تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: زمان ثبت نام لاتاری آمریکا 2024
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
متقاضیان مهاجرت به آمریکا می توانند در زمان ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 که معمولا از اواسط ماه اکتبر (مهر) تا اواسط ماه نوامبر (آبان) از طریق سایت رسمی Lottery نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند. مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ بیشتر از یک ماه بوده و پس از به پایان رسیدن این فرصت، به هیچ عنوان تمدیدی برای آن در نظر گرفته نمی شود.


زمان ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 متقاضیان فرصت دارند فرم ثبت نام لاتاری را به صورت آنلاین در سایت ثبت نام آن تکمیل نمایند. پس از به پایان رسیدن مهلت ثبت نام Lottery، قرعه کشی توسط سیستم های کامپیوتری انجام شده و به برندگان پس از انجام مصاحبه و طی کردن فرآیندهای اداری، حق کار و زندگی در آمریکا داده می شود.
از آنجا که فرآیند شرکت در لاتاری از ثبت نام تا وارد شدن برندگان به آمریکا حدود 2 سال زمان می برد نام هر قرعه کشی بر اساس سال ورود برندگان انتخاب می شود. به عنوان مثال نام لاتاری که ثبت نام آن در سال 2022 انجام شده DV - 2024 می باشد چرا که برندگان در سال 2024 گرین کارت آمریکا را دریافت می کنند.
برای ثبت نام در لاتاری آمریکا یا DV - 2024 متقاضیان می بایست در زمان اعلام شده وارد سایت ثبت نام رسمی آن شوند. هر سال میلیون ها نفر از سراسر جهان در لاتاری گرین کارت آمریکا شرکت می نمایند و ترافیک این سایت در روزهای پایانی ثبت نام لاتاری زیاد می شود به همین خاطر متقاضیانی که با اطلاع از زمان ثبت نام لاتاری آمریکا ۲۰۲۴ زودتر نسبت به ثبت نام اقدام کرده باشند، دچار مشکل نخواهند شد. از این رو در ادامه تاریخ و مهلت ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2024 را اطلاع رسانی کرده ایم.

زمان ثبت نام لاتاری آمریکا 2024
زمان ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ۲۰۲۴ به طور هماهنگ در سراسر جهان از اواسط ماه اکتبر (مهر ماه) آغاز شده و تا اواسط ماه نوامبر (آبان) ادامه دارد. هر سال اداره مهاجرت آمریکا دستورالعمل شرکت در لاتاری آمریکا که به ویزای مهاجرتی تنوع نژادی نیز معروف بوده را در سایت خود منتشر می کند. این دستورالعمل شامل تاریخ دقیق آغاز ثبت نام و همچنین شرایط ثبت نام لاتاری آمریکا است که بر اساس آن زمان دقیق لاتاری آمریکا 2024 اطلاع رسانی می شود.

هنوز زمان ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 در سایت dvprogram.state.gov منتشر نشده است. سال گذشته این ثبت نام از 6 اکتبر (14مهر) آغاز شد و تا 9 نوامبر (18 آبان) ادامه داشت. پیش بینی می کنیم ثبت نام لاتاری 2024 نیز مانند سال گذشته از اواسط ماه اکتبر آغاز شده . تا اواسط ماه نوامبر نیز ادامه داشته باشد.لازم به ذکر است که پس از اتمام مهلت ثبت نام لاتاری به هیچ عنوان این ثبت نام مجددا تمدید نخواهد شد.


به محض مشخص شدن زمان ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2024، اطلاع رسانی های لازم در این قسمت صورت می گیرد.

پس از اتمام مهلت ثبت نام، سایت ثبت نام لاتاری امریکا اقدام به قرعه کشی کرده و براساس این قرعه کسی برندگان خود را اعلام می کند. برای اطلاع از زمان قرعه کشی لاتاری امریکا مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد.
حتما بخوانید: زمان قرعه کشی لاتاری آمریکا

[عکس: academy1.gif]

مهلت ثبت نام لاتاری آمریکا 2024
همانطور که گفته شد، اداره مهاجرت آمریکا مهلت ثبت نام لاتاری را حدودا یک ماه و در ماه های اکتبر و نوامبر در نظر گرفته است. در صورتی که قصد مهاجرت به آمریکا از طریق برنده شدن در Lottery 20245 را دارید، بهتر است ثبت نام خود را در هفته های اول مهلت در نظر گرفته شده در سایت dvprogram.state.gov انجام داده تا با مشکل ثبت نام لاتاری مواجه نشده و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شود.


به محض مشخص شدن مهلت ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ۲۰۲۴ اطلاع رسانی لازم در این قسمت انجام می شود.

معمولا تمامی جزئیات پذیرش و ثبت نام لاتاری در دستورالعمل ثبت نام لاتاری منتشر می گردد. برای دریافت دستورالعمل لاتاری 2024 مطالعه مقاله زیر توصیه می شود.
بیشتر بخوانید: دستورالعمل ثبت نام لاتاری

مشاوره زمان ثبت نام لاتاری آمریکا 2024
گرین کارت آمریکا در حقیقت یک کارت شناسایی بوده و برای افرادی که اقامت دائمی آمریکا را دریافت می کنند صادر می شود. کسب اقامت دائمی به معنای اجازه کار و زندگی در امریکا و ورود بدون نیاز به ویزا به این کشور بوده و کسانی که گرین کارت دارند، می توانند پس از حدود 5 سال بعد از صدور آن در صورت داشتن شرایط قانونی برای به دست آوردن تابعیت آمریکا اقدام نمایند.

متقاضیان باید توجه داشته باشند که برنده شدن در لاتاری به معنای ورود قطعی آنان به خاک امریکا نیست و می بایست منتظر دعوت شدن به مصاحبه سفارت آمریکا باشند و با ارائه مدارک کامل در آن شرکت نمایند. در صورتی که تمام مراحل مصاحبه و ارسال مدارک با موفقیت پیش برود، برندگان لاتاری واجد دریافت ویزای امریکا می شوند و می توانند پس از صدور ویزا به آمریکا سفر کنند.
در ادامه بخوانید: شرایط عکس لاتاری آمریکا

[عکس: 1480677076_%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%8...%D8%AC.gif]کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا آماده اند تا اطلاعات لازم در خصوص زمان ثبت نام لاتاری آمریکا ۲۰۲۴ را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا در اختیار متقاضیان قرار دهند. همچنین پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از تازه ترین اخبار مربوط به این حوزه عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا باشید.


سوالات متداول

1- ✔️ زمان ثبت نام لاتاری آمریکا چه تاریخی است ؟
✔️ هر سال در ماه اکتبر زمان ثبت نام لاتاری آمریکا اعلام می شود که برای اطلاع از زمان ثبت نام لاتاری سال جاری می توانید متن مقاله را مطالعه کنید .


2- ✔️ مهلت ثبت نام لاتاری آمریکا چند هفته است ؟
✔️ معمولا مهلت دو ماه برای ثبت نام لاتاری آمریکا در نظر گرفته می شود که مهلت ثبت نام لاتاری سال جاری در متن مقاله ذکر شده است .


3- ✔️ چگونه می توان در لاتاری آمریکا ثبت نام کرد ؟
✔️ برای ثبت نام در لاتاری آمریکا باید در مهلت معین به سایت رسمی آن مراجعه نمود که اطلاعات بیشتر در این زمینه در متن مقاله ارائه شده است .
منبع : زمان ثبت نام لاتاری آمریکا 2024
بهترین وکیل مهاجرت در تهران را نمی توان به سرعت و بدون بررسی های اولیه انتخاب کرد. لازم است اطلاعاتی در مورد سوابق او داشته باشید و در نهایت وکیلی که تخصص و مهارت کافی در این زمینه را دارد انتخاب کنید. با توجه به موضوع داغ مهاجرت در کشور، تصمیم گرفتیم در این مقاله برای راحتی شما، موسساتی را که در زمینه مهاجرت فعالیت می کنند و با وکلای حرفه ای همکاری دارند را در سایت برترین وکیل معرفی کنیم.
برای معرفی بهترین موسسات مهاجرت در تهران با وب سایت برترین وکیل همراه باشید.