توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخدام سازمان ملی استاندارد
#1
ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد، در زمان مناسبی با مراجعه به سایت ثبت نام و طی کردن مراحل و ارائه مدارک مورد نیاز ثبت نام انجام می شود. داوطلبان باید پیش از فرا رسیدن تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد از شرایط و نحوه ثبت نام در این آزمون آگاهی داشته باشند.


آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد از جمله آزمون های مهم کشوری است که توسط سازمان ملی استاندارد ایران برای کسب نیروهای ماهر و واجد شرایط در جهت تکمیل نیرو‌های انسانی این سازمان برگزار می شود. مانند دیگر آزمون های برگزار شده در کشور، علاقمندان شرکت در این آزمون نیز باید در زمان مشخص شده جهت تکمیل مراحل ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد اقدام نمایند.
سوالاتی از قبیل زمان، نحوه، شرایط، مدارک لازم و رشته های مورد پذیرش برای ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰، اقدامات و مراحل لازم برای ثبت نام آزمون سازمان ملی استاندارد ایران و ... ذهن بسیاری از داوطلبان علاقمند به مشاغل این سازمان را به خود مشغول کرده است. برای آشنایی با شرایط و نحوه ثبت نام این آزمون در این مقاله به بررسی تمامی موارد گفته شده پرداختیم.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰
داوطلبان برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰ باید در اولین فرصت ممکن از بازه زمانی که برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد اعلام می شود جهت ثبت نام خود در این آزمون اقدام کرده و فرصت را از دست ندهند. تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد در دوره قبلی برگزاری این آزمون که در سال 99 بوده از 20 الی 29 شهریور ماه در نظر گرفته شده بود.

ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰ احتمالا اواخر مهر ماه آغاز خواهد شد. هنوز زمان دقیق این ثبت نام مشخص نیست پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا باشید تا به محض آغاز مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 از آن مطلع گردید. مورد مهمی که وجود دارد این است که داوطلبان باید پیش از فرا رسیدن تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد از شرایط و نحوه ثبت نام در این آزمون آگاهی داشته باشند.


زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰ هنوز اعلام نشده است

 آشنایی با مراحل و نحوه ثبت نام در این آزمون به افراد کمک می‌کند تا در زمانی سریع و بدون مشکل ثبت نام خود را انجام دهند که این مورد بسیار مهم است. چرا که در طی بازه زمانی تعیین شده برای ثبت نام در این آزمون، ممکن است یک سری مشکلات رخ داده و ثبت نام شما با مشکل مواجه شود. در نتیجه بهتر است پس از اعلام تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد، در اولین فرصت اقدام کرده و کار را به تاخیر نیندازید.
بیشتر بخوانید: آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۰

[عکس: academy1.gif]

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰
آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ایران یکی از آزمون های فراگیر دستگاه های اجرایی کشور است. در نتیجه علاقمندان ثبت نام در این سازمان باید برای تکمیل مراحل ثبت نام خود، اطلاعیه های مرتبط به جذب و تجدید نیرو در دستگاه های اجرایی را دنبال کرده و اطلاعات لازم در ارتباط با زمان، شرایط و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی را به دست آورند.

ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد 1400 به صورت آنلاین در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت سنجش و آموزش کشور به آدرس sanjesh.org انجام می شود. هر یک از متقاضیان واجد شرایط شرکت در آزمون سازمان ملی استاندارد باید طبق مراحل زیر جهت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد اقدام نمایند:

در ابتدا لازم است آدرس سایت ثبت نام در آزمون (sanjesh.org) را جستجو کرده و وارد سایت شوید.

پس از ورود به سایت ثبت نام باید از منویی که در سمت راست سایت قرار دارد، گزینه استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور را انتخاب کنید.

با دانلود و مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی از تمامی شرایط ذکر شده در این دفترچه مطلع شده و برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد اقدام نمایید.

برای ثبت نام به یکسری مدارک نیاز خواهید داشت که بهتر است پیش از هر کاری این مدارک را جمع آوری نمایید تا زمان ثبت نام آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی 1400 با مشکلی مواجه نشوید.

مورد مهم دیگری که باید بدانید این است که ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد نیز مانند سایر آزمون های استخدامی که در سطح کشور برگزار می‌شوند هزینه بر بوده و لازم است در حین ثبت نام خود را پرداخته و شماره سریال ثبت نام را دریافت نمایید. (این کد را نزد خود نگه دارید زیرا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی، دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتایج آزمون به این کد نیاز پیدا خواهید کرد)

حال گزینه ثبت نام در آزمون را انتخاب و تمامی اطلاعاتی که سایت از شما خواسته را وارد کرده و تمامی مدارک درخواست شده را بارگذاری کنید. پس از وارد کردن اطلاعات و دریافت فرم و کد رهگیری ثبت نام در آزمون، ثبت نام شما نهایی شده و با موفقیت به پایان میرسد.


به محض آغاز ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰، راهنمای تصویری ثبت نام در این قسمت قرار داده می شود.

بیشتر بخوانید: آزمون استخدامی سازمان انتقال خون ایران


[عکس: estekhdami_instagram.gif]شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰
یکی از مهم ترین مواردی که لازم است داوطلبان برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد مد نظر داشته باشند، شرایط ثبت نام در این آزمون است. در واقع لازم است در ابتدا اطلاعات کافی را درباره این شرایط و قوانین به دست آورده و سپس برای ثبت نام اقدام کنید. به طور کلی شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد به شرح زیر می باشد:

تمامی داوطلبان برای شرکت در آزمون باید تابعیت ایرانی داشته باشند.

داوطلبانی که به دین اسلام یا هر یک از ادیان الهی دیگری که توسط جمهوری اسلامی به رسمیت شناخته می شود اعتقاد داشته باشند.

التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از شروط بسیار مهم دیگر برای ثبت نام و شرکت در این آزمون است.

آقایان برای شرکت در این آزمون باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را ارائه دهند.

تمامی داوطلبان باید از سلامت جسمی و روحی کامل برخوردار باشند.

اعتیاد به هرگونه مواد مخدر از جمله ممنوعیت های اصلی برای داوطلبان این آزمون می باشد.

عدم داشتن سوء پیشینه و هرگونه سابقه کیفری از شروط مهم دیگری است که داوطلبان باید مد نظر داشته باشند.

داوطلبان باید از هر گونه ممنوعیت تایید شده توسط مراجع قضایی کشور برای استخدام در دستگاه های اجرایی کشور معاف باشند.

داوطلبانی که از نیروهای بازخرید شده یا بازنشسته دستگاه‌های اجرایی کشور هستند، اجازه شرکت در این آزمون را ندارند.

پداوطلبان باید از شرایط سنی لازم برای شرکت در آزمون برخوردار باشند. (تمامی داوطلبان باید حداقل 20 سال داشته باشند، داوطلبانی که حداکثر 25 سال سن دارند باید مدرک دیپلم داشته باشند، داوطلبانی که حداکثر 30 سال سن دارند باید مدرک فوق دیپلم داشته باشند، داوطلبانی که حداکثر 35 سال سن دارند باید مدرک لیسانس داشته باشند، داوطلبانی که حداکثر 40 سال سن دارند باید مدرک فوق لیسانس داشته باشند و داوطلبانی که حداکثر 45 سال سن دارند باید مدرک دکتری داشته باشند.)

برای اطلاع از سایر شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ایران مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد.
بیشتر بخوانید: آزمون استخدامی آموزش و پرورش

[عکس: estekhdami_telegram.gif]مدارک ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰
هر یک از داوطلبان و متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد، باید یکسری مدارک را برای ثبت نام خود آماده نمایند تا اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام آزمون را بر اساس این مدارک تکمیل نمایند. از جمله این مدارک داشتن عکس 3 در 4 پرسنلی مناسب می باشد. داوطلبان باید جدیدترین عکس خود را که دارای فرمت JPG می‌باشد اسکن نموده و در سایت بارگذاری کنند.

اندازه این عکس باید بین 300×200 الی 400×300 پیکسل باشد و حداکثر حجم آن 70 کیلوبایت باشد. داوطلبان علاوه بر عکس پرسنلی باید مدارک شناسایی خود یعنی کارت ملی یا شناسنامه شان را اسکن کرده و در سایت ثبت نام بارگذاری کنند. عکس پرسنلی داوطلبان خانم باید کاملا با حجاب باشد و چهره آن به طور واضح در عکس قابل مشاهده باشد.

بهتر است تمامی این مدارک را طبق شرایط تعیین شده، تهیه کرده و دقت داشته باشید که مدارک به دور از هرگونه مشکل و به درستی در سامانه ثبت نام بارگذاری شوند. در صورتی که هر گونه اشکالی در این مدارک وجود داشته باشد، داوطلب به عنوان متخلف شناخته و جرائمی مشخص شامل حال او شده و قبولی ولی کان لم یکن تلقی می شود.
بیشتر بخوانید: مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
رشته های تحصیلی و شغلی آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰
نکته ای که باید بدانید این است که رشته های تحصیلی و شغلی آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد و همچنین ظرفیت پذیرش داوطلبان هر یک از این رشته‌ها، در هر دوره از برگزاری این آزمون متفاوت بوده و داوطلبان در هر دوره باید با بررسی اطلاعیه ها، آگاهی لازم را از این رشته‌ها کسب نمایند. با توجه به این مورد نمی توان این رشته ها را به طور دقیق نام برد. با مطالعه مقاله زیر می توانید با تعدادی از رشته های تحصیلی که در صورت داشتن مدرک معتبر و مورد قبول امکان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد و شرکت در این آزمون را دارند، آشنا شوید.
بیشتر بخوانید: [/url]رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰
مورد مهم دیگری که هر یک از داوطلبان و متقاضیان برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد باید از آن آگاهی داشته باشند، زمان برگزاری این آزمون می باشد. این آزمون در دوره گذشته 9 آبان سال 99 برگزار شد و داوطلبان از  6 آبان ماه می توانستند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی اقدام کنند. هنوز زمان برگزاری ازمون دستگاه های اجرایی مشخص نیست اما پیش بینی می کنیمکه این آزمون در دوره بعدی نیز در آبان ماه برگزار خواهد شد.

به طور کلی می توان گفت با توجه به این که آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد بیشتر قالب آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برگزار می شود، داوطلبان باید به اطلاعیه های مرتبط با این آزمون‌ که در طول سال از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور و همچنین رسانه ملی کشور منتشر می شوند توجه داشته تا از جزئیات این ازمون مطلع شوند. معمولا پس از مشخص شدن زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که شامل ازمون استخدامی سازمان ملی استاندارد هم می شود، به طور حتم زمان دریافت کارت ورود به جلسه نیز مشخص می شود.
بیشتر بخوانید: زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
مصاحبه آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰
پس از برگزاری آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد 1400، آن دسته از متقاضیانی که موفق به دریافت حد نصاب نمره قبولی در زمان اعلام نتایج اولیه آزمون های استخدامی شده باشند، می توانند خود را برای مصاحبه این آزمون آماده نمایند. زمان و آدرس محل دعوت به مصاحبه از طریق سایت استخدامی سازمان ملی استاندارد به نشانی isiri.gov.ir منتشر می شود.

داوطلبان می بایست با توجه به تاریخ انجام مصاحبه به آدرس مشخص شده مراجعه کرده و مورد پذیرش قرار گیرند. اگر داوطلبی برای انجام مرحله مصاحبه استخدامی سازمان ملی استاندارد اقدام نکند، جزو انصرافی ها تلقی خواهد شد. به همراه داشتن برخی مدارک در زمان مصاحبه استخدامی سازمان ملی استاندارد الزامی است.

از جمله این مدارک، فرم قبولی اولیه در آزمون استخدامی سازمان سازمان ملی استاندارد 1400، کارت ملی، انواع مقالات چاپ شده و مدارک زبان (در صورت داشتن) می باشد. برای آشنایی با مصاحبه آزمون های استخدامی می توانید به مطالعه مقاله زیر بپردازید.
بیشتر بخوانید: مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰
اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد در دو مرحله انجام می شود. مرحله نخست مربوط به اعلام نتایج آزمون کتبی بوده و در مرحله بعدی نیز نتایج مصاحبه پذیرفته شدگان در مرحله اول آزمون مشخص می شود. معمولا نتایج آزمون کتبی حداکثر یک ماه پس از برگزاری آزمون و نتایج مرحله مصاحبه حدود یک هفته الی 10 روز بعد مشخص می شود. با توجه به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در دوره قبلی برگزاری این آزمون (11 بهمن ماه 99) می توان پیش بینی کرد که نتایج آزمون در دوره بعد نیز در چنین بازه ای از زمان صورت می گیرد.

در هر صورت تمامی داوطلبان پس از آگاهی از زمان اعلام نتایج آزمون های کتبی و شفاهی می توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج یعنی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، از نتایج آزمون استخدامی خود اطلاع پیدا کنند. به طور کلی اطلاعات مربوط به آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور توسط سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر می شود.
در ادامه بخوانید: [url=https://Www.heyvagroup.com/shownews/7577/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D9%84.html]ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400
کارشناسان سامانه مشاوره هیوا آماده اند تا اطلاعات لازم در خصوص ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۰ را در اختیار داوطلبان قرار داده و نحوه ثبت نام را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به آگاهی تان برسانند.


سوالات متداول

1- ✔️ زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد چه تاریخی است؟
✔️ ثبت نام این آزمون معمولا در بازه های زمانی مختلفی انجام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.


2- ✔️ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد چگونه انجام می شود؟
✔️ ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود البته جزئیات ثبت نام در متن مقاله گفته شده است.


3- ✔️ شرایط سنی استخدام سازمان ملی استاندار چگونه است؟
✔️ برای هر یک از مدارک دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری سنین متفاوتی در نظر گرفته شده که در متن مقاله به آن اشاره شده است.
منبع : استخدام سازمان ملی استاندارد
پاسخ


پیام‌های این موضوع
استخدام سازمان ملی استاندارد - توسط heyvagp1 - 20-10-2021, 01:48 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کارگاه آشنایی با استاندارد آسانسورهای کششی و هیدرولیک motlagh 1 440 25-03-2020, 03:55 AM
آخرین ارسال: emilyfarahi
  کارگاه ۲ روزه آشنایی با استاندارد آسانسورهای الکتریکی motlagh 1 488 20-12-2019, 12:25 PM
آخرین ارسال: sirousnamaei
  کارگاه ۲ روزه آشنایی با استاندارد آسانسورهای الکتریکی motlagh 0 273 30-06-2019, 12:02 AM
آخرین ارسال: motlagh
  کارگاه استاندارد برنامه ریزی و طراحی بیمارستان های ایمن fatemehghazanfariyan 0 505 07-01-2019, 02:56 PM
آخرین ارسال: fatemehghazanfariyan

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان