تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: چگونه یک چمن مصنوعی خوب انتخاب کنیم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
https://www.isna.ir/news/9802160877
راهنمای انتخاب چمن مصنوعی در کاربری‌های مختلف

[img=328x0]https://cdn.isna.ir/d/2019/05/06/3/57873397.jpg[/img]
برای خیلی ها مهم است که بدانند چرا این روزها بیش از گذشته چمن‌های مصنوعی مورد توجه قرار گرفته‌اند؟ خیلی ها هم هنوز دقیقا نمی‌دانند کاربرد این محصول چیست ؟
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام وب‌سایت چمنزار، در ادامه با ویژگی‌های چمن مصنوعی آشنا می‌شویم.
من فروشنده چمن مصنوعی هستم. دوست دارم شما را با این محصول و کاربردهای آن بیشتر آشنا کنم. خوب است بدانید تجربه خوبی در این کار دارم و می‌خواهم تجریباتم را در اختیار شما قرار دهم.
می‌توانیم در مورد این با هم صحبت کنیم که کدام چمن مصنوعی به شما حس طبیعی‌تری می‌دهد؟
یا اینکه: کدام چمن مصنوعی را برای چه کاربردی تهیه کنیم؟
و از همه مهم‌تر اینکه: با چه قیمتی می‌شود بهترین چمن مصنوعی را خریداری کرد؟
با من همراه باشید
داستان از اینجا شروع می‌شود که: ما روزانه حدوداً ۳۰ تا ۴۰ مورد مشاوره در خصوص اجرای چمن مصنوعی ارائه می‌دهیم. شاید برایتان جالب باشد که این مشاوره‌ها کجا و به چه کسانی داده می‌شود؟ بسیاری از دوست داران چمن مصنوعی در وبسایت چمنزار با ما آشنا می‌شوند.
کاربرد چمن مصنوعی برای بین سنگ
برخی از سوالات به اجرای چمن مصنوعی در حیاط و یا شیارهای سنگ مربوط می‌شود. خیلی‌ها فکر می‌کنند که چمن‌های مصنوعی بین شیارهای سنگفرش، باید کوتاه باشد و یا عمق شیارها باید زیاد باشد تا چمن‌ها آسیب نبینند.

[تصویر:  57873395.jpg]
[size=undefined]
اما بهترین پیشنهادی که می‌توانم برای اجرای چمن مصنوعی در چنین موقعیت‌ها و کاربردی، ارائه بدهم، چمن‌های بین ۲۵ تا ۳۰ میلیمتر هستند چون به دلیل حجم بالای الیاف، سرسبزی بیشتری را به وجود می‌آورند.
چنین چمنی را می‌شود با قیمت‌های مناسب تهیه کرد. یادتان باشد که عمق شیارهای بین سنگ نباید خیلی زیاد باشد. به نظر من بین پنج میلیمتر تا یک سانتیمتر کافی است. دلیلی ندارد که چمن مصنوعی شما بین شیارها مدفون شود. باید اجازه بدهیم تا برگ‌های چمن مصنوعی در شیارهای سنگ، خود نمایی کنند و فضا را سبز و با انرژی جلوه دهند.
کاربرد چمن مصنوعی برای روف گاردن
[/size]
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт