توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره ازدواج
#1
هیچ کس نمی خواهد در یک ازدواج دوام بیاورد. در بعضی مواقع ، در روابط جدید و گاهی در روابطی که از مدتی قبل برقرار بوده اند ، الگوی روابط منفی برقرار است. این اتفاق می تواند حتی پس از سالها قایقرانی نرم رخ دهد. مردم احساس آسیب ، عصبانیت و ترس می کنند. گیر افتادن منجر به احساس ناامیدی و درماندگی می شود. ارتباطات خراب می شود و الگوهای تعارض تکرار و تشدید می شوند. احساس افسردگی و اضطراب اغلب بخشی از این تجربه است. مشاوره ازدواج می تواند کمک کند.
پیامی از چاک راجرز در مورد مشاوره ازدواج
 
ما در واقع می دانیم که تحقیقات درباره موفقیت زناشویی چه می گوید. 4 چیز وجود دارد که باید بارها و بارها اتفاق بیفتد تا ازدواج حاصل شود که همه ما آرزو می کنیم ...
مشاوره ازدواج لینچبورگ: رفع سردرگمی
 
با وجود تلاش بیشتر یک یا هر دو نفر ، اوضاع اغلب تغییر نمی کند. گیجی بزرگ می شود. متأسفانه مواردی که باعث ازدواج می شود بسیار بدیهی است. خبر خوب این است که با استفاده از ابزارهای مناسب می توان حتی بر مشکلات بسیار سخت غلبه کرد. مشاوره ازدواج لینچبورگ.
مشاوره ازدواج لینچبورگ: یاد بگیرید
 
    در هنگام درگیری به جای چرخش به سمت خود بچرخید
    تأثیر دفاعی آیات شریک زندگی خود را بدست آورید
    بر موقعیت های مسدود شده که شرکا در آن قفل می شوند ، غلبه کنید.
    از درگیری های قدرت پرهیز کنید.
    تعارض را مدیریت کنید.
    پاسخگو و محترمانه باقی بمانید و در مقابل واکنش پذیر باشید.
    "بحث درمورد مسئله" را کنار بگذارید و روی ایجاد راه حل تمرکز کنید.
    تحقیر را کنار بگذارید و به پرورش بپردازید.
    کار تیمی به عنوان والدین.
    عشق ، صمیمیت و درک بیشتری را تجربه کنید.
    حتی در هنگام درگیری از نظر عاطفی در قلب خود باقی بمانید.
    برای لذت بردن و به خاطر سپردن آیین های آگاهانه.
 
مشاوره ازدواج در کرج: آن مارپیچ رو به پایین را متوقف کنید
 
فرد باید بتواند بین محتوای یک درگیری - آنچه مردم با آن درگیرند - و روند رسیدگی به آن - تفاوت بین چگونگی برقراری ارتباط ، حل مسئله و عمل کردن افراد با یکدیگر. تقریباً همیشه یک روند خرابی است که باعث می شود یک درگیری غیرقابل کنترل شود. اگر شرکا به طور لفظی حمله می کنند ، ارتباط را قطع می کنند و ارتباط خود را قطع می کنند ، سو mis تفاهم می کنند و یا یکدیگر را بی اعتبار می کنند ، نمی توان پیشرفت کرد. چند بار آگاهانه با همسرتان درگیری پیدا کرده اید که می دانید پایان آن چقدر بد است؟ شما می دانستید که چه می گویید ، می دانستید همسرتان چه می گوید ، می دانستید چه احساسی خواهید داشت ، می دانستید که همسرتان چه حسی خواهد داشت و حتی می دانستید که پایان آن چگونه خواهد بود. به هر حال شما وارد شدید. چقدر ناامید کننده استزوجین درگیر یک مارپیچ رو به پایین واکنش دفاعی و منفی می شوند که احساس روده می کند و از کنترل خارج می شود. این الگوی "دایره ای" است از این جهت که هیچ شروع یا خاتمه واقعی برای چرخه وجود ندارد و شرکا در واکنش به یکدیگر شیوه هایی را نشان می دهند که در واقع رفتار نامطلوب شریک زندگی خود را تقویت می کند! مشاوره ازدواج لینچبورگ به شما می آموزد که چگونه همه اینها را تغییر دهید.
 
اخیراً یک صاحب مشاغل محلی تصویر خوبی را به ما ارائه داده است. او گفت ، "شما می دانید ، من در کاری که انجام می دهم حرفه ای هستم و کار خوبی انجام می دهم. در صورت نیاز به تعمیر اتومبیل ، آن را نزد شخصی می آورم که در آن منطقه تبحر دارد. اگر در خانه مشکل لوله کشی داشته باشم ، یک لوله کش درجه یک صدا می کنم. من و همسرم علیرغم تلاش همه جانبه ، فقط در روابط مان به مبارزه ادامه دادیم. من چطور این کار را درست از پدر خودم یاد نگرفتم و رابطه ای هم با پدر همسرم ندارم که از او یاد بگیرم. من فقط نمی دانستم چه کاری باید انجام دهم. بنابراین ، فکر کردم خوب است که یک متخصص را فراخوانی کنم تا در مهمترین چیز زندگی ما - ازدواج ما - به ما کمک کند. حداقل من نگاهم به آن است. "
 
یک مشاور خوب می تواند به زوجین کمک کند تا در مورد تعاملات خود شفافیت کسب کرده و این چرخه های دردناک را بشکنند. وقتی شرکا the تأثیری را که بر یکدیگر می گذارند درک کنند ، در موقعیتی قرار می گیرند که تغییر را در نظر بگیرند. مورد توجه واقع شدن و احترام گذاشتن در فرآیند ارتباطات زمینه را برای همکاری موثر و مدیریت مسئله فراهم می کند. با سخت کوشی حتی ممکن است بر مسائل بسیار سختی نیز غلبه شود. مشاوره ازدواج لینچبورگ به شما کمک می کند تا تغییری را که منتظر آن بوده اید ، به ارمغان بیاورد.
مشاوره ازدواج : قالب های مختلف
 
بلافاصله ، در جلسه اول ، ما برای ایجاد ثبات در رابطه با زن و شوهر همراه می شویم. این ثبات در صورت انتخاب جلسات 90 دقیقه ای برخلاف جلسات 45 دقیقه ای سنتی ، خیلی سریعتر حاصل می شود. پس از این ، در مورد موادی که برای شکوفایی رابطه باید وجود داشته باشند ، آموزش ارائه خواهد شد. روند آموزشی همچنین بر روی موادی که باعث می شود ازدواج به راحتی زنده بماند یا بمیرد تمرکز خواهد کرد. به دنبال این ، فرآیند مدیریت مشکل همانطور که به شما نشان داده می شود چگونه صمیمیت عاطفی و رابطه ای را بازسازی یا تحقق می یابید ، آغاز می شود. مشاوره ازدواجارتباط ایجاد می کند.
 
تحقیقات نشان می دهد شدت بیشتر به افراد کمک می کند تا بهتر ، سریعتر شوند و در طولانی مدت هزینه کمتری دارد. این تجربه ما نیز بوده است. بنابراین ، بنابراین ، در صورت امکان ، توصیه می کنیم که یک جلسه کاملاً فشرده یا حداقل 90 دقیقه در مقابل جلسات 45 دقیقه ای سنتی را ترتیب دهید. چاک همه مشتریان جدید را با یک یا دو روز فشرده شروع می کند. مشاوره ازدواج لینچبورگ به شما کمک می کند تا در مسیر احساس خوب قرار بگیرید. لطفا صفحه نرخ ما را از نظر هزینه بررسی کنید.
پاسخ


پیام‌های این موضوع
مشاوره ازدواج - توسط khonehman - 10-06-2021, 03:41 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاثیر مذهب در ازدواج heyvafamily 0 24 19-06-2021, 10:09 AM
آخرین ارسال: heyvafamily
  ازدواج از دید اسلام heyvafamily 0 17 19-06-2021, 10:07 AM
آخرین ارسال: heyvafamily
  دلایل درست ازدواج heyvafamily 0 5 19-06-2021, 10:02 AM
آخرین ارسال: heyvafamily
  مهارت های ضروری قبل از ازدواج heyvafamily 0 6 19-06-2021, 10:00 AM
آخرین ارسال: heyvafamily
  مشاوره تحصیلی آزمون دکتری 1401 tahsilico 0 28 14-06-2021, 12:35 PM
آخرین ارسال: tahsilico
  تاثیر ازدواج بر سلامت جنسی heyvafamily 0 8 13-06-2021, 09:18 AM
آخرین ارسال: heyvafamily
  تاثیر ازدواج در رفتارهای جنسی سالم heyvafamily 0 24 09-06-2021, 10:56 AM
آخرین ارسال: heyvafamily
  آموزش سکس پیش از ازدواج mosahab 0 231 26-05-2021, 01:28 PM
آخرین ارسال: mosahab
  تاثیر خود مراقبتی در ازدواج heyvafamily 0 30 26-05-2021, 09:20 AM
آخرین ارسال: heyvafamily
  ازدواج با فرد معتاد ترک کرده heyvafamily 0 28 26-05-2021, 09:16 AM
آخرین ارسال: heyvafamily

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان