توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
#1

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه های غیرانتفاعی یکی از دانشگاه های معتبر کشور است که هر ساله به دو صورت با آزمون و بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) در تمام مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو می نمایند. دانشگاه های غیرانتفاعی جزو دانشگاه های غیر دولتی می باشد و دانشجویان برای تحصیل در این دانشگاه ها ملزم به پرداخت شهریه می باشند. لازم است گفته شود که با توجه به قوانیت تصویب شده ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی سال جاری در دو نوبت بهمن ماه 97 و مهر 98 انجام می گیرد و داوطلبان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم با مراجعه به سایت سازمان سنجش ، ثبت نام خود را انجام دهند.  
از سال جاری به بعد ، پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ، با توجه به قوانین مربوطه ، مستقیما توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خواهد بود
زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی کاردانی فنی حرفه ای و کارشناسی در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می گیرد که زمان ثبت نام در هر یک ، به شرح زیر می باشد:

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای بهمن 97
دانشگاه غیرانتفاعی امسال نیز همانند سال های گذشته از داوطلبان مقطع کاردانی فنی حرفه ای در بهمن ماه به ضورت بدون کنکور و با معیار معدل کتبی ثبت نام به عمل می آوردند. داوطلبان علاقمند به تحصیل می توانند جهت ثبت نام ، با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز از تاریخ یکم بهمن ماه لغایت 13 بهمن به موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی دارای ظرفیت مورد نظر خود مراجعه نمایند. پس از بررسی مدارک در صورت داشتن شرایط از داوطلب برای تکمیل فرم تعهد دعوت به عمل خواهد آمد که در این مرحله لازم است داوطلبان هزینه ثبت‌ نام را(مبلغ 22 هزار تومان) از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان پرداخت کنند.
زمان ثبت نام کارشناسی بدون کنکور ورودی بهمن 97
با توجه به قوانین منتشر شده از سوی سازمان سنجش امسال 85 درصد رشته های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به صورت بدون کنکور ارائه خواهد شد. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه 25 دی ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. متقاضیان می توانند از تاریخ 29 دی لغایت 6 بهمن ماه با مراجعه به دانشگاه ها و یا به صورت الکترونیکی (سایت دانشگاه مورد نظر) نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. پس از بررسی های لازم از داوطلب برای تکمیل فرآیند ثبت نام دعوت می شود ، همچنین در این مرحله فرد می بایست هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه خود را به مبلغ 22 هزار تومان از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی سایت سازمان سنجش پرداخت نماید. شایان ذکر است که منقاضیان باید در انتخاب کد رشته محل خود نهایت دقت را داشته باشند ، چرا که پس از ثبت قابل تغییر یا تعویض نمی باشد.
زمان ثبت نام کارشناسی بدون کنکور ورودی مهر 98 
بنابر اطلاعیه ای که اخیرا از سوی سازمان سنجش منتشر شده است ،کنکور تنها برای 15 درصد از رشته های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برگزار خواهد شد ، در سال 98 اغلب رشته ها به صورت بدون کنکور ارائه می شود و متقاضیان می توانند از تاریخ 20 اسفندماه 97 لغایت مرداد 98 برای ثبت نام خود اقدام کننددفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، 17 بهمن ماه برای داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود. ثبت نام بدین صورت است که فرد ابتدا می بایست رشته محل مورد نظر مورد نظر خود را انتخاب نموده و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به سایت دانشگاه و یا با مراجعه حضوری نسبت به ثبت نام خود اقدام کند ، لازم به ذکر است که در این مرحله باید هزینه ثبت نام به مبلغ 22 هزار تومان از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی سایت سازمان سنجش پرداخت گردد.


دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
همزمان با شروع ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، لیست رشته در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که افراد ابتدا بایستی دفترچه را به دقت مطالعه نموده سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. برای دریافت لیست رشته ها بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.
دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور غیرانتفاعی
دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای بهمن 97
دفترچه ثبت نام کارشناسی بدون کنکور ورودی بهمن 97
ثبت نام کارشناسی بدون کنکور ورودی مهر 98
مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
همانطور که می دانید دانشگاه غیرانتفاعی در مقاطع کاردانی ( پیوسته و ناپیوسته ) و کارشناسی ( پیوسته و ناپیوسته ) از دانشجویان ثبت نام به عمل می آورد. لازم به ذکر است که اگر داوطلبی در سیستم آموزشی نظام قدیم تحصیل کرده باشد و فقط دارای مدرک دیپلم می باشد ، مجاز به ثبت نام در رشته های مقطع کارشناسی نخواهد بود و فقط می توانند در دوره های کاردانی ثبت نام کنند. مدارک لازم جهت ثبت نام شامل موارد ذیل می باشد:

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

[list]

[*]یک قطعه عکس پرسنلی

[*]اصل و کپی شناسنامه

[*]اصل و کپی کارت ملی

[*]مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم

[*]مدرک پیش دانشگاهی

[*]مدرک دیپلم متوسطه نظام جدید

[*]مدرک فوق دیپلم (همان مدرک کاردانی)

[*]مدرک نظام وظیفه برای داوطلبان مشمول (مخصوص آقایان)
[/list]
دانشگاه غیرانتفاعی هرساله به صورت بدون کنکور از داوطلبان مقطع کاردانی و کارشناسی ثبت نام به عمل می آورد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مقطع کاردانی از یکم بهمن تا 13 بهمن ادامه خواهد داشت ، همچنین ثبت نام کارشناسی بهمن 97 از 29 در تا 6 بهمن انجام خواهد شد. متقاضیان تحصیل در نوبت مهر 98 می توانند از 20 اسفند ماه نسب به ثبت نام خود اقدام نمایند. داوطلبان می بایست قبل از ثبت نام دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را به دقت مطالعه نموده تا در جریان جزئیات لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی قرار بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
پاسخ


پیام‌های این موضوع
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی - توسط iranmoshavere - 20-01-2019, 12:26 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه iranmoshavere 2 587 26-05-2019, 11:20 PM
آخرین ارسال: vesperas
  دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش iranmoshavere 1 200 24-05-2019, 09:41 PM
آخرین ارسال: vesperas
  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 iranmoshavere 1 150 24-05-2019, 09:33 PM
آخرین ارسال: vesperas

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان