توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
#1
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم مهر ماه از مرداد ماه ؛از  خواهد شد. داوطلبین عزیزی که قصد ثبت نام در دانشگاه بدون کنکور آزاد را دارند توجه داشتخ باشند که ثبت نام در هر یک از مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و نا پیوسته دارای شرایط و ضوابط های متفاوتی است که شما داوطلبین موظف هستید که زمان ثبت نام دفترچه بدون کنکور آزاد را دانلود کرده و مطالعه نمایید و در صورت دارا  بودن شرایط از طریق سامانه azmoon.iau.ac.ir سامانه جدید ثبت نام و یا  azmoon.orgسامانه قدیم ثبت نام اقدام به پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی نمایید.
زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی آزاد
داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند نیز امکان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی را خواهند داشت. رشته های این مقطع تحصیلی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود. زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد برای مهر ماه 99 از تاریخ 12 بهمن 98 آغاز و تا 6 شهریور ماه سال جاری نیز ادامه خواهد داشت ، همچنین زمان ثبت نام کارشناسی ناپیوسته از تاریخ 15 اردیبهشت ماه آغار و تا 6 شهریور 99 نیز ادامه دارد. از شرایط اصلی ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته داشتن مدرک فوق دیپلم (کاردانی) بوده و همچنین از شرایط ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته داشتن مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم نظام جدید (3-3-6 )  برای پذیرش دانشگاه آزاد الزامی می باشد.
 
شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد 99
 
 ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد دو بار در سال برای ورودی های مهر و بهمن صورت می گیرد . زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 99 در حال حاضر مشخص نشده است ولی پیشبینی می شود که طبق سال گذشته برای وردی های مهر در نیمه دوم مرداد ماه و برای ورودی های بهمن در دهه سوم دی ماه انجام شود .
از مهم ترین شرایط ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 99 می توان به داشتن یک مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم اشاره کرد . لازم به ذکر است که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد هیچ محدودیتی از نظر رشته های دوره کاردانی ندارد و شما می توانید تنها با داشتن یک مدرک کاردانی بدون توجه به اینکه در چه رشته ای باشد ، در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت کنید .
زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی آزاد 1400 – 99
مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود و شرکت در کنکور سراسری برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور آزاد 98 این مقطع الزامی نخواهد بود. اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تفاوت آن ها این است که داوطلبانی که دیپلم فنی و کاردانش دارند می بایست در رشته های کاردانی پیوسته و داوطلبانی که دیپلم رشته های نظری را دارند باید در رشته های کاردانی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.
داوطلبانی که متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 هستند ، می توانند در 2 بازه زمانی مهر و بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ثبت نام برای مقطع کاردانی ناپیوسته نیمسال اول (مهر) از 18 اسفند ماه آغاز و تا شهریور ماه نیز ادامه خواهد داشت ، داوطلبان برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته نیز می توانند از تاریخ 18 تیر لغایت 6 شهریور ماه نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند. البته مهلت ثبت نام این مقطع تمدید شده و داوطلبان از تاریخ 9 لغایت 20 شهریور ماه فرصت خواهند داشت تا نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.
هم چنین ثبت نام برای نیمسال دوم (بهمن) از اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه آغاز می شود. داوطلبانی مجاز به ثبت نام خواهند بود که مدرک دیپلم خود را دریافت نموده باشند (داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای مقطع کاردانی پیوسته الزامی نیست.
نحوه ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد
 
·        برای انجام ثبت نام ابتدا می بایست دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد را دانلود نموده و به طور دقیق مطالعه کنید تا در جریان تمام مراحل و جزئیات ثبت نام قرار بگیرید.
·        در مرحله دوم وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شده و کارت اعتباری مقطع تحصیلی مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.
·        پس از خرید کارت اعتباری و دریافت شماره سریال کارت اعتباری ، از منوی اصلی لینک فعال شده مقطع مورد نظر خود را (کاردانی پیوسته یا کاردانی ناپیوسته) انتخاب نموده و جهت پایان فرآیند ثبت نام ، کاربرگ مربوطه خود را تکمیل کنید.
·        در پایان کد رشته محل های مورد نظر خود را در فیلدهای مربوطه درج کنید.
·        جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و تاریخ ثبت نام دانشگاه آزاد ترم بهمن 99  از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید
·        9099072952 تماس از سراسر کشور
·        9092305587 ( استان تهران)
·        پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
 
رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 99
طبق روال هر ساله شاهد پذیرش داوطلبان در دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی به دو طریق ثبت نام با آزمون (شرکت در کنکور سراسری ) و بدون آزمون هستیم.داوطلبان در 2 نوبت مهر و بهمن ماه به صورت دقیق تر،ورودی های مهر ماه می بایست در اواخر مرداد ماه و ورودی های بهمن ماه می بایست در آذر ماه نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.برای ثبت نام اولیه دانشگاه بدون کنکور نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه نخواهد بود.نحوه  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به این صورت است که متقاضیان  می توانند برای انجام ثبت نام به صورت اینترنتی به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایند و پس از تکمیل ثبت نام از دریافت رسید مربوط به ثبت نام خود غافل نشوید تا در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با دارا بودن دیگر  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به صورت حضوری جهت تکمیل ثبت نام نهایی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایید.ضمن اینکه به این نکته توجه داشته باشید که  اولین رشته انتخابی شما (درصورت داشتن ظرفیت رشته موردنظر ) به منزله قبولی در همان رشته خواهد بود.
خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با زمان  ثبت نام بدون کنکور آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را در مورد زمان  ثبت نام و شرایط ثبت نام ارائه دهیم تا پایخگوی سوالات شما عزیزان باشیم. داوطلبین عزیز توجه داشته باشید که ثبت نام به صورا الکترونیکی است و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند پس زمان ثبت ام را از دست ندهید.
منبع : زمان ثبت نام دانشگاه آزاد
 
پاسخ


پیام‌های این موضوع
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد - توسط edumoshaver - 02-12-2019, 03:55 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته دانشگاه آزاد edumoshaver 0 79 12-12-2019, 03:51 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  رشته های بدون کنکور تجربی دانشگاه آزاد edumoshaver 0 67 12-12-2019, 03:43 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد edumoshaver 0 37 12-12-2019, 03:42 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  هزینه انصراف از تحصیل دانشگاه آزاد edumoshaver 0 6 12-12-2019, 03:41 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  جدول همترازی دانشگاه آزاد edumoshaver 0 6 12-12-2019, 03:38 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 1400 – 99 edumoshaver 0 6 12-12-2019, 03:36 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  سایت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 99 edumoshaver 0 6 12-12-2019, 03:32 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن edumoshaver 0 7 12-12-2019, 03:30 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 1400 – 99 edumoshaver 0 30 11-12-2019, 01:16 PM
آخرین ارسال: edumoshaver
  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد edumoshaver 0 8 11-12-2019, 01:14 PM
آخرین ارسال: edumoshaver

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان