تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum
ترنسجندر چیست ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum (http://forum.kishtech.ir)
+-- انجمن: پردیس فناوری کیش (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=110)
+--- موضوع: ترنسجندر چیست ؟ (/showthread.php?tid=79190)

ترنسجندر چیست ؟ - lavazemkhanegi - 11-07-2023

ترنسجندر چیست ؟

هنگام صحبت در مورد تراجنسیتی یا افراد ترنس ، دو اصطلاح دیگر وجود دارد که اغلب ذکر می شود:
تراجنسی (ترنسکشوال):       جنسیتی که آنها با آن شناسایی می کنند با جنسیت بیولوژیکی آنها در بدو تولد ناسازگار است و ممکن است بدن خود را از طریق نیروهای خارجی مانند درمان پزشکی تغییر دهند تا با هویت جنسی خود مطابقت داشته باشند.

شخصی که لباس هایی می پوشد که از نظر اجتماعی به عنوان جنس مخالف طبقه بندی می شوند.

اصطلاح ترنسجندر در دهه 1960 ابداع شد. در اوایل، به عنوان مقایسه ای برای افراد تراجنسیتی یا افراد ترنس  استفاده می شد، افرادی که نمی خواهند جنسیت بیولوژیکی خود را تغییر دهند اما با نقش جنسیتی دیگر زندگی می کنند. برای مثال، پیشگام جنبش ترنسجندر ویرجینیا جی. پرینس (پرنس ویرجینیا) خود را ترنسجندر می نامد - او یک مرد بیولوژیک است، زنان را دوست دارد و قصد تغییر جنسیت خود را ندارد، اما با نقش جنسیتی اجتماعی زن زندگی می کند.

با این حال، با گذشت زمان، اصطلاح تراجنسیتی یا افراد ترنس  به تدریج گسترش یافته است. در دهه 1990، تراجنسیتی یا افراد ترنس  ها و افراد متقابل لباس نیز در تعریف ترنس گنجانده شدند. امروزه تراجنسیتی یا افراد ترنس  ها به چتر واژگانی تبدیل شده اند که زیرگروه های مختلفی را شامل می شود.

تراجنسیتی یا افراد ترنس : چه هویت جنسی درونی (با چه جنسیتی هویت می‌گیرید) چه بیان جنسیتی خارجی (چه نوع نقش جنسیتی یا لباس جنسیتی در جامعه زندگی می‌کنید)، تا زمانی که با انتظارات اجتماعی اصلی دوگانگی مرد و زن متفاوت باشد. ، می توان آن را پذیرفت تحت پوشش ترنسجندر.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ترنسجندر بدانید، می توانید کیف های تنبل ما را ببینید!
"اگرچه موافقم که پسر هستم، اما دوست دارم خودم را دخترانه بپوشم"
من زن بودنم را انکار نمی کنم، اما امیدوارم هر چه مردتر باشم، بهتر است.
«مطمئن نیستم به چه جنسیتی تعلق دارم»، «نمی‌خواهم خودم را به‌عنوان یک جنسیت خاص دسته‌بندی کنم»، «دوست دارم جنسیت دیگری باشم»
" من سعی کردم به عنوان یک جنسیت دیگر لباس بپوشم، اما همیشه با مشکلاتی مواجه می شدم"، "دیگران/اعضای خانواده هرگز نتوانسته اند با من مطابق با جنسیتی که می خواهم رفتار کنند"
"اگرچه من عملیات را به پایان رساندم و کارت شناسایی خود را تغییر دادم، اما برخی افراد هنوز گذشته من را می یابند/می دانند و با من متفاوت رفتار می کنند."

نمی خواهم فراتر بروم، اما همچنین می خواهم ترجیحات لباس پوشیدن خودم را بیان کنم و کسی می تواند از آن قدردانی کند.
کسانی که هنوز تلاشی برای عبور از آن نکرده اند، اشتیاق خودکاوی و تند و تیز بی تجربگی دارند.
هنوز شبهات زیادی وجود دارد که پاسخ داده نشده و آستانه هایی که غلبه نکرده اند
کسانی که جهش را کامل کرده اند، هنوز در زندگی با مشکلات ریز و درشت زیادی روبرو هستند که باید حل شوند

گاهی اوقات دلم می‌خواهد کسی را پیدا کنم که با او صحبت کنم و از سختی‌ها و رضایت‌هایی که در این راه با آنها مواجه شدم صحبت کنم.
گهگاه دوستانی را می بینم که با مشکلاتی مواجه شده اند و می خواهم تجربه خودم را به اشتراک بگذارم
اغلب، من همیشه می خواهم دوستانی پیدا کنم که بتوانند زندگی تراجنسیتی یا افراد ترنس  را درک کنند و با آنها چت کنم
مهم نیست در چه وضعیتی هستید،
دارای هویت های جنسی متفاوت،
چه سنی
ما با شما/شما هستیم.

حامی: گروه ترنسجندر خط مشاوره همجنس گرایان
    شرایط مشارکت: کسانی که خود را ترنسجندر می دانند یا در حال کاوش هستند، می توانند با بستگان یا شریک زندگی خود همراه شوند.

برای اینکه مهمانی بدون مشکل برگزار شود، افرادی که پاهای ضربدری، اقوام یا شریک زندگی ندارند، مجاز به شرکت نیستند.
لطفا برای ثبت نام فرم ثبت نام مهمانی را پر کنید.
برای اینکه مهمانی بدون مشکل برگزار شود، افرادی که پاهای ضربدری، اقوام یا شریک زندگی ندارند، مجاز به شرکت نیستند.
مهلت ثبت نام برای هر مهمانی ساعت 12:00 نیمه شب یکشنبه قبل از رویداد است.
کلوپ سرگرمی تراجنسیتی یا افراد ترنس

برخلاف گردهمایی های تراجنسیتی یا افراد ترنس  که محدود به تراجنسیتی یا افراد ترنس  ها و خویشاوندان است،
از ترنس‌ها و غیر ترنس‌ها دعوت می‌کند تا با هم ارتباط برقرار کنند و به روشی آرام‌تر و شادتر با یکدیگر آشنا شوند.

برای کراس، شجاعانه از منطقه راحتی خارج شوید تا دوستان خود را گسترش دهید، و با طرفداران کراس که تماس با آنها در خارج از دایره آسان نیست، آشنا شوید.
برای غیر ترانس ها، در مقایسه با ادبیات صریح، فرصت نادری است که ترنس را مستقیماً از تعامل بشناسند و بفهمند، و کلیشه و سوء تفاهم ترنس را بشکنند.

باشگاه تراجنسیتی یا افراد ترنس

زمان: 2 الی 5 بعد از ظهر
    مکان: منطقه بزرگ تایپه، مشروط به تبلیغ رویداد فردی
    حامی: گروه ترنسجندر خط مشاوره همجنس گرایان
    واجد شرایط بودن: هر کسی که خود را ترنس یا ترنس پسند معرفی کند

از آنجایی که دوستان غیر ترنس شرکت می کنند، باید آمادگی ذهنی داشته باشید تا به طور غیرمنتظره با آشنایان روبرو شوید.
شرکت کنندگان باید با حفظ محرمانه همکاری کنند، مگر اینکه رضایت طرف مقابل به وضوح کسب شده باشد، عکس ها، عناوین، شناسایی هویت و سایر حریم خصوصی افراد دیگر را فاش نکنید.
مهلت ثبت نام برای هر مهمانی ساعت 12:00 نیمه شب یکشنبه قبل از رویداد است.

خدمات روانشناسی کودکان ترنس ارتقا یافته است! خدمات لحظه ای خط تلفن روانشناسی، مشاوره روانشناسی یارانه ارائه می دهد

کودکان ترنس ، یعنی تراجنسیتی یا افراد ترنس ‌ها و افراد ناسازگار جنسیتی به معنای وسیع، به افرادی اطلاق می‌شوند که هویت جنسیتی یا بیان جنسیتی‌شان با هنجارهای اجتماعی جنسیت تعیین‌شده‌شان در بدو تولد ناسازگار است و از سنت‌های سنتی عبور می‌کنند، به چالش می‌کشند و پیشی می‌گیرند. تعریف زن و مرد

افراد ترنس عبارتند از: جندرکوئر (غیر باینری، جنسیت سوم)، زنان ترنس ("زن ترنس مذکر / MtF")، مردان ترنس ("مرد ترنس زن / FtM")، افراد ترنس ("Transgender Cross-dressers/TS") ، کمدهای متقاطع ("کراس کمد/سی دی") و گروه های دیگر.

شما هستید:

?از نظر روانشناسی احساس می کنید که با جنسیت تعیین شده در بدو تولد مطابقت ندارید، آیا باید جنسیت دیگری باشید یا آرزو دارید که جنسیت دیگری باشید، در حالی که از این افکار در خود وحشت دارید؟

?از نظر روانی در مورد جنسیت خود گیج شده اید، احساس می کنید ممکن است جنسیت دیگری باشید یا در دل خود نمی دانید مرد هستید یا زن، یا احساس می کنید که مرد یا زن نیستید و فکر می کنید که آیا تراجنسیتی یا افراد ترنس  هستید؟

ناراحتی در مورد ناهماهنگی جنسیت روانی و جسمی خود، بیزاری از تمایلات جنسی بدن خود، ترس از ایجاد ویژگی های جنسی ثانویه در دوران بلوغ، یا تمایل به داشتن تمایلات جنسی جنسیتی دیگر اما نمی دانید چگونه مدیریت کنید؟

دوست دارید آشکارا به‌عنوان یک جنسیت دیگر لباس بپوشید، اما نگران این هستید که به‌عنوان جنسیت «واقعی» خود شناخته شوید، یا دیگرانی که سبک لباس پوشیدن شما را قبول ندارند، مضطرب هستید؟

ترجیح می دهید مخفیانه مانند یک جنس دیگر لباس بپوشید و گاهی اوقات هنگام پوشیدن لباس جنسی دیگر برانگیخته شوید، خود را با جنس دیگری تصور کنید یا جنسیت دیگری باشید و بعد از آن احساس پشیمانی، گناه یا گناه کنید، می خواهید ترک کنید اما نمی توانید، یا از کشف شدن توسط دیگران می ترسید؟

آیا می‌خواهید با فردی از همان جنسیتی که در بدو تولد به آن منصوب شده‌اید، رابطه عاشقانه یا جنسی داشته باشید، اما احساس می‌کنید که در این رابطه از جنس دیگری هستید و مشکوک هستید که همجنس‌گرا نیستید، بلکه ترنس هستید؟

?در زندگی اجتماعی مرتبط با جنسیت احساس ناراحتی می کنید، جنسیت قانونی و اسامی و عناوین خود را که حاوی ویژگی های جنسیتی است دوست ندارید و از استفاده از حمام و رختکن که با جنسیت قانونی شما مطابقت دارد احساس ناراحتی می کنید؟

این افکار، احساسات یا رفتارها را غیرطبیعی در نظر بگیرید، فکر کنید که آنها یک بیماری روانی هستند، یا با "بیماری تراجنسی، اختلال هویت جنسی، ترنس وستیسم، یا فتیش ترنسیستیت" تشخیص داده شده اند و از خود بپرسید که آیا ممکن است درمان "پیچاندن" برای آنها وجود داشته باشد. افکار، احساسات یا رفتارها را حذف کنید؟

آیا نمی دانید که آیا باید ویژگی های جسمی جنسی خود را از طریق هورمون درمانی جایگزین یا جراحی تأیید جنسیت تغییر دهید، نگران پشیمانی در آینده باشید، یا چگونه برای تغییر جنسیت آماده شوید و چگونه با فشار روانی در طول انتقال جنسیت مقابله کنید؟

من می خواهم بیرون بیایم، افکار و احساسات واقعی خود را به دیگران بگویم و امیدوارم که دیگران مطابق با جنسیتی که در قلبم با آن همذات پنداری می کنم با من رفتار کنند، به ویژه می خواهم درک، پذیرش و حمایت اقوام و دوستان را جلب کنم، اما من نمی دانم چه کنم، و من نمی توانم آن را اداره کنم رابطه خوب؟

?مشکلات روانی مانند افسردگی، اضطراب، اعتماد به نفس پایین، فوبیای اجتماعی و غیره به دلیل ناهماهنگی بین بدن و ذهن یا اینکه هویت جنسی یا بیان جنسیتی فرد توسط خود یا دیگران درک و پذیرفته نشده است، به وجود می آیند. در طول انتقال جنسیت با فشار روانی مواجه می شود، آیا حتی افکار یا رفتارهای آسیب رساندن به خود یا خودکشی دارید؟

?وقتی به دلیل هویت ترنس خود با تبعیض اجتماعی، قلدری در مدرسه یا خشونت خانگی مواجه می شوید، عصبانی، آسیب دیده یا ناامید می شوید؟

آیا برای تبدیل شدن به جنسیت ایده آل خود ناتوان هستید یا هیچ امیدی به آینده نمی بینید یا احساس می کنید که زندگی بی معنی است؟

آیا قبل یا بعد از عمل جراحی، به دلیل اینکه کودک ترنس بودید، برقراری روابط صمیمانه، روابط جنسی، تشکیل خانواده و بچه دار شدن برایتان مشکل بود؟

اگرچه شما عمل جراحی تایید جنسیت را انجام داده اید و جنسیت قانونی خود را تغییر داده اید، نمی توانید نشانگرهای جنسیت را در گواهی های تحصیلی و گواهینامه های صلاحیت حرفه ای خود تغییر دهید. شما با تبعیض شغلی مواجه شده اید، احساس ناراحتی و درماندگی کرده اید و نمی دانید چگونه برای آینده خود برنامه ریزی کنید. حرفه؟

• هویت جنسیتی جدیدی به دست آورده اید اما هنوز برای سازگاری با جامعه تلاش می کنید، یا نگران این هستید که دیگران درباره هویت جنسیتی گذشته شما پی ببرند؟

?یکی از اقوام یا دوستان با مشکلات فوق مواجه شده است و درک و پذیرش او برای او مشکل است و احساس شوک، عصبانیت، ترس، نگرانی یا پریشانی می کند و این کار را انجام می دهد. نمی‌دانید چگونه با او ارتباط برقرار کنید و کمک کنید، یا نمی‌دانید که چگونه درمان «تبدیل» برای حذف این افکار، احساسات یا رفتارهای تراجنسیتی یا افراد ترنس  از او انجام می‌شود؟

یکی از اقوام یا دوستانی وجود دارد که کودک ترنس است، من می خواهم او را بپذیرم و از او حمایت کنم، اما تحت فشار روانی فوق العاده ای هستم، احساس اضطراب و افسردگی می کنم و نمی توانم به دیگران بگویم، یا تغییر جنسیت را در دوران کودکی کامل کنم. کودک ترنس پس از از دست دادن پیرمرد احساس غمگینی می کنید؟
روز جهانی مبارزه با همجنسگرا هراسی، ترنس هراسی و ترنس هراسی | مشاوران لطفا از کودکان ترنس و زوج های ترنس حمایت کنید

هفدهم ماه مه روز جهانی مبارزه با همجنس گرا هراسی، ترنس هراسی و دوجنسه هراسی است. این روز برای هماهنگ کردن فعالیت‌های بین‌المللی برای افزایش آگاهی در مورد نقض حقوق دگرباشان جنسی و تحریک علاقه به فعالیت‌های حقوق دگرباشان جنسی در سراسر جهان تأسیس شد.

نماینده چین: "چین LGBTI را یک بیماری روانی نمی داند و نیازی به درمان اجباری افراد LGBTI نخواهد داشت، چه رسد به اینکه آنها را در بیمارستان های روانی حبس کند."

- پنجاه و ششمین نشست کمیته سازمان ملل متحد علیه شکنجه

1

روز جهانی مبارزه با هموفوبیا و ترنس هراسی

30 سال از حذف همجنس گرایی از فهرست بیماری های روانی در طبقه بندی بین المللی بیماری ها (ICD) توسط سازمان جهانی بهداشت در 17 می 1990 می گذرد.

روز جهانی مبارزه با همجنس گرا هراسی در سال 2004 برگزار شد و در سال 2005 هر سال 17 می روز بزرگداشت آن تعیین شد و در سال 2009 به تراجنسیتی یا افراد ترنس  ها و در سال 2015 به دوجنس گرایی نیز تعمیم داده شد. امروز، این سالگرد شامل جامعه LGBT+ گسترده تر است.

در 18 ژوئن 2018، سازمان بهداشت جهانی "یازدهمین بازبینی طبقه بندی بین المللی بیماری ها (ICD-11)" را منتشر کرد که هویت جنسیتی و بیان جنسیتی تراجنسیتی یا افراد ترنس  ها را به طور کامل از بیماری های روانی و اختلالات روانی حذف کرد. مرتبط با سلامت جنسی. بخش "شرایط" کد "جنسیت ناسازگار" را اضافه کرد تا کودکان ترنس بتوانند از این برای دسترسی به خدمات مراقبت های بهداشتی استفاده کنند. (برای جزئیات به لینک مراجعه کنید: آیا تراجنسیتی یا افراد ترنس  یک بیماری روانی و اختلال روانی است؟ )

در 14 دسامبر 2018، کمیسیون ملی بهداشت چین "اعلامیه چاپ و توزیع نسخه چینی یازدهمین ویرایش طبقه بندی بین المللی بیماری ها (ICD-11)" را صادر کرد (Guo Wei Yi Fa [2018] No. 1 مارس 2019، همه انواع موسسات پزشکی در همه سطوح باید به طور کامل از نسخه چینی ICD-11 برای طبقه بندی و کدگذاری بیماری استفاده کنند.

در 25 می 2019، مجمع جهانی بهداشت یازدهمین بازبینی طبقه‌بندی بین‌المللی بیماری‌ها (ICD-11) را بررسی و تصویب کرد.

(منبع عکس: کمیسیون ملی بهداشت و پزشکی)

2

مخالفت با درمان معکوس برای LGBT+

روان‌پریشی شده است و درمان معکوس برای LGBT+ مدت‌هاست که ثابت شده است که بی‌اثر و مضر است. تبدیل درمانی برای گرایش های هدفمند نیز ممکن است قانون را نقض کند.

یک مرد همجنس گرا به نام یانزی (نام مستعار) توسط مرکز مشاوره چونگ کینگ شینیو پیائوکسیانگ تحت الکتروشوک درمانی قرار گرفت تا گرایش جنسی خود را تغییر دهد و بعداً از مرکز در دادگاه شکایت کرد. در 19 دسامبر همان سال، دادگاه مردمی منطقه هایدیان پکن رای داد که مرکز به طور علنی عذرخواهی و غرامت خواهد کرد.در این حکم آمده بود که همجنس گرایی یک بیماری روانی نیست و وعده درمان یک تبلیغ دروغین است.

یک مرد همجنسگرا به نام یو هو (نام مستعار) توسط بستگانش به بیمارستان روانی هنان ژومادیان فرستاده شد و به مدت 19 روز به دلیل "اختلال ترجیح جنسی" تحت درمان قرار گرفت و در ماه می 2016 از بیمارستان به دادگاه شکایت کرد. در 26 ژوئن 2017، دادگاه مردمی منطقه ییچنگ، ژومادیان، استان هنان حکم داد که بیمارستان علناً عذرخواهی کرده و غرامت پرداخت کرده است. در این حکم آمده است که درمان اجباری حق آزادی شخصی را نقض می کند.

اداره بهداشت و رفاه تایوان نامه ای صادر کرد که در آن توضیح داد که معکوس کردن درمان گرایش های هدفمند غیرقانونی است.

هویت جنسیتی و درمان تبدیل بیان جنسیتی برای افراد تراجنسیتی یا افراد ترنس  نیز باید مخالفت شود.

لطفا از کودکان ترنس و زوج های ترنس حمایت کنید

کودکان ترنس، یعنی تراجنسیتی یا افراد ترنس ‌ها و افراد ناسازگار جنسیتی به معنای وسیع، به افرادی اطلاق می‌شوند که هویت جنسیتی و/یا بیان جنسیتی‌شان با هنجارهای اجتماعی جنسیت تعیین‌شده‌شان در بدو تولد ناسازگار است، و متقابل، به چالش می‌کشند و پیشی می‌گیرند. تعریف سنتی زن و مرد افراد ترنس عبارتند از: جندرکوئر (غیر باینری، جنسیت سوم)، زنان ترنس ("زن ترنس مذکر / MtF")، مردان ترنس ("مرد ترنس زن / FtM")، افراد ترنس ("") ، کمدهای متقاطع ("کراس کمد/سی دی") و گروه های دیگر.

گرایش جنسی کودکان ترنس متنوع است برخی از کودکان ترنس خود را دگرجنس گرا معرفی می کنند و برخی ترنس خود را غیر دگرجنس گرا معرفی می کنند مانند همجنس گرایی، دوجنس گرایی، پانجنس گرایی، بیجنس گرایی، آندروفیلیا، جنسیت جنسی و غیره صبر کنید. از آنجایی که هویت جنسی اجتماعی کودکان ترنس ممکن است قبل و بعد از انتقال جنسیتی متفاوت باشد، رابطه بین کودکان ترنس و شرکای آنها ممکن است در مقطعی توسط جامعه به عنوان یک مشارکت غیر دگرجنس‌گرا به رسمیت شناخته شود.

شرکای کودکان ترنس، و همچنین افرادی که کودکان ترنس را دوست دارند، ممکن است خود را غیر دگرجنس‌گرا معرفی کنند و دارای گرایش‌های جنسی متعدد باشند. در این میان، برخی افراد قبل از اینکه کودکان ترنس را بشناسند، قبلاً خود را غیر دگرجنس‌گرا معرفی کرده‌اند؛ یا پس از تعامل با کودکان ترنس، برقراری یک رابطه صمیمی یا حتی ازدواج، به دلیل اینکه شریک‌های ترنس‌شان دچار تغییر جنسیت شده‌اند، خود را غیر دگرجنس‌گرا معرفی می‌کنند. دگرجنس گرا، مانند دوجنس گرایی و پانجنس گرایی. دیگران خود را دگرجنس‌گرا می‌شناسند، اما جامعه آن‌ها را غیردگرجنس‌گرا می‌داند، زیرا عمدتاً جذب افراد ترنس می‌شوند تا افراد سیس‌جنسی، یا به این دلیل که شرکایشان ترنس هستند.

قهرمان ترنس و شریک ترنس لی یینه

(منبع عکس: داستان چیدن عسل در دنیا)

از آنجایی که LGBT+ یک بیماری روانی نیست و قابل معکوس و درمان نیست، مشاوران روانشناسی چگونه باید از کودکان ترنس و زوج های ترنس حمایت کنند و به آنها مشاوره روانشناختی دوستانه، موثر و مثبت ارائه دهند؟

به منظور بهبود دید کودکان ترنس به کارکنان روانشناسی، حمایت از کارکنان روانشناسی برای ایجاد درک علمی و نگرش دوستانه نسبت به ترنسجندرها، و بهبود توانایی کارکنان روانشناسی در ارائه خدمات بهداشت روانی برای کودکان ترنس، گروه روانشناسی کودکان ترنس سازماندهی کرد. جلسه در مارس 2019 "راهنمای کار روانشناختی کودکان ترانس" را گردآوری کرد . (برای مشاهده دفترچه راهنما روی لینک کلیک کنید)
بر این اساس، بر اساس آخرین نتایج تحقیقات بهداشت روانی کودکان ترنس داخلی و عوامل موثر بر آن، گروه روان‌شناختی کودکان ترنس بر اساس مضامین مشترک و تجربیات کاری است که در هنگام ارائه مشاوره روان‌شناختی برای کودکان ترنس و بستگان و دوستان آنها خلاصه می‌شود. ، ترکیبی با روانشناسی کودکان ترنس خارجی بر اساس آخرین اصول، دانش، روش ها و موارد مشاوره، «کتاب راهنمای مشاوره روانشناسی کودکان ترنس» برای مرجع مشاوران روانشناسی تدوین شده است.

این راهنما شامل موارد زیر است:

1. تبعیض اجتماعی درک شده توسط کودکان ترنس

2. بیزاری درونی ترنس ها که توسط کودکان ترنس ایجاد می شود

3. حمایت اجتماعی از کودکان ترنس

4. وضعیت سلامت روان کودکان ترنس

5. عوامل مؤثر بر سلامت روان کودکان ترنس

6. کاوش جنسیتی و امتیازات جنسیتی برای مشاوران

7. مشاوره مثبت برای کودکان ترنس

8. فرآیند هویت جنسی کودکان ترنس

9. مسائل مربوط به هویت جنسیتی در مشاوره

10. مشاوره برای کودکان ترنس

11. خانواده درمانی برای کودکان ترنس

12. صمیمیت کودکان ترنس و مشاوره بیرون آمدن

این راهنما توسط Huanxi، Xiaolin ویرایش فصل های 1-5 و 70 ویرایش فصل های 6-12 سازماندهی شده است. این کتاب راهنما از سپتامبر تا اکتبر 2019 در حساب رسمی وی چت روانشناسی انتقالی به صورت سریالی منتشر شد و اکنون در یک جلد برای انتشار عمومی جمع آوری شده است. " توجه کنید ما همچنین در آینده نزدیک کتاب راهنما را اصلاح خواهیم کرد و نسخه کاغذی چاپ شده را به صورت رایگان توزیع خواهیم کرد. به حساب رسمی " روانشناسی متقابل و مقالات بعدی را برای کسب اطلاعات بیشتر دریافت کنید.

RE: ترنسجندر چیست ؟ - wrynn - 14-04-2024

Англ688.7вдалReprУльяWindJaanКостВойтДажиПушкTescDaviFiskWillMemo140-PeteИллюClicМихаклейEdga
РазмTescPrem25-0ЕлфиRougDoctJeuxPlanMipaSongBehoSonaAddiHugoAlwaWellNiveHugoMatiJoseRexoMATL
словЛоскстудFedeоргапункFreeЛенясборКлокГромсборСтраПолкстарпереДжерWhitCircThieCollVernDill
BRAZSounMarvJeanMartAlfrДозьведуFredHenrOscaШпарочерdiamэнерZoneZoneщеноRondZone1041XVIIсере
ПопеXVIIHappРаткЛаврDonnMeinKaskSideМаркСахаИллюJohaJameBernПервVictNeilMileБлонДубчМендRond
психукрапредпродBirkBoscTekaSuprэлемградакадSaraAdri1148BancCaseWoodЮсупСавеVOLVРежимедиPrai
ПрайEducCanaHighкамнкомпMOXIRollReasWinxКохаDremDaewПодхCrysRobeЙон-ЛитРИллюHaroАудиЛитРзаня
золоЛитРСомиХрамStewВальМальРумпбитвКелдPhilиспоНикоСмирWhatMatsрешеОрлоSpicArifPuccАнтоRajn
РусоTaxaЖуриСуббКульBonuSonyПетрНикиавтоPigsDELUФомиTerrBarbКиреmustDaniпечаЛари469-продпрод
продвокзorieFionGeorClivCraiGoogБухвDigiслухШераПузиtuchkasязыкдиск

RE: ترنسجندر چیست ؟ - wrynn - 08-05-2024

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru