توضیح لینک توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد
#1

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647

تماس از استان تهران 9092305579


ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد لغایت 25 آذر ماه ادامه خواهد داشت.
هرساله تعداد زیادی از فارغ التحصیلان کارشناسی با هدف ورود به مقاطع بالاتر و بالا بردن سطح علمی خود ، علاقه مند به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد هستند. این مقطع ، دوره ای از آموزش عالی محسوب می شود که به صورت پیوسته و ناپیوسته در دانشگاه ها ارائه می گردد. داوطلبان می توانند با استناد بر شرایط و علاقه شخصی در یکی از رشته های مرتبط با گروه انتخابی خود به تحصیل بپردازند. اولین مرحله برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد طی کردن فرایند ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می باشد که زمان آن هرساله توسط سازمان سنجش اعلام می گردد و داوطلبان این مقطع از تحصیل با وارد شدن به آدرس الکترونیکی sanjesh.org می توانند تمام اطلاعات لازم جهت ثبت نام را دریافت کنند. زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد با توجه به گزارش سازمان سنجش روز جمعه 16 آذر ماهبرگزار می گردد و لغایت 25 آذر ماه ادامه خواهد داشت. همچنین سازمان سنجش زمانی را مختص داوطلبانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد نشده اند و یا در زمان ثبت نام اولیه بعضی از اطلاعات ثبت نامی خود را به اشتباه وارد کرده اند اختصاص داده است و داوطلبان میتوانند نسبت به تکمیل و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد در اسفند ماهخواهد بود اما روز دقیق آن توسط سازمان سنجش در حال حاظر اعلام نشده است.  

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98
متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد 98 می توانند با در اختیار داشتن دفترچه ثبت نام ، قوانین مربوط به شرایط عمومی ، اختصاصی و علمی این آزمون ثبت نام خود را انجام دهند. با توجه به این که ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با کنکورسراسری کارشناسی ارشد ادغام شده و دفترچه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد منتشر نخواهد شد ، بنابراین داوطلبان دانشگاه آزاد نیز ملزم به رعایت شرایط و قوانین کنکور سراسری کارشناسی ارشد می باشند.
شرایط عمومی
[list=1]

[*]اعتقاد به دین اسلام یا یکی ادیان مورد تایید قانون اساسی جهموری اسلامی ایران

[*]نداشتن خصومت و یا دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران

[*]عدم فساد اخلاقی

[*]انجام واجبات و پرهیز از محرمات

[*]عدم ارتکاب به اعمال خلاف قوانین شغلی و تحصیلی در مدت زمان تحصیل و یا اشتغال

[*]نداشتن سابقه عضویت در گروه های ضد انقلابی
[/list]
شرایط اختصاصی 
[list=1]

[*] داوطلبان مقاطع آموزش عالی در صورتی که یک بار از امکانات دولتی استفاه کرده ، زمانی برای بار دوم در دوره روزانه پذیرش می شوند که شهریه معادل دوره شبانه را پرداخت کنند.

[*]فارغ التحصیلان و متقاضیان رشته های گروه پزشکی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 را دارند باید عدم تعهد به خدمت آن ها ثابت گردد.

[*]داوطلبان رشته های دبیری باید از سوی وزارت آموزش و پرورش موافقت نامه کتبی مبنی بر ادامه تحصیل دریافت کنند.

[*]فارغ التحصیلانی که قصد شرکت در آزمون ارشد 98 را دارند ، در صورتی که معدل آن ها کمتر از 12 باشد ، مجاز به ثبت نام در کنکور 98 نخواهند بود.

[*]داوطلبان توجه داشته باشند که از نظر مقررات نظام وظیفه ، منعی برای شرکت نداشته باشند.

[*]پذیرفته شدگان دوره های غیر روزانه در ارشد 97 در صورت انصراف تا پایان مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 می توانند در کنکور کارشناسی شرکت کنند.

[*]پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد 97 مجاز به شرکت در آزمون ارشد 98 حتی در صورت انصراف قطعی نخواهند بود.

[*]داشتن مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد و یا همچنین اشتغال به تحصیل در سال آخر مقطع کارشناسی در صورتی که این مدارک مذکور مورد تائیید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم ، درمان و آموزش پزشکی ، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت باشند.

[*]پذیرفته شدگان شاغل در وزارتخانه ها ، سازمان ها و نهاد های دولتی ، با توجه به تعهدات آموزش رایگان باید برابر طول مدت تحصیل دوره کارشناسی ارشد ، باید در موقع ثبت نام به وزارتخانه ، سازمان و یا نهاد دولتی مربوط تعهد خدمت بسپارند.
[/list]
شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد


نحوه ثبت نام برای تمام داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد در دوره های روزانه و غیر روزانه نیز به صورت اینترنتی و از طریق سازمان سنجش خواهد بود. متقاضیان ملزم به تهیه مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در زمان مقرر شده می باشند که این مدارک شامل یک قطعه عکس جدید 3 در 4 اسکن شده ، مدارک شناسایی و تحصیلی ، دریافت و نگهداری سریال کارت اعتباری و در نهایتفرم مخصوص معدل دانشچویان سال آخر کارشناسی می باشد. هر داوطلب مجاز به انتخاب و شرکت در یک کد رشته امتحانی اصلی و شناورمی باشد که هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 و شرکت در کد رشته امتحانی اصلی و شناور به صورت جداگانه است. هم چنین داوطلبان متقاضی در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی ملزم به تهیه کارت اعتباری جداگانه می باشند. لازم به ذکر است داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، نیازی به خرید کارت اعتباری جداگانه ندارند و با شرکت در کنکور سراسری ارشد ، مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه های آزاد نیز می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647

تماس از استان تهران 9092305579


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخ


پیام‌های این موضوع
شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد - توسط iranmoshavere - 15-12-2018, 02:06 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شرایط قانونی سرمایه گذاری در اسپانیا :فروش املاک و مستغلات estatesahelaftab 2 845 16-05-2019, 12:34 PM
آخرین ارسال: vesperas
  شرایط قانونی سرمایه گذاری در: اسپانیا estatesahelaftab 1 405 16-05-2019, 11:26 AM
آخرین ارسال: vesperas
  شرایط قانونی سرمایه گذاری در اسپانیا: عنوان املاک و مستغلات estatesahelaftab 1 370 16-05-2019, 10:16 AM
آخرین ارسال: vesperas
  شرایط قانونی سرمایه گذاری در اسپانیا estatesahelaftab 1 408 16-05-2019, 08:29 AM
آخرین ارسال: vesperas
  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 iranmoshavere 0 234 15-12-2018, 02:02 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 iranmoshavere 0 235 15-12-2018, 01:52 PM
آخرین ارسال: iranmoshavere

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان