تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum
ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum (http://forum.kishtech.ir)
+-- انجمن: پردیس فناوری کیش (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: اخبار علمی و فناوری (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر (/showthread.php?tid=31653)ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر - iranmoshavere - 13-06-2019

[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/06/Student-Olympiad-Computer-exam.jpg[/img]ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر 98 – 99


نقل قول:برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

نقل قول:تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


از جمله المپیادهای دانش آموزی که هر ساله داوطلبان زیادی از پایه های دهم و یازدهم مایل به ثبت نام و شرکت در آن هستند ، می توان به المپیاد کامپیوتر اشاره کرد. ثبت نام این آزمون که رقابتی مهم برای دانش آموزان تلقی می شود ، معمولا در اواخر آذر ماه آغاز می شود و داوطلبانی که شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی را دارا می باشند می توانند نسبت به نام نویسی خود از طریق سامانه ثبت نام اقدام نمایند. می توان گفت که المپیاد کامپیوتر ، یکی از مفهومی ترین المپیادهای علمی دانش آموزی است که دانش آموزان زیادی علاقه مندند تا در آن شرکت کنند. 

 

ثبت نام المپیاد کامپیوتر از طریق سامانه ثبت نام المپیادهای دانش آموزی انجام می شود و از اواخر آذر ماه آغاز می گردد.
راهنمای ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر 98 – 99
المپیادهای علمی دانش آموزی ، توسط باشگاه دانش پژوهان جوان ، برای دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم برگزار می شوند و شامل چندین مرحله تا رسیدن به المپیاد جهانی می باشند. المپیاد کامپیوتر یکی از 9 رشته ی المپیادهای علمی دانش آموزی می باشد و دانش آموزان واجد شرایط که قصد دارند در این آزمون نام نویسی کنند ، می توانند در بازه زمانی مقرر مطابق دستورالعملی که در ادامه بیان می شود نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
زمان ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر 
نام نویسی المپیاد علمی کامپیوتر همانند ثبت نام المپیاد ریاضی 98 – 99 ، ثبت نام المپیاد فیزیک 98 – 99 و سایر رشته های المپیادهای علمی دانش آموزی ، معمولا از اواخر آذر ماه آغاز می شود و تا اوایل دی ماه ادامه خواهد داشت. باشگاه دانش پژوهان جوان معمولا برای ثبت نام افرادی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام در المپیاد علمی کامپیوتر در بازه زمانی مقرر نمی شوند ، مهلت مجددی را قرار می دهد و جاماندگان از ثبت نام المپیاد کامپیوتر نیز می توانند در بازه زمانی تعیین شده نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.
نحوه ثبت نام آزمون المپیاد علمی کامپیوتر
ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی به صورت اینترنتی و آنلاین و از طریق سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی انجام می گیرد. جهت نام نویسی در المپیاد کامپیوتر می بایست مطابق راهنمای زیر عمل کنید.
[list]

[*]پیش از آغاز نام نویسی بهتر است تا نسبت به دانلود دفترچه ثبت نام المپیاد دانش آموزی و مطالعه کامل آن اقدام کنید.

[*]به سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی به آدرس oly.medu.ir مراجعه نمایید.

[*]برای ورود به سامانه لازم است تا کدملی و رمز ورود همگام دانش آموز را وارد نمایید. (رمز ورود همگام برای هر دانش آموز به صورت جداگانه تعریف شده است و از مدرسه وی قابل دریافت می باشد.)

[*]پس از ورود به صفحه نام نویسی ، فرم ها و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نموده و عکس خود را در سامانه بارگذاری نمایید.

[*]در پایان و پس از ثبت نام موفقیت آمیز در سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی ، سامانه کد پیگیری را نمایش می دهد ، این کد را یادداشت نموده و تا پایان مراحل ثبت نام نزد خود نگه دارید.
[/list]

شرایط ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر 98 – 99
نام نویسی و شرکت در آزمون المپیاد علمی کامپیوتر مانند سایر آزمون ها شرایطی دارد. از شرایط ثبت نام در این آزمون می توان به موارد زیر اشاره نمود .
[list]

[*]دانش آموزان می بایست در پایه دهم یا یازدهم دوره دوم متوسطه مشغول به تحصیل باشند.

[*]داوطلبان نباید هیچ گونه وقفه در تحصیل یا ترک تحصیل در دوره دوم متوسطه داشته باشند.

[*]برگزیدگان المپیاد کامپیوتر ، در صورتی که شرایط لازم را دارا باشند ، می توانند از امتیازات و تسهیلات در نظر گرفته شده جهت ورود به دانشگاه استفاده کنند. شرط بهره مندی از این امتیاز آن است که رشته دیپلم داوطلبان با رشته ای که در المپیاد آن شرکت کرده اند (کامپیوتر) تناسب داشته باشد.
[/list]
ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر

[list]

[*]داوطلبان واجد شرایط می توانند علاوه بر شرکت در المپیاد علمی کامپیوتر ، در المپیاد سایر رشته ها نیز شرکت نمایند.

[*]دانش آموزان پایه دهم که موفق به کسب مدال نقره کشوری المپیاد کامپیوتر در دوره آموزشی تابستان 97 – 98 شده اند ، در صورتی که تمایل داشته باشند که مجددا در آزمون این المپیاد در پایه یازدهم ثبت نام نمایند ، با ارائه برگ خلاصه وضعیت و گواهی اشتغال به تحصیل که به تایید مدرسه و اداره کل آموزش و پرورش رسیده باشد ، می توانند بدون شرکت در مراحل اول و دوم آزمون ، در دوره آموزشی تابستان حضور پیدا کنند.

[*]از میان دانش آموزان پایه دهم ، افرادی که موفق به کسب مدال برنز در المپیاد علمی کامپیوتر در دوره قبل شده اند ، در صورتی که تمایل داشته باشند تا در المپیاد کامپیوتر سال جاری نیز شرکت کنند ، از امتیازی برخوردار نخواهند بود و می بایست همه مراحل را مانند سایر شرکت کنندگان از ابتدا بگذرانند.
[/list]

مدارک ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر 98 – 99
هر دانش آموزی پیش از آن که بخواهد نسبت به ثبت نام خود در المپیاد کامپیوتر اقدام کند ، بهتر است ابتدا مدارک ثبت نام المپیاد دانش آموزی را آماده نماید تا در هنگام نام نویسی در سامانه ثبت نام به مشکل برنخورد. مدارک مورد نیاز جهت نام نویسی در این آزمون شامل موارد زیر می باشد.
[list]

[*]اطلاعات کارت ملی و شناسنامه دانش آموز

[*]اسکن عکس داوطلب (عکس داوطلب می بایست با زمینه سفید و مربوط به سال جاری دانش آموز باشد.)

[*]هزینه ثبت نام ، جهت نام نویسی در سامانه ، لازم است تا هزینه مربوط به آن را وارد نمایید. مبلغ در نظر گرفته شده جهت نام نویسی المپیاد علمی کامپیوتر در سال 97 – 98 به مبلغ 25 هزار تومان بود که پیش بینی می شود این مبلغ برای سال 98 – 99 افزایش یابد.
[/list]
توجه داشته باشید پرداخت وجه ثبت نام به صورت اینترنتی و آنلاین و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب انجام می گیرد ، بنابراین داشتن رمز دوم برای پرداخت وجه الزامی می باشد.
همان طور که بیان شد ، دانش آموزان واجد شرایط می توانند علاوه بر شرکت در آزمون المپیاد کامپیوتر ، نسبت به ثبت نام المپیاد دانش آموزی در سایر رشته ها نیز اقدام کنند. نام نویسی تمامی رشته های المپیادهای علمی دانش آموزی از طریق سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی 98 – 99 انجام می گیرد.
متقاضیانی که در نام نویسی المپیاد کامپیوتر شرکت کرده اند ، می بایست علاوه بر داشتن یک برنامه ریزی جامع ، بلند و کوتاه مدت ، با آگاهی از منابع آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی 98 – 99 و مطالعه آن ها خود را تا زمان برگزاری المپیاد دانش آموزی 98 – 99 آماده کنند. شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت هر یک از موارد فوق می توانید روی لینک های آن ها کلیک نمایید.


نقل قول:برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

نقل قول:تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر