توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاور ازدواج در کرج چیست؟
#1
درمانگر خانواده و ازدواج ازمیر
نظرات 0
 
خانواده ازمیر، ازدواج و مشاوره ازدواج در کرج، مشاوره خانواده درمانگر ازمیر، نظرات، درمانگر ازدواج و مشاوره ازدواج در کرج SSI، درمانگر ازدواج در بیمارستان دولتی و غیره. کسانی که به دنبال پاسخ هستند در این مقاله پاسخ خواهند داد. موسسه ما به منطقه وسیعی با شعبه در بسیاری از نقاط ازمیر رسیدگی می کند. مرکز درمانگر ازدواجi، ما، درمان خانواده و ازدواج را برای مردم سوما و مناطق خود ارائه می‌کنند.
 
آنها درمان هایی هستند که هدف آنها حل مشکلاتی است که زوجین با عشق و ازدواج تجربه می کنند، در فرآیندی که از دوره آشنایی شروع می شود. مطالعات روی زندگی خانوادگی و پایان دادن به آن نشان داده است که خانواده درمانی و مشاوره هم در طول رابطه و هم در مورد پایان دادن به یک رابطه و طلاق مفید است.
 
 
 
روانشناس بالینی متخصص
 
حسن ارسلان
 
درمانگر خانواده و ازدواج
 
وی متولد 1983 است و تحصیلات روانشناسی خود را در دانشگاه Ege در سال 2007 و کارشناسی ارشد خود را در رشته روانشناسی بالینی از همان دانشگاه به پایان رساند. او برای سال‌ها فقط با درمان بزرگسالان و زوج‌ها کار کرده است. برای اطلاعات بیشتر و نظرات اینجا را کلیک کنید. https://izmirpsychology.com/psikolog-hasan-arslan/
 
 
 
مشاور روانشناسی
 
بطول سلمان
 
مشاور خانواده و زوج درمانگر
 
متخصص ما که متولد سال 1990 است، پس از اتمام مشاوره روانشناسی بوغازیچی، آموزش های ویژه بسیاری از جمله آموزش مشاوره خانواده را دیده است. او به ویژه با روانشناسی خانواده و بزرگسالان کار می کند. برای مطالعه بیشتر در مورد آن و بررسی اینجا را کلیک کنید.
 
 
 
روانشناس بالینی متخصص

 
خانواده و سکس درمانگر
 
کارشناس ما که متاهل و دارای 2 فرزند است، مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته روانشناسی بالینی و مشاوره خانواده از دانشگاه 9 Eylül استانبول از مشاوره روانشناسی دانشگاه Ege در سال 2008 به پایان رساند. درباره بایرام شیمشک و برای نظرات کلیک کنید
 
 
خانواده درمانی در ازمیر یک   بخش درمانی است که به مرور زمان بر حسب نیاز در حال افزایش است. خانواده درمانی در ازمیر  توسط خانواده درمانگران متخصص در Ege Pozitif
 
در خانواده درمانی  ، بسته به مشکل و راه‌حل، می‌تواند بر مشکلاتی تمرکز کند که همه اعضای خانواده را تحت تأثیر قرار می‌دهد یا مشکلاتی که تنها یک عضو خانواده تجربه می‌کند.
 
موضوعات مطرح شده در مشاوره ازدواج در کرج  و  مشاوره خانواده به شرح زیر است. مشکلات خانوادگی و زناشویی، فرآیند زناشویی درمانی و نقش درمانگر زناشویی در رابطه تبیین و توضیح داده شده است.
درمانگر ازدواج ازمیر
 
درمانگر ازدواج ازمیر
 
 
وقتی فکر می کنید در رابطه و ازدواج خود مشکل دارید با یک درمانگر ازدواج مشورت کنید! مشکلات زیادی در هر ازدواج و رابطه ای دیده می شود. گاهی اوقات مشکلات تجربه شده می تواند ازدواج را به مرحله پایان برساند. گاهی با اینکه کوچک است، دلش برای آرامش درون تنگ می شود. داشتن یک فضای خانوادگی ناآرام باعث ناراحتی همه اعضای خانواده ساکن در آن خانه می شود. برای مراجعه به خانواده درمانگر لازم نیست مشکل خیلی جدی داشته باشید. اگر به ازدواج خود اهمیت می دهید و خواهان تغییر هستید، برای شما مهم است که با یک مشاور ازدواج مشورت کنید.
مشاور خانواده ازمیر
 
مشاوران خانواده ، مشاوران خانواده در ازمیر ، اگر بپرسید چه کسانی هستند، کارشناسانی هستند که در زمینه مشاوره خانواده آموزش دیده اند. امروزه مشاوره خانواده یک حوزه خدماتی بسیار مهم است. با افراد حرفه ای اعمال می شود.
 
مشکلات ارتباطی درون خانواده، مشکلات خانوادگی و ازدواج، مشکلات فرزندان والدین، طلاق، مشکلات بین خانواده و فرزندان و بسیاری از مشکلات دیگر با مشاوره خانواده حل می شود  .
 
خدمات مشاوره خانواده  توسط  درمانگران متخصص  در مراکز ما واقع در ازمیر
SSI درمانگر ازدواج ازمیر
 
SGK (موسسه تامین اجتماعی) ازدواج و مشاوره ازدواج در کرج در ازمیر منعقد کردجستجو در حال افزایش است با این حال، هیچ مشاور ازدواج و خانواده با توافق مستقیم SSI در ازمیر و ترکیه وجود ندارد. اما در حال حاضر بسیاری از بیمه های خصوصی و برخی از شرکت ها (Işbank، بانک گارانتی، Tüpraş، کوچ گروپ، آویواسا، شریک استاندارد، خط پشتیبانی کارکنان، remed، avita و ...) تعداد جلسات مشخصی را پوشش می دهند، گاهی اوقات هزینه جلسه. موسسه ما با بسیاری از شرکت ها و موسسات واسطه آنها در ازمیر قرارداد دارد. اگر به دنبال درمانگر ازدواج با قرارداد SSI یا قرارداد بیمه هستید، با تماس با موسسه ما و اطلاع از اینکه با چه شرکتی کار می کنید، مطلع خواهید شد که آیا می توانید از مزایای آن رایگان بهره مند شوید.
آیا درمانگر خانواده و ازدواج در بیمارستان دولتی ازمیر وجود دارد؟
 
اگر به دنبال درمانگر ازدواج، مشاور خانواده، مشاوره ازدواج در کرج در بیمارستان های دولتی ازمیر می گردید، متاسفانه وجود ندارد. با این حال، در ازمیر، Behçet uz، دانشگاه Ege، بیمارستان دانشگاه Dokuz Eylul، تحقیقات Çiğli، Tepecik، بیمارستان های دولتی و بیمارستان خصوصی کنت، پارک پزشکی، سلامت آتا، ازمیر خصوصی Can، Egepol و غیره. در بیمارستان‌ها واحدهای روان‌پزشکی وجود دارد، روان‌شناس‌ها هم هستند، اما به سختی می‌توان فهمید که آیا پزشکان و متخصصان اینجا آموزش خانواده‌درمانی دارند یا خیر. در اروپا و آمریکا، درمانگران ازدواج توسط دولت و بیمه حقوق می گیرند. با این حال، در ترکیه، موسسه تامین اجتماعی (SGK) تنها هزینه های پزشکانی را که در بیمارستان های دولتی تحصیل کرده اند، پوشش می دهد.
خانواده درمانی چیست؟ توسط چه کسی اعمال می شود؟
 
خانواده درمانی چیست؟ در خانواده درمانی مشکلات بین همسران، مشکلات بین اعضای خانواده و مشکلات بین والدین و فرزندان مشخص می شود و جایگزین هایی برای دستیابی به راه حل ایجاد می شود.
 
در مرکز مشاوره ما، فرآیند ازدواج و خانواده درمانی به صورت فردی و با توجه به نیاز همسران و خانواده های مراجعان به صورت مشارکتی تهیه و اجرا می شود. از سوی دیگر روش درمانی روشی موثر است که زوجین و متخصص فکر می کنند بیشترین کارایی را خواهد داشت.
مشاوره ازدواج در کرج چیست؟
 
مشاوره ازدواج در کرج  رشته ای از مشاوره حرفه ای است که مبتنی بر حل مشکلاتی است که مانع از برقراری ارتباط با کیفیت بین زوجین می شود. اینها محل زندگی همسران در بسیاری از مناطق هستند.  در فرآیند مشاوره ازدواج در کرج به عنوان راه حل و تغییر مشکلاتی که تجربه می کنند، که ممکن است عاطفی، جنسی، اجتماعی، ارتباطی باشد، استفاده می شود.
 
مشاوره ازدواج در کرج  با هدف ارائه توانایی همسران برای گذراندن زمان با کیفیت با هم، توانایی همدلی، ارتباط موثر و مهارت های حل مسئله در ازدواج است.
چرا مشاوره ازدواج در کرج ضروری است؟
 
هر زوجی در روابط دوجانبه خود با مشکلات خاص خود مواجه می شود. روش کنار آمدن با این مشکلات و عکس العمل های انجام شده ممکن است مشکلات را حل نکند و باعث شود افراد افکار منفی جدیدی نسبت به یکدیگر داشته باشند. بنابراین، یک فرآیند طولانی وارد می شود و هم رابطه و هم زوجین دچار خستگی می شوند. ممکن است عواقبی مانند پایان دادن به رابطه داشته باشد. از سوی دیگر، مشاوره ازدواج در کرج فرآیندی است که به افراد کمک می کند تا مشکلات موجود در ارتباط خود را حل کنند تا رابطه به شکلی سالم ادامه یابد.
نحوه اعمال ازدواج و مشاوره ازدواج در کرج در Ege Pozitif
 
Ege Pozitifde نه تنها بر روی مطالعات خانواده درمانی، مشکلات مربوط به روابط، جنسی درمانی کار می کند، بلکه بر سلامت روان یکی از زوج ها به صورت جداگانه تمرکز می کند، بنابراین روند درمانی را از دو طریق کنترل می کند.
 
این تیم متشکل از یک تیم روانشناس متخصص در زوج های دارای مدرک کارشناسی ارشد در مشاوره خانواده و درمانگران ازدواج در موسسه ما است.
 
تمرکز اصلی ازدواج و رابطه درمانی مبتنی بر حل مشکلات در رابطه، برقراری و حفظ کیفیت رابطه، آموزش روانی روابط و برنامه های پیشگیری است. علاوه بر حل مشکلات مستمر، تلاش برای جلوگیری از مشکلات در سایر مسائل و حفظ کیفیت رابطه در پایان درمان از جمله اهداف اصلی است. در مطالعات ما، رویکردهای درمان شناختی رفتاری، امدر درمانی، روان درمانی سیستمی و راه حل محور و روش درمانی مناسب برای زوجین انتخاب و ادامه می یابد.
 
.
 
 
ازدواج کارشیاکا ازمیر – مشاوره ازدواج در کرج
 
زمانی که روابط عاشقانه در حالت سالم و شاد زندگی می‌کنند، تعاملاتی هستند که زندگی را زیبا می‌کنند، روزها را روشن می‌کنند و احساس ارزشمندی و عشق متقابل را در افراد افزایش می‌دهند. به اشتراک گذاشتن، احساس خاص بودن، درک شدن، تجربه شادی، دوست داشتن و دوست داشته شدن زیباترین ارزش های زندگی هستند. همه این احساسات و رفتارها به طور کلی موقعیت های مطلوب و مورد انتظار در رابطه هستند.
 
با گذشت زمان، این احساسات زیبا و مثبت ممکن است کاهش یابند یا به طور کامل ناپدید شوند. بیشتر روابط بلندمدت و به خصوص زوجین در نهاد ازدواج نگران این وضعیت هستند. در چنین مواقعی ما به عنوان زوج درمانگر در ازمیر در صورت نیاز خدمات ارائه می دهیم. درمان‌های رابطه‌درمانی از این حمایت می‌کنند که زوج‌ها حلقه‌های باطل را درک کنند، با یکدیگر همدلی کنند (معمولاً طرف مقابل را سرزنش می‌کنند)، و به روابط خود از منظری متفاوت نگاه کنند و به جای مخرب، سازنده باشند.
 
یکی از رایج ترین مسائلی که در مرکز مشاوره ای که ما در ازمیر خدمت می کنیم در مشاوره ازدواج در کرج مشاهده می شود، ویژگی های شخصیتی خودشیفته یکی از زوجین است. این باعث می شود که شریک دیگر از آن خسته شود و ایده ای برای مقابله با آن نداشته باشد. هر چه اطلاعات بیشتر در مورد افراد خودشیفته به نام "افراد دشوار" و آگاهی آن شخص بیشتر باشد، پیشرفت آسان تر خواهد بود.
 
ازدواج در کنار کار یکی از دو تصمیم مهمی است که بر نحوه زندگی تاثیر می گذارد. همسر و کسب و کار یکی از مهم ترین انتخاب هایی است که زندگی ما را شکل می دهد و جهت می دهد و شخصیت ما را شکل می دهد. به همین دلیل هنگام انتخاب باید جزئی‌محور بود و پایه‌ها را باید بر صلح و عشق بنا کرد نه با حسرت زندگی کردن. با خدمات رابطه درمانی ازمیر، ده ها مشتری را راهنمایی می کنیم تا خود را بشناسند و هنگام مدیریت فرآیندهایشان آگاهانه انتخاب کنند.
 
برخی از مشکلات در ازدواج آشکار و آشکار است. زوج ها در مورد این مشکلات مشاهده شده صدا می کنند و صحبت می کنند. با این حال، مشکلاتی که نمی توان به یکدیگر گفت و به وضوح آشکار نمی شود، مانند زخمی که دائماً در حال خونریزی است، روند درونی افراد را مختل می کند. گاهی - به ویژه در لحظات مشاجره - با طغیان های مخرب یکی از شرکا به منصه ظهور می رسد. اما بعداً سعی می شود با کلیشه های ضمنی مانند «در خشم گفته می شود» فراموش شود. این مشکلات موجود به جای اینکه در مورد آنها صحبت شود ثابت می مانند، بنابراین در آینده به عنوان یک مشکل بزرگتر ظاهر خواهند شد. ازدواج – مشاوره ازدواج در کرج در این مرحله اهمیت زیادی دارد. سیر رابطه را با دیدی عینی رصد می کند و در جهت ایجاد تغییرات به آن می نگرد.
 
 
شما می توانید برای مسائل زیر در حوزه ازدواج و مشاوره ازدواج در کرج از ما پشتیبانی دریافت کنید
 
    اختلاف - اختلاف
    خشونت
    بی اهمیت بودن
    بی احترامی به زندگی شخصی
    تقلب
    روند طلاق
    ناامنی
    زمان کافی
    سوء ارتباط
    مشکلات جنسی
    خواسته ها و نیازهای فردی
    حسادت
    مدیریت خشم
    عدم کنار آمدن با بچه ها
مشاوره ازدواج و زوجین
 
مشاوره ازدواج و زوج، خدمات مشاوره ای برای زوجین برای درک و رفع مشکلات و انسدادهای مختلف در روابط خود و بهبود روابطشان است. در این خدمات مشاوره ای برای زوج ها، به منظور کسب مهارت های ارتباطی، حل تعارض، آشتی و گفتگوی سالم است. این خدمات مشاوره ای نه تنها می تواند به حل بسیاری از بحران ها در رابطه و ترمیم رابطه کمک کند، بلکه می تواند به روابطی که ادامه سالم آنها غیرممکن است پایان دهد.
 
مشکلات در روابط در نتیجه تعاملات متقابل ایجاد می شود. هدف از خدمات مشاوره ازدواج و زوجین، یافتن سمت اشتباه در رابطه نیست، بلکه تلاش برای تعریف مشکل تجربه شده، آشکار ساختن نقش هر دو طرف در شکل گیری این مشکل، برای پی بردن به اینکه واقعاً زوجین چه هستند. می خواهد به هم بگوید بنابراین، به آنها کمک می کند تا راه حل های واقع بینانه تری برای مشکلات تجربه شده بیابند.
 
با توجه به نتایج به دست آمده در تحقیقات؛ میزان بیماری زوج های شاد کاهش می یابد و سیستم ایمنی آنها تقویت می شود. عمر زوج هایی که می توانند در روابط خود به خوشبختی دست یابند طولانی می شود و احتمال بروز مشکلات روانی در فرزندان در ازدواج های ناخوشایند افزایش می یابد.
 
روابط نیاز به مراقبت و توجه دارند. همسران / شرکا باید با در نظر گرفتن نیت شاد بودن و شاد ماندن در رابطه برای رابطه خود تلاش کنند. زمانی که توجه لازم به رابطه صورت نگیرد، زوجین به ویژه فرزندان تحت تاثیر منفی قرار می گیرند و این تاثیرات تا سالیان متمادی باقی می ماند.
 
مشاوره ازدواج و زوج خدماتی است که در هر مرحله از ازدواج/رابطه قابل انجام است. به ویژه، دریافت حمایت قبل از بزرگ شدن مشکلات، به جلوگیری از مشکلات و بحران هایی که ممکن است در آینده ایجاد شوند، کمک می کند. اگر ازدواج/رابطه برای مدت طولانی نادیده گرفته شود و تجربیات منفی بیشتر شود، احتمال برقراری یک رابطه سالم و شاد و ادامه روابط کاهش می یابد. همانطور که تشخیص زودهنگام بیماری ها باعث نجات جان افراد می شود، مداخله زودهنگام و انجام اقدامات احتیاطی در ازدواج می تواند باعث حفظ روابطی شود که می تواند ادامه یابد و از بسیاری از دردها و اتفاقات بد آینده جلوگیری کند که ممکن است ترمیم آنها دشوار باشد.
اصول اولیه در مشاوره ازدواج و زوجین
 
    هدف اصلی در مشاوره ازدواج و زوجین ایجاد رابطه ای سالم و ایمن است. به همین دلیل هنگام کار با زوجین به دنبال تقصیر یا گناه نیست. اطمینان حاصل می شود که هر دو طرف مسئولیت حل مشکل موجود را بر عهده می گیرند.
    مشاور ازدواج و زوجین وکیل یا قاضی نیست. این تصمیم نمی گیرد که چه کسی درست است و چه کسی اشتباه می کند. سعی می کند بفهمد که چرا زوج ها احساس بی عدالتی می کنند.
    مشاور ازدواج و زوجین طرفی نمی گیرد.
    هدف آن ایجاد احساس امنیت و درک هر دو طرف و اینکه زوج ها بتوانند نیازهای روانی یکدیگر را برآورده کنند.
 
مشاور ازدواج و زوجین بر اساس:
 
    زوج ها باید متخصص یکدیگر باشند.
    زوج هایی که به خوبی یکدیگر را می شناسند باید بدانند چگونه یکدیگر را راضی و آرام کنند.
    زوج هایی که زندگی روزمره پرمشغله ای دارند باید در زمان خواب و بیداری خود تشریفاتی را ایجاد کنند تا در ارتباط باقی بمانند.
    زوج ها باید اولین تماس یکدیگر در زندگی باشند.
    زوجین در حین پرداختن به سایر مسائل زندگی خود (خانواده، دوستان، شغل، زندگی اجتماعی و ...) باید احساس کنند که اولویت همیشه همسر/شریکشان است و باید کاری کنند که همسر/همسرشان این احساس را داشته باشد.
    زوج‌ها اگر می‌خواهند زندگی مشترکشان را ادامه دهند، باید یاد بگیرند که خوب دعوا کنند.
    زوج ها می توانند با برقراری ارتباط چشمی در هر زمانی عشق را دوباره زنده کنند.
    زوج ها می توانند استرس یکدیگر را کاهش دهند و سلامت خود را بهتر حفظ کنند.
 
مشاوره قبل از ازدواج
 
در مراحل آماده سازی برای ازدواج؛ این یک خدمات مشاوره ای است که به زوجین ارائه می شود تا از بحران های آینده جلوگیری شود و ازدواج بر پایه های سالم برقرار شود. از آنجایی که سال های اول ازدواج دوره های پرخطری است، اگر در این سال ها به ازدواج آسیب وارد شود، ترمیم رابطه دشوارتر می شود. از آنجایی که همسران در مرحله آشنایی و سازگاری با یکدیگر هستند، تحمل کمتری در برابر بحران ها و مشکلات دارند. صحبت در مورد مشکلاتی که ممکن است از قبل رخ دهد، مشاوره در مورد روند ازدواج و ایجاد یک رابطه سالم خطر را به حداقل می رساند. نهاد ازدواج نهادی است که نیازمند مراقبت و مراقبت است. به این دلایل؛ خدمات مشاوره قبل از ازدواج به تمامی زوجین قبل از ازدواج توصیه می شود.
شرایط یک درمانگر ازدواج و زوجین / مشاور
 
داشتن عنوان "خانواده و زوج درمانگر"؛ متخصصانی که دارای مجوزهای روانشناسی، مشاوره روانشناسی، کارشناس مددکاری اجتماعی و پزشک هستند، ملزم به دریافت حداقل 500 ساعت آموزش و نظارت بالینی هستند. در آمریکا و اروپا بسته به قوانین خانواده و مشاوره ازدواج در کرج استانداردهایی در نظر گرفته شده است که در مورد رعایت این استانداردها می توان با داشتن عنوان خانواده و زوج درمانگر به درمان ها مراجعه کرد. کارشناسان آکادمی روانشناسی و رشد پاکوا با رعایت کامل استانداردهای تعیین شده توسط کمیته خانواده و مشاوره ازدواج در کرج عنوان خانواده و زوج درمانگر را دریافت کردند.
روش های مورد استفاده در مشاوره ازدواج و زوجین
 
روش ها و تکنیک های مختلفی در مشاوره ازدواج و زوجین استفاده می شود. متخصصان ازدواج و مشاوره ازدواج در کرج که در آکادمی روانشناسی و توسعه پاکوا کار می کنند از طیف گسترده ای از نظریه ها و مکاتب، مانند رویکرد روان زیستی (PACT)، مشاوره ازدواج در کرج ، و رویکرد سیستمی بهره می برند. بر اساس این نظریه ها؛ peer یک شیء الزام آور است. افرادی که با دلبستگی ایمن مشکل دارند، مشکلات بیشتری را در روابط خود تجربه می کنند. هدف اصلی هنگام کار با زوج‌ها کمک به زوج‌ها برای ایجاد رابطه‌ای است که در آن احساس امنیت می‌کنند با کاهش محرک‌هایشان برای یکدیگر.
دلایل اغلب ذکر شده برای درخواست
 
اختلال در ارتباطات
احساس درک نشدن و مسدود نشدن
مشاجرات و دعواهای شدید و آزاردهنده خیانت
/ فریب
حسادت، ناامنی
احساس احساس ظلم شدید
ناتوانی در حل تعارضات با هم
ناراحتی در رابطه طغیان
خشم
مشکلات جنسی
بی تفاوتی و
جدایی ناامنی
فکر کردن به اینکه روابط آنها بر فرزندان تأثیر منفی می گذارد
مسائل خانوادگی
 
علاوه بر این، از آنجایی که رابطه در مشاوره ازدواج در کرج مورد بررسی قرار می گیرد، این روش در اشکال مختلف رابطه نیز کاربرد دارد. مشاوره رابطه یک سرویس مشاوره است که برای تغییر تعامل حداقل دو نفر که با یکدیگر در تضاد هستند طراحی شده است. طرفین را قادر می سازد تا مشکلات خود را به درستی تعریف کنند، یکدیگر را به درستی درک کنند و در مورد راه حل هایی به توافق برسند که در خدمت اهداف مشترک آنها باشد. در این زمینه؛ افرادی که مجبور به تعامل هستند مانند شرکای تجاری، خواهر و برادر و طرفین رابطه عروس و مادرشوهر می توانند از این خدمات بهره مند شوند.
 
سوالات متداول
 
به طور کلی، قبل از شروع فرآیند مشاوره، سوالات متداول این است که مصاحبه ها چقدر طول می کشد، مصاحبه ها چگونه است، تخصص و تجربه روان درمانگر/مشاور، اینکه آیا فرآیند روان درمانی/مشاوره در مشکل تجربه شده موثر خواهد بود یا خیر. از کدام روش‌های روان‌درمانی/مشاوره استفاده خواهد شد، وجود جایگزین‌های دیگر و سیاست پاداش. در مرکز ما مراجعین در اولین جلسات از روند کار مطلع می شوند. در عین حال، می توانید از روان درمانگر/مشاور خود در مورد تمام مسائلی که در مورد آنها کنجکاو هستید در اولین جلسات و در طول فرآیند اطلاعات ک
پاسخ


پیام‌های این موضوع
مشاور ازدواج در کرج چیست؟ - توسط khonehman - 07-05-2022, 05:37 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره ازدواج و همسر lavazemkhanegi 0 7 7 ساعت قبل
آخرین ارسال: lavazemkhanegi
  مشاوره ازدواج به چه کسانی کمک می کند؟ lavazemkhanegi 0 7 7 ساعت قبل
آخرین ارسال: lavazemkhanegi
  مشاوره رابطه ازدواج lavazemkhanegi 0 7 7 ساعت قبل
آخرین ارسال: lavazemkhanegi
  مشاوره ازدواج رایگان lavazemkhanegi 0 6 7 ساعت قبل
آخرین ارسال: lavazemkhanegi
  مشاوره ازدواج به چه کسانی کمک می کند؟ lavazemkhanegi 0 6 8 ساعت قبل
آخرین ارسال: lavazemkhanegi
  آیا باید به مشاوره ازدواج رایگان رابطه فکر کنید؟ lavazemkhanegi 0 7 8 ساعت قبل
آخرین ارسال: lavazemkhanegi
  مرکز مشاوره ازدواج lavazemkhanegi 0 6 8 ساعت قبل
آخرین ارسال: lavazemkhanegi
  مشاوره ازدواج lavazemkhanegi 0 5 8 ساعت قبل
آخرین ارسال: lavazemkhanegi
  چه زمانی و چرا باید به مشاوره ازدواج مراجعه کرد؟ lavazemkhanegi 0 6 8 ساعت قبل
آخرین ارسال: lavazemkhanegi
  مشاوره ازدواج lavazemkhanegi 0 38 14-03-2023, 12:57 PM
آخرین ارسال: lavazemkhanegi

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان