توضیح لینک f/"> توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97
#1
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2018/11/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%87-97.jpg[/img]ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در چند سال اخیر تعداد داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در دانشگاه پیام نور هستند رو به افزایش است که این علاقمندی ممکن است از عوامل گوناگونی سرچشمه گرفته باشد ما در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم کرد. داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های پیام نور را دارند می بایست در آزمون ورودی این دانشگاه شرکت نمایند که این آزمون در واقع همان کنکور سراسری است که برای رشته های با آزمون دانشگاه ها در نوبت های روزانه، شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی در هر سال در پنج گروه آزمایشی (ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی) برگزار می شود. داوطلبانی که بنا به هر دلیلی امکان ثبت نام در کنکور سراسری را نداشته اند یا با وجود ثبت نام در آزمون، در رشته های با آزمون این دانشگاه پذیرفته نشده اند، این فرصت را خواهند داشت که دررشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه  ادامه تحصیل دهند. با به وجود آمدن این فرصت متقاضیان تحصیل در دانشگاه پیام نور نسبت به قبل رشد بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده است که یکی از دلایل افزایش علاقمندی می تواند میزان شهریه دانشگاه پیام نور 97 باشد همانطور که می دانید شهریه دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه های شهریه پرداز کمتر است که می تواند از دلایل جذب داوطلبان باشد هم چنین داوطلبان شاغل یا داوطلبانی که به دلایلی فرصت شرکت در کلاس های تمام وقت را ندارند دانشگاه پیام نور گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی می باشد. به دلیل افزایش متقاضیان تصمیم داریم مطالب این مقاله را به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور اختصاص دهیم. برای اطلاع از زمان، شرایط و نحوه ثبت نام با ما همراه باشید.  
دانشگاه پیام نور در هر سال طی دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون آزمون می نماید.
زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در هر سال طی دو مرحله، در مهر ماه و بهمن ماه انجام می گیرد که مرحله اول انتخاب رشته بدون آزمون این دانشگاه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری انجام می گیرد. متقاضیان می توانند از بین رشته هایی که پذیرش آن ها بر سوابق تحصیلی داوطلب انجام می گیرد انتخاب رشته کنند. فرصت بعدی برای ثبت نام بدون آزمون در بهمن ماه می باشد که زمان ثبت نام آن از اواخر دی ماه شروع و تا اوایل بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. انتخاب رشته به صورت اینترنتی و در سایت سازمان سنجش انجام خواهد گرفت البته احتمال آن وجود دارد که ثبت نام برای ورودی بهمن ماه از طریق دانشگاه های پذیرنده انجام شود شما داوطلبان برای آگاهی از جدیدترین اخبار تحصیلی در ارتباط با انتخاب رشته در کانال تلگرام انتخاب رشته عضو شوید. داوطلبان می توانند تا 150 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته خود وارد کنند که ابتدا باید دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 را از سایت سازمان سنجش دریافت و لیست رشته های بدون کنکور پیام نور را در فرم پیش نویس وارد نمایند و در صورت اطمینان از کد رشته محل های انتخابی، برای انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند. نحوه ثبت نام در سایت انتخاب رشته به صورت زیر می باشد:
[list]

[*]مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org.

[*]از منوی سمت راست وارد قسمت پیام نور شده و دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 را دانلود و به دقت مطالعه نمایید.

[*]قبل از انجام ثبت نام می بایست برای پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایید. ( به دلیل هنوز دفترچه انتخاب رشته منتشر نشده است، هزینه ثبت نام به طور دقیق مشخص نیست اما مبلغ ثبت نام در مهر ماه 220,000 ریال (معادل بیست و دو هزار تومان) تعیین شده بود.)، به این نکته توجه داشته باشید که انجام انتخاب رشته مشروط به پرداخت هزینه ثبت نام می باشد یعنی داوطلبانی که هزینه ثبت نام را پرداخت نکنند نمی توانند مراحل بعدی ثبت نام را انجام دهند.

[*]وارد قسمت ثبت نام شده و اطلاعات فردی و تحصیلی خود را بارگذاری نمایید.

[*]در پایان ثبت نام سیستم به شما کد پیگیری خواهد داد که این کد را تا مراحل بعدی از جمله مشاهده نتایج نزد خود حفظ کنید.
[/list]

شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور بهمن ماه 97
همانطور که قبلا ذکر کردیم همه داوطلبانی که به هر دلیلی نتوانسته بودند در آزمون سراسری شرکت نمایند و رشته های با آزمون دانشگاه پیام نور را انتخاب نمایند فرصت خواهند داشت که در انتخاب رشته بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه شرکت نمایند. از شروط انتخاب رشته بدون آزمون می توان به موارد زیر اشاره کرد:
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97
[list]

[*]داوطلبان باید دارای مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم باشند.

[*]داشتن مدرک پیش دانشگاهی ( چنانچه داوطلبان دارای مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم باشند نیز می توانند در این دوره ثبت نام نمایند.)

[*]داوطلبانی که آخرین مدرک آن ها مدرک دیپلم فنی و حرفه ای می باشد امکان ثبت نام برای آن ها وجود ندارد و چنانچه این داوطلبان علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی هستند می توانند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنند.
[/list]
[عکس: entekhab-reshte1.gif]

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97
پاسخ


پیام‌های این موضوع
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 - توسط iranmoshavere - 28-11-2018, 11:58 AM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه iranmoshavere 1 296 02-03-2019, 11:47 AM
آخرین ارسال: bestpajamahospital
  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی iranmoshavere 0 133 20-01-2019, 11:26 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش iranmoshavere 0 115 28-11-2018, 12:11 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان