توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد
#1
لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد هر ساله برای پذیرش ورودی مهر و بهمن مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته از سوی سازمان سنجش اعلام می شود. متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد ۱۴۰۰ باید نخست لیست رشته های این دانشگاه را بررسی کرده و برای انتخاب رشته خود اقدام کنند.


دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد هر ساله بصورت بدون کنکور و بدون آزمون اقدام به ثبت نام از داوطلبان در مقاطع کاردانی و کارشناسی و در دو ورودی مهر و بهمن می کند. برخلاف تصور بسیاری از داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد برای ثبت نام دانشجویان هیچگونه آزمون ورودی برگزار نمی کند .
اطلاع از لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد اولین قدم برای ثبت نام است . متقاضیان می توانند با بررسی لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد 1400 موارد متناسب با ملاک های خود اعم از رشته تحصیلی، بازارکار، شهریه و ... را انتخاب کنند.
به منظور تسهیل فرآیند انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سال جاری، در ادامه این مقاله لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد سال ۱۴۰۰ ارائه شده است .

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد ۱۴۰۰
داوطلبان واجد شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی که مدرک دیپلم نظام جدید یا قدیم دارند می توانند در یکی از رشته های بدون کنکور ارائه شده مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد ورودی مهر یا بهمن 1400 ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که پذیرش رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد ۱۴۰۰ بر اساس سوابق داوطلبان انجام می شود.

ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد زیر نظر سازمان سنجش انجام می شود. در هر دوره از پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی معمولا لیست رشته محل های ارائه شده همزمان با انتشار اطلاعیه سازمان سنجش اعلام می شود .

ممکن است در هر دوره از پذیرش بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد ظرفیت های ارائه شده و رشته های مورد پذیرش بنا به اصلاحات ایجاد شده در دانشگاه تغییر کند. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد 1400 ارائه شده است .

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد

به دلیل امکان تغییر و یا اصلاح لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد در هر دوره از ثبت نام به داوطلبان توصیه می شود دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی هر دوره را نیز مطالعه کنند.
حتما بخوانید: دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


[عکس: bedonekonkoor.gif]


لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد ۱۴۰۰
در هر دوره از ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد علاوه بر مقطع کاردانی برای رشته های کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی نیز بصورت بدون کنکور دانشجو پذیرش می شود. متقاضیان ثبت نام بدون کنکور می بایست پیش از ثبت نام در سایت سنجش دانشگاه علمی کاربردی نخست رشته های ارائه شده را بررسی کنند.

ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد 1400 بصورت همزمان انجام می شود. داوطلبان می توانند با پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در موعد مقرر موارد مورد نظر خود را از میان رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد ۱۴۰۰ انتخاب کنند.

در ادامه لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد برای آخرین دوره از پذیرش این دانشگاه ارائه شده است و لذا به داوطلبان توصیه می شود علاوه بر این لیست دفترچه و اصلاحات منتشر شده در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را نیز برای ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد 1400 مطالعه کنند.

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد

متقاضیان ثبت نام و پذیرش در رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد ۱۴۰۰ می توانند برای اطلاع از سایر جزئیات ثبت نام این دوره دانشگاه علمی کاربردی مقاله زیر را مطالعه کنند.
در ادامه بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

اگر پس از مطالعه جزئیات لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد 1400 سوالی در خصوص ثبت نام و پذیرش این دانشگاه دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پاسخ سوالات و ابهامات خود را از ایشان دریافت کنید .

[عکس: 1480676883_کانال_تلگرام_دانشگاه_های_بدون_کنکور.gif]
سوالات متداول

1- ✔️ رشته های ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد در چه مقاطعی ارائه می شود ؟
✔️ رشته های ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود که جزئیات رشته های هر یک در این مقاله ارائه شده است .


2- ✔️ ثبت نام رشته های بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد چند بار در سال انجام می شود ؟
✔️ همانطور که در این مقاله نیز اشاره شده است ، ثبت نام رشته های بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد سالیانه دو بار برای ورودی مهر و بهمن انجام می شود .


3- ✔️ چه رشته هایی در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد ارائه می شود ؟
✔️ رشته های مختلفی از گروه های صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و هنر در ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد وجود دارد که در این مقاله لیست کامل رشته ها نیز ارائه شده است .
منبع : لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد
پاسخ


پیام‌های این موضوع
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی نظرآباد - توسط heyvagp1 - 16-08-2021, 09:27 AM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج heyvagp1 0 1,298 15-08-2021, 05:52 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی فردیس heyvagp1 0 1,212 15-08-2021, 05:50 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  تأثیر سهمیه در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور heyvagp1 0 43 09-08-2021, 11:48 AM
آخرین ارسال: heyvagp1
  شهریه داروسازی دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ heyvagp1 0 417 08-08-2021, 01:59 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  از چه رشته هایی می توان وارد تربیت معلم شد heyvagp1 0 73 08-08-2021, 01:43 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  گام به گام علوم و فنون ادبی 1 پایه دهم رشته علوم انسانی heyvagp1 0 182 03-08-2021, 05:03 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اردبیل heyvagp1 0 195 03-08-2021, 04:04 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی خلخال heyvagp1 0 132 03-08-2021, 03:57 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر heyvagp1 0 62 03-08-2021, 03:46 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی مبارکه heyvagp1 0 61 03-08-2021, 03:41 PM
آخرین ارسال: heyvagp1

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان