توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویزای مولتی شینگن
#1
به طور کلی اگر بخواهیم اخذ ویزای شینگن را بر مبنای تعداد دفعاتی که افراد می توانند وارد منطقه شینگن شوند طبقه بندی کنیم در سه دسته کلی زیر قرار می گیرد :
 
ویزای سینگل یا یک بار ورود
ویزای دوبار ورود
ویزای پند بار ورود یا مولتیپل 
بنابراین می توان گفت شما با اخذ ویزای شینگن مولتیپل می توانید تنها یکبار برای ویزا اقدام کنید ولی با همان ویزا چندین بار به منطقه شینگن سفر کنید . ویزای شینگن مولتیپل از نوع ویزای C  یا ویزای شینگن کوتاه مدت است.

مدت اعتبار ویزای شینگن مولتیپل

اعتبارویزای شینگن نوع C  یا کوتاه مدت ( سینگل و دوبار ورود ) به مدت 90 روز ظرف مدت 6 ماه است. اما اعتبار ویزای مولتی بیشتر از این زمان بوه و شما می توانید این ویزا را به مدت 1 تا 4 سال با اعتبار دریافت و می توانید بعد از ورود به حوزه شینگن ، به تعداد چندین بار از حوزه شینگن خارج شده و دوباره به این محدوده سفر کنید.

نکته ای که در این رابطه باید به خاطر داشته باشید این است که اولین مقصد شما بعد از دریافت ویزای شینگن مولتیپل همان کشور صادر کننده است. این محدودیت تنها برای اولین بار وجود دارد و بعد از ازولین ورودتان به محدوده شینگن شما می توانید بدون محدودیت به سایر کشورهای شینگن سفر کنید.


ویزای مولتی شینگن

 
مزایای ویزای شینگن مولتی

اولین مزیت مهم دریافت این ویزا این که شما تنها یکبار اقدامات اولیه برای اخذ ویزا از قبیل فرم در خواست ویزا و تکمیل مدارک و تحویل به سفارتخانه را انجام می دهید و برای سفرهای بعدی شما نیازی ندارید که این مراحل را انجام دهید.
دوم آنکه اگر قصد شما از سفر به اروپا اقامت و یا تحصیل در اروپا  باشد و شما نیاز داشته باشید تا مقدمات آن را فراهم کنید دغدغه ای برای خروج از کشور مقصد و بازگشت دوباره به آن را ندارید. می توانید با خیال راحت مقدمات اقامت خود را فراهم کنید.

همچنین در صورت داشتن این ویزا می توانید به سایر کشور های عضو شینگن بدون محدودیت سفر کنید.
نکته دیگر این است که با دریافت ویزای شینگن مولتی مدت اعتبار گذرنامه یا پاسپور شما نیز بیشتر می شود.
اخذ ویزای مولتی شینگن اعتبار پاسپورت شما را تا حد زیادی بالا برده و برای اخذ ویزای سایر کشور ها برای مثال یک فاکتورمهم شناخته می شود.


ویزای مولتی شینگن

 مدارک لازم برای درخواست ویزای مولتی شینگن

برای دریافت ویزای شینگن مولتی شما باید علاوه بر مدارک ویزای شینگن برخی مدارک  دیگر را نیز ارائه دهید.مدارک ویزای شینگن شامل موارد زیر است :
تکمیل فرم درخواست ویزا
2 قطعه عکس
ارئه پاسپورت معتبر
ارائه کارت ملی و اسناد هویتی
ارائه تمکن مالی
ارائه بلیت رفت و برگشت
 برگه رزرو محل اقامت در کشور مقصد
بیمه مسافرتی
علاوه بر موارد فوق می باید ثابت کنید که برای چندین سفر به حوزه شینگن دلیل موجهی دارید به همین دلیل ارائه دعوت نامه ( برای مثال کاری ) که نشان دهد شما برای چندین بار لازم است به اروپا سفر کنید برای دریافت ویزای مولتی بسیار موثر است.
همچنین در صورتی که قبلا ویزای شینگن دریافت کرده باشید و مدت زیادی از آن سپری نشده باشد نیز بسیار حائز اهمیت است.

 
مشاهده فرم درخواست ویزای شینگن


دو نکته را درتکمیل فرم ویزای شینگن باید درنظر داشته باشید

در بند 24 فرم ویزای شینگن شما نوع درخواست ویزا را بر اساس تعداد ورود به منطقه شینگن تعین می کنید . بنابراین به جای single , two باید گزینه multiple entries را انتخاب کنید

[عکس: %D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C%20%D8%B4%...%DB%8C.png]


در بند 25 فرم درخواست ویزای شینگن شما تعیین می کنید که در مدت اعتبار ویزا چند روز در کشور مقصد اقامت خواهید داشت.این مدت اقامت به شرایط شما بستگی دارد. برای مثال ممکن است شما نیاز داشته باشید در طول 6 ماه اعتبار ویزا تنها 35 روز در آن کشور اقامت داشته باشید . ای تعداد روز را در این بند از فرم بنویسید

[عکس: %D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C%20%D8%B4%...DB%8C2.png]
پاسخ


پیام‌های این موضوع
ویزای مولتی شینگن - توسط isna - 13-08-2019, 11:32 AM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویزای توریستی کانادا sami98 0 466 07-04-2019, 05:22 PM
آخرین ارسال: sami98
  ویزای توریستی کانادا sami98 0 467 28-01-2019, 02:47 PM
آخرین ارسال: sami98
  ویزای کانادا sami98 0 315 20-01-2019, 04:17 PM
آخرین ارسال: sami98
  ویزای کانادا mehrnosh111 0 114 16-01-2019, 12:49 PM
آخرین ارسال: mehrnosh111

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان