توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخدام بانک پارسیان
#1
[عکس: ParsianBank-.jpg]استخدام بانک پارسیان 99


نقل قول:برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استخدام بانک پارسیان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
نقل قول:تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پیدا کردن شغل مناسب به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه‌ ها و چالش ‌های موجود در بین افراد می‌باشد. در جامعه امروز، اشتغال در نظام های بانکی به واسطه تسهیلاتی که برای کارکنان بانکی در نظر گرفته می شود، از گزینه های هر فرد کارجو به شمار می رود. فراخوان جذب نیروی انسانی در بانک ها، در فواصل زمانی نامشخص صورت می گیرد و هر بانک در هر دوره برحسب نیاز خود، نسبت به استخدام نیروهای جدید اقدام می نماید.
بانک پارسیان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و به عنوان یک بانک غیر دولتی، با هدف توسعه اقتصادی و فراهم آوردن امکانات، تسهیلات، تدوین و اشاعه ابزارهای مالی و پولی نوین، همچنین تأمین مالی برای زیربخش های ساخت، تجارت و مصرف فعالیت خود را از اسفند ماه 1380 آغاز نمود و در این دوره به عنوان چهارمین بانک خصوصی کشور از نظر میزان درآمد سالیانه شناخته می شود. این بانک به منظور تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می ‌نماید. نظر به این مطلب، در این مقاله سعی بر این داشتیم تا به تفصیل کامل شرایط و ضوابط لازم برای استخدام در بانک پارسیان بپردازیم.
ثبت نام در آزمون های استخدامی بانک پارسیان در دوره اخیر از طریق وب سایت رسمی بانک پارسیان انجام گرفته است.
زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 99
بانک پارسیان درصدد است تا نیروی انسانی موردنیاز خود را از بین داوطلبان مرد و زن از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید. داوطلبان محترم پس از تکمیل فرم ثبت نام در زمان مقرر شده توسط مجری آزمون که خود بانک پارسیان است، قادر به شرکت در آزمون کتبی استخدامی خواهند بود. داوطلبان از تاریخ 17 آذر 98 لغایت 1 دی ماه، فرصت دارند تا فرم ثبت‌نام آزمون را تکمیل کنند. تاکنون هیچ اطلاعیه ای مبنی بر زمان استخدام و برگزاری آزمون کتبی بانک پارسیان در سال 99 از هیچ مرجع معتبری در دسترس نیست. به محض کسب اطلاعات جدید از ابلاغیه بانک پارسیان جهت برگزاری آزمون استخدامی سال 99، مقاله به روز رسانی خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در کانال تلگرامی ایران مشاوره عضو شوید.
راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 99
کارجویان محترم می‌توانند پس از مطالعه دقیق و کسب اطمینان کامل از احراز شـرایط اعلام شده، به منظور ثبت‌نام در آزمـون استخدامی بانک پاسیان از سایت رسمی این بانک به نشانی parsian-bank.ir اقدام فرمایند. در صورت برگزاری این آزمون توسط بانک پارسیان در سال جاری، می توانید جهت نام نویسی خود طبق مسیر زیر عمل کنید:
[list]
[*]سامانه parsian-bank.ir را در مرورگر جست وجو کرده و پس از ورود، روی لینک ثبت نام کلیک کنید.
[*]اطلاعات خواسته را وارد سیستم کرده و فرم ثبت نامی را تکمیل نمایید.
[*]پس از تکمیل فرم، مبلغ مورد نیاز را به عنوان وجه ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی پرداخت کنید.
[*]با پرداخت وجه، کد رهگیری و شماره پرونده ثبت نام به شما داده می شود که باید آن ها را تا پایان روند استخدامی نزد خود نگه دارید.
[/list]تاکید می شود که داوطلبان شهر محل خدمت مورد تقاضای خود را که لزوماً بایستی شهر محل سکونت باشد، در فرم ثبت نام تعیین نمایند. شایان توجه است که مبلغ پرداختی شما غیر قابل استرداد می باشد؛ لذا توصیه می شود صرفاً داوطلبان واجد شرایط، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
توجه داشته باشید که مراحل ثبت نامی ذکر شده مربوط به آخرین دوره برگزاری آزمون های کتبی در سال 98 است. در صورت دستیابی به هرگونه اطلاعات جدید در خصوص تغییر مراحل ثبت نام در دوره جدید، این مقاله به روز رسانی خواهد شد.
شرایط نام نویسی آزمون استخدامی بانک پارسیان 99
داشتن یک سری شرایط عمومی و اختصاصی برای شرکت در آزمون استخدامی بانک پارسیان، مانند هر آزمون استخدامی دیگری لازم است. با توجه به آخرین دوره استخدام این بانک، شرایط مذکور به شرح زیر می باشند:
شرایط عمومی
[list]
[*]تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
[*]اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
[*]تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
[*]عدم سوء پیشینه کیفری
[*]داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
[*]بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل 5 سال اخیر)
[/list]نکته: ایثارگران و خانواده محترم آن ها (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و همسر و فرزندان ایشان، آزادگان و همسر و فرزندان ایشان، اُسرا و خواهر و برادر شاهد، رزمندگان و همسر و فرزندان آن ها) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.
شرایط اختصاصی
[list]
[*]برای جذب در شعب
[/list]دانش آموختگان در مقطع کارشناسی و بالاتر رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی، کارآفرینی)، حسابداری (مالی،حسابرسی)، علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)
[list]
[*]برای جذب در بخش حقوقی ستاد بانک واقع در تهران
[/list]آقایان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد حقوق قضایی
نکته1: شرط معدل در تمام مقاطع و تمام دانشگاه ها وجود دارد که باید حداقل معدل 16 تمام باشد.
نکته2: حداکثر سن متقاضیان خانم 25 سال و حداکثر سن متقاضیان آقا 27 سال تمام مورد پذیرش می باشد.
سوالات آزمون کتبی در زمینه های معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، آشنایی با کامپیوتر (در سطح ICDL)، هوش و استعداد تحصیلی، اطلاعات عمومی و اطلاعات بانکی خواهد بود.
نکاتی قابل توجه ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 99
[list=1]
[*]کارکنان سابق تعاونی ثامن الحجج که فارغ التحصیل رشته های مرتبط مندرج در آگهی بوده و مایل به شرکت در آزمون باشند، از شرط سنی معاف می باشند.
[*]نیروهای شاغل در نظام بانکی در صورت داشتن سوابق پرداخت حق بیمه، مجاز به شرکت در آزمون می باشند (مدت زمان اشتغال این افراد در مشاغل تخصصی بانکی حداکثر تا 7 سال به شرایط سنی شرکت در آزمون اضافه می گردد.)
[*]شرط دعوت به مصاحبه کلیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی، ارائه مستندات مربوط به اقامت در طول 5 سال اخیر در شهر انتخابی داوطلب می باشد.
[*]هزینه شرکت در آزمون، به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید.
[/list]پس از دریافت کد رهگیری و تکمیل فرآیند ثبت نام، داوطلب برای آزمون استخدامی بانک پارسیان آماده خواهد شد. متقاضیان محترم در روز آزمون کتبی باید کارت ورود به جلسه خود را به همراه داشته باشند که طبق روال همیشگی، این کارت چند روز پیش از برگزاری آزمون در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. داوطلبان محترمی که قادر به کسب امتیاز لازم و حدنصاب علمی در این آزمون شوند، جهت جلب نظر مصاحبه کنندگان و دریافت تاییدیه آن ها برای استخدام، به مصاحبه دعوت خواهند شد.
[عکس: baner-telegram-new-estekhdami2.gif]

نقل قول:برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استخدام بانک پارسیان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
نقل قول:تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع: استخدام بانک پارسیان
پاسخ


پیام‌های این موضوع
استخدام بانک پارسیان - توسط iranmoshavere - 30-07-2020, 03:36 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان iranmoshavere 0 96 30-07-2020, 03:32 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  سایت استخدام بانک تجارت iranmoshavere 0 34 11-05-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان