توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه نصب ایزوگام دیوار ساختمان و سرویس بهداشتی
#1
                                                
 
 
ایزوگام دیوار راهی مطمعن برای جلوگیری از نفوذ هرگونه نم و رطوبتی به قسمت های داخلی دیوار و همچنین و محافظت از آن در مقابل گرما،سرما و تابش خورشید است. ایزوگام را حل صددرصد قطعی برای جلوگیری از انعکاس نور به شمار می رود تفاوت دارد.ایزوگام سرویس بهداشتی و همجنین ایزوگام دیوار ساختمان دارای فوت و فن هایی هستند که در ادامه مقاله به آن می پردازیم.
 
 
 
نصب ایزوگام روی دیوار بدون داربست
 نصب ایزوگام دیوار بدون داربست  دارای یک‌سری مزیت‌هاست که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره‌شده‌است: • وزن کم نصب سهل و کم‌هزینه روشی مؤثر در حفاظت از دیوار در مقابل گرما و سوز و سرما و همینطور تخریب به وسیله عوامل متفاوت وقابل ذکر میباشد که ایزوگام دیوار ساختمان در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی قابل توصیه میباشد و به همین جهت می‌توان از آن به‌عنوان یک‌راه کم‌هزینه برای زیباسازی نیز یادکرد. در نحوه نصب ایزوگام بدون داربست، اختلال دسترسی به امکانات موردنظر با استفاده از یک بالا بر (کلایمبر) حل شده‌است. هزینه‌های انجام‌گردیده برای این روش سوای از بحث خریداری و مواد اولیه دربرگیرنده پیچ و رول‌پلاک نیز می‌باشند. همان طور که از نامش پیداست در روش نصب ایزوگام روی دیوار بدون داربست نیازی به نصب داربست و خطرات آن نیست.
 
 
 
 

چه ارتفاعی جهت ایزوگام یا این که قیرگونی نیاز به بستن داربست داراست؟
 برای اجرای ایزوگام با ارتفاع بیشتر از 4 متر به طبع نیاز به بستن داربست می باشد. تا نصاب ایزوگام یا این که قیر گونی به راحتی بتواند روی آن کار نماید و مبتلا آسیب نشود. در برخی از پروژه های ساختمانی و استخر ها اجرای ایزوگام به درستی انجام نمی‌شود چون بجای اجرای ایزوگام از درون از پشت دیواره ها انجام می‌گیرد در صورتی‌که بایستی دیواره های میانی استخر عایقکاری گردد نه بیرونی. اما در عایقکاری بدنه یا این که دیوار ساختمان بهتر میباشد اجرای ایزوگام یا این که قیرگونی از خارج انجام گیرد ، اما در برخی مورد ها به جهت چسبیده بودن دیوار، به دیواره های ساختمان کناری این فرمان قابلیت و امکان پذیر نخواهد بود.
 
 
 
 
مزایا ایزوگام برای عایق کردن سرویس بهداشتی
 قیمت پایین ایزوگام نسبت به بقیه عایق‌های رطوبتی نو مانند عایق‌های نانو و رنگ‌های عایق از مزایای آن محسوب میشود. عملکرد ایزوگام با وجود قیمت بالاتر نسبت به قیرگونی، افراد زیادی را به سمت استفاده از آن جذب نموده است.
 
 
مراحل انجام ایزوگام سرویس بهداشتی
شیوه ایزوگام سرویس بهداشتی با اینکه ساده میباشد، بسیار اصلی میباشد. موارد پایین دربرگیرنده مراحلی می باشند که از در آغاز تا انتهای اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی بایستی با بهترین ایزوگام سرویس بهداشتی انجام شوند: 1. مساحت توالت را احتساب فرمایید، دقت داشته باشید که عایق بایستی، هم در کف دستشویی پهن خواهد شد هم در دیواره‌ ها مصرف شود. 2. ایزوگام خوب برای دستشویی انتخاب نمایید. نوع برند محصول در خرید ایزوگام سرویس بهداشتی بایستی مد نظر قرار گرفته شوند. 3. سطحی را که قرار میباشد عایق‌کاری گردد، زیرسازی نمائید، زیرسازی سطح عمل در میزان بسیار تاثیرگذار میباشد. 4. در شرایطی‌که برای زیرسازی از سیمان به کارگیری کرده‌اید، حوصله نمائید تا سطح فعالیت به طور کامل کم آب خواهد شد. 5. همگی لوله‌ها به غیر از یکی آن ها که مرتبط با دستشویی خارجی میباشد را برش دهید، تشخیص لوله دستشویی خارجی فعالیت پیچیده‌ای وجود ندارد، لوله دوازده سانتی مرتبط با دستشویی خارجی میباشد. 6. لوله‌های آب گرم و آب سرد را با گچ پوشش دهید. به دلیل آن که دمای بالای محیط حین اجرای ایزوگام توالت، ممکن میباشد لوله‌ها را گزینه جراحت قرار دهد. 7. سطح سیمانی را در بالا به خوبی با قیر و گونی پوشش دهید. 8. عایق‌های پیش‌ساخته را برش دهید. برش عایق با توجه به اندازه‌های لازم برای درون لوله فاضلاب یا این که کف شور صورت پذیرد. برای سطح کلی کار، قطعات بزرگتری از عایق برش بزنید. 9. با به کار گیری از حرارت، عیایق‌ها را روی سطح عمل بچسبانید.
 
 
 

دست اندرکاران موءثر بر هزینه قیرگونی
 برآورد و تخمین قیمت قیرگونی در تهران  بسته به متراژ و مساحتی که قرار میباشد عایق‌کاری صورت پذیرد، واحد سنجش وسعت و اما نوع متریالی که قرار میباشد در فعالیت مصرف شود و اما اینکه اجرای قیرگونی مرتبط با پشت‌بام میباشد یا این که سرویس‌بهداشتی و یا این که آشپرخانه و ... مختلف خواهد بود. همینطور اینکه قیرگونی به طور یک لایه، دولایه و یا این که سه لایه صورت پذیرد یا این که سطوحی که به عایق‌کاری نیاز دارند می بایست ترمیم و بهینه‌سازی شوند یا این که نه و متغیرهایی از این دست هم به عنوان مثال عوامل موءثر بر هزینه قیرگونی محسوب می شوند. در مجموع اجرت قیرگونی‌ کار، محل انجام قیرگونی، مساحت سطحی که می بایست قیرگونی گردد، روش انجام قیرگونی و حتی وضعیت آب و هوایی مبلغ روی فاکتور انجام قیرگونی را بالا و پایین می‌نماید.
پاسخ


پیام‌های این موضوع
نحوه نصب ایزوگام دیوار ساختمان و سرویس بهداشتی - توسط kharazmsaze - 03-09-2020, 09:56 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انیمیشن نحوه کوچک کردن سینه زنان jarahezibai 0 32 26-11-2020, 03:28 PM
آخرین ارسال: jarahezibai
  فیلم و انیمیشن نحوه کوچک کردن سینه jarahezibai 0 27 25-11-2020, 12:06 PM
آخرین ارسال: jarahezibai
  چگونه بهترین نمایندگی نصب ایزوگام در تهران را انتخاب کنیم؟ kharazmsaze 6 392 22-11-2020, 01:07 PM
آخرین ارسال: kharazmsaze
  بهترین انواع ایزوگام پشت بام چه ویژگی‌هایی دارد؟ kharazmsaze 0 21 21-11-2020, 01:54 PM
آخرین ارسال: kharazmsaze
  بهترین ایزوگام بازار چیست؟ kharazmsaze 0 25 21-11-2020, 01:52 PM
آخرین ارسال: kharazmsaze
  نحوه اعتراض به نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد edumoshaver 0 36 17-11-2020, 09:56 AM
آخرین ارسال: edumoshaver
  نحوه ورود و ثبت نام در سایت آموزشیار دانشگاه آزاد edumoshaver 0 29 17-11-2020, 09:55 AM
آخرین ارسال: edumoshaver
  معرفی انواع نمای سنگی ساختمان و ویژگی های آن sazi09 0 109 11-11-2020, 07:50 PM
آخرین ارسال: sazi09
  فروش و پخش عمده ایزوگام در تهران kharazmsaze 0 124 07-11-2020, 02:54 PM
آخرین ارسال: kharazmsaze
  معرفی روش ساخت و نحوه اجرای نمای سرامیکی sazi09 0 88 03-11-2020, 06:07 PM
آخرین ارسال: sazi09

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان