توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا
#1
شرایط زندگی برندگان لاتاری ۲۰۲۳ در آمریکا برای متقاضیان این قرعه کشی بزرگ بسیار مهم است. عده زیادی رویای زندگی در آمریکا را دارند ولی دارای اضطراب نیز هستند. آن ها نمی دانند چه شرایطی در انتظار شان است. در این مطلب سعی کرده ایم مراحلی که برندگان لاتاری باید طی کنند را ذکر نماییم و شرایط زندگی در آمریکا را نیز شرح دهیم. پس با ما همراه شوید.


اطلاع از شرایط زندگی برندگان لاتاری یکی از موضوعاتی است که علاقه مندان به زندگی در آمریکا، جویای آن هستند. این افراد دوست دارند بدانند بعد از برنده شدن و مهاجرت به آمریکا، چگونه باید زندگی خود را آغاز کنند. مهم تر از همه آن که، آیا زندگی برندگان لاتاری در آمریکا مانند سایر شهروندان آمریکایی است؟ چنین سوالاتی از ذهن هر متقاضی لاتاری می گذرد و این افراد دوست دارند تصور درستی از ادامه زندگی خود در امریکا داشته باشند. مهم ترین نکته ای که هر فردی باید بداند، مزیت های زندگی در آمریکا است. شرایط زندگی برندگان لاتاری شامل بسیاری از مزیت های زندگی در آمریکا می شود.
در ادامه در رابطه با شرایط زندگی برای برندگان لاتاری 2023 در آمریکا، نحوه دریافت گرین کارت، طی نمودن مراحل اداری برندگان لاتاری در فرودگاه آمریکا، راهنمای اجاره خانه برای برندگان لاتاری، نحوه اخذ سوشیال، نحوه افتتاح حساب بانکی برای برندگان لاتاری، نحوه دریافت گواهینامه رانندگی برای برندگان لاتاری در آمریکا و همچنین خدمات دولت آمریکا برای برندگان لاتاری ۲۰۲۳ آورده شده است.


ثبت نام لاتاری 2023 از تاریخ 14 مهر ماه 1400 آغاز گردیده است.شرایط زندگی برای برندگان لاتاری در آمریکا
شرایط زندگی برندگان لاتاری 2023 به دلیل در دست داشتن گرین کارت، بسیار راحت خواهد بود. زیرا وقتی در لاتاری برنده می‌شوید و سایر مراحل دریافت ویزای دائم آمریکا را طی می‌کنید، کارتی به شما تعلق می‌گیرد که مدرک هویتی شما در داخل خاک آمریکا قلمداد می‌شود. کارت سبز یا گرین کارت، هویت شما در آمریکا است و نشان دهنده مجوزی است که از سوی دولت آمریکا به شما داده شده است تا در آمریکا به صورت دائم به زندگی، کار و تحصیل بپردازید.

توجه داشته باشید بهترین اقدامی که به شما کمک می کند تا بتوانید زندگی خوب و راحتی را در آمریکا آغاز کنید، آشنایی با قوانین زندگی در این کشور است. زیرا شما با دریافت گرین کارت شامل برخی از مزیت‌هایی می شوید که دولت آمریکا برای شهروندان خود فراهم آورده است. همچنین اطلاع از تفاوت های قوانین ایران با آمریکا می تواند به نحوه زندگی شما در آمریکا کمک کند.

شرایط زندگی برندگان لاتاری ۲۰۲۳ در ایالات متحده آمریکا نسبت به افرادی که از طریق ویزا های دیگر در آمریکا زندگی می کنند، بسیار بهتر می باشد. به طور مثال : مهاجرینی که از طریق ویزای کار وارد خاک آمریکا می شوند، فقط در برخی مشاغل می توانند فعالیت داشته باشند. اما دارندگان گرین کارت ( برندگان لاتاری ) می توانند در مشاغل دولتی نیز استخدام شوند و حوزه های کاری بیشتری در انتظارشان است. همچنین به لحاظ تحصیلی نیز، افرادی که در لاتاری برنده شده اند و اقامت دائم آمریکا را دارند، می توانند از مدارس و دانشگاه های دولتی استفاده کنند. همانطور که میبینید، شرایط زندگی برندگان لاتاری 2023 در کشور آمریکا، در بسیاری از موارد، مانند شهروندان آمریکایی است. حتی بر اساس قوانین آمریکا، برخی از افراد بعد از طی سال های اقامت در آمریکا، می توانند به عنوان شهروند آمریکایی در این کشور زندگی کنند و از تمام حمایت‌ های دولتی برخوردار شوند.

حتما بخوانید: راهنمای ثبت نام لاتاری

نحوه دریافت گرین کارت برای برندگان لاتاری در آمریکا
اطلاع از شرایط زندگی برندگان لاتاری ۲۰۲۳ در آمریکا بسیار مفید است. اما این را بدانید، شما ملزم به طی کردن مراحلی هستید تا گرین کارت را دریافت کنید. همچنین به این نکته نیز دقت کنید که از سوی برنامه لاتاری برای برندگان نامه‌ای ارسال نمی‌شود و شما باید به صورت مداوم وب سایت E_DV را بررسی نمایید. لیست برندگان در این سایت قرار می‌گیرد. وقتی نام خود را میان برندگان مشاهده کردید. مرحله بعدی این است که شما برای درخواست گرین کارت باید به دفتر USCIS در ایالات متحده مراجعه کنید یا در کنسولگری ایالات متحده در خارج از ایالات متحده بروید؟ به دلیل این که تعداد برندگان از تعداد ویزا هایی که قرار است صادر شود، بیشتر می‌ باشد؛ شما باید بلافاصله بعد از برنده شدن در لاتاری، اقدامات بعدی را انجام دهید.
وقتی از برنده شدن خود مطمئن شدید، یک رتبه عددی دریافت خواهید کرد که به شما می گوید چه زمانی می توانید برای ویزای خود درخواست دهید. ضمنا شما باید پس از دریافت ویزای مهاجرتی و قبل از سفر به ایالات متحده هزینه مهاجرت را به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده بپردازید. در غیر این صورت گرین کارت صادر نخواهد شد. وقتی برای انجام مصاحبه به کنسولگری ایالات متحده مراجعه کنید، هزینه مهاجرت نیز از شما گرفته می شود.
اگر مشخص شود که شما درخواست ویزا را باید در کنسولگری خارج از آمریکا ثبت کنید، فرم DS-260 را باید به اداره ویزا ارسال نمایید. اما اگر قرار باشد درخواست شما در آمریکا ثبت شود، باید به عنوان مهاجر موقت وارد آمریکا شده و به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده ( USCIS ) مراجعه کنید و با تشکیل فرم I-485 درخواست گرین کارت دهید.

توجه داشته باشید پس از اعلام نتایج لاتاری اگر قبل از پایان سال مالی آمریکا ( 30 سپتامبر )، درخواست خود را ثبت نکنید؛ شانس زندگی در آمریکا را از دست خواهید داد.

بیشتر بخوانید: مهلت ثبت نام لاتاری

طی نمودن مراحل اداری برندگان لاتاری در فرودگاه آمریکا
شرایط زندگی برندگان لاتاری بستگی به طی نمودن مراحلی دارد که بعد از برنده شدن باید پشت سر بگذارند. وقتی شما در مصاحبه قبول شدید، ویزای تان به مدت شش ماه معتبر است. شما حتما باید قبل از اتمام این تاریخ به ایالات متحده سفر کنید. حتما اطلاعات درج شده در گذرنامه و ویزای خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که ایرادی ندارد. اگر هر گونه اشکالی در آن مشاهده کردید فورا با اداره کنسولگری تماس بگیرید. علاوه بر گذرنامه و ویزا، یک بسته تحت عنوان بسته مهاجر به شما تحویل داده می‌شود که کاملا مهر و موم شده است. به هیچ وجه این بسته را باز نکنید زیرا باید در فرودگاه آن را به حفاظت تحویل دهید. مسئولان مدرک شما را بررسی می کنند و در صورت تایید شما می توانید ادامه مراحل را پشت سر بگذارید.

دقت داشته باشید که شاید فکر کنید شرایط زندگی برندگان لاتاری 2023 در آمریکا بسیار مشکل است، اما اینگونه نیست. قوانین آمریکا به گونه‌ای طراحی شده است که هیچ فرد کلاهبرداری نتواند وارد آمریکا شود و تمام مراحل دریافت گرین کارت به صورت قانونی طی گردد.

روزانه عده زیادی وارد آمریکا می شوند. به طور کلی همه مهاجران در فرودگاه و سایر مناطق ورودی به کشور، تحت بازرسی و نظارت گمرک و مامورین حفاظت مرزی قرار می گیرند. یکی از مواردی که توسط مامورین گمرک یا CBP بررسی می شود، موضوعات مالی است. شما می توانید از طریق پست هر مقدار پول که مایل هستید به کشور بیاورید یا از آن خارج کنید. اما اگر بیش از 10،000 دلار باشد باید آن را به CBP گزارش دهید. از دیگر نظارت های انجام شده در فرودگاه، محصولاتی است که نباید وارد آمریکا شوند. محصولاتی که به سلامت جامعه، امنیت عمومی، کارگران آمریکایی، کودکان، یا زندگی گیاهی و جانوری خانگی آسیب می رسانند یا منافع ملی آمریکا را زیر پا میگذارند؛ توسط CBP متوقف می شوند.

افراد برای شرکت در قرعه کشی بزرگ لاتاری تنها کافی است به صورت کاملا اینترنتی در سایت اصلی ثبت نام لاتاری درخواست خود را برای دریافت گرین کارت آمریکا ثبت نمایند.

بیشتر بخوانید: in care of در ثبت نام لاتاری چیست

راهنمای اجاره خانه برای برندگان لاتاری در آمریکا
شرایط زندگی برندگان لاتاری 2023 بعد از طی کردن مراحلی که در قسمت های فوق ذکر کردیم کمی راحت تر می شود. با در دست داشتن گرین کارت می توانید با خیال راحت اقدام به اجاره ملک نمایید و زندگی خود در آمریکا را شروع کنید. همانطور که هر شهر و منطقه ای در ایران میزان اجاره مشخصی دارد، در آمریکا نیز به همین شکل است. بر اساس میزان بودجه ای که دارید، باید تصمیم بگیرید در چه منطقه ای می توانید خانه اجاره کنید. سایت http://www.rentometer.com به شما کمک خواهد کرد از هزینه اجاره در هر منطقه مطلع شوید. همچنین باید تصمیم بگیرید خودتان می خواهید خانه پیدا کنید یا از مشاورین املاک کمک می گیرید.

دقت داشته باشید که بر اساس قانون هر ایالت، هزینه مشاورین املاک گاهی به عهده مستاجر و گاهی بر عهده صاحبخانه است. مثلا اگر می‌خواهید در نیویورک زندگی کنید، باید به اندازه یک ماه اجاره منزل به مشاورین املاک پرداخت نمایید.

راه حل دیگری که در ابتدای راه، شرایط زندگی برندگان لاتاری ۲۰۲۳ را آسان خواهد کرد، ارتباط با سایر مهاجران هموطن تان است. اگر بتوانید آن ها را پیدا کنید و از آن ها کمک بخواهید، در مدت زمان کوتاه تری خانه مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. یکی از قوانینی که هنگام اجاره خانه در آمریکا باید رعایت کنید، اثبات درآمد ماهانه تان است. یعنی شما باید سه برابر مبلغ اجاره، درآمد داشته باشید. با ارائه چنین مدرکی اطمینان ایجاد می شود که شما هزینه اجاره را هر ماه پرداخت خواهید کرد. سعی کنید قرارداد اجاره کاملا دقیق باشد و تمامی موارد در آن قید شده باشد. حتما هزینه اجاره را بعد از امضای قرارداد پرداخت کنید. موقع بازدید از منزل نیز، از تمام قسمت های شکسته عکس بگیرید زیرا اگر صاحبخانه از این موارد اطلاع نداشته باشد، بعد از اتمام زمان اجاره، هزینه تعمیرات از ودیعه شما کسر می گردد.

افراد برای ثبت نام لاتاری 2023 می بایست پیش از هر چیز می بایست با نحوه پر کردن فرم ثبت نام لاتاری آمریکا آشنا شوند.

بیشتر بخوانید: هزینه ثبت نام لاتاری

[عکس: instagram.gif]


نحوه اخذ سوشیال برای برندگان لاتاری در آمریکا
شرایط زندگی برندگان لاتاری ۲۰۲۳ تحت تاثیر دریافت مدرک دیگری نیز می‌باشد. وقتی شما به عنوان دارنده گرین کارت وارد خاک آمریکا می‌شوید، می‌توانید از مزایای اداره تامین اجتماعی ایالات متحده بهره‌مند شوید. مدرک سوشیال یا SSN شماره تامین اجتماعی است که به هر فرد تعلق می‌گیرد ( البته نه تمامی مهاجران ). زمانی که شانس برنده شدن در لاتاری داشتید می توانید هنگام تشکیل فرم DS-230 ( درخواست ویزای مهاجر و ثبت نام بیگانگان ) برای کارت تامین اجتماعی نیز درخواست دهید.
بعد از ثبت درخواست، اداره تامین اجتماعی پس از ورود شما به ایالات متحده یک SSN ( شماره تامین اجتماعی ) به شما اختصاص می‌دهد و برای شما کارت صادر می‌کند.این اداره کارت را به همان آدرس پستی ایالات متحده که وزارت امنیت داخلی گرین کارت شما را به آن فرستاده است، ارسال خواهد کرد. شما می‌توانید کارت تامین اجتماعی خود را ظرف 3 تا 4 هفته پس از ورود به ایالات متحده دریافت کنید.
در صورتی که بعد از گذشت 3 الی 4 هفته، کارت SSN به دست‌تان نرسید، با شماره 1-800-772-1213 تماس بگیرید. شماره تامین اجتماعی به عنوان یک شماره شناسایی ملی برای مالیات و اهداف دیگر در آمریکا استفاده می شود. این شماره را علاوه بر کارت تامین اجتماعی، در اظهارنامه مالیاتی، W-2، صورت های بانکی و فرم های قبلاً ثبت شده USCIS می توانید پیدا کنید.
علاوه بر برندگان لاتاری که موفق به دریافت گرین کارت می شوند و می توانند از مزایای سازمان تامین اجتماعی بهره مند گردند، افرادی که از طریق ویزای کاری نیز به عنوان مهاجر در آمریکا زندگی می کنند، می توانند کارت SSN دریافت نمایند. این عزیزان می توانند هنگام ارسال فرم I-765 به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS)، درخواست کارت تامین اجتماعی نیز بدهند.

توجه داشته باشید اگر زمانی کارت SSN خود را گم کردید، می توانید به مراجعه به سایت و یا اداره تامین اجتماعی، مجددا کارت خود را دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید: مشکل ثبت نام لاتاری

نحوه افتتاح حساب بانکی برای برندگان لاتاری در آمریکا
شرایط زندگی برندگان لاتاری 2023 موقعیتی را فراهم می‌ آورد که افراد بتوانند در آمریکا بدون داشتن کارت SSN، اقدام به افتتاح حساب نمایند. طبق قوانین، یک خارجی می تواند یک حساب بانکی در ایالات متحده داشته باشد. بیشتر بانک های کوچک به شهروندان آمریکایی و افرادی که اقامت دائم را دارند، اجازه افتتاح حساب می دهند. با این حال، شما مهاجران عزیز می‌ توانید در بانک های بزرگتر مانند بانک ایالات متحده، بانک TD، بانک آمریکا، چیس و ولز فارگو نیز یک حساب جاری و یک حساب پس انداز داشته باشید.
قوانین افتتاح حساب در آمریکا بسیار سفت و سخت است و مدارک هویتی مشتریان به دقت بررسی می شود. برخی از بانک ها بدون ارائه شماره تامین اجتماعی، برای مهاجران افتتاح حساب را انجام می دهند. اما در برخی مواقع ممکن است از شما شماره SSN را نیز درخواست کنند. اما مهم ترین مدارک هویتی که باید به عنوان مهاجر به مسئولان شعبه های بانکی ارائه دهید، شامل موارد زیر می شود :

گذرنامه به روز
شناسنامه دولتی محل صدور
کارت شناسایی بیگانه ( گرین کارت )
شناسه کنسولی
گواهینامه رانندگی خارجی
قبض آب و برق، اظهارنامه مالیاتی یا قبض دیگری که نام و آدرس فعلی شما را نشان دهد.
یک کپی از قرارداد اجاره که نام و آدرس فعلی شما را نشان دهد.

همانطور که ملاحظه می‌کنید، نحوه زندگی برندگان لاتاری در آمریکا قدم به قدم تکمیل می‌ شود و مهاجران می‌ توانند خود را با شرایط و قوانین ایالات متحده وقف دهند. بهتر است برای اقامت و زندگی راحت تر در آمریکا، تمامی مدارک خواسته شده را از طریق طی مراحل قانونی کسب کنید و برای خود مشکلی ایجاد ننمایید. در آمریکا همانطور که برای مهاجرین قوانینی در نظر گرفته می شود تا مانند سایر شهروندان زندگی راحتی داشته باشند، در صورتی که فردی قانون شکنی کند، به شدت با او برخورد خواهد شد.

افراد می بایست برای شرکت در بخت آزمایی بزرگ لاتاری هنگام ثبت نام تمامی دستورالعمل های ثبت نام لاتاری آمریکا را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: نداشتن پاسپورت برای ثبت نام لاتاری

نحوه دریافت گواهینامه رانندگی برای برندگان لاتاری در آمریکا
شرایط زندگی برندگان لاتاری ۲۰۲۳ در آمریکا، با دریافت گواهینامه رانندگی می تواند بهتر شود. زیرا شما می‌ توانید پس از مدتی ماشین خریده و رفت و آمد راحت تری داشته باشید. شهروندان آمریکایی در سن 16 سالگی می‌توانند گواهینامه رانندگی دریافت کنند. اما مهاجران باید مراحل پیچیده تری را طی نمایند تا گواهی نامه به دست‌شان برسد. یکی از مهم‌ ترین موارد در رابطه با اخذ گواهینامه رانندگی برای مهاجران، ایالت و شهر محل زندگی و همچنین نحوه مهاجرت است.

نکته مثبت ماجرا آن جاست که شما به عنوان مهاجر در اکثر ایالت‌ ها، اجازه دریافت گواهینامه را دارید. مهاجران در ایالت‌ های : کالیفرنیا، کلرادو، کانکتیکات، دلاور، منطقه کلمبیا، هاوایی، ایلینوی، مریلند، نوادا، نیوجرسی، نیومکزیکو، نیویورک، اورگان، یوتا، ورمونت، ویرجینیا و واشنگتن می توانند به راحتی گواهینامه دریافت کنند.

در واقع نحوه دریافت گواهینامه، به موارد ذکر شده بستگی دارد. اگر در لاتاری برنده شده و گرین کارت خود را نیز دریافت کرده‌اید، نوبت به گرفتن گواهینامه رسیده است. برای اخذ گواهی نامه به : ID، مدرک اقامت در ایالت، مدرک تامین اجتماعی، گواهینامه رانندگی از کشور مادری و گذرنامه نیاز دارید. آزمون رانندگی در ایالات متحده نیز مانند ایران و بسیاری کشور های دیگر به صورت کتبی و عملی است. بخش کتبی امتحان مربوط به قوانین راه و روش‌ های ایمنی می‌شود. در صورتی که در این آزمون قبول نشوید، اجازه شرکت در آزمون عملی رانندگی را هم نخواهید داشت.
هنگام آزمون عملی، شما در یک قسمت مانور و یک قسمت رانندگی در جاده باید قبول شوید. وقتی شما گرین کارت خود را دریافت کردید، می‌توانید مجوز رانندگی بین المللی ( IDP ) را نیز اخذ نمایید. این مجوز به شما این امکان را می‌دهد در 150 کشور در سراسر جهان رانندگی کنید. اگر می خواهید به کشور های دیگر سفر کنید، علی الرغم داشتن اتومبیل یا کرایه آن، داشتن گواهینامه بین المللی بسیار ایده آل است.

افرادی که به دنبال شماره پاسپورت خود می باشند می توانند برای دریافت شماره پاسپورت با کد ملی برای ثبت نام لاتاری 2023 به راحتی اقدام نمایند.

بیشتر بخوانید: شرایط عکس لاتاری

خدمات دولت آمریکا برای برندگان لاتاری
شرایط زندگی برندگان لاتاری 2023 در آمریکا از سوی دولت فراهم می‌شود زیرا حضور مهاجران برای ایالات متحده مزیت‌هایی دارد. این مزیت‌ ها شامل : افزایش تولید اقتصادی و سطح زندگی، کارآفرینان بالقوه، افزایش تقاضا و رشد، نیروی کار ماهر تر، سود خالص برای درآمد های دولت ،مقابله با افزایش سن جمعیت و بازار کار منعطف تر می شود.
در واقع دولت آمریکا برای رسیدن به موارد ذکر شده، مهاجران خود را گلچین می‌کند و به همین دلیل مراحل دریافت اقامت آمریکا مشکل است. دولت آمریکا برای دستیابی به مزیت های ذکر شده، قوانینی وضع می کند تا مهاجران به ویژه دارندگان گرین کارت، از بیشتر مزایایی که شهروندان آمریکایی برخوردار هستند، بهره مند شوند.

توجه داشته باشید عموم مهاجران از میان جوانان انتخاب می شوند و برای آنان زمینه های کاری متفاوتی فراهم است. همانطور که پیشتر نیز ذکر شد، افرادی که دارای گرین کارت هستند، در حوزه های مختلف شغلی می توانند وارد شوند، حتی مشاغل دولتی. اما جالب اینجاست، نیروی جوانی که توسط آمریکا جذب می شود، اغلب کار آفرین بوده و موجب تولید محصولات نوآورانه می شوند.

وقتی شما گرین کارت خود را دریافت می‌کنید، برای شما محدودیت کار و زندگی ایجاد نمی‌شود. بلکه شما آزاد هستید در هر ایالت که مایل هستید زندگی جدید خود را آغاز کنید. سفر کردن به شهر ها و ایالت های مختلف آمریکا از دیگر مزایایی است که برای برندگان لاتاری ۲۰۲۳ در آمریکا مهیا می باشد. اگر بعد از پنج سال زندگی در آمریکا، با یک فرد آمریکایی ازدواج کنید، با گذشت سه سال می توانید درخواست شهروندی آمریکا بدهید. همچنین شما واجد شرایط دریافت شهریه محلی می شوید، یعنی می توانید مانند شهروندان آمریکایی هزینه کمتری برای شهریه کالج، دانشگاه یا هنرستان پرداخت کنید. شما با گذشت ده سال زندگی در آمریکا، می توانید گرین کارت خود را مجددا تمدید کنید و به زندگی خود در ایالات متحده ادامه دهید.

افراد پس از ثبت نام در سایت اصلی لاتاری می بایست تا زمان اعلام نتایج لاتاری آمریکا کد پیگیری لاتاری را نزد خود نگهدارند.

در ادامه بخوانید: زمان قرعه کشی لاتاری

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا در کانال تلگرام حقوقی دینا عضو شوید، همچنین کارشناسان مرکز مشاوره دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا پاسخ دهند.


آخرین اخبار مرتبط با لاتاری

27 مهر 1400

بر اساس اعلام اطلاعیه های رسمی زمان مهلت ثبت نام لاتاری سال 2023 تا تاریخ 18 آبان ماه سال 1400 اعلام گردیده است و این بازه زمانی برای ثبت نام لاتاری 2023 تمدید نخواهد داشت.
سوالات متداول

1- ✔️شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا به چه صورت می باشد؟
✔️شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا می تواند متفاوت باشد که در متن مقاله بیان شده است.

2- ✔️شرایط اجاره خانه برای زندگی برندگان لاتاری در آمریکا به چه صورت است؟
✔️شرایط اجاره خانه برای زندگی برندگان لاتاری در آمریکا به روش های مختلف است که در متن مقاله آمده است.

3- ✔️شرایط دریافت گواهینامه رانندگی برای برندگان لاتاری در آمریکا به چه صورت می باشد؟
✔️شرایط دریافت گواهینامه رانندگی برای برندگان لاتاری در آمریکا قوانین مختص به خودش را دارد که در متن مقاله آورده شده است.
منبع : شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا
پاسخ


پیام‌های این موضوع
شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا - توسط heyvalaw - 21-10-2021, 11:47 AM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زمان ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 heyvagp1 1 3,188 03-01-2023, 04:26 PM
آخرین ارسال: fateme27
  فرم ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا heyvalaw 0 4,928 01-12-2021, 02:33 PM
آخرین ارسال: heyvalaw
  دستور العمل ثبت نام لاتاری 2024 heyvalaw 0 4,467 01-12-2021, 02:29 PM
آخرین ارسال: heyvalaw
  زمان اعلام نتایج لاتاری 2023 heyvagp1 0 4,434 01-12-2021, 01:38 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  دریافت شماره پاسپورت با کد ملی برای ثبت نام لاتاری 2024 heyvagp1 0 3,448 01-12-2021, 01:35 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  نداشتن پاسپورت برای ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 heyvagp1 0 2,463 01-12-2021, 01:27 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  مشکل ثبت نام لاتاری 2024 heyvalaw 0 2,565 25-11-2021, 12:02 PM
آخرین ارسال: heyvalaw
  زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ heyvalaw 0 2,628 18-11-2021, 11:41 AM
آخرین ارسال: heyvalaw
  راهنمای ثبت نام لاتاری 2024 heyvalaw 0 2,567 18-11-2021, 11:35 AM
آخرین ارسال: heyvalaw
  ترجمه فرم ثبت نام لاتاری آمریکا ۲۰۲۳ heyvalaw 0 3,128 06-10-2021, 01:48 PM
آخرین ارسال: heyvalaw

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان