توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
#1
بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟ موضوعی است که امروز قصد پرداختن به آن را داریم. چنانچه دچار مشکل فراموشی رمز دانشگاه آزاد می باشید، می توانید برای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایید. برای بازیابی رمز عبور ثبت نام دانشگاه آزاد می توانید به صورت الکترونیک اقدام نمایید. بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به راحتی و تنها در چند دقیقه امکان پذیر است.
 
جهت اطلاع دقیق از بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.
9099072952 سراسر کشور و  9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل .
 
 
نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد صورت می‌پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که به هنگام ثبت نام دچار مشکل فراموشی رمز دانشگاه آزاد می باشند ؛ می‌توانند با استفاده از سامانه azmoon.org نسبت به دریافت رمز عبور اقدام نمایند. در ادامه توضیحات لازم را به همراه تصویر ارائه خواهیم نمود.
 
 
بازیابی کلمه عبور ثبت نام دانشگاه آزاد به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد.
 
 
 
جهت بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ابتدا به سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مراجعه نمایید. پس از آن همانند تصویر بر روی اعلام نتایج دوره بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی کلیک نمایید.
 
مرحله اول بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 
جهت استفاده از انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد  کلیک نمایید.
 
پس از کلیک بر روی لینک موردنظر به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که لازم است بر روی بازیابی کلمه عبور ثبت نام دوره‌های بدون آزمون بدون پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی – مقاطع کاردانی و کارشناسی کلیک نمایید. که در تصویر با فلش قرمز رنگ مشخص شده است.
 
مرحله دومبازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 
در مرحله بعدی بازیابی رمز عبور دانشگاه آزاد  همانند تصویر لازم است شماره ملی خود و شماره تلفن همراهی که به هنگام ثبت نام وارد نموده‌اید را وارد نمایید . رمز تصویر در واقع همان حروفی است که در فیلد موردنظر مشخص گردیده است و با هر بار بازگشت از صفحه‌، این تصویر تغییر می‌نماید. درنهایت رمز تصویر را وارد نموده و بر روی جستجو کلیک نمایید.
 
مرحله سوم بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 
برای اطلاع از رشته اپتومتری دانشگاه دانشگاه آزاد بدون کنکور کلیک کنید.
ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور
 
ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به صورت اینترنتی و با استفاده از سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت می پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در این دانشگاه می باشند پس از تهیه مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد ، به سامانه مورد نظر مراجعه نمایند. ثبت نام برای کلیه داوطلبان در تمامی رشته ها در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد.
به هنگام ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور لازم است داوطلبان هزینه ای را به صورت الکترونیک و به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هزینه ثبت نام در سال های اخیر حدود 40 هزار تومن می باشد. شماره تلفن همراهی که به هنگام ثبت نام وارد می نمایید را به درستی انتخاب کنید زیرا به هنگام بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدان نیازمند خواهید بود.
با توجه به همزمانی انتخاب رشته دانشگاه آزاد و ثبت نام این دانشگاه ، داوطلبان لازم است انتخاب رشته های مورد علاقه خود را به هنگام ثبت نام وارد نمایند. نرخ شهریه دانشگاه آزاد نیز از جمله امور بسیار مهمی است که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. می توان گفت رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شامل لیست متنوعی از رشته های مختلف در تمامی گروه های آزمایشی مختلف می باشد
 
زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 
همانطور که اشاره شد، ثبت نام دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد. ثبت نام ترم مهر همزمان با انتخاب رشته با آزمون مرداد ماه و پس از انتشار کارنامه کنکور سراسری می باشد. بنابراین نتایج انتخاب رشته مرداد ماه بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز ، اواخر شهریور ماه اعلام می گردد. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که مهلت بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت محدود می باشد.
زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که در رشته های بدون آزمون ترم بهمن ثبت نام خواهند نمود نیز، اواخر دی ماه اعلام می گردد. در رابطه با نحوه دریافت نتایج و همچنین نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هیچگونه تفاوتی وجود نخواهد داشت و لذا کلیه داوطلبان عزیز می توانند با مراجعه با سامانه سنجش دانشگاه آزاد به دریافت نتیجه اقدام نمایند. همچنین سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آرمون نیز به صورت اختصاصی بدین منظور در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.
 
سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون 
سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون برای کلیه داوطلبانی که ثبت نام خود را تکمیل نموده اند قرار داده می شود تا براساس آن بتوانند به اطلاعات ثبت نام خود دست یابند و با توجه به اینکه فراموشی بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد امری بدیهی و بعضا ممکن می باشد، لذا راه های جایگزین برای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.
سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون ایران تحصیل در اختیار تمامی داوطلبان عزیزی می باشد که دسترسی به اطلاعات خود ندارند و نیازمند بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند. با توجه به اینکه برخی از متقاضیان محترم ممکن است به صورت اشتباهی شماره تلفن خود را وارد نموده باشند و یا اینکه دسترسی به اطلاعات مورد نظر نداشته باشند با استفاده از  لینک بازیابی کلمه عبور دانشگاه آزاد به سوالات خود پاسخ گویند.
متخصصین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به کلیه داوطلبان عزیز می باشند تا با استفاده از آن بتوانند به راحتی و تنها با برقراری تماس و شماره گیری شماره های مندرج در سایت به بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مبادرت نمایند. سامانه دریافت کلمه عبور ثبت نام بدون آزمون ایران تحصیل بدون نیاز به مراجعه حضوری به کافی نت ها امکان بازیابی را فراهم نموده است.
 
بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد | رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟ | فراموشی رمز دانشگاه آزاد |بازیابی رمز عبور ثبت نام دانشگاه آزاد
 
مطالب مرتبط
لینک بازیابی کلمه عبور دانشگاه آزاد
بازیابی رمز عبور دانشگاه آزاد
 
امکان بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای تمامی داوطلبان در مقاطع مختلف وجود دارد. در صورتی که هنوز هم ابهاماتی در رابطه با این سوال که رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟ برای شما وجود دارد، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. مشکل فراموشی رمز دانشگاه آزاد به راحتی قابل حل می باشند.
منبع : بازیابی کلمه عبور ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور
پاسخ


پیام‌های این موضوع
بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد - توسط edumoshaver - 16-01-2020, 03:26 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کارنامه و رتبه قبولی رشته مدیریت پروژه و ساخت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری iranmoshavere 0 469 01-08-2020, 03:11 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  تعویق کنکور سراسری iranmoshavere 0 744 19-07-2020, 01:04 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  چطور بدون اینکه طرف مقابل را ناراحت کنیم، به او «نه» بگوییم؟ motlagh 0 483 23-06-2020, 10:37 PM
آخرین ارسال: motlagh
  درخواست مشاوره در زمینه کنکور Hodaasalimiyanporr 0 210 29-04-2020, 03:34 PM
آخرین ارسال: Hodaasalimiyanporr
  زمان و شرایط ثبت نام دانشگاه با سوابق تحصیلی 99 edumoshaver 0 410 16-04-2020, 01:26 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور 99-1400 edumoshaver 0 188 16-04-2020, 12:51 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  رشته های پیراپزشکی بدون کنکور بدون آزمون edumoshaver 0 68 16-04-2020, 12:41 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  ثبت نام مامايي بدون كنكور 99 edumoshaver 0 48 16-04-2020, 12:34 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد edumoshaver 0 55 16-04-2020, 12:27 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 edumoshaver 0 56 16-04-2020, 12:20 PM
آخرین ارسال: edumoshaver

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان