تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum
کاشت مژه در کرج - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum (http://forum.kishtech.ir)
+-- انجمن: پردیس فناوری کیش (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: سلامت و زیبایی (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=78)
+--- موضوع: کاشت مژه در کرج (/showthread.php?tid=69466)

کاشت مژه در کرج - beautifulroya - 14-03-2022

آرایش
    چشم ها

اکستنشن مژه در کرج 101: مزایا، هزینه و بیشتر
یک تکنسین مژه، یک متخصص پوست و یک جراح پلاستیک به سوالات داغ شما پاسخ می دهند.
توسط هالی رو

بررسی پزشکی توسط لوسی چن، دکتر
متخصص پوست دارای مجوز هیئت مدیره
واقعیت بررسی شده توسط میشل رگالادو

زن اکستنشن مژه در کرج

استاکسی + کریستینا سیانچی

در این مقاله
انواع اکستنشن مژه در کرج فرآیند درخواست چگونه است؟ مزایا معایب آیا مژه های طبیعی شما بعد از اکستنشن رشد می کنند؟
آن ها چقدر دوام می آورند؟ هزینه نکات مراقبت پس از آن جایگزین های اکستنشن مژه در کرج غذای آماده

صنعت زیبایی همه چیز را در مورد مژه ها دیده است - ریمل های بزرگ کننده ، سرم های رشد "معجزه آسا"، بیگودی های گرم شده - شما اسم آن را بگذارید. اما هیچ روندی به اندازه اکستنشن مژه در کرج قطبی کننده نیست. هنگامی که اکستنشن ها برای اولین بار وارد بازار اصلی شدند، به نظر می رسید که راهی نسبتاً بدون درد برای دستیابی به مژه هایی پرپشت و پرپشت و بدون مزاحمت ریمل یا ریمل است. اما مانند هر سرویس زیبایی جدید، اکستنشن مژه در کرج به سرعت معایب خود را آشکار کرد. برای شروع، برخی از ایالت‌ها مقرراتی را برای این سرویس وضع نکرده‌اند که در نتیجه منجر به تحریک، عفونت و آسیب مژه‌های طبیعی به دلیل بهداشت و تکنیک ضعیف می‌شود. 1این فرآیند همچنین نسبتاً گران است و صدها دلار و ساعت از وقت شخصی خود را به شما باز می گرداند.کاشت مژه در کرج
اما آیا ارزش این را دارد که هر روز با مجموعه ای بی عیب و نقص از مژه های نیمه دائمی بیدار شوید؟

در آینده، یک متخصص مژه، متخصص پوست و جراح پلاستیک، هر آنچه را که باید در مورد اکستنشن مژه در کرج بدانید، از عکس‌های قبل و بعد، نکاتی برای پیدا کردن مژه‌ساز مناسب، تا هزینه، خطرات (آیا مژه‌های طبیعی شما دوباره رشد خواهند کرد؟) و همه چیز در این بین.

با کارشناس آشنا شوید

کلمنتینا ریچاردسون یک آرایشگر مژه با بیش از 10 سال تجربه و بنیانگذار Envious Lashes است که در منهتن، نیویورک، لانگ آیلند، نیویورک، و میامی، فلوریدا قرار دارد.
    دکتر راشل نظریان متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره و متخصص درماتولوژی پزشکی و زیبایی است. او همچنین استادیار بالینی در بخش پوست بیمارستان Mount Sinai است.
    دکتر دارا لیوتا یک جراح پلاستیک دارای گواهی دو تخته است که در شهر نیویورک مستقر است و در زیبایی شناسی صورت تخصص دارد.

اکستنشن مژه در کرج چیست؟

اکستنشن مژه در کرج الیاف نیمه دائمی است که به مژه های طبیعی شما متصل می شود تا لبه مژه شما بلندتر، پرتر و تیره تر به نظر برسد. اکستنشن مژه در کرج جداگانه با استفاده از چسب نیمه دائمی روی هر یک از مژه های طبیعی شما (یک اکستنشن برای هر مژه طبیعی) اعمال می شود. مواد از استودیو به استودیو متفاوت است، اما اکستنشن مژه در کرج می تواند از الیاف مصنوعی، راسو، راسو مصنوعی یا ابریشم ساخته شود. اکثر استودیوها انواع طول های اکستنشن، الگوهای فر، و رنگ ها را ارائه می دهند تا مشتریان بتوانند ظاهر خود را سفارشی کنند.
انواع اکستنشن مژه در کرج

مژه‌کاران از سه نوع ماده اکستنشن مژه در کرج استفاده می‌کنند: راسو، ابریشم و مصنوعی. برخی از استودیوها همچنین دارای پسوندهای "راسو مصنوعی" هستند، که از نظر فنی فقط پسوندهای مصنوعی هستند که از پسوندهای راسو تقلید می کنند. اکثر استودیوهای مژه ترجیح خود را نسبت به نوع اکستنشن مژه در کرج ای که استفاده می کنند دارند و همیشه از شما نمی پرسند که آیا ترجیح دارید یا خیر. بنابراین اگر گیاهخوار هستید یا به گربه ها حساسیت دارید، حتماً درخواست کنید که از اکستنشن مژه در کرج راسو برای شما استفاده نشود. هیچ نوع اکستنشن مژه در کرج ای بیشتر از دیگری دوام نمی آورد، اما مژه های راسو و ابریشمی ظاهر طبیعی تری دارند، در حالی که مژه های مصنوعی می توانند ضخیم تر و تیره تر باشند، که برای کسانی که می خواهند ظاهری جسورتر داشته باشند مناسب تر است.

در این سه دسته (راسو، ابریشم و مصنوعی)، درجات مختلفی از طول و فر وجود دارد. معمولاً مژه‌ساز شما از چندین طول و قدرت فر برای ایجاد جلوه‌ای با چشم‌های باز استفاده می‌کند، به‌طوری‌که مژه‌های بلندتر به سمت گوشه‌های بیرونی چشم و مژه‌های کوتاه‌تر در گوشه‌های داخلی قرار می‌گیرند.
فرآیند درخواست چگونه است؟

ریچاردسون می‌گوید: «[کشش مژه‌ها] با دقت یک‌بار (معمولاً 80 تا 140 بار در هر چشم) با استفاده از چسب نیمه‌دائمی با فرمول‌بندی خاص که مژه‌های طبیعی را تحریک یا آسیب نمی‌رساند، اعمال می‌شود. "مژه فقط روی مژه های موجود زده می شود، نه روی پوست." در حالی که روند دقیق از سالنی به سالن دیگر متفاوت است، در اینجا می توانید انتظار داشته باشید:

ارزیابی: " قبل از استفاده، تکنسین باید تمام خطرات و مزایای استفاده از اکستنشن مژه در کرج را قبل از استفاده از آنها بررسی کند، و همچنین در مورد شرایطی که ممکن است دارید که اکستنشن مژه در کرج را برای شما نامناسب می کند، سوال کند." آنها همچنین از شما می خواهند که اگر مخاطبین خود را پوشیده اید، آنها را حذف کنید.
    در مورد طول اکستنشن و استحکام فر تصمیم بگیرید: آرتیست مژه شما باید این فرآیند را با این سوال از شما شروع کند که به دنبال چه نوع ظاهری هستید، چه جذاب تر یا طبیعی تر. بر اساس ظاهر دلخواه خود، طول و استحکام فر ایده‌آل را برای اکستنشن انتخاب خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که هنرمند شما ممکن است تصمیم بگیرد از حداکثر 3 تا 4 طول اکستنشن مختلف استفاده کند، اکستنشن‌های طولانی‌تر را در گوشه‌های بیرونی و اکستنشن‌های کوتاه‌تر روی چشم‌های داخلی متمرکز کند.
    تمیز کردن ناحیه چشم: آرتیست مژه از شما می خواهد دراز بکشید و مطمئن شوید که در وضعیت راحتی هستید. سپس، آن ناحیه را تمیز می کنند تا هرگونه آرایش، چربی و میکروب را از ناحیه پاک کنند. اگر بدون آرایش به قرار خود بیایید، برای هنرمند شما مفید است.
    استفاده از نوار و ژل های چشم: چشمان شما در طول این پروسه بسته هستند که معمولاً 1 تا 2 ساعت طول می کشد، بسته به تعداد اکستنشن هایی که مژه تان اعمال می کند. برای آماده شدن برای استفاده واقعی، شما مژه‌کار یک ژل زیر چشم را روی خط مژه پایین‌تان می‌مالد تا مژه‌های پایینی شما را از مسیر خارج کند و پس‌زمینه‌ای متضاد برای کار ایجاد کند (دیدن مژه‌هایتان در برابر سفیدی واضح آسان‌تر است. زمینه). سپس، ژل های چشم با چسب درجه پزشکی در دو طرف چشم محکم می شوند (این چسب به مژه های شما برخورد نمی کند، و بعد از برداشتن آن درد نمی کند).
    کاربرد: با استفاده از موچین، مژه‌کار شما انتهای هر اکستنشن را به چسب مژه آغشته می‌کند و سپس آن را روی مژه‌های فردی شما اعمال می‌کند. در بیشتر موارد، یک اکستنشن مژه در کرج برای هر مژه طبیعی اعمال می‌شود، با این حال، ظاهر حجیم‌تر می‌تواند به چندین اکستنشن برای هر مژه طبیعی نیاز داشته باشد. این برنامه دردناک نیست، اگرچه ممکن است وقتی موچین ها در نزدیکی چشمان شما کار می کنند، مضطرب باشید.
    خشک کردن: چسب مژه خیلی سریع خشک می شود، اما مژه آرتیست شما احتمالاً پس از استفاده از تمام اکستنشن ها، حدود 10 دقیقه بنشینید. برخی از مژه‌سازان دوست دارند یک پنکه کوچک و دستی را به سمت اکستنشن‌های شما بکشند تا زمان خشک شدن را تسریع کنند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می‌دهند اجازه دهند چسب در هوا خشک شود. در این مرحله چشمان شما همچنان بسته است.
    برداشتن نوار و ژل: هنگامی که مژه‌های شما کاملا خشک شدند، مژه‌کار شما ژل‌ها و چسب‌های زیر چشم را از بین می‌برد (این به هیچ وجه ضرری ندارد، اما اگر تمایل دارید در این ناحیه حساسیت داشته باشید، به متخصص مژه خود اطلاع دهید. آنها می توانند با احتیاط بیشتری عمل کنند). پس از برداشتن مژه، احتمالاً مژه ها را با یک قرقره برس می کشد، سپس از شما خواسته می شود که به آرامی چشمان خود را باز کنید. et voila!

اکستنشن مژه در کرج: راهنمای کامل مورد تایید متخصصین پوست
استوکسی / گرافیک توسط کریستینا سیانچی
برای اکستنشن مژه در کرج کجا باید رفت؟

یکی از ترسناک ترین چیزها در مورد اکستنشن مژه در کرج این است که این روند در برخی ایالت ها تنظیم نمی شود، همانطور که در آلاباما، مریلند، کانکتیکات، دلاور، آیداهو و ویسکانسین وجود دارد. 2 تعداد شگفت انگیزی از ایالت ها برای انجام این خدمات فقط به مجوز آرایشی نیاز دارند و در حالی که این متخصصان در زمینه های مربوط به خود (رنگ کردن مو، حالت دادن به مو، کوتاه کردن مو، آرایش و ناخن) بسیار ماهر هستند. به طور خاص برای کار بر روی ناحیه چشم، که بسیار حساس و ظریف است، آموزش دیده است.

هنگام رزرو خدمات اکستنشن مژه در کرج خود، مطمئن شوید که آرتیست مژه شما یک متخصص زیبایی دارای مجوز (به جای یک متخصص زیبایی) باشد. زیبایی‌شناسان به‌طور خاص در درمان‌های پوستی، مانند فیشال، میکرودرم ابریژن، لایه‌بردارهای شیمیایی، و - درست حدس زدید - خدمات مژه آموزش دیده‌اند. در حالت ایده آل، مراجعه به یک متخصص زیبایی دارای مجوز در استودیویی که بر خدمات مژه تمرکز دارد (مانند Envious Lashes در شهر نیویورک) مطمئن ترین شرط شما است.
مزایا

کار می‌کند: با اکستنشن مژه در کرج، هر روز با مژه‌های بلند، بال‌زن و زیبا از خواب بیدار می‌شوید . این فرآیند در تقویت چشم‌های شما بسیار موثر است و برای همه باورنکردنی به نظر می‌رسد.
    کاملاً قابل تنظیم: ظاهر شما می تواند به همان اندازه طبیعی یا دراماتیک باشد که می خواهید، فقط با هنرمند مژه خود کار کنید تا در مورد طول و فر ایده آل اکستنشن خود تصمیم بگیرید.
    تقریباً ضد آب: در حالی که نمی توانید آنها را در 48 ساعت اول خیس کنید، همچنان می توانید شنا کنید، دوش بگیرید و در اکستنشن های خود عرق کنید (اگرچه هرچه خشک کن آنها را نگه دارید، عمر طولانی تری دارند).
    بدون درد: کل فرآیند تقریباً برای همه، از ابتدا تا انتها، 100 درصد بدون درد است.
    این (معمولا) ایمن است: متخصصان پوست، جراحان پلاستیک و زیبایی‌شناسان موافق هستند که در بیشتر موارد، اکستنشن‌ها بی‌خطر هستند (اگرچه خطرات تحریک و عفونت وجود دارد... در ادامه به آن‌ها بیشتر می‌پردازیم).

معایب

خطرات تحریک و عفونت:خطر اصلی اکستنشن مژه در کرج، تحریک چشم است. دکتر نظریان می‌گوید: اکستنشن مژه در کرج معمولاً به یک چسب برای چسباندن اکستنشن به فولیکول طبیعی نیاز دارد و چشم‌ها به شدت به این مواد شیمیایی حساس هستند. حتی بسیاری از مواد ضد حساسیت هنوز هم می توانند بافت ها را با سنگین کردن یا کشیدن موها ملتهب یا تحریک کنند ... از این رو مشکل ذاتی اکستنشن است. او ادامه می دهد: "هر چیزی در اطراف چشم می تواند تحریک شود، چه به دلیل مواد شیمیایی یا به دلیل نیروهای اصطکاک و کشش اطراف مژه ها." برای جلوگیری از تحریک و واکنش آلرژیک، بهتر است یک تست چسب بر روی دست خود با چسب انجام دهید. دکتر نظریان همچنین توصیه می کند که از متخصص زیبایی خود درخواست کنید که از چسب بدون لاتکس و فرمالدئید استفاده کند، زیرا این مواد دو مورد از رایج ترین محرک ها هستند.کاشت مژه در کرج
    سرمایه گذاری در زمان و پول: مجموعه اولیه شما بین 100 تا 300 دلار هزینه خواهد داشت، با پر کردن مجدد حدود 50 تا 150 دلار هر 2 تا 4 هفته یکبار. دریافت ست اولیه شما می تواند تا دو ساعت طول بکشد و قرارهای پر کردن مجدد تا یک ساعت طول می کشد.
    آسیب احتمالی به مژه های طبیعی: حتی اگر بهترین هنرمند مژه را ببینید و مراقبت های بعدی خود را به خوبی انجام دهید، باز هم ممکن است آسیب به مژه های طبیعی خود را ببینید. با رشد مژه های طبیعی، اکستنشن شما از ریشه مژه دورتر و دورتر می شود. این امر باعث می‌شود که مژه‌های طبیعی شما تحمل وزن اکستنشن را سخت‌تر کنند، که می‌تواند باعث شکستگی شود. مالیدن یا خارش مژه ها در خواب (چه با دست یا روی بالش) می تواند به مژه های طبیعی آسیب برساند.
    ریزش ناهموار: مژه های شما در تمام مراحل رشد در هر زمان معینی هستند، به این معنی که برخی از مژه ها در دوره رشد هستند، در حالی که برخی دیگر در حال آماده شدن برای ریختن هستند. این به این معنی است که چند هفته پس از قرار ملاقات شما، برخی از اکستنشن‌ها با ریزش مژه‌ها می‌ریزند و با مژه‌های جدید و بدون اکستنشن جایگزین می‌شوند، در حالی که برخی از اکستنشن‌ها در حالت طبیعی باقی می‌مانند. اگر اکستنشن‌های خود را هر 2 تا 4 هفته یکبار پر نکنید، می‌تواند جلوه‌ای ناهموار و پراکنده ایجاد کند.
    شستن صورت دردناک است: به یاد داشته باشید که وقتی اکستنشن مژه در کرج انجام می دهید نمی توانید چشمان خود را مالش دهید، به این معنی که هنگام شستن صورت خود باید اطراف ناحیه چشم را کار کنید.

آیا مژه های طبیعی شما بعد از اکستنشن رشد می کنند؟

اینجاست که همه چیز کمی پرمو می شود. ریچاردسون می گوید: اکستنشن مژه در کرج به تنهایی مژه های شما را خراب نمی کند. "آسیب به مژه های طبیعی نتیجه استفاده نادرست است، یا اینکه آرایشگر نوع صحیح مژه را برای مژه طبیعی موجود انتخاب نکرده است. چند عامل اصلی در ایجاد این مشکل وجود دارد: استفاده از اکستنشن‌هایی که برای مژه‌های طبیعی بیش از حد سنگین هستند، باعث ریزش زودرس می‌شوند. مالیدن چشم ها نیز منجر به شکستگی فوری می شود. 

به همین دلیل است که در مورد اکستنشن مژه در کرج مراجعه به یک متخصص زیبایی دارای مجوز مناسب بسیار مهم است. اما با این گفته ها، می توانید همه کارها را درست انجام دهید و همچنان متوجه شوید که اکستنشن مژه در کرج باعث شکستگی مژه های طبیعی شما می شود. عواملی وجود دارند که کنترلی روی آنها ندارید (مثل اینکه در خواب چشمان خود را مالش دهید یا اینکه از نظر ژنتیکی چرخه مژه سریعتر از آنچه طبیعی در نظر گرفته می شود) می توانند مژه های طبیعی شما را به خطر بیندازند - از جمله باعث ریزش مژه های طبیعی شما می شوند یا قطع کردن

البته به خاطر داشته باشید که مژه ها مو هستند و اگر شرایط یا شرایطی از قبل وجود نداشته باشید، موها دوباره رشد می کنند. یعنی مژه های شما دوباره رشد خواهند کرد. در حالی که آسیب به مژه‌های طبیعی شما مطمئنا ایده‌آل نیست (و نه در طول زمان پایدار است)، هر گونه شکستگی یا ریزش باید در عرض 1 تا 3 ماه، به عنوان بخشی از یک چرخه معمولی رشد مژه‌ها برطرف شود. 3
آن ها چقدر دوام می آورند؟

مانند موهای روی سر، مژه ها نیز از چرخه طبیعی ریزش و رشد مجدد پیروی می کنند. همه مژه های شما در هر مقطع زمانی در مرحله متفاوتی قرار دارند، به این معنی که برخی از مژه های شما در حال آماده شدن برای ریزش هستند در حالی که برخی دیگر در حال رشد پریود هستند (اگر شما اکستنشن مژه در کرج دارید یا نه، این درست است). از آنجایی که اکستنشن  انفرادی روی مژه فردی اعمال می شود، زمانی که مژه از خط مژه می ریزد، آن اکستنشن خود به خود می ریزد. اگر این روند ریزش را با مالیدن چشم‌ها، زدن ریمل، یا به خطر انداختن چسب با محصولات روغنی دور چشم تشدید نمی‌کنید، اکستنشن مژه در کرج‌های شما باید تا یک ماه قبل از نیاز به قرار ملاقات «پر کردن مجدد» دوام داشته باشد.

برای حفظ بهترین نتیجه، پر کردن مجدد هر 2 تا 4 هفته یکبار ضروری است. از آنجایی که هر یک از مژه‌های فردی شما در مرحله متفاوتی از چرخه رشد قرار دارند، پس از 2 تا 4 هفته ظاهر پراکنده‌تری خواهید دید، زیرا مژه‌های طبیعی جدید وارد می‌شوند و مژه‌هایی که اکستنشن متصل شده‌اند شروع به ریزش می‌کنند.
هزینه

در حالی که از ارائه‌دهنده‌ای به ارائه‌دهنده دیگر (و شهری که در آن هستید) متفاوت است، یک مجموعه کامل از اکستنشن‌های مژه شما را از 100 تا 300 دلار باز می‌گرداند، با پر کردن مجدد حدود 50 تا 150 دلار.

اگر آرتیست شما کمتر از 100 دلار برای ست اولیه از شما دریافت می کند، باید نسبت به کیفیت الیاف اکستنشن و چسب استفاده شده شک داشته باشید. انجام تحقیقات کامل از سالن، و همچنین زیبایی شناسی که خدمات را انجام می دهد.
آماده شدن برای قرار ملاقات شما

بدون آرایش: آرتیست مژه شما برای کار کردن به یک بوم کاملاً تمیز نیاز دارد، به این معنی که هیچ گونه ریمل، کانسیلر، آرایش یا مراقبت از پوست اطراف دور چشم را ندارید. با ورود کاملاً بدون آرایش، روند را تسریع کنید (و به متخصص زیبایی خود لطف کنید).
    از خوردن قهوه صرفنظر کنید: اگرچه این فرآیند برای اکثر افراد دردناک نیست، اما اینکه مجبور باشید تا دو ساعت کاملاً بی حرکت بمانید (با چشمان بسته) می تواند اعصاب خردکن باشد. قهوه، نوشیدنی های انرژی زا، و کافئین از هر نوعی که باشد فقط عصبانیت را تشدید می کند.
    Come Cozy : در حالی که از نظر فنی می‌توانید این کار را قبل یا بعد از کار انجام دهید، به خاطر داشته باشید که تا دو ساعت دراز می‌کشید. لباس هایی راحت بپوشید که نیازی به تنظیم مداوم نداشته باشد.
    رفتن به حمام: به یاد داشته باشید، این فرآیند می تواند تا دو ساعت طول بکشد. قبل از شروع کار مژه تان به دستشویی بروید و حداقل یک ساعت قبل از قرار ملاقات از نوشیدن خودداری کنید.
    با الهام از عکس همراه باشید: چیزی که شما ممکن است ظاهری طبیعی در نظر بگیرید می تواند کاملاً متفاوت از آنچه متخصص زیبایی شما فکر می کند یک ظاهر طبیعی است. یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد، پس با الهام گرفتن از اکستنشن مژه در کرج که دوست دارید عکس بگیرید.
    یک لیست پخش بسازید: اگر قبل از قرار ملاقات خود مضطرب هستید یا نگران هستید که حوصله خود را سر نبرید، بیشتر زیبایی شناسان برای گوش دادن به موسیقی یا پادکست مشکلی ندارند. فقط به متخصص زیبایی خود اطلاع دهید که در صورت نیاز به برقراری ارتباط، مشکلی ندارد که هدفون شما را برای شما بردارید.
    رتینول خود را متوقف کنید: رتینول حساسیت را برای برخی افزایش می دهد، به خصوص در ناحیه ظریفی مانند چشم. 4 ایده خوبی است که چند روز قبل از قرار ملاقات خود، استفاده از تمام رتینول ها، اسیدها، اسکراب ها و درمان های آکنه را متوقف کنید (و اگر نگرانی هایی در مورد حساسیت دارید، با متخصص پوست خود صحبت کنید).
    درباره آرتیست مژه خود تحقیق کنید: در حالی که مقررات دقیق اکستنشن مژه در کرج در ایالت های مختلف متفاوت است، این فرآیند باید توسط یک متخصص زیبایی دارای مجوز انجام شود، نه یک متخصص زیبایی. نظرات استودیویی که قصد بازدید از آن را دارید و همچنین زیبایی شناسی که رزرو کرده اید را بخوانید.
    آلرژی‌های خود را بشناسید: « من تا آنجا پیش نمی‌روم که بگویم کاشت مژه در کرج «ایمن نیست»، اما این روش خطراتی دارد که باید در نظر گرفته شود، از جمله حساسیت به چسب (که ممکن است حاوی آلرژن‌های رایج مانند لاتکس، فرمالدئید، و چسب های مختلف) می گوید دکتر لیوتا. و اگر به گربه ها حساسیت دارید، ممکن است اکستنشن های ساخته شده از موی راسو را تحریک کنند که باعث خارش، قرمزی و/یا خشکی می شود. قبل از گرفتن نوبت از آلرژی خود 100 درصد مطمئن باشید و قبل از شروع کار متخصص زیبایی از چه نوع الیاف اکستنشن و چسب استفاده می شود.

نکات مراقبت پس از آن 
 کاشت مژه در کرج
    از خیس شدن آنها در 48 ساعت اول خودداری کنید: از تماس با آب و بخار در 48 ساعت اول پس از اعمال اکستنشن خودداری کنید.
    از پاک‌کننده‌های حاوی روغن استفاده نکنید : تا زمانی که اکستنشن مژه در کرج دارید از هیچ محصول روغنی استفاده نکنید. این شامل پاک‌کننده‌های آرایش، پاک‌کننده‌ها، روغن‌های صورت و هیبریدهای روغن-سرم است، زیرا روغن باعث حل شدن چسب می‌شود.
    برای مدت طولانی زیر سر دوش نمانید: ریچاردسون می‌گوید: «وزن آب می‌تواند منجر به شکستگی زودرس شود. مژه ها باید هر چند وقت یکبار برای از بین بردن آب دسترسی و به طور کلی با یک برس اسپولی برس زده شوند.
    به پهلو بخوابید: اگر شکم می خوابید، از قبل به شما اخطار داده شود که مژه های شما به احتمال زیاد روی بالش فشار داده می شود (و روی آن مالیده می شود) که باعث تسریع ریزش و شکستگی می شود.
    از مالیدن چشم‌ها یا لمس کردن اکستنشن‌ها خودداری کنید: هرچه لمس کردن، کشیدن و مالش بیشتر، اکستنشن‌های شما ضعیف‌تر می‌شوند و احتمال افتادن یا شکستن آن‌ها زودتر از موعد مقرر بیشتر می‌شود (مژه‌های طبیعی را که به آن چسبیده‌اند بردارید ) . .
    از فر مژه استفاده نکنید: ریچاردسون می گوید: « هرگز از فر مژه مکانیکی استفاده نکنید. «اگر اکستنشن‌های شما شروع به [از بین رفتن فر] می‌کنند، از یک فر مژه گرم شده استفاده کنید تا به آرامی آن‌ها را بلند کنید. مری جی بلیج همیشه یکی از لوازم آرایش ما را در کیف لوازم آرایش خود نگهداری می کند و هرگز بدون آن سفر نمی کند.

نظرات ویرایشگر Byrdie

اکثر ادیتورهای Byrdie اکستنشن مژه در کرج را در یک نقطه یا نقطه دیگر امتحان کرده اند و ما احساسات قوی داریم. پیش از این، تجربیات شخصی ما در مورد اکستنشن مژه در کرج، به علاوه نکاتی که باید قبل از انجام اولین ست خود در نظر داشته باشید.
هالی گولد، سردبیر ارشد

"من یک بار اکستنشن مژه در کرج را امتحان کردم زیرا کنجکاو بودم - و به این دلیل که ایده داشتن مژه های پر، ضخیم و سیاه مایل به جوهر 24 ساعته بدون شک رویایی است. این پروسه یک ساعت و نیم طول کشید (که طبیعی است، به من گفته می شود)، و من با یک مجموعه مژه هایی با ظاهر طبیعی ترک کردم. من عاشق آنها بودم. آنها باورنکردنی به نظر می رسیدند. بعلاوه، آنها برنامه صبحگاهی من را بسیار ساده تر کردند (بدون ریمل، بدون برداشتن تکه های کوچک ریمل که به ناچار در جای دیگری روی صورتم لکه می کنم). با این حال، سعادت حدود دو هفته طول کشید.

پس از آن، مژه ها شروع به متقاطع شدن و پراکنده شدن کردند. من آنها را مسواک می زدم، آنها را خشک نگه می داشتم و هر کاری که در توانم باشد برای نگهداری آنها انجام می دادم. اما این واقعیت که نمی‌توانستم صورتم را به درستی بشوییم و کرم دور چشمم زدم روی من سنگینی کرد و در نهایت بلافاصله بعد از آن آن‌ها را برداشتم. وقتی آنها رفتند، خیالم راحت شد، اما مژه هایم طاس به نظر می رسید. مطمئناً کوتاه‌تر و شکننده‌تر از قبل بودند، اما من به طور مداوم آنها را نرم و مرطوب می‌کردم تا زمانی که به حالت عادی برگردند (احتمالاً یک یا دو هفته طول کشید).من به هیچ وجه مخالف اکستنشن مژه در کرج نیستم. فقط فکر می کنم آنها برای من نیستند. من هنوز هم گاهی اوقات در مورد آنها خواب می بینم، پس چه کسی می داند؟ شاید زمانی دوباره انگشت پام را در حوضچه مژه‌های بالدار فرو کنم.»

نکته ویرایشگر Hallie : "هر روز صبح از یک قرقره ریمل یکبار مصرف استفاده کنید تا آنها را برس بکشید - این به شما کمک می کند مدت طولانی تری آنها را حفظ کنید و از اثر ترسناک "کراس متقاطع" مژه جلوگیری کنید.
هالی رو، دستیار ویراستار

«من به راحتی و بدون فونداسیون سر کار، نوشیدنی و قرار ملاقات می روم. اما ریمل برای من تقریبا غیر قابل مذاکره است. در حالی که من به طور طبیعی مژه های نسبتاً بلندی دارم، اما آنها بلوند سفید کننده هستند، به این معنی که وقتی آرایش چشم ندارم احساس می کنم مانند یک موش خال برهنه هستم . بنابراین زمانی که اکستنشن مژه در کرج برای اولین بار محبوب شد، قبل از رزرو وقت، نفسی نکشیدم. من با عجله یکی از اولین شلاق‌بازانی را که در محله‌ام در گوگل ظاهر شد، رزرو کردم و قبل از انجام آن‌ها تحقیق بسیار کمی انجام دادم.

نتیجه فوق‌العاده بود (من با مژه‌هایی از خواب بیدار شدم و بدون هیچ آرایشی سر کار رفتم)، اما بعد از یک هفته شروع به بیدار شدن با روبالشی‌ام که مژه‌ها را پوشانده بود، کردم - هم اکستنشن و هم مژه‌های طبیعی خودم . معلوم شد که مژه‌کار من یک متخصص زیبایی است که در ناخن‌ها تخصص دارد، کسی که قطعاً نباید روی ناحیه چشم من کار می‌کرد. بعداً فهمیدم که 30 دقیقه ای که او طول کشید تا ناحیه چشم من را ارزیابی کند، اکستنشن ها را اعمال کند و بگذارد خشک شوند، اگر درست انجام شود، باید بیش از یک ساعت طول بکشد. عمل کردن سریع به این معنی بود که او روی مژه های طبیعی من بسیار خشن بود که منجر به قتل عام روبالشی شد. از دست دادن این تعداد مژه من را برای همیشه زخمی کرد، بنابراین فقط اگر برای یک موقعیت خاص، مانند عروسی من بود، دوباره اکستنشن دریافت می کردم."

نکته ویرایشگر Holly: «نکته من برای هر کسی که به اکستنشن مژه در کرج علاقه دارد این است که در مورد هنرمند مژه خود به طور کامل تحقیق کند. به جای یک متخصص زیبایی، به یک متخصص زیبایی دارای مجوز که در زمینه مژه تخصص دارد مراجعه کنید. اگر نگران آسیب دیدگی هستید، قبل از اینکه به اکستنشن متوسل شوید ، مژه را بلند کرده و رنگ کنید.
Faith Xue، مدیر تحریریه، پرطرفدار

من به تجربه اکستنشن مژه در کرج‌ام به گذشته نگاه می‌کنم، همانطور که به سابقم نگاه می‌کنم - خوشحالم که آنها را ملاقات کردم و مطمئناً چیزهای زیادی به من آموختند، اما در نهایت بدون آنها وضعیت بهتری دارم. من اولین بار در سال 2013 اکستنشن مژه در کرج را دریافت کردم زیرا در Groupon قراردادی برای آنها دیدم. بنابراین، قبل از اینکه بتوانم برای سیر کردن خودم وارد شوم، یک رابطه پرآشوب تقریباً دو ساله از عشق، از دست دادن (مژک) و در بین مراحل ناخوشایند شروع شد. در پایان آن زمان، مژه های طبیعی من تبدیل به خردهای کوچک شده بودند. من وحشت کردم.من توانستم هر شب با اعمال مذهبی GrandeLash آنها را دوباره رشد دهم ، اما خیلی دیر شده بود - آسیب وارد شد. نمی‌توانستم مژه‌های کوتاه و خشکم را ببینم، و عهد کردم که دیگر هرگز آن‌ها را در آن چرخه قرار نخواهم داد. می‌دانم که هر متخصص اکستنشن به شما می‌گوید که اگر درست انجام شود به مژه‌های طبیعی شما آسیبی نمی‌رساند، اما شاید من فقط مژه‌های بسیار ضعیفی دارم--من به تکنسین‌های برتر مژه می‌رفتم و هر بار که آخرین اکستنشن از بین می‌رفت، با مژه های طبیعی بسیار کوتاه تر از زمانی که شروع کرده بودم استقبال کردم.به‌علاوه، تا آن زمان لاشیفای را کشف کرده بودم، که به من این قدرت را داد که اکستنشن‌های طبیعی خود را در خانه انجام دهم که چند روز بدون آسیب دوام می‌آورند.»

نکته ویرایشگر Faith: «مطمئن شوید که می دانید اکستنشن مژه در کرج یک سرمایه گذاری پولی است، زیرا باید هر دو تا چهار هفته یک بار برای پر کردن مژه به عقب برگردید. و سعی کنید در جایی استراحت کنید که به مژه های طبیعی خود اجازه دهید کار خود را انجام دهند (و از یک سرم حالت دهنده مژه برای بازگرداندن سلامت آنها استفاده کنید).
جایگزین های اکستنشن مژه در کرج
غذای آماده

اکستنشن مژه در کرجساده و ساده کار می کند. آن‌ها می‌توانند تقریباً مژه‌های هر کسی را تقویت کنند، به این معنی که با مژه‌های پرتر، بلندتر و تیره‌تر از خواب بیدار می‌شوید، اما نه بدون پرداخت هزینه. اکستنشن ها گران هستند و حتی اگر هر کاری را که باید در مورد مراقبت های بعد از آن انجام دهید، باز هم ممکن است آسیب هایی به مژه های طبیعی خود از جمله شکستگی و ریزش داشته باشید. اما با توجه به آنچه گفته شد، مژه ها به هر حال مو هستند و در بیشتر موارد ظرف چند هفته دوباره رشد می کنند. وقتی صحبت از ایمنی به میان می‌آید، متخصصان پوست اکستنشن مژه در کرج را با ناخن‌های اکریلیک مقایسه می‌کنند. آنها لزوماً برای شما خوب نیستند، اما به احتمال زیاد باعث ایجاد نگرانی جدی برای سلامتی نیز نمی شوند، بنابراین ممکن است تصمیم بگیرید که زیبایی شناسی اکستنشن ها بر عوارض جانبی بالقوه (که معمولاً شامل تحریک، عفونت و آلرژی است) بیشتر باشد. واکنش ها). اگر قصد دارید اکستنشن  مژه را انجام دهید، برای جلوگیری از این عوارض، آنها را توسط یک متخصص زیبایی مجاز اعمال کنید.