توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارشناسی ارشد بدون آزمون پیام نور 99
#1
کارشناسی ارشد بدون آزمون پیام نور 99
طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور 99 از ابتدای شهریور ماه آغاز میشود. داوطلبینی که قصد تحصیل در پیام نور را دارند میتوانند از طریق سامانه دانشگاه پیام نوراقدام به  ثبت نام نمایند. متقاضیان عزیز قبل از ثبت نام حتما دفترچه کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور را مطالعه نمایید تا از تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام مطلع شوید و سپس اقدام به ثبت نام نمایید.
 زمان و نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400 - 99
با توجه به نحوه پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور که معمولا یک بار در سال و برای ورودی بهمن صورت می گیرد ، پیش بینی کرده بودیم امسال نیز شاهد ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 در مهر ماه و قبل از آغاز نیمسال دوم تحصیلی 1400 – 99 باشیم که بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام این آزمون از روز دوشنبه 29 مهر ماه آغاز شده و تا روز چهارشنبه 8 آبان ماه ادامه دارد . سازمان سنجش نیز احتمالا با انتشار اطلاعیه ای زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 را به اطلاع داوطلبان می رساند . متقاضیان می بایست در این بازه زمانی به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و پس از دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 و مطالعه دقیق آن نسبت به تکمیل فرم اینترنتی اقدام نمایند . کلیه قوانین ، ضوابط و شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 در این دفترچه درج شده و داوطلبان پس از پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 مجاز به انتخاب 20 کد رشته محل مورد علاقه خود می باشند . 
جزئیات پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99
کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور طی سال‌های اخیر با توجه به سختی آزمون ارشد، طرفداران بسیاری را در رشته‌های مختلف به دست آورده است. محاسن بدون کنکور ارشد که به موجب آن ، داوطلبان بدون نیاز به خواندن منابع مختلف آزمون کارشناسی ارشد و تحمل استرس نتیجه و… می‌توانند در مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون آزمون شرکت نمایند، ترجیح بسیاری از متقاضیان برای ورود به مقطع ارشد، پذیرش بدون کنکور در این مقطع می‌باشد.
 
کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور یا همان دوره‌های فراگیر، این امکان را برای علاقه‌مندان به وجود می‌آورد که اولویت اول را علاقه خود قرار دهند. سپس به انتخاب در زمینه انتخاب رشته بپردازند. البته نمی‌توان شرایط پذیرش بدون کنکور پیام نور را فراموش نمود. و لازم است با توجه به این شرایط، نسبت به انتخاب و یا عدم انتخاب، تصمیم گیری شود.
شایان ذکر است که ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99 تنها یک‌بار در سال صورت می‌پذیرد . همانند سنوات گذشته، ثبت نام به صورت الکترونیک امکان پذیر می‌باشد و داوطلبان با توجه به واجد شرایط بودن در این زمینه ، می‌توانند نسبت به انتخاب رشته از بین لیست رشته‌های مورد نظر، دست به انتخاب بزنند.
 
 پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور با سایر دانشگاه های دیگر متفاوت می باشد و سیستم منحصربه‌فرد خود را داردزمان آزمون فراگیر پیام نور ،  با سایر دانشگاه‌ها متفاوت می‌باشد. ورود به مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد، بدین صورت می‌باشد که شما لازم است منابع آزمون را به‌خوبی مطالعه نمایید و پس از آن، در آزمون ثبت نام کنید و در صورت کسب رتبه لازم، به دانشگاه مورد نظر خود راه یابید.
کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99 سیستم متفاوتی با سایر دانشگاه‌ها خواهد داشت. شما ابتدا در بین لیست رشته‌های فراگیر پیام نور دست به انتخاب می زنید و پس از آن، در صورت واجد شرایط بودن در رشته انتخابی و گذراندن یک ترم، باید در آزمون فراگیر پیام نور شرکت نمایید. چنانچه در ترم گذشته عملکرد خوبی را کسب نموده باشید ، در آزمون پذیرفته خواهید شد و شما دانشجوی این دانشگاه محسوب می‌شوید.  
 شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99
ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور همان‌گونه که ذکر شد ، تنها یک‌بار در سال امکان پذیر می‌باشد. بنابراین داوطلبان می‌توانند در مهر ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. پذیرش بدون کنکور پیام نور منحصر به آن دسته از داوطلبانی می‌باشد که مدرک کارشناسی خود را اخذ نموده‌اند. متقاضیانی که هنوز فارغ التحصیل نشده‌اند و دارای این مدرک نمی‌باشند، نمی‌توانند در فراگیر پیام نور ثبت نام نمایند.
همان‌طور که اشاره شد، ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور به صورت الکترونیک می‌باشد و برای ثبت نام ، نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود. داوطلبان با توجه به فایل اسکن مدارک خود، می‌توانند نسبت به ثبت نام و پر نمودن فرم آن، اقدام نمایند. در هنگام ثبت نام نهایت دقت را در رابطه با وارد نمودن اطلاعات داشته باشید زیرا حتی در صورت پذیرش بدون کنکور پیام نور، چنانچه مغایرتی عمداً و یا سهواً صورت پذیرد، برابر با مقررات با این دسته از داوطلبان برخورد خواهد شد.
اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام ارشد بدون کنکور پیام نور 99 دریافت می نمایید را لازم است نزد خود نگهداری کنید. درصورتی‌که در پر کردن فرم ثبت نام دچار اشتباهی شده‌اید، می‌توانید در زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام ، در جهت رفع این ایرادات گام بردارید. کلیه متقاضیان ضمن رعایت موارد مختلف، می‌توانند در لیست پذیرفته شدگان آزمون فراگیر قرار گیرند.
 
شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور
کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور فرصت استثنایی برای آن دسته از داوطلبانی است که زمان لازم جهت مطالعه منابع مختلف را ندارد و یا اینکه می‌خواهند در رشته‌ای غیر از رشته کارشناسی خود، ثبت نام نمایند. خوشبختانه این امکان تنها در فراگیر پیام نور فراهم است. البته لازم به ذکر است که امکان انتخاب در تمامی رشته‌ها وجود نخواهد داشت.
برای پذیرش بدون کنکور پیام نور، شما لازم به طی کردن مسیر طولانی و صعب‌العبوری نخواهید بود. در واقع همه چیز به تلاش یک ترمه شما بر می‌گردد. در صورتی که در این یک ترم توانسته‌اید نتیجه مطلوبی ر به دست آورید، شما آمادگی این آزمون را خواهید داشت. و همانند هر آزمون دیگری شرایط برای پذیرش همه یکسان است اما افرادی موفق خواهند شد که اطلاعات بالاتری را داشته باشند.
لیست رشته‌ها در گروه‌های آزمایشی مختلف پیام نور متفاوت می‌باشد و متقاضیان ضمن توجه به شرایطی خواهد توانست در بین لیست این رشته‌ها دست به انتخاب بزنند. بنابراین اطلاع از شرایط رشته‌های مورد نظر جهت ورود به کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور لازم و ضروری می‌باشد
 جهت اطلاع از تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور با شماره های زیر تمای حاصل فرمایید
9099072952تماس از سراسر کشور و 9092305587 تماس ا ز سراسر تهران پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب
 
بیشتر بخوانید
کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر
دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 99
شرایط اخذ امریه سربازی
تکمیل ظرفیت کنکور سراسری
شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99
پذیرش بدون کنکور پیام نور
خلاصه مقاله : در این مقاله که شامل زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور ، نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور و تمامی اطلاعان مربوط به ثبت نام میباشد را ارائه دادیم تا بتوانیم راهنمای شما عزیزان باشیم. داوطلبین عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که با بسته شدن سامانه ثبت نام حضوری صورت نخواهد گرفت .
منبع : کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور
 
پاسخ


پیام‌های این موضوع
کارشناسی ارشد بدون آزمون پیام نور 99 - توسط edumoshaver - 10-11-2019, 04:14 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کارنامه و رتبه قبولی رشته مدیریت پروژه و ساخت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری iranmoshavere 0 526 01-08-2020, 03:11 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  تمدید مهلت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی iranmoshavere 0 518 01-08-2020, 03:10 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران iranmoshavere 0 810 19-07-2020, 01:02 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  چطور بدون اینکه طرف مقابل را ناراحت کنیم، به او «نه» بگوییم؟ motlagh 0 510 23-06-2020, 10:37 PM
آخرین ارسال: motlagh
  ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور 99-1400 edumoshaver 0 188 16-04-2020, 12:51 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  رشته های پیراپزشکی بدون کنکور بدون آزمون edumoshaver 0 68 16-04-2020, 12:41 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  ثبت نام مامايي بدون كنكور 99 edumoshaver 0 49 16-04-2020, 12:34 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد edumoshaver 0 55 16-04-2020, 12:27 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 edumoshaver 0 57 16-04-2020, 12:20 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99 edumoshaver 0 65 16-04-2020, 11:44 AM
آخرین ارسال: edumoshaver

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان