تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: به دنبال وکیل طلاق در اراک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
یکی از آشناهامون برخلاف رضایت خانواده و همه ی اقوام تصمیم گرفت که با کسی که دوستش داشت ازدواج کنه و بار و بندیلش رو ببنده و بره اراک. یجورایی هم با همه ی دوستاش و خانواده هم ارتباط را قطع کرده بود.ولی متاسفانه بعد از گذشت یکسال از زندگیشون متوجه شد که همسرش اون آدمی که فکر میکرده نبوده و داره بهش خیانت میشه بدون اینکه به کسی بگه اقدام کرد برای طلاق. یک روز بخاطر یک کار برای شرکت گذرم به اراک  میخورد گفتم صله ارحامه برم بهش سر بزنم.اون یادی از ما نمیکنه.وقتی رقتم خونشون شروع کرد به درد ودل که اینجور شده و دنبال بهترین وکیل طلاق در اراک هستم. خیلی دلم براش سوخت کاری هم از دستم بر نمیومد آخه من اراکی نبودم که بدونم چیکار کنم. ولی یاد ی زمانی افتادم که ی آدمی سر شرکت کلاه گذاشته بود و ما کار را به سامانه حقوقی دادسان سپردیم. با هم رفتم تو سایت dadsun.ir و ماجرا و داستان ها را نوشتیم بعد زنگ زدن و لیست وکیل ها دستمون اومد و بینش یکی را انتخاب کردیم . هیچ وقت دوست نداشتم کمک کردن به دوستم اینجوری باشه ولی واقعا تونستم جلوی اذیت شدنش رو گرفتم.
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтlactogenicfactorсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтselectivediffuser.ruсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт