تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: خدمات دهی میزبان فا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
شرکت میزبان فا از لحاظ ارائه خدمات  و پشیتیبانی عملکرد خیلی ضعیف  داره من برای بکاپ گیری از هاستم درخواست دادم ولی  پاسخ درسو حسابی بمن ندادن .
(03-06-2020, 05:44 PM)lko70 نوشته است: [ -> ]شرکت میزبان فا از لحاظ ارائه خدمات  و پشیتیبانی عملکرد خیلی ضعیف  داره من برای بکاپ گیری از هاستم درخواست دادم ولی  پاسخ درسو حسابی بمن ندادن .

سلام دوست عزیز من یکی از کارمندهای شرکت میزبان فا هستم حتما یه اشتباهی رخ داده احتمالا هاست شما یک روز بعد از تاریخ سررسیدمسدود شده است و شما فرصت داشته اید از ان بک اپ تهیعه کنید زمانی که هاست مسدود میشود امکان ارائه بکاپ نیست و تنها راه تمدید هاست می باشد 
امیدوارم  تونسته باشم راهنماییتون کنم .
(09-06-2020, 11:51 PM)mb.kkkk نوشته است: [ -> ]
(03-06-2020, 05:44 PM)lko70 نوشته است: [ -> ]شرکت میزبان فا از لحاظ ارائه خدمات  و پشیتیبانی عملکرد خیلی ضعیف  داره من برای بکاپ گیری از هاستم درخواست دادم ولی  پاسخ درسو حسابی بمن ندادن .

سلام دوست عزیز من یکی از کارمندهای شرکت میزبان فا هستم حتما یه اشتباهی رخ داده احتمالا هاست شما یک روز بعد از تاریخ سررسیدمسدود شده است و شما فرصت داشته اید از ان بک اپ تهیعه کنید زمانی که هاست مسدود میشود امکان ارائه بکاپ نیست و تنها راه تمدید هاست می باشد 
سلام خیلی ممنون از راهنمایی تون  نه هاست فعاله. از آموزش ها استفاده کردم و مشکلم حل شد.
(13-06-2020, 05:17 PM)lko70 نوشته است: [ -> ]
(09-06-2020, 11:51 PM)mb.kkkk نوشته است: [ -> ]

سلام خیلی ممنون از راهنمایی تون  نه هاست فعاله. از آموزش ها استفاده کردم و مشکلم حل شد.

خواهش میکنم بازم اگه سوالی بود درخدمتم بامراجعه به پایگاه دانش  میزبان فا میتونید از اموزش هاش استفاده کنید که همه چیو دقیق توضیح میدن 
وبازم اگه مشکلی بود میتونید به  بخش پشتیبانی سایت ما تیک بزنید همکارای ما 24ساعته پاسخگو به سوالات و اتقادات و پیشنهادات  مشتریان هستند.