تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: کسی پیشنهادی داره؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
بنده تازه سایتمو فعال کردم و میخوام براش تبلیغات کنم ، نظرتون چیه که از چه روشی استفاده کنم؟
تبلیغات در محیط اینترنتی یا برم یه هدیه کوچیک بخرم به اسم سایتم هدیه بدم.
ممنون میشم راهنمایی کنین
دوستان من تحقیق کردم و گفتم اینجا بزارم شاید بدرد یکی خورد
کسی که جوابی بهم نداد Smile
فلش مموری ای هست شکلش شبیه کارت ویزینه بهش میگن فلش مموری کارتی
جالبه عین کارت ویزیت میتونی دو طرفشو طرح بزنی و ظرفیتهای متفاوت هم میتونی برای چیپستش سفارش بدی
ایده جالبی بود
هم میشه اسم و نام رو روش مثل کارت ویزیت چاپ کرد هم میشه ازلاعات دیگه رو روی فلش چیپ فلش مموری دخیره کرد و به مشتری داد
سلام من خودم جک کردم فلش مموری کارتی خیلی ایده خوبی بود
از یه سایتی خریدم 24 ساعته برام آماده کردن ، خیلی کارشون تمیز و سریع بود

اگر دوستان تمایل دارن که بگیرن بهشون پیشنهاد میکنم از این سایت خرید کنن
HTTPS://KA2.CO
اسمشون هدایای تبلیغاتی کادو بود
تو اینترنت اسمشون هم سرج کنین میاد
من به اسم فلش کارتی سرج کردم پیداشون کردم
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт