تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: ساخت ماشین آلات صنعتی در مجموعه مجرب پارسیان لیزر
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مژده به تمام هموطنان عزیز در خصوص ساخت ماشین آلات صنعتی :

شما مشتریان محترم می‌توانید با اطمینان قطعات مورد نظرتان را در اختیار واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر قرار داده تا در کمترین زمان ممکن، طرح سه بعدی آن طراحی و آماده تولید شود.

 همچنین توجه داشته باشید که هماهنگی‌های موجود بین واحد طراحی ـ مهندسی  و واحد تولید مجموعه صنعتی پارسیان لیزر ، به شدت باعث بهینه شدن طرح از نظر دقت، کیفیت، هزینه و سرعت تولید می‌شود.
 با اطمینان خاطر می‌توانید کار مهندسی معکوس خود را به ما بسپارید.

فرآیند تحقیق و طراحی پس از ثبت سفارش کارفرمایان محترم توسط کارشناسان با تجربه  دفتر طراحی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر آغاز می شود.

تیم طراحی مجموعه صنعتی پارسیان لیزر از گروهی از متخصصین زبده و با تجره در زمینه طراحی انواع ماشین آلات و مکانیزم‌های صنعتی تشکیل یافته است. 

تیم طراحی نتایج حاصل از بررسی تحقیق را به دیتاشیت و نقشه‌های فنی تبدیل کرده و در اختیار واحد تولید قرار می‌دهد. 

پس از پایان راه مرحله ساخت و انجام تست‌های کارگاهی، روند حمل و نصب ماشین آلات در محل پروژه انجام می‌پذیرد.

[عکس: %D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9...%DB%8C.jpg]

مجموعه صنعتی پارسیان لیزر خود را متعهد به ارائه خدمات مشاوره فنی، خدمات تعمیر و نگهداری در دوره تحت گارانتی محصول و انجام بازدیدهای دوره‌ای و …. می‌داند.

هدف تیم مجموعه صنعتی پارسیان لیزر آن است که ماشین آلات ساخته شده به افزایش راندمان واحدهای تولیدی و صنعتی یاری رساند و در این امر خود را مقید به انجام دقیق خدمات پس از فروش به نحوی که میزان بازدهی و راندمان خطوط تولید کاسته نشود می‌داند.

https://parsianlaserco.com/services/making-machinery/