تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: راهنمایی در مورد خرید داکت اسپلیت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام خسته نباشید دوستان من چند ماه پیش همینطور تو اینترنت میچرخیدم دنبا یک سایت معتبر و دارای دستگاه اصلی داکت اسپلیت میگشتم تل اینکه به سایت www.iranductsplit.com رو دیدم و از اون سایت داکت اسپلیتی که مدتها بود رو دنبالش میگشتم پیدا کردم اول اینکه خیلی زود رسید دستم بعدش از نصب عالی دستگاه توسط نماینده عالیشون بگم بازم کمه دستگاه نیز از لحاظ کارکرد و سیستم سرمایشیش حرف نداره خیلی ام کم مصرفه و کار کردن باهاش خیلی آسونه دوستانیکه قصد خرید دارن بهشون پیشنهاد مبکنم از شرکت هوای پاک خریداری کنند
خرید داکت اسپلیت باید از مرکزی انجام بشه که هم نصب دستگاه رو خودشون انجام بدن و هم گارانتی معتبر برای اجزای دستگاه و مخصوصا کمپرسور انجام بدن. با توجه به اینکه نصب این دستگاه الزامات خاص خودش رو داره، لازمه تا از خرید بدون مشاوره با کارشناس ها خودداری کنید. چون ممکنه ساختمان شرایط نصب این دستگاه رو نداشته باشه. توصیه می کنم برای دریافت مشاوره رایگان در این زمینه از کارشناسان تاپ تهویه راهنمایی بخواین. تو این مرکز ضمن امکان خرید قسطی داکت اسپلیت تاپ تهویه، می تونین کلیه سوالات خودتون رو در مورد این دستگاه بپرسید.
https://www.toptahvieh.com/product-category/duct-split/