توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی و کارشناسی 99-1400
#1
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی و کارشناسی 99-1400
سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن 99
جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400-99 ترم بهمن در مقاطع کاردانی و کارشناسی – اطلاع از رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزاد و ویرایش ثبت نام بدون آزمون آزاد با شماره های زیر تماس بگیرید
9099072952 تماس از سراسر کشور –  9092305587 تماس از استان تهران
پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
 
 
جزئیات ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن 99
پیرو این اطلاعیه دانشگاه آزاد تمامی متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در کد رشته های موجود در واحد های سراسر کشور می توانند از امروز مراحل ثبت نام خود را با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون و یا تماس با مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد با شماره های تماس بگیرید ضمنا متقاضیان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اطلاعیه این صفحه را با دقت مطالعه نمایند.
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی ترم بهمن 99 امسال بر خلاف سال های گذشته بسیار زودتر از موعد در حال انجام گیری می باشد لذا متقاضیان محترم توجه داشته باشند با توجه به محدودیت در ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در اولین فرصت با مرکز ثبت نام دانشگاه آزاد به شماره 9099072952 تماس بگیرند و امور ثبت نام خود را پیگیری نمایند.
ضمنا به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رسانیم سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد از نشانی azmoon.org به نشانی azmoon.iau.ac.ir تغییر نشانی داده ضمنا در راستای رفاه حال متقاضیان محترم در صورتی که وارد نشانی قبلی نیز شوید به صورت خودکار به سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتقل خواهید شد.
 
شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن 1400-99
داوطلبانی که مایل به ثبت نام در دانشگاه آزاد می باشند، باید از شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشند. دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی برای تمامی داوطلبان الزامی می باشد. با توجه به اینکه ثبت نام در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به صورت جداگانه صورت می پذیرد، لذا در ادامه در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی هر دو مقطع توصیحاتی را ارائه خواهیم نمود.
 
 
شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد
[list]
[*]دارا بودن مدرک دیپلم برای داوطلبان نظام جدید 6-3-3 الزامی خواهد بود. همچنین آن دسته از داوطلبانی که در حال حاضر شاغل به تحصیل می باشند، در صورتی که تا قبل از پذیرش در دانشگاه، مدرک خود را دریافت نمایند، خواهند توانست در ثبت نام  شرکت نمایند.
[*]آن دسته از فارغ التحصیلانی که مایل به ثبت نام کنکور 99 می باشند، در صورتی خواهند توانست در این ثبت نام شرکت نمایند که دارای مدرک کاردانی باشند.
[*]با توجه به اینکه پذیرش دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی صورت می پذیرد، لذا داوطلبان در صورت برخورداری از شرایط معدلی لازم می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.
[*]ثبت نام و پذیرش برای داوطلبان پسر در صورتی امکان پذیر است که دارای کارت معافیت از خدمت باشند و یا معافیت تحصیلی را اخذ نموده باشند.
[*]داوطلبان باید از شرایط  معدلی ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون برخوردار باشند.
[/list]
 
شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد
[list]
[*]دارا بودن مدرک دیپلم برای داوطلبان نظام قدیم متوسطه یا گواهی دیپلم و همچنین مدرک پیش دانشگاهی برای تمامی داوطلبان الزامی خواهد بود.
[*]داوطلبانی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند، به هیچ عنوان امکان ثبت نام را نخواهند داشت.
[*]فارغ التحصیلانی که دارای مدارک کاردانی پیوسته و ناپیوسته می باشند اما از شرایط لازم برخوردار نیستند، امکان ثبت نام را نخواهند داشت.
[*]متقاضیانی که دارای مدرک حوزوی می باشند و این مدرک مورد تائید حوزه علمیه قرار گرفته است، می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.
[*]داوطلبانی که در گذشته در دانشگاه تحصیل نموده اند اما از دانشگاه اخراج شده و یا از تحصیل انصراف داده اند، برای مقاطع پایین تر از مقطع تحصیلی مورد نظر امکان ثبت نام را نخواهند داشت.
[*]برخورداری از شرایط جسمانی و روانی برای برخی از رشته ها الزامی می باشد.
[/list]
 
لازم به ذکر است سامانه ثبت نام بدون آزمون مهر و بهمن 1400-99 دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org به صورت شبانه روزی فعال بوده و داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام یا تماس با مرکز ثبت نام (9099072952 ) مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.
 
 
 
جهت اطلاع از جزییات بیشتر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 1400-99 عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل باشید
 
 
 
مشاوره انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد 99
ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور همواره از مهم ترین رویداد های تحصیلی در تقویم آموزشی کشور است که در هر سال تحصیلی در دو نیمسال یا همان ترم مهر و بهمن دانشجو می پذیرد ، اکثر متقاضیان پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد از داوطلبان کنکوری هستند که نتایج قابل قبولی در کنکور بدست نیاورده اند یا انتخاب رشته صحیحی نداشته اند که در رشته محل مورد نظر خود پذیرفته نشده اند.
 
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیز همانند کنکور سراسری دارای مرحله انتخاب رشته خواهد بود شایان ذکر است داوطلبان محترم می توانند در بیست انتخاب مختلف به ترتیب اولویت جهت انتخاب رشته اقدام نمایند.
 
 
انتخاب رشته صحیح جهت ثبت نام بدون کنکور نیز مانند انتخاب رشته کنکور سراسری دارای اهمیت فراوانی است شایان ذکر است سوابق تحصیلی متقاضی تاثیر فراوانی در انجام ثبت خواهد داشت شایان ذکر است سوابق تحصیلی متقاضی تاثیر مستقیم و بسزایی در ثبت نام در اولویت های ابتدایی متقاضی خواهد داشت لذا در این راستا مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد امکان مشاوره انتخاب رشته و معرفی بازار کار و چارت درسی رشته های مختلف را برای متقاضیان ثبت نام از سراسر کشور فراهم نموده است شایان ذکر است متقاضیان محترم می توانند از سراسر کشور جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و مشاوره و راهنمایی انتخاب رشته با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور9092305587 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند.
 
 
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 1400-99
زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیز از مهم ترین موضوعاتی است که می تواند در ثبت نام شما موثر باشد ، ثبت نام بدون آزمون معمولا دوبار در سال انجام می گیرد ، یک بار برای ورودی های نیمسال اول سال تحصیلی 1400-99 یا همان ورودی های ترم بهمن 1400-99 و بار دیگر برای ورودی های نیمسال دوم سال تحصیلی یا همان ورودی های ترم بهمن 1400-99 از طریق سامانه ثبت نام بدون آزمون مهر و بهمن 1400-99 به نشانی azmoon.org انجام می شود.
زمان ثبت نام بدون کنکور مهر ماه از مرداد ماه آغاز شده و تا زمان شروع کلاس های نیمسال اول 98-99 یا همان اواخر مهر ماه ادامه خواهد داشت و زمان ثبت نام بدون آزمون آزاد برای ترم بهمن از اواخر آبان ماه آغاز شده و تا اواخر بهمن ادامه می یابد اما با توجه به اینکه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال های مختلف شاهد تغییراتی می باشیم،بهتر است که داوطلبان گرامی جهت اطلاع از زمان ثبت نام با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس بگیرند.
در صورتی که داوطلبان گرامی در مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام ننمایند ثبت نام وی در دانشگاه آزاد در این ترم عملا ناممکن خواهد بود لذا متقاضیان محترم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند جهت ثبت نام در زمان پیش ثبت نام دانشگاه آزاد که معمولا دو ماه قبل از زمان ثبت نام خواهد بود نسبت به تکمیل فرم و ارسال مدارک ثبت نام دانشگاه آزاد نمایند تا در روند ثبت نام وی مشکلی بوجود نیاید.
 
 
نحوه پذیرش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 1400-99
پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه آزاد برای سال 1400-99 مطابق جدیدترین تصمیمات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی دانشگاه آزاد اسلامی دستخوش تغییراتی قرار گرفت که لازم دانستیم اطلاعات و شرایط جدید ثبت نام را مطابق جدیدترین تغییرات در اختیار داوطلبان قرار دهیم.
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی مطابق تصمیمات جدید به صورت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود یعنی عامل مهم و حیاتی که تاثیر به سزایی در قبولی متقاضیان در دانشگاه آزاد خواهد داشت معدل کتبی و کل داوطلبان خواهد بود البته مشاوره انتخاب رشته آزاد داوطلبان گرامی نیز در پذیرش آن ها دخیل خواهد بود به عنوان مثال ضریب تاثیر معدل داوطلبانی که در رشته های متجانس با مدرک پایه خود ثبت نام نمایند بیشتر از داوطلبانی خواهد بود که در رشته های نامتجانس با مدرک پایه خود باشد.
پیرو قوانین جدید پذیرش متقاضیان موظف به انتخاب بیست کد رشته به ترتیب اولویت خواهند بود که با توجه به ظرفیت رشته و دانشگاه و سطح علمی داوطلب (معدل کتبی و کل مدرک پایه) در یکی از رشته های انتخابی خود قبول خواهد شد، با توجه به این داوطلبان گرامی می بایست در نحوه انتخاب رشته و شناخت رشته های موجود شناخت کافی را داشته باشند.
 
جهت اطلاع از شرایط جدید رشته مامایی بدون کنکور – داروسازی بدون آزمون و ثبت نام بدون کنکور پرستاری اینجا کلیک کنید
 مقاطع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 1400-99
ثبت نام بدون آزمون در چندساله گذشته متقاضیان بسیاری داشته است. عده ای از این متقاضیان به علت کار و مشغله زندگی مدتی از تحصیل و دانشگاه دور بوده اند و از شرایط جدید پذیرش دانشگاه ها – تفاوت مدرک پاره وقت و تمام وقت – تفاوت دوره های روزانه و شبانه – شهریه رشته های بدون کنکور شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و… آشنایی کافی را ندارند لذا با مرکز ثبت نام دانشگاه آزاد با شماره های 9099072952 و 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرند.
به اطلاع می رسانیم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در تمامی زیر گروه های تجربی – ریاضی – انسانی – هنر و زبان در تمامی رشته ها انجام می گیرد متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام بدون آزمون در واحد های دانشگاه آزاد پس از مطالعه دفترچه و اطلاع از شرایط پذیرش به سامان ثبت نام بدون آزمون مهر و بهمن 1400-99 به آدرس اینترنتی azmoon.org وارد شوند.
 
رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کاردانی پیوسته مهر و بهمن 1400-99
متقاضیان محترم به اطلاع شما می رسانیم ثبت نام دانشگاه آزاد در ترم مهر و بهمن 1400-99 در مقطع کاردانی بدون کنکور نیز انجام خواهد گرفت لذا متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی نیز اقدام نمایند.
رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اکثرا از رشته های فنی حرفه ای و هنرستان می باشد اگر بخواهیم به چند مورد از رشته های بدون کنکور کادانی دانشگاه آزاد اشاره کنیم می توانیم به رشته های زیر اشاره کنیم :
[list]
[*]رشته حسابداری
[*]رشته گرافیک
[*]رشته تربیت بدنی
[*]رشته الکترونیک برق صنعتی
[*]رشته الکترونیک تاسیسات الکترونیکی
[*]رشته الکترونیک عمومی
[*]رشته نقشه کشی معماری
[*]رشته نقشه کشی صنعتی
[*]رشته نقشه کشی نقشه برداری
[*]طراحی دوخت
[*]گرافیک
[*]و….
[/list]
 
رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته مهر و بهمن 1400-99
پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته نیز انجام می گیرد منظور از مقطع کاردانی ناپیوسته همان مقطع کاردانی است اما داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند و علاقه مند به رشته های خاص هستند بیشترین متقاضیان این مقطع دانشگاهی را تشکیل می دهند ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در این مقطع در رشته های مختلفی انجام می گیرد که به چند نمونه از این رشته ها اشاره می کنیم :
[list]
[*]رشته دامپزشکی
[*]رشته آموزش و پرورش ابتدایی
[*]رشته کاردانی علوم ورزشی
[*]رشته کاردانی مدیریت بازرگانی
[*]کاردانی فنی برق
[*]کاردانی فنی مخابرات
[*]کاردانی امور بانکی
[*]کاردانی مدیریت گمرکی
[*]و….
[/list]
سامانه ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته مهر و بهمن 1400-99
رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر و بهمن 1400-99
از دیگر مقاطعی که پذیرش در این مقطع انجام می گیرد مقطع کارشناسی ناپیوسته است ، مقطع کارشناسی ناپیوسته مختص داوطلبانی است که مدرک  کاردانی دارند و می خواهند ادامه تحصیل دهند این دسته از داوطلبان می توانند ابتدا مدرک کارشناسی ناپیوسته خود را اخذ کنند و سپس اگر قصد ادامه تحصیل داشته باشند در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون یا با آزمون مشغول به تحصیل شوند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته های زیر ارائه می گردد :
[list]
[*]رشته حسابداری
[*]رشته مهندسی فناوری متالوژی
[*]مهندسی تکنولوژی برق مخابرات
[*]مهندسی تکنولوژی برق کنترل
[*]مهندسی تکنولوژی برق سوئئیچینگ
[*]مهندسی فناوری نرم افزار
[*]مهندسی اجرایی عمران
[*]مدیریت بازارگانی
[*]مهندسی مکانیک خودرو
[*]و….
[/list]
سامانه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته مهر و بهمن 1400-99
رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر و بهمن 1400-99
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی بیشترین متقاضی را در رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دارد،چون تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری نتیجه مطلوب خود را نمی گیرند و یا به عبارتی در رشته مورد علاقه خود قبول نمی شوند برای ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته مورد نظرشان از طریق ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته وارد می شوند،از جهتی می توان گفت تقریبا تمامی رشته هایی داوطلبان در کنکور تلاش می کنند که در این رشته ها قبول شوند به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد موجود است.
ضمنا لازم به ذکر است متقاضیان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد می توانند علاوه بر رشته های متجانس با مدرک پیش دانشگاهی خود در رشته های زیر گروه های دیگر نیز انتخاب رشته کنند و این موضوع نیز کمک به سزایی به داوطلبانی دارد که در انتخاب رشته دبیرستان به درستی انتخاب رشته ننموده اند،از جمله رشته های پرمتقاضی این زیر گروه رشته های زیر می باشند:
[list]
[*]رشته مهندسی عمران
[*]رشته مهندسی برق
[*]رشته مهندسی مکانیک
[*]رشته مهندسی صنایع
[*]رشته مهندسی معماری
[*]رشته مهندسی IT
[*]مدیریت بازرگانی
[*]مدیریت امور بانکی
[*]مدیریت دولتی
[*]حسابداری
[*]حقوق
[*]فقه و حقوق اسلامی
[*]مترجمی زبان
[*]و…..
[/list]
سامانه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیوسته مهر و بهمن 1400-99
 
 
مطالب مرتبط :
 
خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی و کارشناسی آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه دهیم .متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که ثبت نام فقط به صورت اینترنتی بوده و در صورت بسته شدن سامان هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند .
منبع : ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99-1400
پاسخ


پیام‌های این موضوع
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی و کارشناسی 99-1400 - توسط edumoshaver - 16-01-2020, 02:32 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کارنامه و رتبه قبولی رشته مدیریت پروژه و ساخت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری iranmoshavere 0 469 01-08-2020, 03:11 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  تعویق کنکور سراسری iranmoshavere 0 744 19-07-2020, 01:04 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  چطور بدون اینکه طرف مقابل را ناراحت کنیم، به او «نه» بگوییم؟ motlagh 0 483 23-06-2020, 10:37 PM
آخرین ارسال: motlagh
  درخواست مشاوره در زمینه کنکور Hodaasalimiyanporr 0 210 29-04-2020, 03:34 PM
آخرین ارسال: Hodaasalimiyanporr
  زمان و شرایط ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی 99 edumoshaver 0 410 16-04-2020, 01:26 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور 99-1400 edumoshaver 0 188 16-04-2020, 12:51 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  رشته های پیراپزشکی بدون کنکور بدون آزمون edumoshaver 0 68 16-04-2020, 12:41 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  ثبت نام مامايي بدون كنكور 99 edumoshaver 0 48 16-04-2020, 12:34 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد edumoshaver 0 55 16-04-2020, 12:27 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 edumoshaver 0 56 16-04-2020, 12:20 PM
آخرین ارسال: edumoshaver

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان