توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین لوله باز کنی در گیلاوند
#1
فاضلاب خانه شما یکی از حیاتی ترین بخش های سیستم لوله کشی است. چند علامت کلیدی وجود دارد که نشان دهنده گرفتگی فاضلاب است و اینکه لوله کشی شما نیاز به تمیز کردن دارد. در صورت مشاهده هر یک از علائم زیر با ما تماس بگیرید، گاهی اوقات یک تماس تلفنی ساده برای رهایی از دردسر کافی است.
 لوله باز کنی در گیلاوند
• آب به آرامی از سینک، وان، توالت یا هر زهکشی دیگر تخلیه می شود
• توده تیره ای که از زهکش خارج می شود
• تجمع آب در زیرزمین
• حباب هایی که از سینک یا توالت شنیده می شود
• حباب ها از سینک یا وان حمام بیرون می آیند
 
اگر متوجه برخی از این نشانه ها شدید، به این معنی است که رسوبات در لوله های شما به میزان نسبتاً زیادی جمع شده است، یعنی ظرفیت نصب شما برای "بلع" تخلیه آب به شدت کاهش یافته است. گرفتگی فاضلاب اغلب می تواند نشان دهنده یک مشکل جدی در سیستم لوله کشی و زهکشی باشد. احتمال زیادی وجود دارد که در این صورت مجبور شوید با ما یا خدمات تخصصی دیگری تماس بگیرید تا به موقع مشکل برطرف شود و بتوانید خود را از بلایا و هزینه های هنگفت مالی نجات دهید. همچنین به احتمال بسیار زیاد این مشکل «خود به خود» از بین نمی رود...
چه باید کرد؟
 
مسدود شدن و گرفتگی لوله ها ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد، معمولاً در ناخوشایندترین لحظه. اما گرفتگی فاضلاب بسیار بیشتر از یک "مزاحمت کوچک" است. مشتریان ما و همه کسانی که چنین مشکلی را تجربه کرده‌اند به خوبی می‌دانند که موضوع چیست. اگر مشکل را به موقع حل نکنید، ممکن است یک "زهکشی در کیف پول شما" ظاهر شود (سیل - در کف، تخریب پارکت و تخریب سقف اتاق زیر محل نشت - مال شما یا همسایه شما!) .
 
به موقع واکنش نشان دهید، با یک سرویس حرفه ای، یک لوله کش دارای مجوز تماس بگیرید و از خارج شدن یک مشکل کوچک از کنترل جلوگیری کنید.
 
تقریباً هر شهر بزرگ کرواسی چنین خدماتی را دارد (در یک زمان ما تنها سرویس خصوصی برای رفع گرفتگی بودیم)، اما توصیه مفید ما این است که قبل از استخدام کسی، کمی در مورد بازار تحقیق کنید. اطمینان حاصل کنید که سرویس رفع گرفتگی لوله که استخدام می کنید دارای مراجع خوبی باشد، در اولین تماس از شما در مورد جزئیات مشکل سوال کنند (اغلب می توان مشکل را از طریق تلفن با دستورالعمل های مناسب از یک متخصص حل کرد، که قابل چشم پوشی نیست. صرفه جویی...)، بنابراین، برای چنین مکالمه تلفنی آماده شوید.
 
اگر مطمئن نیستید که تاسیسات خانه یا آپارتمان شما به کجا می رود، از یکی از اعضای خانواده، مالک سابق یا افراد مشابه بپرسید تا بتوانید اطلاعات دقیق را به یک متخصص بدهید. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود، اما آنچه مهمتر است، ایمنی و موفقیت مداخله رفع گرفتگی لوله را به حداکثر می رساند.
 
اگر نتوانید جزئیات طرح تاسیسات خود را بیابید، مشکلی نیست، متخصص قادر خواهد بود موقعیت لوله ای را که باید با دستگاه باز شود دقیقاً تشخیص دهد. نکته اصلی این است که از طریق دستگاه به اولین لوله عبور بعدی بروید.
 
اگرچه اکثر صاحبان املاک و مستغلات توجه خاصی به نصب زهکشی ندارند، اما تشخیص به موقع مشکل در لوله های تخلیه یا نشتی و رفع آن به موقع بسیار مفید است. استفاده از عوامل شیمیایی مختلف برای رفع گرفتگی زهکشی اغلب می تواند مفید باشد، به ویژه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه. اما زمانی که مانع در لوله از قبل محکم شکل گرفته باشد و تخلیه کاملا مسدود شده باشد، مداخله لازم است. سرویس ما آن را با ابزارهای کاملاً ایمن برای لوله های تخلیه شما انجام می دهد که گرفتگی لوله را برطرف کرده و تمام قطر آن را تمیز می کند تا لوله تخلیه به حالت اولیه خود برسد.
لوله باز کنی در گیلاوند
بهترین درمان برای گرفتگی سینک. در صورت گرفتگی سینک چه باید کرد؟
 
فراوانی موقعیت های ناخوشایند مانند گرفتگی توالت یا سینک کم است، اما این پدیده همچنان اتفاق می افتد. این به دلیل سهل انگاری معمول در عملکرد سیستم آبرسانی است. اگر شبکه خاصی برای جمع آوری زباله در سینک وجود نداشته باشد، خانم های خانه دار در آشپزخانه می توانند با آنها روبرو شوند.
 
اغلب این مشکل در حمام رخ می دهد، جایی که لوله ها با مو، تکه های صابون و اشیاء دیگر مسدود می شوند. گرفتگی در سینک یک رسوب ضخیم است که در عملکرد عادی خط لوله اختلال ایجاد می کند.
 
جریان آب دشوارتر می شود که منجر به ناراحتی و زهکشی ضعیف می شود . بنابراین، ارزش حل سریع مشکل حاد را دارد. همیشه می توانید با یک لوله کش در حال تماس یا خصوصی تماس بگیرید، اما این:
 
    خرجی؛
    جستجوی طولانی برای کارشناسان؛
    اتلاف وقت ارزشمند با تماس و انتظار کارشناسان.
 
همه اینها به نفع خطاب به استاد نیست. این بدان معنی است که شما باید به دنبال یک جایگزین باشید. مشکل از چند طریق قابل حل است. البته، شما می توانید تمام ابزارها را به نوبه خود امتحان کنید یا فقط یکی را انتخاب کنید. در هر صورت می توانید به نتیجه دلخواه برسید.
اپلیکیشن کلیپ
 
همیشه مواد شیمیایی در خانه وجود ندارد. بنابراین، شما باید از ابزار سنتی مبارزه - پیستون استفاده کنید. این دستگاه برای چندین نسل مورد استفاده قرار گرفته است. با آن شما می توانید.
 
    برای کسانی که نمی دانند.
 
    پیستون وسیله ای است که یک کلاه لاستیکی جامد با دسته چوبی یا پلاستیکی است.
 
این محصول بر اساس چکش آب کار می کند. این بدان معنی است که آلودگی تحت عمل پیستون از طریق لوله به سمت رایزر حرکت می کند.
 
استفاده از یک دستگاه ساده باید آسان باشد: پلاگین روی سوراخ تخلیه فشار داده می شود، در همان زمان، کاربر با حرکات تیز دسته، لوله ها را تمیز می کند. به عنوان یک قاعده، 2-3 فشار کافی است. در موارد نادر، بیش از 5 حرکت ترجمه مورد نیاز خواهد بود.
 لوله باز کنی در گیلاوند
پس از عمل، آب باید از سینک خارج شود. اگر پس از استفاده از پیستون، آب به آرامی تخلیه شود یا اصلاً تخلیه نشود، گرفتگی در سینک می تواند بزرگ باشد.
 
سپس این روش باید تکرار شود. در پایان باید تکه های آلودگی که در سینک ظاهر شده اند را از بین ببرید. اگر پیستون کمکی نکرد، باید به روش‌های تمیز کردن دیگر متوسل شوید.
مواد شیمیایی
 
برخلاف روش سنتی، داروها همه کارها را به تنهایی انجام می دهند. در این صورت نیازی به استفاده از نیروی فیزیکی نیست.
 
ترکیبات شیمیایی برای حذف آلودگی در سینک ها و لوله های فاضلاب طراحی شده اند.
 
چنین لوازم جانبی از اسیدها و قلیاها تشکیل شده است، بنابراین آنها می توانند بخش های مختلفی را که مانع از عبور آب می شوند، حل کنند.
 
برای تمیز کردن لوله فلزی باید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:
 
    لکه;
    خط ربط؛
    آقای عضله.
 
یکی از محبوب ترین ها Domestos است. همچنین برای محصولات فلزی پلاستیکی مناسب است. می توانید دارو را از فروشگاه های مواد شیمیایی خانگی خریداری کنید.
 
چگونه با استفاده از محصول خریداری شده سینک ظرفشویی را باز کنیم؟ همه چیز بسیار ساده است: باید آن را با یک لوله فاضلاب کنید و حدود 5 ساعت صبر کنید.
 
استفاده از مواد شیمیایی در دستکش های لاستیکی محافظ برای جلوگیری از آسیب ضروری است.
 
گاهی اوقات این روش پس از اولین کاربرد نتیجه ملموسی نمی دهد. در چنین مواردی توصیه می شود دوباره امتحان کنید. این یک اشکال قابل توجه روش است.
استفاده از نوشابه
 
یک مکمل غذایی رایج به حذف سریع آلودگی کمک می کند. استفاده از جوش شیرین یکی دیگر از راه های موثر برای پاک کردن گرفتگی سینک است. دستور العمل برای تهیه مخلوط فعال تعداد زیادی .
 
اصل عملکرد آنها بر اساس فرآیند حل کردن رسوبات چربی در لوله ها است. این باعث کاهش چگالی کسرها و حجم آنها می شود. پس از آن، آب می تواند با آرامش آلودگی را به سمت سربالایی هل دهد.
 
دستور العمل ها را مخلوط کنید:
 
    شما باید 3 قاشق غذاخوری بخوابید. قاشق های نوشابه وارد خط لوله شود. سپس آب داغ .
    همان مقدار نوشابه را باید روی یک لیوان سرکه (200 میلی لیتر) بریزید. مایع باید 10-15 دقیقه دم بکشد. پس از آن باید آب داغ را داخل رایزر بریزید. رسوبات چربی با یک واکنش شیمیایی (خاموش کردن سودا با سرکه سفره) از بین می رود.
    روش دوم با افزودن پودر لباسشویی . نوشابه همراه با مواد شوینده لباسشویی به مقدار مساوی اضافه می شود. بعد از اینکه باید سرکه اضافه کنید. علاوه بر این، مقدار زیادی آب گرم از طریق خط لوله عبور می کند. دومی 20-30 دقیقه پس از شروع واکنش شیمیایی استفاده می شود.
 لوله باز کنی در گیلاوند
ویدئویی در مورد نحوه تمیز کردن لوله ها در خانه
 
این روش هنگام تمیز کردن سینک آشپزخانه مؤثرتر است. در موارد دیگر ممکن است به دلیل عدم وجود یک جزء چربی در رسوبات نامعتبر باشد.
تمیز کردن سیفون
 
اگر پیستون فرسوده نشده است و مواد شیمیایی خانگی نمی توانند به حل مشکل کمک کنند، باید سیفون را تمیز کنید. این روش رادیکال، اما معتبر در نظر گرفته می شود.
 
تمیز کردن سیفون موثرترین راه در نظر گرفته می شود که اگر مشکل عمیق تر نباشد مطمئناً کمک خواهد کرد.
 
چگونه انسداد سینک ظرفشویی را با خراب کردن حمام از بین ببریم؟
 
شما باید دستورالعمل های واضح را دنبال کنید:
 
    حذف سیفون. در عین حال، ارزش دارد که مطمئن شوید که یک سطل زیر آن وجود دارد.
    مرحله بعدی باز کردن حلقه های نگهدارنده پایین و بالایی است. بلافاصله پس از آن، باید سیفون را از خط لوله جدا کنید.
    حذف زباله، شستشو با آب داغ . می توانید سطح را از چربی پاک کنید.
    ساختار را به ترتیب معکوس جمع کنید.
 
اگر از سیفون راه راه استفاده شود، فلاشینگ کمی متفاوت به نظر می رسد. لازم است یکی از انتهای آن را با پلی اتیلن بپیچید (یک کیسه معمولی انجام می دهد)، سپس آب در آن ریخته می شود و انتهای دیگر بسته می شود.
 
پس از آن سیفون صاف می شود و صنعتگر حرکات دایره ای رفع آن آب باید تمام رسوبات چرب را بشوید.
تمیز کردن مکانیکی
 
طناب برای تمیز کردن کاسه توالت و سینک
 
کار دستی برای از بین بردن انسدادها خوشایندترین نیست، اما همچنان می تواند به یک ضرورت تبدیل شود.
 
حذف آلودگی با این روش یکی از موثرترین روش ها محسوب می شود.
 
در عین حال، ایمنی کامل لوله و مهر و موم لاستیکی وجود دارد. این کل فرآیند را توجیه می کند.
 
دستگاه نظافت یک سیم سه متری است که به صورت مارپیچی پیچیده می شود. یکی از انتهای آن شبیه بوئرها است و دیگری با یک دسته به پایان می رسد.
 
ضخامت دستگاه می تواند متفاوت باشد، بسته به سطح مقطع فاضلاب انتخاب می شود.
 
تمیز کردن به ترتیب زیر انجام می شود:
 
    انتهای کابل در خط لوله قرار می گیرد.
    سیم با دسته در اطراف محور حرکت می کند.
    چوب پنبه از زباله ها با کمک حرکات انتقالی به جلو و عقب می شکند.
    کابل را جدا کنید و آن را از آلودگی پاک کنید.
 
پس از آن، باید اطمینان حاصل کنید که آلودگی دیگر در عملکرد بهینه آلوها اختلال ایجاد نمی کند. لوله ها به طور کامل با آب داغ یا محلول قلیایی شسته می شوند.
 
اگر دیگران نتیجه مطلوب را ندادند، این روش کمک خواهد کرد.
 
احتمالاً هر شخصی به این سؤال علاقه مند بود که در صورت ایجاد انسداد در آشپزخانه چگونه فاضلاب را در آشپزخانه تمیز کند. موقعیت‌هایی اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که جریان آب به طور معمول از طریق زهکش یا اصلاً جریان نداشته باشد. در چنین مواردی، تصمیم صحیح این است که با یک لوله کش تماس بگیرید، اما گاهی اوقات انتظار بیشتر از انجام کار توسط خودتان است.
 
چندین گزینه برای حل مشکل وجود دارد که با دانستن آنها می توانید همه کارها را خودتان با استفاده از مواد و ابزار موجود انجام دهید.
دوشاخه فاضلاب چگونه و از چه چیزی تشکیل می شود؟
 
از آنجایی که این وضعیت به طور خاص در مورد آشپزخانه در نظر گرفته می شود، لازم به ذکر است که مواد اصلی برای گرفتگی لوله ها گریس، بقایای مواد غذایی و همچنین مو و مواد آلی هستند. همه اینها را می توان به راحتی توسط سطح داخلی لوله ها حل کرد که به دلیل آن قطر آنها کاهش می یابد و نفوذپذیری ضعیف فاضلاب مشاهده می شود.
 
    هنگامی که لوله در آشپزخانه مسدود می شود، آب دیگر آزادانه به سوراخ تخلیه جریان نمی یابد و به طور کلی می تواند به سادگی در سینک بایستد.
 
اساساً انسداد در اطراف مرکز تبلور ایجاد می شود، یعنی در محلی که فاضلاب شروع به خروج می کند. دلیل این امر ممکن است تلاطم جریان باشد. در این مکان آخال های چربی رسوب می کنند که در زهکش ها یافت می شود و اساس ظاهر لایه ها در اینجا تشکیل می شود.
 
این می تواند برآمدگی روی قسمت خورده شده یک لوله فلزی، خراش عمیق داخلی روی لوله پلاستیکی یا ناحیه ای باشد که جهت جریان به طور ناگهانی تغییر می کند. اگر آخرین عامل را در نظر بگیریم، در فرآیند نصب فاضلاب مهم است که شیب مورد نیاز لوله را در نظر بگیریم. شود، باید معادل دو درجه یا دو سانتی متر متر لوله که برای اتصال رایزر به لوله کشی استفاده می به عنوان یک قاعده، این ویژگی باید در هنگام نصب سیم کشی در نظر گرفته شود، زیرا در این صورت بعید است که امکان تغییر چیزی وجود داشته باشد.
 
با در نظر گرفتن چندین علت گرفتگی لوله ها در آشپزخانه، می توانید در مورد روشی برای حل مشکل در هر مورد خاص تصمیم بگیرید.
نکاتی در مورد استفاده از پیستون برای شکستن زهکشی آشپزخانه
 
تمیز ساده ترین راه برای کردن لوله استفاده از پیستون معمولی است. همه افراد خانه احتمالاً این مورد را دارند، زیرا می تواند به یک گرفتگی لوله ساده کمک کند. این کیت لوله کشی شامل:
 
دسته چوبی که به عنوان نگهدارنده عمل می کند.
درپوش لاستیکی که در یک سر این دسته قرار می گیرد.
 
زهکشی آشپزخانه را با پیستون تمیز کنید
 
برای استفاده از پیستون نیازی به مهارت خاصی ندارید، اما همچنان دستورالعمل ها را دنبال کنید:
 
ظرف لاستیکی باید روی سوراخ تخلیه در سینک قرار گیرد.
در صورت امکان شیر آب با آب گرم باز می شود.
وقتی آب کاسه لاستیکی را می پوشاند ، باید چندین بار با پیستون حرکات چرخشی انجام دهید ، در حالی که آنها باید پر انرژی باشند.
از طریق چنین حرکاتی لوله زهکشی ، افت فشار در
پس از چند حرکت قوی با ابزار، می توان آن را بلند کرد.
اگر فرآیند نتایج مثبتی ، آب با قیف شروع به ورود به سوراخ تخلیه می کند، به این معنی که عملیات تمیز کردن کامل شده است.
 
اگر انسداد در فاضلاب رخ داده است، می توانید سعی کنید آن را بدون استفاده از پیستون تمیز کنید. برای این کار به یک کارتن شیر خالی نیاز دارید. با یک گوشه بریده شده در سوراخ زهکشی وارد می شود و پس از آن با حرکات قوی چندین بار از بالا فشار داده می شود.
استفاده از پمپ هیدرولیک برای رفع گرفتگی
اقدامات پیشگیرانه
 
حتی اگر از سینک آشپزخانه با دقت استفاده کنید، سیفون و لوله های تخلیه ممکن است مسدود شوند. به عنوان یک قاعده، آنها ضایعات مو، چربی و مواد غذایی را جمع می کنند.
 
    برای از بین بردن بوی نامطبوع و کاهش گرفتگی می توانید از مواد شیمیایی مخصوص استفاده کنید و نظافت باید به طور مرتب انجام شود نه در مواقع لزوم.
 
با استفاده از وسایل مختلف ، پیروی از دستورالعمل های روی بسته بندی بسیار مهم است، زیرا مواد شیمیایی پر از عواقب هستند. اگر این روش ها نتوانستند بوی نامطبوع ، باید مقدار کمی ماده ضد عفونی کننده در سوراخ تخلیه سینک ریخته شود.
 لوله باز کنی در گیلاوند
مهم نیست که آشپزخانه های ما چقدر مدرن هستند، به ندرت از مشکلات ناشی از گرفتگی لوله ها جلوگیری می شود. راه حل ها متفاوت است: از روش های "قدیمی" لوله های خود تمیز شونده با داروهای خانگی گرفته تا تماس با متخصصی که کار را به سرعت، حرفه ای، اما برای پول انجام می دهد. نکات و ویدئوی انتهای متن به شما کمک می کند تا مسیر خود را در شرایط فعلی و با در نظر گرفتن شرایط خاص انتخاب کنید.
 
از ساده تا پیچیده: نیازی نیست فوراً سیم کشی را بگیرید، زمان خواهید داشت. اول از همه بررسی کنید که چگونه آب از حمام و توالت خارج می شود. اگر بدون تاخیر، انسداد فقط در قسمت لوله آشپزخانه رخ داده است. و اینجاست که جنگ علیه آلودگی باید آغاز شود.
استفاده از جاروبرقی
 
اگر جاروبرقی شما به گونه ای طراحی شده است که نه تنها می تواند هوا را مکش کند، بلکه برعکس آن را نیز انجام دهد، در این صورت این فرصت را دارید که هوا را با فشار از دوشاخه عبور دهید. زهکشی کناری سینک را با چسب یا یک دستمال ساده بپوشانید. پارچه را دور لوله جاروبرقی بپیچید و آن را در لوله تخلیه قرار دهید تا اتصال تا حد ممکن محکم شود. وقتی جاروبرقی را روشن می کنید، جریان هوا روی دوشاخه فشار ایجاد می کند و اگر خیلی سفت نباشد، ظرف یک دقیقه از آن برای تمیز کردن سینک . اگر نه، پس به سراغ روش های آب بروید.
 
آب گرم و نمک با نوشابه
 
یک پلاگین چرب که باعث مسدود شدن فاضلاب شده است را می توان با آب داغ نرم کرد. برای این کار، سودا و نمک را به آب در حال جوش اضافه کنید. و سپس آن را در سینک بریزید، پس از تمیز کردن زهکشی از زباله های قابل مشاهده، خرده ها. بسیار عالی است اگر آب بلافاصله یا بعد از چند دقیقه باعث شود که دوشاخه نرم شود و بیشتر از لوله ها عبور کند. اگر بعد از 20 دقیقه این اتفاق نیفتد، باید اقدامات شدیدتری انجام شود.
مکنده - ناجی پوسته
 
یک پیستون می تواند به آب گرم کمک کند تا کار خود را انجام دهد. قبل از استفاده، سینک ظرفشویی را حدود یک سوم با آب پر کنید. لبه پایین قسمت لاستیکی ابزار را برای چسبندگی بهتر با روغن چرب کنید. پیستون را محکم روی سوراخ تخلیه فشار دهید و به سرعت چندین بار بالا و پایین بروید، گویی آب را به جلو و عقب پمپ می کنید. این ضربه فیزیکی است که به طور کامل با چوب پنبه نه چندان متراکم مقابله می کند.
 
    مهم! اگر آشپزخانه شما مجهز به سینک دوتایی است، باید همزمان با دو ابزار کار کنید.
 
سرکه و جوش شیرین معجزه می کنند
 
علاوه بر آب و نمک، داروهای عامیانه دیگری نیز برای رفع انسداد وجود دارد. مثلا سرکه.
 
تا حد امکان آب را از سینک خارج کنید. را داخل سوراخ جوش شیرین ، حدود نصف فنجان. به سرعت همان مقدار سرکه را از بالا بریزید، بلافاصله در آبکش را محکم ببندید تا توده کف آلود به سمت انسداد حرکت کند، نه بیرون. پس از اتمام واکنش، فرآیند را با پیستون و آب داغ تکرار کنید. چنین تأثیری در حال حاضر مؤثرتر از آب جوش است، با این حال، چوب پنبه متراکم ممکن است حل نشود. باید با وسایل مدرن استفاده اثرات بر انسداد لوله ها
 
سرکه سودا - یک درمان اثبات شده برای سالها
حمله شیمیایی
 
راه های مدرن زیادی برای رفع گرفتگی لوله وجود دارد که انتخاب صحیح آن دشوار است. تنوع تضمین نمی کند که ماده شیمیایی انتخاب شده به شما کمک می کند، اما ارزش امتحان کردن را دارد. برای جلوگیری از هزینه های غیر ضروری با کسانی که قبلاً یک بار از "شیمی" برای حل مشکل استفاده کرده اند مشورت کنید.
 
خیلی خوب است اگر حداقل بدانید که چه نوع ازدحام دارید. این می تواند یک کلاه صابون باشد، سپس دارو باید "ترش" انتخاب شود. اگر گربه یا سگی در آپارتمان شما زندگی می کند، دلیلی وجود دارد که فرض کنید این پلاگین از چربی و موهای ریخته شده حیوانات خانگی شما ایجاد شده است. بسیار محتمل است که ترکیب قلیایی ماده پاک کننده برای مورد توصیف شده کار کند.
 
مشاوره. مقدار زیادی ماده را داخل سینک نریزید - واکنش شیمیایی ، که در اثر تعامل عامل با انسداد رخ می دهد، می تواند عامل اضافی را به داخل آبنما برگرداند.
 
موارد احتیاط:
 
    قبل از کار با مواد شیمیایی، حتما دستورالعمل ها را به دقت بخوانید.
    اتاق باید در طول دوره تمیز کردن به خوبی تهویه شود.
    برای محافظت از دستان خود از دستکش لاستیکی و برای بینی و دهان خود از یک ماسک تنفسی یا گاز بانداژ چند لایه استفاده کنید.
    کودکان و حیوانات را حتما از آشپزخانه خارج کنید.
 
وودوودنی کابل
 
هر خانه تجهیزات لوله کشی ، به خصوص یک کابل نازک با یک برس یا مارپیچ در یک انتهای آن. برای حذف شاخه های متراکم تشکیل شده در لوله ها که با روش های ساده تر قابل جدا شدن نیستند استفاده می شود.
 
انتهای "خزدار" در زهکشی وارد می شود و در امتداد لوله به سمت انسداد حرکت می کند. در این حالت، کابل باید دائماً چرخانده شود تا برس یا مارپیچ بتواند فعال تر کار کند و خاک ضخیم را روی خود بپیچد. با برداشتن دوره ای کابل همراه با آنچه که موفق به "پیچیدن" شدیم، این روند را چندین بار تکرار کنید تا انسداد از بین برود و بقایای آن با آب جاری شسته شود.
 
از یک لوله چدنی ، در صورت عدم وجود کابل مخصوص، اگر یک رخت آویز سیمی در خانه شما وجود داشته باشد، می توانید این کار را به روشی "سخت تر" انجام دهید. تصحیح آنها ابزاری به شما می دهد که پلاگین گل را حرکت می دهد. البته، مگر اینکه انسداد خیلی دور باشد و سیم مجبور باشد بر خمیدگی های متعدد لوله غلبه کند.
 
    مهم! اگر لوله ها از پلی پروپیلن ساخته شده باشند، این روش باید با احتیاط استفاده شود. در این حالت ترجیحاً فقط از کابل استفاده شود.
 
بهترین راه پیشگیری است
 لوله باز کنی در گیلاوند
برای اینکه مجبور نباشید در مبارزه با انسداد به اقدامات شدید متوسل شوید، این قوانین ساده را دنبال کنید:
 
    پس از شستن ظروف باقی مانده مواد غذایی را از سینک خارج کنید.
    بعد از اتمام کار آشپزخانه سینک را با آب گرم و مواد شوینده بشویید.
 
    سبزیجات و میوه ها را در سینک تمیز نکنید تا خرده های کوچک در لوله ها گیر نکنند.
    برای جلوگیری از شستن لباس‌های کار زیر شیر آب از سطل‌های نظافت خانگی استفاده کنید: به این ترتیب زباله‌های ریز و موهای حیوانات باعث گرفتگی سینک و لوله‌ها نمی‌شوند.
 
تماشای ویدیو به شما می گوید که چگونه در شرایطی که انسداد در آشپزخانه وجود دارد، عمل کنید.
نحوه رفع گرفتگی لوله ها: ویدئو
 
نحوه رفع گرفتگی لوله ها: عکس
 
 
 
 
 لوله باز کنی در گیلاوند
روش های موثر
 
چگونه سینک را بشکنیم و لوله فاضلاب را همزمان تمیز کنیم؟ روش های اثبات شده زیادی وجود دارد. مدت زمان، قیمت وسایل ویژه و میزان تلاش تفاوت اصلی آنهاست. برای اینکه بتوانید بهترین روش ، موثرترین آنها را ارائه می کنم.
وسایل بداهه: 6 راه
 
برای تمیز کردن کیفی لوله و در عین حال آسیب رساندن به ساختار آن، ابتدا باید به ساده ترین روش ها متوسل شوید.
 
دستورالعمل های نشان داده شده در جدول به شما می گوید که چگونه سینک آشپزخانه را با وسایل بداهه تمیز کنید:
تصویر     شرح
 
                روش 1. آب داغ
 
شستشو با آب گرم برای لوله های پلاستیکی مناسب است. حداکثر فشار آب گرم را به مدت 10 دقیقه روشن کنید.
 
                روش 2. سودا
 
می توانید مقدار زیادی نوشابه را تخلیه کنید. بسته جوش شیرین را در آبکش بریزید و بگذارید 30 دقیقه بماند. سپس مقداری آب را خالی کنید.
 
                روش 3. حل
 
ضخامت چربی و ضایعات مواد غذایی را می توان با نمک معمولی از بین برد.
 
یک لیوان بزرگ نمک در آبکش بریزید و بلافاصله به همان مقدار آب بریزید.
 
                روش 4. سودا + آفتابه
 
    یک لیوان نوشابه و یک لیوان نمک را در یک کاسه مخلوط کنید.
    2 فنجان آب اضافه کنید و خوب مخلوط کنید.
    مخلوط حاصل را در آبکش تخلیه کنید.
    15 دقیقه صبر کنید و انسداد لوله را با آب جاری بشویید.
 
 
                روش 5. سودا + سرکه
 
    یک لیوان جوش شیرین را در آبکش بریزید.
    روی آن 200 میلی لیتر سرکه بریزید.
    سوراخ را با چوب پنبه ببندید و 20 دقیقه صبر کنید.
    با آب جاری بشویید.
 
    با کمک نوشابه و سرکه، حتی می توانید از شر یک پلاگ چربی ضخیم قدیمی خلاص شوید.
 
                روش 6. پودر لباسشویی
 
2 پیمانه پودر (مثال در عکس) را در آبکش بریزید و به مدت 5 دقیقه آب را روشن کنید. انسداد شل از بین خواهد رفت.
 
    برای شستن لباس فقط مواد شوینده مایع در گرانول کافی است.
 
تمیز کردن مکانیکی: 3 روش
 
اکنون نحوه تمیز کردن فاضلاب در آشپزخانه را با ابزارهای لوله کشی مخصوص خواهیم فهمید:
تصویر     شرح
 
                ابزار 1. گیره
 
چگونه از کلیپ استفاده کنیم؟ مکانیسم بسیار ساده است:
 
    دهانه تخلیه توسط یک فنجان پیستون پوشیده شده است.
    با استفاده از دسته ابزار چند فشار در جهت تخلیه انجام می شود.
    این روش 15-20 بار تکرار می شود.
    پیستون با تلاش به عقب می کشد.
 
    اگر آب در سینک وجود داشته باشد، پیستون روی زهکش قرار می گیرد تا مایع به طور کامل ظرف را بپوشاند.
 
 
                ابزار 2. Vodovodni kabel
 
    کابل را تا آنجا که ممکن است از طریق تخلیه فشار دهید.
    در برخی از مراحل شما یک مهر و موم در لوله را احساس خواهید کرد - این یک انسداد است.
    حرکت کابل را به صورت موازی با بلند کردن و پایین آوردن شروع کنید.
    به محض اینکه احساس کردید کابل می تواند آزادانه از میان لوله ها بلغزد، دوشاخه جدا می شود.
 
    به جای یک کابل لوله کشی خاص، می توانید از ابزارهای بداهه با طراحی مشابه استفاده کنید. به عنوان مثال، روده کوچک کشور.
 
 
                ابزار 3. آچار و پیچ گوشتی
 
    یک سطل خالی زیر سینک قرار دهید.
    با استفاده از کلید، سیفون را بردارید (یا درپوش منهول را باز کنید یا پیچ را باز کنید).
    از هر ابزار مستطیلی (در مورد ما، یک پیچ گوشتی) برای خراش دادن چربی انباشته شده و باقیمانده مواد غذایی از سیفون استفاده کنید.
    سیفون را تعویض کنید.
 
خشکشویی: 2 محصول
 
همچنین می توانید انسداد را با کمک مواد شیمیایی خانگی تهاجمی تمیز کنید. این محصولات به صورت مایع و شل موجود هستند . دستورالعمل نحوه استفاده صحیح از آنها:
تصویر     شرح
                دارو 1. پودر
 
    تمام پودر را در آبکش بریزید.
    بگذارید 8 تا 10 ساعت، ترجیحا یک شب روی پوست بماند.
    مقداری آب تخلیه کنید و نتیجه را ارزیابی کنید.
    اگر اثر مورد نظر حاصل نشد تکرار کنید.
 
    در حالی که پودر داخل لوله است، استفاده از سینک اکیدا ممنوع است.
 
 
                راه حل 2: انسداد مایعات
 
    محتویات ظرف را خوب تکان دهید.
    حدود 250 میلی لیتر ماده تمیز کننده را داخل سینک بریزید.
    بگذارید 4 ساعت به همین صورت بماند.
    پس از مدتی حداکثر فشار آب را به مدت 5 دقیقه روشن کنید.
    در صورت لزوم، روند را از ابتدا تکرار کنید.
 
جلوگیری از ترافیک
 
برای اینکه لوله کشی آشپزخانه تا حد ممکن دوام بیاورد، سعی کنید توصیه های زیر را رعایت کنید:
 
    روغن آشپزی را در سینک نریزید.
    حتما قبل از شستن ظروف باقیمانده مواد غذایی درشت را از روی ظروف پاک کنید.
    دهانه تخلیه را با یک توری محافظ بپوشانید.
    به صورت هفتگی سینک آشپزخانه با آب گرم یا شیر تمیز کنید.
 
 
نتیجه
 
اکنون همه راه های موثر برای رفع انسداد سینک را می دانید. به هر حال، همه این روش ها برای تمیز کردن لوله ها در حمام عالی هستند. سعی کنید توصیه های پیشنهادی را دنبال کنید تا لوله کشی شما برای مدت بسیار طولانی دوام بیاورد. ویدیوی این مقاله دستورالعمل های بصری . اگر سوال یا نظری دارید - من منتظر آنها در نظرات هستم.
 
گرفتگی سینک یک پدیده ناخوشایند است که باعث ناراحتی شدید می شود. هنگامی که لوله مسدود می شود، آب از طریق سوراخ تخلیه به آرامی خارج می شود یا اصلاً خارج نمی شود، اما در سینک جمع می شود. علاوه بر این، بوی نامطبوعی نیز وجود دارد. در این مقاله به نحوه رفع گرفتگی در سینک می پردازیم.
علل انسداد
 لوله باز کنی در گیلاوند
قبل از اینکه گرفتگی سینک را در خانه باز کنید، مهم است که علت انسداد را تعیین کنید. این می تواند خوردگی لوله های فلزی باشد. فلزی دستگاه های به تدریج رسوبات معدنی و زنگ زدگی ایجاد می کنند. فقط یک متخصص می تواند تمیز کردن چنین لوله هایی را انجام دهد. با این حال، در حال حاضر بسیاری از خانه ها دارای لوله های مدرنی که از پلاستیک غیر خورنده ساخته شده اند. بنابراین با چنین مشکلی مواجه نخواهد شد.
 
علت گرفتگی می تواند سایش لوله های قدیمی یا سایر تجهیزات باشد. در این صورت، تعویض سیفون، سیم کشی، رایزر و سایر دستگاه ها ضروری است. گاهی اوقات به دلیل تجمع ذرات جامد کوچک، گرفتگی رخ می دهد. آب جاری در داخل خط لوله یعنی شما خیلی آلوده هستید. آب لوله کشی که نیاز به تمیز کردن اضافی دارد. اگر آب کثیف یا زنگ زده جاری شد چه باید کرد، ببینید.
 
علاوه بر این، گرفتگی به دلیل ورود زباله ها و پلاگین چرب که هنگام شستن ظروف ایجاد می شود، رخ می دهد. زباله های کوچک مختلفی از جمله مواد غذایی و صابون یا مواد شوینده ، نخ ها، مو، موی حیوانات و سایر عناصر وارد زهکشی می شود.
 
این شایع ترین علت گرفتگی سینک حمام یا آشپزخانه است. در این صورت می توانیم زهکش و لوله را با دست خود شستشو دهیم. بیایید نگاهی دقیق تر به نحوه رفع گرفتگی در سینک آشپزخانه یا حمام بیندازیم.
 
کمک های اولیه: چهار راه ساده برای رفع انسداد
 
    روی لوله های فولادی آب جوش را داخل سینک گرفتگی بریزید. اگر لوله ها پلاستیکی هستند، شیر آب گرم را باز کنید و بگذارید بیست دقیقه بماند. اگر چوب پنبه خیلی سفت نباشد، همراه با آب به زهکشی می پیوندد. پس از عمل، یک جریان کوچک آب از شیر آب را روشن کنید و بررسی کنید که آیا تخلیه تمیز شده است.
    گرفتگی های سبک نیز لیمو را از بین می برد. آب یک لیمو را در سوراخ تخلیه فشار دهید و پس از دو ساعت سینک یا وان حمام را با آب گرم بشویید.
    چربی انباشته شده در لوله ها به طور موثر با نمک و سودا پاک می شود. برای این کار، نصف فنجان نمک و یک فنجان جوش شیرین را در یک لیوان آب بریزید، هم بزنید و مخلوط را در سینک گرفتگی بریزید. بگذارید پنج تا ده دقیقه بماند، سپس با یک پارچه یا پیستون تمیز کنید و در نهایت لوله ها را با جریان آب بشویید.
    اگر یک جاروبرقی با عملکرد هوای برگشتی یا دمیدن هوا دارید. لوله دستگاه را با پارچه ای محکم بپیچید و در زهکش نصب کنید و دمنده را روشن کنید. یک جریان هوای قوی از رکود عبور می کند.
 
انسداد را با پیستون برطرف کنید
 
اگر روش های فوق کمکی نکرد، سینک بسیار گرفتگی دارد و نیاز به اقدامات قاطع تری دارد. محبوب ترین درمان خانگی برای گرفتگی سینک یک پیستون است. برای استفاده از دستگاه، سینک را یک سوم پر از آب داغ کنید و پیستون را محکم روی سوراخ تخلیه فشار دهید. برای اینکه تا حد امکان محکم شود، لبه سوراخ را از قبل با وازلین چرب کنید.
 
پیستون را به سمت پایین فشار دهید و حرکات تیز و شدید بالا و پایین انجام دهید. در نتیجه یک ستون هیدرولیک تشکیل می شود که تحت فشار آن انسداد فرو می ریزد. پیستون را بیرون بکشید و این کار را تکرار کنید. این کار را تکرار کنید تا زهکش کاملاً تمیز شود.
 
اگر سینک دو تکه دارید، به دو پیستون نیاز دارید که باید همزمان استفاده کنید. وقتی پیستون دومی وجود نداشت، درن دوم را با یک پارچه خیس ببندید و با دست فشار دهید. با این حال، پیستون به انسداد بسیار ضخیم، عمیق و قدیمی کمکی نخواهد کرد. در این حالت می توانید از کابل مخصوص آب استفاده کنید.
سیم تمیز کردن سینک
 
کابل آب از فولاد الاستیک ساخته شده است. در یک انتهای این دستگاه یک دسته، و در طرف دیگر - یک مارپیچ یا برس مخصوص وجود دارد. به هر حال، چنین کابلی را می توان با دسته های خود ساخت. یک سیم فلزی انعطاف پذیر بردارید، پارچه را از یک طرف بپیچید و یک دسته درست کنید و سر دیگر را به قلاب خم کنید.
 
کابل در لوله قرار می گیرد و در جهت عقربه های ساعت حرکت می کند، در حالی که محصول به داخل فشار داده می شود یا به سمت خود هدایت می شود. در حالت اول، زباله ها به عمق لوله رانده می شوند. دیگری بیرون می رود. قبل از تمیز کردن، سیفون را بردارید و کابل را فقط در جهت عقربه های ساعت بچرخانید، در غیر این صورت دستگاه خراب می شود. علاوه بر این، به طور دوره ای آب را روشن کنید تا ناخالصی های آزاد شده شسته شود.
 
استفاده از تمیز کننده کابل بیشتر برای لوله های فلزی مناسب است. زیرا در برابر تغییر شکل و فشار مکانیکی مقاومت بیشتری دارند. علاوه بر این، کابل زنگ زدگی را نیز از بین می برد. لوله های پلاستیکی باید به این روش با دقت تمیز شوند تا به مواد آسیبی نرسد. علاوه بر این، می توانید از داروهای حرفه ای و مردمی برای تمیز کردن استفاده کنید.
داروهای مردمی و حرفه ای
 
رایج درمان عامیانه برای گرفتگی سینک - تمیز کردن با نوشابه و سرکه. در این حالت 150 گرم سودا در سوراخ آبکش ریخته و سپس به همان حجم سرکه می ریزند. سوراخ به مدت نیم ساعت با یک پلاگین بسته می شود و پس از آن لوله با آب جوش شسته می شود. جوش شیرین و سرکه یک کف سوز آور تشکیل می دهند که به سرعت و به طور موثر هرگونه انسداد را خورده می کند.
 
هنگامی که سینک آشپزخانه یا حمام گرفتگی دارد، می توان از قرص آلکا سلتزر استفاده کرد. دو عدد قرص را داخل سوراخ تخلیه بریزید و یک لیوان سرکه بریزید. بعد از دو دقیقه آب گرم را با قدرت کامل روشن کنید. این روش به رفع گرفتگی متوسط کمک می کند و بوی نامطبوع را از بین می برد.
 
برای جلوگیری از گرفتگی و تمیز کردن آن از مواد شیمیایی خانگی . محصولاتی را انتخاب کنید که با نوع آلودگی و نوع موادی که لوله ها از آن ساخته شده اند مطابقت داشته باشد. مراقب باشید، زیرا چنین ترکیباتی تهاجمی هستند. هنگام کار، حتما دستکش بپوشید، دستورالعمل ها را رعایت کنید، دارو را از کودکان و حیوانات دور نگه دارید!
 
بهترین درمان های خانگی برای یبوست
دارو        شرح        قیمت
                محبوب داروی با اثر موثر اما کند. انسداد را در 1.5-2 ساعت برطرف می کند. باکتری ها و بو را از بین می برد           
 
لوله باز کنی در گیلاوند
                یک ابزار ارزان قیمت جهانی برای هر نوع لوله با عملکرد حساس. انسداد را در یک ساعت برطرف می کند، بوها را از بین می برد و دارای قفل کودک است            
 

                ژل محبوب برای تمیز کردن لوله ها از هر نوع، در 5-30 دقیقه کار می کند، اما همیشه با انسدادهای سنگین مقابله نمی کند. ترکیب ایمن نرم و قیمت بالا       
 

                داروی مقرون به صرفه و موثر به صورت پودر و ژل؛ گرد و غبار ایجاد نمی کند، اما بوی تند دارد. انسداد را در 15-20 دقیقه برطرف می کند     
                مناسب نیست لوله های آلومینیومی . در بسته بندی مناسب با درب قفل موجود است. انسداد را در یک ساعت برطرف می کند           
 

                داروی تهاجمی با عملکرد قوی و راندمان بالا ، بوی تند ندارد و ضد عفونی کننده است. تولید شده در گرانول، تمیز کردن سریع و آسان انسدادها   40 روبل (میکروگرانول، 60 گرم)
پوتان را به اشتراک بگذارید    ترکیب گران قیمت و سریع الاثر انسداد را در سه تا پنج دقیقه برطرف می کند. با بسته بندی مناسب و مصرف مقرون به صرفه مشخص می شود. برای لوله های قدیمی و فرسوده مناسب نیست. موجود در گرانول و قرص            
لوله باز کنی در گیلاوند
 
سلن پروتیو محاصره
                محصولی مقرون به صرفه با اثر پاک کنندگی آهسته برای یک تا دو ساعت؛ مناسب برای هر دو سینک و کاسه توالت بدون گرد و غبار، بدون بوی قوی       
 
برای جلوگیری از گرفتگی سینک، مایعات را با روغن آشپزی داخل آن نریزید. قبل از شستشو، ظروف را از بقایای مواد غذایی تمیز کنید، نخ، پشم، پوست سبزیجات و باقی مانده های کوچک دیگر را داخل سینک نریزید. برای محافظت از سوراخ تخلیه و لوله در برابر اجسام خارجی از یک توری مخصوص استفاده کنید.
 
زهکشی مو را مرتب تمیز کنید و سیفون را هفته ای یکبار تمیز کنید، سینک را با آب داغ بشویید، سوراخ را با آب جوش بشویید. سینک را روزانه بشویید و سیفون را به صورت دوره ای تمیز کنید، قطعات و لوازم خانگی را به موقع تعویض کنید.
لوله باز کنی در گیلاوند
پاسخ


پیام‌های این موضوع
بهترین لوله باز کنی در گیلاوند - توسط khonehman - 08-11-2022, 03:20 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین وکیل اقدسیه کیست؟ fateme27 0 16 دیروز, 12:08 PM
آخرین ارسال: fateme27
  بهترین روش‌های لوله بازکنی doctorloole 0 10 28-01-2023, 04:30 PM
آخرین ارسال: doctorloole
  بهترین روش ها برای درمان جای جوش صورت tipchin 0 19 26-01-2023, 12:53 PM
آخرین ارسال: tipchin
  بهترین گاز رومیزی 1401 cookware 1 46 24-01-2023, 10:32 PM
آخرین ارسال: cookware
  بهترین برند سرخ کن بدون روغن کدام است؟ sararad 0 33 23-01-2023, 06:11 PM
آخرین ارسال: sararad
  معرفی بهترین تبلت های بازار seohacker 0 44 16-01-2023, 12:27 AM
آخرین ارسال: seohacker
  بهترین تخت بیمارستانی کدام اند؟ arezu3 0 38 09-01-2023, 03:50 PM
آخرین ارسال: arezu3
  بهترین وکیل پایه یک seomabna 2 471 09-01-2023, 01:15 PM
آخرین ارسال: fateme27
  بهترین نرم افزار در اجرای پروژه ها helia 0 36 05-01-2023, 11:34 PM
آخرین ارسال: helia
  بهترین نرم افزار برای طراحی طلا و جواهر کدام است؟ helia 0 66 04-01-2023, 07:22 PM
آخرین ارسال: helia

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان