توضیح لینک f/"> توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی
#1
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2018/09/%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%B9%DB%8C.jpg[/img]ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


دانشگاه غیر انتفاعی یکی از دانشگاه های غیر دولتی است که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می کند و به دلیل ارائه رشته های متنوع در همه ی مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از طرفداران زیادی برخوردار است از مزیت های دیگر دانشگاه غیرانتفاعی بالابودن کیفیت آموزشی کلاس ها می باشد و همچنین استادانی با مدارک عالی در این دانشگاه تدریس می کنند که همه ی این موارد باعث شده است که داوطلبان بسیاری علاقمند به تحصیل در این دانشگاه باشند. در ادامه اطلاعاتی در زمینه ثبت نام تمام مقاطع تحصیلی توضیحاتی ارائه شده است که پیشنهاد ما این است که برای اطلاعات بیشتر با دقت مطالعه نمایید.
دانشگاه غیرانتفاعی در مقطع کاردانی و کارشناسی براساس سوابق تحصیلی دانشجو می کند.
ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی
میزان تنوع و پراکندگی رشته های دانشگاه غیرانتفاعی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بسیار بیشتر از مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد و همچنین بسیاری از رشته ها در این دو مقطع به صورت بدون آزمون نیز ارائه می شود، که فرصت عالی برای کسانی است که قصد شرکت در کنکور سراسری ندارند. برای تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه غیرانتفاعی باید همزمان با ثبت نام کنکور سراسری در تاریخ تعیین شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و با ارائه مدارک لازم ثبت نام اینترنتی خود را انجام داد درضمن حتما گزینه علاقمندی به دانشگاه غیرانتفاعی در فرم ثبت نام فعال شود. پس از ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری که در نیمه دوم بهمن ماه می باشد باید در کنکور که هفته اول تیر ماه برگزار می شود شرکت نمود و منتظر اعلام نتایج کنکور سراسری بود. چند روز پس از اعلام نتایج اولیه دفترچه انتخاب رشته کنکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود که باید دفترچه مرتبط با رشته خود را دریافت نمایید در واقع لیست رشته های دانشگاه غیرانتفاعی در همین دفترچه قرار دارد و انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی همزمان با انتخاب رشته دانشگاه های سراسری می باشد. همه ی داوطلبان مجاز هستند که 150 رشته را از این دفترچه انتخاب کنند که می توانند کد رشته های دانشگاه غیرانتفاعی را دراین انتخاب ها بگنجانند. پس از انتخاب رشته، در نیمه دوم شهریور ماه نتایج نهایی پذیرفته شدگان دانشگاه ها اعلام می شود و در صورتی که در دانشگاه غیرانتفاعی پذیرفته شده باشید باید برای ثبت نام حضوری نیز اقدام کنید.
ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی


ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی  دانشگاه غیرانتفاعی
رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در مقطع کاردانی و کارشناسی بسیار متعدد است و بیشتر از زیر شاخه ی رشته علوم انسانی و ریاضی می باشد اما به دلیل افزایش تقاضا و گسترش این دانشگاه ها تعدادی از رشته های علوم تجربی نیز در این دانشگاه ارائه می شود. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی باید همزمان با ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری ( نیمه دوم بهمن ماه ) به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و با ارائه مدارک لازم پیش ثبت نام را انجام داد. برای تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی شرکت در کنکور سراسری الزامی نمی باشد و ملاک سوابق تحصیلی داوطلب می باشد. انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری برگزار خواهد شد در واقع لیست رشته های بدون کنکور این دانشگاه در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری که توسط سازمان سنجش منتشر می شود، قرار دارد. کسانی که در بهمن ماه ثبت نام اینترنتی را انجام نداده اند، می توانند در زمان انتخاب رشته ( نیمه دوم مرداد ماه ) با خرید کارت اعتباری مربوطه انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی را انجام دهند. زمان اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته نیمه دوم شهریور ماه می باشد که در صورت پذیرفته شدن در دانشگاه غیرانتفاعی باید برای ثبت نام حضوری اقدام کرد.


ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی و کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی
ممکن است پس از اعلام نتایج نهایی، داوطلبان از رشته قبولی خود رضایت نداشته باشند یا اصلا در رشته ای پذیرفته نشده باشند. تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی  فرصتی است برای این دسته از داوطلبان تا شانس خود را مجدد امتحان کنند. تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی از اواخر مهر آغاز و تا اواسط آبان ماه نیز ادامه دارد و علاقمندان فرصت دارند در این مدت اقدام کنند نکته قابل توجه که لازم است ذکر شود برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی نیازی به انتخاب رشته نمی باشد در واقع متقاضیان باید به سایت دانشگاه غیرانتفاعی مربوطه مراجعه کنند و پس از ثبت نام اینترنتی ذر سایت دانشگاه، با مدارک لازم برای ثبت نام حضوری نیز اقدام کنند. در ضمن برخلاف انتخاب رشته اصلی که داوطلبان مجاز به 150 انتخاب رشته می باشند برای تکمیل ظرفیت فقط می توانند در یک رشته ثبت نام کنند همچنین اولویت پذیرش با کسانی است که سریع تر ثبت نام کنند و پس از ثبت نام حضوری می توانند از بهمن ماه وارد دانشگاه شوند.


مدارک لازم برای ثبت نام حضوری کاردانی و کارشناسی  دانشگاه غیرانتفاعی
[list]

[*]دیپلم 4 ساله نظام قدیم

[*]مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی برای ثبت نام کارشناسی پیوسته

[*]مدرک دیپلم برای ثبت نام مقطع کاردانی

[*]مدرک کاردانی برای ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته یا کارشناسی پیوسته

[*]مدرک نظام وظیفه برای آقایان مشمول (برادرانی که وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص نکنند ثبت نام آنها لغو می شود)
[/list]
فارغ التحصیلان رشته های نظری که فقط مدرک دیپلم دارند، یا فارغ التحصیلان رشته های فنی حرفه ای، فقط مجاز به انتخاب رشته های مقطع کاردانی می باشند و پس از دریافت مدرک کاردانی می توانند برای ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته اقدام کنند.


ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه غیرانتفاعی
بسیاری از رشته های گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه و  فنی مهندسی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه غیرانتفاعی ارائه می شود که علاقمندان به تحصیل در این دانشگاه باید در نیمه اول بهمن ماه در کنکور کارشناسی ارشد سراسری ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند در واقع هنگام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری باید گزینه علاقمندی به دانشگاه غیر انتفاعی را در فرم ثبت نام فعال شود. قبل از ثبت نام اینترنتی باید دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری از سایت sanjesh.org دریافت شود و پس از مطالعه کامل آن و اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام، برای ثبت نام اینترنتی اقدام کرد. معمولا زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد هفته اول اردیبهشت ماه می باشد و کلیه داوطلبان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند. حضور علاقمندان به دانشگاه غیرانتفاعی در این آزمون الزامی می باشد و در غیر اینصورت از انتخاب رشته های این دانشگاه محروم خواهند بود. اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری در نیمه اول خرداد ماه می باشد و داوطلبان می توانند با وارد کردن مشخصات خود در سایت sanjesh.org از وضعیت مجاز بودن خود مطلع شوند داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند باید  دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد  را از همین سایت دریافت کنند و انتخاب رشته خود را انجام دهند. لیست رشته های دانشگاه غیرانتفاعی نیز در داخل همین دفترچه قرار دارد و علاقمندان می توانند در انتخاب های مجاز خود، کد رشته های این دانشگاه را نیز قراد دهند و منتظر اعلام نتایج نهایی باشند و در صورتی که در این دانشگاه پذیرفته شده باشند، باید با مراجعه به سایت دانشگاه پذیرفته شده از زمان ثبت نام حضوری آگاهی یابند.
ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی


ثبت نام دکتری دانشگاه غیرانتفاعی
دانشگاه غیر انتفاعی در مقطع دکتری رشته های کمی را ارائه میدهد ولی به دلیل داشتن کیفیت آموزشی بالا نسبت به برخی واحد های دانشگاهی، از متقاضیان بسیاری برخوردار است و رقابت زیادی برای تحصیل در این دانشگاه وجود دارد بنابراین کسانی که رتبه بهتری دارند شانس پذیرششان در این دانشگاه بیشتر است. برای تحصیل مقطع دکتری دانشگاه غیر انتفاعی بایستی در زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری  که معمولا هفته اول آذر ماه می باشد، ثبت نام اینترنتی خود را در سایت sanjesh.org انجام داد در ضمن گزینه علاقمندی به دانشگاه غیر انتفاعی در فرم ثبت نام باید فعال شود. پس از اعلام نتایج اولیه در هفته  اول فروردین ماه و منتشر شدن دفترچه انتخاب رشته دکتری، باید برای انتخاب رشته اقدام کرد در واقع انتخاب رشته دکتری  دانشگاه غیرانتفاعی با انتخاب رشته دانشگاه سراسری همزمان و در قالب یک انتخاب رشته می باشد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته این دانشگاه می توانند کد رشته های این دانشگاه را در انتخاب رشته خود قرار دهند پس از انتخاب رشته هفته آخر اردیبهشت ماه سازمان سنجش مشخص می کند که داوطلب در کدام رشته دعوت به مصاحبه شده است و کلیه کسانی که انتخاب رشته انجام داده اند باید با مراجعه به این سایت و وارد کردن اطلاعات لازم از وئضعیت خود مطلع شوند. پعد از گذراندان موفقیت آمیز مرحله مصاحبه دکتری نتایج نهایی نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود و در صورت پذیرفته شدن در دانشگاه غیرانتفاعی باید به همراه مدارک لازم برای ثبت نام حضوری اقدام کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی
پاسخ


پیام‌های این موضوع
ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی - توسط iranmoshavere - 13-11-2018, 12:22 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور iranmoshavere 0 400 23-01-2019, 11:33 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه iranmoshavere 0 190 31-12-2018, 10:54 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد iranmoshavere 0 66 22-12-2018, 11:42 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد iranmoshavere 0 43 22-12-2018, 11:36 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی iranmoshavere 0 298 13-11-2018, 12:18 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان