تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: «چیزهای تیز» در کتابفروشی‌ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
کتاب «چیزهای تیز» نوشته گیلیان نویسنده مطرح آمریکایی روانه بازار کتاب شده است.

[تصویر:  17-3-17-1744491.png.jpg]

[font=Nassim, tahoma][font=Nassim, tahoma]به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انتشارات چترنگ کتاب «چیزهای تیز» نوشه گیلیان فلین، نویسنده آمریکایی را با ترجمه مهدی فیاضی کیا منتشر کرده است.[/font]
[/font]

در پشت جلد این کتاب نوشته شده است: «من فقط می‌دانم که بریدن باعث می‌شد احساس امنیت کنم. عایق بود. افکار و کلمات، جایی ثبت می‌شدند که بتوانیم ببینمشان و ردشان را بزنم. خلاصه دیوانه‌وارش اینکه حقیقت گزنده روی پوستم بود. اگر بگویی می‌خواهم بروم دکتر، دلم می‌خواهد روی بازویم بنویسم نگرانی. بگویی عاشق شده‌ای، طرح تراژیک را روی سینه‌ام می‌کشم. لزوما نمی‌خواستم درمان شوم. اما بابت نوشتن، قاچ کردن لای انگشت‌های پایم مثل معتادی که دنبال یک رگ دیگر روی تنش بگردد، حس بدی داشتم. ناپدید این کار را برایم کرد. گردنم را بهترین نقطه نگه داشته بودم بری آخرین برش درست و حسابی، بعدش دیگر بیخیال شدم.»

گیلیان فلین، یک نویسنده و فیلمنامه‌نویس کتاب‌های کمیک اهل ایالات متحده آمریکاست. او تاکنون سه رمان در گونه مهیج نوشته که از آن میان «دختر گم شده» شناخته‌شده‌تر است. 

[font=Nassim, tahoma]در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «نشستم لبه آبگذر و دستم را مدام از روی خاک پر از سنگ‌ریزه تکان دادم. یک سنگ نرم و داغ را برداشتم و به گونه‌ام چسباندم. نمی‌دانستم آیا آن وقتی زنده بوده هیچ‌وقت اینجا آمده بود یا نه. شاید نسل جدید بچه‌های ویندگپ راه‌های جالب‌تری برای سر کردن تابستان پیدا کرده باشند.»

کتاب «چیزهای تیز» در 347 صفحه، با شمارگان یک‌هزار نسخه، به‌ بهای 26 هزار تومان روانه بازار کتاب شده است.
[/font]