توضیح لینک f/"> توضیح لینک
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
#1
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2018/09/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87.jpg[/img]مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


 
بسیاری از فارغ التحصیلان مقطع  کاردانی و بالاتر که قصد دارند در دستگاه های اجرایی کشور (آموزش و پرورش، سازمان شیلات، وزارت راه و شهر سازی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان اوقاف و امورخیریه) استخدام شوند اطلاعی از شرایط و ضوابط استخدام در این نهاد ها ندارند. در ادامه این مطلب قصد داریم اطلاعاتی درباره  ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اختیارتان قرار دهیم. برای اطلاع بیشتر در خصوص سایر نهاد های استخدامی با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش  هرساله نیمه دوم تیرماه می باشد و تمام داوطلبانی که در  زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش  ( تاریخ  2/23 الی 2/31 ) ثبت نام اینترنتی خود را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام داده اند، می توانند در این آزمون حضور یابند. چند روز قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه در سایت sanjesh.org  قرار داده می شود که باید در زمان حضور در  آزمون این کارت را به همراه داشته باشید. 

 

مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های متمرکز اجرایی، اسامی چند برابر ظرفیت در تاریخ  6/22  برای مصاحبه دعوت می شوند. شرط لازم برای دعوت به مصاحبه کسب حد نصاب لازم در آزمون استخدامی است و آن دسته از شرکت کنندگان آزمون که برای مصاحبه دعوت نشده اند، به معنای عدم پذیرش آن ها می باشد هم چنین دعوت شدن به مصاحبه به معنای پذیرش قطعی نیست  در واقع به دست آوردن نمره قبولی در آزمون استخدامی شرط لازم برای پذیرش نمی باشد و باید نمره قبولی در مصاحبه را نیز به دست آورد. برای پذیرش در آزمون استخدامی آموزش پرورش 70 درصد نمره آزمون و 30 درصد نمره مصاحبه تاثیرگذار است که مجموع نمرات این دو مرحله تعیین کننده وضعیت قبولی داوطلب می باشد. دعوت شدگان به مصاحبه باید با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان خود از زمان و مکان دقیق برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش و  همچنین مدارک لازم، اطلاع یابند و چنانچه دعوت شدگان، برای انجام مراحل مصاحبه در تاریخ تعیین شده حضور نیابند به معنای انصراف قطعی آنها تلقی می شود و پس از گذشتن تاریخ تعیین شده حق اعتراض ندارند. بررسی صلاحیت داوطلبانی که برای مصاحبه دعوت شده اند از 25 / 6 تا 7/25 می باشد و اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان 28 مهرماه است.
مدارک لازم برای دعوت شدگان به مصاحبه آزمون استخدامی 
[list]

[*]فرم اطلات فردی (دعوت شدگان به مصاحبه موظف هستند که فرم اطلاعات فردی را از پرتال دبیرخانه هیات مرکزی گزینش  دریافت ننمایند و سپس نسبت به تکمیل اطلاعات فردی و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام کنند.)

[*]2 قطعه عکس پرسنلی

[*]کپی از کلیه صفحات شناسنامه به همرا اصل آن

[*]کپی کارت ملی به همراه اصل آن
[/list]
همه مدارک فوق را باید در زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به همراه داشت.
مراحل بعد از مصاحبه آزمون استخدامی
پس از اعلام نتایج نهایی و مشخص شدن داوطلبان پذیرفته شده، محل برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی توسط دانشگاه هایی که برگراز کننده این دوره ها هستند مشخص می شود و پذیرفته شدگان 1 هفته پس از اعلام نتایج نهایی موظف هستند که در محل تعیین شده ثبت نام نمایند و در دوره های پودمانی مهارت آموزی که زیر نظر دانشگاه فرهنگیان می باشد حضور یابند. پس از گذراندن دوره مهارت آموزی از سوی دانشگاه مجری این دوره، آزمون جامع برگزار می شود که برای استخدام شدن در آموزش و پرورش، موفقیت در این آزمون الزامی می باشد.
مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
[list]

[*]بخشی از هزینه خدمات آموزشی و رفاهی دوره مهات آموزی بر عهده داوطلب می باشد.

[*]اگر پذیرفته شدگان در مصاحبه، در طی برگزاری دوره مهارت آموزی انصراف دهند، به تشخیص وزرات آموزش پرورش ملزم به پرداخت هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره می باشد.

[*]دانشگاه برگزار کننده دوره مهارت آموزی هیچ مسئولیتی در قبال خوابگاه و تغذیه مهارت آموزان ندارد و در صورت وجود امکانات برای ارائه خدمات، فقط با دریافت هزینه امکان پذیر می باشد.

[*]دوره مهارت آموزی شامل مجموعه ای از دروس تخصصی، تربیتی و کارورزی است که متناسب با نوع رشته پذیرفته شده، برای مهارت آموزان اجرا می شود.

[*]قبوا شدگان نهایی رشته دبیری _ آموزگاری باید با مراجعه به سایت دانشگاه فرهنگیان از شرایط و ضوابط ثبت نام در دوره های کارآموزی اطلاع یابند.

[*]گذراندن دوره مهارت آموزی شرط لازم برای استخدام در آموزش و پرورش است و جز سنوات خدمتی محسوب نمی شود.

[*]پذیرفته شدگان نهایی این آزمون باید قبل از ثبت نام در دوره مهارت آموزی، تعهد کتبی خود را مبنی بر 10 سال تعهد خدمت در محلی که آموزش و پرورش تعیین می کند، ارائه دهند.

[*]عدم ثبت نام داوطلب در دوره مهارت آموزی به منزله انصراف می باشد و در این خصوص حق اعتراض ندارد.
[/list]
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش  با مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس بگیرید.
 
[img=600x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2017/06/arshad1.gif[/img]

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
پاسخ


پیام‌های این موضوع
مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش - توسط iranmoshavere - 03-12-2018, 11:16 AM

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین iranmoshavere 0 8 17-03-2019, 09:30 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  تاثیر سهمیه شاهد ، جانبازی ، شهری و روستایی در آزمون مدارس نمونه دولتی iranmoshavere 0 210 05-02-2019, 10:53 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت iranmoshavere 0 37 03-12-2018, 11:14 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  منابع آزمون دکتری رشته مطالعات زنان iranmoshavere 0 36 03-12-2018, 11:06 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  منابع آزمون دکتری رشته مدرسی معارف اسلامی iranmoshavere 0 27 03-12-2018, 11:03 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere
  اعلام نتایج آزمون وکالت 97 iranmoshavere 0 30 03-12-2018, 11:00 AM
آخرین ارسال: iranmoshavere

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان