تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum
لوازم جانبی شگفت انگیزی که برای مسافرت لازم دارید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum (http://forum.kishtech.ir)
+-- انجمن: پردیس فناوری کیش (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: گردشگری (ایران و جهان) (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=135)
+--- موضوع: لوازم جانبی شگفت انگیزی که برای مسافرت لازم دارید (/showthread.php?tid=44565)

لوازم جانبی شگفت انگیزی که برای مسافرت لازم دارید - fardinamiri - 01-09-2020

[font=Vazir]لوازم سفر فوق العاده مفید و اقلام برتر مسافرتی که برای سفر هوشمند باید در لیست بسته بندی خود داشته باشید کدام اند؟!

اگر اهل یک سبک زندگی کوچ نشینی هستید یا به طور طولانی مدت سفر می کنید، در اینجا لیستی از تجهیزات مسافرتی دیجیتال عشایر و تجهیزات سفر آورده شده است. اما اگر مسافر فصلی هستید، لوازم بعدی سفر به شما کمک می کند.

در واقع مهم نیست که شما از راه دور کار می کنید و سفر طولانی مدت سبک زندگی شماست یا سفرهای کوتاه مدت کاری می روید و یا دروازه های کوتاه آخر هفته را ترجیح می دهید تا در اوقات فراغت باتری خود را دوباره شارژ کنید اما شاید می خواهید برای تعطیلات خود؛ مقصد های عجیب و غریب دور را انتخاب کنید! آنچه در اینجا مهم است سفر است.

[تصویر:  named.jpg]

در اینجا اقلام مسافرتی و بهترین وسایل سفر، لوازم برتر مسافرتی (لوازم ضروری سفر و بهترین لوازم سفر، بلکه لوازم جانبی جالب سفر و لوازم سفر بی نظیر) و اسباب سفر (اسباب سفر سفارشی و بهترین اسباب سفر) که هر مسافری به آنها نیاز دارد، آورده شده است.

نگاهی به لیست من از بهترین چیزها برای سفر، تجهیزات عشایر دیجیتال مورد علاقه و بهترین تجهیزات سفر که هر مسافر باید داشته باشد… برای بسته بندی مانند یک مسافر حرفه ای.
این لیست لوازم سفر من است:
بیایید با لوازم ضروری سفر شروع کنیم.

دستمال های ضدعفونی کننده دست
یکی از اقلام ارزان و مفید سفر که می تواند در سلامتی شما هنگام مسافرت تفاوت زیادی ایجاد کند، دستمال ضد عفونی است. دستمال های ضدعفونی کننده دست یکی از موارد ضروری سفر و چیزهای کوچک مسافرتی است که تفاوت زیادی ایجاد می کند. پیش پا افتاده به نظر می رسد اما در واقع یکی از بهترین موارد مربوط به سلامتی در سفر است. مراقب سلامتی خود باشید ، همیشه!

حوله مسافرتی

حوله ای که سریع خشک می شود و حوله کم هزینه ای است که باید در سفر داشته باشید. هنگام مسافرت با حوله های بزرگ کرکی خود را اذیت نکنید. در عوض، یک حوله برای رفتن، یک حوله جاذب کوچک و یک حوله مسافرتی سریع خشک انتخاب کنید.

حوله میکروفیبر Rainleaf یک حوله مسافرتی سبک میکروفیبر است که شما به سادگی نیاز به داشتن آن را دارید. این یک حوله ساحلی میکروفیبر، یک حوله بدنسازی بسیار عالی میکروفیبر، یک حوله کمپینگ میکروفیبر شگفت انگیز و یک حوله کوله پشتی عالی میکروفایبر است. حوله مسافرتی کوچک و سریع خشک خود را به همراه داشته باشید!

بالش مسافرتی
بالش مسافرتی خوب برای مسافران ضروری است. روسری سفر Trtl با روسری و فوق العاده سبک یکی از اقلام ضروری سفر است.
این بالش مسافرتی ضروری در واقع یک بند بند یک طرفه است، قابل تنظیم برای گردن و سر شما است تا حداکثر راحتی را داشته باشد. و آنچه مهم است یک بالش مسافرتی فوق سبک است. اگر به دنبال یک بالش کوچک مسافرتی و بهترین بالش گردن مسافرتی برای پروازهای طولانی هستید، بالش مسافرتی پشتیبانی از گردن Trtl بهترین شرط شماست.

والت مسافرتی
یکی دیگر از موارد بسیار مفید سفر، کیف پول مسافرتی مسدود کننده RFID چند منظوره است. این کیف پول مسافرتی مسدود شده RFID سه برابر ، وسایل ضروری و ارزشمند سفر بین المللی شما را ایمن نگه می دارد و به خوبی سازماندهی می کند: گذرنامه و کارت شناسایی، کارت های اعتباری و نقدی شما.
اسناد و کارت های شخصی خود را ایمن نگه دارید و کیف پول مسافرتی مسدود کننده RFID خود را دریافت کنید.
[تصویر:  jqeZzpmEv87H.jpg]

کیف های مسافرتی
کیف های فضایی مسافرتی از بهترین محصولات مسافرتی هستند.
کیسه های فشاری رولینگ فضای چمدان یا کوله شما را ذخیره می کند. حتی بیشتر، کیف های مناسب مسافرتی لباس شما را محافظت و سازمان می دهند. بسته بندی وسایل خود را آسان کرده و به دنبال کیف های محافظ سفر باشید.

کیسه های بسته بندی سفر
صدای کیسه های فشاری رول را دوست ندارید، اما هنوز هم می خواهید لباس خود را محافظت و مرتب نگه دارید؟ در این صورت ، این مکعب های بسته بندی کننده سفر عالی ، جواب دعاهای شما هستند. مکعب های بسته بندی مسافرتی از جمله برترین لوازم جانبی سفر هستند!

کیف کفش مسافرتی
کیف های کفش ضد آب و شفاف برای سفر ، کفش های کثیف شما را از لباس تمیز جدا می کند. کیف کفش مسافرتی به ویژه بعد از سفرهای کوهنوردی هنگامی که باید کفش های پیاده روی کثیف خود را از بقیه لباس های خود جدا کنید بسیار مفید است.
یکی از آن لوازم سفر ارزان و ارزان و لوازم سفر بسیار مفید، درست است ؟!

کیسه لباسشویی مسافرتی
من استدلال می کنم ، کیسه های لباسشویی سفر از لوازم ضروری سفر هستند!
کیسه لباسشویی قابل شستشو در ماشین که آلودگی و بوی لباسشویی شما را از لباس تمیز دور نگه دارد ، ضروری است.
نیازی به گفتن نیست ، این کیف لباسشویی مسافرتی یک لوازم جانبی مسافرتی بسیار مفید است و یکی از بهترین لوازم جانبی کوله پشتی و لوازم چمدان است که شما به راحتی می توانید در سفرهای خود با خود حمل کنید.

کیت مسافرتی پاکسازی کفش
اگر ظاهر مرتب و آراسته ای را ترجیح می دهید و دوست دارید هنگام مسافرت کفش های خود را تمیز نگه دارید ، تهیه کیت مسافرتی تمیز کردن کفش Crep Protect Cure را در نظر بگیرید. این کیت کوچک در حین حرکت شامل یک برس ، یک پارچه میکروفیبر و یک محلول تمیز کننده Cure است و با جیر ، چرم ، بوم و نوبوک کار شگفت انگیزی را انجام می دهد. من مخصوصاً کیت را برای تمیز کردن کفش های کتانی سفید توصیه می کنم!

چادر
چادر کوچک فضای زیادی در کیف مسافرت شما ندارد اما شما را در برابر آفتاب و باران محافظت می کند. یکی از ضروریات سفر و یکی از لوازم جانبی مینی سفر بسیار مفید در صورت نیاز موافقت می کنید ؟!

کت بارانی
بعضی اوقات در هنگام سفر از روزهای بارانی به هیچ وجه نمی توان اجتناب کرد. به خصوص ، اگر تاریخ تعطیلات خود را ثابت کرده باشید. اگر چتر را دوست ندارید یا با یک باران بارانی احساس راحتی نمی کنید ، باید این کت باران فوق العاده سبک وزن باران کلمبیا را که بسیار مورد استقبال مسافران قرار می گیرد، در نظر بگیرید.

کیسه خواب
به دنبال لوازم سفر مفید و وسایل کوچک سفر هستید ؟! این آستر کیسه خواب Vumos به اندازه مشت و سبک به عنوان یکی از بهترین چرخ دنده های مسافرتی انتخاب شده است. مخصوصاً مورد علاقه علاقه مندان به فضای باز که از اردو زدن لذت می برند.

پتو مسافرتی
پتو مسافرتی اندازه جیبی در لیست دنده های عالی در فضای باز قرار می گیرد. شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است به یک پتو اضافی نیاز داشته باشید. و این پتوی کوچک اضافی یکی از آن اقلام مفید مسافرتی "خوب" است!

شال
پشمینا یکی از وسایل مورد علاقه مسافرتی و یکی از بهترین لوازم سفر برای خانمهاست. من آن را به عنوان شال و روسری می پوشم. هنگام بازديد از اماكن مقدس و هنگامي كه به يك لباس لباس احترام آميز نياز دارد، آغوش من را مي پوشاند. اما من از آن به عنوان یک پتو مسافرتی عملی نیز استفاده می کنم.
شال پشمینا بارها از من در برابر سرما ناشی از استفاده شدید از تهویه مطبوع در بسیاری از فرودگاه های بین المللی، در اتوبوس ها، قطارها و غیره محافظت کرده است. یکی از موارد مورد علاقه سفر من! pashmina زنان در بالای لیست موارد ضروری من برای سفر است !!
لطفا، pashmina را به لیست لوازم سفر مسافرتی مخصوص خانمها اضافه کنید. به من اعتماد کن، از من تشکر خواهی کرد.

جوراب های گردشگری
جوراب های فشرده سازی مسافرتی در لیست لوازم جانبی خوب مسافرتی قرار می گیرند زیرا یکی از موارد ضروری برای پروازهای طولانی برای جلوگیری از تورم پاها در پروازهای طولانی است.
جوراب های فشرده سازی مسافرتی از بهترین لوازم سفر برای پروازهای طولانی هستند!

شلوارهای گردشگری راحت و سبک وزن
شلوارهای سفارشی سبک ، سریع خشک و قابل تنظیم با کمر از ضروریات سفر برای سفرهای راحت هستند. شلوار دنباله دار زنانه کلمبیا حداکثر راحتی را برای خانم ها فراهم می کند ، در حالی که شلوار مردانه کلمبیا آزادی و سهولت حرکت به مردان هنگام سفر را فراهم می کند.

[/font]
[/color]
[font=Vazir]برای دیدن محتوای کامل این مقاله به لینک رو به رو بروید: لوازم و تجهیزات سفر[/font]