توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران 1400
#1
ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی تهران ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در بازه زمانی مقرر از طریق سامانه ثبت نام استان تهران به نشانی azmoon.tehranedu.ir انجام می شود . متقاضیان باید در زمان تعیین شده به این سامانه مراجعه کرده و  ثبت نام خود را تکمیل نمایند .


مدارس نمونه دولتی تهران از جمله مدارسی هستند که هر ساله دانش آموزان زیادی را ترغیب به ثبت نام در این مدارس می نماید . دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی تهران 1400 - 1401 باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت نمایند و در صورت دارا بودن شرایط و قبولی در آزمون ورودی می توانند در این مدارس تحصیل نمایند .
آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی مقطع تحصیلی نهم به دهم  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ تهران به صورت هماهنگ با دیگر استان ها برگزار شده و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون به نشانی sabtenam.zanjanedu.ir در بازه زمانی مشخص شده توسط وزارت آموزش و پرورش ، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند . 
جهت راهنمایی بیشتر دانش آموزان برای شرکت در آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ استان تهران ، در ادامه مقاله به شرح کامل جزئیات مربوط به ثبت نام آزمون ورودی نمونه دولتی استان تهران 1400 - 1401 از قبیل زمان ، شرایط ، و نحوه ثبت نام  پرداخته ایم .

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی تهران ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱
داوطلبان شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی تهران باید در زمان تعیین شده جهت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی تهران ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ به سایت ثبت نام این مدارس مراجعه کرده و اقدام به تکمیل مراحل ثبت نام نمایند.
تاریخ اعلام شده برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی تهران 1400 - 1401 از 21 فروردین ماه در نظر گرفته شده است که مهلتی 10 روزه داشته و تا 31 همین ماه ادامه خواهد داشت.طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش کشور، زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ استان تهران ، از 21 فروردین لغایت 31 فروردین ماه 1400 می باشد.


لازم به ذکر است ، امسال طبق روال سال های گذشته برای مدارس دوره اول متوسطه ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ انجام نخواهد شد، تهران به مدارس هیئت امنایی تبدیل شده اند . بدین ترتیب متقاضیان تحصیل در این مدارس می بایست به صورت حضوری به مدارس هیئت امنایی استان تهران مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام مدارس هیئت امنایی


[عکس: madares.gif]


نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی تهران ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱
با توجه به اهمیت ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401 تهران و انجام درست مراحل مربوطه برای دانش آموزانی که دواطلب شرکت در این آزمون هستند ، در ادامه این بخش نحوه انجام نام نویسی در  سایت ثبت نام نمونه دولتی را به طور ساده و خلاصه شرح داده و بررسی می نماییم.


مراحل ثبت نام آزمون نمونه دولتی تهران ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 


ابتدا آدرس سامانه ثبت نام نمونه دولتی تهران به نشانی sabtenam.zanjanedu.ir را در مرورگر کامپیوتر یا گوشی خود جست و جو کرده و سپس وارد سامانه شوید .

در مرحله بعد اطلاعات خواسته شده را در سامانه وارد نموده و تایید نمایید .

پس از اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ، در صورت داشتن این شرایط می توانید با تکمیل فرم ثبت نام ، در آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ تهران شرکت نمایند .

در مرحله آخر جهت تکمیل و نهایی ساختن ثبت نام خود هزینه ثبت نام را از طریق کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت نمایید .


بیشتر بخوانید: سامانه ثبت نام نمونه دولتی تهران

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی تهران ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱
شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی تهران شامل شرایط ثبت نام آزمون و شرایط پذیرش دانش آموز در این مدارس است که در شهر های مختلف استان تهران یکسان می باشد . در ادامه این مقاله می توانید بعضی از شرایط ثبت نام و پذیرش دانش آموز در مدارس نمونه دولتی تهران ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را مشاهده نمایید .


شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی [b]تهران ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ [/b] 


تمامی دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم مجاز به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی تهران هستند .

تبصره : ملاک شرکت در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401 تهران ، کسب حداقل معدل کتبی 17 در ارزشیابی پایانی نوبت دوم ( معدل نمرات خرداد ماه بدون اعمال نمرات تکوینی ) برای فارغ التحصیلان پایه نهم می باشد .

رقابت علمی در آزمون ورودی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ دبیرستان های نمونه دولتی تهران در بین دانش آموزان همان منطقه خواهد بود .

هر داوطلب صرفا می تواند در نمون برگ تقاضای ثبت نام ، یک رشته تحصیلی از شاخه نظری ( علوم تجربی ، ریاضی فیزیک ، ادبیات و علوم انسانی ) را انتخاب نماید .

هر داوطلب صرفا می تواند در نمون برگ تقاضای ثبت نام ، یک هنرستان از شاخه فنی و حرفه ای را انتخاب نماید .

بیشتر بخوانید: بخشنامه مدارس نمونه دولتی

[عکس: 1480676883_کانال_تلگرام_تیزهوشان_نمونه_دولتی.gif]


 شرایط پذیرش دانش آموز در مدارس نمونه دولتی تهران ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

علاوه بر شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 1400 - 1401 استان تهران شرایطی برای پذیرش و ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی نیز وجود داردکه رعایت آن ها برای تمامی دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون وروردی این مدارس لازم و ضروری می باشد.
به منظور ارائه اطلاعات بیشتر برای دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس نمونه دولتی استان تهران در سال تحصیلی 1400 - 1401 را در ادامه این قسمت شرایط مذکور را ارائه می نماییم .

شرایط پذیرش مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ تهران 

تعداد کلاس ، ظرفیت پذیرش و عناوین رشته های تحصیلی مدارس نمونه دولتی تهران ، در هنگام ثبت نام اینترنتی ، از طریق سامانه ثبت نام استان ، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .

در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام در رشته تحصیلی مورد تقاضای دانش آموز ، مطابق ضوابط هدایت تحصیلی ، قبولی داوطلب در آزمون لغو بی اثر خواهد شد.

مطابق دستورالعمل اجرایی 1400 - 1401 مدارس نمونه دولتی تهران ، پذیرش دانش آموزان در آزمون ورودی بر اساس میانگین نمره کل آزمون ورودی و معدل کتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم پایه نهم به نسبت مساوی ( 50% نمره آزمون ورودی و 50% معدل کتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم ) خواهد بود .

لازم به ذکر است که در صورت تغییر شرایط فوق و یا افزودن شرایط بیشتر برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401 استان تهران موارد فوق به روز رسانی شده و اطلاعات لازم در این قسمت در اختیار دانش آموزان و والدین آن ها قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی


برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام نمونه دولتی تهران می توانید عضو کانال تلگرامی مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارس نمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص ثبت نام نمونه دولتی تهران ، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .سوالات متداول

1- ✔️ نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی تهران چگونه می باشد ؟
✔️ داوطلبان می بایست با مراجعه به سامانه ثبت نام استان تهران ، مراحل ثبت نام خود را انجام دهند که در این مقاله می توانید نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی تهران را مشاهده نمایید .


2- ✔️ شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی تهران به چه صورت می باشد ؟
✔️ مدارس نمونه دولتی تهران دارای شرایط ثبت نام و شرایط پذیرش دانش آموز می باشد که در این مقاله می توانید این شرایط را مطالعه نمایید .


3- ✔️ زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی تهران چه زمانی می باشد ؟
✔️ همان طور که در این مقاله بدان اشاره شده است، زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران در سال 1400 از 21 فرودین ماه است که جزئیات تاریخ دقیق آن در این مقاله اطلاع رسانی شده است.
منبع : ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران 1400
پاسخ


پیام‌های این موضوع
ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران 1400 - توسط heyvagp1 - 07-04-2021, 05:00 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 heyvagp1 0 5 دیروز, 05:14 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد 1400 heyvagp1 0 5 دیروز, 04:49 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 heyvagp1 0 4 دیروز, 04:43 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  ثبت نام و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بافق 1400 heyvagp1 0 4 دیروز, 04:40 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  زمان ثبت نام طرح پیام آوران بهداشت 1400 heyvagp1 0 3 دیروز, 04:32 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  اعلام نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1400 heyvagp1 0 3 دیروز, 04:29 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 heyvagp1 0 2 دیروز, 04:19 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 heyvagp1 0 3 دیروز, 04:03 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی سیستان و بلوچستان به آدرس 78.38.114.105 heyvagp1 0 5 دیروز, 03:16 PM
آخرین ارسال: heyvagp1
  سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان شرقی به آدرس azmoon.eamedu.ir heyvagp1 0 5 دیروز, 03:11 PM
آخرین ارسال: heyvagp1

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان