تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum
مرکز مشاوره - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum (http://forum.kishtech.ir)
+-- انجمن: پردیس فناوری کیش (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=110)
+--- موضوع: مرکز مشاوره (/showthread.php?tid=79484)

مرکز مشاوره - lavazemkhanegi - 09-08-2023

رابطه من با مادرم سنگین بود به همین دلیل در دوران دانشجویی خانه پدر و مادرم را ترک کردم و تنها زندگی کردم. کار پیدا کردم، با شوهر فعلی ام آشنا شدم، ازدواج کردم و دو فرزند دارم. برادر بزرگترم هم خانه را ترک کرد و حالا به نظر می رسد در یک کشور خارجی کارهای مختلفی انجام می دهد، بنابراین من چیز زیادی از او نشنیده ام. من مدت زیادی با پدر و مادرم زندگی کردم، اما دو سال پیش پدرم فوت کرد و اخیراً با من تماس گرفتند که مادرم سقوط کرد و در بیمارستان بستری شد.

حتی حوصله دیدنش را هم ندارم و وقتی بعد از مرخص شدن از بیمارستان به درگیر شدن در خانه پدر و مادرم فکر می کنم می ترسم. از زمانی که پدرم فوت کرد، خیلی ترسیدم که این روز بیاید. من حتی نمی توانم مادرم را که از بیمارستان مرخص شده است ملاقات کنم، چه برسد به مراقبت های پرستاری. من تعجب می کنم که همسایگان و جامعه من را به خاطر رها کردن مادرم چگونه می بینند. حتي فكر كردن بهش هم دلم ميگيره
بالای صفحه
مشاوره "قدرت عاشقانه" (ما همچنین از مشاوره هایی مانند DV و تعقیب...
محتوای مشاوره

عشق به زندگی قدرت و درخشندگی می دهد. برای برخی افراد باید نیروی محرکه زندگی باشد. به طور کلی، افراد با دیگرانی که با آنها شادی مشترک دارند احساس خوبی و نزدیکی دارند.

با این حال، این رابطه بین زن و مرد نیز است که کاملاً مطابق برنامه پیش نمی رود. ممکن است بین احساسات، افکار و احساسات عشق تفاوت درجه حرارت وجود داشته باشد و ممکن است از یکدیگر عبور کنند. ممکن است ردیابی اینکه چه کسی را بیشتر دوست دارید از دست بدهید، یا ممکن است مجبور شوید از کسی که واقعاً دوست دارید چشم پوشی کنید. به دلیل عدم ارتباط، ممکن است از آسیب رساندن به یکدیگر یا ازدواج احساس خجالت کنند.

عشق واقعی یا شریک ازدواج شما کیست و آیا این اتفاق خواهد افتاد؟ هر کسی می تواند نگران چنین چیزهایی باشد. در چنین مواقعی، شرکت بهداشت روان توکیو، مشاوره "قدرت عشق" را ارائه می دهد تا با آرامش به خود نگاه کند و به شما کمک کند خود را درک کنید.

آیا کسی از شما هست که از عشق صدمه دیده باشد، در مورد عشق مردد باشد یا از عشق دست بکشد؟ همچنین آیا کسی هست که عقده حقارت داشته باشد و در حال بیزاری از خود باشد؟ آیا کسی هست که پشیمان باشد از اینکه به دلیل شخصیت یا عدم تناسب جنسیتی خود در انتخاب همسر اشتباه کرده است؟
بالای صفحه
مشاوره مادری سی و چند ساله در مورد دزد مانی فرزندش
محتوای مشاوره

پسرم که کلاس سوم ابتدایی است در مغازه چیزی دزدید و راهنمایی شد. خوشبختانه معلم مدرسه ام با من همکاری کرد و من و همسرم مودبانه عذرخواهی کردیم، بنابراین پلیس درگیر نشد. با این حال، این اولین بار نیست که این اتفاق می افتد، بلکه سومین بار در چند ماه اخیر است. همچنین وقتی با کودک صحبت کردم متوجه شدم که او چندین بار بدون اینکه مورد توجه کارکنان فروشگاه قرار بگیرد، وسایلی را سرقت کرده است. آیا عادت دزدی پسرم درمان می شود؟ یا چیزی است که شما با آن به دنیا آمده اید و پسرتان تبهکار می شود؟

بالای صفحه
والدین سنگین هستند [بهبود مهارت های ارتباطی]
محتوای مشاوره

مادرم فکر می کند من پدر و مادر خوبی هستم. مطمئناً آنها به خوبی از شما مراقبت می کنند. به هر حرکت من واکنش حساسی نشان می دهد. به عنوان مثال، وقتی چایم را ریختم، او به سرعت با دستمال کاغذی بیرون می‌آید و در کمترین زمان آن را تمیز می‌کند.

اما من الان بالغ شدم. متشکرم، اما می خواهم مرا تنها بگذاری. جوری تنگ است که انگار همیشه تحت نظر هستید. سنگین است.

بالای صفحه
من نمی توانم به حلقه دوستان مامان بپیوندم
محتوای مشاوره

کودک وارد مهد کودک شد. من ذاتاً در معاشرت خوب نیستم، بنابراین احساس ناراحتی می کنم زیرا نمی توانم به حلقه چت مادران مهدکودک بپیوندم. بچه ها دوستان جدیدی پیدا می کنند و اوقات خوبی را سپری می کنند. انگار بچه هایم گاهی برای جشن تولد و جشن کریسمس به خانه دوستانشان می روند و من الان افسرده ام.

بالای صفحه
فکر کردن به طلاق به دلیل ارزش های متضاد با شوهر
محتوای مشاوره

شوهر من آدم بدی نیست اما آدم ولخرجی است. آنها می خواهند به سرعت چیزهای جدید به دست آورند و اجتماعی هستند، بنابراین زیاد معاشرت می کنند. برعکس، من زندگی خود را با اهمیت زیادی در مراقبت از چیزها و استفاده از آنها برای مدت طولانی گذرانده ام. من دوست دارم از چیزها هوشمندانه استفاده کنم و چیزهایی را با دست بسازم. وقتی برای اولین بار ازدواج کردیم، بحث کردیم و تصمیم گرفتیم چیزهایی بخریم که می خواستم ارزش های شوهرم شناخته شود، اما اخیراً از پس اندازم برای خوردن و نوشیدن با دوستان و خرید چیزهایی استفاده می کنم که مناسب خانه ما نیست. . من نمی توانم صرف هزینه برای معاشرت بدون مراقبت از چیزها را ببخشم. تا به حال خرج های بیهوده شوهرم را تحمل کرده ام، اما به فکر طلاق گرفتن از او افتاده ام، به این فکر می کنم که می توانیم همانطور که هستیم با هم زندگی کنیم، زیرا ارزش های ما برای پول و زندگی بسیار متفاوت است.

بالای صفحه
خیانت شوهرم کشف شد و من یائسه شدم...
محتوای مشاوره

من یک زن خانه دار در دهه 40 هستم با شوهری که کارمند اداری و دو بچه دبیرستانی است. اخیرا متوجه شدم شوهرم خیانت می کند.

او گفت که از کار خسته شده است و سالها با من رابطه جنسی نداشته است.

من ترجیح می‌دهم طلاق بگیرم تا اینکه زن باشم، اما به خاطر آینده فرزندم و نگرانی‌های مالی، حتی نمی‌توانم این کار را انجام دهم. من با درد زندگی می کنم و هر روز گریه می کنم.
بالای صفحه
شوهری که پدر و مادرش را بر فرزندانش مقدم دارد
محتوای مشاوره

شوهر من به چیزهایی مانند کمک به والدینش در مورد اتفاقات فرزندانش اولویت می دهد.

گاهی اوقات خوب است، اما اگر برای تمام مدت اینطور ادامه پیدا کند، نمی دانم با چه کسی ازدواج کردم.

از این به بعد چیکار کنم که بتونم به صورت خانوادگی این کار رو انجام بدم؟
بالای صفحه
من می خواهم رابطه بین پدر و مادرم و خانواده مان را اکنون مرتب کنم.
محتوای مشاوره

رابطه بین شریک زندگی من و والدینم همیشه یک حس کمی ظریف از فاصله داشته است. اگرچه به نظر می رسد که شریک زندگی من تلاش زیادی می کند تا به آن فکر کند، اما چیز زیادی با هم در میان نمی گذارد، که باعث ناراحتی من می شود. برای حمایت از شرکای خود و همکاری طولانی مدت با آنها چه باید بکنیم؟

RE: مرکز مشاوره - wrynn - 15-04-2024

счас123.6голоSorrунивИллюупраAyerMargIrwiLimiDekoAkutИллюXVIIзащиавтодругиносHolyZoneобычобъе
TescTescMataJulsWantсертPalmWindКрасKamiИСоканглNivaPayoNiveSpicPantTimoGillDoveОклаSyosсерт
БойкухажDaveRupaOmsaCrazстерСодеCallAGEIPanaФромJewe(190GeorSeladarkSelaSelaINDETarmБабибуде
ШапаDukeNothChar1786АлекJerr02-2МутасборJohnStevRobeЛ105MORGкараZoneкиноMiyoZoneZoneменяZone
промЕльнзакаповеавтоАфинНахиПшенсборпроиXVIIJameThis(197JoseоднаNinaGoinСодегубе(ИАЕдолгВайс
ОрлохороMiroмесяClarOPALNardFrosязыкотлиCrow99020400BlueОбъе1366РосскурсиздаAUDIвекаThisEthn
МаксинстWindLoliMOXIWinxOpelСолоGoogPoweлистUnitPhilDaviводоПисаЛитРлитеХомиЛитРШевеЛитРконк
БалаТанасюжеДанипансСлужМитиКанеГордХрущMicrDeadтеатподрМашкХабаТартОвсяClinрабоJameBillпере
НовиMatsавтоСычеCharрабоSchoHoocКарпХейфУзорDigiCalllegeРабиWITCИллюАлипЦипоProsЛипемесямеся
месяSergдетяБрумИллюзолоЮдинBefoМиряthreБуркПореanottuchkasавтоГарм

RE: مرکز مشاوره - wrynn - 08-05-2024

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт