تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: تبریک اینستاگرامی بازیگران به مناسبت ۲۷ مارس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
 بازیگران هنرهای نمایشی و سینما، امروز در صفحه اینستاگرامشان روز جهانی تئاتر را تبریک گفتند.

[تصویر:  17-3-27-2048591479553695175601899_786703278.jpg]

[font=Nassim, tahoma]به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به مناسبت هفتم فروردین (27 مارس) روز جهانی تئاتر، بازیگران زیادی در صفحات اجتماعی خود و به ویژه اینستاگرام این روز را تبریک گفتند که در ادامه برخی از آنها را می‌خوانید.

رویا میرعلمی در پستی به مناسبت این روز در اینستاگرامش نوشت: «روز جهانی تئاتر مبارک، نمایی از تیاتر سعدی تابستان سی و دو.»

[/font]

[تصویر:  17-3-27-174953roya%20mirelmi.png]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma]مهدی سلطانی دیگر بازیگری بود که با انتشار پستی جدید و تبریک روز جهانی تئاتر، صفحه اینستاگرامش را به روز کرد.

او در این پست نوشت: «هفت فروردين روز جهانى تئاتر بر همكارانم و مردم بافرهنگ و هنردوست ايران و جهان فرخنده باد پ ن: صحنه‌اى از تئاتر رومولوس كبير نوشته دورنمات و به كارگردانى دوست خوبم نادر برهانى مرند، سال هشتاد و نه سالن اصلى تئاتر شهر.»[/font]
[/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][تصویر:  17-3-27-175519soltani.png][/font][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma] [/font][/font][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma]شبنم مقدمی نیز با انتشار یک عکس نوشت: «تئاتر ،يك ضرورت است.چيزي شبيه به نان. (پيتر شومان) روز جهاني تئاتر مبارك . عكس ، پشتِ صحنهء نمايشِ "نامه هايي به تِب"،به كارگرداني سيامك احصايي.ست، كه پاييز٨٩،در سالن سمندريان اجرا شد. صورت ِ من،دستانِ هنگامه صالحي.وقت گريم. عكس از حميد جبلي»

[/font]
[/font]
[/font]

[تصویر:  17-3-27-18033moghadami.png]

[font=Nassim, tahoma]ستاره اسکندری نیز با انتشار یک عکس با صورتک‌های معروف غمگین و شاد تئاتر و جمله «روز جهانى تئاتر مبارک» صفحه‌اش را به روز کرد. [/font]

[font=Nassim, tahoma][تصویر:  17-3-27-1846setare%20eskandari.png][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma]بهاره کیان افشار نیز در صفحه اش نوشت: «تاتر آئينه تاريخ و امروز ماست تاتر روح زندگى در من است... روز جهانى تاتر مبارک. عكسهايى از پشت صحنه اولين بازيگرى حرفه اى و اجراى عمومى ام در نمايش بازرس هاند واقعى ١٣٩١-تابستان كارگردان بورژين عبدالرزاقى ياد خوبش بخير... بازيگران : اليكا عبدالرزاقي، ميلاد رحيمي، بابك كريمي، بهاره كيان افشار، سينا فريد، ساناز زماني، امير آقاجان، شهروز شبستري و فواد اصفهاني»[/font][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][تصویر:  17-3-27-181026kianafshar.png][/font][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma]الهام پاوه نژاد هم به مناسبت این روز در صفحه اینستاگرامش نوشت: «روز جهاني تأتر، براي عاشقان صحنه و آن ها كه حرمت اين عشق را پاس مي دارند مبارك باشد... به تمام خانواده ام در تأتر تبريك ميگم و آرزو مي كنم امسال، حالِ بهتري براي همگي ما رقم بخورد و تصميم گيرندگان براي اين حوزه، مهربان تر باشند.. پي نوشت: عكس مربوط به ديروز تست لباس و گريم نمايش كافه_پولشري كه فيش فروش آن از امروز در سايت تيوال آغاز شد... »[/font][/font][/font][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][تصویر:  17-3-27-181425pavenezhad.png][/font][/font][/font][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma]حمیدرضا آذرنگ هم در صفحه اش نوشت: «همه تقويم ها بدهكارند ..... يك سيصد و شصت و چهار روز ..... به هفتِ مارس روز جهانى تئاتر»[/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][تصویر:  17-3-27-181552azarang.png][/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma]نیما شعبان‌نژاد، بازیگر مجموعه تلویزیونی «خندوانه» نیز در پستی تازه نوشت: «تئاتر جان روزت مبارك. ٢٧ مارس روز جهاني تئاتر.»[/font][/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][تصویر:  17-3-27-181723nima%20shabannejad.png][/font][/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma]بهاره رهنما نیز دیگر بازیگری بود که در اینستاگرامش درباره روز جهانی تئاتر نوشت: «روز جهانی تیاتر به همه شما عزیزان و همکارهای نازنینم مبارک باد، امروز برای من روز مهمیه چون اگر تیاتر نبود ، زندگی من بعد از پریا مهمترین رنگش رو نداشت و من هم فرصت اینهمه تجربه نقش ها و زندگی های متفاوت رو با یکبار به دنیا اومدن نداشتم...
دراولین روزهای بعد تعطیلات با مهمترین اثر هنری همه عمرم شما رو خواهم دید:
"سونات پاییزی"برگمان به روایت جلال تهرانی
با بازی گلچهره جان سجادیه و من...
به نظرم همون هفته اول کار رو ببینید من هرگز اعتقاد ندارم دیرتر کار بهتر خواهد شد ،شور روزهای اول اجرا دیدنی است و ممکنه هفته های بعد تهیه بلیط سخت بشه،خرید از تی وال و مکان سالن سمندریان مجموعه ایرانشهر
از متن نمایش:اولین باری رو که عاشق شدم یادته؟
از دستش دادم و دیگه هرگز برام تکرار نمیشه...»

[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma][تصویر:  17-3-27-182323baharerahnama.png][/font][/font][/font][/font][/font][/font]