توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی
#1
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/06/Registration-fee-for-engineering-system-test-e1560239562711.jpg[/img]هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98


نقل قول:برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

نقل قول:تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


داوطلبانی که در رشته های مرتبط با ساختمان و شهرسازی تحصیل نموده و فارغ التحصیل شده اند ، جهت آغاز نمودن شغل مربوط به رشته تحصیلی شان نیاز به پروانه اشتغال به کار خواهند داشت. به همین دلیل وزارت راه و شهرسازی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان می نماید.
داوطلبانی که شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی را دارا می باشند ، لازم است ابتدا هزینه ای که برای ثبت نام و شرکت در این آزمون درنظر گرفته شده است را از طریق سامانه ثبت نام پرداخت نمایند تا مجاز به تکمیل فرآیند نام نویسی خود شوند.
این موضوع ممکن است سوالات مختلفی برای داوطلبان به وجود آورد ، از جمله این که مبلغ درنظر گرفته شده جهت ثبت نام به چه میزان است ؟ نحوه پرداخت آن چگونه است و آیا امکان باز پس گیری مبلغ پرداختی وجود خواهد داشت یا خیر ؟ 

 

میزان وجه پرداختی جهت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی برای رشته معماری طراحی ، کمی بیشتر از هزینه نام نویسی آزمون نظام مهندسی در سایر رشته ها می باشد.
میزان هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98
آزمون نظام مهندسی دو مرتبه در سال برگزار می شود ، زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98 ، احتمالا از اواخر خرداد ماه و یا اوایل تیر ماهآغاز می شود ، ثبت نام دومین آزمون نظام مهندسی سال 98 نیز در اواخر آبان و یا اوایل آذر ماه انجام می شود. این ثبت نام صرفا به صورتالکترونیکی و اینترنتی صورت می گیرد و زمان پرداخت هزینه آن نیز هم زمان با نام نویسی این آزمون می باشد.
هرساله داوطلبان زیادی از میان فارغ التحصیلان دانشگاهی در ثبت نام آزمون نظام مهندسی شرکت می کنند. داوطلبانی که در یکی از 7 رشته مهندسی شهرسازی ، برق ، مکانیک ، عمران ، معماری ، ترافیک و نقشه برداری فارغ التحصیل شده اند می توانند با پرداخت هزینه ای که جهت نام نویسی در آزمون نظام مهندسی در نظر گرفته شده ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. میزان این هزینه برای آزمون نظام مهندسی بهمن ماه 97 در ادامه آورده می شود و به محض مشخص شدن مبلغ ثبت نام برای آزمون سال 98 ، این مطلب به روز رسانی خواهد شد.
میزان هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97
رشته های مورد نیاز
هزینه ثبت نام
معماری طراحی
95 هزار تومان
عمران (نظارت ، محاسبات ، اجرا)
80 هزار تومان
تاسیسات مکانیکی (نظارت ، طراحی)
تاسیسات برقی (نظارت ، طراحی)
نقشه برداری
معماری (نظارت ، اجرا)
شهرسازی
ترافیکنحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98
داوطلبانی که مدرک تحصیلی خود را در یکی از رشته های فوق دریافت کرده اند ، برای شرکت در آزمون ورود به حرفه مهندسان ، لازم است تا پیش از آغاز نام نویسی و تکمیل اطلاعات خود ، نسبت به پرداخت مبلغ در نظر گرفته شده برای ثبت نام در این آزمون ، از طریق سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98 اقدام نمایند. در ادامه این مطلب نحوه پرداخت هزینه ثبت نام را (خرید کارت اعتباری) بیان خواهیم کرد.
[list]

[*]به سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی به نشانی inbr.ir مراجعه نمایید.

[*]از منوی موجود در سمت چپ سامانه ، گزینه ” سامانه آزمون های ورود به حرفه مهندسان “ را انتخاب نمایید. روی لینک ثبت نامی مورد نظر خود کلیک نمایید.

[*]ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98 را (با عنوان ” دستورالعمل آزمون های ورود به حرفه مهندسان “ ) دانلود نموده و آن را به طور کامل مطالعه کنید.

[*]پس از مطالعه دفترچه ، در صورتی که با تمام شرایط مندرج در آن موافق بودید ، در سایت مذکور با کلیک بر روی گزینه ی ” تایید “ ، موافقت خود را با شرایط درج شده در دفترچه ثبت نام اعلام نمایید.

[*]پس از انجام مراحل فوق ، وارد صفحه مربوط به ثبت نام آزمون خواهید شد. همان طور که بیان شد ، اولین مرحله جهت نام نویسی آزمون نظام مهندسی ، پرداخت هزینه می باشد.

[*]وجه ثبت نامی آزمون ، به صورت اینترنتی و آنلاین ، از طریق سامانه نام نویسی آزمون نظام مهندسی قابل پرداخت می باشد. جهت این امر ، به همراه داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم باشد الزامی است.

[*]در صفحه پرداخت وجه آزمون ، باید اطلاعات زیر را وارد نمایید تا موفق به پرداخت هزینه شوید :
[/list][list=1]

[*]شماره کارت (عدد 16 رقمی درج شده روی کارت)

[*]رمز دوم کارت یا رمز پرداخت اینترنتی (این رمز از خود پردازهای بانک صادر کننده کارت قابل دریافت می باشد.)

[*]CVV2 یا رمز تایید کننده کارت (معمولا عددی 4 رقمی است که در پشت یا جلوی کارت درج شده است.)

[*]تاریخ انقضا
[/list][list]

[*]با وارد نمودن اطلاعات فوق ، مبلغ ثبت نام آزمون از حساب بانکی شما کسر خواهد شد.

[*]پس از پرداخت هزینه ، شماره پرونده و رمز عبور شما در سامانه نمایش داده خواهد شد ، این اعداد را یادداشت نموده و تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید. (توجه داشته باشید که ثبت نام شما زمانی تکمیل می شود که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی را دریافت نمایید ، در غیر این صورت ثبت نام شما بی اثر خواهد بود.)
[/list]

نکاتی پیرامون پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98
[list]

[*]هر تراکنش در درگاه پرداخت الکترونیکی ، یک شناسه پیگیری ایجاد می نماید که در سایت نمایش داده می شود. توصیه می کنیم که این شناسه را یادداشت نموده و نزد خود حفظ نمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکل بتوانید تراکنش خود را پیگیری نمایید.

[*]داوطلبان می توانند از کارت بانکی دوستان و آشنایان خود نیز استفاده نمایند و هیچ گونه الزامی جهت یکسان بودن نام کاربری با نام مالک کارت نمی باشد.

[*]امکان پرداخت هزینه با استفاده از کارت های بانکی هدیه که دارای موجودی برابر یا بیشتر از هزینه آزمون می باشند و قابلیت پرداخت اینترنتی آن ها نیز فعال است امکان پذیر خواهد بود.
[/list]
عودت هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی
داوطلبانی که پس از پرداخت وجه آزمون ، به هر علتی از ادامه فرآیند ثبت نام و شرکت در آزمون منصرف می شوند ؛ می توانند جهت باز پس گیری مبلغی که پرداخت نموده اند اقدام نمایند.
داوطلبان توجه داشته باشند که استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه به صورت تلفنی و یا حضوری انجام نمی گیرد و افراد می بایست درخواست خود را به صورت کتبی به آدرس ایمیلی که جهت این امر قرار داده شده است ارسال نمایند. هم چنین متقاضیان در قسمتsubject باید شماره پرونده خود را درج نمایند. وجه ثبت نامی نیز صرفا به کارتی که پرداخت وجه از آن انجام شده است برگردانده خواهد شد.

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

در صورتی که شما نیز در یکی از رشته های آزمون نظام مهندسی فارغ التحصیل شده اید ، جهت دریافت پروانه اشتغال به کار می بایست در ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98 شرکت کرده و با مطالعه منابع آزمون نظام مهندسی 98 ، خود را برای حضور در جلسه آزمون آماده کنید. اگر تمایل دارید تا در مورد جزئیات هر یک از موارد فوق اطلاعات بیشتری کسب نمایید ، می توانید روی لینک آن ها کلیک نمایید.


نقل قول:برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

نقل قول:تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی
پاسخ


پیام‌های این موضوع
هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی - توسط iranmoshavere - 13-06-2019, 08:56 AM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زمان برگزاری آزمون عملی کنکور کارشناسی ارشد iranmoshavere 0 79 30-07-2019, 09:28 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  دانلود نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی نقشه برداری iranmoshavere 0 56 17-07-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی iranmoshavere 0 61 17-07-2019, 08:39 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  هزینه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی iranmoshavere 0 129 25-06-2019, 10:09 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  منابع آزمون المپیاد جغرافیا iranmoshavere 0 85 13-06-2019, 09:12 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر iranmoshavere 0 49 13-06-2019, 08:59 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  ثبت نام آزمون المپیاد فیزیک iranmoshavere 0 21 23-05-2019, 09:37 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  منابع آزمون المپیاد ریاضی iranmoshavere 0 23 23-05-2019, 09:33 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  ثبت نام آزمون المپیاد شیمی iranmoshavere 0 23 23-05-2019, 09:30 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  اعتراض به نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی iranmoshavere 0 38 23-05-2019, 09:23 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان