توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلایل عمومی ریجکت ویزای کانادا چیست؟
#1
دلایل عمومی ریجکت ویزای کانادا می تواند شامل موارد ذیل باشد:

نداشتن تراول هیستوری کانادا مناسب می تواند یکی از دلایل ریجکتی ویزای کانادا باشد. تراول هیستوری به معنی سابقه سفر به کشورهای شینگن و غیر شینگن می باشد. سابقه سفر مناسب در اثبات توریست بودن و به اصطلاح “اهل سفر” بودن متقاضی جهت متقاعد کردن افسر ویزا به بازگشت متقاضی به کشور خود بسیار مأثر می باشد. کشورها از لحاظ درجه اهمیت در سابقه سفر با یکدیگر متفاوت می باشند. متقاضیان اخذ ویزای کانادا می توانند جهت مشاوره در خصوص انتخاب کشورهای مناسب به منظور تقویت تراول هیستوری کانادا با کارشناسان آژانس سبزینه تماس حاصل فرمایند.

نداشتن شرایط لازم برای ویزای کانادا می تواند یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزای توریستی کانادا باشد. چنانچه متقاضی مجرد و سن وی زیر 30 سال باشد، و همچنین مدارک وی ناقص باشد، احتمال ویزا شدن کانادا کاهش می یابد. البته این مطلب به این معنی نمی باشد که هر فرد مجرد و زیر 30 سال لزوماً با ریجکتی ویزا کانادا روبرو خواهد شد، بلکه اگر مدارک وی تکمیل باشد درصد شانس ویزای کانادا نیز افزایش می یابد.

نداشتن مدارک شغلی لازم برای ویزای کانادا می تواند یکی دیگر از دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا باشد. مدارک شغلی لازم برای کارمندان می تواند شامل گواهی اشتغال به کار، لیست بیمه، فیش حقوقی، حکم کارگزینی و … باشد. مدارک شغلی برای کارفرمایان می تواند شامل پروانه کسب، آگهی تأسیس، آخرین تغییرات، لیست بیمه کارکنان، فیش حقوقی کارکنان، مالیات پرداخت شده، نامه تمکن، گردش حساب و … باشد. مدارک شغلی برای گروه های صنفی دیگر مانند تاجران، وکلا، پزشکان، بازنشستگان و … متفاوت می باشد. جهت مطالعه مدارک لازم برای ویزای کانادا روی لینک مورد نظر کلیک نمائید.

نداشتن مدارک مالی لازم برای ویزای کانادا می تواند یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزای کانادا باشد. مدارک مالی قوی برای ویزای کانادا نشان دهنده توانایی مالی برای تأمین هزینه های سفر می باشد، و افسر ویزا را متقاعد می سازد که متقاضی قصد سفر دارد، و پس از آن به کشور خود باز می گردد.

سند ملکی برای ویزای کانادا یکی از مدارک مأثر در ویزای شدن کانادا می باشد. افسر ویزا از سند ملک اینگونه برداشت می کند که متقاضی وابستگی هایی جهت بازگشت به کشور خود دارد، و قصد ماندن در کشور کانادا ندارد.

سند ماشین برای سفارت کانادا نیز می تواند در اثبات بازگشت مسافر به کشور خود به دلیل وابستگی ها در ایران (مانند وابستگی به خودرو، ملک، همسر یا فرزند در ایران) مأثر باشد. البته موارد اعلام شده به این معنی نمی باشد که این نداشتن این مدارک لزوماً منجر به ریجکتی ویزا کانادا می شود، بلکه داشتن این گونه مدارک به درصد شانس ویزا شدن کانادا کمک شایانی می نماید.

نداشتن برنامه سفر برای ویزای کانادا می تواند یکی از دلایل ریجکتی ویزای کانادا باشد. یک itinerary یا برنامه سفر برای سفارت کانادا که برای افسر ویزا قابل هضم و متقاعد کننده باشد، می تواند در اثبات توریست بودن متقاضی و بازگشت وی به کشور خود مأثر باشد. بنابراین بایستی یک برنامه سفر برای ارائه به سفارت که در آن اطلاعات پرواز (شامل نام ایرلاین، شماره پرواز و ساعات پرواز)، اطلاعات مربوط به شهر های مورد بازدید و محل اقامت (شامل نام و درجه هتل) و ساعات ورود و خروج به هر شهر و هر هتل ذکر شده باشد تنظیم نمود. کارشناسان مجرب آژانس سبزینه با تنظیم و ارائه برنامه سفر طبق استانداردهای سفارت کانادا درصد شانس اخذ ویزا کانادا را افزایش می دهند.

ارائه بیمه مسافرتی، رزرو هتل و رزرو بلیط هواپیما به صورت تقلبی یا fake قطعاً منجر به ریجک شدن ویزا کانادا خواهد شد. سبزینه با دارا بودن کارت اعتباری بین مللی قادر به رزرو هتل، و با دسترسی مستقیم به پلتفرم آمادئوس قادر به تهیه رزرو بلیط هواپیما می باشد. متقاضیان می توانند جهت تهیه بیمه مسافرتی آنلاین از طریق سایت سبزینه اقدام نمایند.

ارسال اشتباه مدارک بانکی به سفارت کانادا می تواند یکی از دلایل رد شدن ویزا کانادا باشد. به عنوان مثال چنانچه در ارسال 60 صفحه از پرینت تراکنش های بانکی 2 صفحه جا مانده باشد، افسر ویزا به قسمت حذف شده مشکوک شده، و احتمال دارد ویزای کانادا را ریجکت کند. اشتباه در پر کردن فرم درخواست ویزای کانادا نیز می تواند یکی از علت های رد شدن ویزا کانادا باشد. جهت حصول اطمینان از طی شدن مراحل حساس اخذ ویزا کانادا به درستی و با دقت توصیه می شود تمامی این مراحل به کارشناسان مجرب سبزینه سپرده شود.

نداشتن تمکن مالی لازم برای سفارت کانادا می تواند یکی از علت های ریجکتی ویزای کانادا باشد. با توجه به شرایط کنونی (شهریور 98) میزان تمکن مالی برای ویزای کانادا 150 میلیون تومان یا بالاتر می باشد. تمکن مالی از بانک به معنی مانده حساب فرد در حساب بانکی می باشد.

عدم ارائه بیمه تأمین اجتماعی برای سفارت کانادا (در صورت کارمند بودن) یا بیمه خویش فرما (در صورت کارفرما بودن) می تواند یکی از علت های ریجکت شدن ویزای کانادا باشد. چنانچه متقاضی کارمند یا کارفرما نیست، بسته به شرایط اجتماعی وی ارائه مدارک مربوطه به سفارت کانادا الزامی است. متقاضیان اخذ ویزای کانادا می توانند جهت آگاهی از مدارک لازم مختص هر فرد با کارشناسان آژانس مسافرتی سبزینه تماس حاصل فرمایند، یا بر لینک مدارک لازم برای ویزای کانادا کلیک نمایند.

نداشتن family ties یا پیوندهای خانوادگی در ایران، و بالعکس پیوندهای خانوادگی قوی در کانادا افسر ویزا را مشکوک به عدم بازگشت متقاضی به کشور خود می کند. این پیوندها به معنی وابستگی متقاضی به خانواده اش می باشد. دعوتنامه از خانواده در کانادا بایستی به اصطلاح قوی باشد. به این معنی که مدارک شغلی و مالی شخص دعوت کننده بایستی مناسب و سطح بالا باشد، که افسر ویزا را متقاعد به توانایی مالی دعوت کننده جهت تأمین هزینه های دعوت شونده می سازد.
افسر ویزا و کنسولگر با دارا بودن یک برگه چک لیست، حین بررسی مدارک متقاضی، 12 مورد را بررسی کرده و در صورت واجد شرایط نبودن متقاضی گزینه های مربوط به علل ریجکتی ویزای کانادا را تیک می زنند. چنانچه یکی از این موارد تیک نخورد به معنی ریجکت ویزای کانادا می باشد. خبر ریجکتی ویزای کانادا به صورت ایمیل ابلاغ می گردد، و چنانچه دلیل ریجکتی ویزای کانادا به آن ایمیل ضمیمه نشده باشد، بایستی نسبت به درخواست برگه دلیل ریجکتی ویزای کانادا اقدام نمود.

https://sabzineh.ir/%D8%B1%DB%8C%D8%AC%D...%AF%D8%A7/

https://sabzineh.ir/visa/%d9%88%db%8c%d8...%af%d8%a7/
پاسخ


پیام‌های این موضوع
دلایل عمومی ریجکت ویزای کانادا چیست؟ - توسط sabzineh - 07-10-2019, 01:16 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دلایل تأخیر پرو خارجی و داخلی mehrnosh111 0 3 دیروز, 04:36 PM
آخرین ارسال: mehrnosh111
  خرید بلیط هواپیما کامب یا پرو Open Jaw چیست؟ mehrnosh111 0 3 دیروز, 04:32 PM
آخرین ارسال: mehrnosh111
  مروری اجمالی بر تنوع و گوناگونی در کانادا mehrnosh111 0 21 08-07-2019, 02:59 PM
آخرین ارسال: mehrnosh111
  ویزای توریستی کانادا sami98 0 100 05-05-2019, 07:50 PM
آخرین ارسال: sami98
  ویزای توریستی کانادا sami98 0 91 01-05-2019, 08:42 PM
آخرین ارسال: sami98
  کوچ سرفینگ چیست؟ alirezamohammadi 0 53 22-04-2019, 11:33 AM
آخرین ارسال: alirezamohammadi
  ویزای توریستی کانادا sami98 0 75 09-04-2019, 11:01 PM
آخرین ارسال: sami98
  ویزای کانادا sami98 0 162 26-03-2019, 04:35 PM
آخرین ارسال: sami98
  ویزای کانادا sami98 0 83 19-02-2019, 09:43 PM
آخرین ارسال: sami98
  ویزای کانادا sami98 0 141 15-02-2019, 05:30 PM
آخرین ارسال: sami98

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان