تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: روانشناسی کودک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
روانشناسی کودک
روانشناس کودک کادیز

مسیری رشد کودک پر از لحظات شادی و گرانبهاست که در آن فراز و نشیب ها و مشکلاتی را نیز خواهید دید که باید به عنوان یک مادر یا پدر با آن ها روبرو شوید و فرزندتان را همراهی کنید تا به بهترین شکل ممکن بر این مشکلات غلبه کنید.
 مشاوره کودک
در موقعیت‌های خاص، ممکن است تعجب کنید که آیا اتفاقی که در حال رخ دادن است چیزی بی‌اهمیت است که بخشی از پیشرفت آن است یا اینکه قبلاً یک مشکل مهم است که مشورت با یک متخصص مفید است.

با هدف کمک به والدین برای رفع این شک، به عنوان مثال، برخی از علائم هشدار دهنده را که باید در نظر بگیرید، به تفصیل بیان می کنم.
علائمی که حاکی از ضروری بودن مراجعه به روانشناس کودک است
 مرکز مشاوره تلاس
    مشکلات در زمینه های زندگی شما مانند: روابط خانوادگی، اجتماعی، عملکرد تحصیلی، فعالیت های اوقات فراغت.
    پسرفت در رفتاری که قادر به غلبه بر آن نیست.
    احساس ناراحتی با خود، ناامنی، ترس های مداوم.
    تغییرات ناگهانی خلق و خو ، غمگین، بی تفاوت و غیره.
    نگرانی بیش از حد ، احساس ناامیدی و بی قراری.
    مشکل در مدیریت احساسات خود که منجر به طغیان، جیغ و غیره می شود.
    تغییر در عادات خواب، اشتها، بهداشت .
    رفتارهای دشوار برای مدیریت : نافرمانی، پرخاشگری، مشکل در جدایی از والدین یا تنها ماندن
    رفتارهای تکراری مانند تیک، تشریفات یا افکار وسواسی
    بدون دلایل پزشکی تجربه می کنید مشکلات جسمی را : سردرد، معده درد، استفراغ و غیره.
    مشکلات در پویایی خانواده
    مشکلات در هنگام مدیریت طلاق یا مرگ یکی از اعضای خانواده

چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟
مشاوره والدین

به عنوان یک مادر، باید اعتراف کنم که مادر بودن بزرگترین چالشی که با آن روبرو هستم بوده و هست. وقتی ضرب المثل "بچه ها با نان زیر بغل می آیند" را می شنوم همیشه این درخواست به ذهنم خطور می کند که ای کاش با دفترچه راهنمای کودک می آمدند.

اما ندارند... هر چند من هم به تجربه خودم باید اعتراف کنم که خوب هم هست. قرار است تجربیات گرانبهایی را تجربه کنید، لحظات کاملاً غیرمنتظره و واکنش‌ها و ژست‌هایی از کودکتان که همانطور که دوست دارم بگویم باعث می‌شود نفستان را حبس کنید و نفس کشیدن را برای چند ثانیه فراموش کنید.

من می‌خواهم به شما و خانواده‌تان کمک کنم تا شک‌ها یا مشکلاتی را که ممکن است در طول دوران تربیت خود با آن مواجه شوید، حل کنید. هدف من این است که ابزارهای لازم را در اختیار شما بگذارم تا آموزش دهید فرزندان خود را از طریق احترام و محبت و آنها را به کودکانی با ارزش، خودمختار و با اعتماد به نفس تبدیل کنید.

من از انضباط مثبت و آموزش مونته سوری استفاده می کنم و آن را با تکنیک ها و منابع دیگر از رویکردهای مختلف تکمیل می کنم.
 مشاوره کودک
من دوست دارم شما را در این مرحله زیبا و همچنین چرا ما را فریب دهید، یک مرحله سخت همراهی کنم، با این هدف که از آن نهایت لذت را ببرید و بهترین نسخه خود را چه والدین و چه فرزندان بدست آورید.
مشکلات در طول فرآیند فرزندپروری

ترس از مادر شدن
    مدیریت استرس و آشتی با کار
    تغییر در رابطه
    شما خوب غذا نمی خورید، خوب نمی خوابید و غیره.
    ندانستن چگونه با عصبانیت ها کنار بیاید
    احساس از دست دادن هویت یا خود پس از m/پدری
    افسردگی پس از زایمان

احساس تنهایی، فشار اجتماعی و غیره.
    مدیریت احساسات و ترس های فرزندتان
    مواجهه با نقاط عطف رشد مانند برداشتن پوشک، انتقال او به اتاقش و غیره.
    سوء استفاده از صفحه نمایش
    درگیری بین خواهر و برادر
    و یک چیز طولانی و غیره…

شادی، احساس ارزشمندی، قدردانی و دوست داشتن دیگران، احساس مفید بودن و توانایی تولید، از عوامل بسیار ارزشمند برای روح انسان است.
مرکز مشاوره تلاس
درمان آنلاین، روانکاوی و درمان زندگی گذشته

برنامه 2023 باز است، برای رزرو قرار خود تماس بگیرید.
مستقیماً در واتس اپ با من صحبت کنید
خوش آمدی

مهمتر از همه، من به درد، رنج، رنج یا تمایل شما به خودشناسی و رشد احترام می گذارم.

هرگز در جلسات من مورد انتقاد، تایید، قضاوت یا سرزنش قرار نخواهید گرفت.

ما در مورد هر چیزی که بخواهید صحبت خواهیم کرد، با هر منظری به آن نگاه می کنیم، تا زمانی که خوب شوید به هر احتمالی توجه می کنیم.

طولی نمی کشد که درمان نتیجه می دهد و شما خوب هستید. یک ماه دیگر خوب می شوید، سه ماه دیگر عالی می شوید. بیش از سه ماه شما در یک برنامه خودسازی خواهید بود. و درمان تا زمانی که شما بخواهید طول می کشد.

درمان می تواند به موارد زیر کمک کند:

خودتان را بهتر بشناسید؛
    بهبود روابط (عشق، خانواده، دوستی)؛
    ایجاد تعادل عاطفی؛
    حفظ سلامتی و جلوگیری از بیماری؛
    بهتر است حرفه خود را هدایت کنید.
    ساختار بهتر کسب و کار شما؛
    خود را در جستجوی معنوی قرار دهید.
    بیان هنرمندانه اصیل تر.
    بهبود عملکرد در ورزش
 مرکز مشاوره تلاس
هر آنچه در مشاوره روانکاوی گفته می شود، می تواند به صورت عملی و ملموس در همه زمینه های زندگی به کار گرفته شود و در نتیجه نتایج ملموسی برای دستیابی به موفقیت ها، رضایت و خودشناسی بیشتر داشته باشیم.
فابیو موچی
Fabio Mocci - Therapistفابیو موچی - درمانگر

نام من فابیو موچی است و بیش از 16 سال (از سال 2006) به عنوان درمانگر کار کرده ام.

من با روانکاوی، زندگی درمانی گذشته و آرامش با صدای زنگ تبتی شرکت می کنم.
چرا درمان

روان‌درمانی ابزار مهمی است که در خدمت: هماهنگی عاطفی، بلوغ اخلاقی و همچنین بهبود معنوی به‌صورت عملی و ملموس است.
Fabio Mocci - Therapistفابیو موچی - درمانگر

جلسات درمانی برای همه افرادی است که به دنبال درمان عمیق تری برای سوالات درونی، عاطفی و معنوی خود هستند.

مشاوره های روان درمانی نیز ابزاری برای یافتن معنای وجود فعلی هستند زیرا استعدادهای طبیعی را با اعتماد به نفس، شادی و آرامش آشکار می کند. بنابراین جلسات کمک می کند تا ماموریت زندگی خود را پیدا کنیم، روابط ما را بهبود بخشد، و آرامش و رفاه بیشتری را برای ما به ارمغان بیاورد.

درمان به حل مشکلاتی مانند: ضربه، تابوها، باورهای محدودکننده، منطقه آسایش، غم‌ها، احساسات سخت، خود خرابکاری، غم و اندوه، احساس گناه و عقده‌ها کمک می‌کند. سپس راه را برای رشد و علاقه به شادی و خودشکوفایی هموار می کنند.
چه کسی می تواند درمان انجام دهد

از تمامی افراد علاقه مند به انجام روان درمانی در مطب هایی که من در آن کار می کنم و همچنین در جلسات آنلاین بسیار استقبال می شود.
 مرکز مشاوره تلاس
شما صرف نظر از نژاد، ملیت، طبقه اجتماعی، سن، گرایش جنسی، مذهب، تحصیلات یا گزینه سیاسی بسیار مورد استقبال قرار خواهید گرفت.
مشاوره آنلاین یا حضوری

جلسات درمانی آنلاین در هر جایی که مشتری اتصال اینترنتی خوبی داشته باشد برگزار می شود.

من در حال حاضر به افرادی از کشورهای مختلف مانند ژاپن، آمریکا و پرتغال و از چندین شهر برزیل خدمت می کنم.

مشاوره حضوری در دو کلینیک در سائوپائولو، هر دو بسیار نزدیک به ایستگاه‌های مترو انجام می‌شود:

مشاوره کودک

جلسه اولیه رایگان

من جلسه اولیه رایگان را به عنوان یک حسن نیت ارائه می‌دهم، اکنون زمان آن است که تلاش و هدف شما را هنگام جستجوی درمان درمانی بهتر درک کنم.

در جلسه حسن نیت، نحوه عملکرد درمان ها را به تفصیل توضیح می دهم و همچنین هرگونه شک و تردیدی را که ممکن است داشته باشید را روشن می کنم.

و همچنین در جلسه حسن نیت، هنگامی که شخصاً انجام می شود، در پایان مشاوره با زنگ های تبتی استراحت می کنیم.
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоlactogenicfactor.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоhttp://selectivediffuser.ruинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо