تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: مشاوره برای والدین و کودکان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مشاوره برای والدین

هیچ چیز فقط سیاه یا فقط سفید نیست، به خصوص وقتی صحبت از بچه ها می شود.
 مشاوره کودک و نوجوان
آنچه برای یکی معتبر است، برای دیگری تأثیری ندارد. هر کودکی برای خودش فردی است. من با هر کدام از آنها اینگونه رفتار می کنم.

برای من مهم است که او را بشناسم، پدر و مادرش را بشناسم، محیطی که در آن بزرگ شده است را بشناسم و طی جلسات متعددی به والدین آموزش دهم که چگونه بر تغییر رفتار کودک با رفتار خودش تاثیر بگذارند. رفتار - اخلاق.

بنابراین هدف من وابستگی والدین به من نیست، بلکه این است که به والدین بیاموزم که به بهترین شکل ممکن به خودشان وابسته باشند به گونه ای که در اسرع وقت به کودک کمک کند.
 مشاوره کودک
اینگونه است که ما یک پدر و مادر موفق و یک فرزند شاد بدست می آوریم!

من همه اینها را با توافق با شما در دفتر در چاکووچ، در میدان نمایشگاه انجام می دهم. اگر دور از چاکووچ زندگی می کنید، می توانیم از طریق تلفن، وایبر، مسنجر یا زوم یک مکالمه ترتیب دهیم.
من با این چالش ها یا چالش های مشابه به شما کمک می کنم:

- شما ارتباط خوبی ندارید (من از طریق جنگل، او با جاده)
- در تربیت خود ثابت قدم نیستید. چه کاری می توانی انجام بدهی؟
- کودک نمی خواهد تکالیف بنویسد یا کاری انجام دهد. چگونه آن را تغییر دهم؟
- من مدام همین را تکرار می کنم، اما او نمی فهمد. چگونه می توانم یک بار آن را بگویم و او را بلافاصله بفهمم؟
- فرزندم تمایلی به خوردن انواع خاصی از غذاها ندارد. آیا این طبیعی است؟ چگونه می توانم او را "زور" کنم؟ چه کاری می توانی انجام بدهی؟
- نمرات او ناگهان بدتر شد. من نمی فهمم چه خبر است.
- فرزند من در خانه ما هیچ مسئولیتی ندارد. چگونه آن را تغییر دهیم؟
– کودک زمان زیادی را با کامپیوتر می گذراند. چه باید کرد؟
- او نمی خواهد مطالب خواندنی را بخواند، تکالیفش را فراموش می کند، چیزهایی را از دست می دهد، خواندنش سخت تر می شود...
– فرزندم ناامن است و اعتماد به نفس بسیار پایینی دارد، چه کار کنم؟
- حتی بدون تلفن همراه به رختخواب نروید. چگونه از اعتیاد خلاص شویم؟
- چگونه برای کودک محدودیت هایی تعیین کنیم بدون اینکه از شما متنفر باشیم؟
– چگونه کودک را بدون داد و بیداد بخوابانیم؟!
- هر چی ازش بپرسم از من تکون میده. چه خبره؟
- از تنها ماندن در خانه می ترسد. چه باید کرد؟

این سوالات و سوالات مشابه ممکن است برای شما مشکل یا شک باشد که باعث ناامنی و از بین رفتن اختیارات والدین شود. با کمک و تجربه من می توانید سریعتر و راحت تر به یک راه حل برسید، حتی گاهی بعد از یک جلسه.
مشاوره کودک
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоlactogenicfactor.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоhttp://selectivediffuser.ruинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо