تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum
تست آرامش اعصاب و روان - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum (http://forum.kishtech.ir)
+-- انجمن: پردیس فناوری کیش (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: مجموعه مشاوره روانشناسی، تحصیلی و مددکاری (http://forum.kishtech.ir/forumdisplay.php?fid=110)
+--- موضوع: تست آرامش اعصاب و روان (/showthread.php?tid=25802)

تست آرامش اعصاب و روان - fatemehghazanfariyan - 22-09-2018

از آن دسته آدم هایی هستید که هر جا می روند باید یک بطری آب یخ هم همراه شان باشد تا مبادا دری به تخته بخورد و جوش بیاورند؟ شاید هم یک اقیانوس آرامش هستید و هیچ چیزی نمی تواند تنور خشم شما را داغ کند؟

اگر تا به حال به این مسئله فکر نکرده اید یا اخیرا دچار آدم های عصبانی شده اید که به زمین و زمان بد و بیراه می گویند و خودشان هم دقیقا نمی دانند چرا، بهتر است سوالات این آزمون را پاسخ دهید؛ چون شاید برای کنترل این همه عصبانیت و رسیدن به آرامش، به کمک حرفه ای نیاز داشته باشید.

تست آرامش اعصاب و روان
سوالات زیر به رفتارهایی که شما طی یک سال گذشته داشته اید، بازمی گردد. با استفاده از کلمات «درست» یا «نادرست» طوری به هر سوال پاسخ دهید که رفتار شما را در طول سال گذشته توصیف کند.

[list]
[*]من معمولا عصبانیتم را در خصوص هیچ کدام از مسائلی که ناراحتم می کند، بروز نمی دهم؛ اما وقتی عصبانی شوم، بهتر است طرف مواظب خودش باشد.
[*]هنوز هم وقتی به کارهای بدی که دیگران در گذشته در حقم انجام داده اند فکر می کنم، عصبانی می شوم.
[*]منتظر ماندن در صف یا منتظر ماندن برای افراد دیگر واقعا مرا اذیت می کند.
[*]من زود از کوره در می روم.
[*]اغلب با آدم هایی که صمیمیت بیشتری با من دارند، بیشتر بحث می کنم.
[*]بیشتر اوقات شب ها در تختخوابم دراز می کشم و به مسائلی که در طول روز ناراحتم کرده، فکر می کنم.
[*]وقتی کسی حرفی می زند یا کاری می کند که باعث ناراحتی ام می شود، اغلب همان زمان عکس العمل نشان نمی دهم اما بعدا زمان زیادی را صرف فکر کردن به جواب هایی که می توانستم و باید به او می دادم، می کنم.
[*]فراموش کردن کسی که به من بدی کرده، برایم خیلی سخت و مشکل است.
[*]وقتی دیگران آنطور که باید، رفتار نمی کنند یا وقتی طوری رفتار می کنند که گویی در مغزشان هیچ چیزی نیست، واقعا عصبانی می شوم.
[*]وقتی کنترل احساساتم را از دست می دهم، از خودم عصبانی می شوم.
[*]اگر مسئله ای واقعا ناراحتم کند، کمی بعد نوعی حالت بیماری به من دست می دهد؛ مثلا دچار سردرد یا دل درد می شوم یا معده ام مشکل پیدا می کند.
[*]افرادی که به آنها اعتماد کردم اغلب از من سوءاستفاده کرده و باعث شده اند احساس خشم کنم یا حس کنم به من خیانت شده است.
[*]وقتی اوضاع آنطور که دوست دارم پیش نمی رود، ناراحت و افسرده می شوم.
[*]برای عصبانی شدن آنقدر مصمم هستم که حتی نمی توانم لحظه ای این فکر را از ذهنم خارج کنم.
[*]بعضی اوقات آنقدر عصبانی بوده ام که حتی نمی توانم حرف هایی را که در آن لحظه زده ام یا کارهایی را که کرده ام به یاد بیاورم.
[*]پس از بحث و جدل کردن با کسی، از خودم بدم می آید.
[*]بعضی ها از عصبانیت و جوش آوردن من می ترسند.
[*]وقتی عصبانی می شوم اغلب حرف هایی از دهانم بیرون می آید که بعدا از گفتن شان پشیمان می شوم.
[*]به خاطر خلق و خویم در محل کار مشکل دارم.
[*]وقتی عصبانی، مضطرب یا ناراحت می شوم، اغلب خودم را با خوردن چیزی، استفاده از مشروبات الکلی یا مواد مخدر آرام می کنم.
[*]وقتی کسی ناراحتم می کند و آسیبی به من می رساند، دلم می خواهد تلافی کنم.
[*]بعضی اوقات به قدری عصبانی می شوم که ممکن است دست به خشونت فیزیکی بزنم، کسی را زیر کتک بگیرم یا اشیایی را بشکنم.
[*]بعضی اوقات آنقدر عصبانی می شوم که احساس می کنم می توانم کسی را بکشم.
[*]گاهی آنقدر احساس تنهایی و ناراحتی می کنم که به فکر خودکشی می افتم.
[*]من واقعا یک آدم عصبی هستم و می دانم که برای یاد گرفتن کنترل احساس و عصبانیتم به کمک گرفتن احتیاج دارم چون این مسئله تا همین حالا هم مشکلات زیادی برایم به وجود آورده است.
[/list] 

ارزیابی پاسخ ها....

ارزیابی پاسخ را میتوانید در سایتemadadkar.irدنبال کنید

RE: تست آرامش اعصاب و روان - wrynn - 01-07-2023

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтlactogenicfactorсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтselectivediffuser.ruсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт