تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: حواله دلار استرالیا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
حواله دلار استرالیا توسط مانیمکس چقدر طول می کشد؟

با توجه به داده هایی که از تاریخچه‌ی انتقال پول به ایران و استرالیا در دست است، میزان زمان تخمینی مانیمکس برای انتقال پول به استرالیا و ایران 1 تا 3 روز کاری پس از Clear شدن پول در حساب (قابل برداشت شدن پول) می‌باشد. توجه داشته باشید که در روزهای تعطیل رسمی در هریک از کشورهای مبدا و مقصد، مانیمکس قادر به انتقال پول نخواهد بود. هدف مانیمکس از ارائه تخمین‌ها و اطلاعات دقیق و صحیح از فرآیند انتقال پول به استرالیا و ایران، ایجاد امکان برنامه‌ریزی نقل و انتقال پول بین کشورهای ایران و استرالیا برای شما مشتریان عزیز می‌باشد. لذا برای تصمیم گیری در رابطه با بهترین روز ثبت درخواست انتقال پول خود، روزهای تعطیل رسمی کشورهای مبدا و مقصد، 3 روز تخمینی مانیمکس و با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی حاکم، مدت 1 یا 2 روز برای مسائل و اتفاقات غیرقابل پیشبینی در نظر بگیرید.

[font=Tahoma][تصویر:  aluj_photo_2020-12-09_04-31-52.jpg][/font]

[font=Tahoma]مانیمکس | انتخاب هوشمندانه![/font]
سلام دوستان عزیز برای خرید حواله دلاری میتونید به سایت فراکنش مراجعه کنید. این سایت میتونه بهتون خیلی کمک کنه.
سلام دوستان برای حواله ارزی می تونید به سایت فراکنش مراجعه کنید. این سایت خیلی خوبه و من واقعا راضیم ازش
سلام من میخواستم برای دوستم تو استرالیا دلار حواله کنم. از سایت farakonesh اقدام کردم. خیلی راضیم. با کارمزد پایین این کارو برام انجام دادن.
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо