تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: مشاوره ازدواج
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
کسانی که برای مشاوره انفرادی یا زوجی درخواست وقت ملاقات می کنند شجاع ترین افراد دنیا هستند!

زیرا قبل از آن درد، تلخی، اضطراب، شرم و دعوای زیادی وجود دارد و اغلب در آخرین لحظه قبل از طلاق به موعد مورد توافق می رسند.
مزمور شیرین
مشاور زوج و خانواده،
من یک واسطه رابطه هستم.

از سال 2010 به زنان و مردان کمک می کنم تا زندگی فردی و مشترک خود را تغییر دهند، روابط عاطفی، پویا، معنادار و ایمن داشته باشند. هر چیزی که با هم ساخته اید، برای آن جنگیده اید و روی آن کار کرده اید، نباید هدر برود، بلکه باید ارزش مشترک ایجاد کند.

من دانش، مهارت‌ها و روش‌هایی را ارائه می‌دهم که به شما کمک می‌کند موقعیت‌های زندگی را که اغلب در آن گرفتار می‌شوید، به‌راحتی، واضح و قابل درک ببینید و مدیریت کنید.

همینطور باشد
• تقلب،
• فاصله گذاری جنسی و عاطفی،
• تضادهای مدیریت پول،
• مشکلات ارتباطی،
• سرنوشت موروثی ما، عادات،
که با خود آورده ایم، که ناخودآگاه یا آگاهانه بر زندگی، روابط و زندگی خانوادگی ما تأثیر می گذارد.

در محیطی محتاطانه، پذیرنده و امن پذیرای شما هستم.

ما با هم یاد می گیریم، بیایید مسیری را طی کنیم که همه در آن پیشرفت و تغییر می کنیم. این یک فرآیند هیجان انگیز و جذاب است، نمی توان آن را استاندارد کرد، هیچ طرح و متون جادویی حفظ شده ای وجود ندارد.

هدف من این است که شما با شادی و عشق به قرار ملاقات های مشترک بروید. این کار را از روی اجبار، ترس یا توقع انجام ندهید و از روی اجبار با شریک زندگی خود مهربان تر نباشید.
صفحه فیسبوک من را دنبال کنید:

رابطه آزاردهنده عاطفی       

تقلب،
رسیدگی به خیانت
من علاقه مند هستم
مشاوره روابط زوجین         

بیگانگی،
مشکلات ارتباطی
من علاقه مند هستم
به اشتراک گذاشته شده با هم  

او دوست دارد اما عاشق نیست