تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: لوله بازکنی در پردیس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
رفع گرفتگی دوش حمام آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چگونه!

رفع گرفتگی دوش حمام آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چگونه!
 لوله باز کنی در پردیس توسط معتبر ترین لوله باز کن تهران
بر اساس تجربیات من ، بهترین کار این است که در صورت امکان از هزینه استخدام یک لوله کش اجتناب کنید ، و رفع گرفتگی دوش غالباً آنقدرها هم که شما تصور می کنید دشوار نیست. اکثریت قریب به اتفاق مسدود شدن مشکلات تخلیه دوش را می توان با استفاده از برخی روشها و ابزارهای نسبتاً ساده و ساده حل کرد.لوله بازکنی در پردیس

پس از رفع گرفتگی دوش ، باید روی جلوگیری یا کاهش احتمال تکرار آن کار کنید (پیشنهادات من را در پایین صفحه ببینید). در زیر هشت روش پیشنهادی من برای چگونگی پاک کردن گرفتگی دوش حمام آمده است.
8 راه برای رفع انسداد آبریز دوش
 [تصویر:  %D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8...8%AC-4.jpg]
    آب جوش را در فاضلاب بریزید.
    از پیستون استفاده کنید.
    از جوش شیرین و سرکه (جایگزین طبیعی مواد شیمیایی) استفاده کنید!
    روکش تخلیه را بردارید و با دست سد را بیرون بیاورید.
    از قلاب استفاده کنید.
    از مار لوله کش (که گاهی اوقات "جک توالت" یا "مارماهی برقی" نیز نامیده می شود) استفاده کنید.
    از مواد شیمیایی استفاده کنید.
    با یک لوله کش تماس بگیرید.

در زیر به تفصیل به هریک از این روش ها می پردازم. من میزان هزینه و مشارکت مورد نیاز برای هر رویکرد را در نظر گرفته ام. من ابتدا ساده ترین و ارزان ترین روش ها را مورد بحث قرار می دهم و سپس ایده های مرتبط و گران قیمت را توضیح می دهم. (تنها استثنا از این سفارش شاید گزینه شیمیایی باشد ، که سریع ، آسان و مقرون به صرفه است ، اما می تواند به لوله های شما آسیب برساند ، به خصوص اگر بارها و بارها انجام شود.)
 لوله باز کنی در پردیس توسط تیمی کاملا حرفه ای و باتجربه
طبق تجربه من ، رفع انسداد دوش غالباً به ترکیبی از بیش از یکی از این روش ها نیاز دارد.
1. آب جوش را در آبکش بریزید لوله بازکنی در پردیس

گاهی اوقات می توانید صابون یا گریسی را که انسداد را نگه داشته است خراب کرده و انسداد را برطرف کنید.
چگونه می توان فاضلاب خود را با استفاده از آب جوش باز کرد

آب را روی اجاق بجوشانید.
    آب جوش را در آبکش بریزید.
    بهتر است هنگام ریختن از قیف یا چیزی برای نگهداری آب استفاده کنید. اگر لوازم جانبی حمام یا دوش دارید ، نمی خواهید آب جوش روی آنها بریزد.

توجه: این روش به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد ، ممکن است جواب ندهد ، مخصوصاً اگر با انسداد جدی روبرو هستید که حاوی موهای مات شده زیادی است و به مرور زمان ایجاد شده است. با این حال ، ممکن است انسداد را تا حدی برطرف کرده و در صورت استفاده از روش دیگری که در زیر ذکر شده است ، کاملاً کار کند.
آب جوش را در فاضلاب بریزید تا یک گرفتگی برطرف شود.
 لوله بازکنی در پردیس
آب جوش را در فاضلاب بریزید تا یک گرفتگی برطرف شود.
2. از Plunger استفاده کنید
 لوله باز کنی در پردیس با راهکار های اصولی
ماهیت انسداد ، جایی که گرفتگی در تخلیه است و طراحی تخلیه شما تعیین می کند که فرو رفتن چقدر موفق خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر گرفتگی عمیق است و از مو ساخته شده است ، ممکن است برای دریافت مکش کافی برای ضربه زدن موثر باشید.
چگونه می توان با استفاده از یک پیستون آبکش دوش خود را باز کرد

سعی کنید ژله نفتی را به لبه ساکشن اضافه کنید تا مهر و موم بهتری داشته باشید.
    آب را به دوش اضافه کنید تا انتهای پیستون غوطه ور شود.
    به شدت فرو بروید.

توجه: غوطه ور شدن روش دیگری است که اغلب در مورد دوش گرفتن ، از تجربه من برخوردار است ، اما طبق تجربه من همیشه ارزش امتحان کردن را دارد ، زیرا زمان و هزینه های آن حداقل است.
سعی کنید از یک پیستون برای رفع گرفتگی تخلیه خود استفاده کنید.لوله بازکنی در پردیس

سعی کنید از یک پیستون برای رفع گرفتگی تخلیه خود استفاده کنید.

ویکی مدیا
3. جوش شیرین و سرکه (جایگزین طبیعی مواد شیمیایی)
 [تصویر:  plumber-by-tub-nrm0t0rx3pll7yvlpxn4js22r...05x415.jpg]
این یک راه حل طبیعی تر از استفاده از مواد شیمیایی تمیز کننده است.
چگونه می توان با استفاده از جوش شیرین و سرکه آبکش دوش را باز کرد

یک فنجان جوش شیرین را در آبکش بریزید.
    چند دقیقه صبر کنید.
    یک فنجان سرکه نیز در آبکش بریزید.
    چند ساعت منتظر بمانید تا ببینید گرفتگی مو حل می شود یا خیر.
    با ریختن آب جوش در آن ، فاضلاب را تمیز کنید.

توجه: اگرچه این روش از نظر اکولوژیکی ترجیح دارد و به لوله های پلاستیکی آسیب نمی رساند ، اما ممکن است در نهایت مجبور به استفاده از مواد شیمیایی شوید.
4. روکش تخلیه را بردارید و سد را با دست بیرون بکشید . لوله باز کنی در پردیس را به تیم متخصص ما بسپارید
 لوله بازکنی در پردیس
این روش شانس نسبتاً خوبی برای موفقیت دارد ، اما شامل استفاده از دستان شما می شود ، بنابراین توصیه می کنم دستکش لاستیکی بپوشید.
نحوه رفع انسداد دوش با دست

ابتدا باید پوشش تخلیه را بردارید.
    گاهی اوقات یک پیچ در وسط وجود دارد که باید آن را بیرون بیاورید.
    در مواقع دیگر می توانید با استفاده از پیچ گوشتی درپوش تخلیه را جدا کنید.
    به داخل فاضلاب نگاه کنید و محل گرفتگی را پیدا کنید.
    در صورت لزوم از چراغ قوه استفاده کنید.
    اگر گرفتگی در دسترس نیست ، آن را با انگشتان خود بیرون بکشید.
    اگر در دسترس نیست ، به روش شماره 5 بروید.
 لوله بازکنی در پردیس
توجه: این یک روش عالی برای رفع گرفتگی ناشی از اجسام کوچک یا مو است ، اما در رفع گرفتگی های ناشی از تجمع مواد معدنی چندان مثر نیست. ممکن است هنوز نیاز به استفاده از مواد شیمیایی داشته باشید یا به روش دیگری متوسل شوید.
روکش تخلیه را بردارید و گرفتگی را بیرون بیاورید.

روکش تخلیه را بردارید و گرفتگی را بیرون بیاورید.
5. از قلاب استفاده کنید

این یکی از قدیمی ترین روش ها برای رفع این مشکلات است و میزان موفقیت نسبتاً بالایی دارد.
چگونه می توان با استفاده از قلاب آبکش دوش خود را باز کرد

اگر نمی توانید با دست به انسداد برسید ، سعی کنید با یک تکه سیم از گرفتگی ماهیگیری کنید.
    ابزاری را با آویز کت سیم بدل کنید و قلابی را در انتهای آن ایجاد کنید.

توجه: اگر دچار گرفتگی ناشی از تجمع مواد معدنی هستید ، این ممکن است بهترین روش برای رفع انسداد فاضلاب نباشد.
از یک قلاب برای رفع گرفتگی لوله دوش خود استفاده کنید.لوله بازکنی در پردیس

از یک قلاب برای رفع گرفتگی لوله دوش خود استفاده کنید.
6. از مار لوله کش (معروف به "جک توالت" یا "مارماهی برقی") استفاده کنید.
 لوله باز کنی در پردیس به بهترین روش ممکن
این یکی دیگر از روشهای ارزان برای رفع گرفتگی است که به هیچ وجه نیاز به هزینه زیادی ندارد. این روش نیز بیشتر اوقات کار می کند. میزان موفقیت نسبتاً بالایی دارد.
چگونه می توان با استفاده از مار لوله کش آبکش دوش خود را باز کرد

مار را تا حدی که به گرفتگی برسید ، از فاضلاب به پایین فشار دهید.
    دسته مار را بچرخانید و دوباره بالا بیاورید.لوله بازکنی در پردیس
    برای آزمایش زهکشی آب را آزمایش کنید و مطمئن شوید که گرفتگی به طور کامل برداشته شده است.

توجه: گرفتگی ناشی از ریشه به چیزی بیشتر از مار لوله کش نیاز ندارد و بسیاری از گرفتگی ها حتی نیازی به استفاده از این ابزار ندارند.
7. از مواد شیمیایی استفاده کنید

اکثر فروشگاه های سخت افزاری و سوپر مارکت ها مواد شوینده شیمیایی قوی می فروشند که برای رفع انسداد فاضلاب طراحی شده اند. دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید.
نحوه رفع انسداد دوش با استفاده از مواد شیمیایی

دستورالعمل های بسته بندی را دنبال کنید و مطمئن شوید که بیش از حد استفاده نکنید. میزان استفاده شما متفاوت خواهد بود.
    از دستکش و عینک استفاده کنید.لوله بازکنی در پردیس
    مواد شیمیایی خود را مخلوط نکنید. این می تواند باعث ایجاد گازهای سمی شود.
    مواد شیمیایی را در فاضلاب بریزید.

توجه: به مواد شیمیایی به آرامی متوسل نشوید ، زیرا ممکن است به لوله های زهکشی شما آسیب برساند ، مخصوصاً اگر از این روش به طور مکرر استفاده کنید. استفاده از مواد شیمیایی معمولاً روشی سریع ، آسان و مقرون به صرفه است. شما می توانید با اجتناب از انسدادهای آینده ، استفاده از آنها را در آینده به حداقل برسانید (پایین صفحه را ببینید)!
محصولات شیمیایی مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله بازکنی در پردیس
تولید - محصول       قیمت        رتبه بندی آنلاین      سمی؟
 [تصویر:  %D9%81%D9%86%D8%B1-%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D...8-PM-1.jpg]
دستگاه بازکن فوری مو و گریس

8. با لوله کش تماس بگیرید

اگر نمی خواهید فاضلاب خود را جدا کنید و از استفاده از مواد شیمیایی ناراحت هستید ، یا آنها کار نمی کنند ، باید مجبور شوید با یک لوله کش حرفه ای تماس بگیرید. اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید ، این کمترین گزینه مقرون به صرفه و به وضوح آخرین راه حل است. لوله باز کنی در پردیس را به شرکت های معتبر بسپارید

با این وجود ، این کمترین مشکل است.
چه عواملی باعث گرفتگی درن می شود؟

گرفتگی دوش معمولاً در اثر انباشته شدن موهای گره خورده ، خاک ، چربی و/یا صابون ایجاد می شود. موها علاوه بر اتصال توده به هم ، اغلب قسمت هایی از زهکش را می پیچند و حرکت انسداد را مشکل می کنند.

گرفتگی در خانه هایی که موهای بلند یک یا چند نفر از حمام کننده ها دارند ، بسیار بیشتر اتفاق می افتد ، زیرا احتمال اینکه موهای کوتاه در سیستم تخلیه گیر کنند بسیار کمتر است.لوله بازکنی در پردیس

علل کمتر شایع مسدود شدن شامل تجمع مواد معدنی در زهکشی و خطوط اصلی زهکشی در اثر ریشه درختان و/یا پوسیدگی عمومی است.
علل گرفتگی لوله های دوش
علت         چگونه اتفاق می افتد

مو

موها می توانند با چربی و سایر مواد چسبنده متصل شوند و گرفتگی ایجاد کنند.

خاک

آلودگی می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در زهکشی شما شود. گاهی اوقات وان یا دوش خود را می شویم بدون اینکه به تمام کثیفی هایی که در زهکش می چرخند فکر کنیم.

ساخت مواد معدنی

مواد معدنی محلول در آب می توانند تجمع کرده و باعث ایجاد توده های نامحلول شوند که مانع تخلیه شما می شوند.

صابون لوله بازکنی در پردیس

صابون های سنتی با چربی یا چربی ساخته می شوند. چربی موجود در صابون با مواد معدنی موجود در آب ترکیب شده و بقایای سختی بر جای می گذارد که اتصالات حمام را لکه دار کرده و لوله ها را مسدود می کند.

ریشه های درخت

ترک های کوچک یا نشتی در لوله های زیرزمینی شما می تواند باعث رشد ریشه شود. هنگامی که داخل لوله های شما قرار می گیرد ، ریشه ها بزرگتر می شوند ، مانع جریان آب می شوند و باعث آسیب لوله می شوند.
علائم گرفتگی فاضلاب دوش
 لوله بازکنی در پردیس
اولین باری که متوجه مشکلی می شوید زمانی است که می بینید زیر دوش عمیق در یک گودال آب ایستاده اید زیرا آب آنطور که باید تخلیه نمی شود.

متأسفانه ، هنگامی که مشکلات زهکشی شروع شد ، معمولاً با گذشت زمان بدتر می شود ، مگر اینکه اقدامی انجام شود. به طور کلی ، هرچه زودتر با مشکل برخورد کنید ، حل آن آسان تر خواهد بود.
چگونه از گرفتگی های آینده جلوگیری کنیم

پیشگیری همیشه بهتر از درمان است ، بنابراین هنگامی که مشکل خود را برطرف کردید ، از مسدود شدن مجدد شستشوی دوش خود غافل نشوید. مطمئناً باید به خرید محافظ تخلیه بپردازید ، در صورتی که قبلاً از آن استفاده نکرده اید ، موهای خود را بگیرید و دیگر زباله ها را از انسداد تخلیه جلوگیری کنید.
 هر نوع گرفتگی لوله ها و چاه ها را میتوانید به لوله باز کنی در پردیس با بهترین قیمت بسپارید
یک ظرف صابون ایمن نیز می تواند کمک کند ، زیرا صابون با چسباندن گره های مو به هم در توده های بزرگتر ، باعث گرفتگی می شود. (ناگفته نماند که صابون گشاد روی کف دوش نیز می تواند باعث حوادث جدی شود!)

این مقاله دقیق و در حد اطلاع نویسنده است. محتوا فقط برای اهداف اطلاع رسانی یا سرگرمی است و جایگزین مشاوره شخصی یا مشاوره حرفه ای در امور تجاری ، مالی ، حقوقی یا فنی نمی شود.
سوال ها و جواب ها

سوال: چگونه می توانم وان تخلیه بسیار کند را تعمیر کنم؟

پاسخ: اگر انسداد زیاد جدی نباشد ، ممکن است بتوانید آن را با جوش شیرین و سرکه پاک کنید ، که برای رفع انسداد کف می کند. سپس آب را جاری کنید می توانید به جای جوش شیرین و سرکه از یک پاک کننده مایع تجاری تخلیه مایع استفاده کنید. همچنین ، سعی کنید از یک پیستون برای رفع انسداد تخلیه استفاده کنید. اگر هنوز نتوانستید انسداد را برطرف کنید ، باید از مار لوله کش استفاده کنید. برای تخلیه مار ، پوشش تخلیه یا پانل سرریز را بردارید. مار را به سمت پایین فشار دهید تا به گرفتگی برسید ، سپس مار را به شدت فشار دهید و بکشید - یا اگر برقی است روشن کنید - تا زمانی که انسداد برطرف شود. درپوش تخلیه را مجدداً تعویض کرده و آب را بچرخانید تا باقی مانده گرفتگی شسته شود.

س : ال : آیا باید به جای سرکه "قهوه ای" سرکه سفید باشد که باعث تخلیه آب دوش می شود؟
 لوله بازکنی در پردیس
پاسخ: محتوای اسید استیک سرکه است که اهمیت دارد ، این چیزی است که تعیین می کند که سرکه چقدر خوب کار می کند تا لوله تخلیه را مسدود کند ، اما اکثر انواع سرکه باید کار کنند.

س :ال: اگر چیزهای مشکی از زهکش بیرون می آید ، چطور؟

پاسخ: این امکان وجود دارد که کل سیستم زهکشی شما در حال پشتیبان گیری باشد و این فاضلاب خام است که می بینید. باید بوی آن را تشخیص دهید. یکی دیگر از نشانه های این امر زمانی است که چند لوله تخلیه و سرویس های بهداشتی در ساختمان دیگر تخلیه نمی شوند یا به درستی شستشو نمی شوند. در این صورت ، این کار برای یک لوله کش حرفه ای خواهد بود ، زیرا خطرات جدی برای سلامتی و همچنین مسائل مربوط به لوله کشی وجود دارد.

سوال: من دوش آب آهسته دارم چه می توانم انجام دهم؟

پاسخ:اول از همه ، اگر همه لوله های فاضلاب و سرویس های بهداشتی شما پشت سر هم هستند ، مطمئناً این مشکل نیاز به تماس با لوله کش دارد ، زیرا مشکل جدی تر از یک تخلیه آهسته است. اگر فقط یک لوله تخلیه دوش است ، ساده ترین کاری که باید ابتدا انجام دهید این است که از یک پیستون برای رفع انسداد استفاده کنید. همچنین برای از بین بردن گرفتگی می توانید از یک فاضلاب تجاری شفاف تر استفاده کنید ، اگرچه این مواد شیمیایی در صورت استفاده منظم می توانند به لوله های شما نیز آسیب برسانند.

یک جایگزین طبیعی تر این است که جوش شیرین و سرکه را برای رفع انسداد امتحان کنید. اگر این روش ها جواب نداد ، درپوش تخلیه را بردارید و ببینید آیا می توانید بصورت تصادفی مسدود شده را شناسایی کنید. شاید بتوانید آن را با دست (دستکش دار) یا قلاب (می توانید از رخت آویز قدیمی تهیه کنید) ماهیگیری کنید. اگر هنوز در حال مبارزه هستید مرحله بعدی استفاده از مار لوله کش است. اگر این کار نمی کند ،سپس باید با یک لوله کش تماس بگیرید. بیشتر گرفتگی های لوله های دوش به دلیل تجمع مو و صابون ایجاد می شود ، بنابراین در صورت عدم رسیدگی بدتر می شود.
گرفتگی لوله های حمام را به لوله باز کنی در پردیس بسپارید
سرانجام تخلیه دوش با روش نوشابه ، سرکه و آب بسیار داغ شما ثابت شد. خانه 50 ساله است ، دوش در طبقه 2. این کار پس از 2 تلاش دیگر مانند جذابیت عمل کرد. از راهنمایی ها و اقدامات احتیاطی فوق العاده ای که پیشنهاد می کنید سپاسگزارم. دستکش ، عینک و غیره ایده خوبی است. روند طولانی ، اما کار کرد.

فاضلاب دوش من مسدود شده بود ، من از آب جوش استفاده کردم و اکنون آن ثابت است. ممنون پل.لوله بازکنی در پردیس

من این کار را روی آبکش امتحان کردم و کار کرد. من ابتدا از یک پیستون استفاده کردم و سپس از یک چوب لباسی استفاده کردم و یک دسته از موها را کشید. حالا دوش من کاملاً کار می کند.

[تصویر:  8767667.jpg]

خانه ای که خریدیم به صورت سفارشی ساخته شد .. مرد فوق العاده ثروتمند صاحب آن بود. ما آن را از صاحب اصلی خریداری کردیم و نماینده به ما گفت یکی از مسائل مربوط به یک وان تخلیه آهسته در طبقه پایین بود ، ما آن را خندیدیم و به آن فکر نکردیم.

سالها بعد از اینکه همه چیز را امتحان کردیم ، دیگر فکر نمی کردیم خنده دار باشد. سرانجام با یک لوله کش تماس گرفتیم ، او مار و چنگال را امتحان کرد اما کار نکرد. او داخل کامیون خود رفت و یک آی پد و یک کابل بلند داشت. کابل و آیپد را وصل کرد و دوربین بود !! او دوربین را وارد کرد و داخلش یک تکه بتن پیدا کرد ، با این حال برنامه دستگاه کار می کرد و می دانست که محل انسداد کجاست و یک "X" را در محل تعمیرکار باید اسپری کند.

روز بعد ما یک تعمیرکار آمدیم و بتن را حفاری کردیم ، قسمتی را که مرد قبلی اسپری کرده بود بریدیم و از آنچه پیدا کردیم شوکه شد.پس از پاشیدن AF t! پدر من در آن زمان برق کار بود اما در یک شرکت بزرگ کار می کرد. او از اطرافیان پرسید آیا کسی می داند برق آن خانه را چه کسی انجام داده است ، او متوجه شد و از برقکار در مورد مردی که لوله کشی را در خانه انجام می داد سوال کرد. معلوم می شود آن فردی که در آن کار مشغول به کار بوده است زیرا نمی تواند وام 3000 را پس دهد. LOL همسر مرد ثروتمند تأیید کرد که بله او به شوهرش بدهکار بوده است.

شوهرش در حال حاضر فوت کرد به همین دلیل بود که او در حال کوچک شدن بود ، پس از آن دیگر او را ندید و دیگر خبری از او نداشت.او متوجه شد و از برقکار در مورد مردی که لوله کشی را در خانه انجام می داد سوال کرد. معلوم می شود آن فردی که در آن کار مشغول به کار بوده است زیرا نمی تواند وام 3000 را پس دهد. LOL همسر مرد ثروتمند تأیید کرد که بله او به شوهرش بدهکار بوده است. شوهرش در حال حاضر فوت کرد به همین دلیل بود که او در حال کوچک شدن بود ، پس از آن دیگر او را ندید و دیگر خبری از او نداشت.لوله بازکنی در پردیس

او متوجه شد و از برقکار در مورد مردی که لوله کشی را در خانه انجام می داد سوال کرد. معلوم می شود آن فردی که در آن کار مشغول بود به صورت رایگان کار می کرد زیرا نمی توانست وام 3000 را پس دهد. LOL همسر مرد ثروتمند تأیید کرد که بله او به شوهرش بدهکار بوده است. شوهرش در حال حاضر فوت کرد به همین دلیل بود که او در حال کوچک شدن بود ، پس از آن دیگر او را ندید و دیگر خبری از او نداشت.

آنچه آنها 8 کار را پیشنهاد کردند ، همه کار اشتباه ، پرهزینه و سختی است!

من یک راه حل آسان برای دوش و سینک ظرفشویی دارم. اما ، من به لوله کش خود قول دادم که نگوید زیرا او کارهای زیادی را از دست خواهد داد.

من در خانه جدیدم تخلیه دوش آهسته دارم! من معتقدم که ممکن است موهای من باشد ، زیرا تعداد زیادی مو و طول کمر آن را دارم ... اما یکی از مشکلات یا مشکلاتی که من دارم این است که نمی دانم چگونه درپوش را بردارم. از هر طرف که آن را بچرخانم نمی توانم آن را بیرون بکشم. من یک عکس می گذارم اما این گزینه در اینجا موجود نیست.

هر گونه پیشنهاد؟

ما میتوانیم کلیه ی خدمات چاه و لوله باز کنی در پردیس را به نحو مطلوب انجام دهیم

با تشکر! صبح امروز فاضلاب من مسدود شده بود و من قصد داشتم به محض پایان تعطیلات هفته آینده برنامه ای برای خرید لوله کش داشته باشم. سپس آب جوش را ریختم و کمی به هم چسبیدم و آب جمع شده بلافاصله از طریق لوله ها سر خورد. همچنین آنچه را که شما در وهله اول باعث ایجاد آن می شوید در نظر دارم. موها به احتمال زیاد مقصر هستند!

این مقاله به من کمک کرد تا بتوانم پول خانواده ام را پس انداز کنم و مجبور نیستم لوله کشی به سرویس دوش ما سرویس بدهد ، مراحل را دنبال کردم و تخلیه من را کاملاً برطرف کردم ، با تشکرلوله بازکنی در پردیس

روش پیستون همیشه برای من موثر بوده است. کافی است وان را چند اینچ با داغترین آب که می توانید پر کنید و سپس شروع به فرو رفتن کنید. من موهای ضخیم زیادی دارم ، بنابراین باید این کار را به طور مرتب انجام دهم. پدرم وسایل قوطی ایرسولید می خرید اما ما متوجه شدیم که پیستون معمولاً به همان خوبی کار می کند.

پوشش من جدا نمی شود ... چسبیده است. توصیه دیگری دارید؟

موفقیت! ما ابتدا آب جوش را در لوله دوش ریختیم ، 10 دقیقه منتظر ماندیم ، جوش شیرین و سرکه را داخل آن ریختیم ، 2 ساعت منتظر ماندیم ، آب جوش بیشتر ، سپس آبکش را خراب کردیم. اووو ... به نظر می رسید که ما یک حیوان کوچک را از آبکش بیرون کشیده ایم ، خیلی چیزها بیرون آورده ایم! حالا باید محافظ تخلیه را پیدا کنم تا دوباره ایجاد نشود.

من از ترکیب جوش شیرین و سرکه زیاد برای مسدود کردن توالت استفاده کرده ام. دوش آب دوش را با موفقیت کمی امتحان کرد. دور دوم ، من یک فنجان را در بالا قرار دادم تا حباب های در حال کار به دام بیفتند. موفقیت! وقتی آب جوش را داخل آن ریختم ، بجای شستشو ، مستقیماً پایین رفت. هورا! امیدوارم موهای بسته از لوله های سفالی متلاشی شده ما در زیرزمین خارج شوند!

جوش شیرین و سرکه یکدیگر را خنثی کرده و آب و نمک ایجاد می کنند. ممکن است حباب ها به نظر برسند که نظافت در حال انجام است ، اما تنها چیزی که اتفاق می افتد این است که دی اکسید کربن آزاد می شود. استفاده از سرکه یا جوش شیرین به طور جداگانه تقریباً در همه موارد برای تمیز کردن بهتر عمل می کند.
 لوله بازکنی در پردیس

توصیه اینجا خوب است. اما برای ثبت ، جوش شیرین و سرکه هر دو مواد شیمیایی هستند.

از شما خیلی سپاسگذارم برای مشاوره. سینک حمام ما با جوش شیرین و سرکه پاک می شود! ییپی! یک تشکر بزرگ !!