توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه خانه خود را تزئین کنیم
#1
چگونه خانه خود را تزئین کنیم
 
توسط تیم مک کیو
 
عکاسی هدر یاسو + جونکو; طراحی شده توسط الیزابت پرس
 
نقل مکان به یک خانه جدید می تواند یکی از لذت های بزرگ زندگی باشد، اما همچنین می تواند زمان عدم اطمینان باشد، به خصوص در مورد دکوراسیون. چگونه فضای خود را به بهترین شکل در می آورید در حالی که منعکس کننده حس شخصی شما از سبک است؟ این کار را به خوبی انجام دهید و در نهایت خانه ای راحت و شاد خواهید داشت. این کار را ضعیف انجام دهید و در نهایت با انبوهی از مبلمان، پارچه ها و رنگ های رنگی مواجه خواهید شد که هرگز به یک کل دلپذیر تبدیل نمی شوند. با کمی برنامه ریزی و با پیروی از همان مراحلی که طراحان داخلی حرفه ای استفاده می کنند، شانس موفقیت بسیار بیشتری خواهید داشت. 
تبلیغات
دکوراسیون داخلی: پایه گذاری
 
برای رسیدن به خط پایان، ابتدا باید بدانید که به کجا می روید.
از فروشگاه مبلمان شروع نکنید
 
بسیاری این توصیه را شنیده اند که هنگام گرسنگی از خرید مواد غذایی اجتناب کنید ، زیرا منجر به انتخاب های ضعیف می شود. همین امر در مورد فروشگاه های مبلمان نیز صدق می کند - با وحشت به خرید نروید، فقط به این دلیل که خانه خالی دارید. بله، شما به یک مبل نیاز دارید. اما اگر سکشنال صورتی راه راه را فقط به این دلیل که آن را در فروشگاه دوست دارید انتخاب کنید، بدون اینکه اندازه گیری کنید یا به بقیه اتاق فکر کنید، در آن گیر کرده اید. بقیه اتاق باید اطراف آن مبل ساخته شود، و اگر برای فضا خیلی بزرگ باشد، برای همیشه نامناسب به نظر می رسد.
 
از اتاقی که می‌خواهید تجهیز کنید شروع کنید، مجهز به یک نوار اندازه‌گیری و یک دفترچه یادداشت.
اندازه گیری های خود را بدانید
 
تطبیق مقیاس مبلمان با مقیاس یک اتاق بسیار مهم است. یک مبل سکشنال عمیق می تواند به راحتی بر یک اتاق کوچک غلبه کند و صندلی های شیک می توانند در یک اتاق زیر شیروانی کاملاً باز گم شوند. قبل از شروع طراحی، طول و عرض هر اتاقی را که می‌خواهید تزئین کنید، به همراه ارتفاع سقف و عناصری که می‌توانند مانع ایجاد شوند مانند پله‌ها، ستون‌ها، رادیاتورها و سایر موانع اندازه‌گیری کنید. همچنین برای آماده شدن برای پوشش پنجره ها، ایده خوبی است که دهانه های پنجره را به همراه فضای دیوار زیر، بالا و کناره های هر یک اندازه گیری کنید.
 
اولین اشتباهی که اکثر مردم مرتکب می شوند این است که چیزهایی با اندازه نامناسب می خرند - مبل هایی که در اتاق جا نمی شوند، مبل هایی که از درها جا نمی گیرند، میزهایی که خیلی کوچک هستند، میزهایی که خیلی بزرگ هستند، میزهای خواب. دیوید کلینبرگ، بنیانگذار شرکت طراحی داخلی نیویورک همکاران طراحی دیوید کلاینبرگ ، می گوید . اندازه گیری دقیق فضای شما می تواند به جلوگیری از چنین مشکلاتی کمک کند. 
یک طرح طبقاتی ایجاد کنید
 اتاقک سازان نو اندیش
هنگامی که اندازه های اتاق خود را اندازه گیری کردید، وقت آن است که از آنها با یک پلان طبقه استفاده کنید که نمای پرنده ای از کل خانه به شما می دهد. الکسا همپتون، رئیس مارک همپتون ، شرکت طراحی داخلی نیویورک که توسط پدرش تأسیس شده است، می‌گوید: «هر شغلی باید با یک نقشه زمین شروع شود». "شما باید فضا را بشناسید."
 
یکی از گزینه ها این است که یک پلان طبقات را به روش قدیمی، با کاغذ، مداد و خط کش بکشید. با این حال، اکثر طراحان حرفه ای از نرم افزارهای طراحی مانند اتوکد استفاده می کنند. در بین این دو حالت افراطی، برنامه‌هایی قرار دارند که هدفشان ایجاد پلان‌های ساده برای صاحبان خانه است (حتی برخی اندازه‌گیری‌ها را با دوربین تلفن هوشمندتان به‌طور خودکار انجام می‌دهند، اما آن اعداد را دوباره بررسی کنید)، از جمله طرح جادویی ، ایجاد کننده پلان طبقه و RoomScan Pro .
 
هنگامی که طرح کلی فضا را به دست آوردید، شروع به آزمایش با قرار دادن مبلمان کنید و مطمئن شوید که ردپای هر قطعه متناسب با اندازه طراحی باشد.
تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید زندگی کنید
 
این بخش مشکل است و هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. اتاق ها می توانند سنتی یا مدرن، رسمی یا آرام و از نظر بصری گرم یا خنک باشند. خانم همپتون گفت: "در حد توان خود، باید سعی کنید تشخیص دهید که دوست دارید در یک فضای معین چگونه زندگی کنید." "چه کاری انجام خواهی داد؟ چند نفر اونجا زندگی می کنند؟ بچه ها هستن؟ آرزوهایت برای اینکه چگونه دوست داری زندگی کنی چیست؟"
 
به عنوان مثال، دکوراسیون خانه برای کسی که به طور منظم مهمانی های شام بزرگ را برگزار می کند، باید با خانه شخصی که هر شب در رستوران غذا می خورد متفاوت باشد. فردی که قصد دارد میزبان جمع آوری کمک های مالی باشکوه باشد، باید اتاق نشیمن متفاوتی نسبت به فردی داشته باشد که فقط رویای تصادف در مقابل تلویزیون را دارد.
Pros را کپی کنید
 
به کتاب ها و مجلات طراحی و همچنین منابع آنلاین مانند Houzz ، Pinterest و Instagram نگاه کنید تا سبک شخصی خود را تیز کنید. براد فورد ، طراح داخلی در شهر نیویورک،  گفت: «سبکی را که بیشتر به آن پاسخ می دهید، بیابید و پرونده ای از تصاویر مورد علاقه خود را تهیه کنید.
 
آقای کلینبرگ توصیه کرد، هنگامی که تصاویری را که دوست دارید به دست آورید، جزئیات را مطالعه کنید. او گفت: «ببینید که در کجا از الگو استفاده می‌شود و در کجا از جامدات استفاده می‌شود، و در کجا می‌توان از رنگ با موفقیت استفاده کرد یا خیر. همچنین به همه چیز از نوع مبلمانی که ممکن است بخواهید گرفته تا استراتژی بالقوه برای پوشش پنجره کمک می کند. 
نوار آن را خارج کنید
 
برای برداشتن ایده ها در مورد پلان یک گام جلوتر، از نوار نقاش در فضای واقعی استفاده کنید تا جایی که مبلمان روی زمین و روی دیوار قرار می گیرند، مشخص کنید.
 
آن مکسول فاستر، مالک شرکت طراحی داخلی نیویورک Tilton Fenwick می گوید: «ما از نوار آبی روی زمین برای بیرون آوردن عناصر مختلف استفاده می کنیم . «قالیچه کجا خواهد بود؟ آیا نیاز به برش دارد؟ میز قهوه تا کجا بیرون می آید؟ حتی اگر ما همه چیز را تا یک شانزدهم اینچ در طرح مبلمان داریم، چیزی در مورد تجسم آن در فضا و توانایی راه رفتن در اطراف وجود دارد.
بودجه را توسعه دهید
 
هیچ راهی برای دور زدن ریاضی وجود ندارد: اگر روی یک صندلی غیرمنتظره گران قیمت ولخرجی کنید، پول کمتری برای بقیه خانه در دسترس خواهید داشت. آقای فورد گفت: "شما می خواهید مطمئن شوید که در مورد نحوه خرج کردن پول خود استراتژیک عمل می کنید." "یک بودجه به شما یک نقشه راه برای نحوه تقسیم هزینه ها بین اتاق ها می دهد." او خاطرنشان کرد، اگر میز ناهارخوری بی نظیری پیدا کردید، همچنان می توانید استثنا قائل شوید، اما برای پرداخت هزینه آن باید به این فکر کنید که کجا می توانید کم کنید.
مراحل را برنامه ریزی کنید
 
به پایان رساندن دیوارهای گچی، اصلاح کف چوبی سخت و رنگ آمیزی سقف ها همه کار نامرتب است. در صورت امکان، بهتر است قبل از جابجایی هر گونه مبلمان یا لوازم جانبی در فضا، این نوع کار را تکمیل کنید.
 
اگر نمی توان از آن اجتناب کرد، مبلمان بزرگ را زیر پارچه های پلاستیکی و لوازم جانبی در جعبه ها با نوار چسب ببندید تا از آنها محافظت شود.
درباره برنامه ریزی دکوراسیون خود بیشتر بخوانید
هنر پلان طبقه: تسخیر یک خانه، خط به خط
 
31 مه 2011
از پلان کف تا دکور، تمرکز بر طراحی
 
5 مه 2011
کتاب هایی را برای شروع پروژه های تزئینی خود طراحی کنید
 
6 مارس 2018
وقتی سبک های تزئین با هم برخورد می کنند
 
17 مارس 2017
ایده های ورودی
 
سرسرا یا سالن ورودی اولین تصور را ایجاد می کند، بنابراین آن را به حساب بیاورید.
دانیل گونزالس برای نیویورک تایمز
ایجاد یک بیانیه
 
درنگ نکن Suysel dePedro Cunningham، مالک شرکت طراحی داخلی تیلتون فنویک می‌گوید: «آن اتاق، لحظه‌ای است که کسی وارد خانه شما می‌شود . "این می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت و سلیقه طراحی شما بگوید."
 
به همین دلیل، روکش دیواری که ممکن است برای یک اتاق نشیمن یا اتاق خواب بیش از حد به نظر برسد ، ممکن است در یک سرسرا ایده آل باشد. او گفت: "این مکانی است که می توانید یک رنگ پررنگ، یک لاک یا کاغذ دیواری را برای یک لحظه "وای" انجام دهید که ممکن است در یک اتاق نشیمن بزرگ از آن بترسید."
 
یک مزیت اضافه؟ پوشش‌ها و پوشش‌های دیواری گران‌قیمت هستند، اما از آنجایی که سرسراها معمولاً کوچک هستند، این محصولات اغلب می‌توانند بدون شکستگی نصب شوند.
طراحی به روال شما
اتاقک سازان نو اندیش
با چند قطعه کلیدی مبلمان و لوازم جانبی، می توانید ترتیب ورود و خروج روزانه خود را نسیم کنید. آقای فورد گفت: «معمولاً فضای بزرگی نیست، بنابراین شما با تعداد محدودی قطعه کار می کنید. آقای فورد گفت: اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید هنگام ورود به در، همه چیز را رها کنید، "یک کنسول با کشو عالی است، زیرا مکان خوبی برای مخفی کردن کلیدها و نامه هایتان است." یا در غیاب کشو، یک کاسه ، سینی یا سایر ظروف مجسمه‌سازی می‌تواند به عنوان وسیله‌ای برای کمک به نظم بخشیدن به کارها باشد.
 
یک نیمکت یا یک یا دو چهارپایه که زیر کنسول قرار می‌گیرند، می‌توانند جایی برای نشستن در حالی که کفش‌ها را بسته‌اند، در حالی که کمترین فضای کف را اشغال می‌کنند، فراهم کند.
 
آقای فورد گفت که یکی دیگر از عناصر مفید، آینه دیواری است . "این آخرین فرصت را به شما می دهد تا قبل از اینکه از در بیرون بروید، خود را بررسی کنید."
برای آب و هوا برنامه ریزی کنید
 
به عنوان اولین فضایی که مردم از بیرون وارد می شوند، سرسرا باید با چیزهای زیادی دست و پنجه نرم کند - یخ، برف، آب باران، گل و لای و هر چیز دیگری که مادر طبیعت تصمیم دارد تحویل دهد. برای جلوگیری از نفوذ این چیزها به بقیه خانه، باید جلوی درب خانه با آنها برخورد کنید.
 
تلاش حتی قبل از عبور از آستانه آغاز می شود. آقای فورد گفت: "من دوست دارم یک تشک بیرون از در داشته باشم، تا مردم بتوانند حتی قبل از ورود به داخل، پاهای خود را پاک کنند."
 
در داخل، می توانید با یک فرش داخلی-خارجی پیگیری کنید . پایه چتر نه تنها چترها را در دسترس نگه می دارد، بلکه از تخلیه چترهای مرطوب روی زمین نیز جلوگیری می کند. سطل‌ها یا سبدهای ذخیره‌سازی که می‌توان آن‌ها را زیر کنسول قرار داد (اگر فضا توسط مدفوع اشغال نشود)، می‌تواند حاوی کلاه و دستکش خیس باشد. اگر سرسرا شما کمد ندارد، قلاب کت یا قفسه بخرید . اینها همه قطعات کاربردی هستند که می توانند به عنوان عناصر تزئینی نیز کارایی مضاعف داشته باشند.
ایده های دکوراسیون ناهارخوری و اتاق نشیمن
 
مناطق اصلی نشیمن، چه اتاق‌های مجزا باشند و چه در یک فضای ایده‌آل ترکیب شوند، زمینه را برای زندگی با خانواده و دوستان فراهم می‌کنند.
برد دیکسون برای نیویورک تایمز
پالت را ایجاد کنید
 
شما می‌توانید رنگ‌ها، الگوها و روکش‌های فلزی را به صورت آنلاین ببینید، اما تصاویر دیجیتالی تقریبی از ظاهر چیزهای واقعی هستند. تا جایی که ممکن است، تراشه‌های رنگی، نمونه‌های پارچه و نمونه‌های مواد را سفارش دهید تا مطمئن شوید محصولات نهایی انتظارات شما را برآورده می‌کنند. آقای کلینبرگ گفت: "شما می توانید نمونه هایی را از اکثر فروشندگان سفارش دهید، و این همیشه بهترین است." او افزود: «بعضی رنگ‌ها با هم ترکیب می‌شوند»، وقتی روی صفحه نمایش مشاهده می‌شوند، و تشخیص رنگ‌های سرد و گرم دشوار است.
 
فقط به نمونه ها به صورت مجزا نگاه نکنید. آنها را به تخته سنجاق کنید یا در سینی بگذارید تا ببینید چقدر با هم کار می کنند. آقای کلینبرگ گفت: "همه سبزها با هم خوب بازی می کنند." "همه بلوزها می جنگند." قرار دادن نمونه ها در کنار هم راهی است برای دیدن اینکه آیا رنگ ها و الگوهای مختلف در هماهنگی یا تنش زندگی می کنند.
 
خانم همپتون گاهی یک قدم جلوتر می رود. او گفت: «هنگامی که روی طرح پارچه کار می‌کنیم، پارچه را روی دستگاه کپی می‌گذاریم، آن را کوچک می‌کنیم، آن را به شکل مناسب برای پلان زمین برش می‌دهیم و آن را چسبانده می‌کنیم، بنابراین می‌توانیم ببینیم که چگونه پارچه های مختلف در اتاق پخش می شوند.
با دیوارها رفتار کنید
 
رنگ‌های رنگ به دلیل ظاهر شدن رنگ‌های مختلف در شرایط نوری مختلف (و ظاهراً بین رنگ‌فروشی به خانه تغییر می‌کنند) بدنام هستند. این اثر تنها زمانی تقویت می شود که آن را روی چهار دیوار بکشید. به همین دلیل، هرگز ایده خوبی نیست که وقتی برای اولین بار تراشه را در فروشگاه می بینید، به رنگ رنگ متعهد شوید. به بزرگترین تراشه ای که می توانید در اتاقی که می خواهید رنگ کنید، نگاه کنید. بهتر است، تکه‌های نمونه بزرگ را روی دیوارها یا روی تخته‌هایی که می‌توان آن‌ها را جابه‌جا کرد نقاشی کنید و آنها را در ساعات مختلف روز مشاهده کنید.
 
توجه: تا زمانی که رنگ را قبل از رنگ آمیزی کل اتاق آزمایش کنید، دلیلی برای ترس از رنگ های پررنگ و اشباع وجود ندارد.
 
پس از انتخاب رنگ، شین را انتخاب کنید. رنگ‌های مات یا مسطح ظاهری دلپذیر دارند که عیوب دیوار را نیز پنهان می‌کند، اما نگهداری، تمیز کردن و لمس کردن آن‌ها دشوار است. خانم همپتون، که رنگی با پوسته تخم مرغ یا ساتن را ترجیح می‌دهد که کمی براق‌تر باشد و تمیز کردن آن آسان‌تر باشد، می‌گوید: «به طور کلی دیوارهای مات را انجام نمی‌دهم.
 
قرنیزها، قالب‌ها، درها و سایر تزئینات را می‌توان به همان رنگ اتاق رنگ کرد تا از نظر بصری عقب‌نشینی کنند، یا یک رنگ متضاد - معمولاً سفید مایل به رنگ در اتاقی با دیوارهای رنگی - برای ایجاد ویژگی بیشتر. تریم را می توان با درخشندگی متفاوتی نسبت به دیوارها رنگ آمیزی کرد. یک براق نیمه براق در عین دوام بیشتر به قالب‌ها توجه بیشتری می‌کند.
 
شما همچنین باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید با سقف رفتار کنید. می‌توانید آن را به رنگ سفید برای حس واضح و یا همان رنگ دیوارها برای احساس پیله رنگ کنید. استفاده از جلای مات یا مسطح ایمن است زیرا به ندرت انگشتان کثیف یا اشیاء لکه‌زای سقف را لمس می‌کنند. اگر سطح کاملاً صاف باشد، می توان آن را با روکش براق به عنوان یک ویژگی طراحی که نور را به داخل فضای نشیمن منعکس می کند، رنگ آمیزی کرد. (اگر سقف شما صاف نیست، این کار را نکنید - براق بودن آن فقط عیوب را برجسته می کند.)
 
برای چیزهای غیرمنتظره، نگاهی فراتر از رنگ را در نظر بگیرید. تولیدکنندگان گزینه‌های زیادی از جمله کاغذ دیواری طرح‌دار، پارچه‌های چمنی، پارچه‌های اثاثه یا لوازم داخلی، پوشش‌های چوبی و حتی روکش‌های سنگی و آجری را ارائه می‌دهند .
مبلمان را انتخاب کنید
 
با استفاده از پلان زمین و تصاویر الهام‌بخش خود، قطعات خاصی از مبلمان - مبل‌ها، صندلی‌ها و میزها - را انتخاب کنید که فضا را قابل زندگی می‌کنند. بسته به حال و هوای مورد نظر، می توانید به جهات مختلف وحشیانه بروید.
 
برای یک اتاق سنتی، تمرکز بر روی یک چیدمان متقارن اغلب کمک می کند - به عنوان مثال، نصب یک مبل و میز قهوه در مرکز شومینه، با صندلی های راحتی در دو طرف. خانم همپتون گفت: "یک فضای بسیار متقارن می تواند زیبا و رسمی باشد." از سوی دیگر، او گفت: "اگر یک مبل سکشنال را انتخاب کنید، احتمالاً فضای کمتر رسمی خواهد بود" با چیدمان نامتقارن.
 
ارتفاع صندلی نیز مهم است. مبل ها و صندلی های استراحت در یک اتاق باید دارای صندلی هایی با ارتفاع مشابه باشند تا از نشستن برخی افراد بسیار بالاتر از دیگران جلوگیری شود. به طور کلی، صندلی‌های پایین‌تر احساس راحتی و آرامش را ارائه می‌دهند و صندلی‌های بالاتر رسمی‌تر هستند.
 
چه فضا معمولی یا رسمی باشد، یک قانون کلی وجود دارد که باید در نظر داشت: تعداد صندلی های غذاخوری باید تقریباً با تعداد فضاهای استراحت مطابقت داشته باشد. خانم همپتون گفت: "این یک حقیقت قدیمی است که پدرم با من در میان گذاشت." "اگر قصد دارید 12 نفر در یک میز ناهارخوری داشته باشید، باید 12 صندلی در اتاق نشیمن داشته باشید" برای سرگرمی قبل و بعد از غذا.
راهنمای مرتبط
نحوه خرید کاناپه
 
این راهنما از Wirecutter شما را با همه چیزهایی که باید بدانید تا یک مبلمان بادوام، راحت و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر به خانه بیاورید، راهنمایی می کند.
چگونه چیزها جریان
 
هیچ مبل یا صندلی اتاق نشیمن نباید جزیره ای برای خود باشد. وقتی مردم می نشینند، تقریبا همیشه به مکانی برای قرار دادن نوشیدنی یا کتاب و همچنین نور برای مطالعه نیاز دارند. یک میز قهوه یا میز انتهایی را در دسترس هر صندلی به همراه یک میز یا چراغ کف قرار دهید.
 
هیچ کس نمی‌خواهد انگشت پا را روی پای صندلی بچسباند، بنابراین باید مطمئن شوید که مسیرهای پیاده‌روی روشنی در اتاق نشیمن وجود دارد و هیچ مبلمانی بخشی از دری را مسدود نمی‌کند یا فشار دادن به آن را ضروری نمی‌کند.
 
آیا اتاق نشیمن شما تلویزیون خواهد داشت؟ اگر چنین است، یک پایه دیواری یا یک واحد رسانه ای برای نگه داشتن آن، و همچنین مسیری برای کابل هایی که نامناسب نباشد، برنامه ریزی کنید.
 
آیا قصد دارید یک شام به سبک بوفه برگزار کنید؟ اگر چنین است، یک کریدنزا یا بوفه در نزدیکی میز ناهارخوری به شما این امکان را می‌دهد که در یک فضا به جای اینکه مهمانان در آشپزخانه بگردند، سرو کنید.
فرش اضافه کنید
 ر
اتاق نشیمن با کف‌های چوبی سخت اما بدون فرش، برهنه به نظر می‌رسد. برای راحتی بصری و واقعی، یک فرش اضافه کنید. 
 
اتاقک سازان نو اندیش
سه استراتژی رایج برای انجام این کار وجود دارد:
 
    یک فرش پر از اتاق فرشی را نصب کنید که تقریباً تمام کف اتاق را بپوشاند و یک حاشیه یا فقط یک یا دو پا در لبه ها باقی بماند. این معمولا در اتاق های کوچکتر بهترین کار را دارد.
    فرش محل نشیمن . یک اتاق بزرگتر را با استفاده از قالیچه ها به چند قسمت برای نشیمن تقسیم کنید تا هر گروه از مبلمان را به صورت بصری در کنار هم نگه دارید. یا در یک فضای باز، از یک فرش برای نگه داشتن قسمت نشیمن در کنار هم استفاده کنید، در حالی که اجازه دهید ناهارخوری مستقیماً روی کف چوبی قرار گیرد.
    فرش های لایه ای . فرش‌های کوچک‌تر را روی یک فرش بزرگ‌تر بچینید تا ضمن تقویت چیدمان اتاق، جذابیت بصری بیشتری ایجاد کنید.
 
در انتخاب اندازه ها سخاوتمند باشید. یک فرش کوچک زیر میز قهوه که به پای مبل ها و صندلی ها نمی رسد مانند یک قایق گم شده در دریا خواهد بود. فرش باید تا نیمه یا به طور کامل زیر مبلمان در لبه های آن کشیده شود.
راهنمای مرتبط
بهترین فرش های منطقه ای با قیمت مناسب
 
Wirecutter صدها فرش با قیمت مناسب را مورد تحقیق قرار داد، با کارشناسان مصاحبه کرد، و فرش ها را با پانل ها آزمایش کرد، سپس پای آنها را روی فرش های مورد علاقه ما در خانه گذاشت تا بهترین ها را پیدا کنیم.
با هنر و لوازم جانبی به پایان برسانید
 
آخرین مرحله برای تکمیل هر اتاق اضافه کردن آثار هنری و لوازم جانبی است، اما هیچ رویکردی برای همه وجود ندارد. در یک فضای مینیمالیستی، ممکن است فقط چند شیء باشد. در یک فضای حداکثری، می تواند شامل نمایش کل مجموعه ها و لایه های اشیاء هنری باشد.
 
به تصاویر الهام بخش اصلی خود برگردید و نحوه تزئین آن اتاق ها را مطالعه کنید. آیا آنها شمع، جعبه، کاسه و کتاب را با هم مخلوط می کنند یا فقط یک گلدان روی میز وجود دارد؟ آیا یک اثر هنری در بالای مبل یا یک دیوار گالری آزاد وجود دارد ؟
 
حتما نیازهای عملکردی خود را در نظر بگیرید. سینی روی یک عثمانی می تواند دارای کنترل از راه دور باشد. بالش‌های پرتابی پشتی اضافی برای مبل‌ها و صندلی‌های عمیق فراهم می‌کنند. یک قفسه مجله می تواند مطالب خواندن را از راه دور نگه دارد. سبدهای جذاب برای مرتب کردن سریع اسباب بازی های کودکان ایده آل هستند.
برای خبرنامه املاک ثبت نام کنید
 
هر هفته، اخبار مربوط به املاک و مستغلات مسکونی را دریافت کنید، که پنج منطقه و فراتر از آن را پوشش می دهد.
 
مشاهده نمونه | سیاست حفظ حریم خصوصی | انصراف دهید یا در هر زمان با ما تماس بگیرید
ایده های دکور اتاق خواب
 
یک اتاق خواب با طراحی صحیح می تواند به عنوان پناهگاه شبانه شما باشد.
آلگرا اندرسون برای نیویورک تایمز
مبلمان را برنامه ریزی کنید
 
به دلیلی به آن اتاق خواب می گویند: تخت، قطعه کلیدی مبلمان است. به این ترتیب، باید به آن در اتاق افتخار داد، به احتمال زیاد با قرار گرفتن تخته سر در مقابل یک دیوار و مسیرهایی برای راه رفتن در دو طرف. 
 
نیک اولسن، طراح داخلی شهر نیویورک، می گوید: «در صورت امکان تخت را در گوشه ای هل ندهید». ساختن آنها غیرممکن است و استفاده از آن برای دو نفر ناراحت کننده است.
 
یک استثنا: تخت های دوطبقه کودکان. از آنجایی که آنها از قبل دارای ریل های ایمنی هستند که معمولاً فقط از یک طرف امکان دسترسی را می دهد، دلیلی وجود ندارد که در گوشه ای ریل وجود نداشته باشد.
 
اگر فضا وجود دارد، برای راحتی، میزهای خواب را در دو طرف تخت بزرگسال نصب کنید. آنها می توانند میزهای کوچک ساده، میزهایی با یک کشو برای نگهداری وسایل ضروری یا چیزهای بزرگتر باشند. آقای اولسن گفت: "در نظر بگیرید که آیا به فضای ذخیره سازی اضافی نیاز دارید یا خیر." «می‌توانید از دو کمد برای میزهای خواب استفاده کنید» تا فضایی برای لباس‌های تا شده فراهم کنید.
 
آیا دوست دارید در رختخواب تلویزیون تماشا کنید؟ اگر چنین است، یک کمد، کابینت یا میز کنسول در نزدیکی پای تخت می خواهید که بتواند تلویزیون را نگه دارد و در عین حال فضای اضافی را نیز فراهم کند (مگر اینکه قصد دارید آن را روی دیوار یا فنر برای پایه موتوری نصب کنید).
 
بسیاری از طراحان همچنین دوست دارند یک صندلی تکی را در گوشه اتاق خواب قرار دهند، نه تنها به عنوان مکانی برای استراحت، بلکه به عنوان یک سکوی فرود برای لباس های پرت شده و لوازم شخصی زمانی که شما عجله دارید.
آن را نرم کنید
 
از آنجایی که هدف ایجاد فضایی است که احساس آرامش و دلنشینی داشته باشد، اتاق خواب احتمالاً جایی برای استفاده از رنگ های تند یا کاغذ دیواری گرافیکی نیست. آقای اولسن گفت: "من از هر چیزی که احساس تهاجمی داشته باشد اجتناب می کنم." اگرچه من رنگ‌های تند را در دکوراسیون خود دوست دارم، اما رنگ‌های کم‌رنگ‌تر را در اتاق خواب‌ها دوست دارم: آبی ملایم، سبز و زرد.
 
برخی از طراحان حتی دیوارهای اتاق خواب را برای یک لمس نرم به معنای واقعی کلمه روکش می کنند.
 
در زیر پا، آقای اولسن از افزودن نوعی پارچه برای گرم کردن کف‌های سرد و سخت حمایت می‌کند - یا فرش دیوار به دیوار، یک فرش بزرگ که زیر تخت امتداد می‌یابد یا فرش‌های کوچک‌تر در دو طرف تخت، و شاید در زیر پا. از تخت
تخت را درست کن
 
روش های مختلفی برای چیدن تخت خواب وجود دارد و موضوع اینکه آیا باید از روتختی استفاده کنید یا نه موضوع بحث های شدیدی در سال های اخیر بوده است. بیشتر به ترجیحات شخصی بستگی دارد و اینکه آیا شما اتاق خوابی را می خواهید که غیررسمی یا رسمی باشد.
 
می توان تختی را با چیزی بیش از یک ملحفه روی تشک، یک لحاف زیبا و چند بالش درست کرد. اما برای چیزی کمی رسمی تر، به لایه های بیشتری نیاز دارید.
 
آقای اولسن روش بسیار خاصی برای ساختن تختخواب دارد، که به گفته او از طراح مایلز رد، که آن را از بانی ویلیامز، طراح دکوراسیون، آموخته است، به او منتقل شده است. آقای اولسن گفت: "من یک ملحفه مناسب، یک ملحفه رویه، و نوعی پتو، که وزن آنها بر اساس فصل متفاوت است، انجام می دهم - یک پتوی نخی برای تابستان یا یک پتوی پشمی برای زمستان." سپس، چهار بالش با اندازه استاندارد، معمولاً پایین، که من روی هم می‌گذارم. سپس یک بالش تزئینی در برابر بالش های استاندارد روی هم چیده شد. سپس لحافی را با روکشی که در پای تخت تا شده انجام می دهم.
 
آقای اولسن توصیه می‌کند ملحفه‌ها را ساده نگه دارید – احتمالاً ملحفه‌های سفید هتلی با جزئیات ظریف گلدوزی در لبه آن – و رنگ و طرح را با دو بالش رویی و بالش‌های تزئینی همراه کنید.
بهترین ورق
ست ورق پنبه ای پرکال LLBean 280-Thread-Count Pima
 
اگر دوست دارید ملحفه‌های خود را خنک و شفاف کنید، این ملحفه‌ها راحت، بسیار قابل تنفس و قیمت مناسب هستند.
 
انتخاب های بیشتر ورق Wirecutter
بهترین بالش تخت
بالش فوم حافظه خرد شده Xtreme Comforts
 
قالب‌گیری و قابل تنظیم، با پشتیبانی عالی از پشت، پهلوها و برخی خواب‌آورهای شکمی، این یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین بالش‌هایی است که ما آزمایش کردیم.
 
انتخاب های بیشتر بالش Wirecutter
بهترین تسلی دهنده
LLBean Baffle-Box Stitch Down Comforter، گرم
 
خوابیدن زیر این تسلی دهنده لذت بخش بود: احساس بلندی و گرمی داشت، اما تنفس پذیر بود و شامل تضمین رضایت عالی LLBean است.
 
انتخاب های بیشتر برای راحتی Wirecutter
نور را کنترل کنید
 
توانایی کنترل نور - چه طبیعی و چه مصنوعی - مهم است.
 
اگر هنگام خواب به نور خورشید حساس هستید، می خواهید توانایی حذف کامل آن را داشته باشید. بهترین راه برای انجام این کار استفاده از یک سایه رولر سیاه یا یک سایه رومی با آستر خاموشی است. با این حال، نور خورشید معمولاً در لبه های سایه به اتاق نشت می کند. برای مسدود کردن آن، پرده هایی با آستر سیاه اضافه کنید.
 
در شب، داشتن لایه های روشنایی مفید است. نور بالای سر به شما اجازه می دهد تا کل اتاق را به سرعت روشن کنید، اما ممکن است کار زیادی برای ایجاد حالت مناسب انجام ندهد.
 
یک جفت لامپ روی میزهای کنار تخت معمولاً درخشش جذاب تری ارائه می دهد. بسیاری از طراحان از چراغ‌های رومیزی و همچنین لامپ‌های دیواری استفاده می‌کنند، چه سیم‌کشی شده یا به پریز برق، در دو طرف تخت. لامپ های رومیزی درخشندگی محیط را فراهم می کنند و لامپ های دیواری نور جهت را برای مطالعه فراهم می کنند. آقای فورد گفت: "داشتن هر دو خوب است، اما آنها نباید برای جلب توجه رقابت کنند." "شما یک چراغ رومیزی فوق العاده ساده و یک دیوارکوب واقعاً تزئینی می خواهید یا برعکس."
 
از نظر کنترل، آقای اولسن گفت: "هر چراغ باید روی یک کم نور باشد." توصیه خوبی برای هر اتاق از خانه است. 
راهنمای مرتبط
چگونه شب بهتری بخوابیم
 
خواب برای سلامتی بهتر ضروری است. پس چگونه می توان به خواب موفق تری تبدیل شد؟ یک بالش بردارید و متوجه شوید.
آشپزخانه و حمام
 
سفارشی‌سازی این فضاها می‌تواند بدون نیاز به بازسازی روده به شخصیت اضافه کند.
دانیل گونزالس برای نیویورک تایمز
کابینت ها و پیشخوان ها را ارزیابی کنید
 
تغییر کانترهای آشپزخانه کار کوچکی نیست، اما تغییر از مواد ارزان قیمت مانند لمینت به مواد مجلل مانند سنگ مرمر، گرانیت یا کوارتزیت می تواند ظاهر کلی آشپزخانه یا حمام را به طور قابل توجهی تغییر دهد.
 
بک اسپلش آشپزخانه یکی دیگر از مناطقی است که فرصت مناسبی دارد. حتی اگر کانترهای موجود را در جای خود رها کنید، می توانید با استفاده از کاشی مورد علاقه ساخته شده از سرامیک، شیشه، فلز یا سیمان ، یک بک اسپلش موجود را اضافه یا جایگزین کنید .
 
اتاقک سازان نو اندیش
اگر کابینت آشپزخانه و کابینت روشویی حمام ساده و خوش فرم باشند، اغلب می توان آنها را با رنگی جدید برای ظاهری متفاوت رنگ آمیزی کرد. اگر درهای کابینت طرحی دارند که قدیمی به نظر می رسد، گاهی اوقات می توانید لاشه کابینت های موجود را نگه دارید و فقط درها را تعویض کنید .
 
در مورد روشویی حمام ارزان، اغلب به صرفه است که کل آن را جایگزین کنید. بسیاری از شرکت‌ها روشویی‌های پیش ساخته را با روکش‌ها و سینک‌های همسان ارائه می‌کنند.
روی چیزهایی که لمس می کنید تمرکز کنید
 
به سادگی جایگزین کردن کابینت با سخت افزار جدید می تواند ظاهر آشپزخانه یا حمام را به طور قابل توجهی تغییر دهد. شیرهای آشپزخانه و حمام نیز جایی برای صرفه جویی نیستند - شما هر روز آنها را لمس می کنید، بنابراین مدل هایی را انتخاب کنید که نه تنها ظاهر خوبی دارند، بلکه دارای دسته هایی هستند که هنگام چرخاندن آنها احساس اطمینان می کنند و سرهایی که عملکرد مورد نظر شما را ارائه می دهند.
 
در حمام، این خط فکری به لوازم جانبی نیز تعمیم می‌یابد - میله‌های حوله‌ای با کیفیت، قلاب‌های روپوش و نگهدارنده‌های رول توالت همگی می‌توانند با حداقل هزینه ظاهری ارتقا یافته به اتاق ببخشند.
تازه کردن با منسوجات
 
اگر حوله های فرسوده یا نامتجانس در دست داشته باشند، داشتن حوله های زیبا هیچ فایده ای ندارد. قدیمی‌های خود را بازیافت کنید و حوله‌ها و حوله‌های جدید را با رنگ ثابت بخرید (شما لیاقتش را دارید). برای لهجه تزئینی، حوله های دستی طرح دار اضافه کنید.
 
اگر یک پرده دوش کپک زده در اطراف وان وجود دارد، آن را با پرده ای که از مواد دلپذیری مانند کتان یا یک صفحه شیشه ای ساخته شده است، جایگزین کنید .
 
اگر کف حمام یا آشپزخانه چیزی برای شما باقی می‌گذارد، اما نمی‌خواهید به دردسر یا هزینه کندن آن بپردازید، می‌توانید آن را با یک فرش وینیل بافته شده بزرگ یا حصیر شرکتی مانند چیلویچ یا بولون بپوشانید .
بهترین حوله حمام
حوله حمام پنبه ای Frontgate Resort
 
این نرم‌ترین حوله‌ای است که ما آزمایش کرده‌ایم - شبیه حوله‌ای مجلل از یک هتل مجلل است و در رنگ‌های مجلل متنوع‌تری نسبت به هر حوله دیگری که پیدا کردیم، عرضه می‌شود.
 
انتخاب حوله Wirecutter بیشتر
اتاق پودر را فراموش نکنید
 
از آنجایی که اتاق پودر بسیار کوچک است و به ندرت از آن استفاده می شود، مکان مناسبی است تا به دکوراتور داخلی شما اجازه دهید با رنگ های تند و پوشش های دیواری اجرا شود. 
 
آقای اولسن که اتاق‌های پودری را با کاغذ دیواری وحشی و پانل‌های دیواری آینه‌ای طراحی کرده است، گفت: «اگر سرگرم می‌شوید، تبدیل آن به عنصری غیرمنتظره و جالب بسیار سرگرم‌کننده است» که مهمانان را شگفت‌زده می‌کند.
 
این احساس توسط خانم ماکسول فاستر تکرار شد: "روشی دیواری را که دوست دارید پیدا کنید و فقط آن را دنبال کنید."
 
در نهایت، به یاد داشته باشید که تزئین باید سرگرم کننده باشد. با شروع با یک برنامه، و پیروی از همان مراحلی که توسط حرفه ای ها استفاده می شود، استرس را به میزان قابل توجهی نسبت به انجام آن به شکل تصادفی کاهش خواهید داد. و امیدوارم در نهایت جایزه نهایی را به دست آورید: خانه رویاهایتان.

اتاقک سازان نو اندیش
پاسخ


پیام‌های این موضوع
چگونه خانه خود را تزئین کنیم - توسط khonehman - 30-05-2022, 11:09 AM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه عملکرد دستگاه لیبلینگ را قضاوت کنیم؟ lavazemkhanegi 0 116 14-03-2023, 12:42 PM
آخرین ارسال: lavazemkhanegi
  سفارش پرینت سهبعدی چگونه است ؟ نیوشا11 0 5,219 20-06-2022, 12:36 PM
آخرین ارسال: نیوشا11
  چگونه می توان یک پله مناسب برای خانه انتخاب کرد؟ arezu3 1 929 29-05-2022, 01:10 PM
آخرین ارسال: khonehman
  چه مهارت‌هایی را به رزومه کاری خود اضافه کنیم؟ samaryaghoubi 0 151 30-05-2021, 05:59 PM
آخرین ارسال: samaryaghoubi
  چگونه به عنوان فریلنسر پروفایل حرفه‌ای داشته باشید؟ samaryaghoubi 0 156 30-05-2021, 05:33 PM
آخرین ارسال: samaryaghoubi
  چگونه طراح کفش شویم؟ azita_usefi 0 298 02-05-2021, 04:21 PM
آخرین ارسال: azita_usefi
  طراحی خودرو را از کجا و چگونه آغاز کنیم؟ azita_usefi 0 311 02-05-2021, 03:44 PM
آخرین ارسال: azita_usefi

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان