توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخدام بانک تجارت
#1
[/url]
[url=https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2020/05/Recruitment-of-Tejarat-Bank.jpg][عکس: Recruitment-of-Tejarat-Bank.jpg]
استخدام بانک تجارت 99
نقل قول:برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استخدام بانک تجارت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –

نقل قول:تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنیدبخش اعظمی از فعالیت های اقتصادی کشور بر عهده نظام بانکی می باشد. در همین راستا هر ساله سیستم های خصوصی و دولتی فعال در حوزه بانکداری، نسبت به جذب نیروی مورد نیاز خود از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری اقدام می نمایند. فراخوان استخدام توسط هر یک از بانک های کشور ممکن است صرفا شامل مصاحبه بوده و یا پیش از آن، آزمونی کتبی به منظور سنجش میزان اطلاعات و دانش داوطلبان برگزار گردد.

بانک تجارت نیز از آن دسته بانک هایی می باشد که در سال های اخیر در زمینه استخدام نیروی جدید فعال بوده و طی فراخوان های مختلف، به جذب افراد واجد شرایط استخدام بانک تجارت در سمت های گوناکون پرداخته است. در این مقاله قصد داریم فرآیند استخدام این بانک را در جنبه های مختلف مورد بررسی قرارد داده و اطلاعات مفیدی را پیرامون شرایط و زمان ثبت نام داوطلبان ارائه نماییم.

رشته های تحصیلی مورد نیاز استخدام در بانک تجارت در هر دوره از برگزاری آن متفاوت بوده و متناسب با عناوین شغلی تعیین می شوند.

بانک تجارت از چه طریقی اقدام به جذب نیرو می کند؟

آخرین دوره ای که فرآیند استخدام داوطلبان اشتغال در بانک تجارت با برگزاری آزمون کتبی آغاز شد، به خرداد ماه سال 96 باز می گردد که پس از رقابت داوطلبان در آزمون، از دارندگان حدنصاب نمره علمی برای حضور در مصاحبه حضوری و گزینش دعوت به عمل آمد.

پس از تاریخ مذکور، بانک تجارت در خرداد ماه و شهریور ماه سال 96 و همچنین آذر ماه سال 98 نیز آگهی استخدام منتشر کرد با این تفاوت که دیگر خبری از آزمون کتبی نبود و صرفا داوطلبان واجد شرایط می بایست رزومه خود را متناسب دستورالعمل های مربوطه به ایمیلی که در متن آگهی درج شده بود، ارسال می کردند. در این روش جذب نیرو، داوطلبانی که روزمه آن ها مورد تایید کارشناسان مربوطه قرار بگیرد، برای انجام سایر مراحل از جمله بررسی مدارک، مصاحبه، گزینش و انجام معاینات پزشکی دعوت می شوند.

نکته دیگری که لازم است در رابطه با استخدام بانک تجارت بدانید آن است که در اطلاعیه های اخیر این بانک، تنها فارغ التحصیلان یک سری از دانشگاه های خاص مجاز به ارسال رزومه و شرکت در فراخوان استخدام بودند. برای مثال دعوت به همکاری این بانک در آذر ماه سال 96 تنها مختص فارغ التحصیلان دوره روازنه دانشگاه کردستان بود و یا در شهریور ماه همان سال، صرفا دانش آموختگان دانشگاه های شهید بهشتی، تهران، امیرکبیر و صنعتی شریف می توانستند به منظور استخدام در بانک تجارت، رزومه خود را ارسال نمایند. در نهایت نیز با در نظر گرفتن بالاترین معدل و بررسی سوابق علمی و مهارت های تخصصی مورد نیاز بانک، از متقاضیان واجد شرایط دعوت به عمل آمد.

با توجه به موارد فوق می توان دریافت که برای اطلاع از نحوه استخدام بانک تجارت باید منتظر انتشار آگهی مربوطه از سوی بانک باشیم و تا پیش از آن، امکان ارائه اطلاعات دقیق درباره چگونگی جذب نیروی جدید توسط این بانک وجود ندارد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک تجارت

بانک تجارت زمان دقیق نام نویسی آزمون استخدامی خود را در قالب اطلاعیه ای از طریق سایت اختصاصی خود به نشانی tejaratbank.ir در اختیار داوطلبان قرار می دهد. با توجه به این که در حال حاضر هیچ فراخوانی مبنی بر استخدام بانک تجارت در سال جاری منتشر نشده است، لذا زمان ثبت نام داوطلبان نیز نامعلوم می باشد.

بد نیست بدانید که آخرین فراخوان جذب نیروی بانک تجارت در 30 آذر ماه سال 98 منتشر شد که مطابق با آن، تنها فارغ التحصیلان رشته حقوق مقطع کارشناسی و دارندگان مدرک کارشناسی ارشد در رشته های حقوق خصوصی و حقوق جزاء از دانشگاه کردستان (نوبت روازنه) مجاز به ثبت نام و ارسال رزومه بودند. در صورت اعلام نیاز این بانک در سال 99، اخبار مربوطه از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی در اختیار شما همراهان گرامی ایران مشاوره قرار خواهد گرفت.

راهنمای ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت

در صورتی که استخدام بانک تجارت بدون برگزاری آزمون کتبی پیگیری شود، ابتدا لازم است داوطلبان رزومه کامل خود را به همراه اسکن مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برای آقایان) به ایمیل مندرج در متن آگهی ارسال نمایند. توجه داشته باشید که اطلاعیه استخدام از طریق سایت استخدام بانک تجارت به آدرس tejaratbank.ir منتشر می گردد.

چنانچه بنا بر تشخیص بانک تجارت، نیاز به برگزاری آزمون کتبی به عنوان اولین مرحله از روند جذب نیروی جدید باشد، لازم است داوطلبان مراحل ثبت نام خود را از سایت اختصاصی این بانک به نشانی tejaratbank.ir به انجام برسانند.

بدین منظور می بایست علاوه بر تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی و درج اطلاعات مورد در خواست در سامانه مذکور، اسکن مدارک خود را نیز بارگذاری نموده و همچنین مبلغی که به عنوان هزینه نام نویسی در آزمون استخدامی بانک تجارت تعیین شده است را نیز پرداخت نمایید. در نهایت، صدور کد پیگیری به منزله آن است که ثبت نام شما با موفقیت انجام شده و لازم است آن را برای دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتایج آزمون نزد خود نگه دارید.

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت

شرایط داوطلبان برای استخدام در هر یک از ارگان های خصوصی و دولتی کشور با یکدیگر متفاوت بوده و حتی ممکن است در دوره های مختلف، دستخوش تغییراتی شود. شرایطی که در ادامه مقاله مشاهده می کنید، با توجه به آخرین فراخوان استخدام بانک تجارت جمع آوری شده و به اطلاع شما عزیزان رسیده است.

در صورتی که این بانک در سال جاری نسبت به استخدام نیروی جدید اقدام نموده و اطلاعیه مرتبط با آن را منتشر کند، تغییرات احتمالی در هر یک از موارد زیر اعمال خواهد شد.

شرایط عمومی

[list]
[*]اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
[*]داشتن تابعیت ایرانی و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی مصرح در قانون اساسی
[*]نداشتن سابقه کیفری موثر منتهی به محرومیت از حقوق اجتماعی و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی
[*]عدم اعتیاد به مواد مخدر، دخانیات و روان گردان
[*]داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم برای آقایان
[*]عدم سابقه عضویت و یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی مخالف با نظام جمهوری اسلامی ایران
[*]داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم برای آقایان
[/list]
شرایط اختصاصی

[list]
[*]داشتن حداکثر سن 28 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و حداکثر سن 32 سال برای دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد
[*]داشتن حداقل معدل 17 در هر یک از مقاطع تحصیلی مذکور
[*]بومی بودن در استان مورد نظر
[/list]
ملاک های تشخیص بومی بودن داوطلب

[list]
[*]متقاضی می بایست متولد استان مورد تقاضای خود باشد.
[*]داوطلب باید یک مقطع از دوران تحصیل خود را (حداقل چهار سال به صورت متوالی) در استان مورد تقاضا گذرانده باشد.
[*]ارائه مدرک معتبر سند مالکیت و یا اجاره نامه با کد رهگیری، حداقل به مدت سه سال پیوسته در استان مورد تقاضا نیز از دیگر ملاک های تعیین بومی بودن داوطلبان به شمار می رود.
[/list]
رشته های مورد نیاز برای استخدام در بانک تجارت

رشته ها و عناوین شغلی هر یک از دوره های جذب نیروی بانک تجارت متفاوت بوده و با توجه به نیاز شعب مختلف آن تعیین می شوند. به منظور آشنایی شما عزیزان با لیست رشته های مذکور در چند دوره اخیر استخدام این بانک، به معرفی آن ها در جدول زیر می پردازیم.

رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی بانک صادرات
زمان فراخوان
رشته تحصیلی
گرایش
مقطع
آذر ماه سال 98
حقوق

کارشناسی
حقوق
حقوق خصوصی و حقوقی جزاء
کارشناسی ارشد
شهریور ماه 96
مهندسی کامپیوتر
معماری سیستم های کامپیوتری
کارشناسی ارشد
طراحی و پیاده سازی نرم افزار
مهندسی نرم افزار
مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
شبکه های کامپیوتری و امنیت اطلاعات
کارشناسی ارشد
مدیریت فناوری اطلاعات
مدیریت خدمات و توسعه فناوری
دکتری
کسب و کار هوشمند
کارشناسی ارشد
مدیریت راهبردی و آینده پژوهی
آینده پژوهی
دکتری
خرداد ماه 96
حسابرسی
کلیه گرایش ها
کارشناسی ارشد و دکتری
حسابداری
مدیریت مالی
فروردین ماه سال 96
مدیریت
دولتی، صنعتی، بازرگانی، بورس، مالی، بیمه، امور بانکی (بانکداری)، MIS، فناوری اطلاعات، امور شعب، اجرائی، اطلاعات و ارتباطات، کسب و کارهای کوچک
کارشناسی
علوم اقتصادی
اقتصاد، نظری، پول و بانکداری، اسلامی، بازرگانی، صنعتی، بین الملل، اقتصادسنجی
مهندسی کامپیوتر
کلیه گرایش ها
مهندسی صنایع
ریاضی
آمار
حسابداری
بانکداری و امور بانکی

در صورت استخدام بانک تجارت به روش برگزاری آزمون کتبی و یا ارسال رزومه، قبول شدگان مرحله ابتدایی می بایست به منظور پذیرش نهایی در سایر مراحل استخدام از جمله مصاحبه تخصصی و روان شناختی، گزینش و انجام معاینات پزشکی نیز حضور به عمل آوره و در هر یک از این مراحل، موفق ظاهر شوند.

استخدام بانک کشاورزی نیز می تواند از جمله گزینه های مناسب برای کارجویانی به شمار رود که علاقه مند به اشتغال در نظام بانکی کشور می باشند. فرآیند جذب نیرو در این بانک نیز مستلزم برخورداری از شرایط استخدام بانک کشاورزی و همچنین موفقیت در مصاحبه آزمون استخدامی بانک کشاورزی می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد شرایط استخدام بانک کشاورزی و یا هر یک از موارد فوق، می توانید روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

[عکس: baner-telegram-new-estekhdami2.gif]

نقل قول:برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استخدام بانک تجارت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –

نقل قول:تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنیدسوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…منبع: استخدام بانک تجارت
پاسخ


پیام‌های این موضوع
استخدام بانک تجارت - توسط iranmoshavere - 17-05-2020, 01:01 PM

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان