تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum
لوله باز کن در پردیس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum (http://forum.kishtech.ir)
+-- انجمن: پردیس فناوری کیش (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: تاسیسات ساختمان (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=206)
+--- موضوع: لوله باز کن در پردیس (/showthread.php?tid=72245)

لوله باز کن در پردیس - khonehman - 06-08-2022

چگونه از مسدود شدن نکات خود جلوگیری کنید و اگر اتفاق افتاد چه کاری باید انجام دهید - 10 نکته برتر

فشردن-یخ-از-نایلون-تا-رویال آیسینگ-نوک-لوله-300x450 مسدود نشود

همه ما آنجا بوده‌ایم... از تزئین با رویال آیسینگ لذت می‌بریم تا زمانی که نوک لوله‌ها مسدود شود. یک تجربه ذن به تجربه ای خسته کننده تبدیل می شود. (باشه ذن ممکن است کمی زیاده روی کند، اما به نظر من تزیین یک تجربه لذت بخش و آرامش بخش است).
لوله باز کنی در پردیس

به هر حال ، چگونه می توانید از گرفتگی یخ در نوک لوله خود جلوگیری کنید؟

به جای آن می توانید از بطری های فشرده استفاده کنید . بسیاری از مردم به آنها سوگند یاد می کنند، اما اگر می خواهید از سوراخ کوچکتری برای جزئیات ریزتر استفاده کنید، نکات لوله کشی یا شیرینی پزی ایده آل هستند.

باید اشاره کنم که گرفتگی معمولاً با نوک های کوچکتر اتفاق می افتد. برای مثال نکات #000 ، #00 و نکته #1 .

همچنین باید اشاره کنم که من با چند نفر که از مخروط های پوستی استفاده می کنند صحبت کرده ام (مثلاً پگی پورشن) که می گویند معمولاً گرفتگی در آنها اتفاق نمی افتد. با این حال، من طرفدار زیادی از مخروط پوستی نیستم (در واقع فکر می کنم هنوز از آنها می ترسم)، بنابراین باید به نکات لوله کشی پایبند باشم.

*

بنابراین، در اینجا نکات اصلی من برای جلوگیری از گرفتگی در نوک لوله ها آورده شده است.

*
چگونه از مسدود شدن خطوط لوله رویال آیسینگ جلوگیری کنیم

*

1. هنگام تهیه رویال آیسینگ خود از الک استفاده کنید.

*

2. اگر رویال آیسینگ شما دارای پودر مرنگ یا خامه تارتار مانند یکی از دستورهایی است که من استفاده می کنم (اینجا را کلیک کنید) ، قبل از اینکه پودر شکر را اضافه کنید مطمئن شوید که تکه های کوچک و گلوله های مرنگ حل شده اند.

توده ها را هم بزنید-450x300

3.  بهتر است از آیسینگ تازه استفاده کنید. هر چه بیشتر بنشیند زمان بیشتری برای جدا شدن دارد.

آب و پودر قند جدا می شوند. به این معنی که شما می توانید با یک لایه شکر تا حدودی خشک و یک لایه آبکی باقی بمانید. برای استفاده از آن باید دوباره آن را مخلوط کنید و اطمینان از صاف بودن آن دشوار است.

اگر در نهایت آیسینگ خود را برای چند روز یا بیشتر نگه دارید، توصیه می‌کنم قبل از استفاده سریع آن را دوباره در مخلوط کن خود قرار دهید تا مطمئن شوید که همه توده‌ها از بین رفته‌اند.

*

4.  به آرامی مایه کیک را با یک کاردک پارو بزنید تا مطمئن شوید یا دوباره بررسی کنید که همه توده ها یا برآمدگی ها از بین رفته باشند. این کار را می‌توان به راحتی با دسته‌های کوچک‌تری از آیسینگ که رنگ می‌کنید انجام داد. اگر مراحل قبلی را دنبال کرده باشید، معمولا هیچ کدام وجود ندارد.

*

5. از یک نایلون برای "الک کردن" مایه کیک استفاده کنید. بله، یک جوراب یا نایلون تمیز، هرگز استفاده نشده است!

قبلاً این نکته را از دوست با استعدادم، TracyLH، تزیین کوکی‌ها شنیده بودم و آن را در کلاس لوله‌کشی که در مدرسه بانی گوردون شرکت کردم نشان دادم . جنی ماو، مربی ما به ما نشان داد که چگونه:

الف) با قرار دادن مایه روی نایلون شروع کنید، اما آن را تا انتها (یا پا) به پایین فشار ندهید. آن را در وسط راه نگه دارید. نایلون را از "پا" و "باز" نگه دارید. در اینجا به نظر می رسد:

ب) "گلوله نایلونی آیسینگ" را در دهانه کیسه لوله خود قرار دهید، دهانه را با فشار دادن دست خود روی آن ببندید و نایلون را بکشید تا مایه روی نایلون خشن و داخل کیسه فشرده شود.

وویلا! آماده رفتن!

در حال حاضر، من این کار را برای تمام یخ خود انجام نمی دهم - خیلی طول می کشد! برای نکات کوچک عالی است. #000 ، #00 و #1 و برای لوله کشی ظریفی که ما در کلاس لوله کشی مدرسه بانی گوردون انجام می دادیم عالی بود .

در اینجا نمونه ای از توری رویال آیسینگ است که من در آنجا درست کردم.

6. نکات تزئینی خود را در یک پارچه مرطوب یا حوله کاغذی مرطوب بین استفاده قرار دهید تا از پوسته شدن یخ روی نوک جلوگیری شود. از طرف دیگر، از پوشش های کوپلر استفاده کنید، یا اگر از بطری های فشاری استفاده می کنید، به یاد داشته باشید که دهانه را با درب ببندید.

6b. آیسینگ خود را کمی روانتر از آیسینگ معمولی 10 ثانیه ای کنید. (ویدئوی قانون 10 دوم را ببینید)

*
اگر نوک لوله شما مسدود شده است چه باید کرد؟

خوب، پس این اتفاق افتاده است - شما در حال مسدود شدن نوک لوله هستید. برای رفع مشکل چه باید کرد؟ در اینجا 4 نکته سریع وجود دارد:

*

یک یادداشت سریع دیگر؛ از تلاش برای فشار دادن و فشار دادن روی یخ خودداری کنید. کیسه لوله ممکن است پاره شود، به خصوص اگر از کیسه یکبار مصرف استفاده می کنید.

*

امیدوارم اینها را دوست داشته باشید! نظرات خود را به من بگویید یا در بخش نظرات، یک خط به اشتراک گذاشتن برخی از نکات خود برای من ارسال کنید. دوست دارم از تو خبر داشته باشم!

لوله باز کنی در پردیس

نحوه تمیز کردن طبیعی زهکشی مسدود شده: راهنمای قطعی

منتشر شده:5 اوت 2019· اصلاح شده:19 نوامبر 2019توسط برن

بیاموزید که چگونه به طور طبیعی یک فاضلاب مسدود شده را تمیز کنید و بدون استفاده از مواد شیمیایی سمی یا تماس با یک لوله کش، یک سینک در حال اجرا آهسته را متوقف کنید! (نکته: شما احتمالاً لوازم را در خانه خود دارید و جوش شیرین و سرکه نیست !)

آیا می خواهید به طور طبیعی گرفتگی یک سینک را باز کنید یا یک زهکشی که کند حرکت می کند را تمیز کنید؟ بیاموزید که چرا نباید از جوش شیرین و سرکه برای تمیز کردن لوله های فاضلاب خود استفاده کنید و چه محلول های سبز واقعاً مؤثر هستند!

این پست از پیوندهای وابسته استفاده می کند. آنها هیچ هزینه ای برای شما ندارند و به ما کمک می کنند تا همه آموزش های تمیز کردن طبیعی را برای شما بیاوریم. بیشتر در سیاست ها و افشاگری ها بخوانید .

آیا تا به حال دچار گرفتگی فاضلاب شده اید؟ شرم آورترین گرفتگی زندگی من در سالی رخ داد که ما برای تمام خانواده ام شام شکرگزاری برگزار کردیم . جایی بین چربی مایع بوقلمون و پوست سیب زمینی، زهکشی آشپزخانه ام منصرف شد و شروع به برگشت آب قهوه ای تیره مخلوط با تکه های غذای دور ریختن کرد.

تماشای من که دیوانه وار در سینک آشپزخانه فرو می رفتم اشتها آورترین فعالیت قبل از شام نبود.
زهکش های تجاری

چه چیزی بدتر از یک پاپوش شرم آور؟ مجبور شدن به استفاده از  مواد شیمیایی خطرناک برای جلوگیری از توقف سینک های پشتیبان و تمیز کردن زهکش های با جریان آهسته.

مواد شیمیایی سمی را بشویید و راه آسان را برای تمیز کردن طبیعی زهکشی مسدود شده و سرعت بخشیدن به لوله های با جریان آهسته بیاموزید.

(نکته: شما احتمالاً لوازم را در خانه خود دارید و جوش شیرین و سرکه نیست !)
چه چیزی باعث ایجاد گرفتگی های منزجر کننده فاضلاب می شود؟

آیا تا به حال سعی کرده اید از تخلیه تشک بادی که نشتی دارد جلوگیری کنید؟ تا زمانی که سوراخ را پیدا نکنید، متوقف کردن هدررفت هوا غیرممکن است.

همین اصل در هنگام تمیز کردن فاضلاب مسدود شده نیز صدق می‌کند... اگر علت مشکل را ندانید، نمی‌توانید آن را تمیز و گرفتگی کنید.

آیا می خواهید به طور طبیعی گرفتگی یک سینک را باز کنید یا یک زهکشی که کند حرکت می کند را تمیز کنید؟ بیاموزید که چرا نباید از جوش شیرین و سرکه برای تمیز کردن لوله های فاضلاب خود استفاده کنید و چه محلول های سبز واقعاً مؤثر هستند!

بیشتر گرفتگی های فاضلاب خانگی توسط چهار ماده ایجاد می شوند.
علل گرفتگی سینک آشپزخانه

چربی، روغن و گریس (یا مه): مواد چرب عامل شماره یک گرفتگی سینک آشپزخانه و تخلیه کند سینک ها هستند. - آنها به راحتی در حالت مایع از زهکش پایین می روند (به روغن داغ در تابه یا چربی حل شده در آب ظرف گرم فکر کنید) اما همانطور که در لوله های شما حرکت می کنند چربی سرد می شود. این چربی جامد داخل لوله‌ها را ضخیم‌تر و ضخیم‌تر می‌کند تا زمانی که تخلیه کند یا مسدود شود.
    ذرات غذا: ذرات بزرگ غذا یا پوست سبزیجات که در لوله منحنی زیر سینک (همچنین به عنوان تله p شناخته می‌شود) به دام می‌افتند، یکی دیگر از دلایل رایج گرفتگی زهکش آشپزخانه است.

علل گرفتگی سینک حمام

مو: مو شایع ترین علت گرفتگی فاضلاب حمام است. مو به راحتی با آب از زهکشی پایین می رود سپس در داخل لوله جمع می شود تا زمانی که خط مسدود شود. این گرفتگی ها معمولا درست در زیر زهکش ایجاد می شوند.
    کف صابون: باقیمانده و ذرات صابون چرب نیز می تواند داخل لوله ها را بپوشاند و باعث انسداد شود. در برخی موارد تجمع صابون می تواند آنقدر بد شود که در واقع لوله ها را خورده کند.

ابزار (یا ترفند) مناسب برای Clog

پس از حدس زدن دقیق در مورد علت گرفتگی، چهار ابزار و ترفند به شما کمک می‌کنند به طور طبیعی گرفتگی فاضلاب خود را باز کرده و زباله‌ها را بدون تماس با لوله‌کش پاک کنید.
1. یک پلانجر

کار می کند: ذرات غذا یا اشیاء گیر کرده در تله p (لوله منحنی) زیر سینک شما. این کار را در زهکشی های کاملاً گرفتگی یا کم تخلیه امتحان کنید.

نحوه استفاده : در صورت پاشش آب، اطراف را پاکسازی کنید. سینک را تا نیمه با آب گرم پر کنید سپس با استفاده از یک پیستون لاستیکی سینک خود را به خوبی غوطه ور کنید. آبکش را با آب داغ بشویید.

چرا این کار می کند: پیستون ذرات گیر کرده غذا را از جای خود خارج می کند و به آنها اجازه می دهد از لوله تخلیه عبور کنند. آبکشی آنها را در زهکشی شستشو می دهد.

2. قلاب سیم بلند

کار می کند: مو یا اشیاء کوچک که در فاضلاب حمام گیر کرده اند. این کار را در زهکشی های حمام کاملاً مسدود یا کم تخلیه امتحان کنید.

نحوه استفاده : انتهای یک تکه سیم بلند را با استفاده از انبردست به یک قلاب کوچک خم کنید (یک آویز لباس عالی کار می کند) یا یک ابزار تمیز کننده فاضلاب تهیه کنید . پوشش تخلیه را با دقت بردارید، هر گونه زباله قابل مشاهده را بردارید، سپس قلاب را وارد کنید. (شما می خواهید دستکش بپوشید، این کار ناخوشایند است.) قلاب را به سمت بالا بکشید و هر گونه زباله را بردارید (این یک دسته از موها و حشرات در حال تجزیه است). از قلاب چند بار در زهکشی استفاده کنید تا مطمئن شوید که زباله ها را کاملا پاک کرده اید. زباله ها را در زباله ها بریزید.

چرا این کار کار می کند: قلاب موها و مواد زائد را که مانع از زهکشی شده بودند را از بین می برد و آن را تمیز و روان می کند.

3. مایع ظرفشویی و آب داغ

کار می کند: گرفتگی یا چربی لوله های باریک شده را چرب کنید. این را در زهکشی های آشپزخانه با زهکشی آهسته امتحان کنید.

روش استفاده : 2 لیتر (یک قابلمه بزرگ آب) را روی حرارت قرار دهید تا بجوشد سپس چند قاشق غذاخوری مایع  ظرفشویی طبیعی  یا ساد سالز را با آن مخلوط کنید. آب تقریباً در حال جوش را به آرامی در زهکشی بریزید و سپس با آب داغ بشویید . برای این کار ممکن است چندین تابه مواد شوینده و آب داغ نیاز باشد.

چرا این کار جواب می دهد: آب داغ مقداری از چربی های باریک لوله ها را ذوب می کند و مواد شوینده ظرف به حل شدن چربی کمک می کند. این ترکیبی از پاک کننده ها، تجمع انبوه را از بین می برد و به لوله های تخلیه اجازه می دهد تا آزادانه تر کار کنند.

4. نمک و آب داغ

کار می کند: چربی یا صابون گرفتگی و چربی یا صابون لوله های باریک. این را در زهکشی آشپزخانه و حمام با زهکشی آهسته امتحان کنید.

روش استفاده : نصف فنجان نمک را در زهکشی که به آرامی حرکت می کند بریزید. 2 لیتر آب را حرارت دهید تا تقریباً به جوش بیاید سپس به آرامی در آبکش بریزید و با آب داغ بشویید. ممکن است چندین دور نمک و آب داغ طول بکشد. می توانید از هر نوع نمک (نمک خوراکی، نمک دریا یا نمک کوشر) استفاده کنید.

چرا این کار می کند: آب داغ مقداری از چربی را که لوله ها را باریک می کند ذوب می کند. نمک دارای بافت ساینده ای است که به عنوان یک عامل تمیز کننده طبیعی عمل می کند و باعث ایجاد چربی بیشتر می شود. این ترکیبی از پاک کننده ها، تجمع انبوه را از بین می برد و به لوله های تخلیه اجازه می دهد تا آزادانه تر کار کنند.

5. پاک کننده آنزیم بیولوژیکی
 لوله باز کنی در پردیس
    کارکرد : گیره های ارگانیک مانند گریس، مو و صابون. این را در زهکشی آشپزخانه و حمام با تخلیه کند و خانه هایی با سیستم سپتیک امتحان کنید. از پاک کننده های آنزیمی نیز می توان به طور مرتب استفاده کرد تا زهکشی ها عاری از مواد آلی و بو باشند.

نحوه استفاده : دستورالعمل های بسته را دنبال کنید. بهتر است در طول شب زمانی که از زهکشی استفاده نمی شود استفاده شود.

چرا این کار جواب می دهد : پاک کننده های بیولوژیکی مانند  بازکن تخلیه آنزیم زمین  یا  ژل تخلیه بیوکلین  حاوی آنزیم ها و/یا باکتری هایی هستند که  از طریق مواد آلی موجود  در گرفتگی می خورند تا زهکشی را پاک کنند. این پاک کننده ها را می توان در خانه هایی با سیستم سپتیک استفاده کرد زیرا باکتری های مفید را از بین نمی برد. ( گرفتگی پاک کن گرین گوبلر  یکی دیگر از راه حل های محبوب است که از مونوسدیم سولفات، یک اسید غیر سمی، برای  از بین بردن لوله تخلیه استفاده می کند.)

چگونه به طور طبیعی یک زهکش مسدود شده را تمیز کنیم-5
چگونه از بازگشت گرفتگی فاضلاب جلوگیری کنیم

بعد از اینکه زهکشی را گرفتید، این پنج دستورالعمل را دنبال کنید تا از بروز مجدد مشکل جلوگیری کنید:

1- هرگز FOG (چربی، روغن یا گریس) را در زهکشی یا زباله قرار ندهید. هر ماده ای که چربی بالایی دارد (به فکر کنید روغن بیکن، روغن نارگیل، کره، کره بادام زمینی و سایر مواد غذایی پرچرب) باید خنک شود و سپس در سطل زباله ریخته شود یا قبل از شستشو در سطل زباله پاک شود.

2- از آب داغ برای آب کردن چربی ها استفاده نکنید تا بتوان آنها را در زهکشی آبکشی کرد. آنها خنک می شوند و لوله های شما را مسدود می کنند!

3- ضایعات غذا و پوست سبزیجات را در سطل زباله بیندازید ! پوست پیاز، پوست سیب زمینی، پوست موز، پوست تخم مرغ، برنج، ماکارونی، کرفس و غیره را در سطل زباله یا زهکش سینک قرار ندهید. راهنمای سازنده خود را برای جزئیات بررسی کنید.

۴- فیلتر مو را در فاضلاب حمام نصب کنید. هرگز هنگام تمیز کردن موها را در زهکشی نکشید، تارهای شل را پاک کرده و در سطل زباله بیندازید.

5- زهکشی های آشپزخانه را ماهی یک بار با نمک و آب داغ بشویید . این ترکیب از تجمع چربی جلوگیری می کند و تخلیه را با ظرفیت کامل حفظ می کند.

مشاوره تمیز کردن سبز بیشتری دریافت کنید

آزمایش جوش شیرین و سرکه من را ببینید و یاد بگیرید که چرا هرگز نباید از آن برای تمیز کردن فاضلاب استفاده کنید!

آیا می خواهید به طور طبیعی گرفتگی یک سینک را باز کنید یا یک زهکشی که کند حرکت می کند را تمیز کنید؟ بیاموزید که چرا هرگز نباید از جوش شیرین و سرکه برای تمیز کردن فاضلاب خود استفاده کنید و آزمایش را ببینید!

درباره ترکیب پاک کننده سبز که خطرناک هستند یا کار نمی کنند بیشتر بیاموزید .

ساخت پاک کننده های خانگی؟ چندین ماده پاک کننده سبز وجود دارد که هرگز نباید آنها را با هم مخلوط کنید. در BrenDid.com یاد بگیرید که پاک کننده های DIY خود را سبز، تمیز و موثر کنید.

امیدوارم این نکات شما را از گرفتگی شرم آور فاضلاب جلوگیری کند و به شما در شستشوی مواد شیمیایی سمی کمک کند!

برای دریافت نکات و ترفندهای تمیز کردن سبز بیشتر در خبرنامه رایگان من در زیر ثبت نام کنید.

غرق در پاکسازی سبز؟

من می توانم کمک کنم! در زیر مشترک شوید و من راهنمای تعویض ساده خود را پر از تغییرات آسانی که می توانید در روال تمیز کردن خود ایجاد کنید برای شما ارسال می کنم.

راهنمای 10 صفحه ای رایگان به شما کمک می کند تا راه خود را برای نظافت سبز قدم بردارید... نیازی به کار زیاد نیست!

ما برای شما ایمیل می فرستیم. ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نمی گذاریم یا نمی فروشیم. لغو اشتراک در هر زمان.
« مارسالا مرغ با قارچ، گوجه فرنگی خشک شده و اسفناج
تاج گل جلویی برگ های پاییزی به قیمت 0 دلار »
تعاملات خواننده
نظرات

آیا می توان از دستور / جهتی که برای سینک حمام ذکر کرده اید، نمک و آب گرم برای غرفه های دوش با تخلیه کند نیز استفاده کرد؟ متشکرم.
    پاسخ

بله، نمک و آب داغ را می‌توان در فاضلاب حمام نیز استفاده کرد، اما ممکن است با پاک‌کننده‌های اسیدی مانند سرکه سفید که می‌تواند به تجزیه رسوب‌های آهک و باقی مانده‌های صابون کمک کند، شانس بیشتری داشته باشید. متأسفانه، تخلیه حمام معمولاً به دلیل گرفتگی مو کند است، بنابراین برداشتن فیزیکی بهترین راه حل است.

صابون ظرفشویی، آب جوش و پیستون روی سینک آشپزخانه فریب دادند متاسفانه یک روز درینو را امتحان کردم، بعد از آن جوش شیرین و سرکه را امتحان کردم و سپس دوستم از مار 30 فوتی استفاده کرد. مقدار زیادی اسلحه را بیرون انداخته اما همچنان مسدود است. امروز قبل از اینکه مجبور شوید با لوله کش تماس بگیرید، صابون ظرفشویی و آب جوش را انجام دادیم. خیلی خوشحالم که امروز این مقاله را دیدم. با تشکر!
            پاسخ

روند باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی دو نفره چیست... مثلاً آیا نمک و مایع را از دو طرف پایین می‌ریزید؟
    پاسخ

من یک طرف و سپس طرف دیگر را امتحان می کنم زیرا لوله در زیر سینک به هم می رسد. موفق باشید!
        پاسخ

ما گرفتگی نداریم مگر اینکه موهای دخترم بلند شود. اما، ما در زهکشی/لوله هایمان کپک ایجاد می کنیم. بهترین کار برای تمیز نگه داشتن آنها چیست؟
    خیلی ممنون!
    پاسخ

کریس، من سعی می کنم از پراکسید هیدروژن، بوراکس، جوش شیرین یا جوش شیرین استفاده کنم. همه پاک کننده های سبز عالی هستند که به مبارزه با کپک کمک می کنند.
        پاسخ

من می خواستم بعد از کشیدن مقدار زیادی پیرایش موهای بلند و ریش از سینک حمام، درمان سرکه/بی کربوهیدرات را انجام دهم. خوشبختانه اول این را خواندم و به جای آن از نمک استفاده کردم. برای خلاص شدن از شر باقیمانده ضایعات و لجن خمیر دندان بسیار خوب عمل کرد.
            با تشکر!
            پاسخ

چه چیزی را پیشنهاد می کنید که شاید به صورت هفتگی استفاده کنید تا زهکشی حمام بوی خوبی بدهد، ما یک دریچه عجیب و غریب دارد که به این معنی است که آب در سوراخ پریز می نشیند و همیشه بو می دهد؟ ممنون
    پاسخ

سرکه سفید یک خوشبو کننده عالی است. همچنین ممکن است لازم باشد پوشش فاضلاب را جدا کرده و به آن اسکراب خوبی بدهید. من همچنین در مورد استفاده از روغن گیاهی برای کمک به زهکشی هایی که دارای آب راکد هستند، شنیده ام. این مقاله توضیح بسیار خوبی دارد.
        پاسخ

نکات عالی در مورد نحوه تمیز کردن گرفتگی فاضلاب.
    پاسخ

من برخی از پیشنهادات شما را دوست دارم اما اخیراً خواندم که یک لوله کش گفته است هرگز آب جوش را در فاضلاب نریزید تا گرفتگی آن برطرف شود. می تواند اتصالات لوله های PVC را شل کند. فقط فکر کردم این را به شما منتقل کنم، زیرا چند بار می گویید آب جوش
    پاسخ

نگفت آب جوش، گفت: «آب تقریباً در حال جوش»
        پاسخ

کاملا کار کرد! متشکرم! سینک آشپزخانه به سختی تخلیه می کرد. خانه بسیار قدیمی، بدون آسیاب زباله، من مراقب پاک کردن بشقاب‌ها و ماهیتابه‌ها هستم و چربی یا ضایعات سینک را آب ندهم، اما اتفاقی افتاد. من چندین شب از سحر و مقدار زیادی آب گرم استفاده کردم، کمی کمک کرد. سپس از Dawn plus آب گرم و سپس نمک کوشر و آب گرم به مدت دو شب به اضافه یک سیم کوتاه استفاده کرد. ناگهان سینک پاک شد. الان خیلی سریع تخلیه می‌شود، من 22 سال است که اینجا هستم و این بهترین چیزی است که بوده است! چه آرامشی. من نمک و آب گرم را ماهی یک بار به عنوان تعمیر و نگهداری انجام می دهم. این را به دوستانم هم می گویم. بازم ممنون
    پاسخ

شما را در جلسه توجیهی دیدم….خوشحالم که تا زمانی که گرفتگی غرق شد در مورد آن خواندم.
    من ابتدا با استفاده از پیستون یک ضربه مضاعف انجام دادم تا از شر آب موجود خلاص شوم، سپس نمک و مایع ظرفشویی را در آبکش ریختم و بگذارید بماند تا آب در حال جوشیدن باشد... در آب جوش ریختم... فاضلاب را پاک کردم... تا بررسی شود. سینک را با مقداری آب داغ پر کرد... خیلی نیاز نداشت و تخلیه voila پاک شد.،،
    متشکرم، متشکرم!
    پاسخ

دیل موسی

8 ژوئیه 2020 در 8:26 ب.ظ

من یک وان ست دارم که ظاهراً با سال‌ها مواد شوینده پودری از مالک قبلی مسدود شده است - برای از بین بردن این گرفتگی چه توصیه‌ای دارید؟ من غوطه ور شدن، یک مار و حتی لوله کش مایع را امتحان کرده ام - فایده ای نداشت... قبل از تماس با لوله کش هر کاری را امتحان خواهم کرد - کمک!

لوله باز کنی در پردیس

من خیلی خوشحالم که برای شما کار کرد، کاترین!
        پاسخ

برای نجات من در طول این بیماری همه گیر سپاسگزارم! سینک آشپزخانه من امروز صبح به سختی آب می کرد. بعداً چند تابه آب خیلی داغ + صابون ظرفشویی می‌دهید و در حد نو خوب است.
    پاسخ

از ارسال این مطلب بسیار متشکرم!!! در حال حاضر آوریل 2020 است و من سعی می کنم به دلیل کووید-19 تا حد امکان در خانه بمانم. من قصد داشتم قبل از اینکه همه اینها از بین برود مقداری درانو بگیرم، اما به آن نرسیدم. با گذشت روزها، تخلیه سینک کندتر و کندتر شده است. من روش نمک و آب جوش شما رو امتحان کردم و بالاخره آبکش کردم پس خیلی ممنونم! قبل و بعد از ریختن آب داغ، باید نمک را با چاپستیک پر می کردم. وقتی نمک در آنجا پایین آمد، بالاخره تمام آب پایین رفت! بازم ممنون ?
    پاسخ

کلی

برای تخلیه مگس در زهکشی دوش چه پیشنهادی دارید؟
    پاسخ

من زهکشی را با صابون و آب داغ یا سرکه تمیز می کردم و از تله مگس میوه (سرکه در شیشه با مقداری صابون ظرفشویی) برای جذب و کشتن مگس ها استفاده می کردم. یک پاک کننده تخلیه آنزیمی نیز ممکن است کمک کند.
        پاسخ

وای!!! من یک پسر بالغ با نیازهای ویژه دارم که عاشق تمیز کردن و شستن ظروف است. من مشکوک بودم که بعد از اینکه ما مقداری مرغ سرخ کردیم و در میان چیزهای دیگر که در زهکشی شست، روغن را دور نینداخت. مطمئناً یک هفته بعد ما گرفتگی گرفتیم. من از نمک/آب جوش همراه با مقداری سحر استفاده کردم. چند تا برنامه طول کشید (حوصله صبر ندارم..) اما جواب داد!!! متشکرم. من اکنون به این دلیل مشترک شده ام و این واقعیت است که شما آزمایش می کنید و آنچه را که کار نمی کند و همچنین آنچه که با جایگزین های مختلف کار می کند را پست می کنید.
    پاسخ

من به مادرم کمک کردم تا گرفتگی وان حمام خود را با استفاده از چوب لباسی باز کند، خیلی بد بود. من در تعجبم که بهترین تله مو برای حمام چیست؟ تعداد زیادی وجود دارد، آیا شما مورد علاقه دارید؟
    پاسخ

لوله باز کنی در پردیس

اینها مورد علاقه من هستند. https://amzn.to/2wpJdAt من از آنها در سینک آشپزخانه و همه دوش ها استفاده می کنم (فقط وارونه بگذارید). ارزان و موثر. این احمقانه است که چقدر غذای بیشتری در این آشپزخانه می گیرید تا در سینک های معمولی.
        پاسخ

برای من یک کابوس بود. قبلاً مجبور بودیم زودتر از موعد یک آپارتمان اجاره ای را ترک کنیم، آن هم سینک گرفتگی داشت که باعث بدبختی بی نهایت ما می شد. من همه مواد شیمیایی را امتحان کرده بودم، هیچ چیز جواب نداد. از آن زمان به بعد ما به یک آپارتمان اجاره ای متفاوت رفتیم (سینک دلیل اصلی نبود)، و در کمال وحشت من، به زودی سینک شروع به تخلیه کند و در نهایت کاملا مسدود شد. مثل "بازگشت سینک گرفتگی" بود! من شنیدم که حرفه ای ها اغلب 100 یورو دریافت می کنند، و انواع رفتارهای غیره را انجام می دهند. من نظرات بدی را در گوگل دیدم.

اما بعد پست شما را پیدا کردم. بدون اینکه چیزی از دست بدهم، مقداری صابون مایع ظرفشویی را روی آب جمع شده در یک سینک کاملا مسدود ریختم. مدتی بعد شاهد تخلیه آب بودم. انگار یک معجزه بود. چند دور مایع ظرفشویی و جوشاندن آب داغ از کتری را دنبال کردم. وضعیت را از کاملاً مسدود به تخلیه بسیار آهسته رساند. سپس با پیستون دنبال کردم. ذرات و ضایعات زیادی را پس گرفت، اما اکنون تقریباً در حال تخلیه شدن است، فقط با کمی تجمع!

مسئله این است که من در حال حاضر چندین بحران را در زندگی تجربه می کنم. من نمی توانم همه چیز را توضیح دهم. اما در بالای همه اینها، گرفتگی سینک بیش از حد بود، و حتی اگر مجبور می شدم با افراد حرفه ای تماس بگیرم، به دلایل مختلف برای من یک کابوس بود (پول قطعا یکی است). بنابراین شما واقعاً در نهایت به من کمک کردید. من از شما بی نهایت تشکر می کنم. و ایشالا شما و خانواده تون پر برکت باشید
 لوله باز کنی در پردیس