توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد
#1
داوطلبان برای ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱، باید فرم های مربوطه را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org تکمیل نمایند. برای تکمیل این فرم ها نیاز به کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 1401 بوده که در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون درج و منتشر می شود.

کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد برای ثبت نام در این آزمون مورد نیاز بوده و داوطلبان برای تکمیل ثبت نام خود باید این کدها را در زمان ثبت نام کنکور ارشد در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در فرم های مربوطه وارد نمایند.
داوطلبانی که می خواهند در کنکور کارشناسی ارشد 1401 ثبت نام نمایند باید از کد رشته های این آزمون مطلع باشند، از این رو در این مقاله کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد ۱۴۰۱، کد رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 و مشاوره رشته های کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ به طور کامل توضیح داده شده است.

کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد ۱۴۰۱
دانشگاه های سراسری زیر نظر وزارت علوم هر سال در رشته های کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرند. پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به صورت با کنکور و بدون کنکور انجام می شود. برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد داوطلبان باید در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود کرده و مندرجات دفترچه را به دقت مطالعه نمایند.

سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری کنکور کارشناسی ارشد بوده و دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد و اطلاعیه های مربوط به این آزمون در سایت این سازمان به آدرس اینترنتی sanjesh.org منتشر می شود. همچنین تمامی مراحل ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد در همین سایت انجام می شود.

در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری سال 1401 نیز مانند سال های گذشته، یک سری رشته های امتحانی وجود داشته که در دفترچه راهنما ثبت می شود. در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و پر کردن فرم های مربوطه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان باید کدهای مختلفی را وارد نمایند. یکی از کدهای لازم برای ثبت نام این آزمون، کد رشته امتحانی کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ می باشد.

کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد 1401، در دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون درج شده و در سایت سنجش منتشر می شود. کدهای رشته های اصلی امتحانی در جداول صفحه 36 تا 77 دفترچه راهنما درج شده و کدهای مربوط به رشته های شناور در جداول صفحه 29 تا 30 این دفترچه درج شده است. در ادامه لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد برای داوطلبان قرار داده شده است.

بیشتر بخوانید: معدل کاردانی و کارشناسی برای ثبت نام ارشد

دفترچه ثبت نام کنکور ارشد
[list]
[*]دفترچه ارشد
[/list][list]
[*]حجم فایل: 6MB
[*]منبع:سنجش
[/list]دانلود فایل

کد رشته های امتحانی دانشگاه های پیام نور، غیر انتفاعی، شبانه، روزانه و پردیس خودگردان در همین دفترچه درج شده است. در صورت ایجاد تغییر در کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد به محض انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱، این مقاله به روزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا اطلاع رسانی می شود.

متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد پس از دانلود و مطالعه دقیق دفترچه راهنما می توانند ثبت نام خود را در سایت سنجش تکمیل نمایند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کنکور ارشد

[عکس: academy1.gif]

کد رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱
در چند سال اخیر آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد به صورت یکپارچه برگزار شده و داوطلبان با شرکت در یک آزمون و کسب حد نصاب نمره می توانند نسبت به انتخاب رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه های آزاد و سراسری اقدام نمایند. در کنکور کارشناسی ارشد یک سری کد رشته امتحانی برای دانشگاه آزاد نیز وجود داشته که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد درج می شود.

جزئیات مربوط به ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در مراحل اولیه به طور مشترک با کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش منتشر شده و از مرحله انتخاب رشته به بعد در سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر می شود.

کدهای رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون درج شده و در سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود. در ادامه لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد قرار داده شده است.

دفترچه ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد
[list]
[*]دفترچه ارشد آزاد
[/list][list]
[*]حجم فایل: 6MB
[*]منبع:سایت دانشگاه آزاد
[/list]دانلود فایل

در صورت ایجاد تغییر در کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به محض انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401، این مقاله به روزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا اطلاع رسانی می شود.

متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پس از دانلود و مطالعه دقیق دفترچه راهنما می توانند ثبت نام خود را در سایت دانشگاه آزاد تکمیل نمایند.

در ادامه بخوانید: انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


[عکس: arshad.gif]


مشاوره رشته های کارشناسی ارشد ۱۴۰۱
متقاضیان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال 1401 باید از رشته های امتحانی دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد اطلاع داشته باشند تا بتوانند ثبت نام خود را به درستی انجام دهند. برای اطلاع از کد رشته های کارشناسی ارشد باید به دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون مراجعه نمایند.

در کنکور کارشناسی ارشد علاوه بر رشته های اصلی که داوطلبان به عنوان رشته اول انتخاب می کنند، یک مجموعه از رشته های شناور ارشد نیز وجود داشته که به همراه کد این رشته ها در دفترچه راهنمای ثبت نام درج می شود.

داوطلبان شرکت و پذیرش در رشته های آزمون کارشناسی ارشد باید واجد شرایط ثبت نام آزمون از جمله داشتن کارت پایان خدمت باشند.

داوطلبانی که در هر دو گروه رشته های اصلی و شناور کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ ثبت نام نمایند، در صورت قبولی در هر دو رشته باید در یکی از آنها در دانشگاه مورد نظر ثبت نام و تحصیل نمایند.

برای قبولی در رشته های امتحانی کارشناسی ارشد 1401، داوطلبان باید منابع آزمون کارشناسی ارشد را به دقت مطالعه نمایند و خود را آماده شرکت در کنکور نمایند.

در ادامه بخوانید: لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای اطلاع از رشته های آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ و همچنین در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام درباره این آزمون، با سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تماس بگیرید. کارشناسان سامانه مشاوره هیوا اطلاعات کامل در این زمینه را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا از آخرین اخبار آزمون های استخدامی مطلع شوید.

[عکس: 1480617610_%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%8...%D8%AF.gif]
سوالات متداول

1- ✔️کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد کدام است؟
✔️کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد درج شده و در سایت sanjesh.org منتشر شده که در این مقاله کدها به طور کامل توضیح داده شده است.


2- ✔️کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد آزاد چیست؟
✔️کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد درج شده و در سایت azmoon.org منتشر شده که در این مقاله کدها به طور کامل توضیح داده شده است.


3- ✔️کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد برای چه کاری مورد نیاز است؟
✔️کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد و پر کردن فرم ها مورد نیاز بوده که در این مقاله توضیح داده شده است.
منبع : کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد
پاسخ


پیام‌های این موضوع
کد رشته های امتحانی کارشناسی ارشد - توسط heyvagp1 - 24-11-2021, 02:32 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اشتباه در انتخاب رشته ارشد tahsilico 0 32,610 17-01-2022, 11:46 AM
آخرین ارسال: tahsilico
  دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1400 tahsilico 1 32,606 16-01-2022, 12:21 AM
آخرین ارسال: Roya_Noori
  تغییر رشته با کارنامه سبز کنکور tahsilico 0 21,694 27-12-2021, 04:02 PM
آخرین ارسال: tahsilico
  منابع کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی sanjesheamirkabir 0 11,151 27-12-2021, 12:26 AM
آخرین ارسال: sanjesheamirkabir
  رشته های دانشگاه امام حسین heyvagp1 0 12,597 09-12-2021, 01:13 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1400 heyvagp1 0 6,825 08-12-2021, 01:29 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور heyvagp1 0 2,394 08-12-2021, 01:25 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۰ heyvagp1 0 2,405 08-12-2021, 01:20 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری ۱۴۰۰ heyvagp1 0 2,577 24-11-2021, 03:27 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  منابع آزمون کارشناسی ارشد زیست شناسی گیاهی دانشگاه سراسری و آزاد کد ۱۲۱۳ migrationskillls 0 2,512 24-11-2021, 01:53 AM
آخرین ارسال: migrationskillls

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان