توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علائم همجنسگرا بودن
#2
(20-10-2021, 01:40 PM)mosahab نوشته: همجنسگرایی یا همان همجنس خواهی شکل متفاوتی از رابطه جنسی است که در آن دو فرد همجنس با یکدیگر روابط عمیقی پیدا می کنند. این موضوع در جوامع امروزی جنجال بسیار زیادی به پا کرده است. در واقع کسانی که همجنسگرا هستند، نوعی ناهنجاری رفتاری و هنجار شکنی اجتماعی دارند. این موضوع هم شامل حال آقایان و هم شامل حال خانم ها می شود.
اما آیا میدانید علائم همجنسگرا بودن چیست؟ و یا چه عواملی سبب می شود تا افراد به سمت همجنس خواهی کشیده شوند؟ ما در این بخش تصمیم داریم تا این موضوع را به طور کامل برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

راه های تشخیص همجنسگرا بودن
 به طور کلی علائم همجنسگرا بودن در فیزیک و جسم فرد وجود ندارد و این نوع ناهنجاری بیشتر زمینه روحی و روانی دارد. بنابراین نشانه های همجنسگرایی را می توان از نوع رفتار و کردار فرد تشخیص داد. ما در ادامه این بخش به بعضی از این نشانه ها اشاره خواهیم داشت.
1علاقه به جنس موافق بیشتر از جنس مخالف است
اولین و مهمترین علائم همجنسگرا بودن این است که فرد علاقه و گرایش بیشتری نسبت به جنس موافق خود دارد. معمولا این علائم در دوران بلوغ ظاهر می شود که بیانگر همجنس خواهی است. این افراد برخلاف سایر همسالان خود که بیشتر به سمت جنس مخالف گرایش دارند، مایلند تا جنس موافق را به خود جذب کنند و ویژگی های ظاهری و جذابیت های جسمی جنس موافق برایشان جذاب تر است. البته ناگفته نماند که این گرایش هم به صورت عاطفی و روانی است و هم به صورت جسمی.
2تحریک پذیری با مشاهده اندام جنس موافق
از دیگر نشانه های همجنسگرایی زنانه یا مردانه این است که فرد با دیدن اندام جنس موافق خود، تحریک می شود و تمایلات جنسی به او پیدا می کند. این در حالیست که فرد همجنسگرا به هیچ عنوان با مشاهده اندام جنس مخالف خود تحریک نمی شود. همچنین این افراد با لمس بدن جنس موافق خود به سرعت تحریک می شوند و این موضوع از تحریک دستگاه تناسلی آنها کاملا مشخص می شود.
3تمایل زیاد به برقراری رابطه جنسی با جنس موافق
از آنجایی که همجنسگرایان علاقه زیادی به برقراری رابطه فیزیکی با جنس موافق خود دارند، ممکن است در بیشتر موارد تمایل بسیار زیادی به برقراری رابطه جنسی با همجنس خود داشته باشند. معمولا این افراد هیچ گرایش جنسی نسبت به جنس مخالف خود ندارند و تمام تمایل و گرایشات آنها به سمت جنس موافق است.
حتما بخوانید: همجنسگرایی مردانه[عکس: 2.gif]


علائم همجنسگرا بودن در مردان
به خاطر داشته باشید علائم همجنسگرا بودن بیشتر در نوع رفتار و تمایلات درونی افراد پدیدار می شود و نشانه های فیزیکی خاصی ندارد. اما شما می توانید با بررسی نوع رفتار و روحیات، وجود نشانه های همجنسگرایی را در افراد تشخیص دهید. در این بخش به بررسی علائم همجنسگرا بودن مردان یا "مردان گی" می پردازیم.
صحبت های تحریک کننده در خصوص سایر مردان
یکی از نشانه های همجنسگرا بودن در مردان این است که آن ها در مورد سایر مردان حرف های تحریک کننده می زنند. این افراد زمانی که با تماشای یک مرد دیگر، تمایل زیادی به برقراری رابطه جنسی با او پیدا می کنند، اما به دلایلی نمی توانند با او رابطه داشته باشند، مدام در صحبت هایشان حرف را به سمت این موضوع می کشانند و در مورد اندام یک مرد دیگر حرف های تحریک کننده ای می زنند. چرا که آنها تمایل بسیار زیادی به برقراری رابطه جنسی با جنس موافق خود دارند.
نسبت به تحریکات خانم ها بی تفاوت هستند
از دیگر ویژگی افراد گی یا همان همجنسگرایان مرد، خانم ها را دوست دارند اما هیچ تمایلی به برقراری رابطه با آنها ندارند و یا با دیدن اندام خانم ها تحریک نمی شوند. در صورتی که این افراد فیلم های پورن ببینند و یا اندام خانمی را مشاهده کنند تحریک نمی شوند و این موضوع تاثیر چندانی بر برانگیخته شدن حس شهوت شان ندارد.
[عکس: 1634390696_%D8%B9%D9%84%D8%A7%D8%A6%D9%8...%DB%8C.jpg]
پنهان کاری
یکی دیگر از علائم همجنسگرا بودن در مردان این است که سعی می کنند رفتارهای همجنسگرایانه خود را از دیگران پنهان کنند. آنها به شدت از اینکه کسی از احساسات و تمایلات درونی شان آگاه شوند، واهمه دارند و اصلا نمی خواهند کسی به این موضوع پی ببرد. به همین علت سعی می کنند سلیقه و تمایلاتشان را با هر کسی به اشتراک نگذارند.
بیشتر وقت خود را با مردان می گذرانند
از دیگر نشانه های همجنس خواهی در مردان این است که سعی می کنند بیشتر وقت خود را با سایر مردان دیگر بگذرانند. معمولا آنها تمایل زیادی به برقراری روابط صمیمی تر با دوستان شان دارند و مدام می خواهند سایر مردان و یا جنس موافق خود را لمس کنند.
حتما بخوانید: همجنسگرایی نهفته

علائم همجنسگرا بودن در زنان
علائم همجنسگرا بودن در زنان به گونه ای است که شما می توانید با بررسی این موارد به آن پی ببرید. لزبین یا زنان همجنسگرا معمولا تمایلی به برقراری ارتباط با مردان ندارند اما همیشه سعی می کنند خودشان رفتارهای مرد گونه داشته باشند تا بتوانند بهتر به سایر خانم ها نزدیک شوند. در ادامه برخی از این رفتارها را بررسی می کنیم.
تمایل بسیار بالا به دیدن بدن زنان دیگر
یکی از شایع ترین علائم همجنسگرا بودن در زنان یا لز ها این است که تمایل زیادی به دیدن بدن سایر زنان دارند. معمولا این افراد در خیابان به چهره و اندام سایر زنان دیگر خیره می شوند و با لذت فراوان به آنها نگاه می کنند. این خانم ها نسبت به جذابیت سایر خانم ها، به خوبی تحریک می شوند و تمایلات همجنسگرایانه در آنها فعال می شود.
تمایل زیاد به لمس بدن خانم های دیگر
از دیگر ویژگی های افراد لز یا زنان همجنسگرا تمایل زیادی به لمس بدن خانم های دیگر است. معمولا این افراد تمایلات درونی خود را در مورد دوستانشان با هدف عشق و علاقه نشان می دهند. اما در حقیقت آنها تمایلات اصلی شان را پنهان می کنند. در مورد سایر زنان و دختران دیگر نیز می خواهند به هر نحوی که شده اندام آنها را لمس کنند تا از آن لذت ببرند.
تمایلی به برقراری رابطه جنسی با جنس مخالف ندارند
معمولا خانم های همجنسگرا اصلا میل و رغبتی به برقراری رابطه جنسی با جنس مخالف خود نشان نمی دهند. ممکن است این افراد متاهل باشند و پس از مدتی در زندگی زناشویی خود به مشکلات متعددی برخورد کنند. چرا که اصلا میل و رغبتی به برقراری رابطه جنسی با همسرشان ندارند. حتی هیچ یک از روابط عاطفی که همسرشان می خواهد با آنها برقرار کند را نمی پذیرند.
حتما بخوانید: نشانه های زن همجنس خواه


[عکس: mosahabfamily.png]
سوالات متداول

1- ✔️ راه های تشخیص همجنسگرا بودن چیست؟
✔️ به طور کلی علائم همجنسگرا بودن در فیزیک و جسم فرد وجود ندارد که در متن مقاله راه های تشخیص آن مطرح شده است.


2- ✔️ علائم همجنسگرا بودن در مردان چیست؟
✔️ علائم همجنسگرا بودن در مردان گی بیشتر در نوع رفتار و تمایلات درونی افراد پدیدار می شود که در متن مقاله شرح داده شده است.


3- ✔️ علائم همجنسگرا بودن در زنان چیست؟
✔️ علائم همجنسگرا بودن در زنان به گونه ای است که شما می توانید با بررسی موارد ذکر شده در متن مقاله به آن پی ببرید.
منبع : علائم همجنسگرا بودن

مطلب خیلی خوبی بود. مطلب سایت فارسیرو در باره همجنسگرایی یا هموسکشوالیتی رو هم پیشنهاد می کنم بخونید.
پاسخ


پیام‌های این موضوع
علائم همجنسگرا بودن - توسط mosahab - 20-10-2021, 01:40 PM
RE: علائم همجنسگرا بودن - توسط navidradi - 04-08-2022, 12:19 AM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  علائم همراه با شب ادراری کودکان monafalsafi 0 703 28-06-2022, 02:36 PM
آخرین ارسال: monafalsafi
  کوچک بودن فک drfarokhnejad 0 333 16-06-2022, 11:05 AM
آخرین ارسال: drfarokhnejad
  علائم و نشانه های وسواس فکری عبارتند از: vianclinic 0 287 14-06-2022, 12:01 PM
آخرین ارسال: vianclinic
  علائم افسردگي در كودكان و نوجوانان monafalsafi 0 690 17-05-2022, 10:30 AM
آخرین ارسال: monafalsafi
  طلاق در دوران عقد و باکره بودن heyvalaw 0 198 20-10-2021, 12:44 PM
آخرین ارسال: heyvalaw
  دوجنسه بودن mosahab 0 229 08-09-2021, 10:31 AM
آخرین ارسال: mosahab
  علائم و نشانه ها بیماری اوتیسم mosahab 0 162 28-04-2021, 10:46 AM
آخرین ارسال: mosahab
  علائم بلوغ زودرس mosahab 0 229 14-03-2021, 07:09 PM
آخرین ارسال: mosahab
Big Grin فرمولی باورنکردنی برای همیشه شاد بودن در زندگی motlagh 1 452 15-05-2020, 01:47 AM
آخرین ارسال: farafekr
  فرمولی باورنکردنی برای همیشه شاد بودن در زندگی motlagh 1 422 05-02-2020, 01:44 AM
آخرین ارسال: farafekr

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان