توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سامانه میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir
#1
سامانه میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای با هدف انجام امور آموزشی و اداری دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای راه اندازی شده و دانشجویان هم می تونن با ورود به khedmat.tvu.ac.ir، درخواست های خودشون از طریق ارسال تیکت، برای دانشگاه ارسال کنن. از زمان شیوع ویروس کرونا، تمامی دانشگاه ها سعی بر این دارن که بسیاری از خدمات خودشون رو که قبلا به صورت حضوری ارائه می شد، به صورت غیر حضوری ارائه بدن. میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای هم یکی از امکانات جدید دانشگاه فنی حرفه ای هست که دانشجویان این دانشگاه می تونن با کمک اون بسیاری از خدمات دانشگاه خودشون رو به صورت غیر حضوری انجام بدن.
دانشجویانی که قصد استفاده از خدمات میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای رو دارن، باید ابتدا با ورود به این سامانه، در این سایت میز خدمت فنی به آدرس khedmat.tvu.ac.ir ثبت نام کنن و سپس از طریق گزینه های موجود درخواست خودشون رو ثبت کنن. حالا در ادامه در خصوص جزئیات ورود به سامانه میز خدمت سمیاد فنی حرفه ای توضیح دادیم .

سایت میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir
با توجه به شیوع بیماری کرونا، بسیاری از خدمات دانشگاه فنی حرفه ای به صورت غیر حضوری به دانشجویان این دانشگاه ارائه میشه. به غیر از این خدمات، دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای در سراسر کشور می تونن امور اداری و آموزشی خودشون رو با دسترسی به سایت میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای به آدرس اینترنتی khedmat.tvu.ac.ir انجام بدن. در حال حاضر برای استفاده از خدمات این سایت، نیازه که دانشجویان ابتدا در سامانه میز خدمت فنی ثبت نام کنن، سپس مراحل ورود به این سامانه رو انجام بدن.
سایت میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای به آدرس اینترنتی khedmat.tvu.ac.ir با هدف انجام امور آموزشی و اداری دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای در کل کشور، در زمان شیوع بیماری کرونا و برای جلوگیری از ایجاد هرگونه ازدحام در واحدهای دانشگاهی فنی حرفه ای روی کار اومده. دانشجویان این دانشگاه هم می تونن با کمک این سامانه و ثبت نام در اون، درخواست های خودشون که امکان ارائه اون به صورت غیر حضوری فراهم شده باشه رو از طریق ارسال تیکت، برای دانشگاه ارسال کنن. در واقع، میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای پلی میان دانشجویان و کادر اداری و آموزشی دانشگاه فنی حرفه ای در سراسر کشور هست.

برای ورود به سامانه نهاد دانشگاه فنی حرفه ای هم خوندن مقاله زیر پیشنهاد میشه.
بیشتر بخوانید: سامانه نهاد[عکس: 148067688.gif]


ثبت نام میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir
دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای برای استفاده از خدمات میز خدمت واحدهای دانشگاهی فنی و حرفه ای باید ابتدا در این سامانه ثبت نام کنن. در واقع، استفاده از خدمات این سایت زمانی امکان پذیر است که افراد ثبت نام خودشون رو در سامانه میز خدمت فنی تکمیل کرده باشن و بتونن با ورود به پورتال شخصی خودشون و از طریق گزینه «ارسال تیکت» درخواست مد نظرشون رو در سامانه khedmat.tvu.ac.ir ثبت کنن.
در حال حاضر، با توجه به توضیحات داده شده ثبت نام در سایت اینترنتی میز خدمت دانشگاه های فنی حرفه ای به آدرس اینترنتی khedmat.tvu.ac.ir اجباری هست و همه دانشجویانی که قصد استفاده از خدمات غیر حضوری این سایت رو دارن، باید در این سامانه ثبت نام کنن. برای ثبت نام در این سامانه، دانشجویان باید ابتدا به سایت اینترنتی khedmat.tvu.ac.ir وارد بشن و از طریق کلیک کردن بر روی گزینه «ثبت نام» و تکمیل اطلاعات مورد نیاز، ثبت نام خودشون رو در سامانه میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای انجام بدن.

نحوه ثبت نام میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای

ابتدا در فیلد جستجوی گوگل عبارت «میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای» رو تایپ و جستجو کنین.
حالا بر روی اولین سایتی که گوگل با آدرس khedmat.tvu.ac.ir برای شما جستجو می کنه، وارد بشین.

[عکس: 1619954824_2 (1).png]

 برای ثبت نام در این سامانه، باید از طریق گزینه های موجود در بالای سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنین.

[عکس: 1619954868_1 (1).png]

حال باید تمامی اطلاعات خواسته شده مثل نام کاربری، رمز عبور، شماره تلفن همراه، کد ملی، آدرس ایمیل، شماره دانشجویی، نام، نام خانوادگی و ... رو وارد کنین و در نهایت روی گزینه ثبت نام در پایین این سایت کلیک کنین.

[عکس: 1619954895_3 (2).png]

در صورتی که جزء کادر اداری واحدهای دانشگاهی فنی حرفه ای هستین، به جای وارد کردن شماره دانشجویی، شماره صفر رو وارد کنین.


برای ورود به سامانه میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای کلیک کنید.

برای ورود به سایت سامانه سمیاد فنی حرفه ای می تونین مقاله زیر  رو بخونین.
بیشتر بخوانید: سمیاد

امکانات میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir
میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای، با هدف بهبود فرآیندهای غیر حضوری این دانشگاه روی کار اومده و کلیه خدمات این سامانه در ارسال درخواست دانشجویان از طریق تیکت های ارسالی در سایت میز خدمت واحد دانشگاه فنی حرفه ای خلاصه میشه.
بنابراین، دانشجویانی که قصد ارتباط با هر یک از بخش های اداری، آموزشی و ... دانشگاه خودشون رو دارن، باید ابتدا در سامانه میز خدمت دانشگاه فنی ثبت نام خودشون رو انجام بدن و در صورتی که نیاز به ارسال درخواست و تیکت داشتن با ورود به پورتال شخصی خودشون از طریق نام کاربری و رمز عبور، درخواست خودشون رو با دانشگاهشون مطرح کنن.
در حال حاضر، امکان ارائه تمامی خدمات آموزشی و اداری که قابل انجام به صورت غیر حضوری باشه در سامانه میز خدمت دانشگاه های فنی حرفه ای وجود داره و تمامی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای در سراسر کشور می تونن برای استفاده از این خدمات به این سامانه به آدرس khedmat.tvu.ac.ir وارد بشن و با تکمیل فرآیند ثبت نام، درخواست خودشون رو در سایت ثبت کنن.
ذکر این نکته لازمه که دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای برای پرداخت شهریه، انجام فرآیند انتخاب واحد و ... باید به سایت های قبلی مثل سامانه ناد دانشگاه فنی حرفه ای مراجعه کنن.
کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو هم آمادن با به تموم سوالا و ابهامای شما در مورد سامانه میز خمت دانشگاه فنی و حرفه ای پاسخ بدن . شما می تونین از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو با این کارشناسا در ارتباط باشین .
در ادامه بخوانید: سایت ناد فنی حرفه ای


[عکس: 148067688.gif]
سوالات متداول

1- ✔️ برای ثبت درخواست در سامانه میز خدمت فنی باید چیکار کرد؟
✔️ برای ثبت درخواست در این سامانه در ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنین.

2- ✔️ برای ورود به سایت میز خدمت فنی چه اطلاعاتی لازمه ؟
✔️ یکی از اطلاعات لازم برای ورود به این سایت شماره دانشجوییه که بقیه اطلاعات لازم در این مقاله گفته شده.

3- ✔️ سایت میز خدمت چه امکاناتی رو در اختیار دانشجو ها میذاره ؟
✔️ از جمل امکاناتی که این سایت در اختیار دانشجوها خدمات آموزشیه که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده.
منبع : سامانه میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir
پاسخ


پیام‌های این موضوع
سامانه میز خدمت دانشگاه فنی حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir - توسط tahsilico - 05-05-2021, 03:17 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1400 heyvagp1 0 264 01-05-2021, 12:10 AM
آخرین ارسال: heyvagp1
  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور heyvagp1 0 150 01-05-2021, 12:07 AM
آخرین ارسال: heyvagp1
  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد سما کرج iranmoshavere 0 362 26-02-2020, 10:54 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  رتبه بندی دانشگاه های آزاد iranmoshavere 0 177 26-02-2020, 10:50 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری iranmoshavere 0 151 26-02-2020, 10:35 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان