تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: مشاوره اقتصادی مختص سازمان شما
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مشاوره اقتصادی مختص سازمان شما

پردیس فناوری کیش_طرح مشاوره متخصصین صنعت و مدیریت :
برای افرادی که به دنبال گرفتن مشورت اقتصادی هستند اولین سوال این است که اساسا مشاور اقتصادی کیست و از کجا می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد؟ پاسخ به این سوال به نوع نیاز و مساله‌ای که فرد پیش رو دارد، بستگی خواهد داشت که در این مقاله قصد داریم به آن اشاره کنیم.

[عکس: b8e59e21-e17b-4e04-8fe6-820454f5f6e1.jpg...5_crop.jpg]

چرا به مشاوره اقتصادی نیاز داریم؟ 
در فرهنگ ایرانی ضرب‌المثل‌ها و اشعار زیادی برای مشورت با دیگران وجود دارد که بارزترین آنها در همان ضرب‌لمثل معروف «چند پیراهن بیشتر از تو پاره کرده» تجلی پیدا می‌کند.
هر فردی در امورات شخصی خود ممکن است بارها با خانواده، دوستان، آشنایان یا روانشناسان و متخصصان مختلف مشورت کند. اما سوال این است که در عرصه کسب‌وکار چگونه می‌توان مشاوره اقتصادی گرفت؟ 
امروزه حتی روش‌های مختلفی به صورت تلفنی، حضوری، آنلاین برای این کار وجود دارد. این در حالی است که بسیاری از فعالان اقتصادی هنوز نسبت به دریافت مشاوره اقتصادی و روش‌های مختلف آن بی‌اطلاع هستند.
بسیاری از آنها تمایل دارند تا سوالات خود را از دوستان و نزدیکان خود بپرسند. برخی دیگر ممکن است حتی به مشاوره کسب‌وکار اعتقادی نداشته باشند. این در حالی است که دلایل زیادی وجود دارد برای آنکه به یک مشاور اقتصادی رجوع کنیم. از جمله آنکه: 

ادامه مطلب .....
من پست شما را خواندم. برای من فوق العاده آموزشی و سازگار است. hole io