تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: طارمی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
 اغراق نیست اگر مهدی طارمی را از همین حالا بهترین بازیکن ماه فروردین فوتبال ایران بنامیم.

[تصویر:  16-12-27-20593372348.jpg]

[font=Nassim, tahoma]روزنامه [font=Nassim, Tahoma, Arial]خبرورزشی نوشت: نکته جالب توجه در خصوص این ستاره بوشهری زدن ۲ گل ۶ امتیازی مقابل قطر و چین  آن هم در حضور سه مهاجم لژیونرمان بود. مهدی طارمی در حالی در نقش ناجی تیم ملی ظاهر شد که کارلوس کی‌روش نه تنها سردار آزمون را در اختیار داشت بلکه کریم انصاری‌فرد و و رضا قوچان‌نژاد، ستاره‌های لیگ‌های یونان و هلند، را هم در تیم خود می‌دید اما...
دیروز نوشتیم مهدی طارمی با ادامه این روند می‌تواند یکی از کاندیداهای مرد سال ۲۰۱۷ آسیا باشد. با این بهانه و یک روز قبل از بازی حساس پرسپولیس و پیکان با مهدی طارمی تماس گرفتیم که گپ‌وگفت جالبی شد. ماحصل آن را می‌توانید در زیر بخوانید.[/font]

[/font]

[font=Nassim, tahoma]می‌دانستی که می‌توانی یکی از کاندیداهای مرد سال آسیا در سال ۲۰۱۷ باشی؟
به جان خودم اصلاً فکرش را هم نکردم. هر فوتبالیست ایرانی آرزو دارد مرد سال آسیا شود اما شعار نمی‌دهم تمام تمرکزم روی این است که کارم در تیم ملی و پرسپولیس را درست انجام بدهم.[/font]

[font=Nassim, tahoma]به هر حال این عنوان را فقط ۴ ایرانی توانسته‌اند کسب کنند. خداداد عزیزی، علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و علی دایی. نمی‌‌خواهی نفر پنجم شوی؟
گفتم که آرزوی همه فوتبالیست‌‌ها رسیدن به چنین عنوانی است. عزیزانی که اسم‌شان را آوردید همگی بزرگ و اسطوره‌های فوتبال ایران هستند. با این حال وارد این فاز شدن ممکن است تمرکزم را به ‌هم بزند. من باید وظایفم را درست انجام داده و به توصیه مربیانم گوش کنم. اگر قرار باشد یا خدا بخواهد اتفاقی بیفتد، می‌افتد.[/font]

[font=Nassim, tahoma]قبل از عید به ما گفته بودی آرزوی بزرگ تو گلزنی در جام جهانی است. فکر می‌کنی در روسیه این اتفاق بیفتد؟
بله، آرزوی من گلزنی در جام جهانی است. امیدوارم آن‌قدر لایق باشم که همراه تیم ملی اولاً به جام جهانی صعود کنم و سپس مسافر روسیه شوم. بعد هم به آرزوی همیشگی‌ام رسیده‌ و بتوانم در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گل بزنم.[/font]

[font=Nassim, tahoma]تیم ملی که صعودش به جام جهانی قطعی شده، نشده؟
نه، هنوز ۳ بازی سخت و دشوار دیگر با ازبکستان، کره‌جنوبی و سوریه پیش رو داریم. چیزی قطعی نشده و با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا با نتایج خوب این ۳ بازی را هم پشت سر گذاشته و به روسیه صعود کنیم.[/font]

[font=Nassim, tahoma]انصافاً تصور می‌کردی ۲ گل ۶ امتیازی برای تیم ملی بزنی؟ علی پروین هم در مصاحبه با ما گفته فوروارد یعنی طارمی که ۲ شوت زد و ۶ امتیاز برای ما گرفت.
علی‌آقا که بزرگ همه‌ ماست و همیشه هم به من لطف داشته است. در سخت‌ترین شرایط و اوج انتقادات، پروین از من حمایت کرد و هرگز محبت‌های ایشان را فراموش نمی‌کنم. اما این دو گل فقط متعلق به مهدی طارمی نیست. به همه بازیکنان و همین‌طور هواداران ایرانی که به استادیوم آمدند هم تعلق دارد. خوشحالم که زحمات همبازیانم را تبدیل به گل کردم و دل مردم عزیزم شب عیدی شاد شد.[/font]

[font=Nassim, tahoma]هیچ‌‌ می‌دانی ژاوی، ستاره سابق بارسا و فعلی السد قطر، بعد از ضربه قیچی برگردان تو در بازی با چین با کنجکاوی پرسید این بازیکن کیست. ظاهراً حرکت تو در چین و قطر بازتاب داشت و ژاوی را هم به وجد آورده است...
(آشکارا به وجد می‌آید) می‌دانید که من رئالی هستم اما باعث افتخار است که ستاره‌ای همچون ژاوی از بازی‌ام تعریف کند. واقعاً از این بابت خوشحالم.[/font]

[font=Nassim, tahoma]ظاهراً دو گل تو برابر قطر و چین در یونان هم بازتاب داشت و رسانه‌های این کشور مدعی شدند به درد تیم پائوک سالونیکا می‌‌خوری.
من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و به لیگ یونان فکر نمی‌کنم.[/font]

[font=Nassim, tahoma]درباره بازی با پیکان نمی‌خواهی چیزی بگویی؟
ما ۵ بازی دیگر با پرسپولیس داریم و از این ۵ بازی ۱۵ امتیاز می‌خواهیم. از همین مسابقه با پیکان هم شروع می‌کنیم. ان‌شاءا... با حمایت هواداران پرسپولیس اولین ۳ امتیاز از ۱۵ امتیاز را می‌گیریم.[/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma]راستی عکس سه‌تایی جالبی از تو، محسن مسلمان و کمال کامیابی‌نیا داریم. در این رابطه صحبتی نداری؟
نمی‌‌دانم کدام عکس را می‌گویید ولی ما همگی در پرسپولیس رابطه خوب و صمیمانه‌ای داریم. شما دیدید بعد از گل من به قطر، محسن مسلمان پیام داد و واقعاً روحیه‌ام را چند برابر کرد.[/font]

[/font]