توضیح لینک f/"> توضیح لینک
مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری/رایانامه:
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 7,597
» آخرین کاربر: Maryam yavalchi
» موضوعات انجمن: 12,511
» ارسالهای انجمن: 21,291

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 58 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 58 مهمان

آخرین موضوعات
دلیل خیانت
انجمن: مشاوره و مددکاری اجتماعی و خانواده
آخرین‌ارسال: fatemehghazanfariyan
دیروز, 11:32 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 3
ویزای توریستی کانادا
انجمن: کارتون و انیمیشن
آخرین‌ارسال: sami98
دیروز, 09:35 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 5
بروز کردن طراحی سایت با ر...
انجمن: سایر موضوعات
آخرین‌ارسال: sitecode
دیروز, 10:49 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 47
ثبت نام و لیست رشته های ب...
انجمن: دانشگاه جامع علمی و کاربردی
آخرین‌ارسال: iranmoshavere
دیروز, 10:02 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 20
مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و...
انجمن: دانشگاه جامع علمی و کاربردی
آخرین‌ارسال: iranmoshavere
دیروز, 09:59 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 14

 
  دلیل خیانت
ارسال‌شده توسط: fatemehghazanfariyan - دیروز, 11:32 PM - انجمن: مشاوره و مددکاری اجتماعی و خانواده - بدون‌پاسخ

راک
دلیل خیانت
[img=435x0]http://emadadkar.ir/wp-content/uploads/2019/03/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-300x163.jpg[/img]
به نقل از پورتال مشاوره و مددکاری اجتماعی صبا


[عکس: 1f448.svg]یکی از دلایل ایجاد رابطه های موازی و خیانت های زناشویی پس از ازدواج، عدم ترک رفتارهای مخرب است.
در صورتی که به رفتارهای مخرب (انتقاد- سرزنش- شکوه و شکایت- غرغر کردن- تهدید و تنبیه) خود در قبال همسرمان ادامه دهیم و سعی در کنترل فرد مقابل داشته باشیم بدون توجه به کنترل خودمان، زمینه را برای خیانت و رابطه ی موازی همسرمان ایجاد کرده ایم.
یکی از دلایلی که در روابط نامشروع فرد.....


ادامه مطلب....

چاپ این بخش

  ویزای توریستی کانادا
ارسال‌شده توسط: sami98 - دیروز, 09:35 PM - انجمن: کارتون و انیمیشن - بدون‌پاسخ

ویزای کانادا

ویزای توریستی کانادا

چاپ این بخش

  بروز کردن طراحی سایت با روش های جدید
ارسال‌شده توسط: sitecode - دیروز, 10:49 AM - انجمن: سایر موضوعات - بدون‌پاسخ

بروز کردن طراحی سایت با روش های جدید


بروز کردن طراحی سایت با روش های جدید 
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران شما می توانید از روابط طراحی سایت بین اشخاص به عنوان افعال و یا وسیله ارتباط برقرار کردن با نهادهای مرتبط خود فکر کنید. به عنوان مثال، در اینجا یک نقشه ساده از این نهادها و روابط که اسکات کوبی از اکوسیستم محتوا نامیده می شود برای طراحی سایت کتابفروشی هر مربع یک نهاد را نشان می دهد، و هر خط یک رابطه را نشان می دهد این برچسب ها در خطوط نشان دهنده افعال است که روابط بین اشخاص را تعریف می کنند به روش ساده اما چگونه نقشه آن را رسم کنم با هسته اصلی خود شروع کنید این واقعا آسان است، زیرا بار از نهاد اصلی شما کسب و کار شما در حال ساخت طراحی سایت برای به احتمال زیاد این مجموعه برای آن ایجاد نمی شود، زیرا کل طراحی سایت آن نهاد، اجزای آن و روابط بین آنها بستگی دارد بنابراین هسته اصلی انجام شده است. 
با نهادهای وابسته طراحی سایت خود گسترش دهید برای شروع پر کردن نقشه خود، باید از چیزهایی که نگرش اصلی خود را از دیدگاه کاربر نهایی تشکیل می دهید فکر کنید. و با کاربر نهایی منظورم این است افرادی که در نهایت با استفاده از طراحی سایت کار خواهند کرد. این شامل، اما نه محدود به مشتری شما برای ساختن سایت است. از یک دیدگاه تجاری و از این رو، احتمالا دیدگاه مشتری شما هسته اصلی شما شامل یک دسته از واحد های تجاری می شود مالی تحقیق و توسعه و غیره طراحی سایت می باشد.

طراحی سایت ریسپانسیو و واکنشگرا
•اما از دیدگاه کاربر نهایی، یک ناشر طراحی سایت کتاب ها را منتشر می کند. آنها این کار را با کمک نویسندگان انجام می دهند بم، نهاد و نویسندگان معمولا کتابهای خود را در یک یا چند ژانر طراحی سایت بنویسند. توجه داشته باشید که چگونه می توانید همه ی نهادهای همراه با جملات ساده را بیان کنید و این فعل هر نهاد را برای ایجاد روابط بین آنها متصل می کنند این آسان است البته تمام این اشخاص طراحی سایت به ناشر با روش های پیچیده تر مرتبط هستند، اما در این مرحله، صرفا انتزاعی باقی می ماند. بسیاری از این روابط پیچیده تر مانند ناشر پرداخت نویسنده برای متن وب سایت مهم نیست. علاوه بر این، در صورت طراحی سایت است. 
روابط دیگر به ذهن خواهد رسید هیچ وقت اشتباه نکنید که این روابط اضافی طراحی سایت را در حال حاضر مشاهده کنید فقط به خاطر داشته باشید که در این مرحله لازم نیست که جامع باشد. نکته ی طرفدار فراموش نکنید که دارای و است نیز افعال هستند. آیا می توانم مفید باشد اگر شما تلاش می کنید تا با یک فعل دیگر طراحی سایت توصیفی بیشتری ارائه دهید. البته، کمتر مفید است، زیرا فقط یک معادله را بیان می کند. از بهترین مقالات وب سایت سایتکد می توان به طراحی سایت وردپرس اشاره نمود که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.
طراحی سایت ساده و مسطح
برای تعریف اجزای طراحی سایت آن به هر نهاد زوم کنید در حال حاضر، شما می توانید اشیاء را در اکوسیستم محتوا به عنوان فراکتال فکر کنید. به این معنی که هر کدام از آنها دارای نهادهای وابسته خود است که ارتباطات خودشان را دارند و هرکدام از آنها دارای نهادهای وابسته و هستند، به طوری که آنها از آنجا بسیار طراحی سایت دارند. بنابراین، در حال حاضر به هر یک از اشخاص موجود در نقشه خود نگاه کنید و از نهادهای وابسته که به منظور تشکیل نهادهای سطح بالاتر ترکیب شده اند، فکر کنید. به عنوان مثال، عناصر یک کتاب عبارتند از نویسنده عنوان تاریخ انتشار ژانر تعداد صفحات جلد طراحی سایت هنر قیمت سیستم بینالمللی برای فهرستبندی کتابها فرمت به عنوان مثال، جلد سخت فونت ها طراحی سایت شخصیت ها توجه کنید. 
چگونه نویسنده و ژانر هر دو در موجودیت طراحی سایت نشان می دهد این یک نشانه مهم است این بدان معنی است که وقتی ما این نهاد کتاب را در مجموعه های ما مدل کنیم، باید منابع یا چندین منبع طراحی سایت را به آن مجموعه ها اضافه کنیم. اگر ما قبلا نویسنده و ژانر را به عنوان نهادهای خود فکر نکردیم، اکنون می دانیم که ما باید آنها را به لیست موجودیت طراحی سایت ما اضافه کنیم.
اسکرولی کردن صفحه اول طراحی سایت
از آنجا که یک طراحی سایت به طور بالقوه دارای بیش از یک نویسنده یا ژانر است، می دانیم که مجموعه کتاب به چندین منبع به آن مجموعه ها نیاز دارد. توجه داشته باشید که بعضی از عناصر این نهاد کتاب، در حالی که قطعا توصیفی از این طراحی سایت است، احتمالا برای طراحی سایت لازم نیست. برای مثال، فونت ها و کاراکترها کاملا اختیاری می باشند، که عمدتا به دلیل عدم استفاده از آنها در تصمیم گیری در مورد خرید است. ما همچنین می توانیم مجموعه سری را اضافه کنیم تا کتاب هایی را که در یک سری مثل سه طراحی سایت سازمان دهیم. اما این مربوط به تعداد کمی از کتابهاست، بنابراین تماس شما این است که آیا آن را در طرح خود اضافه کنید. 
توجه داشته باشید که چنین طراحی سایت واقعا بر اساس هسته اصلی شما مشتری یا موضوع سایت و استراتژی های بازاریابی خود. اگر شما در حال ایجاد یک طراحی سایت برای یک ناشر علمی تخیلی فانتزی هستید، که در آن سری واقعا شایع است، ممکن است به یک مجموعه سری نیاز داشته باشید. اکنون که ما با سازمانی طراحی سایت انجام می شود.
داستفاده از محتوای باکیفیت در طراحی سایت
ما می توانیم از همان فرایند طراحی سایت با اشخاص دیگر در نقشه ما حرکت کنیم. همانطور که این کار را انجام می دهید، به دنبال تماشای ویژگی هایی که در چندین واحد نشان داده می شود، این ها سرصفحه های عالی برای روابط هستند که در وب سایت مربوطه هستند. به عنوان مثال، طراحی سایت منطقی شامل یک ویژگی کتاب است. زمان دیگری برای فهرست چند مجله و یک لیست دوست داشتنی از کتابهای نمایش داده شده در هر صفحه طراحی سایت ژانر پس چرا ما تمام این موارد را انجام می دهیم امیدوارم اکنون آن را بفهمیم، اما اگر نه ما مجموعه های خود و زمینه های مربوطه خود را، اگر فقط در شکل انتزاعی، ایجاد کنیم. 
پس از به سرعت طراحی سایت در حال اجرا از طریق هر نهاد و ویژگی های آن، من نقشه زیر نوک نرم افزاری برای ایجاد زمینه هنگام تکمیل فیلدهای آن، خیلی آسان است که برخی عناصر کلیدی طراحی سایت یک نهاد را فراموش کنید. به عنوان مثال، من به طور کامل فراموش کرده ام که در هنگام نوشتن اولین پیش نویس این قطعه تاریخ انتشار را ذکر کنم خوشبختانه، طراحی سایت در این زمینه بخشنده است شما همیشه می توانید زمینه های جدید را اضافه کنید و هر زمان که نیاز دارید را پر کنید.
استفاده از محتوای بروز در طراحی سایت
اما، همانطور که در بیشتر موارد، طراحی سایت کار سختی در پیش رو بهتر است و برای آن من می خواهم برخی منابع را به ارمغان بیاورم. اجازه بدهید به شما معرفی کنم دوباره با شما آشنا می کن دوست قدیمی من طرح بندی یک زبان برای طبقه بندی و تعریف اشیا را به نحوی که دوستانه به نمودار طراحی سایت دانش گوگل و انواع دیگر ابزار های هست شناسی فراهم می کند. کدام یک از شما در کاملا استفاده می شود اما این موضوع برای پست دیگری است. در حال حاضر، من فقط می خواهم اشاره کنم چگونه مفید می تواند برای ساخت مجموعه های خود را اگر شما یک طراحی سایت خود داشته باشید که در ذکر شده است، شما یک منبع طراحی سایت آماده از ویژگی های موجودیت دارید که به راحتی می توانید به قسمت منتقل کنید. 
ویژگی های بیشتر طراحی سایت از شما احتمالا همیشه نیاز دارید، اما هنوز فوق العاده مفید دانشجویان طراحی تخفیف در طراحی سایت را برای سال دریافت می کنند از آنجا که ما به قدرت آموزش طراحی اعتقاد داریم تخفیف خود را دریافت کنید سیستم های تصفیه را در نظر بگیرید با توجه به هر دامنه در این مورد، مجموعه ای از کتاب های ناشر خاص یک شانس قوی وجود دارد که مردم می خواهند در زیر مجموعه ای از همه چیز در آن دامنه طراحی سایت جستجو کنند.
توجه به صفحه اصلی طراحی سایت
پس از همه، افرادی طراحی سایت وجود دارند که به طور غریزی خواندن دارند، اما فقط در فواصل علمی تخیلی هستند. دیگران داستان علمی تخیلی را نخواهند خواند، مگر اینکه توسط کاترین والنته که به هر حال شگفت انگیز است است. این به شما یک مسیر عالی دیگر برای تعیین آنچه که و به مجموعه نیاز ندارد. بنابراین برای هر موجودیتی که مطمئن نیستید درباره نمایندگی با یک مجموعه طراحی سایت مطمئن شوید، خودتان دو سوال مطرح کنید آیا می توانم آن را فیلتر کنم آیا می خواهم یک صفحه اختصاصی برای هر آیتم در مجموعه داشته باشم اگر پاسخ بله به هر دو، شما یک مجموعه در دست شما داشته باشد. اما برای بازگشت به مثال ما، سیستم های ف طراحی سایت بالقوه عبارتند از نویسنده ژانر جوایز ما قبلا عنوان نویسنده و ژانر را به عنوان مقالات طراحی سایت با ارزش در مجموعه های کاری مورد توجه قرار داده ایم. 
اما جوایز یک طراحی سایت جالب جدید است. ما در حال حاضر فقط آن را به عنوان یک ویژگی خواندن فیلد مجموعه نویسنده و کتاب فهرست می کنیم. اما با توجه به این که جوایز طراحی سایت در بیش از یک مجموعه نشان داده شده است و ویژگی ای است که می توانم فیلتر کنم، به سرعت در حال تبدیل شدن به یک قهرمان قوی برای مجموعه جدید است. پس از همه، می دانم که دوست دارم از طریق تمام برندگان جایزه طراحی سایت بخشی از آن را بخوانم. جوایز همچنین انگیزه قوی برای خرید را فراهم می کنند، زیرا آنها مانند نظرات کلاسیک هستند، اما از بهترین خوانندگان طراحی سایت تهیه شده است.

چاپ این بخش

  ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان
ارسال‌شده توسط: iranmoshavere - دیروز, 10:02 AM - انجمن: دانشگاه جامع علمی و کاربردی - بدون‌پاسخ

[img=500x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/03/Registration-and-list-of-non-university-subjects-at-Punjabi-University.png[/img]ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


دانشگاه پیام نور با هدف ایجاد بستر مناسب برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ، قسمت اعظم رشته های خود را در همه ی گروه های آموزشی علوم پایه ، علوم انسانی ، فنی مهندسی به صورت بدون کنکور ارائه می دهد تا از این طریق فارغ التحصیلان دوره متوسطه بتوانند بر اساس سوابق تحصیلی و به صورت بدون آزمون وارد دانشگاه شوند. رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور فقط در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود و دارا بودن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ، یکی از شروط اصلی ثبت نام این دانشگاه می باشد. داوطلبان برای انتخاب رشته ای مغایر با نوع مدرک فارغ التحصیلی خود هیچ محدودیتی نخواهند داشت و می توانند در هر یک از رشته های ارائه شده ، ثبت نام دانشگاه پیام نور را انجام دهند. 

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان ، فقط در دوره کارشناسی پیوسته ارائه می شود.
زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان 97 – 98
ثبت نام نیمسال اول تحصیلی (مهر ماه)
طبق آخرین اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور ، زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در ورودی مهر ماه 98 ، از روز 20 اسفند ماه 97 الی 6 شهریور ماه 98 می باشد. نحوه ثبت نام نیز بدین صورت است که ابتدا باید با مراجعه به سایت sanjesh.org ، دفترچه راهنمای  ثبت نام را دانلود کنید و پس از اطمینان از اینکه رشته ی مورد نظرتان ارائه شده است یا خیر ، با مراجعه به سایت سنجش برای ثبت نام آن اقدام کنید. لازم به ذکر است هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 100 کد رشته محل می باشد و پس از قبولی در یکی از رشته های انتخابی ، می تواند برای ثبت نام حضوری در واحد دانشگاهی اقدام کند.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان
ثبت نام نیمسال دوم تحصیلی (بهمن ماه)
در خصوص زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان باید به اطلاعتان برسانیم که ثبت نام از تاریخ 29 دی ماه الی 10 بهمن ماه می باشد و نحوه ثبت نام نیز به صورت حضوری است. بدین صورت که داوطلبان باید پس از دانلود دفترچه از سایت سنجش و انتخاب کد رشته مورد علاقه ، با مراجعه به واحد دانشگاهی برای ثبت نام آن اقدام کنند. همچنین برای اطلاع از زمان و مدارک لازم برای ثبت نام  باید به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کرد. لازم به ذکر است که داوطلبان باید ضمن ارسال مدارک مورد نیاز ، هزینه ثبت نام را که معادل 22 هزار تومان می باشد در سایت سنجش پرداخت نمایند.


مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان
در بهمن ماه سال 97 ، ثبت نام رشته های بدون کنکور به صورت حضوری انجام گرفت و داوطلبان باید برای ثبت نام رشته مورد علاقه خود با مراجعه به دانشگاه مورد نیاز نام نویسی خود را انجام می دادند. ممکن است در سال آینده ثبت نام به صورت اینترنتی انجام گیرد و داوطلبان باید مدارک مورد نیاز را به سایت sanjesh.org ارسال کنند. سپس با تکمیل فرم تقاضانامه و وارد نمودن اطلاعات تحصیلی و شناسنامه ای خود نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، اقدام نمایند. مدارک لازم جهت مراجعه حضوری عبارتند از :
[list]

[*]اصل و کپی از آخرین مدرک فارغ التحصیلی (دیپلم ، پیش دانشگاهی ، کاردانی)

[*]اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه (2 برگ)

[*]شش قطعه عکس 4*3 (پشت نویسی شده)
[/list]

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان 
با وجود آنکه تحصیل در دانشگاه پیام نور به صورت بدون آزمون می باشد اما داوطلبان باید برای ورود به این دانشگاه دارای شرایط لازم باشند.از مهم ترین شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور که در دفترچه قید شده است به شرح زیر می باشد :
شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور
دارا بودن مدرک دیپلم نظام آموزشی جدید
دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی
دارا بودن مدرک دیپلم نظام قدیم
دارا بودن مدرک کاردانی
داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش نظام قدیم می باشند ، در صورتی که دارای مدرک کاردانی یا پیش دانشگاهی باشند ، می توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را انجام دهند.

شرط لازم برای ثبت نام دانشگاه پیام نور ، دارا بودن یکی از مدارک فوق می باشد و داوطلبانی که فاقد این مدارک هستند ، مجاز به ثبت نام نمی باشند


شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان
شهریه دانشگاه پیام نور با توجه به نوع رشته که از کدام مجموعه انسانی ، علوم پایه یا فنی مهندسی باشد ، متفاوت است همچنین شهریه دانشگاه پیام نور بر اساس سال ورود به دانشگاه تعیین می گردد زیرا سالانه 10 الی 15 درصد بر نرخ مصوب شهریه تمام واحد های دانشگاهی افزوده می شود. با توجه به آنکه رشته های دانشگاه پیام نور فقط در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود ، بنابراین دانشجویان باید به مدت 8 نیمسال تحصیلی یا به عبارتی 4 سال ، شهریه پرداخت نمایند.
[list]

[*]شهریه ثابت و متغیر رشته های فنی مهندسی و علوم پایه برای هر نیمسال تحصیلی حدود 800/000 الی 1/300/00 تومان می باشد.

[*]شهریه ثابت و متغیر رشته های علوم انسانی برای هر نیمسال تحصیلی حدود 750/00 الی 950/000 تومان می باشد.
[/list]

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان در دفترچه ای تحت عنوان  دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور  منتشر می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سنجش و وارد شدن به صفحه اختصاصی دانشگاه پیام نور ، این دفترچه را دانلود کنند.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان
[list]

[*]ریاضیات و کاربردها

[*]مهندسی کامپیوتر

[*]اقتصاد کشاورزی

[*]زیست شناسی سلولی و مولکولی

[*]زیست شناسی گیاهی

[*]اقتصاد

[*]تاریخ

[*]تاریخ تمدن ملل اسلامی

[*]جامعه شناسی

[*]حسابداری

[*]حقوق

[*]روانشناسی

[*]علوم تربیتی

[*]علوم قرآن و حدیث

[*]فقه و مبانی حقوق اسلامی

[*]مدیریت بازرگانی

[*]مدیریت دولتی

[*]زبان و ادبیات انگلیسی

[*]زبان و ادبیات فارسی

[*]علوم قرآن و حدیث

[*]مهندسی صنایع

[*]علوم و مهندسی محیط زیست

[*]اقتصاد

[*]حسابداری

[*]حقوق

[*]روانشناسی

[*]علوم کامپیوتر

[*]علوم و مهندسی آب
[/list]
چنانچه نیازمند اطلاعات بیشتر بودید ، با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سیستان و بلوچستان

چاپ این بخش

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی
ارسال‌شده توسط: iranmoshavere - دیروز, 09:59 AM - انجمن: دانشگاه جامع علمی و کاربردی - بدون‌پاسخ

[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/03/Interview-at-Farhangian-University-and-Shahid-Rajaee-University.png[/img]مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


دانشگاه فرهنگیان از گسترده ترین و بزرگترین دانشگاه های ایران است که در سال 1390 با تجمیع کلیه مراکز تربیت معلم کل ایران ، برای تامین و توانمدسازی معلمان و دبیران وزارت آموزش و پرورش تاسیس شد. این دانشگاه مجموعه ای از 98 واحد دانشگاهی در قالب 64 پردیس و 34 مرکز وابسته به پردیس می باشد. شرط لازم برای ورود به دانشگاه فرهنگیان ، پذیرش در مرحله مصاحبه این دانشگاه می باشد. در واقع داوطلبانی که حد نصاب لازم برای انتخاب رشته این این دانشگاه را در کنکور سراسری کسب کرده باشند ، به صورت چند برابر ظرفیت برای مصاحبه دعوت می شوند و چنانچه در این مرحله نیز نمره لازم را کسب نمایند ، پذیرش آنها قطعی خواهد شد. 

 

 
زمان و نحوه برگزاری مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی 98
پس از برگزاری کنکور سراسری و انتشار کارنامه های اولیه ، داوطلبانی که رتبه مناسب کسب کرده باشند می توانند در زمان انتخاب رشته ، رشته های دانشگاه فرهنگیان را در فرم انتخاب رشته خود قرار دهند. سازمان سنجش با بررسی کارنامه و سوابق علمی داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت افراد دارای شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان را برای مصاحبه دعوت می کنند. زمان برگزاری مصاحبه قبل از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری است و معمولا در شهریور ماه انجام می گیرد. پس از برگزاری مصاحبه ، صلاحیت های داوطلبان مورد بررسی قرار گرفته و نتایج نهایی ، همزمان با نتایج نهایی کنکور سراسری اعلام خواهد شد. لذا داوطلبانی که در مرحله مصاحبه پذیرفته نشوند ، گزینش نخواهند شد. لازم به ذکر است که پس از برگزاری مصاحبه ، برگزاری مجدد مصاحبه تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.


مراحل برگزاری مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی
مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شامل مصاحبه علمی و معاینات پزشکی می باشد و در صورتی که داوطلب در مرحله پاسخگویی به سوالات ، موفق شود برای انجام معاینات پزشکی معرفی خواهد شد.

مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی
سوالات مصاحبه
مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شامل مجموعه ای از سوالات مربوط به احکام شرعی ، قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ، تاریخ ایران و معاصر و … می باشد که باید تسلط لازم بر این موارد داشته باشید و هدف از سوالات ، سنجیدن اطلاعات داوطلب در زمینه های مختلف سیاسی ، مذهبی ، عقیدتی ، بررسی روابط اجتماعی و .. می باشد. از جمله سوالاتی که در سال های گذشته مورد پرسش قرار گرفته اند عبارتند از:
[list]

[*]هدف شما از انتخاب شغل معلمی چه می باشد؟

[*]در اوقات فراغت خود چه کارهایی انجام می دهید؟

[*]نام کتاب هایی که تاکنون خوانده اید چه بوده است؟

[*]چه کسانی در انتخاب شغل معلمی شما نقش داشته اند؟

[*]احکام تقلید چیست و از چه کسی باید تقلید کرد ؟

[*]احکام مربوط به نماز

[*]احکام مربوط به غسل

[*]احکام مربوط به روزه

[*]احکام مربوط به خمس و زکات

[*]نعداد آیه ها و سوره های قرآن کریم

[*]نام کتاب حضرت علی (ع)

[*]چه کسانی رهبر را تعیین می کنند؟

[*]نام و تعداد اعضای شورای نگهبان

[*]نام و تعدا اعضای قوه مجریه ، قوره مقننه ، قوه مجریه

[*]اعضای نمایندگان مجلس شورای اسلامی

[*]چه کسانی وزیران را انتخاب می کنند؟

[*]وظایف  مسئولیت های قوره مجریه ، مققنه و قضائیه

[*]وظایف دیوان عالی کشور

[*]و ….
[/list]
معاینات پزشکی
بررسی سلامت تن و روان و شرایط جسمانی و شرایط حسمانی و حسن انجام وظیفه معلمی توسط پزشک معتمدی که توسط آموزش و پرورش معرفی می شود ، انجام خواهد شد. مواردی پزشکی مورد بررسی عبرتند از :
توانایی گفتاری : توانایی در ادای حروف و کلمات به طور کامل و نداشتن لکنت زبان به هر میزان
قدرت بینایی :
[list]

[*]نداشتن دید کمتر از 10/10 در یک چشم پس از اصلاح با عینک و نداشتن دید کمتر از 10+16/10 در هر دو چشم پس از اصلاح با عینک

[*]هر نوع نقص میدان بینایی در یک یا هر دو چشم

[*]دوربینی غیرقابل درمان ونیستاگموس شدید در هر دو چشم

[*]ضایعات وسیع شدید و غیرقابل درمان در هر دو قرنیه

[*]کوررنگی

[*]نابینایی در یک چشم
[/list]
قدرت شنوایی : کمی شنوایی داوطلب نباید کمتر از 40 دسی بل باشد و باید صدای نجوا را از فاصله 6 متری به خوبی بشنود.


فرایند برگزاری مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی
[list]

[*]گروه مصاحبه کننده شامل 3 نفر می باشد که معمولا این گروه مرکب از یک متخصص علوم تربیتی ، یک متخصص روانشناسی و مشاوره و یک متخصص علوم انسانی است که این افراد در بیشتر مواقع از استادان خود دانشگاه انتخاب می شوند.

[*]مصاحبه به صورت انفرادی می باشد و در هر جلسه فقط از یک داوطلب مصاحبه انجام می شود.

[*]مدت زمان برگزاری مصاحبه برای هر داوطلب حداکثر 40 دقیقه می باشد.

[*]محل برگزاری مصاحبه به تفکیک استان و جنسیت ، در واحد های پردیس خواهران و برادران می باشد.

[*]در انجام مصاحبه از داوطلب ، ارزشیابی علمی از توانمندی های اختصاصی آن ها در رشته تحصیلی ، مورد نظر نمی باشد.

[*]مخترعان ، مبتکران ، نخبگان علمی و مهارتی ، برگزیدگان المپیاد های علمی ، فرهنگی ، هنری و مهارتی جشنواره خوارزمی ، از اولویت پذیرش برخوردار هستند.

[*]داوطلبی که به هر دلیلی در مهلت مقرر تعیین شده در محل برگزاری مصاحبه حضور نیابد ، از سایر مراحل نیز حذف می شود.
[/list]
مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی
توصیه های مهم
[list]

[*]از لباس رسمی و مناسب برای حضور در محل مصاحبه استفاده کنید.

[*]سعی کنید که با تسلط و اعتماد به نفس کامل صبحت کنید.

[*]زمانی که در محل مصاحبه منتظر هستید ، خود را با خواندن کتاب مشغول کنید زیرا معمولا عده ای به صورت غیرمستقیم رفتار داوطلبان را زیر نظر دارند و به افراد مصاحبه کننده انتقال می دهند. در این زمان هرگز سعی کنید با پرسیدن سوال از داوطلبان قبلی ، با نوع سوالات آشنا شوید.

[*]ممکن است از شما خواسته شود که چند آیه از قرآن تلاوت کنید بنابراین توصیه می شود آداب قرائت قرآن مانند نحوه در دست گرفتن محترمانه را رعایت کنید.
[/list]

رسیدگی مجدد به نتایج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهیدرجایی
ممکن است برخی از داوطلبان پس از اعلام نتایج مصاحبه نسبت به نتایج اعتراض داشته باشند در این حالت باید درخواست خود را به صورت کتبی به اداره کل آموزش و پرورش استان خود ارائه دهند. تقاضای بررسی مجدد نتایج مصاحبه ، پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری وحداکثر تا پایان مهر ماه امکان پذیر است. پس از ثبت درخواست داوطلب ، بررسی های لازم انجام خواهد شد و در صورت وجود مغایرت ، نتایج اصلاح می شوند.در تقاضای بررسی مجدد نتایج مصاحبه ، فقط مدارک و مستنداتی که در پرونده داوطلب وجود دارد بررسی خواهد شد و مدارک جدید قابل استناد نمی باشد.
چنانچه نیازمند اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و زمان بندی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی می باشید ، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی اریان مشاوره تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی

چاپ این بخش

  اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ارسال‌شده توسط: iranmoshavere - دیروز, 09:55 AM - انجمن: دانشگاه جامع علمی و کاربردی - بدون‌پاسخ

[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/03/Announcing-the-initial-results-of-the-education-recruitment-exam.jpg[/img]اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


وزارت آموزش و پرورش به جهت تامین نیروی کارآمد و با انگیزه اقدام به جذب دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی می نماید ، اما به دلیل کمبود نیرو ، هر ساله آزمونی با عنوان ” آزمون استخدامی آموزش و پرورش ” برگزار می نماید تا بتواند بخشی از معلمین خود را از میان دانش آموختگان دانشگاه های برتر انتخاب نماید. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند دوست دارند تا هر چه زودتر از نتایج آزمون با خبر شوند. نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تاریخ 8 مرداد ماه و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود. 

 

قبولی داوطلبان در اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، به هیچ وجه به معنای پذیرش نهایی آن ها نیست و پذیرش نهایی داوطلبان مشروط به پذیرفته شدن آن ها در مصاحبه می باشد.
زمان و نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
معلمان آینده هر ساله از طریق کنکور سراسری برای تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی انتخاب می شوند ، اما آن دسته از علاقمندان به شغل معلمی که جزو فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها هستند نگران نباشند ! به دلیل کمی تعداد معلمان نسبت به تقاضای مدارس ، این دو دانشگاه نمی توانند تمام معلمین مورد نیاز مدارس کشور را تامین کنند ، به همین دلیل وزارت آموزش و پرورش هر ساله با برگزاری آزمون استخدامی اقدام به جذب نیروی مورد نیاز خود می کند.
این آزمون در تاریخ 15 تیر ماه برگزار می شود و نتایج اولیه آن به صورت چند برابر ظرفیت ، با در نظر گرفتن نمرات کسب شده توسط داوطلبان در تاریخ 8 مرداد ماه اعلام می شود. همانطور که گفته شد ، اسامی پذیرفته شدگان اولیه از میان کسانی که موفق شدند حد نصاب نمرات را در آزمون علمی کسب کنند به صورت چند برابر ظرفیت از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود و داوطلبان می توانند نتایج اولیه این آزمون را با پیمودن مراحل زیر مشاهده نمایند.
[list]

[*]مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org

[*]انتخاب گزینه ی ” استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی ” از منوی سمت راست سایت

[*]کلیک روی لینک فعال ” اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 “

[*]اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
[/list]
با انتخاب گزینه ی بالا وارد صفحه ی جدیدی می شوید که در آن دو روش برای مشاهده ی اعلام نتایج آزمون پیش روی شما قرار داده می شود :
[list]

[*]عنوان اولین روش ” جستجوی نتیجه با شماره پرونده “ می باشد ، در این روش فرد با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه به همراه کد امنیتی می تواند نتیجه ی آزمون خود را مشاهده کند.

[*]روش دوم در سایت با عنوان ” جستجوی نتیجه با اطلاعات فردی “ می باشد ، در این روش داوطلبانی که به هر دلیل شماره پرونده خود را ندارند می توانند با وارد کردن نام ، نام خانوادگی و شماره شناسنامه نتیجه ی آزمون خود را مشاهده نمایند.
[/list]
آن دسته از متقاضیانی که در اعلام نتایج اولیه پذیرفته شدند می بایست در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند و در صورتی که مراحل این مصاحبه را با موفقیت بگذرانند ، پس از طی یک دوره آموزشی یک ساله در یکی از دانشگاه های فرهنگیان یا تربیت دبیر شهید رجایی می توانند به عنوان یک معلم شغل خود را آغاز کنند. جهت آگاهی از زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید روی لینک کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

چاپ این بخش

  هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
ارسال‌شده توسط: iranmoshavere - دیروز, 09:53 AM - انجمن: دانشگاه جامع علمی و کاربردی - بدون‌پاسخ

[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/03/Non-professorial-university-enrollment-fee.jpg[/img]هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


دانشگاه های غیر انتفاعی جزو دانشگاه های غیر دولتی بوده که هر ساله از دو طریق کنکور سراسری و همچنین بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. معمولا علاقمندان زیادی خواهان شرکت در پذیرش بدون کنکور این دانشگاه هستند ، همچنین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی شامل پرداخت هزینه ای نیز می شود. مبلغ ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه ، برای پذیرش بهمن ماه مبلغ 22 هزار تومان و برای ورودی مهر ماه نیز مبلغ 27 هزار و 500 تومان می باشد که داوطلبان می بایست پس از اعلام نتایج نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. 

 

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی ورودی مهر 98 ، نیازی به خرید کارت اعتباری نیست و ثبت نام اینترنتی اولیه بدون پرداخت وجه صورت می گیرد.
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 98
دانشگاه غیر انتفاعی از جمله دانشگاه هایی است که در دو نیمسال تحصیلی اول و دوم و در برخی از رشته های خود ، اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می نماید. همانند نام نویسی آزمون سراسری ، ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه ها نیز شامل پرداخت هزینه ای می شود.
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی مهرماه 98
هزینه ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه برای ورودی مهر ماه 27 هزار و 500 تومان می باشد ، که برای ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول ، بر خلاف ثبت نام کنکور سراسری ، نیازی به خرید کارت اعتباری و پرداخت این مبلغ به صورت اینترنتی نمی باشد.
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ها برای ورودی مهر 98 ، از روز دوشنبه 20 اسفندماه 97 آغاز شده و تا 6 شهریور ماه 98 ادامه خواهد داشت. مراحل ثبت نام جهت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها نیز از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بهمن ماه 98
داوطلبان پذیرش بدون کنکور در نیمسال تحصیلی دوم ، از تاریخ 29 دی ماه لغایت 10 بهمن ماه ، با انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر خود می بایست برای ارائه مدارک لازم به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نمایند. پس از بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه از شخص داوطلب برای امضای فرم تعهد دعوت به عمل خواهد آمد که متقاضیان می بایست در این مرحله از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش ، اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام  به مبلغ 22 هزار تومان نمایند.


نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی مهر 98
شما داوطلبان عزیز لازم است تا پیش از انجام ثبت نام در پذیرش بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی ، ابتدا با مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور مهر ماه ، از شرایط پذیرش این دانشگاه ها مطلع شده و در صورتی که واجد شرایط بودید اقدام به ثبت نام نمایید. همچنین بهتر است پیش از آغاز نام نویسی ابتدا مدارک لازم را آماده کنید تا هنگام ثبت نام به مشکل بر نخورید. پیش از ورود به سایت جهت انجام ثبت نام ، بهتر است از قبل با مطالعه ” دفترچه ی راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته “ ، رشته ها و دانشگاه های مورد علاقه خود را اولویت بندی کنید ، شما از تاریخ 20 اسفندماه لغایت 6 شهریورماه فرصت دارید تا نسبت به ثبت نام خود در سایت سازمان سنجش به نشانیsanjesh.org اقدام کنید. اعلام نتایج نهایی توسط دانشگاهی که در آن پذیرفته می شوید صورت می گیرد ، البته این امکان نیز وجود دارد که نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شود.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

توجه داشته باشید که ثبت نام اینترنتی و انتخاب رشته هیچ هزینه ای در بر ندارد و داوطلبان نباید هیچ گونه وجهی به بهانه ی بررسی اطلاعات به صورت اینترنتی به دانشگاه ها پرداخت نمایند. همان طور که گفته شد مبلغ ثبت نام باید تنها به صورت حضوری و پس از اعلام نتایج ، در دانشگاهی که فرد پذیرفته می شود پرداخت گردد.
داوطلبان در صورتی که در یکی از انتخاب های خود قبول شوند ، می بایست از تاریخ سی شهریورماه لغایت 2 مهرماه به صورت حضوری به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه کنند و با همراه داشتن کارت بانکی نسبت به ثبت نام حضوری و پرداخت هزینه اقدام نمایند.
متقاضیان ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه در بهمن ماه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه کلیک نمایند. همچنین در صورت علاقمندی جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ،ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیز می توانید روی لینک های آن ها کلیک نمایید.[img=600x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/03/baner-biazmoon.gif[/img]

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

چاپ این بخش

  هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ارسال‌شده توسط: iranmoshavere - دیروز, 09:37 AM - انجمن: دانشگاه جامع علمی و کاربردی - بدون‌پاسخ

[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/03/The-cost-of-enrolling-an-employment-training-exam.jpg[/img]هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


وزارت آموزش و پرورش هرساله جهت تامین نیروی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می نماید. این آزمون که ثبت نام آن در اردیبهشت ماه آغاز می شود ، مانند سایر آزمون ها دارای هزینه اولیه ای جهت نام نویسی می باشد. وجه ثبت نام جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 97 به مبلغ 36 هزار تومان است که داوطلبان در صورت داشتن شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، پس از آغاز مهلت ثبت نام  می توانند نسبت به پرداخت هزینه آن و تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند. 

 

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 36 هزار تومان می باشد و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قابل پرداخت می باشد.
میزان هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می بایست پس از آغاز مهلت ثبت نام از تاریخ 23 اردیبهشت ماه لغایت 31 اردیبهشت ماه ، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و پس از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند. این مبلغ 36 هزار تومان می باشد که می بایست با خرید کارت اعتباری به صورت اینترنتی پرداخت شود. در ادامه چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام به صورت مرحله به مرحله بیان می شود.
وزارت آموزش و پرورش به جهت تامین و تربیت نیروی کارآمد و با انگیزه اقدام به پذیرش دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی می نماید ، اما با این وجود هنوز نتوانسته تمامی نیروی مورد نیاز خود را تامین کند و مدارس کشور با کمبود معلم رو به رو هستند ، به همین جهت با برگزاری آزمون استخدامی در تلاش است تا این کمبود نیرو را با استفاده از دانش آموختگان سایر دانشگاه هاجبران نماید. ثبت نام این آزمون استخدامی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد. بنابراین آن دسته از از فارغ التحصیلان دانشگاهی که علاقمند هستند به استخدام آموزش و پرورش دربیایند ، می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، با پرداخت هزینه در نظر گرفته شده در این آزمون شرکت کنند.


نحوه ی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
[list]

[*]مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org

[*]دانلود و مطالعه کامل دفترچه ثبت نام

[*]پس از آگاهی از شرایط مندرج در دفترچه ، داوطلبین واجد شرایط باید گزینه ی ” استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی “ را از منوی سمت راست سایت سازمان سنجش انتخاب کنند.

[*]مرحله ی بعد کلیک روی گزینه ی ” ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 ” می باشد.

[*]پیش از آغاز ثبت نام لازم است تا هزینه مربوط به آن پرداخت شود. لذا در این مرحله باید روی گزینه ی ” خرید کارت اعتباری “ از منوی سمت راست سایت کلیک نمایید.

[*]در این مرحله لینک فعال ” سریال ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98 “ را انتخاب کنید.

[*]اکنون نوبت به پرداخت هزینه می رسد که باید وارد کردن اطلاعات خواسته شده نسبت به پرداخت آن به صورت آنلاین اقدام کنید.
[/list]
توجه داشته باشید که پرداخت هزینه ثبت نام تنها با استفاده از کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب که دارای رمز دوم می باشند ، به صورت آنلاین قابل پرداخت است.
[list]

[*]پس از خرید کارت اعتباری باید شماره سریال مربوطه را از سامانه دریافت نموده و سپس نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایید. همچنین نگهداری کد پیگیری ثبت نام تا پایان روند استخدام ضروری می باشد.
[/list]
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

توجه نمایید که وجه پرداختی به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد بود ، بنابراین توصیه می شود تا پیش از انجام روند ثبت نام حتما نسبت به مطالعه دفترچه ثبت نام اقدام بفرمایید.
ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از 23 اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا 31 اردیبهشت ماه ادامه دارد. داوطلبان می بایست پیش از ثبت نام ، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دانلود کرده و آن را به طور کامل آن را مطالعه کنند و سپس با آگاهی کامل از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

چاپ این بخش