارید تا با هم کار کنید و بفهمید که کجا مشکل دارید. جداسازی این مشکلات مهم است، زیرا اغلب می‌توانند ریشه مشکلات عمده دیگری مانند خشونت خانگی باشند و برای حل مشکلات کوچک‌تر ناشی از آن‌ها ابتدا باید به آنها رسیدگی شود. هنگامی که این کار را انجام دادید، یادداشت های دقیقی در مورد این مسائل بنویسید تا بتوانید در طول سفر انفرادی خود به آنها مراجعه کنید. داشتن خدمات مشاوره در خانه خود بسیار ارزشمند است و حتی می توانید خودتان را از آن خود بدانید و lsquo; خط مشاوره تلفنی & rsquo;
 
هنگام بحث در مورد مشکلات از انتقاد بپرهیزید
 
بین ایراد و انتقاد فرق است. به زبان ساده، شکایت این است که به شریک زندگی خود بفهمانید که چیزی را دوست ندارید، مانند: "از اینکه گفتی لباس‌ها را تا می‌کنی و این کار را نکردی، احساس ناامیدی می‌کنم." متخصصان معتبر این اظهار نظر را صرفاً بیان سالمی از احساسات شما می دانند که به شما اجازه می دهد به شریک زندگی خود بفهمید که وقتی کاری را انجام می دهد یا انجام نمی دهد چه احساسی دارید.
 
از سوی دیگر، انتقاد، بیانیه ای است که به شخصیت شریک زندگی شما حمله می کند، نه بیانی که احساسات شما را آشکار می کند. نمونه ای از انتقادی که در بیانیه قبلی وجود دارد این است: «چرا اینقدر تنبلی؟ هرگز لباس های شسته شده را تا نکنید! اولی می‌تواند ابزار مفیدی باشد که به شما و شریک زندگی‌تان فضایی را می‌دهد که برای حل مسائل به آن نیاز دارید، در حالی که دومی باعث بی‌احترامی، رنجش و تحقیر شما و همسرتان می‌شود. مهم است که از انتقاد از شریک زندگی خود بپرهیزید و شریک زندگی شما از شما انتقاد نکند زیرا این امر باعث ایجاد محیط مناسب برای تغییر و رشد در رابطه نمی شود. داشتن رابطه جنگی یکی از مقدمات خشونت خانگی است.
 
منبع: pexels.com
 
بر روی احساسات مثبت بسازید
 
مردم تمایل دارند بر روی چیزهای منفی تمرکز کنند، و این می تواند مشکل مهمی در رابطه شما با شریک زندگی شما باشد. بهترین راه برای شاد ماندن در رابطه، ترک این عادت و ایجاد تجربیات مثبت بیشتر از تجربیات منفی است. اگر نسبت احساسات مثبت به منفی در رابطه شما حدود 1:1 باشد، رابطه شما به هیچ وجه خوب پیش نمی رود و به احتمال زیاد حداقل یکی از شرکا به دلیل این عدم تعادل احساس نارضایتی می کند، که می تواند خود را در شکلی از مشکلات سلامت روان، بیماری های روانی واقعی، خشونت خانوادگی و سایر مشکلات سلامتی دیگر.
 
اما چگونه می توانید احساسات مثبت را تقویت کنید؟ خوب، خدمات مشاوره رابطه می گویند که بهترین راه این است که بیشتر بر آنچه در مورد شریک زندگی خود می پسندید و کاری که دوست دارید با شریک زندگی خود انجام دهید تأکید کنید. مطمئن شوید که آنها نیز آن را می دانند. اجازه دهید شریک زندگی خود بداند که در مورد آنها چه احساسی دارید. بگذارید بدانند چه کاری را درست انجام می دهند. با آنها بیرون بروید و آنها را با محبت بپوشانید. روابط عاشقانه سالم با ابراز عشق رد و بدل شده بین شرکا رشد می کند. شما می توانید خودتان باشید & rsquo; - این مشاور برای lsquo؛ مشاوره & rsquo;
 
زمانی که بیش از حد مشغول تمرکز بر عشق موجود بین خود و دیگری هستید، منفی بودن در یک رابطه بسیار دشوارتر می شود. در انجام این کار، ما نمی گوییم که شما باید مشکلات را نادیده بگیرید، به خصوص زمانی که این مشکلات در مورد خشونت خانگی جدی تر است. درعوض، باید سعی کنید با استفاده حداکثری از زمانی که با یکدیگر دارید، این مسائل را در اسرع وقت حل کنید. مشاوره آنلاین ازدواج می تواند به شما بیاموزد که چگونه با همسرتان ارتباط برقرار کنید و رشد روابط را تشویق کنید. درمان آنلاین ممکن است تنها فشاری باشد که برای شروع در مسیر ایجاد یک رابطه سالم به آن نیاز دارید.
 
زمانی را برای بحث ها و بحث های صادقانه اختصاص دهید
 
اگر شما و شریک زندگیتان بیش از حد از یکدیگر انتقاد کنید، صداقت و درک ممکن است به مرور زمان از بین برود و محیطی منفی ایجاد کنید که جایی برای وجود این چیزها وجود نداشته باشد. اگر شما و شریک زندگیتان متوجه شده اید که هر دو چیزهایی را پنهان کرده اید و تلخ شده اید، خدمات مشاوره آنلاین به شما توصیه می کند که در طول هفته زمانی را برای گفتگوهای صادقانه اختصاص دهید. گفتگوهای صادقانه به کاهش احتمال خشونت خانگی کمک می کند. خشونت خانگی نیروی قدرتمندی است که می‌تواند ازدواج‌ها و خانواده‌ها را از بین ببرد و شرکای بالقوه را در مشکل قانون قرار دهد. مشاوره آنلاین همچنین می تواند احتمال بروز اختلافات فیزیکی و کلامی در یک رابطه را کاهش دهد.
 
در طول زمان ملاقات برنامه ریزی شده شما، که ممکن است مکرر باشد و هر چقدر هم که طول بکشد تا هر دوی این گفتگوها انجام شود، هر دو طرف در یک ظرفیت غیر قضاوتی و فراگیر برای شناسایی هر گونه مشکلی که با یکدیگر داشته اند ملاقات خواهند کرد. شرکا می توانند راه حل هایی را برای اطمینان از رفع این مشکلات شناسایی کنند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا دیدگاه یکدیگر را بشنوند و درک کنند، تا بتوانند مشکلات را به تنهایی حل کنند. اگر این مراحل نتایج مطلوب را به همراه نداشت، ممکن است لازم باشد درمان از طریق خدمات مشاوره آنلاین یا حضوری برای دریافت کمک از خارج ادامه یابد.
 
علاوه بر جلسات گوش دادن و صحبت کردن صادقانه، باید زمانی را برای بحث هایی که در طول هفته شروع شده اند نیز اختصاص دهید. هنگامی که مبارزه را به تعویق می اندازید، اغلب می توانید یاد بگیرید که برخی چیزها مشکلات واقعی هستند، در حالی که موقعیت های دیگر واکنشی بدون ماهیت هستند. این به شما می‌آموزد که کمتر واکنش‌پذیر باشید و نحوه کنترل خشم و سایر عوامل استرس‌زا را که در زندگی روزمره رخ می‌دهند، یاد بگیرید. یادگیری به تعویق انداختن یک مشاجره به شما مهارت های مقابله را می آموزد، از خشونت خانگی جلوگیری می کند و ممکن است روابط عاشقانه شما را نجات دهد. مشاوره آنلاین همچنین می تواند به شما کمک کند ارزش صبر را هنگام برخورد با مشاجرات بیاموزید.
 
با شریک زندگی خود در مورد چمدان خود مذاکره نکنید.
 
نظرات فردی ما و محیطی که در آن بزرگ شده ایم به شدت بر نحوه تعامل ما با دیگران و با محیط در زندگی بزرگسالی ما تأثیر می گذارد. از یک طرف، این اغلب چیز خوبی است زیرا زندگی به ما درس های مهمی درباره نحوه برخورد با مسائل در زمان حال می آموزد. از سوی دیگر، همیشه به ما درس و ابزار درستی داده نمی شود و تعصبات ما می تواند باعث شود که با یکدیگر و موقعیت های خاص بد رفتار کنیم.
 
وقتی شروع به واکنش نسبت به کارهای خاصی می کنید که شریک زندگی تان انجام می دهد، مهم است که از خود بپرسید چرا آنها این واکنش را ایجاد می کنند. آیا چیزی در دوران کودکی یا گذشته شما وجود داشت که آسیب‌های حل‌نشده‌ای را از زیر خاک بیرون آورد و باعث شد آن احساسات را در رابطه خود هدایت کنید؟ این بخش مهمی از خودسازی است. با این حال، بسیاری از آسیب های دوران کودکی می تواند به تنهایی بسیار دشوار باشد. اینجاست که ممکن است برای تقویت مهارت های مقابله ای و اجتناب از بیماری های روانی جدی به مراقبت های بهداشتی حرفه ای با حقوق نیاز داشته باشید. متخصصان دارای گواهی هیئت مدیره اغلب بهترین افرادی هستند که به شما در گذر از تاریک ترین لحظاتتان کمک می کنند. ممکن است به دنبال درمان حضوری به جای درمان آنلاین مفید باشد.
 
مطمئن شوید که در مشاهده کردن سریعتر از قضاوت کردن هستید
 
همانطور که در بالا بیان کردیم، مردم تمایل دارند بر روی چیزهای منفی تمرکز کنند، و با این عادت بد، عادت به همان اندازه سریع قضاوت کردن و واکنش نشان دادن بر اساس آن قضاوت ها به وجود می آید. اگرچه قضاوت درونی دیگران کاری است که ما به صورت روزانه انجام می‌دهیم، اما نباید اجازه دهید این واکنش‌های درونی تند و تیز وارد زندگی واقعی شوند و رابطه شما را مختل کنند. اگر دیگری را دوست دارید، باید یاد بگیرید که چگونه بر اساس خوبی خود رفتار کنید، نه قضاوت. قبل از شروع به گفتن چیزی به شریک زندگی خود، حتما از خود بپرسید که آیا این نوع است و آیا لازم است؟ اگر نه، این افکار از کجا می آیند؟ مهمتر از آن، چرا این افکار به وجود می آیند؟ وقتی قبل از عمل به افکارمان وقت بگذاریم و به آنها نگاه کنیم، می‌توانیم بسیاری از جنبه‌های منفی را فیلتر کنیم و به موقعیت‌ها پاسخ مثبت و مفیدتری بدهیم. داشتن یک طرز فکر مثبت و انتخاب دوست داشتن بخش های خوب شریک زندگی تان از بهترین راه ها برای جلوگیری از درگیری های غیرضروری و خشونت خانگی است. اگر در یافتن بخش های خوب رابطه خود با مشکل مواجه هستید، مشاوره آنلاین رابطه می تواند پشتیبانی بسیار مورد نیاز شما را فراهم کند. مشاوره آنلاین رابطه کمک قابل توجهی را که به آن نیاز دارید ارائه می دهد و در عین حال راحتی که با درمان آنلاین همراه است را ارائه می دهد.
 

مشاوره ازدواج

از طریق یک وصله خشن می گذرد؟ صحبت با یک متخصص اتصال دارای مجوز می تواند کمک کند - همین امروز وصل شوید.
 
منبع: rawpixel.com
 
برای شروع مشاوره باید هر دو موافق باشید
 
وقتی با روابط صمیمانه خود دست و پنجه نرم می کنید، رفتن به مشاوره زوجین و شرکت در جلسات درمانی ایده خوبی است. شاید شما مشاوره رایگان رابطه آنلاین را خوانده اید و سعی کرده اید مشکلات خود را حل کنید، اما نتیجه نداده اید. این مثل مراجعه آنلاین به مشاور نیست. هنگامی که مشاوره رایگان رابطه را می خوانید، آنچه را که برای آن هزینه می کنید دریافت می کنید، و لزوما قابل اعتماد نیست. مشاوره رایگان رابطه توسط مشاوران ارائه نمی شود. بهتر است در عوض به مشاور زوج مراجعه کنید. یک درمانگر دارای مجوز که در مراقبت از سلامت روان زوجین تخصص دارد می تواند کمک کند. درمان سنتی یک ابزار فوق العاده است. و هنگامی که در درمان آنلاین شرکت می کنید، می توانید از مزایای بسیار زیادی بهره مند شوید. به عنوان مثال، می توانید پیام های صوتی یا چت تصویری را با درمانگر خود امتحان کنید. یک متخصص بهداشت روان دارای مجوز برای کمک به رابطه شما اینجاست. مشاوره آنلاین برای زوج ها مفید است زیرا در یک رابطه صمیمانه شما درگیر برنامه های خود هستید. هنگامی که در یک رابطه طولانی مدت یا ازدواج هستید، مشکلات سلامت روانی وجود دارد. نکته کلیدی این است که با یک مشاور حرفه ای دارای مجوز به این مسائل رسیدگی کنید. جلسات مشاوره می تواند حدود 45 دقیقه طول بکشد و در طول درمان از راه دور می توانید تکنیک های جدیدی را برای مقابله با سلامت روان و مسائل شریک زندگی بیاموزید. بسیار مهم است که هر دو طرف توافق کنند که در مشاوره شرکت کنند. وگرنه وقت تلف کردنه وقتی رابطه شما کار نمی کند، سلامت روان شما آسیب می بیند. شما می توانید با خواندن مقالات آنلاین مشاوره رایگان دریافت کنید، اما این مانند مراجعه به یک درمانگر مجاز نیست. مشاوره توسط یک درمانگر مجاز می تواند دنیای متفاوتی ایجاد کند. یادگیری هدایت روابط صمیمی دشوار است. رفتن به زوج درمانی آنلاین می تواند به شما کمک کند راه های ارتباط با همسرتان را بیاموزید. اما برای اینکه این کار موثر باشد، باید یک قرار ملاقات با یک درمانگر بگیرید. وقتی مشاوره آنلاین زوج ها را امتحان می کنید، با ذهنی باز وارد شوید. ممکن است تعجب کنید که چقدر خوب کار می کند. مشاوران آنلاین درمانگران حرفه ای هستند که به زوج ها کمک می کنند تا با چالش های سلامت روان مقابله کنند. جلسات درمانی آنلاین انعطاف پذیر و مقرون به صرفه هستند. متوجه خواهید شد که سلامت روان شما با شرکت در زوج درمانی بهبود می یابد. درست است که سلامت روان بر روابط تأثیر می گذارد. مشاوره آنلاین می تواند برای افراد و رفاه آنها مفید باشد. سلامت از راه دور رشد کرده است و شما می توانید از مشاوره بهره های زیادی ببرید. از آنجا که سلامت روان بر روابط تأثیر می گذارد، دانستن ارزش درمان بسیار مهم است. هر دو شریک باید توافق کنند که به درمان بروند تا این کار موثر باشد. بدیهی است که سلامت روان بر روابط تأثیر می گذارد و زمانی که در موقعیت خوبی نباشید، شراکت شما آسیب خواهد دید. با شریک زندگی خود صحبت کنید و اگر می خواهید که با هم به درمان بروید صحبت کنید. هنگامی که موافقت کردید، متعهد می شوید که رابطه را حفظ کنید. فقط سعی کنید شریک زندگی خود را با شرکت در درمان آنلاین بپذیرید. اجباری نیست که تا آخر عمر به مشاوره مراجعه کنید. این یک جلسه است و می توانید ببینید از آنجا به کجا می رود.
 
خشم و عصبانیت احساسات عادی هستند
 
وقتی برای اولین بار با شریک زندگی خود به جلسات درمانی می روید، ممکن است احساسات قوی ایجاد شود. نکته کلیدی این است که به یاد داشته باشید که خشم و رنجش احساسات عادی در روابطی هستند که در رنج هستند. وقتی به جلسات درمانی بروید این را یاد خواهید گرفت. شما می توانید مشاوره رایگان رابطه آنلاین را در مقالات مختلف در Psychology Today و BetterHelp بخوانید، اما زمانی که با شریک زندگی خود در حال مشاوره هستید، این موضوع متفاوت است. مشاوره رایگان رابطه احتمالاً توسط یک متخصص بهداشت روان دارای مجوز صادر نمی شود. من & rsquo; بسیار مهم است که قبل از بدتر شدن با احساسات قوی که در رابطه شما اتفاق می افتد کنار بیایید. شما می توانید در مشاوره با این مشکلات روبرو شوید. سلامت روان بر روابط تأثیر می گذارد و وقتی با یک مشاور حرفه ای دارای مجوز صحبت می کنید، آنها این را درک می کنند. آنها می توانند به شما در درک احساسات و احساسات شریک زندگی خود کمک کنند. مشاوره رایگان رابطه ای که آنلاین دریافت می کنید قابل اعتماد نیست. عصبانیت و رنجشی که احساس می کنید در صورت عدم درمان بدتر می شود. به همین دلیل مهم است که درک کنیم که درمان می تواند کمک کند. شما مجبور نیستید به تنهایی رنج بکشید. نکته کلیدی که باید به خاطر بسپارید این است که اگر عصبانیت آنقدر قوی شود که با خط تلفن ملی خشونت خانگی تماس بگیرید، مشکل بزرگتری است. شما در یک رابطه نادرست هستید. خط تلفن ملی خشونت خانگی می تواند به شما در دریافت حمایت و مداخله در بحران کمک کند. اگر با مسائل مربوط به رابطه روبرو هستید که با مشاوره قابل حل است، داستان متفاوت است. مشاوره سنتی، چه در مطب باشد و چه آنلاین، می تواند به شما کمک کند تا با مسائل مربوط به سلامت روان مقابله کنید و به سمت جلو حرکت کنید.
 مشاوره ازدواج
چی از دست دادی؟
 
با امتحان کردن مشاوره آنلاین چیزی برای از دست دادن وجود ندارد. درمانگران آنلاین در کاری که انجام می دهند ماهر هستند و برای دیدن یک مشاور آنلاین مجبور نیستید به مطب خصوصی بروید. شما می توانید این کار را در خلوت خانه خود انجام دهید. آن را امتحان کنید و متوجه خواهید شد که بهتر می توانید با چالش های رابطه در درمان مقابله کنید. وقتی می توانید به یک مشاور آنلاین مجاز که با زوج هایی مانند شما و شریک زندگی تان کار کرده است مراجعه کنید، ارزش آن را ندارد که به صورت آنلاین مشاوره رایگان برای افراد غریبه پیدا کنید. بهتر است از یک زوج درمانگر کمک بگیرید. می توانید او را در خانه خود برای درمان آنلاین یا در مطب خصوصی ببینید. هر چه که انتخاب می کنید، بهتر است به جای تلاش برای دریافت مشاوره رایگان از دوستان، خانواده یا اینترنت، درمان را امتحان کنید.
 
با ReGain شروع کنید
 
هر زوج درازمدت در طول مسیر به تکه های سختی برخورد می کند و درمانگران دارای مجوز می توانند به پر کردن شکاف در ارتباطات کمک کنند. ReGain مشاوره آنلاین مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تا در رابطه خود سرمایه گذاری کنید بدون اینکه پولی را از بین ببرید.
 
مشاوران حرفه ای دارای مجوز به شما کمک می کنند تا موضوع را روشن کنید و مشکلات را شناسایی کنید. شما و شریک زندگی تان آنچه را که وارد کرده اید به دست خواهید آورد، اما یک مشاور دارای مجوز می تواند به شما در جهت احیای رابطه در نتیجه کار سختتان کمک کند. برای شروع روی دکمه زیر تصاویر بالا کلیک کنید. شما از طریق فرآیند ثبت نام راهنمایی خواهید شد و پس از تکمیل ثبت نام به موقع با یک مشاور دارای مجوز در ارتباط خواهید بود. برای به حداکثر رساندن مزایا، زوج درمانی آنلاین را در اسرع وقت پس از ثبت نام شروع کنید. از سوی دیگر، اگر مطمئن نیستید، بررسی‌های زیر را در مورد مشاوران ReGain از زوج‌هایی با مشکلات رابطه‌ای متفاوت در نظر بگیرید.
 
بررسی های مشاور
 
دن در کاری که انجام می دهد شگفت انگیز است. ما در حال بهبودی از یک جدایی احتمالی بودیم، و دن روی این موضوع تمرکز کرد که چرا در وهله اول با هم بودیم. در چند هفته اول ما متوجه تقویت روحیه و پیوند قوی تری برای حل مشکلاتمان به محض بروز آنها شدیم. '
 
"کارن کاملا شگفت انگیز است. از همان جلسه اول، من و دوست پسرم بلافاصله احساس راحتی و آرامش کردیم. او دائماً ابزارهایی را به ما می دهد که ما را برای موفقیت در رابطه مان آماده می کند. ما تقریباً هر روز از نکات و تمرین هایی که کارن به ما می داد در جلسات خود استفاده می کنیم. زندگی هر دوی ما را تغییر داد. ما هر دو بسیار مشتاقانه منتظر صحبت با او هستیم! '
 
نتیجه
 
بسیاری از روابط ممکن است "در یک راه حل گیر کنند". یک مشاور دارای مجوز می تواند به شما و همسرتان کمک کند تا به یکدیگر کمک کنید. روند ترمیم یک رابطه می تواند در مورد چگونگی ادامه دادن گیج کننده و استرس زا باشد. با یک هفته آزمایشی رایگان به عنوان یک راه عالی برای شروع، می توانید سفر خود را با کمک یک راهنمای آگاه آغاز کنید.
 
سوالات متداول (سؤالات متداول)
 
آیا جلسات مشاوره رایگان برای زوجین وجود دارد؟
 
در برخی موارد امکان دسترسی به مشاوره رایگان وجود دارد. سازمان‌های مذهبی مانند کلیساها، مانند بسیاری از مؤسسات آموزشی، اغلب خدمات مشاوره را به صورت رایگان ارائه می‌دهند. مشاوران وابسته به مذهب به ارائه درمان فردی و زوجی معروف هستند. گاهی اوقات خانواده درمانی را نیز پیشنهاد می کنند. اگرچه جایگزینی برای درمان مداوم نیست، خطوط تلفنی وجود دارد که می توانید برای کمک اضطراری تماس بگیرید. وقتی صحبت از مشاوره ازدواج یا زوج درمانی می شود، دسترسی رایگان به خدمات مشاوره می تواند چالش برانگیز باشد، اما گزینه های رایگان وجود دارد.
 
آیا مشاوران رایگان وجود دارد؟
 
صرف نظر از اینکه به دنبال مشاوره رایگان ازدواج، مشاوره فردی یا هر نوع مشاوره دیگری هستید، می توانید از چندین جا به صورت رایگان به مشاور دسترسی داشته باشید. با این حال، مشاوران باید مانند دیگران امرار معاش کنند، بنابراین حتی اگر ممکن است به صورت رایگان به یک مشاور مراجعه کنید، همیشه به این معنی نیست که آنها بدون دستمزد کار می کنند. برای مثال، ممکن است یک طرح بیمه ای داشته باشید که درمان را پوشش می دهد یا بخشی از هزینه درمان را پوشش می دهد. اگر اینطور باشد، درمانگر یا مشاور شما پول در می آورد، اما حساب شما ارجاع داده می شود. اگر درآمد پایینی دارید، ممکن است واجد شرایط یک طرح بیمه باشید که مشاوره رایگان برای افراد و زوج ها ارائه می دهد. اگر بیمه ندارید، گزینه های خود را در نظر بگیرید. احتمالاً درمان و سایر خدمات بهداشتی را بسیار مقرون به صرفه تر می کند. علاوه بر این، اگر دانش آموز هستید، ممکن است بتوانید از طریق مدرسه خود به مشاوران رایگان دسترسی داشته باشید، و اگر فرزند دارید، آنها احتمالاً از طریق مدرسه خود به خدمات بهداشت روان شخصی دسترسی خواهند داشت. اگر خودتان در مدرسه نیستید، ممکن است بخواهید فردی را استخدام کنید که در مقطع کارشناسی ارشد یا در حال آموزش برای تبدیل شدن به یک مشاور یا درمانگر به عنوان یک گزینه کم هزینه است. حتما بررسی کنید که انجمن شما چه چیزی برای ارائه دارد. ممکن است خدمات یا گروه هایی در منطقه شما وجود داشته باشد که شما از آنها بی اطلاع باشید که برای کمک به کسانی طراحی شده اند که در غیر این صورت برای دریافت مراقبت تلاش می کنند.
 
خطوط تلفن متعددی وجود دارد که تماس های تلفنی و گفتگوی اینترنتی رایگان را ارائه می دهند. داوطلبانی که با خطوط تلفن یا سازمان های دیگر کار می کنند معمولاً درمانگر یا مشاور دارای مجوز نیستند و حقوقی دریافت نمی کنند. خطوط تلفن یک سرویس فوق العاده ارزشمند است و بسیار مهم است که به داوطلبان اعتباری که شایسته آنهاست داده شود. علاوه بر این، آنها خدماتی را به صورت مستمر مانند یک درمانگر سنتی یا یک درمانگر آنلاین ارائه نمی دهند. مشاوره آنلاین به طور کلی مقرون به صرفه تر از درمان حضوری است و برای کسانی که به دنبال ازدواج، خانواده یا درمان فردی هستند، گزینه بسیار خوبی است. نوع مشاوره ای که به دنبال آن هستید به موقعیت و نیازهای منحصر به فرد شما بستگی دارد. کیفیت مشاوره رایگان ازدواج متفاوت است و در برخی موارد در مواردی که می تواند به شما کمک کند محدود است. مهم است که از صلاحدید خود استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که از تجربه درمانی خود بهره مند می شوید. اگر نه، ممکن است وقت آن رسیده باشد که به سایر خدمات یا ارائه دهندگان سلامت روان بپردازید.
 
چگونه می توانم مشاوره رایگان دریافت کنم؟
 
می توانید در مراکز اجتماعی، موسسات آموزشی و گروه های مذهبی مشاوره رایگان دریافت کنید. اگر طرح بیمه ای دارید که درمان و مشاوره را پوشش می دهد، ممکن است بتوانید از طریق ارائه دهنده بیمه خود از مشاوره ازدواج رایگان بهره مند شوید. برای اطلاع از اینکه طرح بیمه شما چه چیزی را پوشش می دهد، با ارائه دهنده بیمه خود تماس بگیرید یا برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت آنها مراجعه کنید. اگر به دنبال یک درمانگر هستید، می توانید از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دیگر درخواست ارجاع دهید یا به صورت آنلاین مرور کنید. به طور کلی، در وب‌سایت یک درمانگر، انواع بیمه‌هایی را که می‌گیرند و هزینه هر جلسه را فهرست می‌کنند. برخی از درمانگران نرخ های کشویی را ارائه می دهند که می تواند به مقرون به صرفه تر کردن خدمات مشاوره برای زوج ها، افراد و خانواده ها کمک کند. همچنین راهنماهای آنلاینی در وب سایت های مختلف وجود دارد که ارائه دهندگان را بر اساس موقعیت جغرافیایی، روش درمانی که ارائه می دهند و نوع بیمه ای که دارند فهرست می کنند. اگر مشاوره ازدواج رایگان دریافت می‌کنید و اولین ارائه‌دهنده‌ای که برایتان مفید است، به یاد داشته باشید که همیشه می‌توانید به یک ارائه‌دهنده جدید بروید. گاهی اوقات برای یافتن تناسب مناسب نیاز به زمان است، اما وقتی این کار را انجام دادید، درمان یک تجربه بسیار مفید است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند قبل از مراجعه به درمانگر، مجوز یا تحصیلات خود را بررسی کنند. برای بررسی مجوز یا تحصیلات یک ارائه‌دهنده سلامت روان، می‌توانید یک جستجوی اینترنتی انجام دهید، وب‌سایت یا فهرست راهنمای آن‌ها را بررسی کنید یا از آنها بپرسید. همه ارائه دهندگان سلامت روان در ReGain دارای مجوز هستند و اطلاعات شما را محرمانه نگه می دارند، که برای بسیاری از زوج ها و افرادی که به دنبال خدمات سلامت روان هستند بسیار مهم است. بیمه مجوز دهنده می تواند به شما آرامش، اطمینان و اعتماد بدهد. همچنین ممکن است به دنبال ارائه دهندگانی بگردید که در یک روش خاص مانند درمان متمرکز بر راه حل، درمان متمرکز بر هیجان، درمان شناختی-رفتاری، درمان سیستم های خانواده داخلی و غیره تخصص دارند.
 
هزینه مشاوره رابطه چقدر است؟
 
هزینه مشاوره رابطه بسته به آنچه که طرح بیمه شما پوشش می دهد، جایی که برای دریافت مشاوره یا درمان انتخاب می کنید و ارائه دهنده ای که انتخاب می کنید متفاوت است. مشاوره ازدواج یا زوجین از حدود 70 تا 250 دلار در هر جلسه متغیر است. با بیمه، مبلغ پرداختی می تواند حدود 20 دلار در هر جلسه باشد. قیمت‌های اینترنتی درمانی معمولاً کمتر از محدوده 70 تا 250 دلاری است که توسط بسیاری از درمانگرانی که در مطب خصوصی کار می‌کنند، ارائه می‌شود. برخی از درمانگران هزینه های مقیاس کشویی را ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر بر اساس هزینه ثابت کار می کنند و نمی توانند نرخ های کشویی را برای خدمات خود ارائه دهند. متخصصان در ReGain از 80 تا 100 دلار آمریکا در هفته مشاوره ارائه می دهند. وقتی از طریق ReGain به درمان دسترسی پیدا می‌کنید، به صورت ماهانه از شما صورت‌حساب دریافت می‌شود، در حالی که در بیشتر تنظیمات خصوصی، هنگام ورود برای هر جلسه، از قبل صورت‌حساب دریافت می‌کنید. اگر از طریق یکی از راه‌های ذکر شده در بالا، مانند سازمان‌های مذهبی، کالج‌ها، مراکز اجتماعی، یا خدمات ارائه‌شده توسط ایالت خود، مشاوره پیدا کردید، ممکن است بتوانید خدمات مشاوره رایگان یا کم‌هزینه دریافت کنید.
 
آیا زوج های مجرد به مشاوره مراجعه می کنند؟
 
زوج های مجرد حتما به مشاوره مراجعه می کنند. یک زوج مجرد ممکن است به دلایل مختلفی در زوج درمانی شرکت کنند. گاهی اوقات مشکلات رابطه زوجین را به سمت زوج درمانی سوق می دهد. چند نمونه از مشکلات رابطه ای که ممکن است یک زوج با آن مواجه شوند عبارتند از:
 
    مشکلات ارتباطی
    دعواهای مکرر
    مشکل در برخورد با تعارض
    مشکل سازش کردن یا دیدن چشم در چشم
    مشکلات صمیمیت
    دروغ گفتن در شراکت
    تقلب کردن
 
بسیاری از زوج ها به زوج درمانی می روند تا روی مسائل مربوط به رابطه مانند موارد ذکر شده در بالا کار کنند. با این حال، برای شرکت زوج درمانی یا مشاوره ازدواج یک زوج متاهل یا مجرد، همیشه نباید مشکلات رابطه وجود داشته باشد. یک زوج مجرد ممکن است برای آماده شدن برای ازدواج به مشاوره قبل از ازدواج مراجعه کنند، خواه مشکلی در رابطه وجود داشته باشد یا نباشد. یک زوج متاهل یا مجرد ممکن است برای نگرانی های مربوط به تنظیم خانواده به مشاوره زوجین یا زوج درمانی مراجعه کنند یا در تصمیم گیری ها یا انتقال های اصلی زندگی کمک کنند. مشکلات رابطه به این معنی نیست که شراکت شما به پایان رسیده یا کار نخواهد کرد. با تعهد هر دو طرف می توان مسائل رابطه را حل کرد. زوج هایی که در حال آماده شدن برای جدایی هستند و می خواهند با آرامش این کار را انجام دهند نیز می توانند به دنبال زوج درمانی باشند. جستجوی زوج درمانی برای آماده شدن برای جدایی، به ویژه برای زوج هایی که بچه دارند و برای حل نگرانی های خانوادگی خود به کمک نیاز دارند، مفید است. مشاوره ازدواج و زوج درمانی فضای امنی را برای زوجین فراهم می کند تا در مورد مسائلی که در زندگی و شراکتشان پیش می آید صحبت کنند.
 
چه زمانی باید به مشاوره زوجین فکر کنید؟
 
هر زمان که مشکلی در رابطه شما وجود دارد که شما و همسرتان در حل آن به تنهایی مشکل دارید، باید زوج درمانی یا مشاوره ازدواج را در نظر بگیرید. اگر اغلب مشاجره می‌کنید یا احساس می‌کنید که شریک زندگی‌تان دچار سوء تفاهم شده‌اید، این نشانه آن است که مشاوره زوجین ممکن است برای شما و طرف مقابلتان مفید باشد. زمان دیگری که باید مشاوره زوجین را در نظر بگیرید زمانی است که شما یا طرف مقابلتان با تغییرات قابل توجهی در زندگی روبرو هستید. شاید همسرتان پیشنهاد کاری دریافت کرده باشد و شما در حال آماده شدن برای مهاجرت هستید. شاید بخواهید بچه دار شوید و دیدگاه های متفاوتی در مورد نحوه تربیت فرزندان داشته باشید یا فقط می خواهید در مورد آنچه که در مورد تشکیل خانواده در ذهنتان است صحبت کنید. ممکن است تعجب کنید که چگونه با تشخیص سلامت روان از شریک زندگی خود حمایت کنید، یا ممکن است آنها از خود بپرسند که چگونه بهتر از شما حمایت کنند. همین امر برای کسانی که با مسائل دردناک زندگی مانند غم و اندوه و از دست دادن سر و کار دارند صادق است. دیدن یک مشاور یک راه عالی برای شما و همسرتان است تا از یکدیگر حمایت کنید و به ایجاد رابطه خود ادامه دهید. هیچ دلیل اشتباهی برای دنبال کردن زوج درمانی یا مشاوره ازدواج وجود ندارد و بسیاری از افراد در فرآیند مشاوره موفق می شوند.
 
مشاوره زوجین چقدر موثر است؟
 
نتیجه زوج درمانی از زوجی به زوج دیگر متفاوت خواهد بود. تحقیقات نشان می دهد که مشاوره زوجین باعث افزایش رضایت از رابطه می شود. همچنین نشان داده شده است که مشاوره زوجین یا زوج درمانی به افراد در شراکت عاشقانه کمک می کند تا ارتباط موثرتری داشته باشند و حتی ممکن است رفاه را بهبود بخشند. از نظر آماری نشان داد که 30 درصد از زوج‌هایی که قبل از ازدواج زوج‌درمانی را دنبال می‌کنند، ازدواج موفق‌تری نسبت به همتایان خود که به مشاوره مراجعه نکرده‌اند، خواهند داشت. علاوه بر این، 98 درصد از کسانی که در مشاوره ازدواج شرکت کردند، از تجربه درمانی خود راضی بودند و 93 درصد گزارش کردند که خدمات مشاوره به آنها کمک کرده تا مشکلات رابطه را حل کنند. هیچ دو زوجی شبیه هم نیستند، اما مشاوره ازدواج برای کسانی که می توانند از آن بهره مند شوند، ارزش دارد.
7 روش مشاوره تلفنی می تواند به شما کمک کند
 
ممکن است مواقعی در زندگی شما پیش بیاید که بتوانید از مشاوره بهره مند شوید. شاید به تازگی شغل خود را از دست داده اید، در مورد وضعیت مالی خود استرس دارید، یا ازدواج شما به مشکل خورده است. ممکن است خیلی احساس تنهایی یا شکست کنید و فکر کنید که زندگی شما هرگز راحت تر نخواهد بود. شاید یکی از اعضای خانواده شما معتاد به مواد مخدر باشد و بخواهید به آنها کمک کنید تا در یک برنامه بهبودی شرکت کنند. چه به مشاوره بحران نیاز داشته باشید یا فقط به چند جلسه برای غلبه بر یک چالش در زندگی خود نیاز داشته باشید، کمک همیشه در دسترس است. اگرچه بسیاری از مردم مشاوره حضوری را انتخاب می کنند، مشاوره تلفنی به دلایل زیادی تبدیل به یک انتخاب محبوب شده است. راحت است، ننگ شخصی کمک جویی را از بین می برد و می تواند با خیال راحت انجام شود. مشاوره تلفنی می تواند به انواع دیگر مراقبت های بهداشت روان مانند مشاوره اینترنتی، مشاوره شخصی و مشاوره گروهی متصل شود. در اینجا 7 روشی که مشاوره تلفنی می تواند به شما کمک کند آورده شده است.
 
مشاوره تلفنی برای نجات ازدواج
 
 
 
منبع: pexels.com
 
مشاوره ازدواج یکی از دلایل محبوب برای مراجعه به مشاوره تلفنی است. گاهی اوقات یک زوج در شرایط ناامید کننده ای از ازدواج خود قرار می گیرند و می توانند از کمک یک متخصص برای تسهیل گفتگوهای مفید و سازنده با شریک زندگی خود استفاده کنند.
 
هر چیزی که در ازدواج شما چالش برانگیز است، مشاوره اولیه به همراه جلسات بعدی می تواند در کمک به شما و شریک زندگی تان برای برقراری ارتباط بهتر و غلبه بر موانعی که ممکن است با آن روبرو شوید بسیار مفید باشد.
 
مراجعان مشاوره ابتدا انتخاب می کنند که کدام شکل از مشاوره برای برنامه آنها منطقی تر است، چه مشاوره تلفنی، چه مشاوره آنلاین یا مشاوره حضوری. پس از انتخاب روش، ارائه دهنده خدمات انتخاب می شود. بسیاری از مشاوران برای شروع فرآیند مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. از آنجا، شما و شریک زندگیتان، همراه با مشاورتان، تصمیم خواهید گرفت که هر چند وقت یک بار فکر می کنید باید ملاقات کنید. همچنین در مورد اینکه آیا معتقدید این روش موفق خواهد بود صحبت خواهید کرد. به یاد داشته باشید، راه های متعددی برای & ldquo وجود دارد. حضور & rdquo. مشاوره گام برداشتن برای مشاوره گامی در جهت درست است.
 
شما واقعا به کسی نیاز دارید که با او صحبت کنید
 
 
اگر شما یا شخصی که می شناسید نیاز به خدمات مشاوره بحران دارید، مشاوره تلفنی سریع ترین و بهترین راه برای دریافت سریع کمک است. هر روز برخی از مردم به دنبال مشاوره تلفنی هستند زیرا نمی دانند به کجا مراجعه کنند. به همین دلیل است که ما به این خدمات مشاوره نیاز داریم. آنها به شما کمک می کنند تا مشکلات فوری را حل کنید و سپس نوعی مشاوره را برای شما تنظیم می کنند که در کوتاه مدت یا بلند مدت با آن احساس راحتی کنید.
 
 
 
مجله روانشناسی مشاوره نشان می دهد که مشاوره تلفنی می تواند بسیار موثر باشد. بلافاصله خطوط ارتباطی بین ارائه دهنده خدمات و شخصی که به پشتیبانی تلفنی اضطراری نیاز دارد باز می کند. هنگامی که از مشاوره تلفنی استفاده می شود، می توانید به سرعت کمک مورد نیاز خود را دریافت کنید.
 
در یک مطالعه در سال 2017 توسط مراکز کنترل بیماری، 7.4 درصد از دانش آموزان دبیرستانی در 12 ماه گذشته نیاز به مشاوره بحران داشتند. اگر احساس می‌کنید باید فوراً با کسی صحبت کنید، می‌توانید با 911 یا خط بحران ملی به شماره 8255-273-800 تماس بگیرید. اگر احساس ناراحتی می‌کنید و می‌خواهید یک مشاوره تلفنی برای ملاقات با پزشک برنامه‌ریزی کنید، افراد ReGain می‌توانند به شما در عبور از دوران سخت زندگی‌تان کمک کنند.
 
همیشه افرادی آماده و مایل هستند که در هر چالشی که با آن روبرو هستید به شما کمک کنند و شما را با خدمات مشاوره اضافی برای درمان و مراقبت بیشتر مرتبط کنند. با یک تماس تلفنی ساده برای بحران یا مشاوره تلفنی، می‌توانید به دلیل مشکلات خود بپردازید و راه‌هایی را برای مدیریت مثبت‌تر این احساسات جستجو کنید. یک جلسه تلفنی اغلب می تواند تفاوت بزرگی برای کسانی که در حال مبارزه هستند ایجاد کند. حتی اگر همه چیز ناامید کننده به نظر می رسد، مطمئن خواهید بود که می توانید از آن عبور کنید و با مشاوره مداخله در بحران، گام هایی را که برای رسیدن به یک روز روشن تر نیاز دارید، ارائه دهید.
 
مقابله با اضطراب
 
 مشاوره ازدواج
 
منبع: pexels.com
 
کسانی که با اضطراب شدید دست و پنجه نرم می کنند، اغلب حتی نمی خواهند خانه را ترک کنند. اگر آشنا به نظر می رسد، بدانید که تنها نیستید و افرادی هستند که می توانند به مدیریت اضطراب شما کمک کنند.
 
مشاوره تلفنی برای کسانی که با اضطراب سروکار دارند بسیار موثر است. شما معمولاً با یک مشاوره تلفنی رایگان شروع می کنید و سپس با یک درمانگر انفرادی کار می کنید. با هم آنچه را که باعث اضطراب شما می شود و راه های مدیریت آن کشف خواهید کرد.
 
اگر متوجه شدید که استفاده از مشاوره تلفنی از طریق ایمیل خیلی زود است نیز یک گزینه است. مشاوره ایمیلی، اگرچه سنتی نیست، اما یکی از راه های کسانی است که نمی توانند بلافاصله از مشاوره تلفنی استفاده کنند. با این حال، شما همچنان می توانید پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت کنید.
 
اگرچه زمان بیشتری طول می کشد، زیرا ممکن است فوراً پاسخی دریافت نکنید، اگر نتوانید شخصاً با یک مشاور صحبت کنید یا با شخصی تلفنی صحبت کنید، این یک گزینه است.
 
هدف شما دسترسی به تلفن، اینترنت یا مشاوره شخصی خواهد بود. با این حال، با سرعت خود شما خواهد بود. این هرگز مفید نیست که به زور نصیحت شما را به نحوی که باعث ناراحتی شما شود، مفید باشد. که نتیجه معکوس خواهد داشت.
 
درمان همیشه در دسترس است
 
اگر مکرراً برای کاری یا تفریح مسافرتی هستید، مشاوره تلفنی راهی عالی برای حل مسائلی است که ممکن است شما را آزار دهد، مهم نیست در کجای دنیا هستید. مزیت درمان از راه دور این است که می توانید آن را از هر ایالت یا کشوری در جهان انجام دهید و مجبور نیستید از برنامه شلوغ سفر خود منحرف شوید. اگر با تلفن راحت نیستید، مشاوره آنلاین نیز یک جایگزین فوق العاده است.
منبع: pexels.com
 
کسانی که از مشاوره آنلاین استفاده می کنند از این واقعیت لذت می برند که می توانند رو در رو با پزشک صحبت کنند، اما لازم نیست هر بار که شما یک قرار ملاقات دارید در یک مکان باشند. شما به سادگی می توانید در طول جلسه مشاوره وارد رایانه خود شوید و به خدمات مشاوره فوق العاده دسترسی داشته باشید.
 
اگر قرار ملاقات منظمی برای مشاوره ندارید، اما متوجه شدید که به فردی نیاز دارید که فوراً با او صحبت کنید، مشاوره تلفنی همیشه 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در دسترس است. شما هرگز نیازی به احساس تنهایی ندارید، زیرا همیشه کسی وجود دارد که می توانید در صورت لزوم با او صحبت کنید.
 
مجله مشاوره بیان می کند که اثربخشی مشاوره تلفنی & ldquo; تمرین روانشناختی موثر & Rdquo; آنها همچنین بیان می کنند که & ldquo; برخلاف مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی راحت و ارزان تر است. & Rdquo;
 
اصولاً مشاوره تلفنی یک روش اثبات شده برای محافظت از سلامت روان است.
 
مشاوره تلفنی می تواند ارزان تر باشد
 
اگر به دنبال مراقبت از سلامت روان هستید اما پول زیادی ندارید یا بیمه عالی ندارید، مشاوره تلفنی گزینه خوبی برای شماست. مشاوره تلفنی و جلسات مشاوره تلفنی ارزان تر است زیرا هیچ هزینه اضافی برای پزشک وجود ندارد. آنها می توانند در هر نقطه از جهان یا از دفتر خانه خود کار کنند.
 
برای شما، این به معنای خدمات مشاوره ارزان تر است. مشاوره تلفنی به اندازه مشاوره حضوری مفید است، اما هزینه ای بالغ بر 410 دلار در هفته دارد. به طور متوسط، یک مشاوره تلفنی 40 تا 70 دلار هزینه دارد، در حالی که یک مشاوره حضوری 200 تا 500 دلار در هر جلسه هزینه دارد. بدون بیمه، مشاوره ممکن است برای بسیاری دور از دسترس باشد، اما با مشاوره تلفنی، مراقبت از سلامت روان اکنون در دسترس همه است. حتی برخی از خدمات مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. برای شرکت در مشاوره لازم نیست که ثروتمند باشید. وقتی از خدمات مشاوره تلفنی استفاده می کنید برای همه قابل دسترسی است.
 
مشاوره ازدواج
 
اگر در یک رابطه خطرناک هستید، ترک خانه برای مشاوره ممکن است چالش برانگیز باشد. همچنین اگر شریک خشونت آمیز آنها بداند که در هنگام گزارش به بیمه آنها به دنبال مشاوره هستند، می تواند برای این زنان و مردان خطرناک باشد. در این موارد، خدمات مشاوره تلفنی رایگان هم برای پشتیبانی و هم برای ایمنی بسیار مهم است. تنها چیزی که نیاز دارید دسترسی به تلفن است.
 
مشاوره تلفنی رایگان تنها راهی نیست که یک شریک مورد آزار و اذیت می تواند خدمات بهداشت روانی را دریافت کند. مشاوره آنلاین یک امکان دیگر است. اگر نگران نظارت شریک زندگی خود از تلفن یا اینترنت خود هستید، این دو گزینه می توانند به شما در دریافت پشتیبانی مورد نیاز کمک کنند.
 
خدمات مشاوره تلفنی رایگان نیز گزینه مناسبی برای کسانی است که نمی دانند چگونه تاریخچه اینترنت خود را پاک کنند. نکته مهمی که باید در هنگام جستجوی خدمات مشاوره در نظر داشته باش

چاپ این بخش

  مرکز مشاوره ازدواج
ارسال‌شده توسط: lavazemkhanegi - 6 ساعت قبل - انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری - بدون‌پاسخ

مشاوره ازدواج: برای جستجوی کمربند نجات منتظر کشتی شکسته نباشید! با ما تماس بگیرید!
1 نوامبر 2017
 
موقعیت‌هایی پیش می‌آید که هر یک از ما به کسی نیاز داریم که او را بلند کند و از او حمایت کند، تشویقش کند، نصیحتش کند...
 
در ازدواج، باید همسر باشد، اما اگر همه اینها را از او نگیرید، بلکه چیزی کاملاً برعکس باشد، چه؟ اگر   هستید، حتماً در چنین مواقعی دعا را امتحان کرده اید. و بعد از آن چه احساسی داشتید؟ شما احتمالاً مستقیماً توسط خدا تسلی یافتید، قدرت مقابله با وسوسه ها و درخواست چیزی بیشتر را دریافت کردید. باشه، اما خیلی از افراد هستند که حتی دعا و رابطه خوبی با خدا دارند، اما ازدواجشان همچنان به بن بست می رسد یا حتی بدتر می شود. همه ما با چنین زوج‌هایی آشنا می‌شویم، و اگر شما مانند سال‌ها تحت مراقبت‌های شبانی باشید، ممکن است با مثال‌هایی غرق شوید که برخی از آنها به معنای واقعی کلمه فریاد می‌زنند: کمک کنید. به نوعی، این خوب است زیرا برخی دیگر به سادگی از تلاش های جدید برای تغییر هر چیزی دست کشیده اند. چرا برخی درخواست کمک می کنند و برخی دیگر نمی خواهند؟ چرا اینطور است؟ اول از همه، چیزی در ذهنیت ما وجود دارد که هنوز پر از غرور، بدوی و نادانی است و تا حدودی دلیل آن این است که افرادی که مایل به کمک گرفتن هستند، نمی دانند به چه کسی مراجعه کنند. ما کروات‌ها در این مورد در طرف مقابل طیفی هستیم که مثلاً آرژانتینی‌هایی که از بدو تولد روان‌درمانگر خانوادگی خود را دارند. در کشور ما، نیاز به حفظ سلامت روحی و روانی بسیار پشت سر مانیکور و خرید یک حیوان خانگی حلبی جدید است. اما فرض کنید تصمیم گرفتید به دنبال کمک باشید و جایی برای رفتن با شریک زندگی خود پیدا کردید، چه چیزی شما را از گرفتن شماره و ترتیب دادن اولین جلسه باز می دارد؟ احتمالاً از فکر به اشتراک گذاشتن برخی از "لباس های کثیف" خود با یک غریبه ناراحت کننده است. بله، این می تواند یک مشکل باشد، اما باید بدانید که در طرف دیگر میز، متخصصانی هستند که به رازداری حرفه ای که مشاور یا روان درمانگر را ملزم به صلاحدید می کند، پایبند هستند. بالاخره اگر بنا به دلایلی مجبور به استخدام وکیل شوید، آیا حقیقت پرونده خود را به او نمی‌گویید؟ منتظر نباشید تا ازدواج شما به آن مرحله ای برسد که باید به دنبال وکیل باشید! و اگر پرونده شما واقعاً به یک پرونده طلاق برسد، موجودی دادگاه نیز از "لباس های کثیف" شما مطلع خواهد شد.
 
مرکز مشاوره ازدواج  ان
 
اگر شما یک   هستید، من یک مرکز مشاوره ازدواج   را پیشنهاد می کنم زیرا این تنها مرکز مشاوره با نیازهای شما است. به عنوان  ان - فرزندان خدا، باید بشنوید که خدا در مورد مشکل شما چه فکر می کند. اگر چه یک مشاور   فقط یک انسان است، اما به دلیل ارتباط با خدا و تخصصش، می‌تواند و باید بداند، اگر حرفه‌ای باشد، نظر خدا در مورد برخی موقعیت‌ها چیست و چه درمانی باید ارائه دهد. یک مشاور   به خوبی آموزش کلیسای کاتولیک، کتاب مقدس، الهیات اخلاقی را می‌داند، بنابراین شخصی که برای کمک می‌آید می‌تواند مطمئن باشد که در مکان مناسبی قرار دارد. از سوی دیگر، مراکز مشاوره معمولاً فمینیستی وجود دارد که به زنان علوفه تنفر داده می شود، جایی که مشاوران تقریباً می گویند: "حرامزاده را بکشید و برنگردید!" یک مشاور   همیشه سعی خواهد کرد تا ازدواج را نجات دهد و به هر مقدار اندکی از سلامتی باقی مانده است بچسبد. و تا زمانی که به نظر می رسد چیزی باقی نمانده است، اگر ازدواج به طور صحیح در کلیسا منعقد شده باشد، بخش سالم آن قول متقابل و خود راز است، به این معنی که خدای زنده بین زن و شوهر است، خدایی که می تواند بازگرداند. حتی استخوان های خشک (مانند حزقیال نبی). در یک مرکز مشاوره  ، شما می توانید حمایت، مشاوره، دعا و نه: "حرامزاده را بکشید و برنگردید!" مسلماً برخی قبلاً سعی کرده‌اند از کلیسا کمک بخواهند، اما وقتی شخصی که آشکارا بسیار غیرحرفه‌ای بود، به آنها گفت: «این صلیب شماست. فقط صبور باش.' چنین شعارهایی منجر به این شده است که برخی از زنان حتی بیشتر مورد ضرب و شتم قرار می گیرند و برخی از مردان حتی بیشتر مورد دستکاری قرار می گیرند، هر دوی آنها سرگردان هستند، بدون اراده زندگی و برخی مجرد هستند. در یک مرکز مشاوره ازدواج   با کیفیت، چنین چیزی نخواهید شنید زیرا چگونه خشونت، زنا، اعتیاد به الکل و غفلت می تواند خواست خدا باشد؟ صلیب چیزی است که به شیرینی برای شهادت عیسی مسیح حمل می شود و در اینجا ما در مورد پیروزی شیطان صحبت می کنیم که عیسی برای نابودی او آمد. به همین دلیل است که مشاور ازدواج   و مشاوره   اولین خط دفاعی برای کرامت انسانی و حتی خود جامعه است که بدون ازدواج سالم و پیوند خانوادگی وجود ندارد. مشکلی رخ داده است؟ هیچ مشکلی وجود ندارد که خدا و سربازانش نتوانند آن را حل کنند. بنابراین، تلفن را بردارید، شماره ما را بگیرید و قرار خود را تعیین کنید!
////////////////////////
 
از کجا می توانم یک مرکز مشاوره ازدواج در نزدیکی خود پیدا کنم؟
 
منبع: pixabay.com
 
آگهی
 
روابط ممکن است دشوار باشد. که قابل انکار نیست فقط از هر زوجی که مدتی است ازدواج کرده اند بپرسید به شما می گویند. اما چیزی که بسیاری از زوج های متاهل با دیگران به اشتراک نمی گذارند این است که واقعا چقدر می تواند دشوار باشد. و از آنجایی که بسیاری از زوج‌ها از به اشتراک گذاشتن مشکلاتی که در ازدواجشان بر آن غلبه کرده‌اند ناراحت هستند، می‌تواند باعث شود که زوج‌های دیگر در کشمکش‌های خود احساس تنهایی کنند. بنابراین، اگر شرایط در ازدواج شما سخت است، احتمالاً سخت است که با دیگران تماس بگیرید و از کسی بپرسید، "می توانید یک گزینه مشاوره ازدواج خوب در نزدیکی من توصیه کنید؟"
 
 
 
 
درخواست کمک برای ازدواج چیزی نیست که باید از آن خجالت بکشید. در واقع، آمارهای زیادی وجود دارد که نشان می دهد هر چه زودتر به دنبال کمک باشید، در بهبود سطح رضایت زناشویی خود موفق تر خواهید بود.
 
مشاوره ازدواج چیست؟
 
آگهی
 
مشاوره ازدواج صرفاً نوعی گفتگو درمانی است که هر دو همسر در یک ازدواج در آن حضور دارند. یک درمانگر یا مشاور با زوجین همکاری می کند تا به آنها کمک کند تا زمینه های مشکل زناشویی را شناسایی کنند. برخی از زوج ها تصمیم می گیرند به درمان بروند زیرا معتقدند که رابطه آنها می تواند بهتر از الان باشد. زوج های دیگر به دلیل اینکه ازدواجشان به جایی رسیده است که به فکر جدایی هستند در مشاوره ازدواج شرکت می کنند. متأسفانه، غیرعادی نیست که مشاوره آخرین راه حل قبل از درخواست طلاق باشد.
 
 
هدف از مشاوره ازدواج این است که به زوجین کمک کند تا به ریشه مشکلات در زندگی مشترک خود پی ببرند. سپس آنها می توانند تعیین کنند که کجا بروند. آنها می توانند با یک مشاور برای اصلاح نواحی مشکل، بهبود ارتباطات و بازسازی اعتماد در صورت نیاز همکاری کنند. برای دیگران، مشاوره ممکن است به آنها کمک کند تا متوجه شوند که نمی خواهند به ازدواج ادامه دهند. ممکن است دومی یک "شکست" به نظر برسد، اما واقعیت این است که همه ازدواج‌ها دست نخورده باقی نمی‌مانند و راه‌حل بهتر از اجتناب از مشکل و به جلو کشیدن چیزهای اجتناب‌ناپذیر است.
 
چه زمانی باید به دنبال مشاور ازدواج بود؟
 مشاوره ازدواج
آگهی
 
دلایل مختلفی وجود دارد که چرا افراد تصمیم به شروع مشاوره ازدواج می گیرند. در اینجا برخی از رایج ترین دلایل وجود دارد:
 
    من دیگر احساس نزدیکی نمی کنم
    مشکلات ارتباطی
    دعوای همیشگی
    اختلاف نظر در مورد مسائل مالی
    اختلاف نظر در مورد تصمیمات والدین
    مشکلی س تازباما
    مشکلات جنسی
    خیانت
    سوء مصرف مواد
 
توجه به این نکته ضروری است که اگر در یک رابطه خشونت آمیز هستید، امنیت شما همیشه باید قبل از مشاوره ازدواج در اولویت باشد. اگر در خطر جسمی هستید، مهم است که با خطوط تلفن خشونت خانگی تماس بگیرید تا بتوانید کمک لازم برای ایمن ماندن را دریافت کنید. در غیر این صورت اگر در جایی هستید که مطمئن نیستید مشاوره ازدواج موثر نخواهد بود.
 
به یاد داشته باشید که فقط به این دلیل که در مشاوره ازدواج شرکت می کنید، به این معنی نیست که ازدواج شما در سنگلاخ است. در واقع، می توانید به آن به عنوان نشانه خوبی نگاه کنید که هر دوی شما حاضرید برای نجات ازدواج خود تلاش کنید، نه اینکه تسلیم شوید یا بپذیرید که همه چیز هرگز تغییر نخواهد کرد. همچنین می تواند به شما در بهبود ارتباطات و روابط کمک کند.
 
آگهی
 
مشاوره زوجین هرگز یک طرفه نیست. اگر فکر می کنید می توانید به مشاوره مراجعه کنید و این تنها کاری است که همسرتان برای تغییر باید انجام دهد، در اشتباه هستید. ازدواج ها از دو نفر تشکیل می شود و هر کدام از شما نقش مهمی در جلسات مشاوره ایفا خواهید کرد.
 
اگر فکر می کنید ازدواج شما دشوارتر از آنچه باید باشد یا در یک بحران زناشویی قرار دارید، یک مشاور ازدواج می تواند کمک کند. دریافت کمک مورد نیاز برای نجات ازدواج خود را به تاخیر نیندازید.
 
آگهی
 
نکاتی که باید در مورد مشاوره ازدواج بدانید
 
 
اگر با ایده مشاوره ازدواج تازه کار هستید، چند نکته را در نظر داشته باشید:
 
آگهی
 
    مشاوره ازدواج راه حل ساده ای نیست. اگر درمانگرتان از ابتدا به شما بگوید چه زمانی درمان را به پایان می‌رسانید، این را یک پرچم قرمز در نظر بگیرید. هر ازدواج و رابطه ای متفاوت است. این به این معنی است که پیش بینی اینکه چقدر به مشاوره نیاز دارید دشوار است.
    این احتمال وجود دارد که درمانگر شما مشاوره زوجین و مشاوره فردی را توصیه کند. جلسات انفرادی می تواند به هر شریک اجازه دهد تا روی مسائل شخصی که ازدواج را تحت تأثیر قرار می دهد، اما مستقیماً بخشی از آن نیست، کار کند، به عنوان مثال اگر یکی از زوج ها اضطراب شدید داشته باشد یا نیاز به مدیریت خشم داشته باشد.
    احتمالاً در نهایت به انجام تکالیف خود خواهید رسید. یک درمانگر باتجربه مواردی را در اختیار شما قرار می دهد که بین جلسات خود روی آن کار کنید. اگر فقط با مراجعه به درمانگر خود تلاش کنید، نمی توانید انتظار بهبودی داشته باشید.
    اگر به نظر می رسد که درمانگر شما طرفی را انتخاب می کند، باید درمانگر دیگری پیدا کنید یا در مورد آن از او سوال کنید. این یکی از دلایلی است که مشاوره زوجین می تواند بسیار پیچیده باشد.
    اولین درمانگر ممکن است درمانگر مناسبی نباشد. اگر احساس نمی کنید که مشاوره شما در مسیر درستی قرار دارد، یا اگر شما یا همسرتان با یک مشاور راحت نیستید، وقت آن است که یک مشاور جدید پیدا کنید. اگر هر دو همسر با مشاور موافق نباشند، پیشرفت بسیار دشوار خواهد بود.
 
چه کسی مشاوره ازدواج می دهد؟
 
 
مشاوره ازدواج
 
منبع: pixabay.com
 
درمانگر تایید شده ازدواج و خانواده - بسیاری از مردم فکر می کنند که هر درمانگری صلاحیت ارائه مشاوره ازدواج را دارد. اگرچه درمانگران دارای مجوز می توانند مشاوره ازدواج ارائه دهند، اما هر درمانگری به زوجین مشاوره ارائه نمی دهد و ممکن است تخصص لازم برای انجام این کار را نداشته باشد. اما درمانگران ازدواج و خانواده دارای مجوز باید آموزش های بیشتری را در زمینه زوج درمانی ببینند که همه درمانگران دریافت نمی کنند. آنها به طور ویژه برای مشاوره با زوج ها آموزش دیده اند.
 
درمانگر دارای مجوز - اگرچه درمانگران ازدواج و خانواده دارای مجوز آموزش ویژه هستند، اما این بدان معنا نیست که آنها تنها درمانگرانی هستند که می توانند مشاوره ازدواج موثر ارائه دهند. بسیاری از درمانگران می توانند به شما در بهبود ازدواج خود کمک کنند و تجربه و تخصص و آموزش کار با زوج ها را داشته باشند. اگر از یک درمانگر استفاده می کنید، حتما فردی را انتخاب کنید که تجربه کار با زوج ها را داشته باشد.
 
رهبر مذهبی - اگر مذهبی هستید، ممکن است ترجیح دهید از طریق مشاوره ازدواج با یک رهبر مذهبی مانند وزیر یا کشیش کار کنید. اگرچه ممکن است آنها آموزش رسمی مشابه یک درمانگر دارای مجوز را نداشته باشند، بسیاری از آنها در مشاوره با افراد جماعت خود تجربه دارند. حتی اگر نتوانند با مشاوره کامل به شما کمک کنند، ممکن است بتوانند شما را به شخصی که می توانید به او اعتماد کنید ارجاع دهند.
 
قابلیت های شبکه
 
BetterHelp یک پلت فرم آنلاین است که در آن شما و شریک زندگیتان می توانید با یک درمانگر دارای مجوز برای همکاری با شما ارتباط برقرار کنید. این می تواند به دلایل زیادی گزینه مفیدی باشد. برای شروع، اگر برنامه شلوغی دارید، لازم نیست زمانی را برای رانندگی به قرار ملاقات خود اختصاص دهید. این می تواند به ویژه برای مشاوره زوجین مفید باشد، زمانی که دو نفر دارید که باید قرار ملاقات بگذارند. با BetterHelp می توانید جلسات ویدیویی زنده، جلسات تلفنی و چت داشته باشید.
 
چگونه می توانم یک مشاور ازدواج در نزدیکی خود پیدا کنم؟
 
راه های مختلفی وجود دارد که می توانید یک مشاور ازدواج در منطقه خود پیدا کنید. اولین گزینه درخواست ارجاع است. اگر راحت به دوستان و خانواده اطلاع می دهید که به مشاوره علاقه دارید، می توانید از آنها بپرسید که آیا توصیه های شخصی دارند یا خیر. این می تواند مفید باشد، اما به خاطر داشته باشید که فقط به این دلیل که یک درمانگر برای یک فرد مناسب است، به این معنی نیست که او برای شما مناسب خواهد بود. شخصیت‌های مختلف و موقعیت‌های متفاوت می‌تواند به این معنا باشد که برخی از افراد در وضعیت بهتری نسبت به دیگران هستند.
 
همانطور که قبلا ذکر شد، می توانید با رهبر مذهبی خود نیز صحبت کنید تا ببینید آیا آنها توصیه ای به شما دارند یا خیر. اگر پیدا کردن یک درمانگر که عقاید شما را به اشتراک بگذارد مهم است، این می تواند گزینه بسیار مفیدی باشد.
 
منبع: pixabay.com
 
اگر کسی را ندارید که درخواست معرفی کند، شانس شما را ندارید. می توانید با عبارت «مشاور ازدواج نزدیک من» در اینترنت جستجو کنید. این به شما تمام درمانگران منطقه شما را نشان می دهد. سپس می توانید نظرات آنلاین را نیز مشاهده کنید. این می تواند به ما کمک کند تا بدانیم دیگران چه تجربیاتی با آن درمانگر داشته اند.
 
اگر ترجیح می دهید مشاوره ازدواج آنلاین را امتحان کنید، BetterHelp به شما این امکان را می دهد که یک پرسشنامه را پر کنید تا به شما کمک کند درمانگری را پیدا کنید که با آنچه شما به دنبال آن هستید مطابقت داشته باشد. اگر سؤال یا نگرانی در مورد ازدواج خود دارید، BetterHelp یک مکان عالی برای شروع است. شما می توانید از همین الان شروع کنید و شروع به کار روی راه حل کنید. تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید یک اتصال اینترنت و یک گوشی هوشمند، تبلت یا کامپیوتر است.
مشاوره ازدواج

چاپ این بخش

  مشاوره ازدواج
ارسال‌شده توسط: lavazemkhanegi - 6 ساعت قبل - انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری - بدون‌پاسخ

مشاوره ازدواج (مشارکت).
 
درمان عاطفی متمرکز برای زوج ها بر اساس یک رویکرد ساختاریافته است که در دهه 80 توسط دکتر سو جانسون و لس گرینبرگ ایجاد شد. این رویکرد مبتنی بر نظریه دلبستگی اهمیت احساسات اولیه را برای تجربه درونی خود، بلکه برای ایجاد الگوهای تعامل در رابطه دلبستگی اولیه تشخیص می‌دهد. احساسات به عنوان یک نیروی قدرتمند برای تغییر احتمالی در نظر گرفته می شوند، نه فقط به عنوان مظهر مشکلات رابطه.
 
پشت مشکلات روزمره ای که زوجین در مورد آنها صحبت می کنند، مانند مشکلات فرزندان، پول، اقوام، شغل و غیره. این نیاز اساسی به امنیت، ارتباط با یک شریک را پنهان می کند. اما اغلب زوج‌ها در ارتباط و الگوهای رفتاری ناسالم «گیر» می‌کنند و نمی‌دانند چگونه تغییر کنند. به نظر آنها این است که دائماً در حال بحث و جدل در مورد یک موضوع هستند، هر بار دوباره، یا همیشه از صحبت کردن در مورد موضوعات خاص به دلیل نگرانی از اینکه بحثی پیش بیاید، اجتناب می کنند. هر دوی این الگوها تنش را در رابطه افزایش می دهند و به افزایش فاصله بین شرکا کمک می کنند.
  مشاوره ازدواج
درمانگر می تواند با ایجاد یک محیط امن که امکان تغییر در الگوهای منفی قبلی ایجاد شده و ایجاد ارتباط عاطفی را فراهم می کند، به زوج کمک کند تا مشکلات را در رابطه حل کنند. در این فرآیند سطح صمیمیت و اعتماد افزایش می یابد و امکان بحث در مورد نیازهای اساسی زوجین باز می شود. کار درمانی به ایجاد درک عمیق تر از احساسات، خواسته ها، نیازها و رفتار خود و همچنین شریک زندگی کمک می کند و در نتیجه به نزدیک شدن مجدد آنها به یکدیگر کمک می کند.
 
طبق استانداردهای انجمن روان‌شناسی آمریکا، این رویکرد در کار با زوج‌ها مجموعه‌ای از تحقیقات را پشت سر گذاشته است که اثربخشی و فواید آن برای زوج‌ها را تایید می‌کند. بنابراین، تحقیقات نشان می‌دهد که در 70 درصد زوج‌ها از یک رابطه استرس‌زا به یک رابطه شاد، یا در 90 درصد زوج‌ها بهبود قابل توجهی در رابطه ایجاد شده است. همچنین ذکر این نکته ضروری است که چنین نتایج مثبتی برای مدت طولانی پس از پایان درمان ثبت شده است، یعنی حتی پس از دو سال نیز وجود دارد.
 
مشاوره ازدواج
 
ازدواج و روابط عاطفی به طور کلی جایی است که شما خود را بیش از همه فریب می دهید، جایی که سعی می کنید افسانه ها، باورها و رویاهایی را که مطلقاً هیچ شباهتی با واقعیت ندارند به واقعیت تبدیل کنید. یکی از اهداف مشاوره ازدواج رسیدن به هم زبانی است و نه اینکه مردم را به «زبان افسانه های غیر واقعی» رفتار کنند.
 
به عنوان مؤلفه‌های مهمی که شامل مشاوره می‌شود، ما روی پذیرش دیگری کار می‌کنیم، انگیزه‌های نامناسب را در صورت وجود آشکار می‌کنیم (انگیزه‌های پنهان)، و همچنین مشتریان را به سمت مسئولیت شخصی هر یک بدون سرزنش دیگری هدایت می‌کنیم. مشاوره ازدواج، مراجع را به دوری از نقش قربانی، گفتگو و پرهیز از کمال در روابط بین همسران هدایت می کند.
 
ارتباط خوب به عنوان یک عمل، پیش نیاز هر ازدواج موفق است. باید مطالعه کرد و یاد گرفت که احساسات را در روابط ابراز کند و آنها را سرکوب نکرد. مؤلفه بخشش «مهارتی» است که همه در سطح عقلانی آن را از دست می دهند، اما باید عمیقاً به آن تسلط داشت، زیرا جزء خرد است که برای ازدواج هماهنگ نیز لازم است.
زندگی همیشه ساده نیست - لحظات زیبا اما در عین حال سخت وجود دارد.
         مشاوره ازدواج در کرج
گاهی درگیری ها بزرگ و دردناک هستند و باید بحران ها را حل کرد.
گاهی در رابطه زناشویی به جای عشق و خوشبختی
سوء تفاهم ها و بحث ها در طول زمان افزایش می یابد.
گاهی مشکلات خانواده را سنگین می کند.
گاهی اوقات با نارضایتی از خودش و تمام زندگی اش از خواب بیدار می شود.
گاهی اوقات فقط پرسش و پاسخ از ناکجاآباد ظاهر می شود.
 
در چنین شرایطی خوب است که بتوانید صحبت کنید
و تجربه کنید که کسی شما را درک می کند.
 
در یک گفتگوی مشترک، می توان موارد کاملاً مشخصی را مطرح کرد
راه حل ها و یافتن مشوق هایی برای ادامه زندگی مشترک.
 
با ما می توانید یک همکار بی طرف و شایسته پیدا کنید،
درک و کمک واقعی
 
چه به تنهایی، چه به عنوان یک زوج و چه به عنوان خانواده.
 مشاوره ازدواج
 
 
مرکز مشاوره ازدواج و خانواده (به اختصار BiOS) مؤسسه ای از حوزه اسقف واراژدین است که به مشاوره ازدواج و خانواده می پردازد، که یک فرآیند است - یک نوع حرفه ای از کمک های روانی و معنوی در مراقبت های شبانی کلیسا برای ازدواج و خانواده.
 
هدف جلسه مشاوره:
 
    - کمک به فرد و خانواده برای غلبه بر بحران ها و مشکلات زندگی
    - کمک به زوج های متاهل برای غلبه بر مشکلات زناشویی، بحران های ارتباط زناشویی و سایر مشکلات
    - کمک به فرد برای تصمیم گیری برای تغییر رفتار خود، یادگیری برقراری ارتباط صحیح، گوش دادن، ایجاد روابط جدید.
    - به مرد کمک کنید تا در مورد مشکلات و مشکلات ارتباط زناشویی بینش پیدا کند و ارتباطات را بهبود بخشد
    - به فرد کمک کنید تا مسئولیت مشکل خود را بپذیرد
    - کمک به فرد برای تمرکز بر احساسات، افکار و واکنش های خود در رابطه با خود و دیگران
    - به فرد کمک کنید تا الگوهای رفتاری جدیدی اتخاذ کند و روابط باکیفیت با دیگران ایجاد و حفظ کند
 
 
اصل کار مشاوره ای مشاور، اطمینان، ایجاد رابطه محرمانه از طریق بی طرفی، احترام به دیدگاه طرفین، رازداری، حمایت از ابراز عاطفی، درک همراه با همدلی، پذیرش و قدردانی از مراجعه کننده از طریق گفتگوی باز و صادقانه است.
 مشاوره ازدواج در کرج
مشاوره یک فرآیند محدود زمانی است که بر مشکلات زندگی متمرکز است.
 
با اختلالات روانی، بیماری ها، تشخیص ها یا درمان سروکار ندارد.
 
مشاوره یک فرآیند است، به این معنی که:
 
    مشاوره چندین جلسه طول می کشد
 
    مشاوره مراحل خود را دارد:
 
- قسمت مقدماتی (ایجاد رابطه)
- بخش مرکزی (تعیین مشکل و تعیین اهداف)
- بخش پایانی (کار فشرده برای دستیابی به اهداف)
- پایان مشاوره
 
 
 مشاوره ازدواج
 
 
اکثر زوج ها بر این باورند که فقط در صورت بروز مشکل به یک درمانگر ازدواج مراجعه می کنند. با این حال، کارشناسان می گویند که ازدواج یا همسر درمانی حتی قبل از وقوع بحران می تواند به شما کمک کند. به این ترتیب، برای مقابله با موقعیت‌های مشترک، هرچند استرس‌زا، به‌عنوان یک زوج بهتر آماده خواهید شد.
 
چه زمانی باید به زوج درمانگر مراجعه کرد؟ وقتی مشکلی پیش می آید، اما نمی دانید چگونه در مورد آن صحبت کنید.
 
بله، حتی در ازدواج های عاشقانه هم مشکلات و موقعیت های استرس زا وجود دارد، اجتناب ناپذیر است.
او مشکوک بود که همسرش به او خیانت می کند، بنابراین پهپاد حقیقت بی رحمانه را تأیید کرد 18.12.22. 12:05
او مشکوک بود که همسرش به او خیانت می کند، بنابراین پهپاد حقیقت بی رحمانه را تأیید کرد
 
گفت: «مشکلات همیشه در رابطه شما پیش می‌آیند، با این حال، گاهی اوقات به‌طور غیرمنتظره‌ای پیش می‌آیند و هیچ‌کدام از شما نمی‌توانید بهترین راه را برای صحبت در مورد آن پیدا کنید یا راه‌حلی بیابید» لسلی مونتانیل، وکیل و میانجی زوج‌ها، به Well + Good .
 
او می‌افزاید که جستجوی شخص سوم، یا فردی بی‌طرف مانند یک درمانگر، می‌تواند تأثیر بسیار مثبتی داشته باشد، زیرا آن شخص می‌تواند راه‌حلی ارائه دهد که شما به آن فکر نکرده‌اید. به همین ترتیب، متخصص می تواند ابزارهای جدیدی را برای کار روی رابطه به شما ارائه دهد.
 
وقتی شما یا شریک زندگی تان نمی توانید همدیگر را بشنوید
 
برقراری ارتباط با احساس شما می تواند دشوار باشد، اما گوش دادن فعالانه و پذیرش احساسات دیگران می تواند به همان اندازه چالش برانگیز باشد.
 
"از آنجایی که در مورد ارتباطات، روابط، سلامت روان یا رابطه جنسی به ما آموزش داده نمی شود، مشاوره ازدواج یا زوج درمانی می تواند یکی از معدود مکان هایی برای یادگیری مهارت هایی باشد که می تواند نه تنها به رابطه شما با همسرتان بلکه به هر رابطه ای در زندگی شما کمک کند." او می گوید. مونتانیل.
مهمترین «کار کوچک» برای ازدواج که شوهران (و همسران) خوب انجام می دهند 17.12.22. ساعت 11:30
مهمترین «کار کوچک» برای ازدواج که شوهران (و همسران) خوب انجام می دهند
 
دلیل؟ مشاوره ازدواج بر اهمیت نه تنها در میان گذاشتن نگرانی های خود، بلکه همچنین یادگیری نحوه گوش دادن و حساسیت کامل به دیگران تأکید دارد.
 
مونتانیل می‌گوید : « وقتی یاد می‌گیریم چگونه گوش کنیم، می‌توانیم به طور مؤثرتر همه کسانی را که به آنها اهمیت می‌دهیم بشنویم .»
 
وقتی مطمئن نیستید چه مشکلی دارد
 
یکی از قوی ترین چیزهایی که مشاوره ازدواج می تواند ارائه دهد، شناسایی احساسات است.
 
راشل رایت، درمانگر روابط جنسی و سلامت روان، می‌گوید: «وقتی یاد می‌گیریم چگونه احساسات خود را شناسایی، مدیریت و با دیگران ارتباط برقرار کنیم، می‌توانیم چیزهایی را در مورد خود با هر کسی که می‌خواهیم به روشی سالم به اشتراک بگذاریم.
 
به همین دلیل است که او به این نکته اشاره می کند که مشاوره ازدواج همیشه مفید است، نه فقط زمانی که چیز بزرگی پیش می آید.
 
"به عنوان یک درمانگر متخصص در روابط، فکر می کنم بهتر است قبل از ایجاد "مشکل" وارد شوید. به این ترتیب، شما با درمانگر رابطه برقرار می کنید تا زمانی که مشکلی (به ناچار) به وجود می آید، مجبور نباشید از آنجا شروع کنید. رایت خاطرنشان کرد: وقتی یک درمانگر شما را به عنوان فردی درک می کند و رابطه شما در موقعیت بسیار بهتری برای حمایت از شما در مواقع بحران یا مشکل دیگر قرار می گیرد.
 
اگر احساس می کنید در مشکلی گیر کرده اید اما نمی خواهید آن را ترک کنید
 
شما و شریک زندگی تان در مورد موضوعی آنقدر اختلاف نظر دارید که روی رابطه شما تأثیر می گذارد، اما نمی خواهید از هم جدا شوید یا درخواست طلاق بدهید؟ مشاوره ازدواج می تواند در اینجا به شما کمک کند.
  مشاوره ازدواج
"وقتی متوجه شدید که در بن بست قرار گرفته اید و سعی کرده اید در مورد آن صحبت کنید یا به روش دیگری با مشکل برخورد کنید، اما همچنان همان نتیجه منفی یا غیرمولد را دریافت می کنید. مشاوره می تواند راه های ارتباطی جدیدی را بین شما و شما باز کند . مونتانیل می گوید: شریک ، بلکه به شما کمک می کند به راه حل مفید متقابل برسید.
 
مونتانیل خاطرنشان کرد: "زوج ها باید بدانند که رشد رابطه کلیدی برای روابط طولانی مدت است و برخی پیشرفت ها با لحظات ناراحت کننده همراه است. مشاوره به زوج ها اجازه می دهد تا با این لحظات و تغییرات به شیوه ای مثبت برخورد کنند."
 
هنگامی که یک مشکل تکراری - حل شده است
 
مشکل بزرگی داشتی و بالاخره حلش کردی؟ شاید به نظرتان برسد که باید از مشاوره ازدواج صرف نظر کنید. به هیچ وجه!
 
به شدت توصیه می‌کنم پس از رفع مشکلی که به سراغش آمده‌اید، اگر دوست دارید به درمانگری که پیدا کرده‌اید، ادامه دهید. به عنوان مثال، یکی از شرکای زندگی شما خیانت کرده است و شما برای بهبودی از آن به دنبال درمان هستید، حالا که احساس می‌کنید «اگر شما آن را درمان کردید، از آمدن دست نکشید . رایت تاکید کرد:
 
این به شما کمک می کند تا با نگرانی هایی که پیش می آید کنار بیایید، در عین حال استراتژی های سالمی برای غلبه بر اضطراب ناشی از تکرار خیانت را یاد خواهید گرفت.
 
رابطه جدید شما با مشکلاتی روبرو شده است
 مشاوره ازدواج در کرج
برای اینکه مزایای مشاوره ازدواج را تجربه کنید، لازم نیست مشکل جدی داشته باشید یا مدت طولانی متاهل باشید.
 
رایت توضیح می دهد که اگر می خواهید میزان خوشحالی خود را در یک رابطه بسنجید، به مناطقی که در آن شکوفا می شوید و جایی که احساس ناامیدی می کنید نگاه کنید.
 
"به عنوان مثال، شاید زندگی جنسی شما پر رونق باشد، اما ارتباط در مورد کارهای خانه یک چالش بزرگ است ، یا شاید زندگی روزمره خوب باشد، اما شما احساس می کنید که از شریک زندگی خود جدا شده اید. هر چیزی که می خواهید تغییر دهید، بهبود دهید یا تنظیم کنید، دلیل خوبی برای رایت گفت: به یک پناهگاه ازدواج بروید. مشاوره / مشاوره زوجین.
 
چگونه با همسر خود در مورد مشاوره ازدواج صحبت کنیم؟
 
فکر می کنید ممکن است نیاز به مشاوره داشته باشید؟ عالی، اولین قدم پذیرش است. قدم بعدی باید این باشد که با شریک زندگی خود در مورد آن صحبت کنید. با توجه به اینکه این یک مکالمه جدی است، مونتانیل می گوید انتخاب لحظه مناسب مهم است.
جو بایدن قانون حمایت از ازدواج همجنس گرایان را امضا کرد 14.12.22. 08:12
جو بایدن قانون حمایت از ازدواج همجنس گرایان را امضا کرد
 
"اگر چیزی در مورد رابطه خود در ذهن دارید، زمان مناسب را برای گفتگوی آرام و آرام انتخاب کنید. هنگامی که شریک زندگی خود پس از یک روز کاری سخت وارد خانه می شود به او هجوم نیاورید. او استقبال نخواهد کرد. مونتانیل گفت، او با شما حالت تدافعی و عصبانیت خواهد گرفت.
 
به همین دلیل است که او پیشنهاد می کند زمانی را پیدا کنید که هر دو بتوانید بدون حواس پرتی روی یکدیگر تمرکز کنید. هنگام نزدیک شدن به این پیشنهاد، مهم است که در مورد احساس خود صادق باشید و مسئولیت احساسات خود را بپذیرید.
 
"صادق باشید، اما خشن نباشید، وقتی احساسات خود را بیان می کنید، شریک زندگی خود را سرزنش نکنید. مهم این است که مسئولیت آنچه را که احساس می کنید و اینکه چگونه ممکن است در رفتاری که منجر به جریحه دار شدن احساسات شده است، بپذیرید. سرزنش کردن باعث می شود. تو هیچ جا نیستی،" او اشاره کرد. مونتانیل است.
 
اگر شریک زندگی شما از مشاوره امتناع کند چه؟
 
البته این امر نیز امکان پذیر است و اغلب اتفاق می افتد. در صورتی که همسرتان به طور مطلق از شرکت در مشاوره ازدواج امتناع کرد، می توانید به تنهایی مراجعه کنید.
 
مونتانیل می‌گوید: «جویای مشاوره برای خودتان می‌تواند به شما کمک کند تا با احساسات خود کنار بیایید و ابزارهایی را در اختیارتان قرار دهد که امیدواریم شریک زندگی خود را نیز تشویق کنید».
 
به یاد داشته باشید: همه درمان ها زمان می برد. مشاوره ازدواج هم فرقی نمی کند.
 مشاوره ازدواج

چاپ این بخش